i Voor alle vragen over ouderenzorg HEI ILOO 1II PAGINA 4 UITKIJKPOST-26 JUNI bouwaanvragen Bouwvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieron der vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan worden. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verle nen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouw plannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Het Zevenhuizen 18, J.M. Koelman/R. Siedsma - vergroten woonhuis Kennemerstraatweg 341, D.J. Hommes - ver groten café bowlingbaan Vossenakkers 5, M.J.J. Pater - vergroten woonhuis Bosanemoon 19, F.D.M. Baars - vergroten woonhuis Fontein Verschuirlaan 7, C. Kuiter - vernieu wen bijkeuken/plantenkas Het Hoekstuk 6, Schuitema Vastgoed b.v. - veranderen winkelpand C1000 Nicolaas Beetsweg 47, J.W. van Tiel - veran deren woonhuis Holleweg 35, R.J. Klaver - plaatsen garage Goodeslaan 59, C.N.M. Molenaar - vergroten woonhuis Slimpad 2, D. Vlug - vergroten woonhuis De Waard 125, N.A. Kloots - vergroten woon huis De Hucht 6, Gemeentebestuur van Heiloo, afd. Welzijnszaken - plaatsen nood schoollo kaal Vennewatersweg 15, Intratuin Heiloo BV - vergroten tuincentrum Nicolaas Beetsweg 44, W.A. Bruin - plaatsen garage De Vlei 28, A. Keuris - vergroten woonhuis bouwplannen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor de hieronder vermelde bouwplannen voornemens zijn bouwvergun ning te verlenen; Jan Ruslaan 9 - vergroten, woning; Westerweg 171 - vergroten woning; Obriglaan 26 - vergroten woning^; Noordergeeststraat 14 - plaatsen carport; Van Doornstraat 7 - vernieuwen/ vergroten schuur; Het Zevenhuizen 56 - oprichten/ vernieuwen sportaccommodatie. De ontwerp-besluiten liggen met de bouw plannen en de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 27 juni 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM. Openingstijden zijn op werkdagen tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak nr. 072 - 531 31 21). Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermelde bouwplannen vrijstelling te verlenen schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Collecte Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte in de volgende periode: - Nederlandse Lever Darm Stichting voor de periode van 23 juni tot en met 29 juni 1996. De collectanten horen eer^legitimatiebewijs bij zich te hebben waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Info over Centrum voor Wijkgerichte Funkties in de Schalm naast Overkerck Voor informatie en advies of bemiddeling van alle zorgvoorzieningen voor 55 plussers Openingstijden Zorgloket, Hoog en Laag 32, Heiloo: 09.30 -11.30 uur ma-vrij. Telefonisch bereikbaar 09.30 -17.00 uur. Telefoon: 5 338 704. Wonen 8 Zorg op Maat 8.00 tot 12.30 uur, telefoon 5313 Raadsvergadering Agenda voor raadsvergade ring d.d. 1 Juli 1996 1 a. Loting volgorde van stemmen over zaken b.Inventarisatie lijst en volgorde van sprekers over van een unaniem positief commissie-advies voorziene akkoordstukken 2. Eventuele mondelinge mededelingen 3. Vaststelling uitgebreid verslag van raads vergadering d.d. 30 mei en 6 juni 1996 4 a. Mededeling en ingekomen stukken 4 b. Diverse voorstellen in verband met gemeenschappelijke regelingen Bespreekstukken 5 a. Vaststelling voorjaarsnota en meerjaren- beleidsplan (betreft restant van agenda punt 13 d.d. 6 juni 1996) b. Stemming over motie PvdA omtrent aanwending WVG-gelden 6. Beëindiging geschillen tussen de heer A.J.P. Zekveld en de gemeente Heiloo Akkoordstukken 7. Aangaan van een samenwerkingsovereen komst met Nelis Projectontwikkeling ten behoeve van het realiseren van woning bouwplan De Egelshoek 8. Aankoop grond ten behoeve van realisering appartementen-complex De Vogels in 3e uitwerkingsplan Zuid-Oost II 9. Instemming met tarieven 1996/1997 en vaststelling begroting 1997 van Muziekschool Heiloo 10.Instemming met tarieven 1996/1997 en vaststelling begroting 1997 van Stichting Open Huis 11.Goedkeuring jaarrekening 1995, vaststel ling definitieve subsidie 1995 en instemming met bestuursakkoord Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo 12.Beschikbaarstelling krediet ten behoeve van de vestiging van een uitleenpost van de bibliotheek in Ypestein Avondopenstelling gemeentehuis Het gemeentehuis is op maandag 1 juli 1996 van 18.00 - 20.00 uur geopend voor de inwo ners van Heiloo. De volgende afdelingen zijn open voor het publiek: Burgerzaken Sociale Zaken en Huisvesting Bouw- en Woningtoezicht - inzien van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Indien u graag met leden van de raad en/of van het college zou willen spreken tijdens de avondopenstelling, wordt u verzocht vooraf gaand aan deze avond contact met hen op te nemen. Besluiten Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Heiloo maakt ter vol doening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat het college van burgemeester en wethou ders heeft besloten te verklaren, dat bestem mingsplannen wordt voorbereid voor: 1het perceel Jan Ruslaan 9. 2. de lokatie van het woonwagencentrum aan De Boog(Ypestein). De besluiten liggen met de daarbij behoren de tekeningen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afdeling VROM. Openingstijden zijn op werkdagen tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 531 31 21). Besluit sluitingstijd De burgemeester van Heiloo heeft besloten de sluitingstijd voor de horeca-inrichting Shoarma Heiloo voor de zaterdagen 13, 20 en 27 juli alsmede 3 augustus 1996 niet op 02.00 uur, maar op 02.15 uur te stellen. Tegen dit besluit kan door belanghebbenden binnen zes weken na verzending aan de aanvrager bezwaar worden gemaakt. Het bezwaar dient te worden gericht aan de burgemeester van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. E: mM i 3 Raadhuisplein I Postbus I 1850 AA Telefoon Afdeling Voorlichting i t 53 13289. Gemeentehuis is open van L Parkeren rondom 't Loo Herhaaldelijk staan er auto's rondom Winkelhof 't Loo buiten de parkeervakken geparkeerd en fietsen tegen bomen in plaats van in de hiervoor bestemde fietsenrekken. De gemeente wil benadrukken, dat dit niet de bedoeling is. Het ontsiert de omgeving van het Winkelhof en belemmert de doorgang en veiligheid. Wij vragen u dan ook vriendelijk uw auto op de hiervoor beschikbaar gestelde parkeerplaatsen te parkeren en fietsen in de fietsenrekken te plaatsen. Er is immers plaats genoeg! Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden; Kerkakkers 22, N.C. Morsch - vergroten berging De Sonneveld 122, P. Farenhorst - plaatsen berging Holleweg 95, M.F. Reerds - plaatsen dakkapel IJpesteinerlaan 46, S.J. Smit - plaatsen berging Patrijpakkers 31, H.H. Ooms - plaatsen dakkapel De Krommert 2, F.J.J. van der Laarschot - vergroten berging De Waard 76, F.M. van Dijk - verbouw bestaande berging en plaatsen nieuwe berging De Waard 56, P.H. de Klerk - vergroten woonhuis (keuken) De Waard 78, P.M.A. Koning - verbouw bestaande berging De Rietvink 6, E.A. van der Riet - plaatsen dakkapel De Rietvink 7, C.V. Sindhunata - plaatsen dakkapel Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1. Openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 072 - 531 32 17 of 531 32 16). Degene, die de bouwvergunning/mel ding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kos ten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel van tevoren bij de afdeling VROM worden gemeld. Dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 531 32 17 of 531 32 16. Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hierte gen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 4A Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere informatie over de mogelijkheden om bezwaren in te ciienen of een voorlopige voorziening te vra gen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Inzameling groente-, fruit en tuinafval in de zomer! Drie keer per jaar (maart - juni - augustus) worden de groene rolemmers schoonge maakt (zie ophaalkalender reiniging Heiloo 1996). Indien u bij terugkomst van vakantie extra veel tuinafval heeft, dan kunt u dit gratis kwijt bij de Afvalbrengplaats van de gemeente Heiloo, Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg), tel. 072 - 533 68 80. Openingstijden: Maandag t/m donderdag 08.00 - 76 00 uur Vrijdag 08.00 - 12.00 uur Zaterdag (alleen in de oneven weken) 09.00 - 12.00 uur Als u afval komt brengen op de afvalbreng plaats kan een medewerker naar uw legiti matie vragen. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer J.A. Rijnbeek tel. 072 - 531 32 03. Auto's geparkeerd op het plein en fietsen tegen een boom gestald ontsieren de omgeving. Geen zomer vakantie activiteiten in 1996 In tegenstelling tot voorgaande jaren is het dit jaar helaas niet mogelijk geweest om zomer vakantie-activiteiten te organiseren. De mensen die de activiteiten normaliter organiseren konden tot hun grote spijt geen gelegenheid vinden de vakantiespelen naar behoren te regelen. Volgend jaar worden de zomer vakantie-activiteiten wel weer georga niseerd. De gemeente doet een oproep voor vrijwilligers die volgend jaar mee willen helpen. Inlichtingen hierover kunt u krijgen bij de heer A. Haanstra, tel. 072 - 531 31 80 Plaatsing kledingcontainer groot succes Tijdens de milieumarkt van zaterdag 1 juni jl. is een kledingcontainer van K.I.C.I. (Kleding Inzameling Charitatieve Instellingen) op het parkeerterrein ten noorden van Albert Heijn in gebruik genomen. De plaatsing van deze kle dingcontainer bleek een groot succes! De donderdag na plaatsing moest zelfs een extra leging van de container gedaan worden. K.I.C.I. is één van de grootste textiel inzame lende instanties in Nederland. Sinds 1976 zamelt K.I.C.I. via huis-aan-huis acties textiel in en vanaf 1990 ook middels textielcontai- ners. K.I.C.I. stelt zich ten doel maatschappe lijke belangen op het gebied van milieu, edu catie en gezondheidszorg in binnen- en bui tenland mogelijk te maken. Dat doet de instel ling door ingediende projectvoorstellen finan cieel te ondersteunen. Het mes snijdt zo dus aan twee kanten: apart inzamelen verkleint de afvalberg en levert geld op voor goede doe len. Heeft u nog vragen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J.A. Rijnbeek, tel. 072 -531 32 03. Zaterdag 1 juni jl. werd de kledingcontai ner op ludieke wijze in gebruik genomen. Veel mensen weten de container inmiddels te vinden. Tijdens de zomerperiode vraagt de inzameling van GFT extra aandacht. GFT restanten kunnen dan gaan rotten en dat levert stank op. Daarom geven wij u enkele tips om stankhinder te voorkomen of te verhinderen: Produkten/resten die bij warm weer snel gaan stinken bij warm weer in de afvalbak deponeren die het eerst wordt geleegd. In de ene week is dat de bak voor het restafval, in de andere week de GFT bak; De invloed van warmte en kou op GFT- afval beperkt u door vocht 'zoveel mogelijk tegen te gaan. Laat bijvoorbeeld koffiefilters en theezakjes goed uitlekken. Zelf de GFT bak af en toe schoonspuiten, zodat er geen afval 'aankoekt'. Gebruik hiervoor groene zeep of containerfris. Reinig de rolemmer nooit met bleekwater. Dit doodt de bacteriën die juist hard nodig zijn voor de verwerking van GFT-afval tot compost. Onder in de bak een krantje leggen (ook tegen aankoeken) en vlees- vis- en kipres ten verpakken in een krant (dit voorkomt maden); Indien mogelijk de bak in de schaduw plaatsen. Informatierubriek r iiiji

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 4