Akersloot maakt zich op voor spetterende Solexrace Lidmaatschap cadeau van Noordhollands Landschap k w gemeente W|j gaan met vakantie van 8 t/m 22 juli ALLE PLANTEN voor de HALVE PRIJS V. ConwiAttbeur Vanaf 7 juli t/m 3 augustus hBtoemsier/qinst Irene SINK'S AARDAPPELEN, GROENTE EN FRUIT PAGINA 12 UITKIJKPOST - 3 JULI Proeflidmaatschap cadeau voor gasten. AKERSLOOT - Zaterdag 6 juli om 18.30 uur gaat het Europese kampioen schap Solexrace van start in Akersloot. In samenwerking met Solexclub 't Rolletje organiseert Stichting Aker sloot Promotie deze Solexrace al voor de achtste keer. Ieder jaar komen er steeds meer rijders bij. Dit jaar wordt op een record aantal deelnemers gere kend. Uit geheel Europa komen de rijders. Inschrijvingen zijn er dit jaar van onder andere solexrijders uit Frankrijk, België, Duitsland en Tsjechië, maar het merendeel van de rijders komt uit Nederland. Gestart zal worden in verschillende klassen, de gewone standaardklasse, verdeeld in een A, B, en C-klasse, een ludieke klasse en natuurlijk de super snelle jongens in de Super A-klasse. Tijdens de pauzes zal het Indoor Kart Centrum Limmen demonstraties geven met een vijftal originele wedstrijd karts. Ook vindt er een demonstratie plaats van een originele Amerikaans Drag- star, splinternieuw, met een gigantisch motorvermogen. Maar hoofdgerecht blijft natuurlijk de Solexrace, vooral de jongens in de stan daardklasse trekken grote belangstel ling met hun originele outfit, lange leren jas, pothelm en het liefst gele klompen. Voor de kinderen is er genoeg vertier aanwezig in de vorm van een reusachtig springkussen en een draaimolen. De horeca zal met gezellige terrassen inspelen in dit unieke evenement en ook de hongerige mens komt dik aan z'n trekken deze avond. De toegang tot deze Solexrace is tradi tiegetrouw geheel gratis, dit is mede mogelijk gemaakt door het grote aantal donateurs en de vele sponsors die Stichting Akersloot Promotie een warm hart toedragen. Parkeergelegen heid is er volop aan de westkant van Akersloot, let op de speciale verwijs borden die dit aangeven. CASTRICUM - Op dinsdag 18 juni werd de samenwerking tussen Het Noordhollands Landschap en twintig Noordhollandse restaurants bezegeld. Dit vond plaats op één van de boten van Het Noordhollands Landschap in het natuurgebied het Ilperveld. De samenwerking bestaat er onder meer uit dat dat de gastheren en gastvrou wen van de restaurants een proeflid maatschap Noordhollands Landschap cadeau doen aan hun gasten. De samenwerking is voortgekomen uit het streven van de twintig restaurants het landschap in Noord-Holland zo veel mogelijk onder de aandacht van het publiek te brengen. Het 60-jarige Noordhollands Landschap is bijzonder blij met deze actie, want vergroting van het aantal beschermers is belangrijk voor deze particuliere natuurbescher mingsorganisatie. De gasten ontvangen een halfjaar lang het tijdschrift 'Noordhollands Landschap' en kunnen profiteren van alle andere voordelen van het beschermersschap. In onze regio doet restaurant De Boerewaghen uit Egmond-Binnnen mee aan deze actie. Demonstraties in bouwmarkt HEILOO - Bij bouwmarkt Karwei worden in juli en augustus een aantal interessante demonstraties gehouden voor de doe-het-zelvers. Aanstaande zaterdag wordt de werking van hoge- drukreinigers uitgelegd, op 20 juli gevolgd door een demonstratie over het gebruik van sierpleisters. Op 3 augustus is de beurt aan het tegelwerk en op 17 augustus staat het elektrisch gereedschap in de schijnwerpers. Politieberichten AKERSLOOT - Op 26 juni werd er op het water van het Alkmaardermeer een controle gehouden. Er werden geen onregelmatigheden geconstateerd. Op 28 juni werd op het parkeerterrein van het motel een personenauto ver nield. De auto werd aan de rechterzijde bekrast. Country en Westerndag EGMOND - Op zondag 7 juli wordt de Country en Westerndag gehouden op het Kerkplein in Egmond-Binnen. Dit jaar moet het nog leuker worden. Het comité muziektent heeft weer het een en ander aan activiteiten op het programma staan. De Country en Westerndag start om half twaalf 's mor gens en duurt tot half zeven 's avonds met veel muziek, dans en vermaak voor jong en oud. Om 13.30 uur begint het optreden van de Ronnie White Band. Dansgroep de Derper Dusty Dancers zorgt met dans- demonstraties voor de nodige western sfeer. Behalve met muziek en dans kunnen bezoekers zich vermaken met spellen als hoefijzer gooien waarmee boven dien prijzen te winnen zijn. Er komt een heuse schiettent en kinderen kun nen ponyrijden. De horeca zorgt voor het nat en droog, waaronder een gezel lige barbecue. Poëzie en muziek in Akermare AKERSLOOT - Zondag aanstaande van 14.00 tot 18.00 uur wordt weer een poëzie- en muziekmiddag in beelden tuin Akermare te Akersloot gehouden. Het thema van deze middag is 'Industrieel erfgoed'. Er wordt voorge dragen door leden van de dichterskrin gen Alkmaar, Waterland en Vrienden van het Schrijven. Wie even niet luisteren wil loopt de tuin in om van de vele bloemen, plan ten en beelden te genieten. Verschil lende steensoorten, brons en hout zijn gebruikt voor een kleine zestig beel den. Opvallend is de plaats die de mens weer inneemt in de beelden. Enkele namen zijn Marijke de Vré, Theo Ponsioen, Ramas Gojati, Els Foeken, Frederiek Walrecht. De presentatie van de middag is in handen van Ton Verplanke en Tilly van Etten-Robin. De toegang is gratis. Om de kosten te dekken is tijdens de pauze een koffie en thee stand aanwezig. De middag vindt plaats op een grasveld zonder stoelen of banken. U zit op het gras of u neemt uw eigen stoeltje, kussen of deken mee. Als het gaat regenen bent u aangewezen op uw eigen paraplu. Akermare vindt u aan de Uiterdijk 2. Dit is een parallelweg van de weg Akersloot Alkmaar. De Uiterdijk begint schuin tegenover de molen De oude knecht, 200 meter vanaf het pont- veer over het Noord-Hollands Kanaal. Wilt u meer weten, bel dan Ton Verplanke, tel. 072-5332726 of Emmie Bangert, 0251-312598. Egmond op z'n kop EGMOND - Op 2, 3 en 4 augustus wordt voor de 22ste keer het evene ment 'Egmond op z'n kop' te Egmond- Binnen gehouden. Ook dit jaar staan er weer vele activiteiten op het program ma. Traditiegetrouw staat de eerste dag van het evenement in het teken van een groots opgezette markt. Het unieke van deze markt is dat er spullen door de plaatselijke ondernemers worden aan geboden die fonkelnieuw zijn, maar er zullen eveneens weer kramen te vinden zijn met spulletjes die men her en der in huis tegenkomt. Van schilderijen tot lampen, van boeken tot speelgoed, kortom voor iedereen is er wel iets te vinden. Iedereen die iets te verkopen heeft kan zich opgeven als kraamhouder. Bijna alles kan worden verkocht op deze markt. Kraamhouders die etenswaar willen verkopen worden vanwege de sponsors van het evenement zeer beperkt toegelaten. Voor reserveringen kunt u bellen met marktmeester Leo Apeldoorn, telefoon 072.5067497 of 5063120. De markt wordt gehouden op vrijdag 2 augustus van 09.00 tot 15.00 uur. Behalve deze groots opgezette markt vinden er deze drie dagen nog veel meer activiteiten plaats. Vrijdagavond het straatvolleybaltoernooi en zaterdag is er eieren gooien, sterke man wed strijden en demonstraties, meerkamp. Zondag begint met een dorpsontbijt, verder kinderspelen en een kinder show. Hengelsport nieuws LIMMEN - Afgelopen zondag visten tien deelnemers voor het all-round klassement in de Markervaart. Zoals helaas al het hele seizoen waren de vangsten behoorlijk slecht, met één uit zondering. In vak A wisten Ron Droog en Jim Deijle er nog wat spanning in te bren gen, met Gerrit Tuyn in de achtervol ging. In vak B zat er slechts één goed te vangen, Dirk Pekel op stek 6. Hij werd de onbetwiste winnaar met 12 brasems én enkele voorns. Vak A. 1. R. Droog 2780 gram, 2. J. Deijle 3. G. Tuyn 1060 gram. Vak B. 1. D. Pekel 9880 gram, 2. H. Duijn 480 gram, 3. W. Krom 100 gram. De volgende wedstrijd is op zondag 21 juli, vertrek om 7.00 uur. Viswater is het Noord-Hollandskanaal, even voorbij Koedijk, richting Schoorldam. Zaterdag gaan enkele leden meedingen om de open titel palingroken, in café De Uitkomst, vanaf 13.00 uur. 's Avonds vist de jeugd dan een wedstrijd, vertrek om 18.30 uur bij het voetbalter rein. Zondag worden de heren witvis- sers verwacht voor de vierde wedstrijd om de witviscompetitie. De club gaat vissen in de Startingervaart, bij A. Veldt, rechts van de brug. Opgeven tot vrijdag 19.00 uur bij G. Boer, tel. 5051543, onder vermelding van A-groep (gewicht) of B-groep (aantal). Vertrek om 7.00 uur bij garage Schilder. Uitslag ballon wedstrijd LIMMEN - Het was zaterdagmiddag 23 maart toen boven het officieel geo pende dorpspark een kleurige wolk ballonnen met de wind oostwaarts dreef. Er werd door de Stichting Limmen 1250 jaar een boom geplant als teken van saamhorigheid. Kort daarop droeg de burgemeester het Dorpspark over aan de bewoners van de heerlijkheid. De ballonnen verdwenen in de bewolk te grijze lucht, nagestaard door honder den kinderen. De eerste ballonnen ver loren nog boven Noord-Holland hoog te, één kwam er neer vlak bij de Ijsbergen van Schardam. Na het ont snappen van het laatste beetje helium- gas troffen twéé ballonnen Vriezenveen. Rond de grens was het net of een deel van de rood-wit-blau- we-wolk Nederland niet wilde verlaten, toch raakten een aantal exemplaren tot in Duitsland verzeild. Daar vielen dan ook de prijswinnaars, respectievelijk de nummers 1 tot en met 3. Bas Schijf met een ballon die tot in Hannover reikte, Jill Groot met een ballon die een zachte landing maakte in het natuurgebied Nieheim dichtbij Paderborn en Iris van Diepen die net genoeg draagvermogen overhield om Bad Iburg nabij Osnabrück te halen. De gelukkigen hebben inmiddels hun prijs in ontvangst genomen. Van de vijf honderd kaarten kwamen er zestien retour. Een gezellige drukte op de traditionele jaarmarkt in Limmen. (foto Parakalo) Geslaagd CASTRICUM - Eind juni zijn de lan delijke mode-examens van Danckaerts gehouden te Utrecht. Van de Mode vakschool van Rinkse Borst-Leegwater te Castricum zijn de volgende leerlin gen geslaagd: Lerares I - Petra Eeken. Coupeuse I - Monica Wester, Gerda den Das. Costumière - Maria v.d. Vaart, Ellen Lieftink, Sonja v.d. Kooy, Vanessa Nijman. Beschikking Wet Milieubeheer (art. 13.1)1 Algemene wet Bestuursrecht (art 3.44) Voorbereidingsbesluit Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Voorgenomen medewerking Gewijzigde bouwvergunning Aangevraagde bouwvergunningen/meldingen Gemeentehuis verleent politieservice Ken uw dorp LIMMEN - Op de Limmer Jaarmarkt was de Stichting Oud Limmen aanwe zig met een kraam. Naast informatie, fotomateriaal, bidprentjes en archeolo gie was er ook weer een wedstrijd geor ganiseerd. Deze keer was in het kader 'Ken uw dorp' gekozen voor straatbeeld. Veel bezoekers vulden een wedstrijdformu lier in en wat bleek: de Limmers ken nen hun doip verrassend goed. Zelfs een paar instinkers konden niet verhin deren dat er een dikke stapel goede oplossingen over bleet Na loting kwamen de volgende prijs winnaars uit de bus: Piet Groot, Goudstuk 2; G. Wempe, Hogeweg 171; Nico Zomerdijk, Theebos 32; J. Terpstra, Meidoornlaan 5 en Aad Koot, Molenweg 14. Zij krijgen hun prijs thuisbezorgd. Stood S<ut6e(6<i66etty Dinsdag 23 juli staan wij weer voor u klaar Conquista krijgt geld van Julianafonds LIMMEN - Het Juliana Welzijn Fonds heeft aan jongerencentrum Conquista een bijdrage toegekend van f 20.000,-. Deze bijdrage is bestemd voor de inrichting van het nieuwe jongerencen trum. Het Juliana Welzijn Fonds helpt verenigingen, stichtingen en groepen hun plannen en projecten uit te voeren. De activiteiten moeten liggen op het gebied van het maatschappelijk wel zijn. Voorbeelden zijn vrijwillige hulp diensten, jeugd- en ouderenzorg, dak en thuislozenzorg, buurt- en dorpshui zen, projecten van of voor minderhe den, buurtbeheerprojecten en organisa ties van of voor vrouwen. Stanghangen op de jaarmarkt LIMMEN - Traditiegetrouw organi seerde de Limmer IJsclub op de jaar lijkse dorpsbraderie ten behoeve van de jeugd het zogenaamde stanghangen. Deelname aan deze krachtmeting ver eist een behoorlijke dosis doorzettings vermogen en kracht in handen en armen. Ongeveer 100 Limmertjes gingen de onderlinge competitie aan. Hieronder volgt de uitslag. De winnaars kunnen hun prijs ophalen bij mevrouw Meijer aan de Dusseldorperweg. Jongens tot en met 9 jaar: 1. Stephan Nuyens 3.06, 2. Remco Schoorl 2.43.3, Oscar Gorman 1.57. Jongens tot en met 12 jaar: L. Stephan Bloedjes 3.06, 2. Marcel Bloedjes 2.17, 3. Patrick Groot 2.16. Jongens 13 jaar en ouder: 1. Dick Dirkson 1.00, 2. Paul Berkhout 0.49, 3. Harm Tuyn 0.42 3. Harm Tuyn 0.42 Meisjes 1 tot en met 9 jaar: 1. Stephanie Wensink 1.38 2., Joyce Groot 1.30, 3. Sandra Kaandorp 1.19. Meisjes 10 tot 12 jaar: 1. Laura Metselaar 1.02, 2. Marjolein Kaandorp 0.41, 3. Rosanne Weijers Kim Jonker 0.32. Meisjes 13 jaar en ouder: 1. Hanneke Jonker 1.37. Geslaagd CASTRICUM - Bij het Bonhoeffer- college in Castricum zijn de volgende leerlingen geslaagd: MAVO Francisca Bos. HAVO Seth van der Dussen, Eelco Groot, Shinja Volker, Maarten Wierenga, Carline Nieswaag. VWO Germaine Stam, Gerdine Apeldoorn, Annet Beentjes, Liesbeth Handgraaf, Merel van Oort, Paul Pranger, Ariadne Steensma, Barbara van Wijk, Hanneke Wij te, Michel Switser. Beginnerscursus tekenen en schilderen CASTRICUM - Perspectief in Castri cum start half september voor nieuwe leden twee cursussen voor beginners die willen leren tekenen, aquarellen en olieverven. De cursussen worden gehouden op de maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur en op de dinsdagochtend van 9.30 tot 11.30 uur. Het gaat in beide cursussen in totaal om 18 lessen, waar u onder lei ding van een ervaren docent leert teke nen (6 lessen), daarna volgen 6 lessen aquarelleren en de serie wordt besloten met 6 lessen waarin er aandacht is voor de beginselen van het werken met olie verf. De cursus kost in totaal f 250,-. Voor dit bedrag bent u dan ook meteen een heel jaar lid van Perspectief en is het heel gemakkelijk om door te stro men naar een van de bestaande werk groepen die - afhankelijk van uw keus - gedurende de hele week, zowel in de ochtend, middag als avond actief zijn in het atelier in Bakkum, Van Olden- barneveldtweg 37. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Marian Smulders, tele foon 0251-657667. Geslaagd CASTRICUM - De volgende leerlin gen van het Jac. P. Thijsse College zijn geslaagd. MAVO Babette Kaandorp, Jung Soo Scheffer, Louise Vonk, Marike Bor- ding, David Veltman, Dennis de Wolde, Marlous Admiraal. HAVO Natasja Beerman, Paul Claase, Sammy van de Wal, Roderick Witkamp, Martin Hoogeveen, Birgit van der Kaaij, Gitta van Duin. VWO Ilja Edam, Mark Smith, Wendy Kuijs, Bart Min. zijn wij aan het klussen en gaan we er ook nog even van tussen. Daarom op donderdag 4, vrijdag 5 en zaterdag 6 juli graag tot ziens Lij 90Hgveg 40A 1906 Limmen Geboortekaarten - Trouwkaarten Nu ook op zaterdag geopend van ii.oo tot 17.00 uur. Deze maandag: 3 kilo super Maroc sinaasappelen4,95 2 zoete Galia meloenen, extra groot4,95 10 sappige perziken3,95 Héél kilo witlof1,00 Mooie krop sla grote komkommer1,00 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen'! iïmmnm mMmmm Burgemeester en wethouders van Limmen hebben, met een aantal te verbinden voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu, op 3 juli 1996 vergunning verleend ingevolge de Wet milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van: - J. Hooij en co BV, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning, ten behoeve van een Groothandel in kruiden/specerijen gelegen aan de Rijksweg 119 te Limmen. In de voorschriften behorend bij deze beschikking zijn enkele wijzigingen aangebracht ten opzichte van de ontwerp-vergunning. Inzage stukken De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen op het gemeentehuis ter inzage en wel m.i.v. 4 juli 1996 tot en met 9 augustus 1996 gedurende de openingstijden van het gemeentehuis. Beroep Beroep tegen deze beschikkingen kan worden ingesteld door: 1degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking; 2. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van de beschikking; 3. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van de be schikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; 4. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van de beschikking. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State juncto 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet voor 9 augustus a.s. worden ingediend bij de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, met gelijk postadres. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 27 juni 1996 besloten een gedeeltelijke herziening voor te bereiden van de bestemmingsplannen: - 'Strandwal'; ten behoeve van de bouw van een woning op het perceel Rijksweg 168 te Limmen - 'Handel en Nijverheid'; ten behoeve van de uitbreiding van motel 'de Pook' aan de - Rijksweg 97 te Limmen - 'Buitengebied'; voor het gebied gelegen tussen het perceel Uitgeesterweg 7d, de Uitgeesterweg en de Zuideinderweg te Limmen - 'Handel en Nijverheid'; voor de percelen Rijksweg 117 en 119 voor de bouw van een woning naast de woning Rijksweg I 17 en de uitbreiding aan de achterzijde van het bedrijfspand Jacob Hooij BV aan de Rijksweg 119 - 'Strandwal'; voor het perceel van de Dusseldorperweg 137 voor de bouw van 6 appartementen. De besluiten treden in werking op de dag na openbare afkondiging en liggen vanaf die datum met de daarbij behorende situatietekeningen voor een ieder in het gemeente huis van Limmen ter inzage. Het college van burgemeester en wethouders is van plan om medewerking te verlenen aan: - de bouw van een schoorsteen aan de woning Kapelweg 21 - de bouw van een tuinhuis aan de Sportlaan 16 te Limmen. Burgemeester en wethouders zijn tevens van plan om met toepassing van de vrijstel lingsmogelijkheid, als omschreven in artikel I8A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan: - de bouw van een tuinhuis aan de Dampegheestlaan 15 te Limmen. Het college is daarnaast van plan om met behulp van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan: - de bouw van een woning aan de Rijksweg 168 te Limmen - de uitbreiding van motelaccomodatie 'De Pook' aan de Rijksweg 97 te Limmen - de uitbreiding van het bedrijfspand van Jacob Hooij BV aan de Rijksweg 119 te Limmen - de bouw van een woning aan de noordkant van het perceel Rijksweg 117 te Limmen - de bouw van een zestal appartementen aan de Dusseldorperweg 137 te Limmen. Deze bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. De verzoeken liggen vanaf 4 juli 1996 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunt u uw zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Het college van burgemeester en wethouders is van plan om medewerking te verlenen aan een wijziging van de op 26 juni 1996 verleende bouwvergunning voor de bouw van 23 woningen waaronder twee bedrijfsunits op het voormalig bedrijfsterrein Driessen gelegen tussen de Rijksweg en de Hogeweg. De wijziging heeft betrekking op: - de bouw van een schuurtje bij een zestal woningen - de uitbreiding van de woonkamer met een serre bij het blok van zes geschakelde woningen (achterzijde) - de bouw van een dakkapel op de achterzijde van 4 woningen aan de Hogeweg. De wijziging ligt met ingang van 4 juli 1996 gedurende twee weken (tot en met 17 juli 1996) ter inzage in het gemeentehuis van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende bouwaanvragen c.q. meldingen van bouwvoornemens zijn ingediend: - Zuidkerkenlaan 27: plaatsen van een schuur De aanvragen liggen niet ter inzage. Tegen de aanvragen kunt u geen bezwaarschrift in dienen. De politiepost Limmen is geopend op maandag van 9.00 tot 12.00 uur en op donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren is de politie voor afspraken telefonisch bereikbaar op 072-5337676. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Of misschien wilt u een afspraak maken met de politie. Dat kan allemaal tijdens kantooruren in de hal van het gemeentehuis. Rijksweg 150, tel 072 5051279 Limmen Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in fDRUKKERIJ '"ysM westelijke richting) VAN DENfêfmmAARD Tel. (072) 50515 58 ALLE (DIGITALE) DRUKTECHNIEKEN D.T.P. LITHOGRAFIE (Deze aanbiedingen gelden alléén maandag 8-7 in Limmen) Graag tot ziens op maandag op de Vuurbaak!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 12