Tour-broodjes voor Jan Janssen Serenade voor Klazien HEILOO HEILOO HBS Bekendmaking Wet milieubeheer Openingstijden 't Beestenboetje Wijziging bestemmings plan "Buitengebied" Bekendmaking vaststelling verordening klachtenregeling Voor alle vragen over ouderenzorg Verleende bouwvergunningen en geaccepteerde meldingen bouwvoornemen T£ PAGINA 4 UITKIJKPOST-3 JULI G> m111 Burgemeester en Wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend dat zij de volgende meldingen ingevolge artikel 8.19 Wet milieubeheer hebben ontvangen: Cavo Latuco, Kanaaldijk 17 B, 1851 LV te Heiloo voor: - het verwijderen van twee ondergrondse tanken door één bovengrondse tank; - twee bovengrondse tanken zijn komen te ven/allen; - de beide kunstmestopslagsilo's en de bijbehorende weegbrug zijn naar binnen het gebouw van de inrichting geplaatst; - in de voormalige kantine is een opslag van oliën gerealiseerd; - de opslag van (licht) ontvlambare vloeistoffen is voorzien van een doelmatige rookmeldinstallatie en een automatisch werkende Hi-ex inside air brandbestrijdingssysteem; - de verkoopvoorraad loog, 1000 liter in 20 liter jerrycans, is opgesteld in de voormalige kantine. Arend de Winter Combi GroenDe Oude Werf 75, 1851 PW te Heiloo: - de bouwkundige bestrijdingsmiddelenkast op de begane grond is vervangen door een plaat stalen kast op de 1e verdieping. Het dierertparkje en 't Beestenboetje in het gemeentebos zijn op de volgende dagen en tijden geopend: - iedere woensdag van 13,00 - 16.00 uur - iedere eerste zaterdag van de maand van 10.00 -12.00 uur en van 13.00 - 15.00.uur. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 7, lid B III onder 1a van het bestemmingsplan "Buitengebied" het op de kaart aangegeven bebouwingsvlak van vorm te veranderen gelegen op het perceel Kanaalweg 78 in verband met het bouwplan van een kas en verwerkingsruimte. Het boven genoemde plan ligt met de daarbij behorende stukken met ingang van 4 juli 1996 geduren de vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling VROM. Openingstijden van het gemeentehuis zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 uur en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 531 31 52). Gedurende bovenge noemde termijn kunnen belanghebbenden tegen bedoeld voornemen van het college schriftelijk bedenkingen naar voren brengen bij voornoemd college, Postbus 1, 1850 AA te Heiloo. Deze meldingen betreffen veranderingen van de inrichtingen en van de werking daarvan, ten aanzien waarvan redelijkerwijs moet wor den aangenomen dat zij geen gevolgen heb ben voor de aard en omvang danwel uitslui tend gunstige gevolgen voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichtingen veroorzaken. De meldingen en de bijbehorende stukken liggen vanaf 4 juli 1996 t/m 1 augustus 1996 ter inzage op de afdeling VROM, Milieu, kamer 110. Openingstijden van het gemeentehuis zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 tot 12.30 uur. Ook liggen deze stukken ter inzage op het Politiebureau, Kennemerstraatweg 356, alhier, op de vrijdagavonden van 5 juli 1996 t/m 26 juli 1996. Burgemeester en wethouders maken ingevol ge het bepaalde in artikel 139 van de Gemeentewet bekend, dat bij raadsbesluit van 2 oktober 1995 de verordening "Klachtenregeling gemeente Heiloo" is vast gesteld. Deze klachtenregeling geeft-de mogelijkheid zonder ingewikkelde procedures bij één cen traal meldpunt bij de gemeente klachten in te dienen over onheuse behandeling door bestuurders en ambtenaren van de gemeen te. Volgende week zal hierover meer informatie worden verstrekt in een afzonderlijk artikel in deze krant en in een binnenkort bij de gemeente te verkrijgen brochure. In tegenstelling tot eerdere berichten is er geen mogelijkheid om bij de Nationale ombudsman voorziening te vragen indien men over de klachtenbehandeling bij de gemeente niet tevreden is. Er is met het ministerie van Binnenlandse Zaken geen overeenstemming bereikt over de kosten die de gemeente hiervoor moet betalen. Door de onderhandelingen over de aansluiting bij de Nationale ombudsman is er veel tijd verstre ken tussen de datum van vaststelling en datum van inwerkingtreding van de klachten regeling. Hoewel er in de praktijk al wel gewerkt wordt met de klachtenregeling treedt deze regeling officieel in werking op 10 juli a.s. De klachten regeling ligt met ingang van heden voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij het Bureau Voorlichting. U kunt zich daarvoor melden bij de receptie in de centrale hal van het gemeentehuis. Tegen betaling van de ver schuldigde leges kan een afschrift van de klachtenregeling worden verkregen. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. De Waard 83, J.M.M. Kramer - vergroten woonhuis Oosterzijweg nabij nr. 88, R. Kuijper - oprichten woonhuis/garage W.J. Hofdijkweg 6, H.K. Goos - vergroten woonhuis Heerenweg 245, A. Jensch - vergroten woonhuis Arklaan 5, A. Mars - vergroten woonhuis Sandecamplaan 11, J.L. Schut/E.M.E. Kops - plaatsen dakopbouw Groot Barlaken 10, F.J. de Jager - vergro ten woonhuis Obriglaan 12, W.H.C. Welling - vergroten woonhuis Nieuw bouwplan Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij voor het hieronder vermelde bouwplan voornemens zijn bouwvergunning te verlenen: Slimpad 2 - vergroten woning Het ontwerp-besluit ligt met het bouwplan en de daarbij behorende stukken vanaf donder dag 4 juli 1996 gedurende 28 dagen voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis, afdeling VROM. Openingstijden van het gemeentehuis zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 8.00 en 12.30 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 -531 31 21). Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verle nen schriftelijk bedenkingen naar voren te brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA te Heiloo. Info over Centrum voor Wijkgerichte Funkties in de Schalm naast Overkerck Voor informatie en advies of bemiddeling van alle zorgvoorzieningen voor 55 plussers Openingstijden Zorgloket, Hoog en Laag 32, Heiloo: 09.30 -11.30 uur ma-vrij. Telefonisch bereikbaar 09.30 -17.00 uur. Telefoon: 5 338 704. Wonen Zorg op Maat Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden; - De Dors 1, Tennisvereniging Heiloo - plaatsen van twee lichtmasten op baan 7 - Ronde Laan 38, M.P. Warmenhoven - plaatsen erker - Vredenoord 14, L.V. d' Haens - plaatsen dakkapel - De Waard 123, P.J. Klaver - vergroten woonhuis - Vredenoord 15, B.C.J. Meerman - plaatsen dakopbouw en vergroten dakkapel - Ringweg 16, J. de Haan - plaatsen hobbykas - Kennemerstraatweg 367, G.J. Arends - vergroten woonhuis - Zevenhuizerlaan 63, J.W.B. Waterkott - vernieuwen berging - Kennemerstraatweg 164, F.P.H. v.d. Maarel - plaatsen berging Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM, Raadhuisplein 1 van maandag tot en met vrij dag tussen 08.00 en 12.30 uur (op andere tij den alleen na telefonische afspraak, nummer 072-531 32 17 of 531 32 16). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM, wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld. Dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 531 32 17 of 531 32 16. Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, kunt u hierte gen binnen zes weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indiéhen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. Indien u bezwaar maakt, kunt u tevens om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of om een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. O Informatie tot en met 27 juni 1996 Geboorten Mitchel, zoon van J.A. Hoogland en I. Borst Tim P.J., zoon van B.C.H. Kuipers en A.M. Rood Thomas V., zoon van B.J. Gerrits en A.M. Jongerius Elders geboren Lisa J., dochter van P.R. Mul en C.A.M. van Driel Dauwe F.W.J., zoon van G.W.J. Postma en A.C.C. Swart Mariska, dochter van T.W.C. Hoogeland en M. Pater Jordy, zoon van F. Neijts en A.C. van Zijl Frank, zoon van A. van den Brom en J. Zijp Dorus, zoon van L.A.M. ten Haaf en M.E.J. van der Linden Susan, dochter van W.J. Duivenvoorden en C.A.M. Schipper Huwelijksaangiften G.J. Dikkeboom en E.A. Winnips Huwelijken M.P. Ruiter en J.M.M. Overmeer R.K.J. van de Sanden en A. Wisse C.C.M. de Winter en K.J. Blokland A. Bijlsma en C.S.M. van Baar A.J.J. Klamer en A.M. Rietvink R. Looij en P.M. Wijn K. Kaaij en W. van Rooij Overleden JrJ. Schuit J.C. Butzelaar Elders overleden H. Eijtjes, ev. Boerhof W. van Twisk F. Siffels J. Ursem Op grond van de Algemene Plaatselijke Verordening is de volgende vergunning ver leend aan de heren A. de Wit en J.W.M. Leering: - voor het plaatsen van een overkapping op de Heerenweg tussen de percelen Heerenweg 142 en 146 van woensdag 3 juli, tijdens de kermisdagen, tot en met maandag 8 juli 1996. - voor afsluiting van het gedeelte Heeren weg tussen de Stationsweg en de noordelijke ingang van het Stationsplein van donderdag 4 tot en met zondag 7 juli 1996 tussen 21.00 en 03.00 uur. Raadhuisplein l Postbus I 1850 AA Telefoon Afdeling Voorlichting 53 13289. Gemeentehuis is open van 8.00 tot 12.30 uur, telefoon 5313 131 Condor Classic golftoernooi HEILOO - Het afgelopen weekend speelden twintig Heilooër golfers ver deeld over 5 teams van 4 spelers het Condor Classic golftoernooi. Het was een invitatietoernooi waarbij de beste teams waren uitgenodigd. De wedstrijd werd gespeeld op Golf baan Spaarnwoude en ging over totaal 36 holes. Uiteindelijk werd na een spannende en gelijk opgaande strijd het team van de Condor Club winnaar. Binnenkort kunnen de namen van Karei Beers, Fonz van Haastrecht, Henk Kaandorp en Ger de Haas wor den ingebeiteld in de monumentale eikenhouten wedstrijdplaat. Het meest gebruikelijk in de golfsport zijn wedstrijden waarbij spelers indivi dueel zo goed mogelijk proberen te scoren. Bij de Condor Classic is het de teamprestatie die telt. Vrijdagmiddag presenteerden de cap tains hun teams in het clubhuis. Alle spelers hadden een handicap tussen de 20 en de 36. Door het hanteren van deze handicap kunnen spelers van ver schillende klasse heel goed samen in een wedstrijd spelen. Vrijdag stonden er 9 holes op het programma en waren er maximaal 12 wedstrijdpunten te ver dienen. Er deden zich geen verrassin gen voor en de tussenstand gaf alle teams nog kansen op de eindoverwin ning. Dreigend fiasco s Nachts werd er geslapen in tenten en in campers. De tenten bleken beter tegen de vele regen dan de spelers tegen de weinige slaap opgewassen. Zaterdagmorgen stonden er opnieuw 9 holes op het menu. Spelvorm: fourso me. Twee spelers uit een team slaan om de beurt met dezelfde bal. De scores liepen links en rechts hoog op, de nacht eiste haar tol. Alleen Paul Las van Bennekom liet zien dat hij wel tegen een stootje kon. Met een prachtige ronde behoede hij zijn team Aeonian voorlopig voor een dreigend fiasco. Tijdens de lunch was de schade nog te overzien. Team Condor stond boven aan maar werd op de voet gevolgd door O'dier (met een ijzersterke Robert Vos) en Third Millenium Golf Leaque van captain Jan Zuurbier. Nog 18 holes te spelen en nog vijf uur golf voor de boeg. De vermoeidheid sloeg toe en juist nu konden de meeste punten gescoord worden. Het verschil tussen de eerste drie teams bedroeg 8 punten, terwijl er nog 24 punten te behalen waren. Donkere wolken pak ten zich samen boven Spaarnwoude. Veel wind en slagregens maakten de baan moeilijker te spelen en de slagen slechter in te schatten. Aan het einde van de middag werd het weer iets beter en was het duidelijk dat team Condor het beste uit de strijd kwam. Einduitslag: Condor 33 punten, O'dier 27, Third Millenium 26, Cjatobriejan 19 en Aeonian 10 punten. HSV Tennistoernooi HEILOO - Van 6 tot en met 14 juli wordt er op de banen van tennisvereni ging HSV weer het succesvolle en tra ditioneel zeer gezellige toernooi gespeeld. De enthousiaste toernooi- commissie is alweer een hele tijd in de weer geweest om van dit gebeuren een happening te maken. Zoals altijd bij HSV wordt er ook dit jaar gespeeld in de klassen B, C en D en is het een dub- bel-toernooi. Uiteraard zullen er een week lang kei harde maar sportieve krachtmetingen plaatsvinden met als doel zondag 14 juli de finalé te halen en die vervolgens ook nog te winnen. Voor het zover is zal er heel wat moeten gebeuren. De drievou dige winnaars van het toernooi in de B groep zijn weer van de partij om hun erelijst nog meer aanzien te geven, maar Ron Verschoor en Rob Hak, want om deze graag geziene gasten gaat het, zullen het zeker niet gemakkelijk krij gen. Het duo Michel Jonker en Leen Erik Andrea mag gezien worden als een van de kanshebbers, maar ook Erik Verhoeven en Lex Zandbergen zullen ver komen. De welbekende en plaatse lijk favoriet Peter Bruin verschijnt ook weer op het gravel aan de Bayers- hoffweg. Wie er aan zijn zijde zal spelen is nog niet helemaal duidelijk. Maar laat u niet van de wijs brengen door de regionale B toppers, ook C en D partijen zijn de moeite van het kijken waard. Speciaal is toch wel de demon stratiepartij die op donderdag 11 juli gespeeld zal worden. Twee A-spelers, Marcel Reuter en Timo Luca gaan een wedstrijd spelen waar u als het maar even kan bij moet zijn, want deze twee heren zitten qua sterkte net onder onze vaderlandse tennistoppers Siemerink en Krajicek en zijn van plan deze ach terstand hard in te lopen. Ook traditioneel bij HSV is de gezellig heid die omlijst zal worden op woens dagavond 10 juli door entertainer Stef Hazelager en op zaterdagavond zal de Ciao Two-men-band zorgen voor een grandioos optreden. Dit wordt allemaal mogelijk gemaakt door de vele spon sors die altijd bereid gevonden worden om wat te doen. Inlichtingen: Theo Korthouwer, toernooileider, telefoon: 072-5119070, fax: 072-6155020. Bakker Hemmer speelt in op de Tour de France. HEILOO - Echte Bakker Hemmer haakt in op de Tour de France die dit jaar in Den Bosch van start is gegaan. Speciaal voor de liefhebbers heeft hij een 'Tour-broodjes-pakket' samenge steld, bestaande uit diverse orginele broodjes voor op de fiets of als tussen doortje. Het eerste Tour-broodjes-pak ket heeft is aangeboden aan Jan Janssen, de eerste Nederlandse Tour de France-winnaar uit de geschiedenis. Zowel Jan Hemmer als Jan Janssen ver wachten dat de Nederlandse renners geregeld in de kopgroep zullen zitten. Met name noemen zij Jeroen Blij levens als een goede kanshebber voor een etappezege. Het Tour-broodjes-pakket is niet alleen verkrijgbaar voor Tour de France-win- naars. Alle wielerliefhebbers van Hei loo kunnen terecht bij de Echte Bakker, herkenbaar aan het gele kwali teitsembleem, voor een broodje Pap in de Benen, een broodje Champs d'Elysées, een broodje Tour-stok of een lekker vers croissantje. Tijdens de gehe le Tour heeft Jan Hemmer verder nog speciale Tour-tompoucen in de kleur en smaak van de Tour-Truien. Eensgezindheid brengt serenade bij Klazien Beets-Boot. HEILOO - Afgelopen woensdagavond was het feest op de Stationsweg bij de familie Beets-Boot. Klazien vierde haar zestigste verjaardag met familie en vrienden en uiteraard veel muziek. Zowel Muziekvereniging Eensgezind heid als de Boerenkapel zorgden voor de nodige muzikale noten in de vorm van een eervolle serenade. Klazien heeft al vele jaren het penning meesterschap van muziekvereniging 'Eensgezindheid' uit Heiloo in haar portefeuille. Bovendien zorgt ze door haar sterke persoonlijkheid altijd voor een bijzondere sfeer binnen de vereni ging. „Als Klazien er eens een keer niet is, dan merk je meteen dat er wat ont breekt in de vereniging," aldus de heer Dulmers, bestuurslid van Eensgezind heid. „Uiteraard mis je dan haar krach tige tweede bugel-partij, maar last but not least ook haar moederlijke inbreng en zorg voor de continuïteit van de ver eniging." Al vele jaren draagt ze zorg voor de vele relikwieën die de vereniging rijk is. Vooral nu de vereniging in 1998 haar honderdjarig bestaan hoopt te vieren, is ze extra aan het werk voor Eens gezindheid. Informatierubriek m&ém 1 i Ingediende bouwaanvragen Verleende vergunningen ■i Burgerlijke stand Verleende vergunningen mam

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 4