Health Care Special Services repatrieert in buitenland gestrande vakantiegangers Exotische expositie in Egmond EK Solexrace in Akersloot weer een geslaagd spektakel X X Jngezonden brieven Vakantiepsychiater beleeft drukke tijden Tt "JT UITKIJKPOST-10 JULI Sterke mannen in Egmond Jeugdvisclub Samen Beet Rondleidingen door Tuinen Beeckestijn Gemeentegids Egmond Bedrijfsregio Alkmaar als eerste door Wijkertunnel <1/-: P$|L 1 T 1 E u mm Geslaagd P||*L I T 1 E "SefUc/itett no4id t Jlinm&i jhie PAGINA 8 Bedrijventerrein, zin of waanzin? De politiek in Limmen (=Limmer Gemeenschap) is van mening dat er een bedrijventerrein moet komen, let wel: binnen de bebouwde kom van Limmen. Omdat deze partij zelf blijk baar niet over voldoende kennis van zaken beschikt, wil men het in handen geven van een projectontwikkelaar. Deze partij, die destijds in de oppositie jarenlang hel en verdoemenis sprak alleen al van het woord projectontwik kelaar, is mijn inziens de weg volledig kwijt. Nu de zin van een bedrijventer rein binnen de bebouwde kom van Limmen in één woord: waanzin! Als je een bedrijventerrein creëert binnen de bebouwde kom is het resultaat dat het binnen afzienbare tijd weer verplaatst moet worden vanwege steeds strengere milieueisen. De infrastructuur is hier niet op berekend. Ik denk dat de politiek zich zal moeten blijven inspannen om samen met Heiloo tot zaken te komen. Wil je in de toekomst bereikbaar blijven, dan zul je langs of in de buurt van de A9 moeten bouwen. Dan nog de rol van Heiloo hierin. De burgemeester van deze gemeente, die via Akersloot en Limmen in Heiloo is terechtgekomen, weet als geen ander over welke problemen het gaat. Heiloo kan namelijk zonder kleerscheuren Limmen de helpende hand bieden ach ter Ypestein. De mogelijkheid voor een aansluiting op de A9 wordt hierdoor aanzienlijk vergroot. Dat er nu een bos is geplant is een schrale troost voor de werknemers in Limmen, die in de toekomst door deze problemen misschien werkloos wor den. Dan kunnen ze daar tenminste nog lekker gaan wandelen of zou Heiloo dat ook niet goed vinden? Mijn conclusie is dus nogmaals: waanzin! E.J. Kaandorp, Limmen EGMOND - Tijdens het jaarlijkse eve nement 'Egmond op z'n kop' (2,3 en 4 augustus) vindt er een uniek evene ment plaats, namelijk een sterke man wedstrijd en show. Iedereen kent wel televisieprogram ma's als 'sterkste man van Nederland' of 'sterkste man van de wereld'. Enkele deelnemers aan deze wedstrijden komen zaterdagmiddag 3 augustus naar het Kerkplein te Egmond-Binnen. Eén van hen is Tjalling van den Bosch. Hij is meerdere malen winnaar geweest van de Nederlandse sterke man-wed strijden. Met zijn 150 kilo aan gewicht en een lengte van 1.93 meter wordt hij ook wel de Reus van Achlum (Friesland) genoemd. Sinds 1989 heeft hij van z'n hobby z'n beroep gemaakt. Hij is zelfs tweemaal wereldkampioen truck-pull (vrachtwa gen-trekken) en staat tevens vermeld in het Guinness Book of Records omdat hij in één keer 18 personenauto's heeft getrokken. In totaal komen er vier sterke mannen naar Egmond-Binnen voor de show. Onderdelen zijn telefoonboeken scheu ren, van een fiets een vouwfiets maken, brandweerwagen trekken en boom- stamtillert. De plaatselijke horeca en snackbars leveren ook deelnemers aan deze demonstraties. Ook de jeugd kan mee doen. Speciaal voor hen is er het onder deel 'Donalds Ducks scheuren'. De sterke man demonstratie wordt gehouden op zaterdag 3 augustus op net Kerkplein te Egmond-Binnen vanaf 14.00 uur. LIMMEN - De vakantie is weer in alle hevigheid losgebarsten. Niet naar je werk, niet alle ochtenden in de file staan, eventjes niets moeten... Nou ja, niets moeten? Een groot deel van Nederland pakt dezer dagen zijn spulletjes bij elkaar om af te reizen naar het buitenland. Op de fiets, met de auto of per vliegtuig. Soms al op de eer ste de beste vrije dag, om toch vooral maar niets te hoeven missen van het lang verwachte vakantiegenot. Zo snel mogelijk de grens over en dan genieten heen... Maar niet voor iedereen loopt die gedroomde vakantie goed af. Daarover kan Wiljo Meester van Health Care Special Services International uit Limmen meepraten. HCSS-Int. heeft zich gespecialiseerd in het repatriëren van gestrande vakantie gangers. En dan met name reizigers die in psychische nood zijn geraakt. Wiljo: „En dat kan van alles zijn. Van echte heimwee tot complete verwardheid en alles wat daartussen zit. „Meestal wordt de melding gedaan door de reisleiding of de (vakantie)partner, maar soms ook door de ambassade of het consulaat. Die melding komt terecht bij een van de zes grote alarmcentrales, zoals de ANWB, SOS International of Elvia. Die ondernemen dan meteen actie. Ter plaatse wordt beoordeeld of en wat voor hulp nodig is, in overleg met een arts. Vervolgens klopt de alarmcentrale bij ons aan." Crisisinterventie Hier begint het werk van Wiljo. „Wij beschikken over een bestand van zo'n twintig afroep-verpleegkundigen. Dit zijn psychiatrisch verpleegkundigen die ervaring hebben met crisis-interventie. Afhankelijk van de toestand van de persoon die hulp nodig heeft, sturen wij er zo snel mogelijk één maar soms ook twee verplegers naar toe." In de mees te gevallen vliegen ze de volgende dag direct met de patiënt terug. Bij thuis komst wordt deze aan de huisarts of de Riagg overgedragen. „Ik ben in 1990 met dit werk begonnen. Daarvoor werkte ik als verpleegkundi ge op de ambulance. Daarnaast heb ik gezondheidswetenschappen gestu deerd. Met een man of vier zijn we hier mee begonnen. Vaste adviseur van het team is psychiater Marcel Monden. We voeren dagelijks -telefonisch- overleg. Hij beoordeelt alle gevallen en advi seert wat we het beste kunnen doen." Jaarlijks worden er 150 a 200 gestrande vakantiegangers naar huis terug bege leid. Zo'n tachtig procent van de men sen moet uit Europa terug naar huis gehaald worden. Meestal gaat dat per vliegtuig, een enkele keer ook wel met de auto. De leeftijd van de patiënt ligt globaal gezegd tussen de 18 en 40 jaar. Zeventig procent heeft al een psychia trische voorgeschiedenis, de rest krijgt op de vakantie voor het eerst proble men. Het komt iets meer bij mannen voor, daarentegen is de groep vrouwen die het overkomt over het algemeen wat jonger. Maar om wat voor mensen gaat het nu eigenlijk? „Het kan iedereen overkomen. Maar er is wel een groep aan te wijzen die een verhoogd risico loopt. Dat zijn diege nen die alleen en vaak ook onvoorbe reid op vakantie gaan. Zij hebben zich niet voldoende gerealiseerd waar ze naar toe gaan. En dan kan je vakantie ontzettend tegenvallen. Er is een groep mensen die, als ze uit hun vertrouwde omgeving weg zijn, compleet uit balans raken. Valt hun vakantie dan tegen, dan vinden ze het heel moeilijk om daar oplossingen voor te bedenken. En dan kan het gebeuren dat mensen echt ont sporen." Ook de mensen die op reis gaan om te 'vergeten', bijvoorbeeld het verlies van een partner door dood of echtscheiding of het verlies van eeji kind, lopen een verhoogd risico. Uit onderzoek is ver der gebleken dat een crisis bijna altijd plaatsvindt ongeveer tien dagen nadat de vakantie begonnen is. Nog steeds taboe Wiljo Meester werkt part-time als ver pleegkundige. Daarnaast reist hij voor HCSS-Int. ruim twintig keer per jaar. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.RM. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- Exotische kunst uit de Derde Wereld. EGMOND - In het OK-Verenigings gebouw aan de Julianastraat 5 is nog tot en met 28 juli een tentoonstelling van exotische kunst te zien. De kunstvoor werpen komen uit Indonesië, de Filippijnen, Thailand, Afrika, India en China. De tentoongestelde kunst is ook te koop; een deel van de opbrengst is bestemd voor ontwikkelingswerk in de derde wereld. De expositie wordt georganiseerd door De Gordel van Smaragd, een bedrijfje uit Hoogkarspel dat zelf importeert. Te zien zijn fijn houtsnijwerk en zilver werk, sieraden, schilderijen, batik op bamboe en met parelmoer ingelegd. Verder is er een ruime sortering koper werk, edelstenen, vruchtbaarheidsbeel- den, houten kistjes en borden, tafels, porseleinen en Cloisonne vazen. De verkoopexpositie is dagelijks te bezoeken van 11.00 tot 20.00 uur. 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkgebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-l2.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. „Ik wil betrokken blijven bij dit werk. Dus niet alleen hier vanuit de centrale alles regelen, maar ook zelf onderweg zijn om iemand op te halen." Het valt hem op dat er een groot taboe ligt op deze problematiek. „Men wil er vaak niet voor uitkomen dat er psychische problemen zijn. We zien ook keer op keer dat het door buitenstaanders heel anders uitgelegd wordt. 'Die zal wel alcohol of drugs hebben gebruikt', den ken ze dan. Terwijl het daar meestal niets mee te maken heeft." Hij vindt het dan ook hoog tijd dat dit taboe doorbroken wordt. „Want echt, het kan iedereen overkomen." Aan de vakantiegangers wil hij graag wat tips kwijt. „Vraag jezelf eens af: wil ik echt op vakantie? En zo ja, bereid je dan voor. Lees een boek over het land waar je heen gaat, denk eens na over de gebruiken in den vreemde. Als je niet naar een onbekend oord wilt omdat je je daar niet prettig voelt, blijf dan wat dichter bij huis. Neem iets vertrouwds mee in je koffer. Een foto, je favoriete muziek of je vertrouwde teddybeer. Koop als het even kan geregeld een Nederlandse krant. En, heel belangrijk, houd contact met het thuisfront. Pak die telefoon en vertel hoe het met je gaat, hoe je je voelt. Niet alleen maar opgewekt doen over hoe lekker warm het is, maar ook dat je je soms wat een zaam voelt." Het lijken voor de hand liggende tips, maar volgens Wiljo Meester zijn ze hard nodig. Om te voorkomen dat je je letterlijk 'ontheemd' voelt. Wiljo Meester in de centrale van HCSS in Limmen. (foto La rakaio) AKERSLOOT - Stichting Akersloot Promotie en Sole^club 't Rolletje orga niseerden zaterdagavond het Europees Kampioenschap. Zaterdag overdag zag het er niet naar uit dat dit unieke eve nement doorgang konden vinden van wege het vele hemelwater dat naar beneden kwam, maar klokslag zes uur trok de regen weg en kon er gestart worden op een vrijwel droog parcours. Een felle strijd leverden de ruim zestig rijders op hun nostalgische Solexen. Veel rijders waren in authentieke kle ding gestoken, de lange leren jas met het daarbij behorende pothelmpje. De C-klasse, waarin de meeste Solexen van start gingen, was voor veel toeschou wers het aantrekkelijkst om te zien. In deze klasse draait het allemaal nog om de originaliteit, praktisch alle rijders zaten in originele outfit op hun ranke Solexen. Winnaar in de C-klasse werd na een felle strijd Leonard Heemskerk uit Alphen aan de Rijn en op de tweede plaats Arno Jak uit Akersloot, terwijl Jaap Kloes, ook uit Akersloot, genoe gen moest nemen met de derde plaats. In de B-klasse, waar het allemaal wat harder en fanatieker aan toe gaat, werd Gert-Jan Wolf uit Winterswijk eerste, met op de tweede plaats Gerard de Ruyter uit Akersloot en derde werd hier Bert Thijsen uit Groesbeek. De A-klasse, waarin snelheden van meer dan tachtig kilometer per uur werden behaald, was uitermate sensa tioneel. Gert Ruitenberg, een broer van de bekende schaatsende gebroeders René en Henri Ruitenberg, werd Europees kampioen met een minieme voorsprong op Aalt Leusink uit het Belgische Weehl, met op de derde plaats Jurjen Uiterdijk uit Amstenrade. Stichting Akersloot Promotie was uiterst tevreden over het verloop van deze races. Er waren bijna geen valpar tijen en niemand die zich ernstig bles seerde. In de pauzes konden de vele toeschouwers genieten van de demon straties van de jongens van Indoor Kart World Limmen. Met hun supersnelle karts wisten zij ondanks het stratenpar- cours een indrukwekkende show weg te geven. Jammer was het voor de organisatie dat de aangekondigde demonstratie van Dragstars geen doorgang kon vinden vanwege het feit dat de eigenaar hier van ertegen opzag om zijn kostbare bezit wellicht in de regen te moeten presenteren. Al met al was het een geweldige avond daar in Akersloot, volop publiek, leuke races en demonstraties en een gezellig aangekleed Wilhelminaplein met ver schillende kinderattracties, waarbij ook de gezellige terrassen een hoofdrol speelden. LIMMEN - De strijd om de eremetalen is in volle gang. Dat werd nog eens goed duidelijk tijdens de viswedstrijd van zaterdag 6 juli. Plaats van handelen was ditmaal het Stet. Het bleek dat er genoeg vis zat, maar echter moeilijk te vangen. Goed materiaal was nodig om bij de beteren te eindigen: dunne lijnen, klei ne haakjes, lichte dobbers, goed aas en op de juiste diepte aangeboden, een lekker lokvoertje. Wie aan deze eisen kon voldoen was al bijna zeker van een prijs. Uitslagen A-klasse: 1 David Sloog 25 st, 2 Nico Zomerdijk 18 st, 3 Frank Snel 17 st, B-klasse: 1 Steven Bleeker, Jens Castricum 4 st, 2 Maurits Meester 3 st, 3 Martin van Dam, Jarno Stuifbergen 2 st. Nu er enkele wedstrijden achter de rug zijn kan de tussenstand worden opge maakt. Hieruit blijkt dat het in de A- klasse een nek-aan-nek race is tussen de drie bovengenoemden. 1 Nico Zomerdijk 37 st, 2 David Sloog 36 st, 3 Frank Snel, Johan Zomerdijk 27 st. In de B-klasse is er aanzienlijk minder gevangen, maar dat maakt het alleen nog maar spannender. Hier is nog van alles mogelijk. 1 Martijn Punt 12 st, 2 Jean Castricum 9 st, 3 Martijn Mooij 8 st. De wedstrijd van zondag 21 juli is de open wedstrijd. Alle Limmers jonger dan 15 jaar en natuurlijk de leden kun nen gratis hieraan deelnemen. Deze wedstrijd staat los van de competitie. Hoofdprijs vier toegangskaarten voor de Efteling. Ruim zestig rijders leverden een felle strijd op hun nostalgische Solex, (foto Parakalo) VELSEN - Tot eind september zal het deze zomer mogelijk zijn elke zondag om 15.00 uur een boeiende rondleiding door de strakke Hollandse tuinen, het naar Engelse stijl landschappelijk aan gelegde park, de kruidentuin en de rozentuin van museumlandgoed Beeckestijn in Velsen-Zuid mee te maken. De rondleiding kwam tot stand in samenwerking met het museum en mevrouw Veenendaal-Hannessen. Onder leiding van een gids leren de deelnemers niet alleen het een en ander over wat er nu precies groeit en bloeit in het park, maar wordt ook uit leg gegeven over de historische ontwik keling in de aanleg en de structuren van het landgoed. Deelnemers aan de rondleiding dienen zich van te voren op te geven bij het museum, tel. 0255-521091. EGMOND - Binnen enkele weken ver schijnt de nieuwe uitgave van de Gemeentegids Egmond. De gids wordt in de hele gemeente verspreid. De gemeentegids is volledig geactualiseerd en biedt u tal van adressen en wetens waardigheden over de gemeente, dien sten, verenigingen, instellingen en bedrijven. Iedere inwoner heeft met de nieuwe uitgave weer een bron vol nut tige informatie in huis. De nieuwe gemeentegids wordt binnen enkele weken thuisbezorgd en is daar naast een jaar lang op het gemeente huis verkrijgbaar. Belangrijk: inwoners met een anti-reclamesticker (nee/nee of ja/nee) op de brievenbus kunnen de gids ophalen op het gemeentehuis. ALKMAAR - De Bedrijfsregio Alkmaar zal morgen de Wijkertunnel als eerste in gebruik nemen. Onder escorte van de politie rijden om 15.30 uur precies de eerste veertig vrachtau to's, alle afkomstig van organisaties uit de Bedrijfsregio Alkmaar, in colonne door de Wijkertunnel. Dit gebeurt direct na de officiële opening door minister Jorritsma. De Bedrijfsregio Alkmaar-karavaan rijdt van noord naar zuid. Voorop in de colonne rijdt een klassieke truck. Op de aangehaakte semi-dieplader staan kaasdragers met hun berries, symbo lisch voor de stad Alkmaar. Onder het motto 'welkom in de Bedrijfsregio Alkmaar' zullen zij het tegemoetko mende verkeer richting Alkmaar met open armen ontvangen. De opening van de Wijkertunnel bete kent een verdere ontsluiting van de regio en is daarmee een belangrijke stap voorwaarts voor het bedrijfsleven in Noord- Holland Noord. De agglome- ratievrije doorgang betekent een impuls voor dit gebied. Zaken doen met of uitbreiding naar het noordelijk deel van de provincie wordt volgens de Bedrijfsregio Alkmaar vele malen aan trekkelijker. De Bedrijfsregio Alkmaar, met relatief lage grondprijzen en vol doende ruimte, lonkt naar organisaties die zich hier willen vestigen. 06 -11 •Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 4 LIMMEN - Op 2 juli werd er in een bedrijfspand aan de Hogeweg ingebro ken. Door het forceren van een deur werd toegang verschaft. Verschillende ladekasten werden doorzocht. Tot op heden wordt er niets vermist. In de garage van een woning aan de Visweg werd ingebroken. Getracht werd de deur te forceren. Dankzij de honden die aansloegen is het bij een poging gebleven. Op 3 juli zorgde een 35-jarige over spannen man voor opschudding aan het Pageveld. Hij bedreigde zijn vrouw en kinderen en dreigde hen zelfs te gij zelen. De politie wist de man te over meesteren en de kinderen in veiligheid te brengen. De man is via tussenkomst van het Riagg overgebracht naar het Psychiatrisch Centrum Willibrord te Heiloo. Gemeentehuis Limmen Tot en met 31 juli foto-expositie van leerlingen van de Pax Christischool. Te zien op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Stichting Doorstroom Verkoop van tweedehands spullen elke le en 3e zaterdag van de maand. Geopend van 9.30 tot 15.00 uur aan de Koningsweg 36 in Akersloot. Opbrengst voor de renovatie van een meisjesschool in Uganda. Heeft u nog bruikbare spullen, bel dan met W. Broersen tel. 0251-312778 of B. Schagen tel. 0251-314957. Gemaal 1879 Tot en met 4 augustus foto-expositie van Fons Brasser over Noord- Hollandse watertorens. Geopend zater dag van 14.00 tot 17.00 uur en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. TC Hogedijk Vrijdag 12 juli racketavond, aanvang 19.00 uur, voor alle speelsterktes. Galerie De Kapberg Tot en met 25 augustus expositie van Ploos van Amstel, tekeningen en olie verfschilderijen en Eric Claus, beelden en plastieken. Geopend van woensdag tot en met zondag van 13.30 tot 17.00 uur en op afspraak, Slotweg 17, Egmond aan den Hoef. Gemeentehuis Egmond Tot 1 november exposeert Frans Room zeefdrukken en etsen aan de Zwartendijk 1 in Egmond aan Zee. Te zien van 9.00 tot 12.00 uur van maandag tot en mét vrijdag en donder dagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. AKERSLOOT - Aan de Universiteit van Lausanne in Zwitserland is geslaagd Helen Tromp in de Franse taal- en letterkunde. •Noord-Holland Noord 06-11 072- AKERSLOOT 5122222 AKERSLOOT - Op 8 juli werd de bestuurder van een personenauto gecontroleerd op het gebruik van alchol. De man bleek alcohol gedron ken te hebben. Zijn rijbewijs werd inge vorderd en hij kreeg tevens een proces verbaal. wnd Inleveren kopij voor: De kopij dient (bij voorkeur) op maandag vóór 16.30 uur te worden ingeleverd op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Akersloot: H. Tiebie, Verdistraat 15 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 8