Op pad met het IVN Toernooi Condor Golf Club Bolten Verf Wand bouwt aan de toekomst, maar moet nu even ruimte maken, daarom... op DHZ-verf, beitsen en gereedschap. Adressen H <>Hoo Geluidsoverlast door treinverkeer Jngezonden brieven 'Ieder mens is zijn eigen inktpot' VERF 6* WAND Het wordt vakwerk met Verf Wand L 1 T 1 E Wisp PAGINA 6 UITKIJKPOST - 14 AUGUSTUS A 072- 06-11 5122222 P i "v Gevonden voorwerpen Dierenbescherming houdt actie tegen kist kalveren Pluim voor Timmerdorp Clubkampioenschappen TV Heiloo Cursussen beeldende vorming Dierenbescherming Westerweg 259 Heiloo telefoon 072-5330919 .-V v HEILOO Een wandeling met het IVN door park de Noordernegis zeker de moeite waard. (foto Parakalo) HEILOO - Volgende week bestaat weer de mogelijkheid om met de gidsen van het IVN een excursie te maken door het Heilooërbos en de Noor- derneg. In het Heilooërbos staan op zondag 18 augustus gidsen om 10.00 uur 's morgens bij de Kattenberg klaar om belangstellenden rond te leiden en te wijzen op een aantal bijzonderheden in dit prachtige stukje natuur. De start van de wandeling door de Noorderneg is dinsdag 20 augustus 's avonds om 19.00 uur bij zwembad Loos. Al jarenlang houdt het IVN deze edu catieve wandelingen. Sinds januari wordt van de deelnemers een vrijwilli ge bijdrage gevraagd. „En jammer genoeg lijkt het wel of dat toch een beetje afschrikt,' vertelt de heer Edelman van de 'werkgroep wan delingen'. „Vaak zijn het dezelfde men sen die aan deze wandelingen deelne men. Mensen die belangstelling hebben voor de natuur en gewoon eens wat meer willen weten over een en ander." Zelf geeft hij geen rondleidingen. „Ik heb wel de cursus daarvoor gedaan. Daarvoor moet je twee jaar lang één avond in de week naar de agrarische school in Alkmaar. Maar dat rondlei den ligt me niet zo, dat laat ik liever aan een ander over." In Heiloo en Limmen zijn ruim vijftien IVN-leden actief. „De een weet alles van paddestoelen, de ander is weer bevlogen van vogels. Zelf houd ik het meest van planten." Maar, zo verzekert hij, „ik ben niet echt fanatiek hoor. Ik vind het wel leuk om te weten wat voor een plant het is, maar of het nu onder soort zus of ras zo is, dat geloof ik ver der wel." Leren zien De IVN, vereniging voor natuur- en milieueducatie, heeft als doelstelling het bevorderen van natuur- en milieu besef. „En dat is nog steeds hard nodig. Dat zie je maar weer met zo'n opruim- actie die nu net gestart is. Automo bilisten die hun rommel uit de auto gooien, blikjes in de berm, peuken op de straat, het gebeurt nog steeds." Maar Edelman wil zijn mening niet opdrin gen. „Kijk, het gaat erom dat je mensen bewust maakt. Dat je ze leert kijken, leert zien. Je kunt uren door een bos wandelen, maar niks zien. Wij wijzen dan op bepaalde dingen, waardoor je er toch weer meer van geniet." Toevallig ligt de Uitkijkpost van vorige week voor hem op tafel. „Die sporters hè, die nu terug zijn uit Atlanta, zouden die nu ook wat gezien hebben daar, behalve sportzalen? Daar ben ik eigen lijk wel benieuwd naar." Bij de gemeente vindt de IVN een gewillig oor. „De gemeente Heiloo is behoorlijk milieubewust. Ze luisteren ook echt naar ons. We hebben bijvoor beeld geadviseerd over het maaibeleid. Het is het beste om het riet in fasen te maaien, dan kunnen de dieren die daar leven tijdig een heenkomen zoeken. Aan de andere kant vind ik dat je wel redelijk moet blijven. De natuur sterft ook uit, bomen die echt in de weg staan of gevaar opleveren moeten gekapt worden, dat is nu eenmaal zo..." Het IVN is daarnaast ook zeer actief op de scholen. „We hebben allerlei excur sies, bijvoorbeeld een bezoek aan edu catief centrum Parnassia en vogelop vangcentrum Damland in Bergen, waar scholen op kunnen intekenen." Ten slotte is jong geleerd oud gedaan. Bij de komende wandelingen door het Heilooërbos zal ongetwijfeld gewezen worden op de vele soorten paddestoe len, waar het bos beroemd om is. „Wij laten zien wat voor bijzonders er alle maal is. Toch zit daar ook een andere kant aan. Ik herinner me dat we tijdens een excursie door de Noorderneg op een prachtige orchidee wezen, die daar in het moerasje groeit. Mooi dat die orchidee de volgende dag uitgespit was!" Maar gelukkig zijn dergelijke voorval len uitzonderingen. Het Heilooërbos en de Noorderneg, weliswaar een aan gelegd park maar met een flink aantal bijzondere planten, zijn en blijven de moeite van een bezoek waard. Beide wandelingen duren ongeveer anderhalf uur. Van tevoren aanmelden is niet nodig. Wilt u nog wat inlichtin gen over de wandelingen of het werk van de IVN, dan kunt u bellen met 072- 5337736. Gemeente Heiloo Sociale zaken, spreekuren: iedere werkdag van 8.30 tot 12.00 uur, tel. 5313131. Maatschappelijk werk: maan dag tot en met donderdag 8.30 tot 12.00 uur, tel. 5313184. Voorzieningen gehan dicapten: tel. 5313188. Indicatiecommissie Aanvragen voor huisvesting in een ver zorgingshuis, zorgwoning, alarmering en warme maaltijden dienen te worden gericht aan de Indicatiecommissie Hei loo, p/a afdeling Sociale Zaken, Raad huisplein 1, Heiloo, t.a.v. A.Th. Delle- man (tel. 5313184). Spreekuur: maan dag tot en met donderdag van 8.30 tot 12.00 uur. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening (RIMA) Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Inlichtingen: tel. 5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Unie van Vrijwilligers Heiloo Informatie: mw. W.P. Klamer, tel. 5054112, Dusseldorperweg 119, Lim men. Rode Kruis Heiloo Rode. Kruis-gebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: dr. J.A.A. Snel, Frederica's Hof 1,1851 BM Heiloo, tel. 5340223. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr.: Runxputteweg 20, Heiloo, tel. 5051922. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. Zorgloket Heiloo Centrum voor Wijkgerichte Functies in de Schalm. Voor informatie, advies of bemiddeling van alle zorgvoorzienin gen voor 55-plussers. Hoog en Laag 32; openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 11.00 uur. Tele fonisch bereikbaar van 9.00 tot 17.00 uur, tel. 5338704. Senioren Info Centrum Informatie over voorzieningen en mogelijkheden voor senioren. Inlich tingen: mw. I. Tamis. Westerweg 294, 1852 AS Heiloo, tel. 5331297 op werk dagen van 9.00 tot 12.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen Hanswijk lb, 1934 CP Egmond aan den Hnef tH 5065704 Alg. Ned. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging, ontspanningsac tiviteiten en culturele bijeenkomsten voor 50+ in 't Trefpunt, Hoog en Laag 7a. Inlichtingen: secretariaat J. de Boer, Westerweg 46, 1851 AC Heiloo, tel. 5121058. Kath. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging, ontspanningsac tiviteiten, educatieve en culturele bij eenkomsten in 't Trefpunt, Hoog en Laag 7a. Inlichtingen: mw. A. Schaap- Kamper (secretariaat), De Driestal 40, 1852 RC Heiloo, tel. 5331134. Alg. Ned. Invalidenbond Bond van gehandicapten en arbeidson geschikten. Contactpersoon Heiloo Limmen A. de Haas, tel. 5332328. Contactpersoon De Egmonden P Kool, tel. 5064866. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851- BK Heiloo, tel. 5338536. Spreekuur: elke eerste dinsdag van de maand van 19.00 tot 20.00 uur (met uit zondering van de maanden juli en augustus). Technische dienst: tel. 5330430. Bereik baar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13,1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.0014.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.0014.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.0014.00-20.30 Van mei tot en met augustus op zater dag gesloten. Uitleenposten De Loet en Overkerck, ook bestemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrijdag van 9.30 tot 11.30 uur. HEILOO - Vorige week werden de vol gende voorwerpen bij het bureau aan gemeld: diverse sleutels, een leesbril met zilveren montuur, een oorbel, een kinderebaseballpetje, een kinderzonne bril, een dubbele fietstas, een blauwe kinderschoen, een groen-grijs jack, een plastic portemonnee, een goudkleurig dameshorloge, een kinderringetje, een zwart-wit overhemd, een bruin en een antracietkleurig dameshorloge, een herenhorloge, een Ernie-pop, een strip harttabletten, een gedeelte van een hengel en een groene grasmaaier. HEILOO - In een bouwkeet aan de Pastoor van Muyenweg werd ingebro ken. Door het forceren van een raam werd toegang tot de keet verschaft. Uit de keet werd een sleutel ontvreemd. Op het Slimpad werd in een personen auto ingebroken. Door middel van het forceren van een portierslot werd toe gang tot de auto verschaft. De autora dio werd ontvreemd. Op 6 augustus werd op de Kerkelaan in een personenauto ingebroken. Een portierslot werd geforceerd. Uit de auto wordt niets vermist. Op het fietspad van de Kennemer straatweg vond een aanrijding tussen een fietser en een bromfietser plaats. Op het moment dat de bromfietser de fietser wilde passeren, week déze uit zodat een aanrijding niet meer voorko men kon worden. De fietser werd met enkele kneuzingen overgebracht naar het MCA. Op 7 augustus werd op de Kenne merstraatweg een bromfietser gecon troleerd. De bromfiets bleek niet verze kerd te zijn en de. bestuurder was nog geen 16 jaar. De bromfiets werd voor een technisch onderzoek overgebracht naar het politiebureau. Op 8 augustus werd bij een winkel op de Heerenweg een hogedrukreiniger ontvreemd. Er werd nog naar de dader uitgekeken, echter zonder resultaat. Op de Kerkelaan stopte de bestuurder van een bestelauto om de weg te zoe ken en reed vervolgens achteruit tegen een stilstaande personenauto. Er was lichte materiële schade. Op 9 augustus werd in een bedrijf aan de Westerweg ingebroken. Door mid del van het forceren van een deur werd toegang verschaft. De gehele kantoor ruimte werd doorzocht. Uit een bu reaulade werd een nog onbekend geld bedrag ontvreemd. Op het Maalwater vond een aanrijding plaats tussen een personenauto en een vrachtwagen. De bestuurder van de personenauto liet bij het verlaten van een uitrit de bestuurder van een vracht wagen niet voorgaan. Er was alleen materiële schade. Op 10 augustus werd er in een bedrijf aan de Vennewatersweg ingebroken. Eerst werd over een hek werd geklom men en daarna werd met een koevoet een ruit ingeslagen. Omdat het alarm afging is er niets ontvreemd. In een bedrijfspand aan de Hoefsmid werd ingebroken. Een raam aan de voorzijde van het pand werd gefor ceerd. Er werd niets uit het pand ont vreemd. Vermoedelijk zijn de daders gestoord in hun bezigheden. Op 11 augustus werd er in een schuur van een woning aan de Van Merlenlaan ingebroken. In de schuur stonden enke le fietsen en twee bromfietsen. Omdat de schuur voorzien was van een alarm is het bij een poging gebleven Vorige week werden twee fietsen ont vreemd. HEILOO - De bewoners van de Westerweg tussen het Zevenhuizen en de Slootenslaan hebben een brief aan de NS gestuurd. Daarin schrijven zij dat zij na de recente werkzaamheden aan de spoorlijn nog meer hinder hebben van geluidsoverlast, veroorzaakt door het treinverkeer. Daar de frequentie van het treinver keer in de toekomst eerder toe dan af zal nemen, vragen de verontruste bewoners de NS om geluidswerende maatregelen te nemen. In de loop van de jaren is de meeste beplanting langs de spoorlijn tegenover hun huizen weg gehaald, bomen en struiken die een deel van het geluid dempten, zo schrij ven zij. De briefschrijvers willen een milieuvriendelijke 'groene' oplossing voor hun geluidsprobleem. Hun ge dachten gaan uit naar bijvoorbeeld geluidswallen met beplanting. De NS heeft de klacht in behandeling genomen en toegezegd actie te onder nemen. REGIO - Acht op de tien Nederlanders vinden het houden van kalveren in kis ten dierenmishandeling. Dit blijkt uit een enquête die onderzoeksbureau Nipo heeft gehouden in opdracht van de dierenbescherming. Ook blijkt dat weinig mensen beseffen hoe een kalf wordt grootgebracht. Gesterkt door deze wetenschap hervat de dierenbescherming deze zomer haar campagne tegen het kisten van kalve ren. Ze zal met ruim honderd kalver- kisten door het land trekken. Het publiek kan in deze kisten bij benade- rjng ervaren hoe een kalf leeft. Tevens zal de campagne zich richten op de Europese landbouwministers omdat zij belissen of er een verbod op het kisten- systeem komt. Uit de enquête van het NIPO blijkt dat er nog veel onduidelijkheid is bij de Nederlanders over de leefomstandig heden van de mestkalveren. Het feit dat de kalveren op een ijzerarm dieet staan waardoor het vlees mooi blank blijft, is bij velen onbekend. Blank vlees vinden de consumenten lekkerder en geeft de melkpoederfabrikanten hoge omzetten. Voor de kalveren zou een verandering in het dieet veel beter zijn. Omdat ze weinig of geen ruwvoer, zoals hooi of gras, te eten krijgen, kunnen ze niet normaal eten. Dit heeft tot gevolg dat de magen van de kalveren niet gesti muleerd worden om te herkauwen. De Dierenbescherming hoopt dat het onderwerp kistkalveren weer op de agenda van de Europese Unie komt te staan. Daarom roept zij het publiek op de komende tijd hun stem te laten horen. j -m- HEILOO - Zaterdag 17 augustus speelt de Condor Golf Club haar jaarlijkse invitatie-toernooi om de Henk Kaan dorp Cup. Het is inmiddels de zevende editie van het toernooi. Er zal worden gestreden op de A en B holes van Golf baan Spaarnwoude. 24 ^Spelers uit Heiloo en omgeving gaan samen bepa len wie op twee maal 9 holes de sterk ste is. De Henk Kaandorp Cup is een zoge naamde Strokeplaywedstrijd. Hierbij spelen alle spelers tegen elkaar. Win naar is degene die het minste aantal sla gen nodig heeft om alle holes te lopen. Naar verwachting zal er een score van rond de 68 nodig zijn om de Cup, een prachtige antieke golfclub, een jaar mee naar huis te mogen nemen. Die 68 is ook het clubrecord van Fonz van Haastrecht waarmee hij winnaar werd in 1993. Gezien zijn vorm in het zomer seizoen behoort Fonz ook dit jaar tot de favorieten. Rogier Nolta, Toine van der Veldt en Geert Rep worden ook kanshebbers genoemd. Grote afwezige is Fred Admiraal. Na dat hij 5 jaar achter elkaar heeft mee gespeeld, kwam hij vorige week vrijdag niet door de kwalificatieronde. In een playoff tegen Frank van Velthoven moest hij laatstgenoemde juist voor laten gaan. Aan de Henk Kaandorp Cup kunnen zowel spelers met als zonder golfvaar- digheidsbewijs meedoen. Door het hanteren van een handicap worden de verschillen in talent en geoefendheid zoveel mogelijk gelijk gemaakt. Alle spelers hebben zo een kans om te winnen. In de voorgaande jaren is het slechts één speler gelukt de wedstrijd twee maal te winnen: Mark de Boer. Ger de Haas is de kampioen van vorig jaar. Beide zijn zaterdag van de partij. Uniek is dat ook de drie overige Cup winnaars naar Spaarnwoude komen. Alle spelers verzamelen zich om 7.45 uur op het Stationsplein in Heiloo. Met de bus gaat de reis dan naar Spaarn woude. Om 10.00 uur is de eerste afslag en er wordt gespeeld tot ongeveer half zes. Publiek is van harte welkom en de toegang is gratis. Margreet Schouwenaar. Wie belangstelling heeft voor de cur sussen (er zijn nog enkele plaatsen vrij) kan voor inlichtingen en opgave na 19.30 uur bellen, telefoon 072-5332418. HEILOO - Veel mensen schrijven ver halen, gedichten of een enkel versje, vaak ook niet meer dan een gedachte die invalt. Deze zaken verdwijnen in een mapje, een laatje, een schriftje en soms komt de gedachte op 'eigenlijk zou ik er meer mee willen'. Andere mensen schrijven graag brieven of dag boeken en betrappen zich op de wens hun pen te scherpen. Voor al deze mensen bestaat er in Heiloo al enige jaren de mogelijkheid schrijfcursussen te volgen waarin door middel van gerichte opdrachten gelei delijk toegewerkt wordt naar het schrij ven van teksten. Op deze wijze bekwa men de deelnemers zich in het trainen van de fantasie, het gebruikmaken van verschillende stijlen, genres en perspec tieven en het oefenen met het instru ment dat de taal is. De cursussen worden gegeven door de in Heiloo woonachtige docente en schrijfster Margreet Schouwenaar. Na twaalf jaar werk in het onderwijs en welzijnswerk volgde de in 1955 gebo ren schrijfster een opleiding aan de schrijversvakschool het Colofon in Amsterdam, waar zij in 1991 afstudeer de. In hetzelfde jaar werd zij ook geno mineerd voor de C. Buddinghprijs. Inmiddels heeft zij drie dichtbundels op haar naam staan. „Ieder mens is zijn eigen inktpot," zegt de schrijfster. „Tenslotte schrijft elk mens aan zijn eigen levensboek. Er varingen, gebeurtenissen, gedachten voegen zich hoofdstuk na hoofdstuk toe aan zijn levensverhaal. De bladzij den zijn dicht bedrukt en herschrijven zich met de tijd. Maar hoe ga je nu open als een boek? Hoeveel bladzijden tel je, en ben je een sprookje of meer een stu dieboek? Het zijn die vragen die het werken met cursisten zo boeiend maken. Bovendien verrast het me tel kens weer dat mensen in zo'n korte tijd zoveel beter kunnen gaan schrijven." Ontrafelde verhaalstof Komend seizoen geeft Margreet Schouwenaar drie cursussen. Donder dagavond 22 augustus start de cursus Sprookjes schrijven. „In veel sprookjes schuilen eeuwenoude wijsheden," al dus Margreet Schouwenaar. „Ze zijn vervat in beelden als het slovende meis je, de heks, de barre tocht of behulpza me zaken als een tondeldoos." In de cursus wordt aan de hand van één sprookje op zoek gegaan naar de oer beelden die zich schuilhouden in de verhaallijn. De hierdoor ontrafelde ver haalstof dient als leidraad voor het zelf te schrijven sprookje. Maandagavond 2 september start de cursus Verhalen schrijven. Een korte cursus van zes avonden waarin de cur sisten zich kunnen bekwamen in de grondbeginselen van plot, synopsis, stijl, personages en karakters. Op 20 september tenslotte start de cur sus Levensverhalen schrijven. In deze cursus wordt gewerkt aan het slijpen van het schrijversinstrumentarium, maar bovenal laat de cursus zien hoe datgene wat in je levensverhaal ge schreven staat, te gebruiken is voor ver halen. Het resultaat is altijd verrassend. „Wat de cursussen vooral leuk maakt is het contact dat ontstaat tussen de cur sisten," zegt Margreet Schouwenaar. „De teksten worden soms met elkaar besproken. Vooral dat voorlezen en het zoeken naar een eigen stijl, of de manier om een verhaal op papier te krijgen, is een proces dat een ieder her kent. Schrijfplezier staat zo voorop, en dat is belangrijk. Voor mij en voor de r»iircict#3n Vorige week heeft één van onze kinde ren meegedaan aan het Timmerdorp. Wij waren erg nieuwsgierig hoe het daar toeging maar helaas mochten we pas donderdag een kijkje op het terrein komen nemen. Zo zijn de regels nu eenmaal. Omdat wij donderdag geen kans zagen de leiding te spreken willen we op deze manier melden dat we de organisatie werkelijk perfect vonden. Dank zij alle organisatoren en mede werkers hebben de kinderen een geweldige week gehad. Iedereen bedankt, het was fantastisch! Familie Tromp HEILOO - De clubkampioenschappen van Tennisvereniging Heiloo staan weer voor de deur. Van 17 tot en met 25 augustus worden de enkel en gemengd dubbels gespeeld, van 24 augustus tot en met 1 september is de beurt aan de dames- en herendubbels. In deze drie weekends ep tussenliggen de dagen kunt u uw tenniscapaciteiten meten met bekende of (nog) onbeken de leden van de vereniging. Finales en prijsuitreiking hiervan vinden plaats op zondag 1 september. Uiteraard kan per spelsoort éénmaal worden ingeschreven. De indeling in categorieën is ten opzichte van voor gaande jaren gewijzigd. De voormalige BC categorie (te klein geworden) is vervallen en wordt toegevoegd aan de Dl categorie. Hierdoor ontstaan drie categorieën, te weten B, C-Dl en D2-E. De club verwacht dat weer op alle fron ten sportief wordt gestreden en dat ten minste de weergoden deze weken niet in de^steek zullen laten. Oud-winnaar Fonz van Haastrecht (l) en naamgever Henk Kaandorp van de Condor Club. HEILOO - In september start Inzet weer met cursussen beeldende vor ming. Deze cursussen zijn voor ieder een toegankelijk. Zowel beginners als gevorderden kunnen kiezen uit een aantal interessante cursussen en works hops. Als belangrijkste uitgangspunt *van de cursussen wordt de persoonlijke creativiteit van de cursist gesteld. Met behulp van techniek wordt deze ontwikkeld in overzichtelijke deelne- mersgroepen, die op ontspannen en in spirerende wijze worden begeleid door jonge vakbekwame docenten. De cur sussen worden onder andere gegeven door Trudy Keyzer, beeldend kunste naar en docente uit Heiloo en Adriana van Zoest, die reeds enige jaren mas- terclasses geeft in modeltekenen. Op het programma staan onder meer de cursussen aquarel, pastel, modelte kenen, passe-partoutsnijden, druktech nieken, houtskool- en krijttekenen en acrylverf. Aanmelden voor een cursus of works hop gaat heel eenvoudig. Bij Inzet aan de Raadhuisweg zijn inschrijfformulie ren verkrijgbaar. Als u interesse hebt om een cursus of workshop te volgen is het raadzaam snel te reageren, want het aantal deelnemers per groep is zeer beperkt. Inspectie Heiloo e.0:06-53177991. Vermiste en gevonden katten: 072- 5616106. Honden en katten Heiloo en Limmen: 072-5334316. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie-advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861, Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5644066 (alarm) en 072- 5622717 (vermissingen). Vermist: Zwart/witte gec. kater met witte snuit, bef en poten, zwarte stip op de neus, gele vlooienband, 2 jr, Westerweg Bayershoffweg, Heiloo. Zwarte gec. kater met wit befje eu voor witte sokjes, rode vlooienband, 1 jr, Bosvaren, Heiloo. Egaal grijze poes, 9 jr, erg schuw, Visweg, Limmen. Inl. 072-5616106. Gevonden: Cypers katje met witte borst, staartpunt en voetjes, Hoogeweg Pagelaan, Limmen. Zwarte langharige gec. kater, paars bandje met witte koeien, Kanaalweg, Heiloo. Inl. 072-5616106. Vgrbouwingsopruiming! 25% korting BOLTEK

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 6