Je voelt je thuis bij Alpha Hypotheken MAKELAARS TAXATEURS ONROEREND GOED De Heeren slager korting korting uit voorraad korting I op=op korting korting én gordijnstof korting korting op behang Zeeweg 20, Heiloo. Telefoon: 072 533 18 95 Aan- en verkoop, hypotheken, assurantiën taxaties woensdag donderdag 14/15 aug. autoschadeherstelbedrijf NVM AUTOBEDRIJF TANKSTATION EN AUTOWASCENTRUM Holleweg 80 Heiloo 5330935 PAGINA 9 UITKIJKPOST - 14 AUGUSTUS Zie ook onze kantooretalage alsmede onze vitrines van het VW gebouw en onze vernieuwde vitrine in winkelhof't Loo (entree open huis) 10 GULDEN AKTIE? jJDAGMENU lO^k j^EmENUf^ Biefstuk Stroganoff Runder Minutes Steaks MANNES SCHOENREPARATIE 7? AKTIE Runder Sucadelappen Welk huis u leuk vindt, weet u zelf wel. Maar welke financiering het voordeligst is? Dat weet Alpha, de onafhankelijke hypotheek specialist bij u in de buurt. Kies voor de oplossing die hef best bij u past. Bel: (072) 5127325 Westerweg 199 HEILOO Op één van de mooiste locaties van Heiloo gelegen woonhuis met schuur en royale besloten tuin op het westen. Indeling: entree, toilet met fontein, royale L-vormige woonkamer met open haard en parketvloer, open keuken, serre, inpandige berging met vliering, bijkeuken, aparte hobbykamer. ie Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en ze toilet. Vaste trap naar zolderverdieping: voorzolder en 4' slaapkamer. Op loopafstand van winkels en NS-station gelegen. Vraagprijs: ƒ359 000,- k.k. Oorsprongweg 32 SCH00RL Boekenstein 103 HEILOO Kennemerstraatweg 133 HEILOO Nabij bos en duinen gelegen, in 1995 geheel verbouwde, vrijstaande semi-bungalow met garage en apart zomerhuis, rondom tuin op circa 16Ö0 m' eigen grond. Indeling: entree, toilet met fontein, royale living met open haard en aangebouwde serre, moderne, luxe keuken voorzien van alle apparatuur, bijkeuken en slaapkamer met badkamer op de begane grond. ie Verdieping: 3 slaapkamers en 2 badkamers, bergruimte. De woning is geheel in moderne, lichte kleuren uitgevoerd. In mooie woonwijk gelegen helft van dubbel woonhuis met garage en fraai aangelegde, 20 meter diepe tuin (west), grenzend aan water partij op 286 m' eigen grond. Indeling: entree, garderobe, toilet met fontein, royale tuingerichte woonkamer met schuifpui naar het terras, keuken en bijkeuken. ic Verdieping: 2 slaapkamers (voorheen 3), badkamer met aparte douche, zc toilet en wastafelmeubel. Vaste trap naar zolderverd: grote zolder/berging met hetelucht cv-ketel. De woning is uitstekend geïsoleerd en nabij scholen en winkels gelegen. Grote karakteristieke helft van dubbel woonhuis met garage en tuin op 300 m2 eigen grond. Inhoud: 460 m5. Indeling: vestibule, hal, toilet met fontein, royale L-vormige woonkamer met 2 erkers, keuken en bijkeuken. ic Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, douche en z' toilet. Vaste trap naar zolderverd: 2 slaapkamers en bergruimte. In het centrum gelegen, aan de rand van tuindorp en nabij winkelcentrum. Vraagprijs: ƒ890.000,- k.k. Vraagprijs: ƒ369.000,- k.k. Vraagprijs: ƒ398.000,- k.k. Kerkepad 4 OOSTHUIZEN HEILOO Mariénstein 159 HEILOO In centrum gelegen goed onderhouden helft van dubbel woonhuis met garage, schuur en besloten tuin, uitlopend in waterpartij. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, L-vormige woonkamer met moderne, open keuken. i' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en z' toilet. Vaste trap naar zc verdieping: grote zolderkamer. Aanvaarding: in overleg. In appartementencomplex 'De Westerzij' gelegen 2-kamerappartement op de z' woonlaag en een berging in het souterrain. Indeling: entree (aan corridor), meterkast, slaapkamer, badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel, toilet met fontein, woonkamer met werkhoek en schuifpui naar groot zonneterras (zuid-oost), open keuken. Het appartement heeft een oppervlakte van ca. 65 m2 en is uitstekend geschikt voor 1 persoon. Het complex heeft rondom een fraai aangelegde tuin met vijverpartijen. Aanvaarding: in overleg (eventueel spoedig). In moderne, rustige woonwijk gelegen herenhuis met dubbele garage en besloten tuin op het zuid-oosten op totaal 237 m2 eigen grond. Indeling: entree, toilet met fonteintje, L-woonkamer, moderne keuken. ie Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Vaste trap naar z' verdieping: voorzolder piet berging en cv-unit, 4' slaapkamer met dakkapel. Deze ruime woning is geheel uitgevoerd in moderne, lichte kleuren. Goede ligging nabij winkels, NS-station, diverse sportvoorzieningen en recreatiegebied. Vraagprijs: ƒ319.000,- K.K. Vraagprijs: ƒ210.000,- K.K. Vraagprijs: ƒ349.000,- K.K. EGMOND a/d HOEF G. van IJsselsteinlaan 4 Oorsprongweg 30 SCH00RL Ringweg 1 HEILOO In mooie, rustige en kindvriendelijke woonwijk gelegen middenwoning met inpandige berging en besloten tuin op het zuiden. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, tuingerichte L-woonkamer met parketvloer en open haard, gedeeltelijk open keuken. ie Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche en ze toilet. Vaste trap naar 2' verdieping: grote zolderkamer. Deze ruime woning is geheel in moderne, lichte kleuren uitgevoerd. Rustig nabij bos en duinen gelegen, onder architectuur verbouwd vrijstaand landhuis omgeven door fraaie bostuin met vijverpartij op 1880 m2 eigen grond. Indeling: royale hal, kelder, toilet met fontein, ruime garderobe, L-vormige living met openslaande deuren naar terras, open haard, aparte studeerhoek, woonkeuken, tussenhaf bijkeuken met toilet en douche, aparte tuinkamer met deur naar groot terras. ir Verdieping: 4 slaapkamers, badkamer 1 met douche en 3 wastafels, badkamer 2 met ligbad en aparte douche, 5' slaapkamer met groot dakterras. Vaste trap naar zolderverd: ruime overloop en 2 grote slaapkamers. Apart toilet. Tegenover plantsoen gelegen vrijstaande semi-bungalow met dubbele garage en fraai aangelegde tuin op 747 m2 eigen grond. Indeling: royale hal met toilet en meterkast, ruime woonkamer met open haard en deur naar overdekt terras, moderne keuken met inbouw- apparatuur, bijkeuken, ruime slaapkamer en badkamer met ligbad en wastafel. Verdieping: ruime overloop met cv-ruimte, 2 royale slaapkamers, 2e toilet met wastafel, bergruimten. Fraaie ligging met ruim uitzicht en in een goede staat van onderhoud verkerend. Aanvaarding: in overleg (voorjaar 1997). Vraagprijs: ƒ254.000,- k.k. Vraagprijs: ƒ1.380.000,- k.k. Vraagprijs: ƒ525.000,- k.k. Oudburgerlaan 17 HEILOO In rustige woonwijk gelegen helft van dubbele villa met garage en fraaie besloten tuin op het zuid-oosten op 270 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, toilet met font., royale L-woonkamer met open haard, keuken, aparte trap naar slaap/hobbykamer, gelegen boven de garage. ie Verdieping: overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3), badkamer met ligbad, dubbele wastafel en separaat toilet, overloop met vaste trap naar ze verdieping: 3 slaapkamers. Bijzonderheden: het gehele huis is onderkelderd (hoogte 1.75 meter). Vraagprijs: ƒ535.000,- k.k. MAKELAAR Gekroonde kwaliteit Don. 15 aug.: Gesmoorde Procureurlapjes Vrij. 16 aug.: Gebraden Runderrollade met Pepersaus Ma. 19 aug.: Provengaals stoofpotje Din. 20 aug.: Blinde vinkjes met jus Woe.21 aug.: Kalkoenreepjes, roergebakken prei, amandelen Sucadelapjes Kriek Lambik met sperzieboontjes en gekookte aardappelen Bij het dagmenu heeft u zelf de keuze uit 2 soorten groenten en aardappelen. Deze wisselen van dag tot dag. 400 gram 4 halen 3 betalen Kennemerstraatweg 117, 1814 GE Alkmaar 100 gram Westerweg 312 - Heiloo Uw schoenreparatie wordt gemaakt door de kampioen van Europa! (Binnen 2 dagen) Open: maandag 13.30-18.00 uur Woensdag- en vrijdagochtend 9.00-12.30-uur. 500 gram OPENINGSTIJDEN Ma-vr.: 8.15-12.30 uur 13.30-18.00 uur Zat.: 8.15-16.00 uur Heerenweg 186 1851 KW Heiloo tel. (072) 533 11 41

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 9