Limmer college geeft opening yan zaken in woningbouw Jarige Scouting gaat door weer en wind Plattelandsvrouwen vieren 40-jarig bestaan Bekroonde kinderboeken te koop in bibliotheek Adressen Limmen P 0 L I T I PyLITIE UITKIJKPOST - 2 OKTOBER PAGINA 15 gil §i 1 iMrlBIl ÊiEiitlÊ 'Bedden' in de Burgerij Baarsdag HSV jl\ 072- 06-11 5122222 Volleybal start competitie Activiteiten Lininien Ophalen oud papier door de St. Maartenschool Burgerlijke stand i 072- 06-11 5122222 tond 't jdimme/i jbte De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur Ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 SV De Vrijheid Gezond afslanken Jeugd viswedstrij d toni, t Jtmmto %ie LIMMEN - Wethouder Rood heeft een uitgebreide brief aan de Limmer woningzoekenden gestuurd, waarin hij uitleg geeft over de gang van zaken met betrekking tot de woningbouw in Limmen. De wethouder is de huidige geruchtenstroom een beetje zat. Met zijn brief hoopt hij meer duidelijkheid te verschaffen in de situatie tot nu toe en inPde totstandkoming van de toe komstige plannen. Woonwensen Van de Limmer bevolking staan 524 inwoners als woningzoekenden te boek. Het merendeel hiervan, namelijk 334 inwoners, staat ingeschreven als starter. De meeste woningzoekenden willen een koopwoning. Overigens niet zo vreemd, want ook het bestaande aandeel 'eigen woningbezit' is -zeker in vergelijking met andere gemeenten in de regio- met* zo'n 80 procent van het totale woningbezit hoog te noemen. De gemiddelde inschrijvingsduur is 5 jaar. Dat lijkt (en is ook) lang, maar voor de Limmer woningzoekenden vaak nog geen reden om dan maar een woning in het HAL-gebied (Heer- hugowaard, Alkmaar en Langedijk) te aanvaarden. Bouwvolume Voor Noord-Kennemerland heeft de provincie voor de periode 1995-2004 een hoeveelheid van 14.000 woningen in petto. Het grootste deel, 11.500 woningen, is bestemd voor het al genoemde HAL-gebied. De resterende 2.500 woningen zijn bedoeld voor hui zenbouw voor eigen behoefte in de overige gemeenten binnen deze regio. In de achterliggende periode is daar al veel van opgesoupeerd. Zoveel zelfs, dat in Limmen een plan als Kerkweg- Noord niet eens meer uitvoerbaar zou zijn. Maar gelukkig lijkt de provincie bereid meer woningbouw toe te staan iiiiiiii Wethouder C. Rood: geruchten stroom een beetje zat dan oorspronkelijk was toegekend. Met de regiogemeenten is een compromis tot stand gebracht dat in de vaststelling van het bouwvolume alleen bouwplan nen worden meegenomen als daarvoor reeds een bestemmingsplan geldt dan wel in voorbereiding is. Het plan Kerkweg-Noord valt daar gelukkig onder. Dat betekent dat voor Limmen het oorsponkelijk toegestane aantal te bouwen woningen in de perio de 1995-1999 van 150 woningen zou mogen worden opgehoogd tot 305 woningen. Kerkweg-Noord Het college schaart zich achter de poli tieke conclusie dat de Kerkweg-Noord volgens het eerder voorziene tempo moet worden volgebouwd. Dat houdt in dat gemiddeld ongeveer 65 wonin- Ü8BV IBB! t TOOV LIMMEN - Op zaterdag 12 oktober staat de Castricumse toneelgroep Fo- rento op de planken met de komedie 'Bedden'. Het stuk speelt zich af in een flat, ter wijl buiten zich op dat moment een drama voltrekt. Deze schokkende ge beurtenis heeft gevolgen in vier slaap kamers van deze flat, waar op hetzelfde moment al van alles aan de hand is. De vaardige hand van de schrijver Dimitri Frenkel Frank heeft deze situ atie uitgesponnen tot een komisch en intrigerend verhaal. 'Bedden' wordt opgevoerd in de Bur gerij onder auspiciën van de Culturele Raad Limmen en begint om 20.15 uur. Kaarten voor 'Bedden' zijn voor f 10,- verkrijgbaar op 12 oktober vanaf 19.30 uur aan de zaal. Het verdient aanbeve ling plaatskaarten te reserveren op nummer 072-5051456 (geme'entehuis) of 072-5051774 (secretariaat CRL). LIMMEN - Zondag 6 oktober is er weer de jaarlijkse baarsdag. Er wordt gevist in de Langereis nabij Nieuwe Niedorp, een water dat op zijn tijd geweldige vangsten oplevert. In deze wedstrijd telt pos niet. Vóór de middag zijn er vier rondes van een half uur, en na de middag, naar gelang het weer, twee of drie deelnemers. Vanwege de begroeiing, zijn een riet- haak of bindtouwtjes wel noodzakelijk. Tussen de middag verblijven deelne mers in café De Vergulde Valk in Oude Niedorp, alwaar de club enkele con sumpties zal geven, en waar het bier koud en het biljart warm is. Het vertrek is om 8.30 uur vanaf garage Schilder, rond 16.00 uur is de terug komst. U kunt zich voor deze dag opge ven bij G. de Boer, tel. 072-5051543, voor vrijdag 19.00 uur. LIMMEN - Afgelopen zondag, terwijl storm en regen zich lieten gelden, vond de sponsorloop van Scouting Limmen plaats. Deze loop, die gehouden werd in het kader van 50 jaar Scouting Limmen, had als doel om de speltakken van Bevertjes (5-7 jaar) en de Rowans (14- 17 jaar) verschillende afstanden te laten lopen. Ze werden per kilometer gesponsord en konden op deze manier ook hun financiële steentje bijdragen aan de festiviteiten van dit jaar. De heer Siem Admiraal van de Rabo bank Limmen-Heiloo verraste de ver eniging deze ochtend door een flinke duit in het zakje te doen met een che que van f 5000,-. De bank is van mening dat een vereniging als Scouting Limmen, die bijdraagt aan een positie ve ontwikkeling en opvoeding van de Limmer jeugd, mag rekenen op haar ondersteuning! Dus extra gemotiveerd gingen de scouts zondagochtend de paden op en lanen in en lieten zich als echte scouts niet door flinke plensbuien en harde windstoten het veld uit slaan. In de maand oktober kunt u in de bibli otheek een presentatie van de Scouting zien. Van 50 jaar Scouting is veel bewaard gebleven. Er zijn natuurlijk oude foto's en documenten, maar ook een mooie vlag van de Jamboree en een uniform. U bent van harte welkom tij dens de openingsuren van de biblio theek. LIMMEN gen per jaar zullen moeten worden gebouwd. Daarmee zal echter niet elke woonwens in Limmen kunnen worden gerealiseerd. En dat betekent dat woningzoekenden mogelijk naar het HAL-gebied zullen moeten uitwijken, want daar zijn wel woningen beschik baar. Voor wat betreft het project Kerkweg- Noord is momenteel overeenstemming bereikt met bouwbedrijf Middenduin over de bouw van 38 duurdere wonin gen. Als alles meezit wordt de bouw vergunning nog dit najaar behandeld. Voor de rest van dit gebied wordt er zaken gedaan met projectontwikkelaar Bouwfonds en wordt dit najaar duide lijkheid over aanbod, bouwtempo, hui zentypen en prijsklassen verwacht. Het college is voornemens hierover komen de novembermaand een voorlichtings avond te organiseren. Toewijzingsbeleid In zijn brief deelt wethouder Rood ver der nog mee dat het toewijzingsbeleid in de toekomst zal veranderen. Het hui dige systeem van inschrijven, uitnodi gen en aanbieden door de gemeente gaat vervallen. Daarvoor komt het regionale systeem (zoals in Heerhugowaard en Heiloo al in gebruik) in de plaats, waarbij woningzoekenden zelf moeten reage ren op het aanbod van woningen. Een aanbod van huur- en sociale koopwo ningen, dat waarschijnlijk in een woningkrant wordt aangeboden. Voor de duurdere woningen geldt het circuit van onder meer de makelaars. Voor urgentie-gevallen zal een aparte regis tratie en bemiddeling noodzakelijk zijn. Voor wethouder Rood blijft gelden dat starters een eerlijke kans moeten krij gen om aan bod te komen. En uiteraard ook dat Limmer-ingezetenen zo moge lijk voorrang behoren te krijgen. LIMMEN - Op 28 september werd er in een woning aan de Visweg ingebro ken. Door middel van het forceren van een raam werd toegang verschaft. Op dit moment is niet bekend wat er is ont vreemd. Op de kruising Hogeweg-Het Achtkant vond een aanrijding tussen twee perso nenauto's plaats. Oorzaak van de aan rijding was het niet verlenen van voor rang. Er was alleen materiële schade. Op 29 september werd er in de brand weerkazerne aan de Schoolweg inge broken. Een toegangsdeur werd gefor ceerd. Ontvreemd werd een noodver lichtingslamp. In een woning aan de Dusseldorperweg werd ingebroken. Door middel van het forceren van een keukenraam werd toegang verschaft. Waarschijnlijk zijn de daders in hun werkzaamheden gestoord door de bewoners van de woning die wakker werden. LIMMEN - De voorbereidingen zijn achter de rug. Teams hebben oefenwed strijden gespeeld, de competitie kan beginnen. Dinsdag 8 oktober spelen de herenteams van Oranje-Wit hun eerste thuiswedstrijden in de Enterij. Het eer ste herenteam ontvangt dan de heren van Dinto uit Warmenhuizen en heren 2 neemt het op tegen de heren van Ardea 4 uit Heerhugowaard. Dames 1 speelt in Egmond tegen Rea ctie 3 en dames 2 speelt in Heerhugo waard tegen Ardea 5. Ook op deze avond start de recreanten stratencom- petitie. Mede door het succes van vorig seizoen vindt er een vervolg plaats dit jaar. Deze recreantencompetitie is ontstaan uit het Versstraat-toernooi dat ook dit jaar, voor de negende maal in successie, gehouden zal worden. Op zondag 27 oktober zal dit populaire toernooi weer vele Limmers naar de sporthal trekken. De teams bestaan uit familie, vrienden en straatgenoten. Voorwaarde is wel dat er maximaal 2 Nevobo spelers en minimaal 2 vrouwen in mogen en moeten worden opgesteld. Elk team bedenkt zijn eigen naam en dit jaar verdedigt het team van 'Wij gaan vrolijk verder' de Oranje-Wit wis selbeker die zij vorig jaar wisten te bemachtigen. Voor alle teams is er een prijs beschik baar gesteld door de Versstraat-spon sors. Aanvang van de wedstrijden is 11.30 uur en de prijsuitreiking vindt plaats rond 18.00 uur in sportcentrum de Enterij. Informatie en aanmelden: Jan Out, te. 072-5051800. Bibliotheek Limmen Zaterdag 5 oktober lezing door kinder boekenschrijfster Thea Dubelaar. Aan vang 14.00 uur. Galerie Amber Expositie rond het thema Afrika. Bronzen beelden van Charlotte Vre- denburg, gouaches van Jeannette Cop- pens en sieraden van zilver en barn steen van Jantar. In de tuin is keramiek te zien van acht verschillende kunste naressen, schalen van Heieen van de Lem en waterkeien van Fokje Schilstra. Geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en op zondag 6 oktober ook van 14.00 tot 17.00 uur. Stichting Doorstroom Verkoop van tweedehands artikelen elke le en 3e zaterdag van de maand. Geopend van 9.30 tot 15.00 uur aan de Koningsweg 36 te Akersloot. Op brengst voor renovatie van meisjes school in Uganda. Wie bruikbare spul len heeft kan bellen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Gemeentehuis Egmond Tot 1 november exposeert Frans Room zeefdrukken en etsen aan de Zwartendijk 1 in Egmond aan Zee. Te zien van 9.00 tot 12.00 uur van maandag tot en met vrijdag en donder dag van 15.30 tot 17.30 uur. Galerie De Kapberg Tot en met 6 oktober expositie van schilderijen van Pieter Borstlap en Ger Meinema. Geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur, Slotweg 7, Egmond aan den Hoef. TC Hogedijk Vrijdag 4 oktober racketavond, aan vang 19.00 uur. LIMMEN/AKERSLOOT - De nieuw ste kinderboeken, de bekroonde boe ken, de keuze van de Nederlandse kin derjury: het is te koop in de bibliothe ken van Akersloot en Limmen. Van 2 tot en met 12 oktober is het weer kin derboekenweek. Net zoals in een gespecialiseerde boekhandel ontvangt men in deze bibliotheken bij aankoop van f 19,50 aan kinderboeken het kin derboekenweekgeschenk Voor leden van de bieb 'betekent dit experiment een extra service, maar ook niet-leden zijn van harte welkom. Vooral actuele populaire boeken zijn in het assortiment opgenomen. Deze boe ken heeft de bibliotheek ook in haar collectie, maar zij zijn meestal uitge leend. De lezer, die graag de nieuwste boeken leest, kan nu kiezen als het boek is uitgeleend: of reserveren (en dus wachten) of het begeerde boek kopen. Een boek dat niet in voorraad is kan de bibliotheek bestellen. De biblio theek is open op maandagmiddag en - avond, woensdagochtend en -middag en vrijdagmiddag en -avond. Het project is een initiatief van Probi- blio. Deze organisatie ondersteunt bibliotheken in Noord- en Zuid-Hol land met producten, diensten en advie zen. ProBiblio heeft in het kader van haar ontwikkelingsfunctie het eerste jaar een ondersteunende en coördine rende rol bij dit project. LIMMEN - Dit schoolseizoen gaat het ophalen van oud papier anders dan voorgaande jaren. Voorheen werd gewerkt met vrachtwagens, belangeloos beschikbaar gesteld door de eigenaren en containers. Dan was er een loop- ploeg die de vrachtwagens vulde en een losploeg die de inhoud van de vracht wagens leegde in de containers, die op de parkeerplaats stonden bij de sport hal De Enterij. Later kwam er een loop- en losploeg en werd het werk toch wel erg zwaar Vandaar dat een oplossing gezocht moest worden want met het bedrag dat wordt opgehaald met het oud papier kan een hoop gedaan worden op school. Denk alleen maar eens aan alle nieuwe leesboeken, computers, school- uitjes en nog veel meer. De oplossing is gevonden door gebruik te maken van perswagens. Deze wagens hoeven alleen maar gevuld te worden door beschikbare ouders die zijn inge deeld in twee groepen op een zaterdag, zes keer per schoolseizoen. De desbe treffende ouders hebben hun rooster inmiddels ontvangen. Bij de sporthal staat nu geen container meer. De St. Maartensschool verzoekt papier voor 9.00 uur aan de weg te zetten. LIMMEN - Roos, dochter van G.B.J.A. Scholten en C.C.M. Admiraal; Jur, zoon van F. Bruin en A. Klaver; Brigitte Afra Maria, dochter van W.K. van Galen en RM. Sombroek; Richard Sebastiaan, zoon van P.J. Gorissen en M.C. Schutter; Joey Damiean zoon van Y.P.E van der Woude; Natascha Patiah, doch ter van R. Zwalua en R. Saengthong. AKERSLOOT De cheque voor Scouting Limmen. (foto Parakalo) AKERSLOOT - Op 23 september werd een kluisje van een zwembad aan de Geesterweg opengebroken. Diverse /Soorten kleding werden ontvreemd. Op 24 september werd op de Boekei een betonblok aangereden. De be stuurder van een personenauto had meer aandacht voor het verkeer achter hem dan voor hem. Hierdoor kwam hij in de berm terecht een reed vervolgens tegen het betonblok aan. Op 25 september werd er getracht in te breken in een woning aan het Men- delssohplein. De bewoner hoorde ge rommel aan zijn garagedeur. Hij zag twee mannen bij zijn achterdeur staan. Nadat hij op een raam had gebonkt lie pen de mannen hard weg. In een woning aan de Mendels- sohnstraat werd ingebroken. Door mid del van het forceren van de achterdeur werd toegang verschaft. Ontvreemd werden een geldbedrag, cheques, bank jespasjes en diverse bescheiden. Een groot deel van de ontvreemde goede ren werden later op het Mendels- sohnplein teruggevonden. Op 26 september brak op het Alk- maardermeer een brand uit in de machinekamer van een boot. De brand werd door de brandweer geblust. Oorzaak van de brand is waarschijnlijk kortsluiting geweest. Op 28 september werd op de Hoocamp in een geparkeerde personenauto inge broken. Ontvreemd werd een kente kenbewijs, rijbewijs en een ANWB- pasje. Op 29 september werd er een poging gedaan in te breken in een woning aan de Mozartlaan. Dankzij het goede hang- en sluitwerk is het bij een poging gebleven. Inleveren kopij voor: LIMMEN - Op 13 september 1956 werd in Limmen door een 25-tal dames uit Limmen de stap gezet tot de oprich ting van de afdeling Limmen van de Bond van Plattelandsvrouwen. Dit feit werd zaterdag 28 september gevierd met een op maat gesneden jubileum programma. De huidige presidente mevrouw Uylenhoet gaf in haar welkomstwoord aan dat de doelstelling van de vereni ging ook in de huidige tijd nog onver anderd is. „De vorming van de vrouw en het verzekeren van haar plaats in de samenleving." Dat dit tot stand komt door contact te hebben met elkaar bui ten de vaste familie- en vriendenkring is dan ook een must. „Contact hebben is elkaar iets te zeggen hebben." Ondanks het weer groeiende ledental van 70 sprak de presidente haar zorg uit over de gemiddelde leeftijd van 50+ en ze hoopt dat jongeren in de komen de tijd ook weer meer deel gaan uitma ken van deze vereniging. Eens per maand worden er in een ook voor jongeren aantrekkelijk program ma activiteiten georganiseerd die kun nen bijdragen aan je welzijn en geluk. Ook is het heel plezierig om als nieuw komer in Limmen mensen te ontmoe ten en contacten te leggen om 'erbij te horen'. Er is een aantal leden al vanaf het begin lid, de dames Frerks, Stikkel en Van Til. Deze oudste leden werden dan ook in het zonnetje gezet en wegens hun trouwe lidmaatschap onderschei den met de gouden korenaar van de Bond. Na het officiële gedeelte volgde een gezellige avond, waarvoor het bestuur welverdiende lof kreeg toegezwaaid. Inlichtingen over programma en lid maatschap bij mevrouw I. Tebbens, tel. 072-5051732. Voor het komend seizoen staan de vol gende activiteiten op het programma: 22 oktober lezing Brijderstichting, 21 november van Bakerpraat tot Bakermat, 10 december kersttafeldeco ratie maken, 18 december kerstavond, 20 januari jaarvergadering, 20 februari eendagsbestuur, 25 maart lezing met dia's over het weer, 16 april gezamenlij ke avond met KVG, 13 mei dagje uit. De avonden beginnen om 20.00 uur in Ons Huis aan de Zuid-Kerkelaan. Oud-presidente Van Til krijgt het gouden korenaartje opgespeld. LIMMEN - De resultaten van vorige week: E-klasse: 1. Jeroen Drenth 98 A- klasse: 1. Kees Admiraal 98 2. Jolanda Hageman 96 B-klasse 1. Cor Onderwater 98 2. Marco Ehlhardt 96 2. Pé Duif 96 3. Erik Weijers 93 C-klasse 1. Freek Bakker 94, Frans Rienks 94 John Kaandorp 94 2. Marco Rienks 83 3. Mark Baltus 81. D-klasse 1. Hans v. Ammers 75. LIMMEN/HEILOO - Al vele jaren draait de gezonde Afslank- en Be geleidingsclub van EGA Nederland. In een uiterst persoonlijke begeleiding leert men, na het begin waarin men snel afslankt, twee tot drie pond gemiddeld per week af te vallen. Niet met specta culaire nieuwe rages die overwaaien uit Amerika. Niet met geheimzinnige pil len of drankje waarvan men de her komst moet raden. Het draait om de dagelijkse maaltijdsa menstelling en voedselhoeveelheid. Groente, vlees, vis, brood, aardappelen en noemt u maar op - naar uw eigen keuze. Daarin schuilt het hele geheim. Het gezin is niet de dupe van deze afslankmethode en hoeft nooit iets tegen haar zin te eten. Iedere maaltijd is echter zo uitgebalanceerd dat u al vrij snel resultaten boekt. Eenmaal op uw streefgewicht blijft u dat ook, echter wel met de nodige zelfdiscipline. De EGA heeft tientallen deskundige cursusleidsters opgeleid, onder toezicht van een begeleidend arts en diëtistes. U kunt dus met uw vragen of problemen steeds bij uw cursusleidster terecht. EGA afslankcursussen in Limmen en Heijoo worden gegeven door mevrouw L. Duin. Voor inlichtingen kunt u bij haar terecht op tel. 072-5052706. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 aGeopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezond heidszorg: voor al uw vragen 072- 5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebu reau) 072-5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk-- gebouw te Limmen. Zwangerschapsyoga Woensdag van 9.45 tot 10.45 uur, Carien van Diepen, tel. 5052757. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaarden welzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. LIMMEN/AKERSLOOT - Zaterdag 28 september werd de jaarlijks terugke rende jeugdviswedstrijd Limmen- Akersloot gevist. Hierbij streden van beide dorpen 10 hengelaars om de wis selbokaal. De vangsten waren goed. Limmen ving in totaal 141 vissen, Akersloot noteerde 206 exemplaren en mag dus een jaar op de beker passen. De individuele uitslag van Limmen: 1. Frank Snel 47 st. 2. Johan Zomerdijk 33 st. 3. Rik Molenaar 18 st. i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 15