Gerestaureerd Vredeburg centrum voor alle Limmers Huisvesting peuterspeelzaal omstreden punt in Limmen 32,50 X X Schrijfster Thea Dubelaar leest voor in bibliotheek Limmen maandag-wildmenu TÊ ~~k Restaurant Gastronome UITKIJKPOST - 9 OKTOBER PAGINA 13 turnd iliMHtebïhie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Ümmen: M Admiraal, Bloemenhof 6 Heitoo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Limmens burgemeestèr herbenoemd Reiki cursus P^L 1 T 1 E 'SenicAten Kinderviering voor schoolboeken in Burkina Faso P#L 1 Tl E 'S&UcAtett Ski fitness en Ski aerobic Excursie KYG HSY Limmen Nieuws Mijn kind trekt zich in zichzelf terug heeft last van nachtmerries PEDAGOGISCHE PRAKTIJK Rijksweg 100,1906 BK Limmen, telefoon 072 505 12 96, fax 072 505 34 74 ffi ir Inleveren kopij voor: h Burgemeester Huisman. LIMMEN - Burgemeester Huisman heeft zes jaar burgemeesterschap in Limmen achter de rug. Dat betekent dat herbenoeming noodzakelijk is om na deze periode te kunnen doorgaan. Deze herbenoeming heeft - op advies van de Commissaris van Noord-Hol land en na raadpleging van de fractie voorzitters - inmiddels plaatsgevonden. In de afgelopen raadsvergadering feli citeerde Van Noord namens de raad de burgemeester met deze herbenoeming. Toen Huisman in Limmen kwam, dreigde een gemeentelijke herindeling. „Dat is gelukkig niet meer ter sprake. Maar inmiddels hangt een donderwolk van opheffing boven ons," aldus Van Noord. Hij wenste Huisman daarom nog zeer veel jaren in een zelfstandig Limmen toe. Voor burgemeester Huisman is de afgelopen periode omgevlogen. In deze tijd is bewezen dat Limmen in staat is voor zichzelf te zorgen. Desondanks is hierover opnieuw discussie ontstaan. Volgens Huisman heeft Limmen recht op zelfstandigheid. „Maar niet alleen het recht is bepalend, we moeten het ook kunnen. En dat houdt in dat we de door ons gewenste zelfstandigheid ook moeten waarmaken." Met een bloemetje werd deze herbe noeming nog eens onderstreept en kon de reguliere vergadering beginnen. CASTRICUM - Van 28 tot en met 31 oktober geeft Reiki-Master Bessie van Diepen 's avonds weer een Reiki cursus in Castricum. Reiki is een eenvoudige natuurgenees wijze. De genezende energie van Reiki wordt door middel van handoplegging doorgegeven. Het geeft ontspanning en bewustwording. Reiki is een Japans begrip. Volgens Bessie van Diepen is het de energie die altijd in en om ons heen is, die doet groeien en bloeien. Deelnemers leren tijdens de cursus hoe ze zichzelf en anderen kunnen behan delen, horen de geschiedenis van Reiki en worden ingewijd als kanaal voor de energie. Voor verdere informatie of opgave kunt u bellen naar tel. 0251- 671736. 06-11 •Noord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 AKERSLOOT - Op 30 september werd op de Hoocamp uit een persopen- auto de autoradiocassetterecorder ont vreemd. Aan de auto werd geen braak- schade geconstateerd. Op het parkeerterrein van een restau rant aan de Geesterweg werd in een personenauto ingebroken. Uit de auto werden een autotelefoon en een auto- radiocdspeler ontvreemd. Op 3 oktober werd er in een winkel aan de Julianaweg ingebroken. Door mid del van het forceren van de achterdeur werd toegang verschaft. Een grote hoe veelheid speelgoed werd ontvreemd. Op 4 oktober werd er in een woning aan de Kerklaan ingebroken. Door het forceren van een deur werd toegang tot de woning verschaft. Er wordt niets vermist. Op 5 oktober werd er in een winkel aan de Crimpen ingebroken. Door het for ceren van de achterdeur werd toegang verschaft. Uit de winkel werd een geld kistje ontvreemd. In eep woning aan de Hemweg werd ingebroken. De achterdeur van de woning werd geforceerd. Uit de woning wordt vooralsnog niets vermist. Ook in een woning aan de Buurtweg werd ingebroken. Door middel van het forceren van een kelderrraam werd toegang tot de woning verschaft. Er wordt niets vermist. Vanaf een parkeerplaats aan de Crimpen werd een paardentrailer ont vreemd. Op 6 oktober werd er in de kleedruim tes van een sportcomplex aan de Boschweg ingebroken. Van enkele gedupeerden werden diverse goederen ontvreemd. Op het parkeerterrein van een restau rant aan de Geesterweg werd er in drie personenauto's ingebroken. Diverse goederen werden ontvreemd. LIMMEN - Een met bloemen versierd bord trekt de aandacht voor de ingang van Cultureel Centrum Vredeburg in hartje Limmen. Twee handen verstren geld in een stevige handdruk en de tekst 'gemeente Limmen, Stichting Vredeburg, SWOL, bedankt!' sieren het bord. Ze symboliseren de samen werking die na een periode van veel problemen tot stand kwam en die uit eindelijk heeft geresulteerd in de offi ciële heropening van de geheel geres taureerde stolpboerderij vorige week dinsdag. In het bijzijn van ruim 120 genodigden onthulde wethouder Hes op de boven verdieping van de boerderij het nieuwe naambord van het cultureel centrum, dat in de toekomst aan de timpaan van het gebouw bevestigd wórdt. Later werd ook de geheel vernieuwde bene denverdieping symbolisch geopend door mevrouw Lies Rodenhuis van de Stichting Welzijn Ouderen Limmen: de klok die zij ophing en op tijd zette gaf het 'bij de tijd blijven' van de ouderen weer. De SWOL gebruikt de benedenverdie ping van de boerderij voor de diverse activiteiten voor 55-plussers: bridgen, biljarten, volksdansen, gymnastiek en yoga. Aan de achterkant van het gebouw is een nieuwe jeu de boules- baan aangelegd. Mevrouw Rodenhuis herinnert zich levendig de aanvankelijke tegenstand bij de ouderen toen die enkele jaren geleden hoorden van de verhuisplan- LIMMEN - Zaterdag 12 oktober om 19.00 uur wordt er in de Corneliuskerk in Limmen een gezinsviering gehou den. Centraal in deze viering staat het Schoolboekenproject van de Stichting Werkgroep Ontwikkelingssamenwer king Limmen (Stichting WOL). Kinderen uit Limmen laten een spel zien waarin zij uitbeelden hoe verschil lend het onderwijs in Nederland en Burkina Faso is. De viering wordt inge leid door Clementine Bruschke van de Stichting WOL. Zij zal ook iets meer over het project vertellen. Stichting WOL is een kleine organisatie die zich tot doel gesteld heeft mensen in Limmen en omgeving te vertellen over het leven van mensen in ontwik kelingslanden en met name in Burkina Faso, het voormalige Opper-Volta, in West-Afrika. Dit verhaal koppelen zij meestal aan een project. Sinds 15 jaar is dit het Schoolboekenproject, een school in het dorpje Youba in de pro vincie Yatenga in Burkina Faso voor zien van voldoende schoolboeken. Dankzij vele gulle gevers van de acties die de stichting tot nu toe gehouden heeft, heeft de school in Youba 200 taalboeken en een kast kunnen kopen. De laatste actie van de stichting WOL op de Country Fair was een grandioos succes. Dit heeft 1300 gulden opge bracht. Om het project te kunnen voltooien is nog 5000 gulden nodig. De Cornelius kerk wil daarbij helpen door tijdens de gezinsviering speciaal voor het Schoolboekenproject te collecteren. De werkgroep gezinsviering en de werk groep ontwikkelingssamenwerking re kenen op uw komst. Wilt u de actie wel ondersteunen, maar bent u niet in de gelegenheid om de gezinsviering bij te wonen, dan kunt u uw bijdrage storten op rek.nr. 3364.26.577 van de Stichting Werkgroep Ontwikkelingssamenwer king Limmen, onder vermelding van 'Schoolboekenproject'. nen vanuit het voormalige schoolge bouw De Wollewei.Toen er sprake was van eventuele verkoop van het cultu reel centrum Vredeburg door eigenaar gemeente Limmen werd een plan opge steld door het bedrijfsleven in Limmen om de boerderij te behouden als cultu reel erfgoed. De verhuizing van de SWOL hiernaartoe paste uitstekend in dat plan. „We hebben toen wel de nodi ge eisen gesteld," vertelt mevrouw Rodenhuis. „Een plaats in het bestuur van de nieuwe Stichting Vredeburg en de eis dat alle kosten van de verhuizing voor rekening van de gemeente zouden komen." Uiteindelijk viel dat voor de gemeente flink mee. „We hebben alle kosten kun nen dekken door fondsenwerving. We hebben bijvoorbeeld maar liefst f 30.000,- gekregen uit het fonds van de Zomerzegels." Kijken vanuit de praktijk Mevrouw Rodenhuis nam ook zitting in de bouwcommissie die zich bezig hield met de restauratie en nieuwe inrichting van met name de beneden verdieping. „Je moet kijken vanuit de praktijk. Het gaat erom hoe en waar voor je de ruimte wilt gebruiken binnen de financiële mogelijkheden die je hebt." Behalve het aannemersbedrijf zijn bij de bouw en de aanleg van de tuin ook vele vrijwilligers actief geweest. Menig bezoeker van het open huis, dat op 1 oktober na de officiële opening werd gehouden, verbaasde zich bij het zien van de moderne toiletruimte en de ruime, lichte zalen die met isolerende schuifwanden van elkaar kunnen wor den afgescheiden. „Eigenlijk zijn alleen het frame en de mantel van de boerde rij blijven staan," aldus mevrouw Rodenburg. „Je kunt de zes oude palen van de middenzaal nog zien, maar ver der is alles nieuw. Velen zijn wild enthousiast als ze dit zien, ze hadden dit niet verwacht." De bovenverdieping, die vroeger werd gebruikt als raads- en trouwzaal door de gemeente, is minder veranderd. Nog steeds geven de houten vloeren en de houten balken aan de zoldering, die het rieten dak van de boerderij stutten, een karakteristieke sfeer aan de zaal. De Een stevige handdruk als symbool voor samenwerking bij gerestaureerde (foto Parakalo) Vredeburg. boerenwagen die bij de trap staat opge steld dateert uit 1869, het jaar dat de boerderij gebouwd werd. De wagen van de familie Pepping, die Vredeburg tot 30 jaar geleden bewoonde, zorgt voor een extra historisch tintje. „De zaal is vergroot met 25 vierkante meter en hij is flink opgeknapt," zegt de heer Denekamp, beheerder van Vredeburg. De zaal is verenigingsge bouw voor verschillende clubs^ onder andere de rotary en de bridge- en kla- verjasclub. De Culturele Raad Limmen belegt er vergaderingen en organiseert er diverse evenementen, zoals de mozaïekdagen, muziek- en filmmidda gen en tentoonstellingen. Ook huwelijken kunnen in de zaal wor den voltrokken. En voor het feest of de receptie erna hoeven gezelschappen niet eens van locatie te wisselen, want die kunnen daar ook worden gehou den. Beheerder Denekamp noemt Vredeburg voor dat soort zaken een unieke plaats, in het centrum van het dorp en omgeven door een mooi park je. „Vredeburg is weer een plek voor iedereen, voor iedere Limmer." LIMMEN - De raadsvergadering van vorige week donderdag bevatte niet zoveel agendapunten. Een lange verga dering werd het daarom niet. Slechts op enkele punten werd wat nader inge gaan. En dan met name door de oppo sitiepartijen CDA, VVD en PvdA. De Limmer Gemeenschap conformeerde zich met het collegebeleid en had daar om niet veel behoefte daarop te reage ren. Woninggebonden subsidies Elk jaar wordt door het ministerie van VROM een subsidie voor woningbouw en woningverbetering beschikbaar gesteld. Van deze subsidie over de jaren 1994 en 1995 is nog een restant bedrag van ongeveer f 155.000,- beschikbaar. Het voorlopig beschikbare bedrag voor 1996 is circa f 60.000,- Van het totaalbe drag wordt f 38.000,- gereserveerd voor dekking van mogelijke financiële risi co's. Het restant bedrag zal worden aangewend voor de bouw van sociale huurwoningen in Kerkweg-Noord. Aangezien momenteel de duidelijkheid over het huurniveau ontbreekt, wil het college machtiging tot verdere afhan deling teneinde vertraging te voorko men. De oppositie had moeite met de hoog te van het bedrag en vroeg zich af hoe het thans nog beschikbare bedrag moet worden besteed. En vooral waarom zo laat naar de raad wordt gereageerd. Voor wethouder Rood was vooral drukte op de afdeling reden waarom niet eerder is gereageerd. Limmen kon in de afgelopen jaren het bedrag niet besteden en heeft daarop een deal gemaakt het Heiloo. Het geld is door Heiloo inmiddels weer teruggestort. Met de toezegging dat het college z'n uiterste best zal doen tijdig de nodige plannen rond te hebben en de procedu rebewaking beter in de hand te houden ging de raad accoord met het voorstel. Herhuisvesting Peuterspeelzaal Minder inschikkelijk was de oppositie inzake de herhuisvesting Peuterspeel zaal. Het college wil van de raad een krediet van f 15.500,- voor onderzoek naar mogelijkheden herhuisvesting van de Peuterspeelzaal. Volgens wethouder Rood zullen drie 06-11 •Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 LIMMEN - Op 30 september werd een raamkozijn ontvreemd vanaf een bouwterrein aan de Hogeweg. Op 1 oktober vond op de kruising Hogeweg-het Achtkant een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. Oorzaak van de aanrijding was dat een van de bestuurders geen voorrang ver leende. Er was alleen materiële schade. Op 2 oktober werd van 11.15 tot 11.45 uur op de Hogeweg een snelheidscon trole gehouden. De maximumsnelheid is daar 50 kilometer per uur. Het aantal passanten bedroeg 14. Er werden geen overtredingen geconstateerd. Daarna werd van 11.55 tot 12.25 uur een snel heidscontrole gehouden op de Visweg. De maximumsnelheid is daar 50 kilo meter per uur. Er waren 12 passanten. Ook hier werden geen overtredingen geconstateerd. Op 3 oktober werd op de Hogeweg een afgesloten witte Gilera Citta snorfiets ontvreemd. De eigenaar had zijn snorfiets daar neerge zet omdat hij pech had gekregen. Op 6 oktober werd er in een woning aan de Uitgeesterweg ingebroken. Door middel van het forceren van een deur werd toegang verschaft tot de woning. Er werden onder andere een geldbedrag en diverse sieraden ont vreemd. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsyoga Woensdag van 9.45 tot 10.45 uur, Carien van Diepen, tel. 5052757. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Mfddenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissic Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaarden welzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S. Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van. het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Mevrouw W. Marechal: Geen peu terspeelzaal in gemeentehuis. varianten worden onderzocht, namelijk als eerste onderbrenging in het gemeentehuis, als tweede geheel nieuwbouw plegen en als derde situ ering op de huidige locatie. In het laat ste geval kun je nog denken aan gebruik van de bestaande ruimten, dan wel opnemen in de nieuwbouw. Vooral de eerste variant is bij de oppo sitiepartijen niet bespreekbaar. Of zoals mevr. Marechal (PvdA) het uit- druktie: „belachelijk, een peuterspeel zaal in het gemeentehuis." Zij vindt dat de Wollewei maar moet blijven staan. Van Noord (CDA) en Kroone (VVD) vinden dat alternatieven nauwelijks zijn genoemd. Van Noord vindt dat in een tijd waarin opnieuw aan de zelf standigheid van Limmen wordt getrok ken het onderbrengen in het gemeente huis een verkeerd effect naar de bui tenwereld geeft. Limmen is daarmee zichzelf aan het opheffen, aldus Van Noord. Voor de De Graaf (LG) is het een goede zaak dat de alternatieven door een externe deskundige worden bezien. Hij vindt dat de Wollewei niet moet blijven staan en acht eventuele nieuw bouw een betere oplossing. Maar ook het alternatief 'gemeentehuis' dient punt van onderzoek te zijn. Voor Wethouder Rood is dat laatste nog steeds de hoofdvariant. Hij acht dit in elk geval bedrijfseconomisch gezien de moeite waard om te onderzoeken. Met de stemmen van PvdA, VVD en CDA tegen werd het collegevoorstel tenslotte toch aangenomen en zal het beoogde onderzoek worden gestart. LIMMEN - Als het winterseizoen nadert, steekt een kleine miljoen Nederlanders zich in een modieus ski- pak, koopt snellere ski's, fraaiere ski schoenen en boekt een reisje naar de sneeuw. Er is aan alles gedacht, behalve aan de soms sterk verminderde condi tie. Wie zich op de wintersport wil voorbe reiden kan dat doen met de ski fitness of ski aerobic methode bij Body Centre Limmen. LIMMEN - Zaterdagmiddag bracht kinderboekenschrijfster een bezoek aan de bibliotheek in Limmen, in het kader van de kinderboekenweek.. 20.00 uur ski aerobic. Dinsdag van 9.30 tot 11.00 uur skifitness. Vrijdag van 20.00 tot 21.30 uur skifitness. De kosten voor ski aerobic bedragen f 82,50 per drie maanden, voor twaalf lessen skifit ness betaalt u f 90,00. Voor informatie kunt u bellen met Body Centre Limmen, tel. 072-5054113. Bijna zestig kinderen en een aantal ouders luisterden geboeid naar de spannende verhalen van Thea. In veel van haar verhalen komen heksen, reuzen, draken, dappere kinde ren en een heel eng bos voor. Na afloop kwamen er een hoop vragen en Thea deelde boekenleggers en handtekeningen uit. LIMMEN - In samenwerking met juwelier Peter Vermeulen heeft de KVG een excursie gemaakt naar Diamantslijperij Gassan in Amster dam. Eerst werd een rondvaart gemaakt door de grachten en over het IJ. Daarna werd afgemeerd aan de stijger van Gassan. Na een uitgebreide uitleg hoe van een ruwe diamant een prachtige briljant geslepen wordt met wel 57 facetten, konden deelnemers de slijpers aan het werk zien. Vervolgens werden verschil lende diamanten getoond. De prijzen ervan liepen op tot ongeveer anderhal ve ton. De firma Vermeulen had nog een ver rassing voor de deelnemers in petto. Alle dames kregen een glas champagne en in ieder glas zat een steentje. Slechts in één glas zat een echt diamantje. De spanning steeg, en pas bij één van de laatste glazen was Ans Bloedjes de gelukkige: zij kreeg het diamantje met een certificaat van echtheid mee naar huis. LIMMEN - Zondag 6 oktober werd de traditionele baarsdag gehouden in de Langereis. Met een dieptepunt in deel nemersaantal, slechts zestien man, toog men naar het viswater. Al spoedig kwa men de eerste baarsjes zich melden. In het begin deden vooral Cees Dekker en Louis Mors van zich spreken, maar al op de tweede stek was het raak voor Nico Krom. Hij trof een van de beste stekken op de vaart en wist hier 25 baarsjes te vangen. Hij zette deze score goed door en ving op de derde stek nog eens ruim 10 baarzen. Vanaf de vierde stek was het echter afgelopen met goede vangsten en moest iedereen sprokkelen voor de punten. A-groep: 1. N. Krom 54 baarzen, 2. L. Mors 39 baarzen, 3. M. Veldt 33 baar zen. B-groep: 1. C. Levering 30 baarzen, 2. Jan Kaandorp 21 baarzen 2. P. Levering 21 baarzen 3. C. Bakker 13 baarzen. In totaal werden er 395 baarzen gevan gen, geen echte topvangst voor ruim drie uur vissen. Zaterdag 12 oktober wordt er gevist om de Kenrïemercup in de Nauer- nasche vaart en zondag gaan de all- rounders aan de slag in het Noord hollands Kanaal voor hun achtste wed strijd. Vertrek is om 7.00 uur bij garage Schilder. Er wordt drie uur gevist en na afloop is er prijsuitreiking in café De Uitkomst. Het inschrijfgeld bedraagt f5,-. voor advies en hulpverlening aan ouders en kinderen Mw. Drs. A. Visser, Orthopedagoog Vrieswijk 51Heiloo 072 533 69 26

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 13