Kopij LSI Brandweer blust brand in strobalen Loopgroep Limmen gaat ervoor in jaarlijkse IJsselmeerloop Ludieke teams spelen recratief volleybal in stratencompetie Scouting communiceert met de wereld in Jamboree on the air voor de Uitkijkpost UITKIJKPOST - 16 OKTOBER PAGINA 15 Inleveren kopij voor: tond V Jlimnt&i jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Ummen: N, Admiraal, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoei WtmM l Politieberichten Schietvereniging De Vrijheid dient-voorzien van afzender en telefoonnummer-op maandag vóór 16.30 u. ingeleverd te zijn. Gespreksgroepen FIOM Yoga en Chakra-cursus Speelgoedbeurs Peuterspeelzaal Klein Duimpje Ledenavond Bond van Plattelandsvrouwen HSV Limmen visnieuws Kledinginzameling voor mensen in nood Fotowedstrijd over dieren Collecte Nierstichting Geslaagd Poppen- en berenbeurs Rabo poldertrimloop bij Meervogels '60 Medische Politieberichten Kunst kijken in De Kijkkas Trampoline springen Activiteiten Limmen tr- v LIMMEN - Gisteravond brak er aan de Burgemeester Nieuwenhuisstraat een brandje uit in een aantal balen stro. De stobalen moesten gaan dienen als afdekking van bollenvelden. De brandweer rukte met tien man uit en had het brandje in een kwartier tijd geheel onder controle. De brand bleek te zijn aangestoken door twee jeugdige personen. foto Parakalo) LIMMEN - Op 8 oktober verleende de bestuurder van een vrachtwagen op de Uitgeesterweg bij het verlaten van een uitrit geen voorrang. Een aanrijding met een personenauto kon niet meer worden voorkomen. Er was alleen ma teriële schade. Op 9 oktober werden vanaf een bouw terrein aan de Hogeweg enkele bouw materialen ontvreemd. Op 10 oktober werd op de Kapelweg een herenfiets ontvreemd. De fiets stond niet afgesloten in een berging in de voortuin. Als gevonden en verloren voorwerpen werden bij het bureau zes sleutels, een Nemef sleutel, een gouden kruisje, een Nike rugzak en een sleutelhoesje met inhoud aangemeld. LIMMEN - De resultaten van vorige week zijn als volgt: Klasse E: 1. Jeroen Drenth 98. Klasse A: 1. Erno Koppes 95. Klasse B: 1. Erik Weijers 97, 2. Pé Duif 95, 3. John Nuijens 93. Klasse C: 1. Freek Bakker 92,2. John Kaandorp 90,3. Mark Baltus 79. Klasse D: 1. Ron van Duivenvoorde 92,2. Hans v. Ammers 71. ALKMAAR - Binnenkort start de Stichting Ambulante Fiom in haar bureau in Alkmaar een gespreksgroep voor ouders van seksueel misbruikte kinderen. De Fiom richt zich op ouders, die geen dader zijn. De Fiom wil ouders, die hiermee te maken hebben (gehad) de gelegenheid geven om dit te verwerken en het zo een plek te geven binnen het gezin. De groep wordt begeleid door Joke Betjes en Job Vos, beiden maatschap pelijk werker. Tevens begeleiden zij een gespreksgroep voor geadopteerden, waarin die met elkaar kunnen praten over wat het voor hen betekent geadopteerd te zijn en hoe dit hun dagelijks leven beïnvloedt. Voor meer inlichtingen over deze gespreksgroepen en opgave kan men contact opnemen met de Fiom, Van der Meijstraat 6 in Alkmaar, tel. 072- 5118812. ALKMAAR - In de cursus yoga en chakra's die zaterdag 26 oktober start onder leiding van Klaaske van Kuijk gaan deelnemers dieper in op de eigen spirituele ontwikkeling en ervaringen in de dagelijkse praktijk. Chakra's zijn hierbij de leidraad. Chakra's zijn centra van energie en vormen een subtiele verbinding met het lichaam, de psyche en buitenwe reld. Het voelen en ervaren van chak ra's is een weg tot zelfkennis%n groei. Met behulp van yoga-oefeningen, con centratie, visualisatie, de stem, muziek en kennis van de chakrapsychologie, wordt geprobeerd de chakra's meer bewust te worden en eventuele blokka des ruimte te geven. De cursus wordt gehouden op zeven maandelijkse zaterdagen van 10.00 tot 16.00 uur, aan de Metiusgracht te Alkmaar. Het aantal deelnemers is ongeveer zeven. Voor informatie en opgave kunt u bellen met Klaaske van Kuijk, tel. 072-5112478. LIMMEN - Vrijdag 25 oktober houdt peuterspeelzaal Klein Duimpje weer haar speelgoedbeurs. Als u speelgoed over heeft en het is nog functioneel en intact kunt u het daar inleveren; u krijgt er een vergoeding voor. Tevens ver dient de peuterspeelzaal er iets aan, waarvan weer nieuw spelmateriaal gekocht kan worden. Ook baby- en peuterartikelen zijn welkom, maar geen kleding. Wel kan er carnavalskle ding worden ingeleverd. De speelgoedbeurs wordt gehouden in de Wollewei van 19.30 tot 20.30 uur. Het speelgoed kunt u inleveren op donderdag 24 oktober van 19.00 uur tot 21.00 uur en vrijdag 25 oktober van 13.30 tot 15.15 uur. Het afrekenen en ophalen van niet ver kocht speelgoed is op vrijdagavond 25 oktober van 21.00 tot 22.00 uur. Speelgoed dat niet verkocht en niet opgehaald is, komt ten goede aan de peuterspeelzaal en wordt aan een opkoper verkocht. LIMMEN - De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt haar leden avond op dinsdag 22 oktober. Een medewerker van de Brijder Stichting uit Alkmaar houdt een lezing over ver schillende soorten verslavingen. De avond wordt gehouden in 'Ons Huis' om 20.00 uur. Ook niet-leden zijn wel kom. LIMMEN - Er is deze week gevist voor de all-round competitie. Dit vond plaats in het Noord-Hollands kanaal bij Akersloot, waar zeven vissers het tegen elkaar opnamen. Ook nu weer waren de vangsten matig tot slecht, in totaal kwam er elf kilo vis in de netten. Winnaar werd Jim Deijlen met 3400 gram vis, vóór Dick Pekel met 2020 gram en Co Bakker met 1960 gram. In de competitie wordt het dringen aan kop van de ranglijst, waar Han Duijn nog bovenaan staat met 11 punten, vóór Jan Walta met 12, Dick Pekel met 13 en Jim Jak en Co Bakker met 14 punten. Jim Deijlen heeft nog geen volledig klassement gevist maar staat er relatief het beste voor. Er volgen nog twee all round wedstrijden in november, dan is de winnar bekend. Eerst is er de afsluitende wedstrijd in de baarscompetitie, de snertwedstrijd, die in het Stet wordt gevist op zondag 20 november om 8.00 uur. Deelnemers worden verzocht te verzamelen op het haventje aan de Achterweg. Opgeven kan tot vrijdag 19.00 uur bij G. de Boer, tel. 072-5051543. Na afloop is het snert eten in café de Lantaarn. f Zondag 27 oktober vist het wedstrijd team van De Uitkomst mee in de inter nationale bedrijvenwedstrijd aan het Noord-Hollands Kanaal, en zondag 3 november organiseert Herman Lute de baarswedstrijd om de Uitkomsttrofee. Het vertrek is om 7.30 uur. Dolf Rijs, die namens Limmen aan het NK witvis deelnam en zeer hoog ein digde, vist op het ogenblik een serie van acht selectiewedstrijden voor het natio nale team. Dolf neemt op dit moment een plaats in de middenmoot in. LIMMEN - Op 24, 25 en 26 oktober houdt Mensen in Nood een inzame lingsactie. Mensen in Nood zamelt nu al zo'n dertig jaar kleding in. Voor slacht offers van (natuur-)rampen, van hon gersnood en van oorlogen, ongeacht de herkomst, religie of politieke overtui ging van deze mensen. Mensen in Nood verstuurt zelf de kle ding naaf de noodgebieden, waar loca le hulpverleners de distributie ter plaat se regelen. Het inzamelen gebeurt tegen de laagste kosten, onder meer omdat vele vrijwilligers zich er keer op keer voor inzetten. Goede en nog draagbare kleding, schoeisel, huidhoudtextiel en dekens kunt u inleveren (goed verpakt in plas tic of zak of doos) bij de volgende adressen: familie Punt, Rijksweg 115, mevrouw Neelen, Kapelweg 15 en mevrouw Revers, Dusseldorperweg 118. Omdat er op veel plaatsen in de wereld meer nodig is dan alleen kleding, ver koopt Mensen in Nood de ingezamelde kleding die niet direct in aanmerking komt voor verzending. Dat geld be steedt Mensen in Nood aan andere noodhulpverlening, bijvoorbeeld kin dervoeding. m De loopgroep Limmen die in 1995 deelnam aan de IJsselmeerloop. LIMMEN - Op zaterdag 19 oktober om 12.00 uur wordt het startsein gegeven voor alweer de negende non-stop esta fetteloop rondom het IJsselmeer. Een monstertocht van 382 kilometer, in zijn opzet met niets te vergelijken. Er wordt gelopen voor een goed doel, namelijk het Rode Kruis, dat met zo'n driehonderd vrijwilligers in de organi satie meewerkt. Loopgroep Limmen doet dit jaar voor de zevende keer mee aan dit spektakel in een totaalveld van 62 ploegen. Naast een stuk gezelligheid in de ploeg vin den zij het sportieve aspect minstens zo belangrijk. Zozeer zelfs dat Sjaak Koot de ploeg heeft kunnen overhalen om op een scherper schema te gaan lopen. Dat wil zeggen om de 10 minuten wis selen in plaats van om het kwartier. Dit geeft een hogere snelheid, maar brengt ook risico's met zich mee doordat de rusttijden korter worden. Loopgroep Limmen eindigde vorig jaar als achtste in een tijd van 24.21.47. De lopers die dit jaar de klus gaan klaren zijn Lia Blom, Lia Admiraal, Nico Zomerdijk, Herman Zomerdijk, Sjaak Koot, Rinus Koot, Kees Koot, Jan van de Reep, Sjaak Denneman, Theo Al, Peter de Groot en Rob Zonneveld. Fietsbegeleiding wordt gedaan door Arie Jan Vennik en Monique Andriessen. De verzorging is in handen van Coby Tjipjes. De coachende bege leiding wordt gevormd door Rob Blom, Jaap Bult, Otto Bruschke en Adrie Groot. Er komt naast het lopen veel voor kij ken om met een estafetteploeg het IJsselmeer te ronden en het mag duide lijk zijn dat zo'n evenement veel kosten met zich meebrengt. Loopgroep Limmen prijst zich dan ook gelukkig met een flinke groep sponsors. LIMMEN - De Culturele Raad houdt opnieuw een fotowedstrijd, dit keer met het thema 'dieren'. Inmiddels zijn er een aantal inzendingen bij de Culturele Raad binnengekomen, maar er kunnen er nog veel meer bij. Er is nog ruimschoots gelegenheid om uw foto in te zenden, want de sluitingsda tum voor de wedstrijd is bepaald op 18 november. Bij het thema wordt niet alleen aan huisdieren gedacht, maar ook aan die ren in de natuur, of in een circus of die rentuin, zelfs in een aquarium. Het dier behoeft niet alléén op de foto te staan, combinaties van dier met baas of bazin, of het dier en z'n omgeving zijn ook mogelijk. De inwoners van Limmen worden uit genodigd hun leukste, mooiste of origi neelste foto in te sturen voor de wed strijd. Iedereen kan meedoen, jong en oud, van gevorderde amateurfotogra fen tot mensen die zo nu en dan eens een kiekje maken. Net als vorig jaar worden de ingezon den foto's gedurende de maand decem ber in het gemeentehuis geëxposeerd. Er zijn ook prijzen te winnen, die beschikbaar gesteld worden door de Culturele Raad. De eerste prijs is een cadeaubon ter waarde van f 100,-, de tweede prijs f 50,- en de derde prijs f 25,-. De foto's (niet ingelijst) kunnen tot 18 november ingeleverd worden bij Annett Wopereis, 't Kieftenland 37, Limmen. Vermeld naam en adres en eventuele titel van de foto op de ach terkant. De jury bestaat uit leden van de Culturele Raad Limmen en de foto grafen Jan Castricum en Gerard Min. Inzendingen worden eigendom van de Culturele Raad Limmen, tenzij u op de achterkant vermeldt dat u de foto terug wilt hebben. LIMMEN - De jaarlijkse collecte van de Nierstichting gehouden in de laatste week van september heeft f 4.466,- opgebracht. Dat is ruim f 150,- meer als vorig jaar. Een prima resultaat! Het geld wordt onder andere gebruikt voor hulp aan chronische nierpatiënten en verbetering van de dialysebehande ling. De Nierstichting bedankt iedereen die hieraan heeft bijgedragen hartelijk, in het bijzonder de vijftig collectanten voor hun inzet. 'Zuiver omdat het moet'. LIMMEN - Aan de VU te Amsterdam heeft plaatsgenote Riejanne de Zeeuw het doctoraal examen voor de variant Cultuur, Organisatie en Management, verbonden aan de opleiding Sociaal- Culturele Wetenschappen met goed gevolg afgelegd. AKERSLOOT - Zondag 20 oktober houdt Agn.es Melger voor verzamelaars en liefhebbers weer haar poppen- en berenbeurs in de bovenzalen van Motel Akersloot. Poppen en beren gemaakt van de meest uiteenlopende materialën, zoals kin derpoppen, babypoppen, meisjespop pen en teddyberen van bekende bin nen- en buitenlandse maaksters zijn te koop en te bewonderen. Voor de liefhebbers van oude- en antie ke exemplaren brengt de organisatie een collectie van Duitse-, Franse-, en Italiaanse topmakers als Jumeau, Gaul- tier en Kestner mee. Er is de mogelijk heid tot gratis taxatie. Een poppendokter zit klaar om ter plekke kleine reparaties aan poppen of beren uit te voeren. In tal van stands kan men terecht voor alle accessoires. Over cursussen en workshops op pop pen- en berengebied is eveneens infor matie verkrijgbaar. De toegansprijs tot de beurs bedraagt f 6,50. Wie een pas 65, CJP of studenten kaart heeft betaalt f 4,50 en jeugd tot en met 16 jaar mag voor f 1,50 naar bin nen. AKERSLOOT - Zondag 20 oktober start de eerste Rabo poldertrimloop van dit seizoen, die de handbalvereni ging Dimtronic Meervogels organi seert. Ook dit seizoen hoopt Meervo gels op veel deelnemers. Er worden drie afstanden gelopen, namelijk 4,8, en 14 kilometer. De 4 km is een afstand voor de jongere deelne mers. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg in Akersloot, waar om 10.30 uur de start is. Deze lopen gelden voor het trimloop- boekje van de KNAU, die verkrijgbaar zijn bij de inschrijving. Kleed- en dou chegelegenheid is aanwezig. De eerste drie, de eerste veteraan en de eerste dame van elke afstand worden met eremetaal beloond. Het inschrijf geld bedraagt tot 15 jaar f 2,50 en 15 jaar en ouder betalen f 3,50. Voor wie een aandenken wil ontvangen worden de inschrijfgelden met f 1,- verhoogd. Andere trimlopen worden gehouden op 17 november, 2 maart en 6 april. Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij P. Veldt, tel. 0251-315682. LIMMEN - Voor de in de Nevobo com petitie spelende teams van Oranje-Wit was het een uitstekende week. Alle teams wonnen hun wedstrijden. Zowel bij heren 1 als heren 2 werd het een vijf setter en beide teams wisten deze vijfde set in winst om te zetten. De dames lieten het niet zover komen. Beide teams wonnen hun wedstrijden met 3-1. In de recreanten stratencompetitie werden de eerste twee ronden ge speeld. Het team van Beaux et Belles liet zien dat het tot de titelkandidaten behoort. Het was het enige team dat beide wedstrijden wist te winnen en gaat hierdoor aan de leiding. De Bultiny's, winnaar van de Frans Scheepmaker bokaal, traden enigszins verzwakt aan tegen medefinalist van vorig seizoen The Old Generation. Ze hadden geen schijn van kans tegen dit op revanche beluste team. The Old Generation moest echter in zijn tweede wedstrijd tegen de Laatbloeiers, een nieuwkomer dit seizoen, een punt afstaan. Dit uitgebalanceerde team zou wel eens hoge ogen kunnen gooien voor de titel. De Schoolweg, vorig jaar een subtopper, werd simpel aan de kant gezet. De ZWRVTJS, een andere nieuwko mer met toch een aantal ervaren krach ten, kwam moeilijk uit de startblokken. De Wiekenders behaalden tegen hen een verdienstelijk gelijk spel. De uitslagen waren als volgt: Laat- bloeiers-Schoolweg 2-0, Beaux et Bel- les-kerkweg 2-0, The Old Generation- Bultiny's 2-0, Kerkweg-de Wiekenders 0-2, Bultiny's-BN All Stars 2-0, De Wiekenders-ZWRVRTJS 1-1, BN All Stars-7 Bier en 1 Cola 0-2, ZWRVTJS- Schoolweg 1-1, Laatbloeiers-The Old Generation 1-1,7 Bier en 1 Cola-Beaux et Belles 0-2. De volgende wedstrijden worden op dinsdag 22 oktober gespeeld in Sport centrum De Enterij, om 20.00 uur. s LIMMEN - Op 18,19 en 20 oktober is er de Jamboree on the air, georga niseerd door de Scouting Limmen. Met gebruik van alleen menskracht werd een zendmast opgericht, waardoor communicatie mogelijk is met zendamateurs van over de hele wereld. Tijdens deze dagen vinden diverse activiteiten plaats voor de scouts, zoals een quizspel en een vossenjacht. Op zondag 20 oktober is het open dag en is iedereeen welkom bij Scouting Limmen. AKERSLOOT - Op 7 oktober werd op het parkeerterrein van een restaurant aan de Geesterweg in een personen auto ingebroken. Door het forceren van een portierslot werd toegang tot de auto verschaft. Ontvreemd werd de radiocdspeler. Op 8 oktober werd er in een bedrijf aan de Boekei ingebroken. Door het force ren van de voordeur werd toegang ver schaft. Enkele bureau's en kasten wer den doorzocht. Uit een geldkistje werd een geldbedrag ontvreemd. Verder werden twee computers, een faxappa raat en twee printers ontvreemd. Op het kruispunt Chopinstraat- Brahmslaan verleende de bestuurster van een personenauto geen voorrang. Een aanrijding met een andere perso nenauto kon niet meer voorkomen worden. Er was alleen materiële scha de. In de jachthaven aan de Klaas Hoorn laan werd van een zeilboot de buiten boordmotor ontvreemd. De buiten boordmotor was met een hangslot aan de boot bevestigd. AKERSLOOT - De Kijkkas aan de Breedelaan in Akersloot is weer iedere zaterdag geopend voor het publiek. Marlies Dekker en Ab van Wijhe heb ben met ingang van 12 oktober verster king gekregen van sieraadontwerpster Jolanda de Lange. De ontwerpen van deze creatieve Akersloters zijn, aange vuld met werk van steeds wisselende gast-exposanten, te bezichtigen in de voormalige bloemenkas van Piet en Marie Nederveen. Jolanda de Lange maakt op ambachte lijke wijze sieraden die allen een unie ke uitstraling hebben. Gebruik makend van de metaalsoorten messing en alpaca komt zij tot fraaie creaties die nu ook in de Kijkkas te bewonderen zijn. Ook zijn nieuwe ontwerpen te bewon deren van gast-exposante Monique van Baar, een getalenteerd aquarelliste. Haar schilderijen zijn gebaseerd op dagelijkse bevindingen tot stand geko men. Leerlingen van de muziekschool uit Castricum en Heiloo hebben, naast enkele andere regionale klassiek geo riënteerde muzikanten, hun medewer king toegezegd om bij openingen van gast-exposities voor muzikale onder steuning te zorgen. De Kijkkas is iede re zaterdag geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur-' baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Mid denweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dihsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsyoga Woensdag van 9.45 tot 10.45 uur, Carien van Diepen, tel. 5052757. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijk gebouw Lnterkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij tde Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grofvuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 50514.10. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. ALKMAAR - De afdeling Trampoline springen van turnvereniging Victory heeft tijdens haar debuutwedstrijd in Almere een verdienstelijke vierde plaats weten te bemachtigen. Sven Mooij, Annemarie Konijn, Annet van Zoonen en Malou Schilder wisten met een puntentotaal van 204,00 net geen podiumplaats te bemachtigen. Deze regionale springcompetitie werd bezocht door 26 teams en kende een redelijk deelnemersveld. Na twee ronden stond de ploeg van Victory nog ruim aan de kop in klasse 2. In de laatste ronde van keuzeoefe ningen lieten twee ploeggenoten een steek vallen zodat de vierde plek de hoogste haalbare bleek te zijn. Op 9 november is de tweede ronde. Vredeburg Zaterdag 19 oktober bingo concert. Aanvang 20.00 uur. Galerie Amber Tot 27 oktober expositie rond het thema Afrika. Bronzen beelden van Charlotte Vredenburg, gouaches van Jeannette Coppens en sieraden van zil ver en barnsteen van Jantar. In de tuin is keramiek te zien van acht verschil lende kunstenaressen, schalen van Heieen van de Lem en waterkeien van Fokje Schilstra. Geopend op donder dag, vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 15