De Egmond Meervogels-teams behalen winst Fietstochten door Indonesië Scholenmarkt om te kunnen kiezen ,rLJU l"""1 jDrukkerij uitkijkpost bv Bif de tijd en bijdehand voor de Uitkijkpost Dierenbescherming Inspectie Heiloo e.o.: 072-5719490. Vermiste en gevondèn katten: 072- 5616106. Honden en katten Heiloo en Limmen: 072-5334316. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantieadvies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5644066 (alarm) en 072- 5622717 (vermissingen). Vermist Grijs/rood/wit poesje, 3 maanden, Hoogeweg bij Krommelaan, Heiloo. Schuwe witte poes met grote zwarte vlekken op de rug, zwarte staart met witte punt, vóór- en bovenkant van de kop zwart, onderkant wit, 3 jr., Egelenburg/Slootenslaan, Heiloo. Lapjespoes met veel wit, rood snorret je, 5 jr., Boekenstein, Heiloo. Joep, gec. cyperse kater met zwarte poten, 1 jr., Bosb. Toussaintweg, Heiloo. Lapjespoes, zwarte staart met wit punt je, zwarte randjes om de ogen, 11 jr., Mariënstein, Heiloo. Grijscyperse gec. kater met witte bef en voetjes, krammetjes aan binnenkant van 1 voorpoot, Mariënstein, weggelo pen van Runxputteweg, Heiloo. Gevonden Samojeed (witte Russische poolhond), reu met witte vlooienband, Hoeverweg, Egmond. Elaphe guttata guttata (rattenslang), RJ. Troelstraweg, Egmond. Jong zwart dwergkonijntje, Roosen daal, Heiloo. Zwart katertje, met zwarte vlooienband en een belletje, Termijen, Heiloo. Inlichtingen: 072-5616106. de rust had S en K de leiding! Na rust een gewaarschuwd Meervogels, dat nog eenmaal S en K een voor sprong gaf: 11-12. Maar daarna de wed strijd dikteerde. Kees Wevers kwam na lange tijd weër tot scoren. Zelfs in ondertal wist Meervogels de kansen te benutten, en zo was de 20-15 eindstand dik verdiend. Op vrijdag 8 november is er weer gele genheid deel te nemen aan een klaver- jasdrive waar iedereen welkom is. De drive wordt gehouden in de handbal kantine aan de Boschweg te Akersloot. De kantine is om 19.30 uur open en vanaf die tijd kan men zich voor deel name in laten schrijven. De loting die bepaalt aan welke tafel men die avond kaart, is om 20.30 uur. Drive en prijsuit reiking zijn om ongeveer 23.15 uur afgelopen. Het overweldigende succes van de afgelopen jaren heeft er toe geleid dat Le Champion, ondermeer bekend van de Dam tot Damloop en de halve Marathon van Egmond, ook volgend jaar weer fietstochten door Indonesië zal organiseren. Bij de fietsreizen zijn er twee bestem mingen. De trip over Bali, Lombok en Sumbawa, met een gemiddelde dagaf stand van 75 kilometer, is in het bijzon der samengesteld voor de avontuurlij ke fietser. Contacten met de Indone sische bevolking vormen een wezenlijk onderdeel van deze trip. Ook zal een boottocht gemaakt worden naar een onbewoond eiland waar in hutjes langs het strand de nacht zal worden doorge bracht. De route van de Java Balitoer, al voor het elfde jaar op het programma, voert langs ondermeer de Borobudur en de Prambanantempel, langs de Bromo- vulkaan (die te voet beklommen kan worden) en langs het vulkanische Lake Batur op Bali. Bagage wordt bij beide trips vervoerd Foresters handbal HEILOO - Na een goed afgesloten eer ste helft van de veldcompetitie met een tweede plaats in de eerste divisie, moes ten de dames afgelopen zondag laten zien dat ze terecht gepromoveerd zijn naar de derde divisie zaal. De verwach tingen waren toch wel hoog gespannen. Grote overwinningen zoals het afgelo pen seizoen zouden vast niet meer voorkomen. Niéts bleek minder waar. Foresters speelde een goede wedstrijd. De eerste- helft maakten zij het zichzelf nog moeilijk door onvoldoende voor sprong te nemen op de tegenstanders uit Volendam. Er werden te veel kan sen gemist, waardoor de ruststand 10-5 was. De tweede helft zette de ploeg van trai ner John Zeeuw een tandje bij en wer den de dames uit het Palingdorp hele- Cursus keramiek HEILOO - Sedert eind '95 biedt een klein keramiek atelier u de gelegenheid u te bekwamen in^de keramiek. Klei is een boeiend en uniek materiaal. Onder deskundige leiding maakt u kennis met diverse mogelijkheden van dit vak. De cursus duurt tien avonden. Naast ondersteunende theorie komen de volgende facetten aan de orde: met behulp van rollen klei een voorwerp maken. Dit kan zijn een schaal, vaas of dier, het verwerken van plakken klei tot een constructief of organisch werk stuk, kennismaking met de draaischijf, het leren centreren en verdere verwer king tot een gedraaid werkstuk, deko- reren, hierbij wordt gebruik gemaakt van kleislibs, deze worden ingekleurd met oxiden. Het werkstuk wordt ten slotte gebakken en geglazuurd op 1000 graden Celcius. Inschrijving is mogelijk gedurende het gehele cursusjaar op de dinsdag en de donderdagavond van 20.15 tot 22.15 uur. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met André Vaere- wijck, tel. 072-5333706, Heiloo. Bridge Club Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de wed strijden van afgelopen maandag zijn als volgt: A-lijn: 1. Fam. v. Diepen 58,8 2. Mw. Glorie-Mantel 57.5 B-lijn: 1. Fam. v. Kleef 60.4 2. Ds. Bruyckere-de Waal 59,2 C-lijn: 1. De Ruyter de Wildt- Tromp 69,6 2. Fam. H.Toby 60 D-lijn: 1. Fam. Boersen 68,3 2. Ds. Daudey- Beerepoot 57,1 E-lijn: Ds. Frugte-Krul 59,2 2. Mw. de Vriend-v.d. Burg 58,3 F- lijn: 1/2 Ds. Boukens-Hutten 60,4 Bonnewit-Theune 60,4. Aantallen Prijs A4 60- 99 100- 249 250- 499 500- 749 750- 999 1000- 1999 2000 en meer Meisjesturnen ALKMAAR - Turnvereniging Victory Alkmaar start met ingang van zaterdag 9 november een opleidingsgroep voor meisjes van 4 tot 7 jaar. Veel meisjes in deze leeftijdscategorie willen turnen in vereenvoudigde vorm op echte turn- toestellen. Alle grondvormen van bewegen komen op een natuurlijke manier aan bod, zoals springen, rollen, duikelen, steunen, hangen en zwaaien. Turnvereniging Victory beschikt hier voor over een eigen turnhal in Alkmaar waarin naast een landingskuil (met schuimblokken) ook diverse andere toestellen speciaal voor de zeer jeugdi ge turnster aanwezig zijn. Veiligheid en plezier in het bewegen staan in deze les voorop. U kunt uw dochter aanmelden op tel. 072-5118400 of gewoon eens aankomen op de Pettemerstraat 33 te Alkmaar. De eerste les is een kennis makingsles en is uiteraard gratis. Themamiddag kanker ALKMAAR - Het Medisch Centrum Alkmaar en Regionale Thuiszorg hou den een serie van negen themamidda gen voor mensen met kanker en hun naasten. De tweede bijeenkomst is op woensdagmiddag 13 november van 14.00 tot 16.00 uur in het gebouw van Regionale Thuiszorg, Gasthuisstraat 2, Alkmaar. Bij iedere bijeenkomst is een deskundige aanwezig. Het thema van deze middag is algemene voorlichting over kanker. Gastspreker is de heer A.O.A. Smook, oncologisch chirurg in het MCA. Hij bespreekt wat kanker is, hoe het ont staat, welke behandelingsmethoden er zijn en wat het verloop van de ziekte is. Ook gaat hij in op de vragen of er tot elke prijs behandeld moet worden en hoe verminkingen kunnen worden opgevangen. Er is ruimschoots gelegen heid om vragen te stellen. Aan het bijwonen van deze middag zijn geen kosten verbonden. Het maximale aantal deelnemers is zeventien. Voor informatie kunt u zich aanmelden bij het MCA, tel. 072-5483500. PAGINA 14 UITKIJKPOST - 6 NOVEMBER dient-voorzien van afzender en telefoonnummer-op maandag vóór 16.30 u. ingeleverd te zijn. Hoe vaak worden er in uw bedrijf Op het gebied van de afwerking documenten vermenigvuldigd? zijn de mogelijkheden talrijk: Hoeveel kopieën worden er voor verzamelen, vouwen, hechten, uw vereniging gemaakt? ringbanden, omslagen, enz. En hoeveel tijd en moeite kost dit? Informeert u eens vrijblijvend Het is voor u gunstiger uw ko- naar de mogelijkheden op het pieerwerk over te laten aan een gebied van kopiëren van docu- specialist op dat gebied. Boven- menten bij Drukkerij Uitkijkpost dien kunt u daardoor de kosten BV te Heiloo. Belt u gerust voor van uw kopieerwerk makkelijk in meer informatie over mogelijk- de hand houden. heden en tarieven, of voor het Bij Drukkerij Uitkijkpost BV be- maken van een afspraak, schikken wij niet alleen over een moderne Nashua Copier, maar wij werken ook mét aantrek kelijke, vaste prijzen. (Afhankelijk van de oplage). Bovendien geven wij u razend snelle service als het om kopieerwerk gaat (losse vellen, boekjes, bloks etc.). Ook bij grotere oplagen kunen wij in principe binnen een dag de kopieën aan u leveren. Maar onze service houdt niet op bij het kopiëren. Van tevoren advi seren wij u graag over de vormgeving en maken desge wenst de modellen 'kopieerklaar'. De Hoefsmid 5 - 1850 AB Heiloo - tel. 072 533 01 75 - fax 072 533 56 44 (80 grams, 1 zijdig) Er zijn afwijkende prijzen voor kopiëren op: gekleurd papier kwaliteit zwaarder dan 80 grams A3 formaat Bovengenoemde prijzen zijn exclusief 17 V2 BTW. Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 14