parke*ten ren geweld fjovil°n"c° in linoleum Sensatie m Artofloor Marmofloor en Ar Nieuwe collecti T Kjo vi 'or1 ,N,Ü Nova mi V/va en Tijd voor het interieur 'Je moet een parketvloer toepassen waar hij thuis hoort' Tijd voor het interieur ZANDBERGEN et sfeer en enthousiasme willen wij onze klanten inspireren interieuradvies 'Je prettig thuis kunnen voelen voor Hl©4*1" Het aanbod van accessoires brengt decoratie van de ramen in het middelpunt van de aandacht Breed uiteenlopende tapijt-vinylcollecties Houten jaloezieën brengen sfeer in huiskamers en zorgen voor een ongekende luxe uitstraling. RENDS IN VOUWGORDIJNEN WÊÊÊÊÊKÊÊÊÊÊÊÊBÊÊÊ -v ERKEND Je prettig thuis kunnen voelen is gekoppeld aan de sfeer van de inrichting. Het moet warmte en gezelligheid, geborgenheid, behaaglijkheid, comfort, veiligheid, rust en ontspanning geven. Je moet er jezelf kunnen zijn. Dan heeft het interieur een zeer belangrijke betekenis. De belang rijkste waarden rond het wónen betreffen de beleving van de sfeer, waarin (vooral de woonka mer) de nadruk in de beleving ligt. Dan ook meer op een totaalsfeer dan op de individuele sfeer. Het interieur is zeer belangrijk voor de meeste mensen. De beleving van het interieur is veelal sterk naar binnen gericht. Mensen zien het interieur primair als een plek waarin het gezin zich prettig moet voelen. Waarin men zijn eigen zin kan doen. Een eigen persoonlijkheid of een eigen identiteit voor de wijze waarop men met het interieur omgaat of aankleedt. Stijl romantisch, nos talgisch, strak of modern, warme kleuren, koude kleuren het is een kwestie van persoonlijke invulling. De één houdt van donker, de ander van licht. Zachte of harde vloeren of rustige vloe ren. Hetzelfde gelet op de aankleding van de ramen. Geef je huis een plek voor jezelf, je gezin en anderen. Waar iedereen zich prettig moet voelen. Wij -Zandbergen Woninginrichting- willen u bij deze graag de helpende hand geven in advies voor uw toch zo belangrijke betekenis rond het wonen. Met vriendelijke groet, Australian blind Een bijzonder decoratieve uitvoering is de Austrian blind, een sfeervol gedra peerd vouwgordijn. Door de rimpeling aan de boven zijde van het product ont staat bij het omhoog halen een wolkeneffect op de stof aan de onderzijde. Bij het neerlaten hangt het vouw gordijn recht. WONINGINRICHTING Van Aostastraat 28 - 1851 JC Heiloo tel. 072 533 94 00 - fax 072 533 94 00 'i -

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 20