10% KORTING Dinsdag 1 oktober is het weer zover, Dl NI1UWE COLL1CTIE GIDS ISJIIT1 Lifestyle 1996 DbX fJLh op deze producten .U OMTTI Clubfauteuil van hoogwaardige kwaliteit met Animalprint- of lederbekleding: 980,- BRAND BRAAKWERENDE KLUIZEN ROLLUIKEN GRATIS METEN/MONTAGE Tot en met zaterdag a.s. Gerda Dobber - De Hoghe Weijdt 19 - Heiloo - 072 5330976 Degelijk hang- en sluitwerk is in veel gevallen al voldoende om de gelegenheidsinbreker te weren. Bij ons vrijblijvend advies bij u thuis en monteren doen wij ook. ►SCT#R!77 Meubelstoffeerderij Heijne - 't Een vitaal uiterlijky met Medex herenlijn 'The Bodystyliste GD' Voel je zeker, met een gave huid Natuurlijke schoonheid uit de kracht van plant en bloem Nu ook voor klassieke Massage, Voetbehandeling, Camouflage, Quickbehandeling, diverse Ontharingstechnieken. BEVEILIGEN IdJrlJJ.WIMJ »T LOO HEILOO TELEFOON 072-5337901 Een hele maand lang feest bij Decorette. Dus als u van plan bent om het thuis extra gezellig te maken* dan moet u in okto ber beslist even bij Decorette binnenlopen. Niet voor niets is de maand oktober gekozen voor deze feestelijke aan pak. De zomer zit er dan net op. De tuinstoelen gaan de schuur in en de schemerlampen aan.'t Is weer tijd voor thuis. En voor iets nieuws in huis. Bij Decorette Ursem zijn de allernieuwste collecties gordijnstoffen, behang, zonwering, vloerbe dekking, sfeerverlichting en woonaccessoires nèt binnen en geven een goed beeld van de laatste woontrends. Het kleurbeeld van de nieu we collectie is dit najaar heel inspirerend en geva rieerd: felblauw, oranje, appelgroen, smaragdgroen, limegroen, citroengeel en warmgeel zijn de absolute blikvangers. Maar ook de inge togen ijspastels veroveren het interieur. Al deze kleuren zijn bij Decorete Ursem terug te vinden in het Mix Match concept. Dat is een complete collectie verfkleuren, behang, randen, stoffen, vloerbedekking, zonwe ring en woonaccessoires op kleur en dessin voor u geselecteerd. Dus onder ling gemakelijk te combi neren. De verfkleuren worden allemaal speciaal voor u gemengd op de mengmachine. Wist u trouwens dat u voor verf bij Decorette de laagste advies-ver koopprijs betaalt? De trends zijn dit najaar samen te vat ten in drie hoofdrich tingen: Ingetogen, Decoratief en Uitbun dig. Voorbeelden daarvan vindt u terug in de Decorette Collectiegids die deze week uit- komt en die u natuurlijk in de winkel kunt halen. In de win kel zelf vindt u vele voor Decorette exclu sief ontwikkelde collecties. 'Zo zonnig, zo fonkel fris, daar jaagt u elke najaarsde pressie mee op de vlucht. Echt wèl!' Decorette daar wordt niet alleen uw huis vrolijk van. m Heerenweg - Heiloo Henk Scholten Bloembinderij De kunst is het aan voelen van trends, maar de allergrootste kunst is het aanvoelen wat de mensen willen. Luisteren naar speci fieke wensen van men sen in hun specifieke omstandigheden. Wij werken met dood en leven, met liefde en verdriet. Gevoelens die je elke dag weer probeert te verwoor den met ingrediënten als bloemen, bloem werk, planten en plan- tenarrangementen maar ook prachtig mooi aardewerk uit alle delen van de wereld! Momenteel is er veel mooi Mexicaans aarde werk in prachtige natuurtinten, verkre gen door specifieke manier van bakken in openluchtovens waar bij de temperatuur niet hoger komt dan plus minus 700 graden. Hierdoor niet water dicht maar door midel van rubberen binnen hoezen om te vormen tot semihydro-of hydropot die zijn weer ga niet kent. Zelfs zijdebeplantingen misstaan niet in dit stukje natuurlijk materiaal. Kom eens kijken in onze mooie winkel, waar u niet alleen de mooie dingen van het leven ziet, maar daarbij ook goed geadvi seerd wordt door vakkundige mensen die de tijd voor u nemen, zodat u ook dat stukje sfeer mee naar huis néémt waar u voor gekomen bent. Voor elke gelegenheid, in ver driet of vreugde, verzorgen wij uw wensen met de grootst mogelijke zorg. U bent van harte welkom in onze winkel aan de Stationsweg in het oude Hart van Heiloo. Henk Scholten, Tiny Damiaans, Elma Willemse, Marian de Laleijne, Silvy van Beest. mmmw Verrassend en plezierig wonen door uw interieur van een fris en nieuw uiterlijk te voorzien. Nu is het tijd om dit te realiseren. Meubelstoffeerderij Heijne houdt van afwisseling en is al meer dan tien jaar hèt adres om uw meubilair in een nieuw jasje te steken. En juist de exclusieve collectie die wij in huis hebben zorgt telkens weer voor een fraai resultaat. De clubfauteuil op bijstaande foto is bekleed met de zebra-print, één van de prachtige stoffen uit de 'Animalprint' collectie. Een soepele maar zeer stevige stof met een pittig karakter. Natuurlijk, smaken verschillen. Wij stofferen de fauteuil of uw eigen meubilair dan ook zoals u dat wilt. Met de stof die u zelf uitkiest. Maak de oversteek naar onze toonzaal en kijk welke mogelijkheden er zijn. Wij adviseren u graag. U kunt bij ons terecht op de zaterdagochtend. Voor andere tijden kunt u altijd even een afspraak maken. Handelsweg 18 1851 NX Heiloo 072 - 533 49 50 Natuurlijke schoon heid bij 9The Bodystyliste GD' De natuur levert z'n eigen kosmetica. De aromatische oliën bezitten de kracht van de natuur. Voor uw algehele wel zijn, en daarmee direct samengekoppeld uw uiterlijk, is dat fantas tisch. Gezond is mooi en het omgekeerde is net zo waar: Mooi is gezond. Vroeger beweerde men wel dat uiterlijke verzorging ijdeltuiterij was. We weten nu dat er een duidelijke wis selwerking is.Het is daarom niet altijdmo- gelijk om b.v. een te droge huid met vocht- regulerende crème te behandelen, meestal gaat dit wel, maar in sommige gevallen is er 'The Bodystyliste GD linHnrlonriea Rranrhp Algemene Nederlandse Branche Organisatie Schoonheidsverzorging iets in de huid waar door het fysiologisch proces niet geheel loopt zoals gewenst en dan moet en kan de schoonheidsspecialiste verder gaan. Dit kan gedaan worden op de meest natuurlijke wijze wÊmmrn mtfa. amm die er bestaat: AROMATISCHE OLIËN De kracht van de natuur ligt opgeslagen in de aromatische oliën, de hormonen van de plant. Deze oliën hebben een grote kracht in de bio logische beïnvloeding van het menselijk lichaam, maar zij bezit ten ook een grote kracht tot penetratie en zelfs tot absorptie. Tevens vermoedt de reguliere wetenschap (de waarde van aroma tische oliën blijft niet alleen beperkt tot alternatieve genees kunde!) dat een deel van de werking gele gen is in de aromati sche eigenschappen van de oliën, waardoor door inhalering via de luchtwegen een deel van de absorptie plaats vindt en daar door de werking van binnen uit! Hoewel de oliën op de huid wor den aangebracht! Omdat de dosering zeer nauw luistert en MEDEX STER SPECIALIST omdat de verschillen in prijs van de diverse oliën enorm is, was de aromatherapie tot nu toe slechts in handen van enkelen die zich daarin specialiseerden. 'The Bodystyliste GD' heeft de Medex AROMATISCHE OLIËN en dan bent u zeker van: - altijd de juiste mixture - altijd de juiste ingrediënten voor specifieke problemen - altijd de meest zuivere oliën - altijd zeker van de beste kwaliteit Kortom extra redenen om eens een kennismakingsbehandeling te ondergaan bij

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 23