Knibbel, Knabbel, Knuisje Kom in m'n knusse huisje Hoe maak je 't huis nog gezelliger: demonstraties op zaterdag Sen 12 oktober van 10.00 Heel veel kamerplanten, potterie en allerlei leuke spulletjes om uw huis nog gezelliger te maken. We zijn op de hoogte van de nieuwste trends. f| En wanneer u nog vragen of advies nodig heeft, onze medewerkers k staan altijd voor u klaar. k J Gezelligheid: zo typisch Hollands, en we zijn er dol op. Het J staat voor lange, knusse avonden, haardvuur, het licht van kaarsen, geborgenheid en warmte. Intratuin voelt die stemming feilloos aan en heeft daarvoor het juiste assortiment. Trendy vetplant die veel zon verlangt en weinig water. Bij veel zonlicht kleuren de bladeren naar mooi bordeaux rood. Van 17,95 voor 12,95 Trendy combinatie voor in de huiskamer. Nederlandse benaming: vrouwentongen. Verlangt een plekje in de volle zon. Van 26,95 voor 17,95 Decoratieve combinatie voor binnenshuis. Verlangt een plekje in de (half) schaduw. Van 14,95 voor 9,95 Combinatie van trendy metalen standaard met glazen vaasje. Hoogte 50 cm. Voor sierlijke, enkele bloemen. Van 19,95 voor 12,95 Grijze of oranje gekleurde artisjokpot. Nederlandse benaming: dubbeltjesvaren. Lichte of donkere plaats kan allebei. Regelmatig water geven. Van 12,95 voor 8,95 Decoratief en sfeervol. Fles vullen met 10% olie en de rest aanvullen met water. De olie blijft drijven op het water. Van 8,95 voor 4,95 Een lust voor het oog op een mooie schaal of in een rieten mand. Maak zelf uw keuze, we hebben diverse sierkallabassen voor u in huis. 5 stuks voor 3,95 HET GROENE WARENHUIS Kalanchoë thyrsiflora in harspot Gele craquele vaas op pootjes met sansevieria Hedera helix 'Wonder' in terra pot met mossteker Bloemenstandaard Artisjokpot met Pellaea rotundifolia Blanke fles met lont en messing houder Sierfruit HEIL00 Vennewatersweg 15, tel. 072 - 5332727. Aanbiedingen zijn geldig tot en met 12 oktober of zolang de voorraad strekt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 25