Een fleurige herfst bij Houtenbos otaal Interieur van alle markten thuis Italiaans restaurant Venezia eten ut ce^t ïstorante - (Pizzeria - j,„ Spagfietteria Wij zijn 7 dagen per week open vanaf 15.30 - 22.30 uur Wij bezorgen gratis van 17.00 - 21.00 uur in Heiloo en Limmen Elke dinsdag alle Pizza's en Pasta's 10,- Tel.: 072 533 97 42 533 88 27 Heerenweg 246-250 - 1851 KZ Heiloo Tel.: 072 533 18 28 Tegels Sanitair Zonwering Gordijnen Vitrage Tapijten Marmoleum Laminaat Stationsweg 94 - Heiloo - Tel. 072 533 57 98 een betaalbare manier. Houtenbos geeft goede kwaliteit tegen een scherpe prijs en... u kunt bovendien mak kelijk parkeren! tie Molca kaarsen is er in ruim achttien kleu ren. Nieuw hierin is de Beatrix Potter-lijn. De grote keus in kan delaars, rieten mand werk, linten en bloem potten geeft de moge lijkheid het huis stem mig aan te kleden op voor een nostalgisch element. Maar Houtenbos heeft nog veel meer sfeer brengers. Wat dacht u van decoratieve kale bassen, mooi op een schaal of in de ven sterbank. De uitgebreide collec- koude grond). Warme kleuren als rood, geel en roestbruin in de boeketten van nu laten de zon schijnen in huis, zelfs op de meest gure herfstdag. bij Houtenbos Bloemenshop aan de Heerenweg. Samen met echtgenoot Martien koopt ze alles zelf in. Bloemen en planten zijn het belangrijkst. Dit jaargetijde zijn er de herfstchrysanten, zowel de bollen voor binnen of buiten, als de bloemen (van de ,,Een boeket bloemen leeft en brengt een hoop gezelligheid in huis. Juist in de herfst en de winter zijn bloe men leuk, je hebt iets dat bloeit in een jaar getijde waarin er bui ten niet zoveel is.11 Karin Houtenbos wéét wat gezellig is. Dat zie je meteen aan de selectie van artikelen Planten van vroeger als Sanseveria en Herfsthoorn zijn dit seizoen terug in de huiskamer en zorgen gebied van alle badka mer sanitair, bijbeho rende accesoires en wand- en vloertegels. Jaap Hoogeboom is de deskundige adviseur^ en installateur voor alles wat met loodgie- ten te maken heeft. Totaal Interieur is ook gespecialiseerd in zon wering, voor zowel bui ten als binnen. Diverse typen schermen, rollui ken en jaloezieën, evenals het speciale Velux programma voor dakramen. Komende maanden heeft u misschien niet zozeer zonwering nodig, maar wel een goede cv-ketel. Totaal heeft de nieuwste Econ-lijn van Nefit: zuinige hoogrende ment ketels, bijzonder Interieur aan de Stationsweg vindt u het namelijk allemaal. Twee verdiepingen vol ideeën en indrukken op allerlei gebied, ter wijl dat slechts een selectie is uit het hele scala van mogelijkhe den die Totaal biedt. In de zaak is Frank Fraase Storm aanwe zig voor goed en dui delijk advies. Bijvoorbeeld op het Sinds afgelopen juni hoeft u als doe-het- zelver die bezig is met de inrichting van een nieuw huis of een ver bouwing niet meer ein deloos veel zaken langs. Bij Totaal in marmoleum. Rob Adrichem kan u met zijn vakkennis op het gebied van woningin richting ter zijde staan Met de kwaliteit en deskundigheid van Totaal Interieur kunt u van A tot Z een huis inrichten. Langer zoe- milieuvriendelijk. Voor wie er deze winter warmpjes bij wil zitten. Op de bovenverdie ping vindt u alles voor een degelijke en eigen tijdse stoffering van uw huis: gordijnen, rol gordijnen, tapijt, vinyl en de nieuwste trends ken is niet nodig, want Totaal Interieur heeft het allemaal! OTAAi Interieur eigenaar zelf steekt wel van een beetje Als extraatje schenkt flink de handen uit de drukte. Venezia een gratis glas mouwen. Want vaak Behalve de vele piz- Asti Spumanti. De komt alles tegelijk. De za's met de prachtige moeite van het probe- telefoon blijft rinkelen namen die je weg doen ren zeker waard! om pizza's te bestel- dromen naar zonnig len, de zaak loopt plot- Italië, staan er bij seling vol, de afwas Venezia ook ruim vijf- hoopt zich op, het eten tig verrukkelijke pas- moet door. Geen nood, ta's op de kaart. bij Venezia houden ze Zeven dagen per week open en gratis bezor gen in Heiloo en Limmen. Dat is het motto van Italiaans restaurant Venezia aan de Heerenweg. In de afgelopen jaren is het bedrijf flink gegroeid. De huidige eigenaar, die de zaak alweer ruim drie jaar geleden kocht, is plan nen aan het maken voor een verbouwing. Tot nu toe moeten de pizzabezorgers nog steeds door de zaak. De bedoeling is dat de pizzataxi voorin komt. Voor de gasten komen er dan wat meer tafel tjes bij en een ruimte waar je eventjes kunt wachten. In Venezia zijn de klan ten de baas. Ze wor den dan ook als een koning behandeld. De Heerenweg 138 B, 1851 KV Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 27