-wiAtos ■Eik MAKELAARS TAXATEURS ONROEREND GOED sse» Éi Zeeweg 20, Heiloo. Telefoon: 072 533 18 95 NVM Aan- en verkoop, hypotheken, assurantiën taxaties m. Ringweg 1 HEILOO E.J. Potgietersweg 53 Gestoffeerd gemeubileerd te huur Andere koopwoningen in portefeuille (Heiloo) Het Brugstuk 149 Oosterzijweg 4 Mariënstein 7 Hoogeweg 34 Achtkant 25 Oudburgerln. 49 Wielenmakersland 3 2-kamerappartement 2-kamerappartement Herenhuis, 5 kamers Boerderij, 6 kamers Helft van dubbel, 5 kmrs. Helft van dubbel, 5 kmrs. Helft van dubbel, 5 kmrs. 1250,-p.m. Boekenstein 103 Helft van dubbel woonh. Kennemerstraatweg 219 Vrijstaand woonhuis 2500,- p.m. De Biender 11 Helft van villa Heerenweg 71 Herenhuis 3250,- p.m. Curtiuslaan 19 Helft van villa 8 3250,- p.m. Oorsprongweg 32 Semi-bungalow (Schoorl) 3750,- p.m. Oorsprongweg 30 Landhuis (Schoorl) f Bedrijfsobjecten te huur Heiloo Wagemaker 12 Bedrijfsruimte gelegen op bedrijventerrein De Oude Werf Begane grond 230 m2 bedrijfsruimte waarvan 20 m2 kantoor. Verdieping: 200 m2 Huurprijs nader overeen te komen. Bedrijfsobjecten te koop Alkmaar Oudegracht 171 Grote bedrijfsruimte met diverse kantoren. Begane grond 350 m2 bedrijfsruimte waarvan 60 m2 kantoor. Verdieping: 60 m2 kantoor waarvan 20 m2 opslagruimte. Koopsom/395.000,- k.k. Zie ook onze kantooretalage alsmede onze vitrines van het VW gebouw en onze vernieuwde vitrine in winkelhof't Loo (entree open huis] O 1 HEILOO Zevenhuizerlaan 64 Karakteristiek vrijstaand woonhuis met schuur, rondom tuin, aan de achterzijde op het zuiden op 351 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, kelderkast, royale L-woonkamer en suite, ruime keuken met oorspronkelijk keukenblok, bijkeuken met douche. T Verdieping: overloop, 3 slaapkamers. Vaste trap naar zolderverdieping met royale zolderberging. De woning heeft een degelijke bouw maar is nog in oorspronkelijke staat. Gelegen in het centrum van Heiloo, nabij winkels. Mogelijkheid aanwezig voor het bouwen van een garage. Vraagprijs: ƒ389.000,- K.K HEILOO De Waard 119 In plan Ypestein gelegen perfekt onderhouden hoekwoning met uitbouw/berging aan de voorzijde en fraai aangelegde tuin op het zuiden. Indeling: entree, royale berging, toilet met fonteintje, tuingerichte woonkamer met marmeren vloer, luxe moderne keuken voorzien van alle inbouwapparatuur. ie Verdieping: 3 slaapkamers, luxe moderne badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel en zc toilet, overloop met vaste trap naar: 2e Verdieping: voorzolder en 4' kamer met diverse aansluitingen. Deze ruime woning is uitgevoerd in lichte kleuren en met granolwanden. Lage energiekosten. Vraagprijs: ƒ299.000,- K.K. HEILOO Tegenover plantsoen gelegen vrijstaande semi-bungalow met dubbele garage en fraai aangelegde tuin op 747 m2 eigen grond. Indeling: royale hal met toilet en meterkast, ruime woonkamer met open haard en deur naar overdekt terras, moderne keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken, ruime slaapkamer en badkamer met ligbad en wastafel. Verdieping: ruime overloop met cv- ruimte, 2 royale slaapkamers, ze toilet met wastafel, bergruimten. Fraaie ligging met ruim uitzicht en in een goede staat van onderhoud verkerend. Vraagprijs: ƒ595.000,- K.K. HEILOO In rustige woonwijk gelegen helft van dubbele villa met garage en fraaie besloten tuin op het zuid-oosten op 270 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, toilet met font., royale L-woonkamer met open haard, keuken, aparte trap naar slaap/ hobbykamer, gelegen boven de garage. T Verdieping: overloop, 2 slaapkamers (voorheen 3), badkamer met ligbad, dubbele wastafel en separaat toilet, overloop met vaste trap naar z' verdieping: 3 slaapkamers. Bijzonderheden: het gehele huis is onderkelderd (hoogte 1.75 meter). Aanvaarding: in overleg. Oudburgerlaan 17 Vraagprijs: ƒ535.000,- k.k Vos Ma k .AARDI HEILOO Mooi, vrij gelegen helft van dubbel woonhuis met schuur, royale garage, cv-gas en fraai aangelegde tuin op 447 m2 eigen grond. Indeling: ruime entree, meterkast, trapop- gang, toilet/fontein, royale woonkamer met erker, moderne keuken met inbouwappara tuur, bijkeuken met aansluiting wasautomaat en kastruimte, schuur met cv-unit. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met zitbad, 2C toilet en vaste wastafel, overloop met deur naar zolderverdieping met ruime voorzolder en 2 kleine slaapkamers met dakraam. Gunstige zonligging (zuid). Goede staat van onderhoud. Gedeeltelijk dubbel beglaasd. Uitbreiding mogelijk. Aanvaarding: eind 1996. Zeeweg 24 Vraagprijs: ƒ450.000,- K.K. HEILOO In appartementencomplex 'De Westerzij' gelegen 2-kamerappartement op de zc woonlaag met berging in het souterrain. Indeling: entree (aan corridor), meterkast, slaapkamer, badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel, toilet met fontein, woonkamer met werkhoek en schuifpui naar groot zonneterras (zuid-oost), open keuken. Het appartement heeft een oppervlakte van ca. 65 m2 en is uitstekend geschikt voor 1 persoon. Het complex heeft rondom een fraai aangelegde tuin met vijverpartijen. Aanvaarding: in overleg (eventueel spoedig). Zeeweg 216 Vraagprijs: ƒ210.000,- k.k. Royaal 2-kamerappartement met zonneterras (zuid-oost) op de ze verdieping gelegen met berging op de begane grond. Indeliftg: entree/hal, toilet met fonteintje, vaste kast, ruime woonkamer met open haard en schuifpui naar zonneterras, moderne open keuken met kookplaat en afzuigkap, slaapkamer, badkamer met douche en wastafel, berging met wasmachine-aansluiting en cv-unit (comi 1994). Het appartementencomplex is van 1982 en is in een goede staat van onderhoud. Voorzien van goede isolatie. STOMPETOREN Oterlekerweg 44 Vraagprijs: 155.000,- K.K. HEILOO De Kistenmaker 2 In rustige woonwijk gelegen hoekwoning met uitbouw, schuur en diepe tuin op het oosten op 331 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, trapopgang, kelderkast, toilet met fonteintje, L-woonkamer (ruim 4 meter breed) met open eetkeuken, bijkeuken. Verdieping: overloop, 2 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, dubbele wastafel en ze toilet, ze badkamer met douche en wastafel. Wlizotrap naar zolderverdieping met bergruimte en cv-unit (mogelijkheid voor slaapkamer). Aanvaarding: in overleg. - Vraagprijs: ƒ295.000,- K.K. In mooie woonwijk, nabij het Heilooër Bos gelegen helft: van dubbel woonhuis met tuin op 211 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, toilet met fonteintje, kelderkast, woonkamer, keuken en bijkeuken. T Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamers met douche, wastafel en ze toilet. De woning heeft een goede ligging. Verwarming door middel van gaskachels. 'y -:'£■*> Vraagprijs: f169.000,- k.k. HEILOO Geschakelde luxe villa met aangebouwde garage en besloten tuin in mooie villawijk. Indeling: hal met deur naar garage, garderobe met toilet, royale living (46 m2) met niveauverschil, open haard, plavuizenvloer en schuifpui naar het zonneterras, luxe open keuken met inbouwapparatuur. De garage is voorzien van wasmachine/drogeraansluitingen. Verdieping: ruime overloop, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon, 1 met vide en entresol, badkamer met ligbad, aparte douche en ze toilet. ze Verdieping: 4e slaapkamer en berging. Deze zeer verzorgde villa is rustig gelegen en voorzien van uitstekende isolatie. Nabij recreatiegebied. De Ronge 49 Vraagprijs: ƒ495.000,- k.k. HEILOO Goed onderhouden karakteristiek vrijstaand landhuis met inpandige dubbele garage en rondom besloten tuin met zonneterras, veel privacy, op totaal 1240 m2 eigen grond. Inhoud: 1000 m\ Indeling: royale entree met trapopgang, toilet, ruime living met open haard en schuifpui naar zonneterras, grote, luxe woonkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, royale bijkeuken, garage/berging. Verdieping: overloop, totaal 5 slaapkamers waarvan een grote ouderslaapkamer met bad kamer voorzien van ligbad en ze toilet, balkon, aparte douche, en een grote slaap- hobbykamer met sauna en balkon. Goede ligging op loopafstand van het prachtige Heilooër bos. Aanvaarding: in overleg. Kennemerstraatweg 25 Vraagprijs: 3985.000,- K.K HEILOO Baetenbufg 74 In kindvriendelijke woonwijk gelegen goed onderhouden middenwoning met schuur, fraai aangelegde besloten tuin op het westen. Indeling: entree/hal, toilet met fontein, L-vormige woonkamer met parketvloer, moderne luxe open keuken met diverse inbouwapparatuur. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badka mer met douche, zc toilet. Vaste trap naar royale zolderverdieping, voorzolder met cv-unit, 4' luxe slaap/hobby kamer met 2 (Velux) dakramen. Uitstekend geïsoleerd. Goede ligging nabij NS-station. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: ƒ299.000,- k.k 369.000,- k.k. 1500,- p.m. 479.000,- k.k. 529.000,- k.k. 3000,- p.m. 625.000,- k.k. O "1 *- 890.000,- k.k. l.380.000,- k.k. na MAKELAAR

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 28