Van Burgsteden Antiek Van Burgsteden Antiek Nieuwe Mar mop oor eenvoudig te leggen en praktisch Antiek met allure bij verzorging van bruiloften en partijen i De Omloop 22 1852 RJ Heiloo Tel. 072 533 16 12 fax 072 533 16 20 1 Kennemerstraatweg 536 - Heiloo - tel. 072 533 77 56 Stationsweg 51 1851 LJ Heiloo tel. 072 533 01 96 (naast apotheek Heylw HOLLEWEG 44. HEILOO. tel. 072 533 06 56 WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊM Wij hebben de nieuwe verlichtingsideeën in huis! O Zoveel meubels, zoveel soorten hout. Van traditioneel eiken en beuken tot warm mahonie en gloedvol vruchtenhout. Bij Van Burgsteden vindt u antieke meu bels met allure! lira mmm Eén van de belangrijk ste elementen van de stoffering van uw huis is de vloer. Naast een uitgebreid assortiment tapijt, biedt Woninginrichting De Groot nu iets nieuws: Marmofloor. Dit Forbo- product bezit de grote voordelen van het praktische, anti-allergi sche en önverslijtbare natuurproduct lino leum. Daarbij is het voor de handige doe- het-zelver eenvoudig zelf te leggen. De stroken linoleum van 120 bij 24 centi meter zijn al gelijmd op een degelijke MDF vloer, materiaal dat niet gaat werken bij invloeden van tempe ratuur of vocht. Ze zijn kant en klaar verpakt, in diverse actuele kleu ren, direct klaar voor gebruik. Omdat er bij het leg gen geen lijm meer aan te pas komt, wordt de vloer niet beschadigd en zijn de elementen weer mak kelijk mee te nemen bij een verhuizing. Marmofloor is verkrijg baar in twee moderne dessins: de marmo- leumkwaliteit is dro merig gewolkt en de artofloorkwaliteit geeft een levendig bewerkt patroon te zien. Een mooie vloer vraagt natuurlijk om bijpas sende gordijnen. Sfeervol Engels geïns pireerd zijn de populai re vouwgordijnen. i Woninginrichting De Groot maakt ze voor u in alle mogelijke soepel- vallende stoffen. In de warme tinten van dit seizoen zorgen ze voor een decoratieve en gezellige aankleding van uw huis. estaurant JClein De zuivere geur van massief hout komt je tegemoet bij Van Burgsteden Antiek aan de Kennemerstraatweg. Op de achtergrond klinkt uit de werkplaats het geluid van timmeren en scha ven. Flier worden antieke meubels gerestaureerd, puur ambachtelijk vak werk. Flet resultaat mag gezien worden. Twee etages vol prachtig antieken houten meubelen. Schitterende toog-, vitrine- en spijskasten. Sierlijke dressers en hoekkasten. Een nostalgische archiefkast en een echte apothekerskast. Meubels uit de zeventiende en achttiende eeuw, maar ook uit een minder ver verleden, uit de vorige en het begin van deze eeuw. Stoere eethoeken, stijlvolle salonta fels. Gecombineerd met eigentijdse rieten stoelen wordt een bijzonder effect gecreëerd. Op camping Klein Varnebroek is de rust zo langzamer hand weergekeerd. Flet seizoen is voor bij, de laatste zomergasten gaan naar huis. Maar die rust heerst bepaald niet in restaurant Klein Varnebroek. Daar wordt dag in, dag uit hard gewerkt door Pieter Paul Ranzijn en de zijnen. Een horeca-man in hart en nieren, die niets liever ziet dan dat zijn gasten tevreden zijn en genieten van wat hen voorgeschoteld wordt. Al twaalf jaar draait Klein Varnebroek op volle toeren. Bruiloften en partij en, recepties en bedrijfsfeesten, met de feestdagen la carte restaurant en daarnaast ook nog eens veel party ser vice buiten de deur. De sfeer is er prima. „Eigenlijk werken we hier al jaren met een vaste ploeg in de keuken en de bedie ning. Onze keuken is Frans georiënteerd. We werken met dag verse producten, die we zoveel mogelijk van locale leveran ciers betrekken," vat Pieter Paul zijn acti viteiten kort samen. Het sfeervolle res taurant, dat in zach te tinten is uitge voerd, heeft ruim honderd zitplaatsen. Varnebroek is De gebloemde gor dijnen zorgen voor een warme, bijna huiselijke sfeer. In de hoek, op een verrijd baar podium, staat een kleine, zwarte concertvleugel. Al geruime tijd ruimt Pieter Paul plaats in voor entertainment. Zomeravondconcert en, bijzonder geliefd in Heiloo, en binnen kort op de zondag morgen het Literair Jazz Café. Ranzijn zelf houdt veel van musical. Daarom heeft hij op 22 december een speciale muzikale kerstbrunch op het programma staan. Aan de weg timme ren doet hij niet. ,,Het zit toch bijna elke keer vol," glun dert hij. ,,Wat moet ik dan nog meer?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 32