i ennservice lirewie Restaurant Gastronome Zonneranda - de veranda met elektrisch schuifdak nff Skicentrum Heemskerk Open Dag: zondag 13 oktober wÊÊtmÉ Rijksweg 100,1906 BK Limmen telefoon 072 505 12 96, fax 072 505 34 74 llltlii Communkatieweg 4D 1967 pr Heemskerk Telefoon {0251) 24 85 00 Fax (0251) 25 52 34 Haal meer uit uw eigen huis! BEZOEK ONZE SHOWROOM CASTRICUMMERWERF 3 TE CASTRICUM OF BEL VOOR INFORMATIE: 0251 - 65 22 07 JA, STUUR MIJ INFORMATIE OVER ZONNERANDA MIL eten in de Gastronome De herfst komt er weer aan, de gezellige, warme tijd van open haardvuur en kastan jes. Vooral in de herfst en winter vormt het eten van wild, maar ook paddestoelen, noten en vruchten, een mensen ontdekken dat. Er is geen fijner vlees dan wild. Dat komt omdat wild heel kri tisch is in zijn voedsel- keuze zoals blaadjes, kruiden, bessen en andere vruchten. Elk soort maakt een ande- rant Gastronome in vele variaties op de menukaart voor: wilde eend met honing en komijn, loempia van geconfijte eend, her tenbiefstukjes, maar ook vanaf eind oktober serveren wij fazant en belangrijk onderdeel van het menu. Wild eten is gezond en lekker, steeds meer re keuze en dat geeft de eigen specifieke smaak. Wild komt bij restau- hazerug. U kunt vanaf donder dag 3 oktober tot 1 januari gebruik maken van onze wildspeciali- teit: Mabré van zalm, spi nazie en aardappel met een appel-salie dressing Ossestaartbouillon *k -k Verfrissende spoom Hertenbiefstukjes in een jus van bospadde stoelen of Gegrilde mulfilet in safraan beurre blanc "kick Chocolade sinaasap peldessert Dit wildmenu kost f 59,50 per persoon. De vierde persoon eet op onze kosten! Restaurant Gastronome biedt ver der: op maandag ons drie gangen verrassings menu voor slechts f 32,50 drie gangen a la carte keuzemenu voor f 42,50 een internationale wijnkaart met een uit gebreid assortiment sfeervolle zaal voor bruiloft en partijen met speciale prijzen aparte ruimtes voor een intiem diner, fami liediner of zaken diner ruime parkeerge legenheid Voor reserveringen of informatie kunt u bellen naar Restaurant Gastronome, tel. 072 505 12 96. Haal meer <jit uw eigen huis en tuin! Verlangt u naar wat meer ruimte in uw eigen huis? Dan is een serre of veranda van Zonneranda een ideale oplossing. U kunt uw huis op een snel le en moderne manier verbouwen, met behoud van alles wat u nu om u heen ziet. Een ruimte boordevol licht, waarin uw huis als vanzelf overgaat m in uw tuin. I Binnen en buiten in één ff§ ruimte BI Zonneranda is de naam voor de serre's en veranda's van de II gelijknamige marktleider in de p Benelux. Een Zonneranda is I een unieke plek in huis. Hier H kunt u van elke zonnéstraal genieten en 's avonds onge stoord naar de sterren kijken. Met behulp van het elektri- sche schuifdak kunt u hier net jH z0 'e^ker 'n c'e buitenlucht zit- ten als buiten in uw tuin. Maar I ook als het ijskoud is buiten, kunt u in de Zonneranda I behaaglijk warm 'buiten' zitten. II Een Zonneranda is perfect geïso leerd en goed op temperatuur te houden. Bestand tegen alle weersom standigheden Ongeacht het seizoen is een Zonneranda een ruim te waarin u volop kunt genieten. De zonwe ring en het elektrische schuifdak zorgen ervoor dat uw Zonneranda ook in de Elk ontwerp is uniek Wij maken het voor u: groot, klein, rond, vier kant, als overdekking van uw zwembad, als plantenkas of zelfs als showroom. In overleg met u en met de gemeente wordt een ontwerp gemaakt dat voldoet aan uw eisen en wensen en aan de plaatselijk geldende voorschrif ten en ver ordeningen. De aan vraag voor een bouw vergunning voor uw Zonneranda kunnen wij uiteraard ook voor u zomermaanden een aangename ruimte is. De dubbele beglazing biedt niet alleen een thermische isolatie, maar houdt bovendien het merendeel van het geluid tegen. De con structie en de begla zing zijn bestand tegen alle weersomstandig heden. verzorgen. Montage De montage van de Zonneranda's gebeurt door K.O. Bus Karwei en Onderhoudsdienst te Castricum. K.O.Bus Karwei- en Onderhoudsdienst is gecertificeerd door de stichting'De erkende Rennservice Ski/snowboardles Ski/snowboard onderhoud en reparatie Foamcentrum Aerobicsschool Sportshop Zonnecentrum Reizen Vergaderfaciliteiten Evenementen Sportcafé Restaurant 't Torentje GEMEENTE UITGEEST SKICENTRUM HEEMSKERK SPORT P ASSÜMBUR GEMEENTE HEEMSKERK j ILJL Hoofdaannemer'. Bovendien is het bedrijf erkend als onderhoudsbedrijf door de BV Kwaliteitsbewakingen Bouw. Wilt u nog meer garantie dat het werk correct gebeurt? In dit geval kunt u voor 25,- nog een garantie afsluiten bij de Stichting BouwGarant. U wilt dit wel eens zien? Graag nodigen wij u uit om een kijkje te komen nemen in onze showroom aan de Castricummerwerf 3 te Castricum. Hier kunt u van maandag t/m zaterdag terecht van 10.00 - 16.00 uur. Onder het genot van een kopje koffie kunt u dan ervaren hoe het is om binnen 'buiten' te zitten. U kunt ons ook bellen voor meer infor matie, of om een vrij blijvende afspraak te maken met een van onze verkoopagenten (tel. 0251 - 65 22 07-). Graag tot ziens in onze showroom! U wilt meer ruimte in uw eigen huis? Zonder dat u wekenlang in de verbouwingsrommel wilt zitten? Kies dan voor de moderne en betaalbare oplossing: een serre of veranda van Zonneranda, de marktleider van de Benelux. Daarmee kunt u op tal van manieren een uniek buitengebeuren aan uw huis toevoegen. Voor alle seizoenen! Zonneranda's zijn leverbaar met elektrisch schuifdak. Zo kunt u van elk moment zon genieten. En bij minder goed weer toch het gevoel hebben dat u buiten zit. Zonneranda's worden in overleg met u ontworpen en op maat gemaakt voor uw huis. Stuur deze bon vandaag nog in een ongefrankeerde envelop naar Zonneranda, Antwoordnummer 506, 1900 WB Castricum Naam Straat Postcode Telefoon m/v Plaats: 1i Rennservice is in 1986 opgericht door Ario van der Zande. Hoofdactiviteit was toentertijd het onder houd (waxen en slij pen) van ski's. Na een jaar kwam broer Marko bij de zaak en werd een indoorski- baan gebouwd, voor namelijk voor het tes ten van ski's en schoe nen. Deze baan vol deed zo goed dat ze al snel gebruikt werd om skiles op te geven. Dit groeide uit tot de hoofdactiviteit van Rennservice. Ondanks een verhuizing naar een grotere locatie werd de vraag naar indoorskiën zo groot dat besloten werd een tweede baan te bou wen. Een wens van de twee ondernemers bleef altijd om op een eigen plek een multifunctio neel skicentrum te bouwen. Afgelopen jaar kwam die kans. Er werd een stuk grond gekocht onderaan de nieuwe afslag van de A9. De hele zomer is hard gewerkt om alles op tijd startklaar te krijgen. Naast het skiën en snowboarden zijn de activiteiten uit gebreid. De werk plaats heeft drie keer zoveel ruimte gekregen. Om de men sen optimaal voor te bereiden op hun win tersportvakantie is er een zaal gebouwd voor skifitness en aerobic. Tevens is er een zonnecentrum in het pand gevestigd. Voor de aankoop van ski- en aerobicsmateri aal kan men terecht in de sportshop. Hier krijgt iedereen een professioneel advies. Het sportmerk Reebok was zo enthousiast over de plannen van Rennservice dat zij dit bedrijf heeft uitgekozen als een van de twee Reebok Alliance dealers in Noord-Holland. Na het sporten is het goed après- skiën (of -aerobiccen) in de sports- bar. Hier komt de bijzondere sfeer van Rennservice goed tot zijn recht. Voor de inwendige mens is er ook nog restaurant 't Torentje, waar lek ker gegeten kan worden tegen aan trekkelijke prijzen. Al deze nieuwe activiteiten laat Rennservice zien tijdens de Open Dag op zondag 13 oktober. De hele dag zijn er demonstraties van het ski- en aerobicteam. Verder heeft de shop speciale ski- en o nd e r h oud saa nbi ed i ngen Vanzelfsprekend is iedereen welkom op deze Open Dag.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 34