WINKELHOF De metamorfoseshow van afgelopen zondag in Winkelhof 't Loo is zeer succesvol verlopen. Zowel de kandidaten als de organisatie waren na afloop zeer tevreden over het resultaat. Mede dankzij de mede werking van vele ondernemers uit 't Loo en mensen van daarbuiten zoals Studio NMS, Entertainer, Hans Sudmeijer, Audio 80 Beeld en Geluid verliep de gehele show vlekkeloos. Annet Dekker van Annet Haar Zaak verzorgde en public de kapsels en de make up van de kandidaten. Tijdens de presentatie vertelde zij het publiek waar zij mee bezig was. De kleding werd verzorgd door de modezaken in Winkelhof 't Loo en mocht door de kandidaten mee naar huis genomen worden. Op het podium waren foto's aangebracht van de deel nemers zoals zij er voor de metamorfose uitzagen. Na afloop kon het winkelende publiek zelf beoordelen of het een geslaagde metamorfose was. Gezien de reak- ties van publiek en deelnemers was Annet zeker in haar opzet geslaagd. Aan de hand van de foto's op deze pagina kunt u zelf zien dat er sprake is van grote veranderingen. Het promotieteam van Winkelhof 't Loo wil namens alle ondernemers de kandidaten hartelijk bedanken voor hun spontane en welwillende medewerking. Het is tenslotte niet zo maar iets wanneer je gevraagd wordt mee te werken aan een metamorfoseshow en dan ook nog eens blijkt dat je voor een massa men sen in het volle licht wordt gezet. Louter toeval! Van de zes kandidaten die in de afgelopen weken wer den geselecteerd uit het winkelend publiek blijken alle dames over wel een zeer toepasselijke naam te beschikken. De achternamen luiden als volgt: Bol, Kort, Groot en Half. Hier is overigens met het veran deren van de kapsels niet op ingespeeld! Yvonne H van een zc wennen ac zorgd door eend in Heiloo en ior afscheren, met een prachtige Loodgieter Y omstreken, Resultaat: e combinatie haar op lengte hot ,n feestelijk kapsel kleding van Didi. ,ot wilde haar I t maakte er eei ook feestelijke van John PAGINA 10UITKIJKPOST - 28 NOVEMBER METAMORFOSESHOW I996

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 10