ïèrenfaeschermi Els de Schepper heeft verhoogde aaibaarheidsfactor Zilveren Duif viert feest Egmondse koninklijk onderscheiden Onze gemeente heeft een nieuw waarschuwingsstelsel Parkeren op het Raadhuisplein P O L 1 T 1 PAGINA 8 UITKIJKPOST - 28 NOVEMBER Vervolg informatierubriek In onze gemeente wordt volgende week een nieuw waarschuwingsstelsel in gebruik geno men. Met de sirenes van dit nieuwe stelsel wordt de bevolking gealarmeerd bij rampen en ongevallen. Het geluid van de nieuwe sire nes is het komende half jaar op iedere eerste maandag van de maand om 12.00 uurals proefalarm, te horen. (5 mei wordt overgesla gen in verband met de Nationale feestdag). Het is de bedoeling dat eind 1997 ook in de rest van Nederland de sirenes zijn vernieuwd. Een natuurrampvliegtuigongelukeen lek kende tankerexplosiegifwolk of ander drei gend onheil waarbij veel mensenlevens op het spel staan. We denken er liever niet aan, maar de geïndustrialiseerde en dichtbevolkte Nederlandse samenleving kent nu eenmaal risico's en de kans op een ramp bestaat. De gemeente heeft de taak rampen te voorko men en te bestrijden. Ook informeert zij u over de risico's in de gemeente en waar schuwt zij u bij gevaar. Dankzij het nieuwe sirenestelsel is de overheid nu in staat u beter te waarschuwen voor de gevolgen van ram pen en ongevallen. Wat dat voor u betekent, leest u op deze pagina. Waarom een nieuw systeem? Misschien heeft u de nieuwe sirenes hier en daar al gezien: opvallend witte schotels op daken van openbare gebouwen of op vrij staande masten, verspreid over de-gemeente. De nieuwe sirenes vervangen het oude waar schuwingsstelsel dat dateert uit de jaren vijf tig. De oude sirenes waren vooral bedoeld om de bevolking te waarschuwen voor lucht aanvallen in oorlogstijd. Het systeem was technisch verouderd en bereikte, doordat de sirenes vooral in de steden stonden, maar een beperkt deel van de bevolking. Inmiddels wordt oorlog op Nederlands grondgebied niet meer als een eerste risico gezien. Onze com plexe samenleving is -door de aanwezigheid van bijvoorbeeld grootschalige chemische industrieën en transportroutes van gevaarlijke stoffen- kwetsbaar voor rampen en ongevallen in vredestijd. Met het nieuwe systeem kan de bevolking daarvoor beter worden gewaar schuwd. Het is door de nieuwe techniek betrouwbaarder. Bovendien zijn de sirenes beter verspreid over het land en is het geluid in de woonkernen beter hoorbaar. De sirenes in de praktijk Hoe werkt het nieuwe sirenestelsel in de praktijk? Met de nieuwe sirene kan zeer snel en gericht een bepaald gebied worden gewaarschuwd. Dat betekent dat het niet alleen zal worden gebruikt bij grootschalige rampen, maar ook bij kleinere incidenten om mensen in een deel van een gemeente te waarschuwen. Naast de burgemeester kan in zeer acute gevallen ook de commandant van de brandweer opdracht geven de sirenes in een bepaald deel van de gemeente te laten loeien. Sneller en gerichter waarschuwen dus, maar de nieuwe sirene betekent hetzelf de als de oude: als de sirene gaatga direct naar binnen, sluit deuren en ramen en zet radio of televisie aan Doven, slechthorenden en hulpbehoeven den Sirenes maken geluid. Dat brengt beperkin gen met zich mee. Doven en slechthorenden bijvoorbeeld, zullen een alarm niet kunnen horen. Bij de voorbereiding van de vernieu wing van het waarschuwingsstelsel is onder zocht of het mogelijk was voor deze groepen een aparte voorziening te treffen. Dat bleek echter niet haalbaar. Meer mag worden ver wacht van burenhulp en een goed georgani seerde lokale hulpstructuur. In het rampen plan van de gemeenten zijn speciale maatre gelen getroffen voor hulpbehoevenden, bejaarden en scholieren. Voor hulpbehoeven den die thuis zitten, zijn er regels opgesteld die in geval van een ramp via Radio Noord- Holland bekend worden gemaakt. Kent u mensen in uw omgeving die eeri alarm niet kunnen horen of die hulp nodig hebben? Denk dan aan hen als de sirene gaat! Maandelijks alarm als proef Om u te laten wennen aan het geluid van de nieuwe sirenes, is besloten een aantal maan den proef te draaien met het nieuwe systeem. Immers, de sirenes zijn supermodern en zó nieuw dat nog niemand ze heeft gehoord. Binnenkort hoort u ze zes keer, iedere eerste maandag van de maand loeien de nieuwe sirenes. Dat is op de maandagen 2 december; o 6 januari; o 3 februari; 3 maart; 7 april en o 3 juni (niet op 5 mei, want dat is een nationale feestdag), steeds om 12.00 uur. Daarna hoort u ze niet meer. Eiehalve één keer per jaar, dan gaan ze in het hele land af om iedereen nog eens aan het geluid te herinneren. De gemeenten maken van tevoren bekend wan neer dat is. Hoort u de sirenes op een andere tijd (ook in de proefperiode!), dan is er dus écht iets aan de hand Als de sirene gaat Misschien klinkt het motto van de campagnes die het Rijk en de gemeenten de afgelopen jaren hebben gehouden u nog bekend in de oren. Maar nu het nieuwe waarschuwingsstel sel in gebruik wordt genomen, is het een goed moment om het geheugen weer even op te frissen. De boodschap is simpel. Als de sirene gaat, ga direct naar binnen, sluit deuren en ramen en stem af op Radio Noord-Holland en zet de televisie aan. Het advies 'Ga naar binnen' betekent: ga het dichtstbijzijnde gebouw bin nen, waar u ook bent, onderweg of elders. Mocht de stroom zijn uitgevallen, beluister dan een transistor radio. U krijgt dan informa tie over wat er aan de hand is en wat er van u wordt verwacht. Neem een alarm altijd seri eus. Als de sirene gaat is er meer aan de hand dan een simpele brand of een klein ongeluk. Het is u ongetwijfeld opgevallen dat er bouw werkzaamheden op het Raadhuisplein zijn begonnen. De bedoeling hiervan is dat de Versgroep aan de Kennemerstraatweg hier straks zijn intrek neemt. Door de bouwwerkzaamheden is een behoor lijk aantal parkeerplaatsen voorlopig bezet. Hierdoor kunnen parkeerproblemen ontstaan op het Raadhuisplein. Om dit op te lossen heeft de gemeente besloten ruim 25 tijdelijke parkeervoorzieningen te creëren, waarvan een aantal op het Raadhuisplein zelf. En daar naast ook tussen het gemeentehuis en snack bar Blackborn en op de Raadhuisweg-zuid. Eén en ander wordt duidelijk aangegeven door bebording en een vakindeling. Hoewel dit niet met een blauwe lijn wordt aangegeven vallen de tijdelijke parkeervoorzieningen wel onder de blauwe parkeerzone. Ook op deze parkeerplaatsen is dus het gebruik van een parkeerschijf verplicht. Wij hopen dat hierdoor de parkeeroverlast tot een minimum wordt beperkt. Daarbij is uiteraard ook uw welwil lendheid van belang. Voor eventuele vragen kunt u terecht bij.de heer R. van der Meer, tel. 072 -531 32 08. Expositie in De Pauwen Hof JL 072- 06-11 5122222 Sans Atout Vrouwen Advies Commissie zoekt vrijwilligsters Base dance Heilooër Bridge club Chinese ondernemers richten vereniging op Nieuwe bundel Castricumse dichter HEILOO - Al weer ruim vijf jaar staat De Pauwen Hof aan de Kanaalweg in Heiloo garant voor stijlvolle kwaliteits meubelen en aparte, niet-alledaagse woningdecoraties. Tot half december kunt u in de sfeer volle Noord-Hollandse stolpboerderij een bijzondere expositie zien van prachtige zeefdrukken van Corneille. Corneille was mede-oprichter van Co bra, een beweging die na de tweede wereldoorlog dichters en schilders ver enigde. Ook Karei Appel behoorde tot deze groep. Corneilles werk kan niet los gezien worden van de natuur, waar door hij steeds werd geboeid en die hij op een geheel eigen, aparte wijze weergaf. De collectie zeefdrukken is te bewon deren tijdens de openingstijden van De Pauwen Hof. Inspectie Heiloo e.o.: 072 5719490. Vermiste en gevonden katten: 072 5616106. Honden en katten Heiloo en Limmen: 072 5334316. Knaagdieren: 072 5119998. Honden en katten Akersloot: 251 310079. Vakantie advies: 072 5336180. Asiel: 072 5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072 5644066 (alarm) en 072 5622717 (vermissingen). Vermist Grijscyperse gec. kater met witte bef en voetjes, krammetjes aan binnenkant van een voorpoot. Mariënstein, wegge lopen van Runxputteweg, Heiloo. Zwarte ongec. kater met klein wit befje, witte vlek op de buik, zwarte vlooien- •HEILOO Els de Schepper. foto Verne Fotostudio HEILOO - Na 'Konijnen, Schoenen en de Schepper', na 'Vlaamse Zeep' en een engelstalige cd die aan het eind van dit jaar uitgebracht wordt, komt nu het derde theaterprogramma van de Vlaamse cabaretière Els de Schepper. Met in het voorprogramma monsieur Leclerc, starring Isomo en een gratis recept ter verhoging van uw aaibaar heid. Men neme drie muzikanten, één Els de Schepper, een groot blik muziek, even veel absurditeit en een emmertje vet tigheid. Dit geheel moet overvloedig overgoten worden met een sausje van mieren en ontroering, eventjes goed schudden, bestrooien met een snufje humor et voila, hier hebt u 'Aai baarheidsfactor nr. 7', het gevecht tus sen gevoel en rede en een lust voor oog en oor. Het geheel moet warm opge diend worden en na afloop goed tanden poetsen. Nieuwsgierig geworden? U kunt het zelf gaan bekijken op 11 december in De Beun. De aanvang van deze enerve rende voorstelliung is om 20.15 uur. De entree bedraagt f 20,-, CJP'ers en 65+ betalen f 17,50. Kaarten zijn verkrijg baar aan de kassa van De Beun van maandag tot en met vrijdagg van 13.30 tot 17.00 uur. EGMOND - Afgelopen donderdag reikte burgemeester Brommet van Egmond tijdens de donateursavond van de Stichting Hart voor Egmond een koninklijke onderscheiding (Rid der van de zesde graad in de Orde van Oranje-Nassau) uit aan Hanny Carola de Vries-van Kasteel uit Egmond aan den Hoef. Deze onderscheiding werd aan haar verleend vanwege haar enorme inzet op maatschappelijk gebied. Mevrouw de Vries heeft zich beroepshalve inge zet als apothekersassistente in een huis artsenpraktijk in Egmond. Van 1970 tot 1973 in Egmond aan Zee, van 1973 tot 1982 in Egmond aan den Hoef en daar na tot 1990 in een zelfstandige apo theek in Egmond aan Zee. Bovendien heeft zij zich ingezet voor de Egmondse gemeenschap. Ze is betrokken geweest bij de oprichting van de Stichting Hart voor Egmond en de voorloper de actiegroep 'Een ruïne is genoeg'. Vanaf de oprichting van de Stichting Hart voor Egmond op 1 april 1976 tot augustus 1996 heeft ze de func tie van penningmeester vervuld. Tevens verzorgt zij de donateursadministratie van deze stichting. Als actief bestuurs lid heeft ze zich ingezet voor het behoud van de Egmondse karakteris tieke bebouwing en landschappen, met aandacht voor Egmondse historie en voor verbetering van het contact tussen gemeentebestuur en bevolking. Haar grote betrokkenheid bij het cultu reel erfgoed in haar woonplaats komt ook tot uiting in haar werk voor de Stichting Gebruik Slotkapel. Deze heeft tot doel het exploiteren en daar mee behouden van het eeuwenoude monument te Egmond aan den Hoef. Vanaf november 1983 is Henny de Vries bestuurslid en vrijwillig mede werkster van deze stichting. Ze ver zorgt ook de donateursadministratie ervan. Het uitdragen van het belang van Egmondse geschiedenis behartigt ze tegenwoordig vooral als bestuurslid van de Stichting Historisch Egmond. Deze stichting verzorgt onder andere rondleidingen met een gids om inwo ners en toeristen op de hoogte te bren gen van de rijke historie van Egmond. Hiervoor verzorgt Hanny de Vries de donateursadministratie en de verzen ding van het tijdschrift 'Geestgronden'. band, ruim 1 jr. Heerenweg Mo lenweg, Heiloo. Zwarte ongec. kater met wit snuitje, witte buik, vlekken op de zijkant, witte voorpoten en achter kniekousen, 1 jr. 't Kieftenland, Limmen. Schildpadpoes, 3 jr. De Wildtlaan, Hei loo. Katertje, ongec., 4 maanden, wit met zwarte vlekken, Oesdommerveen, Hei loo. Inlichtingen 072-5616106. Gevonden Zwart/witte gec. kater, witte snuit met rechts van neus en bek een zwarte vlek die doorloopt naar de kin, witte poten met zwarte vlekken, groene vlooien band, Kennemerstraatweg bij Nijen- burg, Heiloo. Inl. 072-5616106. HEILOO - De dames van Sans Atout hebben 20 november als volgt gebridged: A-Lijn: 1. ds. Bakker-de Waal 61.25, 2. dms. Rootjes-Roozen 58.75, B-Lijn: 1. dms. Vecht-Vreeken 65.00, 2. dms. Cornelissen-Schreiber 61.67, C-Lijn: 1. dms. de Waard-Mooij 61.98, 2. Zwitselaar-Bakker 56.25, D- Lijn: 1. dms Kuiper-Haan 62.50,2. dms. Nieuwboer-Bennen 56.67, E-Lijn: 1. dms. v.d. Meer-Heijne 60.42,2. dms. v.d. Wiele-v.d. Vlies 57.29, dms. Niele- Oosterwijk 57.29. HEILOO - De Vrouwen Advies Commissie (VAC) Heiloo zoekt vrij willigsters. Het specifieke werkterrein van deze commissie is de bewaking en ontwikkeling van de woonkwaliteit vanuit de visie van de bewoner. De VAC wordt betrokken bij bouwplan nen in projectmatig verband. Zij is adviseur van gemeente, opdrachtgever en architect. Recent heeft de VAC advies uitgebracht betreffende bouw plannen in plan Oost (de Loet) en in Ypestein. De VAC, die momenteel uit zes leden bestaat, biedt vrijwilligsters een interes sante en leerzame werkomgeving. Zij worden iii staat gesteld deel te nemen aan project- en bouwteamvergaderin gen. Bovendien zijn er mogelijkheden tot het volgen van cursussen, studieda gen en werkbezoeken, waarbij gemaak te onkosten worden vergoed. De VAC vraagt van nieuwe leden inte resse in woningbouw en woonomge ving, ruime inzetbaarheid (minimaal twee dagdelen per week) en de bereid heid tot het volgen van cursussen en studiedagen. Gezien het werkgebied, kunnen uitsluitend inwoonsters van Heiloo reageren. U kunt uw schriftelijke reactie voor 15 december sturen aan het secretariaat van de VAC Heiloo, mevr. H.E. Brouwer-Heinsma, de Spanring 2,1852 BH Heiloo. Voor inlichtingen kunt u bellen naar S. van Waveren, tel. 072- 5336233. U# HEILOO - Op 18 november werden op de Westerweg de ruitenwissers van een personenauto vernield. Op het Vredenoord werden van een bestelbusje en van een personenauto de buitenspiegels vernield. In een bedrijf aan De Wagenmaker werd ingebroken. Door middel van het forceren van een deur werd toegang tot het bedrijf verschaft. Uit een geldkistje werd een geldbedrag ontvreemd. Ook in een bedrijf aan De Hoefsmid werd ingebroken. Men kwam binnen door een deur te forceren. Enkele lades werden doorzocht en een geldbedrag werd ontvreemd. Op de Kennemerstraatweg stond de bestuurster van een personenauto stil om een inrit in te rijden. Zij werd van achteren aangereden door de bestuur der van een personenauto. Als gevolg hiervan schoot zij de andere weghelft op en botste nagenoeg frontaal op een personenauto. In totaal waren er vier gewonden van wie er twee met een ambulance werden overgebracht naar het MCA. Op 19 november werd getracht in twee schuren aan de Rechte Hondsbossche- laan in te breken. Als gevolg hiervan raakten een schuurdeur en een buiten lamp beschadigd. Uit een andere schuur op de Rechte Hondsbossche- laan werden enkele flesjes bier ont vreemd. In een winkel in 't Loo werd ook getracht in te breken. Dankzij het goe de hang- en sluitwerk is het bij een poging gebleven. In een woning op Het Brugstuk werd ingebroken. Via een regenpijp klom de ongenode gast op het balkon/waarna de achterdeur van de woning werd geforceerd. De gehele woning werd vervolgens doorzocht. Ontvreemd werd een videorecorder. Ook in een andere woning aan Het Brugstuk werd ingebroken. Aan de achterzijde van de woning werd een raam geforceerd. Enkele sieraden wer den gestolen. Op een parkeerplaats op de Werken- delslaan werd getracht een witte Volkswagen Golf te ontvreemden. Het linkerportierslot werd geforceerd. Op het Vinkenpad werd getracht een bedrijfsauto te ontvreemden. Het rech- terportierslot werd geforceerd. Op 21 november werden vanaf een bouwplaats aan de Ypesteinerlaan en kele rollen dakbedekkingsmateriaal gestolen. In een winkel in Het Hoekstuk werd gepoogd in te breken. Een achterdeur werd geforceerd. Dankzij het goede hang- en sluitwerk is het bij een poging gebleven. In een woning aan de Keldercroftlaan werd getracht in te breken. De achter deur werd geforceerd. In een woning aan de Werkendelslaan werd getracht in te breken. Getracht werd een keu kendeur te forceren. Daarna probeerde men een bovenlicht te openen. Ook hier is het dankzij het goede hang- en sluitwerk bij een poging gebleven. Getracht werd in een woning aan de Brasemcroftlaan in te breken. De ach terdeur werd geforceerd. Ook in een woning aan het Zeven huizen werd ingebroken. Mogelijk werd hier gebruik gemaakt van een valse sleutel. Twee sleuteletuis werden ontvreemd. In een woning aan de Havercamplaan werd ingebroken. Door middel van het forceren van een deur aan de achterzij de van de woning werd toegang ver schaft. Voor zover bekend wordt er niets vermist. Op de kruising Bayershoffweg-de Omloop vond een aanrijding plaats tus sen twee personenauto's. Oorzaak van de aanrijding was dat er geen voorrang werd verleend. Op 22 november werd er in een bedrijf aan de Kennemerstraatweg ingebro ken. Twee daders konden worden aan gehouden. Uit het bedrijf werd een kluis ontvreemd die op de Heerenweg werd aangetroffen. Later bleek dat er ook was ingebroken in een restaurant in 't Loo waarbij een grote ravage werd aangericht en in een winkel in 't Loo. Daar werd een geldbedrag ontvreemd. Ook theater De Beun aan de Willibrordusweg kreeg ongenode gas ten. De dieven forceerden een ruit van de voordeur, waarna de kantoorruimte werd doorzocht. Een videorecorder, memorecorder en een kassalade werd ontvreemd. Vervolgens werd een deur naar de opslagruimte vernield waarna een kassalade werd ontvreemd. Op de Kistemaker werd een personen auto vernield. De auto werd bekrast. In de kantine van een sportvereniging aan de Zeeweg werd ingebroken. Enkele kratten bier, frisdrank en een tosti-apparaat werden ontvreemd. Vanaf een parkeerplaats aan de Van Aostastraat werd een witte Volkswagen camper met het kenteken TL-44-DD ontvreemd. Op 24 november werd op de Werkendelslaan van een personenauto de ruitenwisser afgebroken. Op de Pastoor van Muyenweg werd een zwar te Vespa Piaggio met verzekerings plaatje TZS-049-96 ontvreemd. In de periode van 18 tot en met 24 november werden twee fietsen ont vreemd. HEILOO - Zaterdagavond is de hele ruimte van Tendenz weer gereserveerd voor de groepen acht van de Heiloose basisscholen. Je kunt weer vele soorten muziek verwachten. Van de Spice Girls via Captain Jack naar de Backstreet Boys en van NOFX via de FuGees naar Hakkeuh. En natuurlijk alles watje zelf wilt horen als je er maar om vraagt. Base Dance is er zaterdag van 19.30 tot 22.00 uur. Toegang gratis, de meeste frisdrankjes kosten f 1,-. Tendenz is alcohol- en zaterdag ook rookvrij. De club is te vinden aan de Pastoor van Muijenweg 12 in Heiloo. HEILOO - Dinsdag 19 november werd als volgt gespeeld: A-Lijn: Moscou-Weehuizen 60.40, v.d. Mark-Ribberink 58.30. B-Lijn: Muller 60.40, Geerling-Mertens 58.30. De uitslagen van donderdag 21 novem ber: A-Lijn: Ranzijn-Spruit 63.80, De Bruycekere-Stark 63.80. B-Lijn: fam. Boukens 58.30, fam. Koot 55.00. C-Lijn: fam. Hutten 60.80, Ribberink-Salman 56.70. D-Lijn: Rohn Zuurbier 67.90, fam. Buys 63.30. HEILOO - Chinese ondernemers in Noord-Holland hebben de handen ineen geslagen en de vereniging Sing Sie opgericht. De vereniging wil de jon geren een stukje Chinese folklore mee geven. Chinees restaurant Lotus üit Heiloo is een van de deelnemende bedrijven. Elke zaterdagavond zal in sporthal Waterakkers in Heemskerk les worden gegeven in het ritmisch begeleiden en de technieken van de beroemde leeu wen- en drakendansen. De leeuwendans wordt meestal toege past bij openingen van bedrijven en bij nieuwjaarsfestiviteiten. De leeuwen en draken worden tijdens hun dans bege leid door een grote trommel, bekkens en een gong. Sing Sie wil in de toekomst mee gaan doen aan toernooien en festivals die door heel Europa worden gehouden. Willem Adriaansz. CASTRICUM - Deze week verscheen het zesde boek van de Castricumse dichter Willem Adriaansz (72). De 112 pagina's tellende poëziebundel is geti teld 'Daar word ik Gallisch van'. De dubbele betekenis daarvan wordt dui delijk in de bijdrage 'Genealogisch benul'. Sonnetten, berijmde en onbe rijmde poëzie en vertalingen in en uit het Frans, Duits en Engels (steeds tweetalig opgenomen) komen in vier hoofdstukken aan de orde. Willem Adriaansz was één van de genomineerden voor de Provadja-poë- zieprijs 1992 in Alkmaar. Hij won met vertaald eigen werk in 1994 in Barjols (Frankrijk) de Jacques Prévert-prijs voor moderne, vrije poëzie. Hij geeft zijn boeken uit in eigen beheer (opla gen tot 500 exemplaren). Het drukken, naaien en binden vindt handmatig plaats. De boeken van Willem Adriaansz zijn gevat in linnen band met stempel. Kosten per boek bedragen f 25,-. Voor bestelling of nadere informa tie (ook voor lezingen) kunt u bellen met tel. 0251-650948. HEILOO - Afgelopen donderdag vier de christelijke basisschool De Duif het vijfentwintigjarig bestaan van het schoolgebouw, 's Ochtends was er een verhalenverteller die de groepen aan zijn lippen kluisterde, 's Middags ver zorgde het schoolteam een speciale verjaardagssluiting en werden er op het schoolplein ballonnen opgelaten. Ter gelegenheid van de feestelijke gele genheid bood de ouderraad het school team fysio-kalenders aan. Inhoud en vorm van die kalenders maakt het de leerkrachten mogelijk om maandelijks een thema te kiezen dat is afgestemd op het ontwikkelingsniveau van de groep. De kalender bevat bewegingsop drachten, waaruit de leerkracht dage lijks een keuze kan maken ter afwisse ling van het normale lesprogramma. De feestelijkheden werden afgesloten met een vossenjacht door de omgeving. De dag werd aangeboden door het bestuur van de vereniging Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Heiloo. In 1970 besloot het toenmalige bestuur van de Rehobothschool tot stichting van een tweede school, toen bleek dat de indertijd aan de Holleweg gelegen school te klein was geworden. Het gebouw dat verleden week jubileerde werd in 1971 onder de naam de Ark in gebruik genomen. De school kreeg haar huidige naam in 1984, na een fusie tussen de Ark en een in 1976 gestarte derde protestants-christelijke school, de Regenboog. Twee jaar geleden volg de een tweede fusie met de Re hobothschool. Leerlingen van de Duif laten onder een zwaarbewolkte hemel ballonnen op ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van hun schoolgebouw. (foto Parakalo)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1996 | | pagina 8