d'Uylenspieghels eren Elfstedentochtrijders Conquista viert opening met Zilveren Gortzak Akersloot Meervogels handballers handhaven titelaspiraties Limmen Creatief exposeert Xinix speelt volgend seizoen in overgangsklasse district iL.. UITKIJKPOST - 22 JANUARI PAGINA 13 Inleveren kopij voor: tond 't £mme2>ie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N, Admiraal, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 SV Vredeburg Activiteiten Limmen Goede opkomst bloedafname-avond Over religie en depressie Optreden Rhijnvis Politieberichten Jaarvergadering KVG Donateursavond Oud Limmen SV De Vrijheid Gastgezinnen gezocht Vlooienmarkt Lezing over Schotland Driebanden- kampioenschap van start Verkiezing sporters van het jaar Bereikbaarheid politie Politieberichten WÈÈê. LIMMEN - Afgelopen zaterdag zijn de Elfstedentochtrijders uit Limmen tij dens de tussenavond van carnavalsver eniging d'Uylenspieghels onderschei den met een oorkonde, een officiële fles elfsteden-berenburg en een grote bos bloemen.Tien rijders konden op de avond zelf acte de présence geven, de overige' rijders waren verhinderd. Dat weerhield Prins Tyl VIII en zijn Raad van Elf er niet van om uitgebreid op de prestatie van de heren rijders in te gaan en ze volop in het zonnetje te zetten. De tien aanwezige rijders waren C. Min, R. Mooij, P. Hollenberg, C. Brasser, P. v. Stralen, G. Broedersz, C. Beentjes, A. Beentjes en F. Rijs. Later op de avond kwam ook nog A. Zoon binnen en ook hij ontving een hulde blijk. Al met al was het een van de hoogtepunten van een zeer geslaagde tussenavond die als motto 'Zo hip als een Kip' had meegekregen. Heel wat hippe kippen passeerden de toegangsdeur van de Burgerij en uit eindelijk werd de meest hippe kippen gehuldigd door Prins en Raad met elf kippebouten. Deze prijs viel ten deel aan de dames G. Burgering en A. Legdeur. Aanstaande zaterdag houden d'Uylen spieghels hun traditionele Oude Stompenbal. Deze avond is bedoeld LIMMEN - Vrijdag 17 januari speelde Vredeburg ronde 12 van de interne competitie en tevens ronde 4 van de bondscompetitie tegen Caïssa uit Hoorn. G. Hafkamp, J. Admiraal, E. Stolp en J. Limmen wonnen hun partij, J. Zentveld, R. v.d. Storm en R. Rommel zorgden voor remise en H. Ebels verloor zodat het achttal van Vredeburg met 5, 5-2, 5 ruim zegevier de. Hiermee staan zij met 7 punten uit 4 wedstrijden bovenaan in pule 3 C van de NHSB. Met nog 3 wedstrijden te gaan lonkt het kampioenschap. In groep B had Tjeerd Blom een over macht aan stukken tegen Karin Kos maar viel helaas in de patval, zodat hij nieit meer dan remise kreeg. Tim Nagelhout vergat de dame te slaan van Liselotte Admiraal, die verder goed oplette en tim schaakmat zette. De uitslagen: A groep - C. Limmen-J. de Graaf 1-0, H. Levering-K. Aafjes 0-1, M. Welgraven-B. Kerkhof 1-0, v. Deen- P.v.d. Heijdt remise, H. Brak-A. Duijkersloot 1-0, M. Wester-T. Al 0-1, N. Pepping-C. Pepping 0-1. B groep - Paul Evenhuis-Bart Kos 0-1, Willy Könst-Lex Winder 1-0, Paul Mooij-Koen Kramer 0-1, Cees Pepping-Wilmer Kaandorp 1-0, Niels Admiraal-Jeroen Duin 1-0, Maarten Kos-Robert Termes 0-1. Tjeerd Blom- Karin Kos remise, Willemijn Koot- Mark Beentjes 0-1, Tim Nagelhout- Liselotte Admiraal 0-1. activiteiten Limmen/Akersloot Burgerij Zaterdag 25 januari om 20.00 uur Oude Stompenbal. Gemeentehuis Tot en met 5 maart expositie van aqua rellen en olieverfschilderijen van Inge van der Heijdt en keramische vazen en objecten van Mia Custers. Te zien op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Bibliotheek Limmen Tot eind februari presentatie te zien over koken. Sport- en cultureel centrum De Lelie Op zaterdag 25 januari brengt toneel vereniging Rossenbacker de komedie Harvey van Mary Chase. Aanvang voorstelling om 20.00 uur, aan de Rembrandtsingel 3 in Akersloot. Entree is f 8,50. Bibliotheek Akersloot Tot en met februari expositie van teke ningen, schilderijen en aquarellen van Margy Tomann, Lenie Verduin en Riet Clazing van de groep HUIB en poppen van Els Minks. Te bezichtigen tijdens openingsuren. Kijkkas Ontwerpen van Marlies Dekker, Jolanda de Lange en Ab van Wijhe, aangevuld met schilderijen van Joke Jak. Iedere zaterdag geopend vanaf 10.00 uur, Breedelaan 1 in Akersloot. voor oud-raadsleden, prinsen, hofmuzi- kanten en alle mensen die al zeer lang lid zijn van d'Uylenspieghels. Al deze mensen hebben een persoonlijke uitno diging gehad van de carnavalsvereni ging- Seniorenavond Op zaterdag 1 februari wordt de tradi tionele seniorenavond gehouden in de Burgerij. Daarbij wordt dan tevens de sleutel van Limmen overgedragen door burgemeester Huisman aan Prins Tyl VIII. Op maandag 27 januari start de kaartverkoop van het grote Discobal van d'Uylenspieghels op de bekende voorverkoopadressen: fam. J. Burgering, Vredeburglaan 2 en fam. G. Baars, Burg. Nieuwenhuijzenstraat 97. Het discobal wordt gehouden opt vrij dag 7 februari, met medewerking van Headline. Op vertoon van de lidmaat schapskaart kunnen leden twee kaar ten kopen a f 5,- per stuk, niet-leden betalen f 10,-. Ook start deze maandag de verkoop van de kaarten voor het Groot Gekostumeerd Bal op zaterdag 8 februari en voor het Boerenkielenbal op dinsdag 12 februari. Deze kaarten kosten f 5,-. Mocht u het niet meer weten: het carnaval wordt gevierd in het weekend van 8 en 9 februari, dus houdt u deze dagen maar helemaal vrij! AftMllCldCn DüSlSSCllOOl LIMMEN - Onlangs heeft het bestuur van de basisscholen in Limmen de ouders en verzorgers verzocht de schoolkeuze voor kinderen die in de periode van 1 augustus 1997 tot 1 augustus 1998 vier jaar worden ken baar te maken. Daartoe hebben zij een aanmeldingsformulier ontvangen dat op 13 februari tussen 19.00 en 20.00 uur op de school van voorkeur moet wor den afgegeven. Deze informatie is noodzakelijk om tij dig een aantal zaken te kunnen plannen voor het komende schooljaar. Heeft u, als ouder(s) of verzorger(s) van een kind dat in bovengenoemde periode vier jaar wordt, een dergelijk verzoek niet ontvangen of heeft u vragen omtrent de aanmelding van toekomsti ge leerlingen, dan kunt u contact opne men met de baisscholen, Sint Maartenschool tel. 072-5051747, Pax Christischool 072-5051921. LIMMEN - De afdeling bloedinzame- ling van het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusiedienst van het Nederlandse Rode Kruis wil graag dank zeggen aan al degenen, die heb ben meegewerkt om de bloedafname- avond van 14 januari te doen slagen. Tijdens deze avond hebben 260 mensen zich gemeld. Na de keuring konden 243 donors vrijwillig bloed afstaan (van wie 12 nieuwe donors). Ook werden er op deze avond nieuwe donorerkenningen uitgedeeld. Mensen die voor de vijfde, tiende of twintigste keer hun bloed afstonden kregen respectievelijk een bronzen, verzilverde of vergulde jas- speld. Aangezien het geven van bloed van blijvend belang is, zal,het Rode Kruis in augustus weer een beroep op u doen. UITGEEST - Zondag 26 januari houdt Aleid Schilder een lezing onder de titel 'Religie en Depressie' en wel in Boerderij De Valbrug (Geesterweg 24, Uitgeest), aanvang 14.30 uur. Reservering is noodzakelijk, tel. 0251- 312166 of 0251-312098. EGMOND - Op 26 januari treedt in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef het gezelschap Rhijnvis op. De groep bestaat uit Cees Swart op gitaar, George Vis op dwarsfluit en Nicolien van Rhijn, declamatie. Het programma vormt een literair- muzikaal geheel, gebaseerd op het werk van Paul van Ostaijen (1896- 1928). Het werk van Van Ostaijen is gevarieerd en bestaat onder andere uit jeugdgedichten die als een psalm getoonzet zijn, variaties op kinderlied jes, grillige weergaven van wat hij ziet en beleeft en satirische teksten. Het optreden van Rhijnvis bgint om 15.00 uur. De entreeprijs bedraagt f 12,50, inclusief koffie of thee met koek, en de kapel is behaaglijk verwarmd. Eventuele reservering is mogelijk via tel. 072-5062033 of 5062387. AKERSLOOT - Op 14 januari werd er in een huisje van het motel ingebroken. Toegang werd verschaft door het force ren van een raam naast de voordeur. Een suède jas werd ontvreemd. Op het parkeerterrein van het zelfde motel werd een gestolen personenauto met het kenteken PJ-04-TK aangetrof fen. De auto was op 12 januari ont vreemd te Amsterdam. Uit een hal van een sportcomplex aan de Rembrandtsingel werd een suède damesjas ontvreemd. LIMMEN - Groot feest was het vorige week bij de officiële opening van Conquista. Een aantal gasten was ook lid van de carnavalsvereniging en aan Conquista viel de eer te beurt de zilve ren gortzak te mogen ontvangen uit handen van Prins Carnaval. Conquista toonde zich trots met de blijk van grote waardering voor het werk dat verzet is in het nieuwe pand en voor de doelstelling van Conquista (een plek bieden voor de jeugd van Limmen). De band 'Liever Live' speelde de ster ren van de hemel op de openingsavond van het jongerencafé. Ook de opening voor de kinderwerkgroep was groots. Ruim tachtig kinderen waren geboeid door verhalenverteller Bess. Kinderen mochten meespelen in zijn verhaal. DJ Richard werd door de tieners toe gezongen afgelopen zaterdag. Met 55 man sterk gaf dat een flink kabaal. Het hoogtepunt van de avond? Eén van de medewerkers probeerde mee te gabbe- LIMMEN - Woensdag 15 januari hield het Katholiek Vrouwengilde haar jaar vergadering. Na de opening door voor zitter Ans Bloedjes gaf mevrouw Zomerdijk naar aanleiding van finan ciële ondersteuning van het gilde, een kort verslag van haar reis naar Burkina Faso in Afrika. Vervolgens las Marietje Tebbens het jaarverslag betreffende alle activiteiten Aan het afgelopen jaar voor. Daaruit blijkt dat het gilde een bloeiende ver eniging is, met veel aandacht voor actu ele problemen, thema-avonden en cre ativiteit. Marga Beentjes deed namens de reiscommissie verslag van de activi teiten. Penningmeester Leny Mous gaf een overzicht van de financiële stand van zaken. De door Jo Neelen en Antien Dirkson gehouden kascontrole werd goedgekeurd. Aansluitend werd afscheid genomen van voorzitter Ans Bloedjes. Als dank voor vele jaren werk bij het gilde werd haar een muurtegel aangeboden. Het bestuur wenst haar veel succes bij haar nieuwe werkzaamheden. Als nieuwe voorzitter is benoemd Janny de Groot, ook geen onbekende. Janny vertegen woordigde het gilde binnen het gewest. Haar taak is overgenomen door Lia Koot. Na de pauze werd er gekiend voor het Foster Parents Kind. De opbrengst was f 345,-. ren, wat niet helemaal lukte. Zondag was het open huis en dat was te merken ook. Veel mensen kwamen kijken hoe Conquista er van binnen uitzag. Ook dit weekend bruist Conquista weer van de activiteiten. Zaterdag 25 januari kunnen kinderen van 4 tot 12 muziekinstrumenten maken. Oefen alvast wat liedjes om mee te zingen. Voor 12 tot 16-jarigen gaat DJ Joost helemaal uit zijn dak in de muziek- hoek. Voor elk wat wils, dus allemaal komen en dansen tot de gaten in je schoenen vallen. Conquista's charman te barman Floris zal deze avond alle glazen weer vullen. Jongeren vanaf 16 jaar die iets geks wil len doen kunnen vrijdag 24 januari naar het jongerencafé komen en een ei meebrengen. Een ei? Ja een ei, en je krijgt dan in ruil daarvoor 50 procent korting op je biertje. Natuurlijk is Conquista zaterdagavond en zondag middag ook open, alleen nemen ze dan geen eieren in ontvangst. LIMMEN - De Stichting Oud Limmen houdt op 31 januari om 19.45 uur haar jaarlijkse avond voor donateurs in Cultureel Centrum Vredeburg. De heer F.D. Zeiler, historicus, zal een boeiende inleiding houden over Noord-Kennemerland, landschap, bewoning en samenleving vanaf de pre historie tot heden. Dit onderwerp wordt toegespitst op Limmen en omge ving. De inleider heeft als historicus een grote kennis van Noord- Kennemerland van het vroege verle den tot nu. De toegang tot deze lezing is voor donateurs gratis. Voor niet-donateurs is het eveneens mogelijk om deze avond te bezoeken, tegen een entree van f 7,50. LIMMEN - De uitslagen van vorige week: Klasse E: 1. J. Drenth, 100 pnt. Klasse A: 1. Jolanda Hageman, 98 pnt., Klasse B: 1. Marco Ehlhardt, 98 pnt 2. Bart Sassen, 97 pnt. 3. Erik Wijers, 95 pnt. Klasse C: 1. F. Bakker 90 pnt. 2. Frans Rienks 89 pnt. 3. Marco Rienks 88 pnt. Een exposante aan het werk tijdens Limmen Creatief vorig jaar. ALKMAAR - Pax Christi kinderhulp zoekt ook dit jaar weer gastouders om kansarme Beflijnse kinderen een fijne paasvakantie en zomervakantie in een Nederlands gastgezin te bezorgen. Het gaat om meisjes en jongens in de leeftijd van 6 tot 14 jaar. Soms is het een kind uit een kindertehuis, een ander keer een kind dat zijn vertier moet zoeken op een mistroostige bin nenplaats van een flat, waarvan er zoveel zijn in Berlijn. Vaak zijn het ook kinderen uit éénouder-gezinnen. Voor veel van deze kinderen is het normale gezinsleven vreemd en het is dan ook een verademing als ze hier eens een paar weken op verhaal kunnen komen. Pax Christi wil ook dit jaar weer zo'n 800 kinderen een fijne vakantie geven. Als u er wat voor voelt om een Berlijns kind een onvergetelijke vakantie te bezorgen, bel dan met Tineke Tuk, tel. 072-5624733, Ria Henselmans, tel. 0226-315101 of Theo Koops, tel. 0226- 317658. Een medewerker van Pax Christi Kinderhulp maakt graag een afspraak om een en ander met u te bespreken. Zo'n gesprek verplicht u tot niets. De vakantieperiode is dit jaar van 15 maart tot en met 1 april en van 13 juli tot en met 2 augustus. Het eerste team van Xinix Akersloot. Voor (v.l.n.r.) Karin van de Poorte, Menna de Wolf en Remke Altersachter Richard Krastel (I) en Jacob Keppel. AKERSLOOT - Het eerste team van badmintonvereniging Xinix Akersloot speelt volgend seizoen in de overgangs klasse van het district Noord-Holland- Noord. Weliswaar werd afgelopen zon dag met 7-1 verloren van concurrent Oisthuizen, maar dit was dan ook de enige verliespartij van het afgelopen seizoen. Het team, bestaande uit de dames Remke Albers, Karin van de Poorte en Menna de Wolf en de heren Richard Krastel en Jacob Keppel ging in Oosthuizen kansloos ten onder. Slechts de damesdubbel Albers-de Wolf werd gewonnen. Trainer Alex Nelissen hoopt voor vol gend seizoen zijn team voldoende te kunnen motiveren om handhaving in de overgangsklasse te realiseren. AKERSLOOT - De dames senioren 1 verloren van NEA met 12-19. Tegen NEA, één van de betere tegenstanders en nog in de race voor het kampioen schap, was deze stand het hoogs! haal bare voor een teleurstellend Meer vogels. Al in de beginfase ging Meer vogels te slordig om met de kansen, maar vond ook een prima NEA keep- ster op de weg naar het doel. In de twintigste minuut van de eerste helft werd het gat 3-11, te groot om de over winning van NEA te voorkomen. Ruststand 4-12. Direct na rust had NEA weer het beste 4-14. Halverwege de tweede helfst een licht herstel van Meervogels die nu door twee feilloos genomen strafwor- pen van Monique Kerssens, Petra Jonker tweemaal vanuit de hoek en keepster Jeanine Geels die heel fraai twee strafworpen stopte een minder grote achterstand 11-17. Wendy Zandbergen bepaalde de eindstand Y2- 19 en met deze stand werd een slecht gespeelde wedstrijd beëindigd. De wedstrijd van de heren senioren 1 tegen S en K mondde uit in winst: 29- 24. De beginfase was voor Meervogels met een snelle 0-2 voorsprong, S en K wist bij te blijven tot 2-3, waarna Meervogels door snelle aanvallen na 10 minuten een 2-7 voordeel had. Door onnodig balverlies en schoten uit de tweede lijn sloop S en K weer naderbij, 6-9. Vervolgens werd er om en om ges coord, maar Meervogels bleef aan de goede kant van de score. Overtal van Meervogels in de laatste minuten van de eerste helft werd goed uitgebuit. Ruststand 11-15. Na rust een snelle voorsprong voor Meervogels 11-17. Deze marge werd gehandhaafd tot halverwege de tweede helft. Toen S en K het 4-2 Systeem ging spelen slonk de voorsprong tot 18-21. Een sterke fase van Cees Wevers. Het drie doelpunten op rij werd de winst veilig gesteld 20-27. Bij het eindsignaal stond er 24-29 op het scorebord en de titelaspiraties blijven gehandhaafd. LIMMEN - In het prachtig verbouwde Vredeburg wordt dit jaar al weer voor de 23e maal Limmen Creatief georga niseerd op zaterdag en zondag 8 en 9 maart. Voor deelname aan de creatieve markt en de expositie van beeldende kunst zal voorrang worden verleend aan Lim- mers. Afhankelijk van het aantal aan- EGMOND - Zondag 26 januari wordt in Hotel Zuiderduin een grote vlooien markt gehouden, waar veel zoldero pruimers in meer dan 65 marktkramen van alles te koop aanbieden. Bij voorbeeld speelgoed, meubelen, huis houdelijke artikelen, gereedschap, boe ken, platen geluidsapparatuur en dui zenden andere zaken. De muziek wordt verzorgd door Radio 80 die ook het rad van fortuin zal laten draaien met prachtige prijzen. De vlooienmarkt is van 9.30 tot 16.30 uur. Entree f 3,50, 65 plussers betalen een piek minder. Voor meer informatie kunt u bellen met 072-5618871 of 06- 53422725. CASTRICUM - Karin Schaedler houdt een lezing voor de volksuniversiteit Castricum e.o. op vrijdag 24 januari over Schotland. Mevrouw Schaedler heeft al meerdere malen lezingen gehouden over landen die zij zelf heeft verkend. Zij is de opvolgster van Jo Dominicus en schreef ook over Schotland en de eilanden een boek in de Dominicusreeks. De lezing wordt gehouden van 14.00 tot 16.00 uur in de Schakel, Kerkpad 3, toegangsprijs f 7,50. AKERSLOOT - Donderdag 23 januari zijn de eerste voorronden van het acht ste driebandenkampioenschap van Akersloot. Een jaarlijks terugkerend evenement, waarvoor dit jaar ruim tachtig deelnemers zich hebben inge schreven. In poules van acht of negen deelnemers is dit kampioenschap ver deeld en de beste twee van iedere poule gaan over naar de halve finales, die in april worden gehouden. De senioren spelen hun wedstrijden op donderdagmiddag, de andere deelne mers spelen bijna allemaal op zaterdag avond en enkele poules op vrijdag- en zondagavond. Aan dit kampioenschap kunnen alleen (oud-)inwoners van Akersloot meedoen. Veel deelnemers zien reikhalzend uit naar de eerste speelavond. Favorieten zijn moeilijk aan te wijzen, de deelnemers spelen allemaal naar eigen kunnen, er zijn er bij die tien car amboles moeten maken en ook deelne mers die meer dan twintig caramboles moeten maken. meldingen en voor zover er ruimte beschikbaar is, zijn oud-Limmers ook van harte welkom. Opgave voor deelname vóór 17 febru ari bij Freddy Arends-Kattenbeld, tel. 072-5051774, of bij het gemeentehuis, tel. 5051456. Deelname en toegang is gratis. LIMMEN - Het is een traditie gewor den, de verkiezing van de sportman, - vrouw en -ploeg van het jaar. Het sportprogramma OSU-Sportief van de lokale omroep voor Uitgeest, Aker sloot en Limmen nomineert hiervoor sporters die woonachtig zijn in de drie dorpen waarvoor de OSU zijn pro gramma's maakt. Op zaterdag 1 februari worden in een speciale uitzending de winnaars bekend gemaakt. Dit jaar is Vredeburg in Limmen het decor voor de uitzen ding. In een live-uitzending van 16.00 tot 17.00 uur zal uit de genomineerde sporters en ploegen de winnaars wor den bekend gemaakt. Vanaf 14.30 uur is iedereen die deze uitzending wil mee maken van harte welkom in Vrede burg. Over de nominaties wil de jury nog niets loslaten. LIMMEN/AKERSLOOT - Ten onrechte wordt vaak gedacht dat de politie in de avonduren en in het week end niet bereikbaar is. Ook wordt vaak gedacht dat de politie op deze tijden niet in uw woonplaats surveilleert. In principe surveilleert de politie dag en nacht in het gebied Heiloo, Aker sloot en Limmen. De politie is altijd bereikbaar op de volgende telefoon nummers en zal indien nodig zo spoe dig mogelijk ter plaatse komen. Dus 06- 11 als elke seconde telt, 072-5122222 als het zonder zwaailicht kan. Deze twee telefoonnummers geven een directe verbinding met de meldkamers. Het nummer van het politiebureau in Limmen is 072-5053086. Het bureau is open maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Het nummer van het politiebureau in Akersloot is 0251-314075. dit bureau is open maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. LIMMEN - Op 20 januari raakte de bestuurder van een personenauto op de Rijksweg een trottoirband. Als gevolg hiervan raakte de auto in de berm en veroorzaakte schade aan enkele inritten. De auto kwam tot stil stand in de voortuin van een woning. De schade aan de auto was aanzienlijk. Gevonden voorwerpen: een zwarte muts en een gouden schakelarmband. Verloren voorwerpen: een goudkleuri ge bril, een horlogebandje met daaraan drie 3 ringen en een gouden schake larmband. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15fi0 uur in het wijkgebouw, Mid denweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkgebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 9.00 tot 12.00 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 13