*De Ceate in tettc-tettc POTNARCIS van 2,95 NU... 95 potten vol Jac. P. Thijsse College houdt voorlichtingsavond Conquista start cursus voor jeugdig acteertalent SV Vredeburg ronde verder SESAM „de XantaarrT LIMMEN, LET OP! Chinees Indisch Oriental Restaurant 3 gangen' menu Feb. '91 gemeente CAFÉ-BAR Afhaalmenu Speciaal vrijdag 7 februari KLAVERJASSEN Zondag 9 februari Topformatie Heerenweg 246-250 1851 KZ Heiloo, tel. 072 5331828 aanvang 20.00 uur aanvang 18.00 uur SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTE EN FRUIT waardebon van 2.50 leb.'97 ƒ29,50 Het is weer feest, als U bij Bamboehof bent geweest. lopend Buffet 32,50 per persoon y i PAGINA 12 UITKIJKPOST - 5 FEBRUARI Politieberichten Geboortekaarten - Trouwkaarten Nu ook op zaterdag geopend van ii.oo tot 17.00 uur. VAN DEN Bridgen op zondag tas vol grandioze Navelina's 4 kg)5,00 4 pond Clementine Mandarijnen 5,00 héél kilo Elstar1,00 héél kilo Gieser Wildeman Stoofperen1,00 héél kilo verse Witlof1,50 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Bij besteding van iedere f 30.- bij afhalen krijgt u een Foe Yong Hai Omelet met gesneden biefstuk Ajam Roedjak Geb. kip met pikante saus Babi Ketjap Gesn. vlees met sojaketjapsaus Nasi Goreng of Bami Goreng of witte rijst Welcome Extra Hoofdgerechten Extra Hoofdgerechten f29;-",,,, Soep van de dag Voorgerecht Buffet naar keuze (onbeperkt) Bij 4 personen een fles wijn kado! Kinderen onder de 12 jaar halve prijs Bij 15 pers. kunt u iedere dag bestellen Commissievergaderingen Commissie ABF Commissie ROV Melding oprichting inrichting horecabedrijf 't Loetje Rectificatie incidentele festiviteit Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Voorgenomen medewerking VOORBEREIDINGSBESLUIT Verleende bouwvergunningenI -toestemming Sloopvergunningen Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Voorgenomen medewerking 1 CASTRICUM - Op donderdag 13 februari houdt het Jac.P.Thijsse College een voorlichtingsavond voor ouders en verzorgers. De aanvang is om 20.00 uur in de aula van de school aan de Bloemen 65 in Castricum. Op zaterdag 15 februari is er van 10.00 tot 13.00 uur een open dag voor leerlingen, ook hier zijn de ouders van harte welkom. Goed onderwijs komt voor het Jac. P. Thijsse College op de eerste plaats. Dit betekent dat de lessen van kwalitatief hoog niveau zijn en door een intensieve begeleiding komen de capaciteiten van de leerlingen optimaal tot hun recht. Tot en met het eindexamen hebben de leerlingen een eigen mentor (de steun pilaar, praatpaal, coach en klaagmuur tegelijk is) én een eigen afdelingsleider, zodat de begeleiding optimaal blijft. Veel aandacht wordt bésteed aan het lesrooster. Er zijn geen tussenuren en de vakken zijn evenwichtig over de week verdeeld. Bij afwezigheid van docenten worden de lessen door colle ga's waargenomen. Onderwijs van hoge kwaliteit is bij het Jac. P. Thijsse onderwijs op maat. Een leerling moet uitgedaagd worden om zijn talenten te benutten, zonder dat hij het gevoel krijgt voortdurend op zijn tenen te moeten lopen. Daarom wordt het onderwijs in het brugjaar aangebo den in twee type klassen; de mavo havo- en de havo/vwo- klassen. Naast het gewone lesprogramma in de brug klassen werkt het Jac. P. Thijsse College met het unieke kleurgroepensysteèm. Kort samengevat: hulp en extra aan dacht zijn de voornaamste redenen. Hulplessen in de m/h klas of het geven van extra lessen in de h/v klas zoals bij voorbeeld natuurkunde-practicum en antieke cultuur. Deze opzet biedt de gelegenheid twee doelen te combine ren: onderwijs op maat vanaf de eerste lesdag enerzijds en een zorgvuldige voorbereiding van de uiteindelijke keuze. Het onderwijs in de brugklassen is zo ingericht, dat iedere tweede klas (2 mavo, 2 havo, 2 vwo) vanuit elke brugklas bereikbaar is. De kleinschalige organisatie, overigens een belangrijk kenmerk van het JPT, is meegenomen naar het nieuwe gebouw: elke verdieping heeft zijn eigen huis- stijl, passend bij de leeftijdsgroep die er les krijgt. De brugklassers hebben hun 'eigen' school op de tweede verdieping. Het Jac. P. Thijsse heeft een boeken fonds. Alle leerlingen hebben op tijd hetzelfde boekenpakket. Voor de ouders en de schoolorganisatie is dit gemakkelijk en voordelig. Wie meer informatie wil over de extra mogelijkheden op het Jac. P. Thijsse College, zoals de aansluitingsprojecten op het vervolgonderwijs, het volgen van extra eindexamenvakken of meer informatie over de intensieve leerling begeleiding kan de administratie bel len: een studiegids met informatie over de school en een juniorgids met infor matie over het brugjaar stuurt de school u gaarne toe, tel. 0251-657580. Vanzelfsprekend zijn kwalitatief goed lesgeven en het leveren van goede leer prestaties van groot belang. Maar er is ook oog voor andere activiteiten, zoals brugklasintroductiedagen, vrijdagmid dagactiviteiten en kampeerdagen. Natuurlijk gelden er dagelijkse regels in school, maar het Jac. P. Thijsse is vooral een gezellige school waar een sfeer van openheid en prettige omgang tussen leerlingen en docenten heerst. Dit komt de leerresultaten ten goede. AKERSLOOT - Op 27 januari raakte op de Kanaaldijk de bestuurder van een personenauto in een slip en botste vervolgens tegen een schrikhek aan. Er was alleen materiële schade. In een woning aan de Beatrixlaan werd inge broken. Toegang tot de woning werd verschaft door het forceren van een slaapkamerraam. De slaapkamer werd doorzocht. Er werd niets ontvreemd. Op 30 januari veroorzaakten twee vijf tienjarige meisjes met hun paarden schade aan een bollenveld op de Startingerweg. Een van de paarden was aan de haal gegaan, waarna het andere paard ér achteraan ging. Op 2 februari reed de bestuurder van een personenauto op de Geesterweg nabij de kruising met de Raadhuisweg bij het passeren van een personenauto tegen de brugleuning aan. Er was alleen materiële schade. LIMMEN - Het Conquista-weekend zit weer barstensvol activiteiten. De kinderwerkgroep gaat deze week spe len met zand. Nee, je hoeft niet naar het strand en je hoeft ook geen schep en emmer mee te nemen. Het zand waar mee gewerkt wordt is gekleurd. De activiteit heet Sandy en je kunt met dat gekleurde zand prachtige schilderijen maken. De kinderwerkgroep is elke zaterdag open van 10.30 tot 12.30 uur en de entree is f 1,-. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde Vredeburg ronde 14 van de interne competitie. In groep A speelden alle koplopers tegen elkaar. J. Admiraal won in de Siciliaanse opening een paard van G. Hafkamp, maar kreeg des ondanks een langdurige druk op zijn stelling alsvorens hij zijn materiaal voordeel kon omzetten in winst. J. Zentveld is enigszins uit vorm en verloor kansloos van H. Ebels. D. Schut stond voor een dilemma in zijn aanval tegen E. Stolp en dacht 30 minuten na over offeren of afruilen. Hij koos voor afruilen, maar liet Stolp hiermee ont snappen naar een gunstiger eindspel, dat Stolp ook won. R. van der Storm verloor tegen de verwachting in van een uitgeruste en geconcentreerde P. van der Heijdt. Woensdag 5 februari start de vervolg cursus Schaken in Vredeburg. Een des kundige trainer van de Max Euwe stichting zal gedurende zes avonden onderricht geyen in onder andere het beoordelen van stellingen en het maken van een plan. Naast clubleden van Vredeburg hebben zich ook scha kers uit de omgeving aangemeld. De uitslagen van de veertiende ronde van de interne competitie: A-groep: J. Admiraal-G. Hafkamp 1-0, H. Ebels-J. Zentveld 1-0, D. Schut-E. Stolp 0-1, M. Limmen-C. Limmen 0-1, R. v.d. Storm- P.vd. Heijdt 04, J. Tebbens-K. Aafjes remise, A. Duikersloot-H. Grondsma 1- 0, C. Pepping-M. Wester 1-0, N. Pepping-R. Limmen 1-0, N. Admiraal- G. Hes 1-0. B-groep: Paul Mooij-Bart Kos 0-1, Willy Könst-Niels Admiraal 1-0, Koen Kramer-Wilmer Kaandorp, Cees ^Pepping-Lex Winder 1-0, Robert Termes-Jeroen Duin 1-0, Karin Kos- Paul Evenhuis 1-0, Maarten Kos-Tjeerd Blom 1-0, Jan Valkering-Mark Beentjes 0-1, Willemijn Koot-Jeroen Kaandorp 0-1, Siebe Meijer-Tim Nagelhout 1-0. VLEESWARENBEDRIJF KROEB uit Enkhuizen met EIGEN WORSTMAKE RIJ. Kom en proef het zelf op woensdagmarkt Heiloo. KROEB, KROEB, KROEB. 't SIERAADJE op de markt. Voor al uw aparte sie raden houten kinderhaar spelden, kettingen ook zilve ren sieraden. Woensdag op de markt in Heiloo van 10.00-16.00 uur. Dusseldorperweg 56 Telefoon 072-5051313 Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. m Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) ARD Tel. (072) 50515 58 DRUKTECHNIEKEN D.T.P. LITHOGRAFIE •DRUKKERIJ (LLE (DIGIT De tienerwerkgroep heeft zaterdag 8 februari carnavalsdisco. Kom dus niet in je gewone kleren, maar trek iets raars aan en kom dansen, hossen en springen op de carnavalshits en ook de moderne muziek wordt gedraaid. Er zijn prachtige prijzen voor de personen die het mooist verkleed en geschminkt komen. En ja, prins carnaval en de raad van elf komen ook nog even langs om mee te feesten. Het begint om 19.00 uur en het feest sluit om 23.00 uur. De entree is gratis. Dan nog even dit. De toneelcursus begint op zondag 9 februari van 14.00 tot 15.45 uur. De eerste les is een proef les (en gratis). Als je nog twijfelt of het leuk is, kun je dat op deze dag komen testen. De zondag daarna beginnen de echte tien lessen. De bonnen voor deel name worden deze week uitgedeeld op de basisscholen. Uiterlijke inleverda tum is zaterdag 8 februari aan de bar van de tienerruimte. Ook kun je ze in de ideeënbus deponeren. De jongerenwerkgroep is op vrijdag en zaterdag gewoon open van 20.30 tot 01.00 uur. Op zondag 9 februari is het jongerencafé gesloten vanwege carna val. CASTRICUM - Op de zondagen tot en met 23 maart houdt Bricas instuif-dri- ves. De drives worden gehouden in Geesterhage en ook niet-leden zijn van harte welkom. Inschrijven als paar kan vanaf 13.15 uur. De aanvang is om 13.30 uur en de uitslag zal omstreeks 17.15 uur bekend zijn. Het inschrijfgeld bedraagt f 3,50 per persoon. Voor de winnaars zijn er een fles wijn en plaatselijke roem. Er zal beperkt mogen worden gerookt. fit Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 7-2 in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! Compleet goed voor 2 pers. Rijksweg 121,1906 BG Limmen Telefoon 072 5051383 7 dagen perweek geopend vanaf 11.00 tot 22.00 uur leSoep van de dag Voor 2/3personen 2e* Dim Sum Mix 35,-p.p - Sin Mai, mini-Loempia's - Saté Babi, Pangsit Goreng 3e* Cha Sin - Chinese Babi-Pangang met honing Rau Youk Bowl - Chinese potje met gesn. biefstuk in sojasaus Teppang Yaki - Kipfilet Peking eend Voor 4/5 personen Vogelnest f 32,50p.p - Gevuld met div. soorten vlees en groenten Foe Yong Krabstick Voor 6/8 personen - Omelet King-Do Varkenshaasje - Lichtzoet en pikante chilisaus Iedere zondag vanaf 17.30 uur 19Vc Tijdstipdinsdag I I februari 1997, 20.00 uur Plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4, Limmen Agenda 1. Opening 2. Ingekomen stukken en eventuele mededelingen 3. Verslag commissie ABF van 7 januari I997 4. Samenwerkingsverbanden 5. Kerntakendiscussie 6. Accountantskeuze 7. Rondvraag 8. Sluiting tijdstip donderdag I 3 februari 1997, 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 Limmen agenda 1. Opening. 2. Verslag van de vergadering van 9 januari 1997 3. Ingekomen stukken en eventuele mededelingen 4. VOGM-taak milieucommunicatie 5. Verkoop grond.nabij perceel Vaartkant 44 6. Bedrijfsverplaatsing Kaandorp-Kaas 7. Realisering van het bedrijventerrein 8. Rondvraag 9. Sluiting Bij het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen is op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer een melding van mevrouw J.M. Twisk binnengekomen van het oprichten en in werking hebben van een - zaalruimte ,'t Loetje' aan de Rijksweg 31 A te Limmen. Conform de gegevens op het meldingsformulier is op deze inrichting het 'Besluit Horecabedrijven Milieubeheer' van toepassing welke algemene voorschriften bevat ter voorkoming van allerlei vormen van gevaar, schade of hinder danwel ter voorko ming van aantasting van het milieubelang. Aangenomen wordt dat de in dit Besluit ge geven voorschriften in alle gevallen waarop het betrekking heeft, afdoende zijn. De vergunningplicht voor de betrokken inrichtingen is hiermee vervallen. De burgemeester heeft aan M. Teijsse, beheerder van sportcentrum d'Enterij, toe stemming gegeven voor het houden van een incidentele festiviteit in de grote zaal van sporthal d'Enterij op 29 maart I997. De toestemming voor het houden van een inci dentele festiviteit op 2 en 3 mei I997, zoals gepubliceerd in de Uitkijkpost van 29 ja nuari, is hiermee komen te vervallen. De op deze toestemming betrekking hebbende stukken liggen voor een ieder ter inza ge op het gemeentehuis. Belanghebbenden bij dit besluit kunnen tot en met 19 maart I997 hiertegen bezwaar maken, door het indienen van een gemotiveerd bezwaarschrift bij de burgemeester, Postbus 9, 1906 ZG te Limmen. Als u een bezwaarschrift indient, kunt u tevens een voorlopige voorziening verzoeken bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 252, 1800 AG te Alkmaar. Een voorlopige voorziening kan door de president van de rechtbank worden getroffen indien onverwijlde spoed gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Van de verzoe ker van een voorlopige voorziening wordt tevens een griffierecht geheven door de gri fier van de rechtbank. Burgemeester en wethouders is voornemens om onder toepassing van de vrijstellings procedure als omschreven in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor bepaalde tijd vrijstelling te verlenen voor: - de bouw van een tijdelijke (uiterlijk tot 31 december 1998) huisvesting van de Rijksdienst voor het Wegverkeer (administratiekantoor) bij het keuringsstation van het RDW op het perceel Burgemeester Nieuwenhuysenstraat 14 te Limmen. Het verzoek ligt met ingang van 6 februari 1997 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ruimtelijke ordening van de gemeente Limmen, Zonne dauw 4 te Limmen. Gedurende deze termijn bestaat de mogelijkheid voor belang hebbenden om hun zienswijze kenbaar te maken bij het college van Burgemeester en wethouders, Postbus 9, 1906 HA Limmen. De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 19 december 1996 besloten een ge deeltelijke herziening voor te bereiden van het bestemmingsplan: - "Buitengebied"; voor het perceel gelegen tussen de woningen aan de Bogerdlaan 21a en 23 te Limmen. Het besluit treedt in werking op de dag na openbare afkondiging en ligt vanaf die datum met de daarbij behorende situatietekeningen voor een ieder in het gemeente huis te Limmen ter inzage. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te ver lenen voor: - Zomerschoon 89: bouwen van een blokhut Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indie nen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, corresp.-adres: Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende bouwaanvragen c.q. meldingen van bouwvoornemens zijn ingediend: - Schoolweg 16 uitbreiden van het woonhuis - Westerweg 24 A uitbreiden van de praktijkruimte - Visweg 24 bouwen van een erker - Willemshoeve I I plaatsen van een tuinhuisje - Enterij 22 uitbreiden van het woonhuis - Uitgeesterweg (toekomstig huisnr. 23)bouwen van een woonhuis De aanvragen liggen vanaf morgen gedurende 2 weken voor een ieder in het gemeen tehuis ter inzage bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Het college van burgemeester en wethouders is van plan om met behulp van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking te verlenen aan: - de bouw van twee woningen aan de Bogerdlaan nr 21 b en 21 c te Limmen. De bouw van de woningen is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het verzoek ligt met ingang van 6 februari 1997 gedurende twee weken (tot en met 19 februari) voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze inzagepe riode kunt u uw zienswijze kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 12