Marjan Groeneveld-Lambeck tekent spiegel van de ziel Kopij Uitkijkpost De Engel gaat scheep op het Alkmaardermeer Eerst handbalteam Foresters naar huis met minimale zege St. Jozefschool organiseert reünie ter ere van 75-jarig bestaan PAGINA 6 UITKIJKPOST - 5 FEBRUARI Winkeliers vieren twintigjarig bestaan Joke Buisman exposeert Damclub Heiloo Inleveren pakketten voor Polen Cursus Wijzer Wonen Zwemdiploma's Meervogelsdames vissen achter het net Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. Ij Sans Atout Heilooër Bridge Club Lezing handleeskunde Diplomazwemmen Gevonden voorwerpen Sans Atout Oppositie schaken Hasj, weed en xtc - f? ■HUL^s HEILOO - In februari 1977 opende familie Van de Lem haar bloembinderij en de familie Boerlage delicatessen zaak De Deel in 't Loo. Beide winkels willen dat twintigjarig bestaan voor hun klanten niet zomaar ongemerkt voorbij laten gaan en hebben hun han den ineengeslagen om iets leuks te doen. Elke klant krijgt tot 1 maart in beide winkels een gratis lot. Op deze loten kunt u een mooi 'bloemstuk winnen, waarin een kostbare fles port van 1977 (dus twintig jaar oud) is verwerkt. In totaal zijn er twintig van deze prachtige prijzen, met elk een winkelwaarde van meer dan f 150,- te winnen. Zaterdag 1 maart is de trekking, zodat deelnemers al in de Uitkijkpost van 5 maart kunnen lezen of ze een van die gelukkigen zijn. In de etalages van De Deel en Bloembinderij 't Loo kunt u nu al deze mooie prijs bekijken. HEILOO - Joke Buisman exposeert van 10 februari tot 29 maart haar schil derijen in de Hema. De acryls en pas tels van Joke Buisman vinden veelal hun oorsprong in het Schotse hoog landschap. Deze landschappen vorm den voor haar de grote inspiratiebron en deze zijn op de geëxposeerde schil derijen in prachtige kleuren weergege ven. De vele liefhebbers van Schotland zullen zeker herkenningspunten ont dekken, maar het is de abstracte com positie, die uiteindelijk boeit. De Hema nodigt u dan ook van harte uit deze bij zondere expositie te gaan zien tijdens onze openingsuren. HEILOO - Voor de competitie in de Kennemer Damkring speelde DCH een wedstrijd tegen de damvereniging Bergen met de volgende resultaten: M. Out-E. Stam 1-1, F. Schouten-M. Jongejans 1-1, C.v. Lieshout-J. de Rover 2-0, A. Valkering-A. Houwing 2-0, R. de Boer-B. Leeuwenburg 2-0, J. Kraakman-H. de Vries 1-1, R. Koch-M. v. Leeuwen 1-1, M. Houtenbos-C. Dekker 1-1, R Heyne-C. Tromp 0-2. Einduitslag was 11-7. De wedstrijd DCH tegen DOS is vastgesteld op 20 februari. HEILOO - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor fami lie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgele verd. Inleveren van pakketten kan in Heiloo geschieden bij de familie Velthuis, Zeeweg 17, op donderdag 13 februari van 13.00 tot 20.00 uur en te bereiken onder tel. 072-5331802. De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevig karton nen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde en afzen der dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakket ten mogen ook brieven en tijdschriften bevatten, echter géén geld. Het maxi male gewicht van een pakket is 25 kilo gram, de kosten zijn f 7,50 per pakket plus f 2,50 per kilo. Bij inleveren van het pakket is men verplicht een legiti matiebewijs te tonen. HEILOO - De Stichting Ouderenwerk organiseert een minicursus van twee middagen met het thema 'Wijzer wonen'. Vaak wordt gezegd 'Een ongeluk zit in een klein hoekje'. Het overkomt iedereen, zowel jong als oud. Toch vormen ouderen een risicog roep omdat zij een grotere kans hebben op een ongeluk met ernstige afloop dan jongeren. Ongevallen die waarschijnlijk voorkomen hadden kunnen worden. Ook inbraken in de woning hebben vaak ingrijpende gevolgen voor oude ren. Soms zo erg dat men door angstge voelens gaat verhuizen. Ouderen kun nen langer in hun eigen woning blijven wonen als er preventieve maatregelen genomen worden. Over het voorkomen van ongelukken en inbraak kunt u alles horen tijdens deze minicursus voor 55 plussers, die gegeven wordt door deskundigen op dit terrein. Tijdens de bijeenkomsten (die elk twee uur duren) hoort en ziet u hoe allerlei alledaagse ongemakken op een eenvoudige manier te verhelpen zijn. Tevens worden u tips aangereikt om uw woning te beveiligen.. Deze tips kunt u thuis nog eens rustig nalezen. Na afloop bent u in de gelegenheid drie brochures a f 1,- met extra informatie te kopen. De bijeenkomsten worden gehouden op donderdag 6 en 13 maart in het Trefpunt, Abraham du Boishof 2, Heiloo. Aanvang 13.30 uur. De toegang is vrij. Voor opgave en informatie kunt u bellen met 072-5331297. HEILOO - Donderdag 30 januari heb ben de volgende kinderen, die zwemles hebben genoten in 't Vennewater, afge zwommen. A-diploma: Mandy Dekker, Iris Al, Gerrit Eijkel, Nicole v. Cuyk, Coco en Adriaan v. Willigen, Jordy Bos, Sharon Bleekemolen, Jelske Streef kerk, Leonie Sengers, Guido Kuyper, Tinea Valkering, Bernard Dikkeboom, Lise Donkersloot, Rosie de Haan en Sharon Tervoort, Martine Bakker. B-diploma: Hessel v. Wieringen, Nick Wolven, Denise Harkman, Shirley Gravemaker, Bas Langkemper, Maaike Schut, Erwin Feenstra, Michelle v.d. Meet, Mare Lentz, Maikel Koot, Thomas Cochrane, Rianne Vreeburg, Merel Leegwater, Nina Zoon, Lex v. Dijk, Sabine Tijm en Nikki Koopman. Marjan Groeneveld-Lambeck. HEILOO - Met exposities van haar etsen en tekeningen die momenteel te zien zijn in het stiltecentrum van het Medisch Centrum Alkmaar en in Galerie Wim Zwijsen in Hoorn tim mert de Heiloose kunstenares Marjan Groeneveld-Lambeck weer behoorlijk aan de weg. En dat terwijl de afgelopen jaren bepaald niet gemakkelijk zijn geweest. Door diverse gebeurtenissen in haar leven kwam ze in een grote cri sis terecht. ,In deze periode heeft ze haar ervaringen, gevoelens en emoties voor zichzelf geuit en geanalyseerd met behulp van het mandalatekenen. Over dit proces schreef ze het boek 'Mandala, de gouden spiegel van de ziel en haar helende werking.' Creativiteit speelde in het leven van Marjan Groeneveld- Lambeck altijd al een grote rol. Maar pas rond haar veertigste, begin jaren tachtig, wijdde ze zich volledig aan de kunst toen ze door rug- en heupproblé- men arbeidsongeschikt raakte. In haar werk gebruikt ze haar eigen leven als inspiratiebron. „Met mandala's maakte ik voor het eerst kennis toen ik een kaart kreeg van een vriendin met daarop een man dala. Ik was meteen geboeid door de symmetrie en de harmonische vormen in de cirkel. Voor mij is de cirkel de oer vorm." Ze .vertelt over de oorsprong van de mandala, die in de oude Indiase taal Sanskriet 'magische cirkel' of 'magi sche heelheid' betekent en in andere culturen dikwijls voor diverse rituelen werd gebruikt. In de westerse cultuur ging de betekenis enigszins verloren, maar werd begin deze eeuw weer nieuw leven ingeblazen door psycho loog Jung. „Tegenwoordig doet de mandala weer opgang. Door het teke nen van mandala's, cirkels met daarin allerlei symbolen, kleuren en vormen, kun je persoonlijke gebeurtenissen, gevoelens en emoties verklaren. Daarvan kan een grote helende kracht uitgaan." Persoonlijke mandala's De kunstenares volgde diverse works hops op het gebied van mandelateke- nen en gaf later zelf ook lessen. Een boek schrijven over mandala's was aan vankelijk niet de bedoeling. „Eigenlijk zou ik alleen illustraties maken bij een boek dat een vriendin van mij zou schrijven. Uiteindelijk is het een eigen boek geworden. Al met al heb ik er zeven jaar aan gewerkt." In het eerste deel van het boek schrijft Marjan Groeneveld algemeen over de mandala en de achtergronden. In het tweede deel maakt ze de lezer met behulp van dertien persoonlijke man dala's op boeiende en indrukwekkende wijze deelgenoot van gebeurtenissen, dromen en emoties in de moelijke periode van haar leven. Bij iedere man dala volgt stap voor stap een duidelijke uitleg over het ontstaan ervan en de manier waarop de schrijfster, door meditatie of boeken waarin symbolen verklaard worden, de betekenis voor zichzelf analyseert. Daarbij geeft ze ook aan wat de mandala heeft bete kend voor haar persoonlijke proces, waarin ze de balans opmaakt van haar leven. „De traditionele mandala's zijn over het algemeen symmetrisch. Ik ga met mijn mandala's een stap verder. Die 'therapeutische' helende werking van de mandala's krijg je bijvoorbeeld door ze intuïtief op papier te zetten. Gewoon gaan zitten en tekenen. De mandala die daaruit ontstaat hoeft helemaal niet symmetrisch te zijn." Marjan Groeneveld-Lambeck noemt haar boek geschikt voor gevorderde mandala-tekenaars, maar ook iemand die niets van mandala's weet kan er door dit boek geboeid door raken. Daarbij realiseert ze zich wel degelijk dat ze zich, met alle persoonlijke erva ringen die erin staan, behoorlijk bloot geeft. „Dat is natuurlijk ook best eng. Maar misschien maakt dat ook wel deel uit van mijn persoonlijk proces. Verder moet iedereen er maar van denken wat hij zelf wil. Ik heb meer inzicht gekre gen in mezelf en ik denk dat ik daar door beter functioneer in het leven. Ik hoop dat anderen er dingen in herken nen en dat ik mensen ermee kan raken." Het boek van Marjan Groeneveld- Lambeck is verkrijgbaar bij de boek handel onder ISBN 9073798205 en kost f 39,90. AKERSLOOT - De dames sen. 1 ver loren van V en K Sparta met 24-25. Wederom een teleurstellende uitslag voor de Meervogels. Ook afgelopen zondag speelde weer een gedreven team, dat aanvallend subliem handbal liet zien met een in goede vorm verke rende reservedoelvrouwe Helma Krom. Het goede aanvalspel leidde tot een 11-6 voorsprong in de twintigste minuut eerste helft. V en K Sparta is een team dat al jaren lang eerste divisie speelt met veel erva ren oudere speelsters. In een minder goede fase wist V en K terug te komen en zelfs een gelijke ruststand af te dwingen 14-14. Na rust werd er om en om gescoord. Trainer/coach Dolf de Beurs wil toch zijn jongere speelsters van de selectie hun kansen geven. Dat dit soms ver keerd uitpakt is begrijpelijk, maar wil men volgend jaar tot betere resultaten komen dan moet dit risico genomen worden. De heren sen. 1 wonnen van AHC 94 met 24-15. De rode lantaarn- drager AHC gaf alleen in de eerste tien minu ten enige weerstand. Door te slappe verdediging een 7-6 stand. Daarna lie ten Theo Krom en Jacco Kerssens hun kunnen zien en scoorden gemakkelijk. Ruststand 14-9. De weinige weerstand van AHC kon Meervogels niet inspireren, waardoor er veel kansen onbenut bleven. Alleen in de eindfase mocht AHC iets terug doen, maar de 25-15 uitslag was veel zeggend en blijven de heren leider in de derde divisie. Topscorers waren Jacco Kerssens en Theo Krom met ieder acht doelpunten. AKERSLOOT - Hoewel er op sloten en plassen nog flink wat ijsschotsen ronddrijven, is het in Akersloot alweer alle hens aan dek voor het nieuwe vaar- seioen. Het dek van rondvaartboot De Engel wordt geschrobd en het anker gepoetst. De zomerrondvaarten staan alweer gepland. Deze zomer kan iedereen, natuurlijk onder een stralend zonnetje, op diverse zondagen genieten van de prachtige natuur op en rond het Alkmaarder meer en van interessante bezienswaar digheden in de omgeving. De Engel maakt rondvaarten over Spijkerboor naar De Woude op 18 mei, 22 juni, 20 juli en 31 augustus. Wie mee wil varen kan op deze data om 11.00 en om 15.00 aan boord stappen. Tijdens deze rondvaart, die drie uur duurt, wor den gedurende een half uur de (zee)benen gestrekt op De Woude. Op 13 en 27 juli kunnen liefhebbers van folklore om 14.00 uur aanmonsteren voor de rondvaart naar de Zaanse Schans. De tocht duurt in totaal vier uur, en natuurlijk wordt ook de tussen haven Zaanse Schans aangedaan. Een uur lang kunnen ook de echte zeebon ken bekijken hoe in vroeger tijden geleefd werd in oude stadjes langs de rivier de Zaan. De afvaart voor al deze tochten is vanaf Horeca- en Recreatiebedrijf 't Hoorntje, Kerklaan 20 in Akersloot. Reserveren is gewenst en kan op tel. 0251-312120. Voor wie eens wat anders wil, kan het varen ook gecombineerd worden met fietsen, zeilen of kanoën. Arrange menten met Oudhollandse spelen of een western-avond kunnen ook gere aliseerd worden, voor groepen vanaf twintig personen. En wie echt letterlijk en figuurlijk in het huwelijksbootje wil stappen, kan na het ja-woord opstap pen op deze 'love boat' met gasten. Tijdens een rondvaart op het Alkmaar dermeer maken bruidstaart en cham pagne er dan een bruisend geheel van. Lunch, brunch of buffet kunnen aan sluitend gebruikt worden in het exclu sieve 'kombuis' van 't Achterom of 't Glopje. Meer informatie kunt u uiter aard vrijblijvend aanvragen bij Horeca- en Recreatiebedrijf 't Hoorntje. mmmm De Engel is vaarklaar voor het nieuwe seizoen. ::5. HEILOO - Het eerste handbalteam van de Foresters behaalde afgelopen zondag een minimale zege op het team van Tornado uit Hcerhugowaard. Foresters ging voortvarend van start in sporthal de Horst. Binnen drie minuten was de stand 3-0 in het voordeel van de ploeg uit Heiloo. Tornado kwam echter beter in de wedstrijd en gaf zich nog lang niet gewonnen. De Waardse dames hebben een snel en beweeglijk team met vooral een ijzersterke verde diging. Voor Foresters was dit heel lastig. Het benutten van kansen is toch al moeilijk maar zondag uitermate. Zelfs zo dat via een 5-2 voorsprong voor Foresters de ruststand toch in het Heilooër nadeel was, 10-8. Na de rust scoorde Christi Vergeer meteen, maar ook dat bracht Foresters niet dichterbij. Tornado liep uit naar een 12-9 voorsprong. De laatste minuten waren zeer span nend. Foresters zette de eindsprint in en kwam terug tot 12-12. Ongeveer 30 seconden voor tijd werd Sandra Schouten de matchwinnaar. Waar het vorige week fout ging scoorde zij nu wel de winnende treffer. Doelpunten voor Foresters gemaakt door Christi Vergeer (4), Sandra v.Tiel (3), Marielle de Winter (2) en Edith Metselaar, Maaike Dingerdis, Linda Leine en Sandra Schouten ieder 1. Dames 2 moest al vroeg naar Anna Paulowna tegen Olympia. Zij bereikten een voordelige ruststand maar konden het niet vast houden. Helaas verloren, 12-8. Dames 3 won wel. Zij stuurden ook een team van Tornado met lege handen terug naar Heerhugowaard, 15- 11. De B-jeugd speelde een goede wed strijd. De meiden hebben met elkaar en voor elkaar gewerkt. Zij snoepten 1 punt af van Graftdijk, Liane Mosselaar en Nicolien Nanne verdedigen allebei, heel moedig, een helft het doel. HEILOO - De uitslagen van afgelopen maandag: A-lijn: 1 Fam. v. Kleef 59,2 2. Fam. v. Diepen 58,8 B-lijn: 1 Ds. v.d. Klis-Bakker 63,8 2/3 mevr. Middelbeek-Bolweg, de Ruyter-de Wildt-Tromp 54,2 C-lijn: 1. Ds. v.d. Linden-v. Twuyver 57,9 2. Fam. Slob 55,8 D-lijn: 1 Bennink-Fagel 62,5 2. Fam. Kemper 60,8 E-lijn: 1. Fam. Mooy 64,2 2. Roelofs-Bijlsma 57,5 F-lijn: 1 Ds. Hoff-de Vries 59,9 2. Ds. Visser-Heijne 59,4. HEILOO - Uitslag van dinsdag 28 januari: A-lijn: Kloots-Kramer 55.20, ds. Visser 53.10 B-lijn: Fam. Kraakman 64.60, Manshanden-v. Veen 57.80. Donderdag 30 januari: A-lijn: Kat-Smit 61.30, Ranzijn-Spruit 56.70. B-lijn: Dubbeld-Mooy 61.30, Tiel-Imeson 60.00. C-lijn: Rohn-Zuurbier 58.30, Fam. van Dijk 58.30. D-lijn: Burgmeier- Laan 59.40, Koster-Visser 57.30. De liefdesmandala. HEILOO - Op uitnodiging van de stichting voor natuurgeneeskunde Arbor Vitae verzorgt Anne Boekei op maandag 10 februari in de gerefor meerde kerk, Noordergeeststraat 9 te Heiloo een avond over handleeskunde. In en aan handen kan een chiroloog (handlijndeskundige) zien wie je nu bent en hoe je de wereld nu ervaart en tegemoet treedt. De handen verande ren met de mens gedurende het leven mee, zoals ook ieder mens onder invloed van opvoedings- en andere omgevingsfactoren verandert in zijn gedrag en de uitingen ervan. Met deze kennis kan de chiroloog adviseren welke eigenschappen je wat meer kan stimuleren of afremmen om zo plezie rig mogelijk te leven en te worden zoals je wilt worden. De aanvang is om 20.00 uur en de entreeprijs bedraagt f 10,-. Inlichtingen H. Lambeck, tel. 072-533052. HEILOO - Vorige week dinsdag werd er door de kinderen van zwembad Loos afgezwommen voor het A en B diplo ma in de Beeck in Bergen. De geslaag den zijn: Randy Besseling, Esmee Blaauw, Bert Hoogeboom, Emiel Janssen, Martje de Jong, Elenora Kaan, Sander Kok, Tijs Laagland, Elianne Lamers, Rick Liefting, Bob Mencke, Thorn Noordermeer, Casper Ridder, Megan Schoemaker, Rosanna Snijder, Tessa Schutte, Caroline Sybrandi, Angel Veeter, Frank de Waard, Alexander Wijnbeek, Krista v.d. Zee, Rianne Zonneveld, Brian Zwanenburg, Jorrien Modder. B-diploma: Irma Bakker, Gina van Beek, Lyanca Groot, Sofie van Haaren, Thijs Janssen, Rickey v.d. Peet, Sharon v.d. Peet, Sasha Scheerman, Kim Vrolijk, Lisa de Waal, Ruby Wever, Rodney Wijdenbosch, Sven de Zeeuw, Shailes Jagroep. HEILOO - Vorige week werden de vol gende zaken bij het bureau aangemeld: diverse sleutels, een paar grijze hand schoenen, blauwe kinderschoentjes, een tasje met gymkleding en -schoenen, een roodgroene haarband, een ijsmuts, een draagbare telefoon, een paar suède handschoenen en een zilveren armbandje. HEILOO - Uitslag van 29 januari. A- lijn: 1 dms. Toby-Toby 66.67 2. dms. Tuinstra-Tuinstra 61.25 dms. Schaap- Zijlstra 61.25 B-lijn: 1. dms. Nieuweboer-Dubbeld 59.38 2. dms. de Vries-v. Twuyver 57.81 C-lijn: 1. dms. Wassenaar-Hendrikse 64.06 2. dms. Maas-v.d. Hulst 58.85 D-lijn: 1. dms. Kuiper-Haan 70.00 2. dms. de Waard- Tromp 67.50 E-lijn: 1. dms. v.d. Wiek- Fagel 61.98 2. dms. Frugte-Krul 56.25. HEILOO - De tiende ronde: Kracht-V.Etten Wal 1-0, D. uitslagen van de zes- Groot-Bosma 1-0, remise, Langereis-Vd Jager-Jongkind 0-1, Jonkheer-Huffnagel remise, Klein- Niehaus 1-0, Petricevic-Kerst 0-1, Vd Werf-Koenders 1-0, Heeringa-Sauer remise, Hassing-Ooyenvaar remise, Maas-Blom 1-0, Plas-Ranzijn 0-1, Tuinstra-Vd Veer 1-0, V.Stee-Horninga 0-1, Bos-Vd Brink 1-0. ALKMAAR - Voor ouders van jonge ren die geregeld hasj, weed of XTC gebruiken en daar volgens de ouders problemen door kunnen krijgen, houdt de Brijder Stichting twee bijeenkom sten. Ouders kunnen tijdens deze cur sus informatie krijgen over drugs en verslaving en advies van de Brijder Stichting of andere ouders in dezelfde situatie. Het is de bedoeling dat belangstellen den zich inschrijven voor twee aaneen sluitende bijeenkomsten. Het program ma wordt mede afgestemd op door ouders en verzorgers aangeboden the ma's en vragen. In Alkmaar worden bij eenkomsten gehouden op donderdag 6 en 13 maart en 22 en 29 mei van 19.30 tot 22.00 uur bij de Brijder Stichting in de Kees Boekestraat 20. Voor meer informatie kunt u bellen naar de afde ling voorlichting en preventie van de stichting, tel. 072-5272803. EGMOND - Zondag 16 maart is een belangrijke datum voor vele Hoevers en oud-Hoevers. Op die dag zullen tal loze leerlingen en oud-leerlingen van de St. Jozefschool elkaar weer ontmoe ten. De school bestaat 75 jaar en dat is een groot feest waard. Een daartoe opgericht comité is druk bezig met de organisatie van een ont moetingsdag in de grote zaal van dorps huis Hanswijk, waar ook een tentoon stelling wordt ingericht. Voor elke deel nemer aan de reünie is er een herinne ringsboek vol foto's, anekdotes en her inneringen aan toen. Om 11.00 uur begint de dag met een feestelijke viering in de R.K. kerk van Egmond aan den Hoef. Aansluitend zijn er koffie en broodjes in dorpshuis Hanswijk. Daar krijgen de reünisten hun herinneringsboek, waarvan de foto's en artikelen van oud-leerlingen en oud-leerkrachten de tongen beslist los zullen maken. Het comité (Nellie Belleman, Gerard Belleman, Marion Smit, Riet Kool- Lute, Marouschka v.d. Pol-Druiven, Piet Bras en Jan van den Berg) ver wacht dat het feest van deze 75ste ver jaardag van de Jozefschool net zo'n succes gaat worden als de reünie ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan. Al maanden zijn de leden bezig met het verzamelen van fotomateriaal, adres sen, oude leermaterialen en wat dies meer zij. Jan Lute van de historische bibliotheek is hierbij van onschatbare waarde gebleken. Hij verzorgt tevens, samen met Jos Hof, de fototentoonstel ling: Heel bijzonder wordt het optreden van 75 leerlingen en oud-leerlingen (liefst van buiten Egmond), uit ieder school jaar één en dus in leeftijd oplopend van 6 tot 82 jaar. Deelname aan de reünie kost f 20,- per persoon. Door overmaking van dat bedrag op Raborek. 3157.17.017 tnv Reünie 1997 kan de organisatie vast stellen hoeveel deelnemers zullen komen. Vergeet vooral niet uw naam en adres te vermelden. Met dat geld wordt een deel van de kosten (zaalhuur, kof fie, broodjes en herinneringsboek) gedekt. Een ander deel van de kosten wordt voor rekening van sponsors genomen. Wie meer wil weten over deze reünie kan contact opnemen met Nellie Belle man, Herenweg 209,1934 BE Egmond aan den Hoef. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportcomplex Het Vennewater, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur en vrijdag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Zaterdag 8 februari Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container bij flatgebouw op De Kandelaar nabij nr. 12, tussen 10.00 en 18.00 uur en op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk, tussen 10.30 en 12.00 uur. Elke woensdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container bij flatgebouw aan de Kandelaar nabij nr. 12. Tussen 12.00 en 18.00 uur. Hockeyvereniging de Terriërs, bij de kantine aan Het Vennewater. Van 13.00 tot 20.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. Halen op ver zoek: tel. 5331840 en 5063525. De Springschans (Oost en Centrum), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens schooluren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij locatie centrum in de schuur). De Zuidwester, Boekenstein 43/Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Muziek- en Dansschool, Het Veld 1, tussen 9.00 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Alle dagen Willibrordschool, container naast de Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container op sportpark De Egelshoek, Laan van Muijs. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. v- V "SSMU* - -• V; Een schoolklas van circa vijftig jaar geleden van de St. Jozefschool. Bovenste rij vlnr) Jacob Zomerdijk, Henry Beers, Huub Kareis, meester Ney$ns, Kees de Waard, Cor Wittebrood en Anton Stam. Onderste rij (vlnr) Siem Belleman, Jan Kuhne, Loek Valkering, Cock Hof, Leo Bakker en Bert Leijen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 6