X Op weg naar Fabelonia Winst voor Oranje-Wit teams Gorteldonk dagenlang in de ban van carnaval Klaverjassen en biljarten troef in De Vriendschap /Senic6te*t RAAD weet raad P^L I T I E UITKIJKPOST - 12 FEBRUARI PAGINA 13 Inleveren kopij voor: na*vè 't £ittmeb jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen; N. Admiraal, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 1ML Hi lull! ii 1111in lil IB Bedrijventerrein stap dichterbij Activiteiten Limmen Makkers staakt uw wild geraas Gemeentelijke herindeling Activiteiten Conquista SV De Vrijheid SV Vredeburg Limmen Creatief Cursus Opvoeden A 072- 06-11 5122222 Ledenavond KVG TV Limmen Limmer IJsclub Klaverjasdrive wmom LIMMEN - De commissie ROV (ruim telijke ordening, openbare werken, volkshuisvesting en milieubeleid) buigt zich morgen, donderdag 13 februari, over de vervolgnota Bedrijventerrein Nieuwelaan. Dit voorstel is onlangs opgesteld door burgemeester en wet houders. In deze vervolgnota wordt ingegaan op de eerdere kritiek over de relatief hoge ontwikkelingskosten van het bedrijven terrein. Op grond daarvan wordt nu een voorstel gedaan voor een aange paste ruimtelijke inrichting van het ter rein. Het resultaat daarvan is 36.000 vierkante meter uitgeefbaar terrein. Daarnaast is er 17.200 vierkante meter terrein in particuliere exploitatie. De grondprijs zal, afhankelijk van de mate waarin risico's worden meegere kend, tussen de f 160,- en f 200,- gaan bedragen. Voor zichtlocaties moet extra worden betaald. In het plan wordt uitgegaan van 10 meter brede wegen en stroken bos plantsoen als overgang tussen wonin gen en bedrijven die 6 tot 10 meter breed zijn. Het bedrijventerrein zal met een mini-rotonde, zowel voor snelver keer als voor langzaam verkeer, aange sloten worden op de Rijksweg. Verder is beperkt rekening gehouden met de bouw van bedrijfswoningen om de vestiging van bedrijven met enige milieuhinder niet onmogelijk te maken. Tevens stelt het college voor om een gemeentelijk fonds van maximaal f 500.000,- in te stellen om bedrijven die verplaatst worden een steuntje in de rug te geven. Het fonds moet worden gevoed door een percentage van de opbrengst van grondverkopen. De vergadering van de raadscommissie is openbaar en begint om 20.00 uur. LIMMEN - Het eerste damesteam van Oranje-Wit kreeg afgelopen week het nog ongeslagen Ardea op bezoek. En zij deden niet onder voor de mannen van Oranje-Wit enkele weken geleden, toen die het ongeslagen Effect 2 in hun klasse onderuit haalden. Het bij vlagen uitstekend spelende Oranje-Wit ver sloeg de lijstaanvoerder met 3-1 en gaan nu samen met de Heerhugo- waar.dse dames aan de leiding. In dezelfde klasse speelt ook het tweede team en zij behaalden een knappe 3-1 overwinning op Reactie 3. Het eerste herenteam moest op bezoek bij WA en opnieuw werd er gewon nen. Zij bezetten nu de derde plaats achter koploper Dinto 4 dat met 38 punten aan de leiding gaat gevolgd door Effect 2 dat, met een wedstrijd minder, evenveel punten heeft als Oranje-Wit, 33. Heren 2 moest in het team van Woldhuis zijn meerdere erkennen, al was er wel een vijfsetter voor nodig en opnieuw waren de man nen van Oranje-Wit in deze vijfde set, waarin het rally-point systeem van toe passing is, niet bij machte om deze naar zich toe te trekken. In de A poule van de stratencompetitie had The Old Generation een off-day. Tegen de Schoolweg werd de eerste set verloren. In de tweede set herstelden zij zich enigszins en in een ongemeen spannend slot wisten zij toch nog een puntje te bemachtigen. Tegen Zomer- schoon hadden zij echter geen schijn van kans en werden zij van het veld gespeeld. Beaux et Bell herstelde zich van het verlies van twee weken gele den. Zowel de Schoolweg als de Bul- tiny's werden verslagen. Ook Zomer- schoon behaalde een overwinning op de Bultiny's en zij gaan nu aan de lei ding in poule A. De koplopers in de B poule, De Laatbloeiers en 7 Bier 1 Cola, deel den in hun onderlinge wedstrijd de punten. De Laatbloeiers wisten ook hier pas op het eind van de tweede set het punt veilig te stellen. De BN All Stars behaalden twee overwinningen ten koste van de Kerkweg en De Wiekenders. Ook tegen De Laat bloeiers gingen De Wiekenders onder uit. 7 Bier 1 Cola had geen enkele moeite met de Kerkweg, zodat er in de B poule in de stand geen verandering kwam. De volgende wedstrijden zijn op dins dag 18 februari in Sportcentrum De Enterij, aanvang 20.00 uur. Gemeentehuis Tot en met 5 maart expositie van aqua rellen en olieverfschilderijen van Inge van der Heijdt en keramische vazen en objecten van Mia Custers. Te zien op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Bibliotheek Limmen Tot eind februari presentatie te zien over koken. Bibliotheek Akersloot Tot en met februari expositie van teke ningen, schilderijen en aquarellen van Margy Tomann, Lenie Verduin en Riet Clazing van de groep HUIB en poppen van Els Minks. Te bezichtigen tijdens openingsuren. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Koningsweg 36 te Akersloot en geo pend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Kijkkas Ontwerpen van Marlies Dekker, Jolanda de Lange en Ab van Wijhe, aangevuld met schilderijen van Joke Jak. Iedere zaterdag geopend vanaf 10.00 uur, Breedelaan 1 in Akersloot. LIMMEN - Alaaf! Gorteldonk in de ban van carnaval. Onder aanvoering van Prins Tyl VIII en zijn Raad van Elf gingen in Limmen de remmen weer eens ouderwets los. De carnavalsoptocht van zondagmiddag hield het wonder boven wonder droog tot de laatste minuut, waarna het feest in een bomvolle Burgerij werd voortgezet. Maandagmiddag werd de Cameren vereerd met een prinselijk bezoek. Met het traditionele boerenkielenbal werd dinsdagavond het feest der zotten besloten en is Limmen weer voor een jaar verstoken van de bezielende leiding van d'Uylenspieghels. Dat in een niet zo verre toekomst de gemeente Limmen zal ophouden te bestaan, lijkt helaas waarschijnlijk. Dat er in de raad en door de bevolking over wordt gesproken is begrijpelijk. Maar dat men elkaar omwille van verschillen van mening verkettert is overdreven fanatisme. Zoiets mag niet en dorpsge noten onder elkaar dienen zich hiervan te onthouden, vind ik. Mensen die deelnemen in een besloten vergadering dienen te beseffen dat zij door deelneming te kennen geven dat zij het eens zijn met dat besloten karak ter. Later gaan zeuren dat het openbaar gemaakt moet worden, kan alleen als daarover een democratisch besluit wordt genomen. Bij meerderheid dus! Niks 'democratie vermoord', dat is een onzinnige kreet. Besloten besprekingen kunnen nuttig zijn. Ik herinner mij uit mijn tijd besprekingen in beslotenheid waar wij met elkaar overeenkwamen waar onze bouwplannen zouden ko men. Juist door dat slot op de mond konden wij de loerende projectontwik kelaars buiten de deur houden. Die zouden ons anders zeker voor zijn geweest met de grondaankopen. Het resultaat van die handelswijze is in Limmen gelukkig goed zichtbaar. Het heeft de bewoners heel veel geld bespaard. Logisch gedacht zou je bij Heiloo moe ten aansluiten. Het open stuk tussen de twee kernen wordt dan volgebouwd en Limmen versmelt met Heiloo tot één dorp. Sommigen vinden dat prima en dat mag. Maar er zijn ook mensen die dat dorpseigen karakter van Limmen niet willen verliezen. Zij kijken naar het zuiden en zien vier verschillende dorpen op enige afstand van elkaar lig gen. Zij menen dat het leuker zou zijn als die kernen samen één gemeente zouden vormen, maar overigens hun eigen karakter zouden behouden. Ook dat is een standpunt dat aandacht ver dient. Daarom zeg ik: makkers staakt uw wild geraas en ga de bevolking raadplegen. De gemeenteraad dient in deze de wil van de bevolking uit te voeren, zonder daarbij gehinderd te worden door par tijpolitieke bijbedoelingen. P.A. van der Steen De komende tijd kunnen wij weer veel gekrakeel van ons gemeentebestuur verwachten over wie van de buurge meentes de beste partij voor Limmen ^is. Hierbij gaan wij er natuurlijk van uit dat Limmen een goede partij is. Ondanks al ons commentaar op ons bestuur, is het wel zo dat het meeste in Limmen is ontstaan ondanks en niet dankzij de diverse besturen. Daarom gaan wij investeren in een onderzoek wat voor Limmen het beste is en dat mag natuurlijk wel weer wat kosten, of dit onderzoek nu klopt of niet. Het maakt natuurlijk financieel niet uit waar Limmen bij komt, het wordt toch" het gemiddelde van de vier gemeentes die bij elkaar gevoegd wor den, waaruit meevallers of tegenvallers in de toekomst niet te voorspellen zijn. Sociale woningbouw ligt aan beide kanten even moeilijk. Nee mensen! Waar het om gaat is: waar heeft u de meeste binding mee, wat wilt u, want het is uw gemeente! Men had natuurlijk allang naar uw mening moeten vragen inplaats van str aks met allerlei verkooppraatjes en stemmingmakerij te komen. Schrijf een briefje naar burgemeester en wethou ders en maak uw keus bekend want Limmen is uw eigendom. F. Zonneveld, Limmen AKERSLOOT - Zaterdag 15 februari zal er in café De Vriendschap een grote klaverjasdrive worden gehouden. Tal van prijzen staan te wachten op de win naars van deze drive, die voor iedereen toegankelijk is. Bovendien kan ieder een zijn geluk beproeven met de grote verloting. Na afloop speelt in de grote zaal Duo Jansen Music. De aanvang van deze klaverjasdrive is 20.00 uur. Van te voren telefonisch opgeven kan op tel. 0251-312866 of gewoon op de avond zelf. De voorronden voor het Akerslootse kampioenschap drie banden, waar ruim tachtig biljarters aan meedoen, vorde ren gestaag. De eerste poules zijn al uit gespeeld, en vooral de jongeren laten zich meer en meer gelden. In poule D staat Theo Oud er goed voor met twee gewonnen partijen en prima moyenne. In poule H, de sterkste poule, werd Han Duin verrassend winnaar met als tweede Piet Leijen. In poule G gaat Rob Levering over naar de halve fina les met een moyenne van 0.70. Dat betekent een verhoging in de halve finale met maar liefst zes caramboles. Verrassend was ook de plaatsing van Ron Out in deze poule. Komende vrijdag speelt poule E haar eerste wedstrijden en zaterdag 15 februari komen zowel poule E als poule A in actie. Afgelopen dinsdag presteerden Aker slootse en Uitgeester schutters van SV de Vrijheid prima in de driekamp tegen SV Prins Hendrik uit Egmond aan Zee. Met maar liefst 19 punten verschil wer den de schutters uit Egmond verslagen. Na deze overwinning is er een kans dat de Akerslootse schutters deze week in de uitwedstrijd tegen de andere Egmondse vereniging de koppositie in de driekamp krijgen. Beste schutter aan Akerslootse kant was ditmaal Henk Bosman met een prachtige serie van 100 punten. Daarmee bleef hij Han Leijen een puntje voor. Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom. Er wordt iedere dinsdagavond gespeeld in De Vriendschap. LIMMEN - De carnaval is weer voorbij en Conquista hoopt dat iedereen veel lol heeft gehad. Bij Conquista is het ieder weekend weer feest. De kinder werkgroep gaat zaterdag 15 februari iets doen met klei. De kinderwerk groep is open van 10.30 tot 12.30 en de entree is f 1,-. De tieners kozen vorige week tijdens de carnavalsdisco een komische film uit met een aap in de hoofdrol, die denkt dat hij James Bond is. Zaterdag 15 februari vanaf 19.00 uur zijn jullie wel kom om deze film te komen bekijken op groot scherm. De entree is f 2,50. De proefles van de toneelcursus werd druk bezocht. Zondag 16 februari beginnen de lessen. Om 14.00 uur is de start. Het duurt tot 15.45 uur. Het jon- gerencafé was afgelopen week niet open vanwege de carnaval. Aanko mend weekend is het jongerencafé gewoon op vrijdag, zaterdag en zondag open. Dus weer tijd genoeg om te pool en, flipperen en gezellig iets te komen drinken. Binnenkort wil de jongerenwerkgroep ook films gaan draaien op groot scherm. Goede ideeën kun je hierover kwijt aan de barmedewerkers. Vanaf komend weekend is er in het jongeren- café elke zaterdagavond een 'happy hour' van 21.00 tot 22.00 uur. LIMMEN - De resultaten van vorige week: E-klasse: Jeroen Drenth, 99 pnt. A-klasse: Jolanda Hageman 97 pnt. B- klasse: Marco Ehlhardt 95 pnt., John Nuijens 95 pnt., Bart Sassen 95 pnt. C- klasse: Freek Bakker 91 pnt. en Mark Baltus 80 pnt. LIMMEN - Vrijdag 7 februari speelde Vredeburg ronde 15 van de interne competitie. In groep A streden H. Ebels en J. Admiraal om de eerste plaats. Admiraal wist met de Franse verdedi ging een pion te veroveren, waarna Ebels met wit zijn kansen zocht in een koningsaanval zonder te rocheren. Toen de zwarte dame echter binnen kon dringen en een tweede pion vero verde was het pleit beslecht. E. Stolp speelde met wit zijn specialiteit in het Tweepaardenspel tegen C. Limmen en had hier al na 10 zetten succes mee. G. Hafkamp behoudt een goede aan sluiting met de top door te winnen van J. Zentveld. J. Limmen imponeerde D.Schut met zijn ELO rating van 1640 (Hoogoventoernooi) en won overtui gend. In groep B verloor Karin Kos haar dame tegen Wilmer Kaandorp maar gaf haar partij niet cadeau. Wilmer dacht te lang na over zijn zetten en verloot toch nog doordat zijn vlag viel. De uitslagen:.A groep - H. Ebels-J. Admiraal 0-1, J. Zentveld-G. Hafkamp 0-1, E. Stolp-C. Limmen 1-0, J. Limmen- D. Schut 1-0, M. Welgraven-R. Rommel 1-0, T. Al-P. v.d. Heijdt 0-1, B. Kerkhof- J.Tebbens 1-0, C. Pepping-H. Brak 0-1, M. Wester-H. Grondsma 0-1, G. de Graaf-N. Pepping 1-0. B groep - Robert Termes-Bart Kos 0-1, Koen Kramer-Willy Könst 0-1, Niels Admiraal-Cees Pepping 0-1, Paul Mooij-Lex Winder 0-1, Wilmer Kaandorp-Karin Kos 0-1, Jeroen Duin- Maarten Kos remise, Mark Beentjes- Paul Evenhuis 1-0, Tjeerd' Blom- Wiedke Meijer 1-0, Tim Nagelhout- Willemijn Koot 0-1, Siebe Meijer- Jeroen Kaandorp 1-0. LIMMEN - In Vredeburg wordt dit jaar op 8 en 9 maart al weer voor de 23ste maal Limmen Creatief georgani seerd. Voor deelname aan de creatieve markt en de expositie van beeldende kunst kunt u zich tot 17 februari telefo nisch opgeven bij Freddy Arehds- Kattenbeld, 072-5051774, of bij het gemeentehuis 072-5051456. Limmen Creatief is een weekend-ten- toonstelling, waar geïnteresseerden uit de regio kunnen kijken (en kopen) wat Limmers aan creatieve uitingen gemaakt hebben. De tentoongestelde voorwerpen lopen uiteen van olieverf schilderijen, aquarellen, tekeningen, natuur- en fantasiefotografie, houtsnij werk, smeed- en zilverwerk, kinderkle ding, mode, keramiek, beeldhouwwerk, poppen, borduurwerk, origami en nog veel meer. Limmen Creatief is een niet meer weg te denken traditie, waarvan de kwaliteit jaarlijks een hoger niveau bereikt. Zowel de deelname als het bezoek zijn gratis. Heeft u een kunst zinnige hobby en wilt u uw producten tonen of uw hobby demonstreren, schroom dan niet u aan te melden. LIMMEN - In het gebouw van de Regionale Thuiszorg in Limmen start op 11 maart een cursus met als titel 'Opvoeden zó'. Deze cursus is bestemd voor ouders die kinderen hebben in de leeftijd van drie tot twaalf jaar. „Opvoeden van kinderen is leuk en belangrijk, maar kan ook wel moeilijk zijn," zeggen de begeleidsters Carrelien Spiering, jeugdverpleegkundige bij de GGD en Lini de Waard, wijkverpleeg kundige bij de Regionale Thuiszorg. „Elke ouder heeft weieens behoefte aan steun en advies. Wat doe je bijvoor beeld als je kind dwars is en niet luis tert, of zich door anderen op de kop laat zitten? En hoe kun je ervoor zor gen dat kinderen vaker leuke en aardi ge dingen doen? Is het normaal dat ouders de hele dag politieagent moeten spelen?" Allemaal zaken die op deze cursus aan de orde komen. Tijdens de bijeenkom sten krijgen de deelnemers videobeel den te zien van alledaagse opvoedings situaties en informatie hoe je daarop als ouder het beste kunt reageren. Het gaat hierbij om een aantal eenvoudige basisprincipes die kunnen helpen bij de dagelijkse opvoeding. Daarna moeten de deelnemers proberen de opgedane ervaringen in het eigen gezin toe te pas sen. De cursus wordt op vijf dinsdagochten den gegeven, de kosten bedragen f 25,- per persoon of f 40,- per paar. Wie meer wil weten of zich op wil geven, kan bel len met 072-5340400. Krijgt u het ant woordapparaat? Geen nood, spreek uw naam en telefoonnummer in en u wordt zo snel mogelijk teruggebeld. LIMMEN LIMMEN - Op 4 februari werd op meerdere locaties een verlichtingscon trole gehouden. In totaal werden 10 bestuurders (van fietsen en auto's) bekeurd voor het rijden met geen of ondeugdelijke verlichting. In twee in aanbouw zijnde woningen aan de Dusseldorperweg werd ingebro ken. In één woning is het bij een poging gebleven. De andere woning werd doorzocht maar voor zover bekend wordt er niets vermist. Op 7 februari werd er in een woning aan de Vaartkant ingebroken. Toegang tot de woning werd verschaft door het forceren van een terrasdeur. Vanuit de woonkamer werd uit een bureaulade een portefeuille met diverse beschei den en een portemonnee met geld ont vreemd. In een woning aan de Koningsdam werd ingebroken. Door het forceren van een deur van de bijkeuken werd toegang tot de woning verschaft. Ontvreemd werd onder andere, een geldbedrag en pasjes. Ook in een woning op 't Kieftenland werd ingebroken. Aan de achterzijde van de woning werd een deur gefor ceerd. Enkele portemonnees en een geldbedrag werden ontvreemd. Op 8 februari werd er in een bedrijfs pand aan de Rijksweg ingebroken. Het forceren van een raam op de eerste etage deed het alarm afgaan. Daardoor moesten de daders van hun verdere pogingen afzien. Op 9 februari werden op de Rijksweg twee bestuurders gecontroleerd op het gebruik van alcohol. Beide bestuurders bleken alcohol gedronken te hebben. Een proces-verbaal viel hen ten deel. Gevonden voorwerpen: een sleutel aan ring met houten poppetje. Verloren voorwerpen: wit konijn, muts met grijze klep. LIMMEN - Woensdag 12 februari over een ledenavond. Gastspreekster is mevrouw Atje Keulen-Deelstra. Aanvang om 20.00 uur in de Burgerij. LIMMEN - De jeugdcommissie van tennisvereniging Limmen is al flink bezig met het organiseren van activitei ten voor het komend seizoen. Naast de vele toernooien (openings- beginners-, luilak- en ouder-kind) en de clubkam pioenschappen, worden er ook weer tennislessen gegeven. Wil je ook graag gaan tennissen bij onze club en wil je meedoen met de tennistraining, meld je dan vóór 1 maart bij Ellen Admiraal, tel. 072- 5052391. Tot die datum ben je zeker van plaat sing in een trainingsgroep; na 1 maart alleen als er nog plaats is. Dus wacht niet te lang! Lida Winder en Peter Dekker zijn Op weg naar Fabelonia LIMMEN - Zondagavond was de vijfde en voorlaatste wedstrijd van dit seizoen op de Alkmaarse ijsbaan. Met 36 persoonlijke records op twee afstanden is te zien dat de strijd zeer spannend was. De uitslag is als volgt op de 500 en 1500 meter: Senioren: 1. Richard Bloedjes 43.5-2.15.7, 2. Frank Rijs 45.7-2.25.0, 3. Ronald Mossinkoff 46.3-2.27.0. Dames: 1. Kathalijne Oudhoff 48.7-2.32.3, 2. Ans Koot 54.6- 2.45.6. Veteranen: 1. Hans Zomerdijk 45.3-2.22.9, 2. Peter van Stralen 46.6- 2.22.8,3. Willem Blakborn 48.2-2.21.0. Junioren A:L 1. Erik Zomerdijk 44.9- 2.23.0, 2. Martijn van der Haak 56.3- 2.56.4 Junioren B: 1. Johan Stienstra 46.1-2.23.9, 2. Hans Andeweg 49.0- 2.41.4, 3. Cas Kaandorp 50.4-2.44.5 Dames: 1. Liesbeth Thijsse 54.0-2.59.6, 2. Annemieke Nanne 54.5-3.03.0, 3. Anita Pater 54.1-3.20.6 met val. Junioren C: 1. Sander Mors 46.5-2.23.9, 2. Willem Thijsse 50.2-2.39.4,3. Jurriaan Punt 50.1-2.40.9. Dames 1. Inge Katee 51.3-2.44.1,2. Judith Jonker 57.0-3.05.9, 3. Annemieke Al 60.9-3.08.3. LIMMEN - De kindervoorstelling 'Op weg naar Fabelonia' wordt op zondag 23 februari om 14.30 uur in De Burgerij opgevoerd. Het is een musical van de hand van het duo Henk Brandsma en Peter Dekker. De musical is bestemd voor kinderen vanaf 5 jaar en hun ouders. De uitvoerende artiesten zijn Peter Dekker en Lida Winder. Peter, de tovenaarsleerling, zal het nooit leren. Zeker niet nu zijn leer meester gestorven is en hij alleen ach terblijft, met als enige erfenis een doos je. Als hij toch nog iets van zijn leven wil maken, zal hij op zoek moeten naar het land Fabelonia. De weg daar naar toe is moeilijk begaanbaar en voert langs allerlei geheimzinnig obstakels en figuren. Toch gaat Peter vol goede moed op pad met het rotsvaste vertrou wen dat hij onderweg wel mensen zal tegenkomen die hem willen helpen. Daartoe zal Peter meer dan eens een beroep moeten doen op.de toeschou wers in de zaal. Dat betekent dat toeschouwers niet zomaar vanaf de stoel toe hoeven te kijken, maar dat sommigen ook in let terlijke zin op weg gaan naar dat fabel achtige wonderland. Voor het zover is zal de heks van Hoempapa onschade lijk moeten worden gemaakt en moet de koningin weer lachen. De zaal is open om 13.30 uur en kaar ten zijn a f 4,-, in de voorverkoop ver krijgbaar bij Bakkerij Bakker aan de Vuurbaak en de Dusseldorperweg. De opbrengst komt ten goede aan de Stichting Clinic Clowns. De kinderen krijgen deze middag een gratis con sumptie aangeboden. In het radioprogramma KRO's Tijd voor twee met Frits Spits op Radio 2 wordt in het onderdeel 'het 2-minuten- podium' aandacht aan deze voorstel ling besteed. Die uitzending, waarin spelers Peter en Lida te beluisteren zijn, is op vrijdag 21 februari om 12.30 uur. LIMMEN - Op vrijdag 14 februari organiseert basisschool Sint Maarten haar jaarlijkse klaverjasdrive in de school aan de Lage Weide te Limmen. Op deze gezellige klaverjasdrive zijn leuke prijzen te verdienen, terwijl er tevens een verloting wordt gehouden. De opbrengst komt geheel ten goede aan de kinderen van de school. De aan vang is 20.00 uur terwijl de school vanaf 19.30 uur geopend is. CASTRICUM - RAAD (Raadgevers Administratie Advies Diensten) is momenteel bezig met het opzetten van een landelijk netwerk van laagdrempe lige administratiewinkels, waar onder nemers en particulieren terecht kunnen voor hun administratie, financiële plan ning, belastingen, kredieten en oude dagsvoorziening. RAAD Administratie Consultant Marco Opdam heeft onlangs een eigen administratiewinkel, RAAD Castricum aan de Geester duinweg 212 geopend.Tot de doelgroep behoren onder andere de detailhandel, vrije beroepsbeoefenaren en particulie ren, maar ook groot- en tussenhandel, horeca en installatiebedrijven. Klanten kunnen gebruik maken van het door RAAD ontwikkelde abonne mentensysteem, het offerteprogramma Radar. Radar staat voor Regulier Administratieve Diensten Aanbod RAAD en is opgebouwd uit een groot aantal modules. Samen met de onder nemer kijkt de administratie consultant naar de administratieve en fiscale dien sten die voor het bedrijf belangrijk zijn. Vervolgens wordt een abonnement samengesteld voor een dienstenpakket, dat op de specifieke situatie van de klant is toegesneden. Vooraf wordt afgesproken welke prijs voor dat pak ket betaald gaat worden. Om een zeke re kwaliteit te waarborgen, is elke star tende RAAD Administratie Consul tant verplicht een opleiding te volgen, die ruim tien weken duurt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 13