Timmer gemeenteraad geeft geld voor verplaatsing van bedrijven Tafeltennissers zetten door Limmen Creatief trekt veel bezoekers WOZ beroert gemoederen Kopij Uitkijkpost X I.V.M PASEN ngezo brieven Plaatselijk nieuws uit Limmen en A 28 maart 15.00 uur ia»® Inleveren kopij voor: mtd 'l £mMeb 3)4# De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur Ingeleverd te worden op de volgende adressen: limmen; N, Admiraal, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Creatieve middag bij Plattelandsvrouwen Filmmiddag voor 50+ P^L 1 T 1 E 'fë&Uc/ttett tekst en advertentie uiterlijk inleveren. Diaserie Israël Tentoonstelling over egels Politieberichten Politieberichten Reumafondscollecte Plattelandsvrouwen naar De Mikado Conquista nieuws SV De Vrijheid WOZ in Limmen Rechten van 'schuldige' verdachte Activiteiten Limmen UITKIJKPOST - 12 MAART PAGINA 21 LIMMEN - LG en oppositiepartijen waren het in de raadsvergadering van afgelopen donderdag opnieuw niet altijd met elkaar eens. Door de bewoners van een gerenoveer de boerderij aan de Visweg is verzocht alsnog de subsidie voor één van de twee woondelen toe 'te kennen. Het CDA (Van Noord) denkt dat de ge meente op eerdere toezeggingen wil terugkomen en wil daar in commissie verband nog over spreken. Wethouder Rood stelt dat de voorschriften niet zijn nagekomen en dat daarmee het recht op subsidie is vervallen. Ook volgens LG'er Schijf zijn er destijds goede afspraken gemaakt. Daaraan is niet voldaan. Desondanks acht ook hij bespreking in commissieverband zin vol. Dat zal dan nu gebeuren. Ook de vraag naar welke kant Limmen de vleugels moet uitslaan werd nog even aangeroerd. Want bij de ingeko men stukken was een brief van CDA. PvdA en VVD waarin verzocht wordt uitvoering te geven aan de genomen besluiten in de besloten raadsvergade ring van 25 november 1996. Kroone (VVD) vond dat het college zich heeft laten leiden door de brief van de LG van 14 januari en gekozen heeft om in te gaan op deze brief in plaats van de besluitvorming in de besloten raadsver gadering. Kroone wil weten of deze vi sie bekend is bij de provincie. Bur gemeester Huisman stelt dat het colle ge slechts conclusies heeft getrokken, namelijk dat er na 14 januari geen poli tieke ruimte meer aanwezig was voor voorzetting van de gestarte procedure. Van die procedure was de Commissaris van de Koningin op de hoogte ge bracht, niet van wat zich na 14 januari heeft afgespeeld. Maar volgens Huis man heeft de provincie een goede knip selkrant. Verplaatsing Winder Het college wil een bedrag van f 400.000 beschikbaar stellen voor de verplaatsing van Winder Limmen B.V. naar Alkmaar. Dat is meer dan de gebruikelijke vergoeding (20 procent van het door de provincie vastgestelde bedrag. De overige 80 procent wordt door de provincie vergoed). De opposi tie kon zich daar niet in vinden. VVD'er Kroone is op zich niet tegen verplaatsing, maar vindt het jammer dat dit bedrijf Limmen verlaat. Me vrouw Marechal kan maar weinig moti vatie ontdekken waarom is afgeweken van de norm. Volgens haar heeft Limmen daar gewoon het geld niet voor. Voor Van Noord (CDA) is ver plaatsing wel wenselijk. Maar wat is dat je waard? Voor Limmen is het positief dat een milieuhinderlijk bedrijf ver trekt. Dan komt er ook nog een perceel grond beschikbaar, hoewel we geen contingent woningtoewijzing) meer hebben om er'iets mee te doen. Volgens wethouder Rood wordt Lim men door deze verplaatsing heel wat geld bespaard. Winder heeft een mi lieuvergunning en dat betekent vereis te afstand tot woningbouw. Maar bin nen die afstand staan nu wel huizen. Geluidswerende voorzieningen zullen al gauw zo'n 5 tot 6 ton vergen. Deze argumenten en het feit dat er ook nog geld voor een eigen stuk grond (dat door de verplaatsing voor woningbouw geschikt is) vrijkomt, is reden geweest om op het verzoek in te gaan. CDA, VVD en PvdA waren echter niet te overtuigen. Maar een amendement op het collegevoorstel om uitsluitend het zogenaamde 20 procent-deel (f 90.000) voor rekening van Limmen te laten komen, kreeg alleen de steun van diezelfde partijen. Onvoldoende steun dus en daarom kan Winder de afge sproken steun tegemoet zien. Kaandorp-Kaas Verplaatsingen was deze avond het centrale punt. Want vervolgens kwam de verplaatsing van Kaandorp-kaas aan de orde. Daarvoor had het college f 150.000 uitgetrokken. Hoewel ook nu de norm werd overschreden, kon een ieder zich bij dit voorstel neerleggen. Volgens Van Noord krijgt de gemeente nu wat terug. Zo kan volgens hem de verkeerssituatie ter plekke worden ver beterd. A. van Noord (CDA):Met kromme tenen. een toekomstige woningbouwmogelijk- heid op dit perceel. Aan dat laatste had wethouder Rood geen boodschap. Volgens hem kan betrokkene de aan slag aanvechten, zeker na de beslissing. LG'er Min is het met het voorstel eens. CDA'er Van Noord is het wel eens met het beleid, maar vindt het gelijkheids beginsel niet goed toegepast. Samen met de VVD kon hij daarom niet met het collegevoorstel instemmen. Sporthal Het laatste agendapunt betrof het voorstel een vervolgovereenkomst af te sluiten met Biesterbos Vastgoed Facili ties B.V. over de exploitatie van de sporthal. Kernactiviteit van dit bedrijf is projectontwikkeling en niet het exploiteren van een sporthal. Maar dit exploiteren was gekoppeld aan ver plaatsing van de sporthal en het zwem bad en het herinvullen van de vrijko mende locaties met woningbouw. Probleem is echter dat Limmen qua bouwvolume is gekortwiekt. Exploi tatie in eigen beheer zou jaarlijks een bedrag van f 150.000 vergen. Niet ver antwoord vindt het college. En bijdra gen in het exploitatietekort is ook niet aanlokkelijk. Het college heeft een alternatief gevonden door een perceel grond gelegen in het Visweg-gebied als compensatie in te brengen. Voor Kroone (VVD) hoeft deze koe handel niet. Hij is dan ook mordicus tegen. En Kroone staat niet alleen, want ook mevrouw Marechal (PvdA) heeft grote bezwaren. Want het groot onderhoud blijft nu nog vier jaar lang bij de gemeente. Het is naïef te denken dat dat geen geld kost. CDA'er Van Noord vindt dat de gemeente zich in de nesten heeft gewerkt. Wel acht hij het een verbetering dat in hét contract is bepaald dat de grond afgestaan aan Biesterbosch weer kan worden terug gekocht indien de verplaatsing toch binnen vier jaar zou kunnen plaatsvin den. Maar Van Noord acht de kans daarop niet groot. Toch gaat hij 'met kromme tenen' accoord. Wethouder Rood stelt dat de overeen komst voor de gemeente niet slecht uit pakt. Maar de toekomst is ook voor hem onzeker. Zoals gezegd waren VVD en PvdA tegen het voorstel, maar dat betekent niettemin dat Biesterbos ook de komende vier jaar de exploita tie zal kunnen voortzetten. LIMMEN - De Plattelandsvrouwen gaan creatief aan de slag op dinsdag 18 maart om 13.30 uur in Ons Huis. Er wordt een biedermeier gertiaakt met paaseitjes. Na de pauze is er een quiz waarmee mooie prijzen zijn te winnen. Hierna volgt een korte dia-serie 'Hoe leven de kinderen in de derde wereld? over Ethiopië in Afrika. De volgende ledenavond is op dinsdag 25 maart in Ons Huis om 20.00 uur. Weerman Jan Visser uit Monnicken- dam geeft dan een lezing met dia's. LIMMEN - De SWOL nodigt u uit voor een videopresentatie op groot beeld door Nico Mantel uit Heiloo. Het onderwerp van de presentatie is Syrië en Jordanië, landen die door de gebeur tenissen in ht Midden-Oosten in de belangstelling staan, maar mede door hun zeer oude cultuur bekend zijn. De heer Mantel heeft gefilmd in Damascus en Amman en kastelen be zocht uit de tijd van de kruisvaarders. Als hoogtepunt was er een bezoek aan de rotsstad Petra. Dit alles kunt u bekij ken op 20 maart in Vredeburg, Dus- seldorperweg 64. Aanvang is 14.00 uur, de entree is gratis, koffie is f 2,50. Mensen die slecht ter been zijn en geen vervoer hebben kunnen zich melden bij mevrouw A. van Bleisem, tel. 072- 5051295. 112 •Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 Uitgeesterweg Het college wil geen woningbouw toe staan op een perceel agrarische grond aan de Uitgeesterweg. Dat stukje grond komt uit een nalatenschap en de fiscus heeft een aanslag successierechten opgelegd, waarin wordt uitgegaan van EGMOND - Op dinsdag 18 maart ver toont Wim Piepenbroek op uitnodiging van de Evangelische gemeente in Egmond een dia-serie over een Israëlreis die hij in 1996 als reisleider heeft gemaakt. Tijdens de pauze zal mevrouw van Wordragen, Israëlconsu- lente, prachtige spulletjes, verkopen die rechtstreeks uit Israël geïmporteerd zijn. Hiermee wordt de economie van het land weer geholpen. Heeft u interesse deze avond bij te wonen, dan bent u van harte welkom. De avond wordt gehouden in Dorps huis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. De aanvang is om 19.30 uur, toe gang gratis. Voor informatie kunt u bel len naar 072-5337282. CASTRICUM - In bezoekerscentrum De Hoep is een tentoonstelling inge richt gewijd aan de egel. De expositie, die daar tot%l mei aanwezig is, vertelt het verhaal van het Hollandse stekel varken en is helemaal gericht op kleu ters en jonge kinderen. Die kunnen onder leiding van hun ouders of bege leiders in een speciaal egelhuis allerlei informatie vinden. De begeleider kan het verhaal van het zoogdier dan zelf samenstellen. Op speelse manier ko men de kinderen aan de weet wat egels doen, welke rol ze in de natuur vervul len, wat ze eten, hoe ze jongen krijgen en waar ze in de winter blijven. De tentoonstelling is samengesteld door de vereniging voor Zoogdier- kunde en Zoodierbescherming. Folders over de egel liggen in het bezoekers centrum gereed. Bezoekerscentrum De Hoep is gratis toegankelijk van dinsdag tot en met zondag tussen 10.00 en 17.00 uur. AKERSLOOT - Op 3 maart werd er in een personenauto die geparkeerd stond op het parkeerterrein van het motel aan de Geesterweg ingebroken. Een tas met inhoud werd ontvreemd. De tas werd later, zonder inhoud, in een sloot teruggevonden. Op 4 maart werd er in een kamer van het motel ingebroken. Een mobiele telefoon werd gestolen. Een tas met inhoud werd doorzocht, maar er werd niets uit ontvreemd. LIMMEN - Het aarzelende herstel van het eerste senioren tafeltennisteam van de TTV Limmen zette zich door tegen Treffers 3, dat met een 6-4 nederlaag werd teruggestuurd naar Bovenkar- spel. Henk-Jan bleef ongeslagen, terwijl Giovanni alleen in. het dubbel met Mark Stoop een puntje wist in te zame len. Mark en hij pakten daarnaast nog maar één enkeltje. Sprit 2 was daarna (onverwacht), nét aan te sterk, ondanks een goed preste rende Bakker, die twee punten in de box deed. Het dubbelspel werd nu door Henk-Jan en Mark gewonnen, maar dat was niet genoeg voor een verdiend gelijkspel.. Een kleine 4-6 nederlaag was het re'suitaat in Oudkarspel. Het tweede kan de juiste vorm nog niet vinden, maar sprokkelt inmiddels wél de nodige puntjes bij elkaar. Tegen Noordkop 5 waren dat er drie, dankzij Cor en Etienné de invaller. Tegen Dito 9 waren het er zelfs vier, vooral dankzij de invallers Martij en Jan Pranger. Limmen 3 blijkt ook in die hogere klas se onweerstaanbaar te zijn, op weg naar wéér een kampioenskrans. Polisport 1 werd met 7-3 geklopt met een ongesla gen Mike Valken Etienne Kramer. Daarna werd Esopus 4 zelfs met 9-1 aan de kar gebonden door het vierde team, dat niet wilde onderdoen voor de mannen. Een week eerder had het team ook al met 7-3 van Spirit 10 gewonnen, waarbij vooral de 28-30 nederlaag van Wim Krom in de derde en laatste game van de match niet onvermeld mag blijven. Het vijfde speelt in een kleine klasse en kwam maar één keer in actie; een daverende 1-9 nederlaag tegen De Roemer 9 was het gevolg. Gelukkig verricht het eerste jeugdteam opvallender werk. Zij verlo ren dan nog wel van DOV j4 met 2-8, met éénmaal winst voor Sebastiaan en Heiko. Maar de volgende was toch weer een 5-5 tegen Spirit j.4., waar Heiko er twee won, Sebastiaan en Wim elk één en Heiko en Wim een voortref felijk dubbelspel neerlegden, goed voor het vijfde punt. LIMMEN - Op 4 maart werd er getracht in een bedrijfspand aan de Burg. Nieuwenhuysenstraat in te bre ken. De toegangsdeur werd geforceerd. Op het fietspad van de Rijksweg nabij de Burg. Nieuwenhuysenstraat kwam de bestuurster van een bromfiets ten val. Zij schrok van een personenauto. Zij werd met een ambulance overge bracht naar het MCA. Op 5 maart werd tijdens de surveillan ce op de Rijksweg een bestuurder van een personenauto gecontroleerd op het gebruik van alcohol. De man bleek alcohol gedronken te hebben. Proces verbaal werd opgemaakt. Gevonden voorwerpen: groot konijn, donkerblauw jack met grijze voering. LIMMEN - Ook dit jaar wordt weer een collecte voor het Reumafonds gehouden, in de week van 17 tot en met 21 maart. Het Reumafonds heeft uw bijdrage dringend nodig. Met uw hulp wordt het onderzoek naar de oorzaak van reuma gestimuleerd en worden aanpassingen in woningen en aange past vervoer gefinancieerd. Ook wordt er voorlichting gegeven. Geef per bank (rekeningnummer 70.70.70.848) of per giro (rekeningnummer 324) of aan de collectanten die bij u langs komen. LIMMEN - De Plattelandsvrouwen gaan op vrijdag 21 maart naar de ope rette De Mikado in Hoorn. Er is nog één kaartje beschikbaar a f 35,- inclu sief toegang en vervoer voor wie het eerst belt naar Wil Segerius, tel. 072- 5051772. De bus naar Hoorn vertrekt om 19.00 uur vanaf De Burgerij. LIMMEN - Afgelopen weekend werd alweer de 23ste Limmen Creatief gehouden. Creatieve Limmers hebben afgelopen winter bijzonder hard gewerkt en de prachtige resultaten waren tentoongesteld in Vredeburg. Met het schitterende voorjaarsweer waren er veel mensen die de fiets hadden gepakt en een stop maakten bij dit creatieve festijn. Mevrouw Arends van de Culturele Raad Limmen schat dat er gedurende het weekend tussen de 2500 en de 3000 bezoekers zijn geweest. „Het artistieke gehalte van het tentoongestelde werk wordt eigenlijk steeds beter. En de eisen die aan de deelnemers worden gesteld, worden op die manier steeds hoger. Je kunt niet zomaar met wat rommeltjes aankomen.Volgens mevrouw Arends waren de deelnemers tevreden over de verkoop van hun werken, (foto Kitty Hoogland) LIMMEN - Aanstaande zaterdag kun- nen de kinderen van 10.30 tot 12.30 uur werken aan een glas-in-lood werkstuk. Niet met glas en lood, maar met papier. Dat geeft een prachtig effect, wanneer je dat voor het raam hangt. Meer weten? Kom dan naar Conquista. De medewerkers van de kinderwerkgroep zullen je er alles over vertellen. De entree is f 1,-. Voor de tieners is er weer een disco georganiseerd. Benen hoog in de lucht en dansen maar. Een leuk nieuwtje voor jullie is, dat het bestuur van Conquista heeft toegestemd voor de tieners op zaterdagavond ook de fris- prijzen tussen 21.00 en 22.00 uur aan te passen. Oftewel ook bij de tienerwerk groep happy hour. De tieners uit de toneelgroep hebben besloten hun voor stelling (hier horen jullie nog meer over) voor alle mensen uit Limmen en omstreken op te voeren. Er komt dus een groots spektakel aan. Jongeren van Limmen en omstreken. Kun je zingen, gitaar spelen, drummen of zit je in een band en zoek je ruimte en mogelijkheden om te spelen? Breng gerust eens een demo langs in ons jon- gerencafé. Conquista is altijd op zoek naar talent en entertainment voor de bezoekers. Ook 'leerling' dj's zijn van harte welkom en kun je iets anders dat de moeite waard is te laten zien, aarzel dan niet maar laat het weten. Het jon- gerencafé is open op vrijdag en zater dag van 20.30 tot 01.00 uur en op zon dag van 15.00 tot 19.00 uur. LIMMEN - De resultaten van vorige week: E-klasse: niet gespeeld. A-klasse: J. Hageman 95 pnt. B-klasse: M. Ehlhardt 97 pnt., C. Onderwater 95 pnt., B. Sassen 95 pnt., R. Hageman 93 pnt. E. Weijers 93 pnt. C-klasse: J. Kaandorp 94 pnt., M. Baltus 85 pnt. F. Bakker 84 pnt. LIMMEN - In Limmen heeft nu ieder een de nieuwe waarde van haar of zijn onroerend goed gekregen. Daarmee is Limmen enige miljonairs rijker gewor den. Of ze daar blij mee zijn is nog de vraag, gezien de stapel bezwaarschrif ten die nu al bij de gemeente is bezorgd. Voor de een is dat lachen, want die kocht op 1 juni 1996 een woning voor f 365.000,- en wordt her- gewaardeerd op f 275.000,-. De ander koopt een bouwval op eem smal stuk grond van 9 meter, getaxeerd op 1 juni 1996 op f 225.000,- en krijgt nu een her waarde van f 455.000,-, dus een leuke winst. Met andere woorden: dat kopers en verkopers in het jaar 1996 door de regiomakelaars lelijk zijn opgelicht? Wij domme burgers weten wel beter. Als een vrijstaand, goed onderhouden huis met garage op 1200 vierkante meter grond in Heiloo wordt herge- waardeerd van f 190.000,- naar f 235.000, dan vraag je je toch af waar ze in Limmen mee bezig zijn en hoe lang we zo nog door moeten martelen. Dus als het toch moet, dan morgen maar bij Heiloo! F. Zonneveld In Limmen kan kopij voor de Uitkijkpost getypt en voorzien van naam en telefoon nummer van de afzender (tijdens kantoor uren) ingeleverd worden bij N. Admiraal, Bloemenhof S. De kopij dient uiterlijk maandag om 12.00 uur aldaar bezorgd te zijn. Tot 16.30 uur kan nien met kopij vervolgens nog terecht bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, De Hoefsmid S in Heiloo. LIMMEN - In de afgelopen week is in heel Limmen een brief van de gemeen te in de bus gevallen waarin de nieuwe getaxeerde waarde van de onroerende zaak staat vermeld. Dit heeft intussen al tot heel wat telefonische reacties geleid en tot de nodige bezoeken van mensen aan het gemeentehuis. De Wet Waardering onroerende zaken (Wet WOZ) verplicht de gemeente de taxaties uit te voeren naar de waarde op 1 januari 1995. De gemeente zou de taxaties zelf uit kunnen voeren maar heeft dit uitbesteed aan een bureau dat over deskundige medewerkers be schikt. De methode die het bureau toe past staat onder toezicht van de waar deringskamer. Deze waarderingska mer, die is ingesteld op grond van de wet, controleert niet alleen de methode maar ook de resultaten van de taxaties van alle gemeenten. De waarderingskamer heeft de metho de en de resultaten in Limmen goedge keurd. Deze waarderingskamer contro leert niet alle taxaties maar doet dat globaal. Daarom bestaat volgens de ge meente de mogelijkheid dat toch nog ergens een foutje is ingeslopen. Daar om kan er bezwaar gemaakt worden tegen de getaxeerde waarde. De meeste mensen die de nieuwe getaxeerde waarde per 1 januari 1995 vergelijken met de vorige zullen zien dat de waarde is gestegen. Dat wil niet zeggen dat alle mensen in Limmen str aks ook meer onroerende-zaakbelas- ting gaan betalen. De gemeenteraad heeft het tarief namelijk met 35 procent verlaagd. Daardoor zullen er ook men sen in Limmen zijn die minder onroe- rende-zaakbelasting gaan betalen. CASTRICUM - Over de rechten van een 'schuldige' verdachte houdt de oud vice-president van de Amsterdamse Rechtbank, mr. S. Slagter, een lezing voor de volksuniversiteit Castricum op vrijdag 14 maart. Aan de orde komt de vraag of het nodig is dat een verdachte, waarvan iedereen denkt dat het een misdadiger is, rechten heeft. Bij de beantwoording van deze vraag zal de heer Slagter dui delijk maken dat er altijd een spanning bestaat tussen ons rechtsgevoel en de belangen van het individu dat terecht staat. De lezing wordt gehouden in de Schakel, Kerkpad 3 om 20.00 uur. Toegangsprijs is f 7,50. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge-^ bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 505145.6. Open 8.00 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 8.00 tot 12.30 uur. Belt u hiervoor zo veel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. Bibliotheek Limmen Donderdag 13 maart 20.15 uur lezing door schrijfster Neileke Noor-' dervliet. De Burgerij Toneelvoorstelling De Geslepen Scharensliep door de Limmer Planke niers op zaterdag 15 maart, aanvang 20.00 uur. Gemeentehuis Limmen Tot 1 mei expositie van etsen van gra fisch collectief De Moet en beelden van Ellen van der Dussen. Geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Galerie Amber Tot 23 maart tentoonstelling van mens figuren van Greet Duffels en etsen van Yolanda Eveleens. De galerie aan de Dusseldorperweg 18 is open van don derdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Ko ningsweg 36 te Akersloot en geopend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjësschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Scha- gen, tel. 0251-314957. Galerie NU Tot en met 6 april tentoonstelling van acrylschilderijen van Noor Bos en keramiek van Barbara Biasing en Lucia Davenschot-Fransen. Geopend op donderdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur (donderdag tot 21.00 uur) en op afspraak, tel. 0251- 654556.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 21