LG keert Heiloo definitief rug toe en opteert voor fusie in zuidelijke richting 4-Uurs endurance eindigt met zinderende finale Kopij Uitkijkpost Disco en film bij Conquista Ballet Studio Donja danst op onbewoond eiland Lentekriebels? Weerman Jan Visser bij Plattelandsvrouwen Oranje-Wit in promotiecompetitie Nieuws voor jong en oud UITKIJKPOST-2 APRIL PAGINA 13 Inleveren kopij voor: wtd 't Jtimne* 3)ie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraaf, Bloemenhof 5 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. Politieberichten Boer aangehouden Klaverj as-drive Pax Christi Tafeltennis in de lift Vernielingen bij Yredeburg Adressen Limmen Speuren door Egmond aan Zee Donateursconcert Crescendo Aktiviteitenind eWijkAktivitei tenindeWijkAk Lees het elhe uieehin de Uithlilipost. Hét gratis lueehblad veer Heiloo en omstreken. Politieberichten Toneel P. Thijsse Opbrengst reumacollecte Activiteiten Limmen Bijeenkomst Vrienden van Vredeburg Expositie Gemaal 1879 De Uithijhpost. Hét gratis weehblad voor Heiloo en omstrehen. Tentoonstelling IJsland LIMMEN - Een onderzoek naar sa menwerking en een mogelijke samen voeging met Heiloo en eventueel ook Egmond is van de baan. De Limmer Gemeenschap heeft in een brief aan burgemeester en wethouders laten weten in verband met de tijdsdruk definitief voor de zuidelijke optie te kiezen. „Wij dienen nu onze verantwoordelijk heid te nemen aangezien de bedrijfs voering van de gemeente gebaat is bij snelle duidelijkheid, omdat anders niet geprofiteerd kan worden van de voor delen die uit samenwerking kunnen worden geput. In het licht van de finan ciële situatie en de steeds verdergaande decentralisatie van taken dienen we de terugloop van het voorzieningenniveau te beperken," aldus fractievoorzitter G. Kuijper-Bruschke. Volgens de brief had de LG eerder de beide varianten (noordelijke en zuide lijke richting) willen onderzoeken. In januari echter maakte de partij bekend verder te willen met Castricum, Aker sloot en Uitgeest, dit tot verrassing van de oppositiepartijen VVD, CDA en PvdA. Volgens hen zou in een besloten raadsvergadering de keuze voor een onderzoek naar samenwerking met Heiloo zijn gemaakt, maar de LG wei gerde dit openbaar te maken. „Bij de presentatie van het rapport Panta Rhei werd door ons reeds aange geven ook naar het zuiden te willen kij ken, waarbij met de ten zuiden van ons gelegen gemeenten een groene buffer gevormd zou worden," aldus de brief. A. van Noord (CDA): Sinds wan neer wordt de gemeente geregeerd per brief?' Volgens de LG wordt 'de wil tot samen voeging in het zuiden sterker gevoeld dan in het noorden'. Volgens de Limmer Gemeenschap is het niet mogelijk om te kiezen voor Heiloo, omdat er geen zicht is op de uiteindelij ke keuze van Heiloo voor toekomstige samenwerkings- of fusiepartners. „Een fusie tussen Heiloo en de noordelijk van haar gelegen gemeenten wordt door ons niet gewenst," aldus de brief schrijvers. De oppositie, bij monde van CDA'er Van Noord, heeft met verbazing gere ageerd op de brief van de Limmer Gemeenschap. „Sinds wanneer wordt de gemeente- geregeerd per brief? Een brief die eindigt met een opdracht aan burgemeester en wethouders: start u maar met samenwerking en integratie van gemeentelijke diensten!" Volgens Van Noord is het duidelijk waarom de Limmer Gemeenschap ineens haast lijkt te krijgen. „De verkiezingen staan voor de deur, en de LG probeert er nu vaart achter te zetten. Dergelijke onderzoeken vergen veel tijd, dan blijft er voor de LG nog maar heel weinig over." Ook is het de oppositie een raadsel hoe de LG aan het idee komt dat de noor delijke gemeenten piet zouden willen fuseren met Limmen. „Heiloo heeft altijd gezegd Limmen er graag bij te willen hebben. En bovendien, met wie hebben ze dan contact in het zuiden? Met de lokale partij van Castricum?" In Heiloo is teleurgesteld gereageerd op het standpunt van de LG. Waar nemend burgmeester Den Boon vindt het jammer dat Limmen niet langer naar het noorden kijkt. „Heiloo en Limmen zijn natuurlijke partners van elkaar. We werken al op zoveel terrei nen samen. Dat bij ons de wil tot samenwerking zou ontbreken, dat moet toch echt een misverstand zijn." LIMMEN - Op Eerste Paasdag is op het circuit van Lndoor Kart World Limmen de eerste 4-uurs endurance gehouden. Volgens de organisatie was het een groot succes. „De vraag naar lange duur-races is zo groot, dat je tel kens langer en vaker een endurance gaat organiseren," aldus Mike Put. „De 4-uurs was een proef. Als deze race de test goed zou doorstaan, gaan we op Koninginnedag een 8-uurs race organi seren." Waarvan akte. De einduitslag van de eerste 10 teams: 1. Kapper Frans 362 ronden, snelste ronde 38.05; 2. Café Halfweg 362 ron den, snelste ronde 37.95; 3. DKV Team 359 ronden, snelste ronde 38.05; 4. Aprillia Racing 358 ronden, snelste ronde 38.70; 5. Garage Mebcr355-rorr* den, snelste ronde 38.58; 6. Vdr. Molen Transport 348 ronden, snelste ronde 38.83; 7. Café Halfweg II 346 ronden, snelste ronde 39.30; 8. Groot Motorgas 341 ronden, snelste ronde 39,58; 9. Team Pepping 341 ronden, 39.37; 10. De Meesters 339 ronden, snelste ronde 38.99. LIMMEN - Op maandag 24 maart vond op de Rijksweg nabij de kruising met de Uitgeesterweg een aanrijding plaats tussen de bestuurder van een personenauto en de bestuurder van een bromfiets. De bestuurder van de perso nenauto verleende bij het afslaan geen voorrang. De bestuurder van de brom fiets alsmede zijn passagiere kwamen als gevolg van de aanrijding ten val. Zij werden beiden overgebracht naar het MCA te Alkmaar. De bestuurder bleek een scheurtje in zijn schouderblad te hebben. Hij kreeg tevens een proces verbaal omdat hij geen bromfietshelm droeg. Op 26 maart vond op de kruising Lage Weide-Dusseldorperweg een aanrij ding tussen twee personenauto's plaats. Oorzaak was het niet verlenen van voorrang. Er was alleen materiële scha de. LIMMEN - De Algemene Inspectie Dienst heeft na klachten een onder zoek ingesteld op het land van een boerderij aan de Zuideinderweg. De eigenaar bleek een aantal schapen en lammeren op zijn land te hebben. De boer is in zijn woning aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Een destructiebedrijf heeft later zes tien kadavers op moeten halen. LIMMEN - Op vrijdag 4 april houdt de Pax Christi-school aan de Hogeweg 55 de jaarlijkse klaverjas-drive. Er worden drie rondes gespeeld en er zijn vele mooie prijzen te winnen. Tevens zal er een verloting plaatsvinden, eveneens met mooie prijzen. De opbrengst van de avond komt ten goede aan de leerlingen van de Pax Christi-school. Inschrijving a f 3,50 vindt plaats in de zaal. Aanvang van de drive is om 20.00 uur. LIMMEN - De laatste wedstrijden was er een sterk oprerend Limmen 1 dat zich met ruime overwinningen op Backhands 1 en De Roemer 1 van 9-1 en 8-2 bij de top-3 van de tweede klas se plaatste. Een kans op een kampioen schap is er nog steeds. Het tweede team blijft ook punten sco ren. Een thuisoverwinning met maar liefst 9-1 op Typhoon 2 werd gevolgd door een redelijke 3-7 nederlaag tegen DisnieRats 10 en een kansloze 1-9 tegen De Roemer 3. Het derde team speelde toch 5-5 tegen Spoetnik 2 en won daarna verdienstelijk van Disnie Rats 7. Het vierde team gaat ongeslagen aan kop in de 5e klasse A. Een 8-2 winst op DisnieRats 12 gevolgd door een zelfde score tegen Alkmaar '71 7 betekende een versterking van hun toch al riante positie. Het vijfde gaat beter dan na het schuchtere begin van de competitie: een kleine 4-6 nederlaag tegen VVW 7 in Onderdijk en een denderende 10-0 winst thuis tegen Typhoon 6. Het jeugd- team speelde alleen tegen DisnieRats en verloor met 4-6. LIMMEN - Het bestuur van de Stichting Welzijn Ouderen Limmen (SWOL) uit in een brief haar veront waardiging over de vernielingen bij de jeu de boules-baan. De achtertuin van Vredeburg is volgens de SWOL de laatste tijd steeds vaker doelwit van baldadige jongelui. De SWOL vermoedt dat het hier gaat om jongeren die met crossfietsen de baan op gaan. De grond wordt daardoor losgewoeld. Het elke keer opnieuw aantrillen ervan gaat behoorlijk in de papieren lopen. Verder blijkt volgens de SWOL dat de beplan ting bij de baaj het geregeld moet ont gelden. Omdat het bestuur liever geen ontsie rende maatregelen wil om de toegang tot de baan te blokkeren (zoals het plaatsen van een hek) doet zij een beroep op de jeugd, ouders en buurtbe woners om de vandalen een halt toe te roepen. LIMMEN - Dinsdag 25 maart werd in sportcentrum d'Enterij de met span ning beladen wedstrijd tussen dames 1 en 2 van Oranje-Wit gespeeld. Het eer ste team moest winnen om in de race te blijven voor het kampioenschap. Het tweede team, in de sub-top meedraai end, was er alles aangelegen om hun huid zo duur mogelijk te verkopen. In een spannende, maar vooral ook goede wedstrijd, wist dames 1 de eerste set naar zich toe te halen. Was het de spanning waar dames 1 niet goed mee om wist te gaan? De tweede set werd daardoor makkelijk gewonnen door het zeer ontspannen en enthousiast spelende dames 2. In de derde en vier de set hervonden zij zich weer en werd het een 3-1 overwinning voor de kam pioenskandidaat. Doordat Ardea 6 hun wedstrijd tegen Effect 3 ook wist te winnen, eindigde zij hierdoor op de tweede plaats. Deze plaats geeft de mogelijkheid om via promotie/degradatie wedstrijden als nog promotie naar de tweede klasse te bereiken. Heren 1 verloor met 3-1 van Dinto 4 en verspeelde hiermee de kans om via p/d wedstrijden promotie naar de eerste klasse te bereiken. Heren 2 won met 3-2 van VCO 2. In de straten-competitie verloor Beaux et Belles de belangrijke wedstrijd tegen Zomerschoon. Van de Bultiny's werd gewonnen. Met 11 punten gaan zij nu aan de leiding. Zomerschoon verspeel de de kans op de tweede plaats door van de Schoolweg te verliezen. Zij bezette nu de derde plaats met 9 pun ten achter The Old-Generation dat 10 punten heeft. Mede door de winst van de Schoolweg op Zomerschoon en het gelijke spel tegen ZWRVTJS deed de Schoolweg te laatste plaats in poule A over aan de Bultiny's, dat zijn laatste wedstrijd tegen de ZWRVTJS verloor. De drie koplopers zullen in onderlinge duels op 8 april uitmaken wie de Frans Scheepmaker Wisseltrofee in ontvangst mag nemen. In de B poule greep De Admiraal zijn laatste kans voor de titel. Koploper De Laatbloeiers werd in een goede wed strijd verslagen en ook BN All Stars werd een prooi voor het gedegen spe lende team van De Admiraal. Ook 7 Bier 1 Cola greep zijn laatste kans door van zowel De Wiekenders als van de BN All Stars te winnen. De Laatbloeiers versloeg De Wiekenders. Door deze uitslagen verspeelde BN All Stars zijn tweede plaats en staat nu vierde met 10 punten. Op de derde plaats staat 7 Bier 1 Cola met 11 pun ten. De Admiraal bezet de tweede met 12 punten. De Laatbloeiers gaan aan de leiding met 14 punten maar zijn uitge speeld en nog lang niet zeker van de titel. Ook in de B poule zal op de laat ste speelavond de beslissing vallen. Zowel De Admiraal als 7 Bier 1 Cola spelen dan tegen de BN All Stars en van de uitslagen hiervan zal afhangen wie de titel zal weten te bemachtigen. LTMMEN - Voor kififleren vah 4 tot 12 jaar heeft Conquista op 5 april een disco georganiseerd. Lekker swingen op te gekke muziek. De intree is f 1,- en jullie -zijn welkom van 10.30 tot 12.30 uur. De kinderwerkgroep heeft erg weinig volwassen leiding en is op zoek naar mensen die volgens een vast schema de kinderen willen begeleiden tijdens de activiteiten op zaterdagochtend. Wilt u ons helpen, meldt dit dan aan de bege leiding op zaterdag of bel tijdens ope ningsuren naar 072-5052811. Op zaterdag 5 april draait er voor tie ners van 12 tot 16 jaar een film. Lekker griezelen of eens goed schuddebuiken van het lachen? Wacht maar af. Con quista vertoont de fltftl weer op grooT scherm. Het is dus net of je in de bio scoop zit, maar dan voor een knaak. De toneeltieners hebben inmiddels hun vijfde les gehad en, na een week vrij vanwege Pasen, gaan ze er weer volop tegenaan. De jongerenwerkgroep is druk aan het vergaderen over activiteiten. Binnen kort staat een wedstrijd darten op het programma en Conquista gaat voor de jongeren ook films draaien op groot scherm. De dag die daarvoor aangewe zen is, is de zondag. Het jongerencafé is open voor tieners vanaf 16 jaar op vrij dag en zaterdag van 20.30 uur tot 1.00 uur en op zondag van 15.00 tot 19.00 uur. EGOND - Vijf basisscholen uit Eg mond doen mee aan een reis rond de wereld in Egmond. Twee weken lang werden in de klas de thema's grond stoffen en afval behandeld. Nu wordt het project afgesloten met een speur tocht door Egmond aan Zee, die op 3 april van start gaat. De reis rond de wereld is georganiseerd door het COS Noord-Holland Noord, centrum voor internationale samenwerking, in samenwerking met de Wereldwinkel Egmond. De speurtocht laat zien dat je in Egmond de hele wereld tegenkomt. Of het nu een buitenlands restaurant is of een kledingzaak, een bakker of een reisbureau, er is heel vaak een relatie met de derde wereld. De leerlingen lopen in circa twee uur een route waar bij ze vragen en opdrachten meekrij gen. Speciale medewerking aan de speurtocht wordt verleend door de gemeente Egmond en een aantal win kels. De scholen die aan het project deelnemen zijn de Driemaster, de Windhoek, de St. Jozefschool, de Trompschool en de Boswaid. EGMOND - Het gemengd koor Cres cendo houdt op zaterdag 5 april haar jaarlijkse donateursconcert in de sfeer volle zaal van het Wapen van Egmond- Binnen. Het koor, onder leiding van dirigent Dennis van der Heijden met begeleiding van Jan van der Ploeg, brengt een gevarieerd programma. Er worden vrolijke, romantische en gedra gen liederen gezongen, werken van Dvorak, Elgar, Fauré, Handel en vele anderen. Medewering wordt verleend door Lin da van Baar (harp) en Ellen van Baar (fluit). De toegangsprijs voor niet- donateurs bedraagt f 7,50. Ballet Studio Donja zet be$te beentje voor. EGMOND - In het gloednieuwe theater De Hanswijk te Egmond aan den Hoef brengt Ballet Studio Donja op zaterdag 19 april twee voorstellin gen. Het thema van de balletuitvoering is 'Op een onbewoond eiland', naar het gelijknamige liedje van kinderen voor kinderen. Een groepje danseressen gaat per vliegtuig op vakantie om even lekker uit te rusten van alle drukte. Via een onderwaterwereld met vissen en waterplanten arriveren zij op een onbe woond eiland. Daar aangekomen vinden zij niet de verlangde rust. Ze ontmoeten namelijk konijnen, vlinders en kabouters, maar ook spoken, skeletten en heksen die het groepje dansers gevangen wil nemen. Gelukkig worden zij bevrijd door de sprinkhanen. Dankzij de hulp van de vogels en de paarden komen ze aan de goede kant van het eiland, waar ze feest vieren met de bloemenmeisjes en de Afrikaanse dansers. Daarna nemen ze afscheid van het eiland en keren ze met de boot van Captain Jack weer terug naar huis. In de voorstelling komen verschillende dansstijlen aan bod: klassiek-ballet, jazz-dance en modern ballet. Ook pre senteert de aerobics-groep een dans- combinatie. De eerste voorstelling begint om 16.00 uur en de tweede om 19.00 uur. Kaarten verkrijgbaar a f 10,- bij Sigarenmagazijn J. Twisk en Ballet Studio Donja aan de Herenweg 215. AKERSLOOT - Woensdag 26 maart werd aangifte gedaan van de diefstal van een wintersportjas. De jas was op 22 maart uit de garderobe van een café aan de Kerkelaan. Op vrijdag 4 april is het bureau geslo ten. HEILOO - Joepieeee, 't is lenteDit lammetje lijkt er in elk geval bijzonder veel zin in te hebbentezamen met zijn dartele collegaatjes op het land van de familie Jonker aan de VennewaterswegLief hè? (foto Kitty Hoogland) CASTRICUM - Op 17 én 18 april vin den om 20.00 uur in de aula van het Jac. P.Thijsse College in Castricum de voor stellingen plaats van de jaarlijkse dra maproductie. Dit is de vijfde productie van deze school. Voor het eerst is er gekozen voor een bestaand verhaal, de reizen van de Griekse Odysseus. Op de terug reis na het winnen van de Trojaanse oorlog zit het hem niet- mee. Sommige Goden helpen hem, andere Goden werken hem tegen. Het zal een lange vermoeiende reis worden. Zal deze held ooit zijn land en vrouw nog weer zien? Kaarten voor de voorstelling zijn a f 5,- te koop bij de boekhandels Laan en The Readshop te Castricum. LIMMEN - De collecte van het Nationale Reumafonds heeft in Limmen f 4106,- opgebracht. Het be stuur dankt alle collectanten die bijge dragen hebben. Mocht u door omstandigheden de col lectant gemist hebben, dan kunt u als nog uw bijdrage storten op postgiro 324 of banknummer 70.70.70.848 ten name van het Nationaal Reumafonds te Den- Haag. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktiikadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur- (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. De Burgerij Lente-koffieconcert door Harmonie Excelsior op zondag 6 april, aanvang 11.30 uur. Gemeentehuis Limmen Tot 1 mei expositie van etsen van gra fisch collectief De Moet en beelden van Ellen van der Dussen. Geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Galerie Amber Expositie van schilderijen van Rem de Boer en beelden van Gerda Kooger. De galerie aan de Dusseldorperweg 18 is geopend van donderdag tot en met zaterdag en op zondag 6 april, van 14.00 tot 17.00 uur. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Koningsweg 36 te Akersloot en geo pend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - De Vereniging Vrienden van Vredeburg heeft voor de eerste vrijdag van de maand weer een gezelli ge bijeenkomst gepland. Deze heeft plaats op vrijdag 4 april van 17.00 tot 19.30 uur in de bovenzaal van Vredeburg. Tijdens de manifestatie Limmen Creatief hebben weer veel bewoners van Limmen hun bewondering geuit over de fraaie renovatie van Vre deburg..Een aantal van hen heeft zijn waardering hiervoor nog eens onder streept door toe te treden tot de Vrienden van Vredeburg. AKERSLOOT - Van 6 april tot en met 19 mei zijn er in Gemaal 1879, Fiel- kerweg 4 te Akersloot aquarellen te zien van Tineke Kramer-Pijnappel uit Limmen. Op de aquarellen van het Limmerdie en de Hempolder wordt de natuur heel realistisch weergegeven, hetgeen betekent dat de plekjes heel herkenbaar zijn. Naast aquarellen is er keramiek te zien van dezelfde kunstenares. De bronzen beeldjes, eveneens van haar hand, ver volmaken deze tentoonstelling. Het beeldhouwen beoefent Tineke onder leiding van Joop Hollanders bij de beeldhouwgroep van Perspectief in Castricum. Ook is het gemaal te bezichtigen. Elke eerste zondagmiddag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur is er maalmid- dag. Het gemaal kan dan in werking worden bekeken. De expositie is te zien op zondag van 11.00 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak (tel. 0251-311705 en 0251-313253). LIMMEN - Vorige week was Jan Visser uit Monnickendam te gast bij de PLV. In een interessante dialezing werden diverse aspecten van het weer belicht zoals wind, neerslag, bliksem, de regen boog en het noorderlicht. Ook het broeikaseffect kwam ter spra ke. De gemiddelde temperatuur op aarde is de laatste tien jaar één graad hoger geworden en de zeespiegel is gestegen. Ook al is ons land klein, toch zijn er vaak duidelijke verschillen in het weer. Langs de kust en op' het IJsselmeer waait het het meest, in de Achterhoek en Twente het qiinst. De kuststrook krijgt in het voorjaar doorg- aangs meer zon te zien dan de rest van het land, in het uiterste puntje van Zuid-Limburg regent het het meest. Vroeger konden de mensen het weer min of meer voorspellen door goed naar de lucht, wolken en naar de zon te kijken. Hierdoor ontstonden spreuken en gezegden over het weer waarvan we er nu nóg veel kennen. De Plattelandsvrouwen vonden het een boeiende avond. EGMOND - Van 26 maart tot en met 1 mei is in de openbare bibliotheek in Egmond aan Zee de tentoonstelling IJsland te bezichtigen. Vulkanen, gei sers, gletsjers, merkwaardige rotsforma ties, een aantal ingrediënten die IJsland tot een bijzonder land maken. IJsland is niet zomaar een vakantieland. Het is een land voor natuurliefhebbers en trekkers. Deze tentoonstelling bestaat uit verzamelde vakantiefoto's die een beeld geven van dit prachtige land.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 13