Caecilia Aan- en verkoop van onroerend goed MAKELAARS TAXATEURS ONROEREND GOED yj mm Kk ffej Vos Makelaardij Vos Makelaardij 'b Zeeweg 20Heiloo. Telefoon: 072 533 18 95 NVM hypotheken assurantiën taxaties 2 t/m 5 april a.s. wmjm :V; Nationale Beker DrieSandenclubteams Golden Tulip Hotel aanvang: 13.30 uur. 5 en 6 april a.s. LeerlmgenOrkestFestival Muziekschool Heiloo aanvang: 11.00 uur te huur: te huur: te huur: LIMMEN appartement Dusseldorperweg 105 d f1500,- p.m. HEILOO helft van villa Achtkant 25 f3250,- p.m. HEILOO appartement Het Brugstuk 149 f1250,- p.m. HEILOO geschakelde villa De Ronge 37 f4500,- p.m. HEILOO helft van villa Vierkant 18 f2750,- p.m. ALKMAAR appartement Verdronkenoord 61 f2500,- p.m. HEILOO helft van villa Oudburgerlaan 49 f3250,- p.m. HEILOO boerderij Hoogeweg 34 f2500,- p.m. Tholenstraat 20 Kennemerstraatweg 213 a Vossenakkers 41 Baetenburg 44 >i\m\llM HEILOO Schuine Hondsbosschelaan 54 Baetenburg 134 De Waard 75 m - V - - Vennewatersweg 21 hmsie58 De Kuilenaar 27 Bayershoffweg 16 Vredenoord 17 Baetenburg De Blomhof 8 Kennemerstraatweg 73 De Waard 17 Oorsprongweg 30 PAGINA 14 UITKIJKPOST - 2 APRIL aankondiging aangeboden door: MAKELAARS ,fr TAXATEURS ONROEREND GOED aankondiging aangeboden door: MAKELAARS TAXATEURS ONROEREND GOED Vos Ma k ■AARDl In ruime woonwijk gelegen goed onderhouden hoekwoning met vrijstaande schuur en tuin op 135 m2 eigen grond. Indeling: entree hal, trapopgang, toilet, L-vormige woonkamer, luxe open keuken met alle inbouwapparatuur. ic Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche-cabine. Vlizotrap naar zolderverdieping met nieuwe cv-installatie, verder bergruimte. Mogelijkheid voor 4' slaapkamer. Aanvaarding: in overleg. ALKMAAR HEILOO HEILOO Vraagprijs: ƒ239.000,- K.K. Recent geheel gereviseerd winkelpand op goede locatie aan drukke doorgangsweg. Indeling: 40 m' winkelruimte, verblijfsruimte met keukenblok en toilet, cv-unit. i' Verdieping: 35 m1 kantoorruimte. Het geheel is perfect afgewerkt en geïsoleerd. Voorzien van vele extra's. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: ƒ259.000,- K.K. In rustige woonwijk gelegen, over de volle breedte uitgebouwde middenwoning met vrijstaande schuur op 154 m2 eigen grond. Indeling: entree hal, kelderkast, modem toilet met fonteintje, L-woonkamer met open keuken, bijkeuken/schuur en serre met schuifpui naar terras. 1' Verdieping: 3 slaapkamers, moderne luxe badkamer, met douche, 2' toilet en wastafelmeubel, overloop met vaste trap naar: z' Verdieping: voorzolder met cv-unit en 4' slaapkamer met dakkapel. Deze perfect onderhouden woning is voorzien van dubbel glas, hardhouten en aluminium kozijnen. Vraagprijs: f269.000,- K.K. In kindvriendelijke woonwijk gelegen middenjvoning met schuur en min op het zuid-oosten op totaal 130 m' eigen grond. Indeling: entree hal, toilet met fonteintje, royale woonkamer met open keuken, bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting. i' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche 2' toilet en wastafel. Vaste trap naar royale zolderverdieping: voorzolder met cv-unit, 4' slaapkamer met veel bergruimte. Uitstekend gelegen nabij winkels, scholen, zwembad, recreatiegebied en NS-starion. HEILOO gffjtiIMÉ Vraagprijs: f287.500,- K.K. In het centrum van Heiloo gelegen helft van dubbel woonhuis (aan de achterzijde uitgebouwd) met mogelijkheid voor apart kantoor of praktij kruimte op totaal 229 m' grond. Indeling: entree hal, kelderkast, toilet met fonteintje, woonkamer met erker en serre, gedeeltelijk open keuken, badkamer met ligbad douche, berging met cv-ketel, aparte slaap werkkamer. 1' Verdieping: overloop, 2 slaapkamers. Vaste trap naar 2' verdieping: 1 slaapkamer. Gelegen aan een rustige, zojuist verkeersluw gemaakte straat. Riolering vernieuwd en voorzien van Nefit Turbo cv-unit 1994. Nabij winkelcentrum 't Loo en NS-station. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: ƒ329.000,- K.K. In rustige kindvriendelijke woonwijk gelegen middenwoning met vrijstaande schuur en mooi aangelegde tuin (op zuidoosten). Indeling: uitgebouwde entree/hal met toilet met fonteintje, trapopgang, L-woonkamer met lichte parketvloer, moderne open keuken voorzien van inbouwapparatuur. ie Verdieping: overloop, 2 ruime slaapkamers (voorheen 3), badkamer met douche, 2' toilet en wastafel, aparte kamer (voorheen doka) vaste trap naar 2' verdieping: voorzolder en grote zolderkamer met dakkapel en vaste wastafel, berging. Nieuwe CV-combiketel. HEILOO Vraagprijs: ƒ279.000,- K.K. HEILOO HEILOO In moderne kindvriendelijke nieuwbouwwijk Ypestein gelegen hoekwoning met garage (met verdieping), schuur en royale tuin (west) op 276 m! eigen grond. Indeling: entree hal, toilet met fontein, tuingerichte woonkamer met open keuken, bijkeuken met deur naar ruime garage met verdieping. i' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, douche, 2' toilet. 2' Verdieping: voorzolder, grote zolderkamer met dakkapel. Goed geïsoleerd en onderhouden woonhuis. «sa. Vraagprijs: ƒ349.000,- K.K. In bungalowpark 'koningsveld' gelegen perfect onderhouden vrijstaande bungalow met houten schuur en rondom tuin op 255 m' eigen grond. Bouwjaar 1992. Indeling: entree hal, ruime woonkamer met schuifpui naar zonneterras, moderne open keuken, 2 slaapkamers, moderne luxe badkamer met ligbad, wastafel en aansluitingen voor wasmachine en droger. De bungalow heeft een inpandige berging voorzien van cv-ketel. De bungalow is rustig gelegen met een besloten min rondom en is voorzien van uitstekende isolatie. Aanvaarding: in overleg. HEILOO Vraagprijs: ƒ225.000,- K.K In moderne nieuwbouwwijk Ypestein gelegen hoekwoning met garage (met vliering), houten schuur en min (oost) op 294 m' eigen grond. Indeling: entree, toilet met fonteintje, mime mingerichte woonkamer met luxe moderne open keuken. T Verdieping: overloop, 3 mime slaapkamers moderne badkamer met ligbad, douche en 2' toilet. 2C Verdieping: bereikbaar via vaste trap naar grote zolderkamer. De woning is perfect onderhouden en voorzien van lichte kleuren. Goede isolatie. Vraagprijs: ƒ359.000,- K.K. HEILOO HEILOO In het centrum van Heiloo gelegen, perfect gerenoveerd vrijstaand woonhuis met 30 meter diepe, fraai aangelegde min op het zuiden op totaal 269 m2 eigen grond. Indeling: entree hal, trapopgang, modem toilet met fonteintje, L-vormige woonkamer met erker en houten vloer, moderne luxe keuken voorzien van alle inbouwapparamur. ic Verdieping: overloop, 2 slaapkamers, moderne luxe badkamer met ligbad, 2' toilet en wastafelmeubel. Vlizotrap naar royale zolderberging. De woning heeft een prachtige rustige ligging en is in 1993 geheel gerenoveerd. Vraagprijs: ƒ385.000 In moderne woonwijk gelegen, perfect onderhouden, geschakelde villa met aparte garage en fraai aangelegde min op het zuiden. Indeling: entree, toilet met fonteintje, trapopgang, trapkast, bijkeuken, mime living met open haard en schuifpui naar terras, aparte studeerkamer, moderne open keuken met diverse inbouw-apparamur. T Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2' toilet, overloop met vaste trap naar: 2' verdieping: royale zolderruimte met zolderkamer en cv-unit. Gelegen nabij winkels, scholen, recreatiegebied, zwembad, NS-sation. Vraagprijs: ƒ539 000,- k.k In mstige kindvriendelijke woonwijk gelegen helft van dubbele villa met garage en fraai aangelegde min (west), grenzend aan waterpartij. Indeling: entree, toilet met fonteintje, royale L-vormige woonkamer, met schuifpui naar terras, moderne luxe open keuken met diverse inbouw apparamur, aparte bijkeuken met deur naar garage. Verdieping: overloop, 4 slaapkamers, apart toilet, luxe badkamer met ligbad en douche. 2' Verdieping met zolderberging en combiketel. Perfect onderhouden, alles in moderne lichte kleuren. Vraagprijs: ƒ539.000 Vrijstaande semi-bungalow met schuur en garage en royale min op het zuiden op ca. 500 m' eigen grond. Indeling: royale entree, open trap, toilet met fonteintje, royale L-vormige woonkamer (43 m') met open haard, moderne keuken voorzien van inbouw apparamur, bijkeuken, grote slaapkamer, (voorheen 2) met kastenwand, badkamer met ligbad douche en vaste wastafel. Verdieping: 2 slaapkamers, zolderberging en cv-ruimte. Deze goed onderhouden woning is gelegen in een mstige villawijk. Goede isolatie en gedeeltelijk dubbele beglazing alsmede een nieuwe cv-ketel. HEILOO HEILOO Vraagprijs: f539 000,- k.k. Groot woonhuis met garage, cv-gas, royale min (west) op 484 m2 eigen grond. Indeling: mime hal gang, royale woonkamer met open haard, gedeeltelijk open woonkeuken (totaal 65 m2), kasten, toilet, cv-ruimte, grote slaapkamer, badkamer met douche-cabine, toilet en dubbele wastafel. i' Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, kantoortje, keuken, badkamer. 2' Verdieping: 2 slaapkamers c.q. hobbykamer, grote zolderberging. Het object is zeer geschikt als woonhuis met praktijk of kantoor aan huis. Het geheel is in een goede staat en is voorzien van glasisolatie. HEILOO Vraagprijs: f595.000,- K.K Perfect onderhouden, traditioneel gebouwde helft van dubbele villa met garage en besloten min, grenzend aan waterpartij, inhoud: 540 m'. Indeling: entree hal, toilet met fonteintje, trapopgang, royale woonkamer met schuifpui naar terras, open haard, plavuizen vloer met vloerverwarming, moderne open keuken voorzien van apparamur. T Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, douche en 2' toilet. Vaste trap naar zolderverdieping met mime voorzolder, berging met cv-unit. en 4' slaapkamer. Uitstekende ligging aan de rand van Ypestein. De woning is perfect geïsoleerd. Vraagprijs: ƒ549.000 Rustig nabij bos en duinen gelegen, onder architecmur gebouwd zeer royaal vrijstaand landhuis omgeven door fraaie bosmin mét vijverpartij op 1880 m2 eigen grond. Indeling: royale entree, mime garderobe, toilet met fontein, mime garderobe, L-vormige living met zitkuil, open hajrd, aparte smdeerhoek, woonkeuken, tussenhal met bijkeuken met toilet/douche/wastafel, aparte tuinkamer met deur naar groot terras. i' Verdieping: overloop, 4 slaapkamers, 2 badkamers, 5' slaapkamer met groot dakterras. Vaste trap naar zolderverd: mime overloop en 2 grote slaapkamers. Apart toilet. SCHOORL Vraagprijs: ƒ1.380.000,- k.k. MAKELAAR •ssffi1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 14