Centerdisc doopt Elvis Fanatic kids in de prijzen Feestweekend Buk Buk om geld bijeen te brengen voor uitwisselingsproject Wereldtop driebanden op toernooi in Heiloo Prijzen voor boekenwurm Rap Metal Battle Senioren Info Activiteiten Open Huis VarBitigingsniB uwaVarBiiiging PAGINA 6 UITKIJKPOST-2 APRIL Literair Jazz-Café Tentoonstelling Theo Michels Tretford bij Intra Wijken volleybal toernooi Een hele avond Schubert Ollie B. Bommel langer open Training telefoonbehandeling Poëzie en muziek Lees het elhe uieeh in de Uithijhpost. Hét gratis weekblad voor Heiloo en omstreken. Senioren en computers Leerlingenorkcstcn festival Info over Whiplash Tweedehands boekenmarkt Activiteiten Heiloo Ledenvergadering VVV Vijf keer pér etmaal een flesje warme schapenmelk... HEILOO - Vorige week was er in Centerdisc een paaslammetje te be wonderen. Degene die de leukste naam voor het beestje verzon, kon een cdbon van f 100,- winnen. Dat hebben ze geweten bij Centerdisc! Veel belangstellenden kwamen het lammetje bewonderen. Af en toe mocht een gelukkige het kleintje een flesje geven. Het lammetje moet immers vijf keer per etmaal een flesje warme scha penmelk hebben. Je zag hem dan ook groeien. Af en toe mocht het weesje eventjes door de winkel huppelen, tot groot ver maak van de aanwezigen. Een deskun dige jury heeft alle narreen voor het lammetje beoordeeld en de meest toe passelijke naam vonden zij Elvis, bedacht door Wendy Pepping, Oosterzijweg 128 te Heiloo. Zij is dan ook de gelukkige winnares van de cdbon. Donderdag 3 april Mensendieck 09.00-10.00 Nivon tekenen 09.30-11.30 Yoga 09.30-10.30 Yoga voor ouderen 09.30-11.30 Heilooër Operettever. 20.00-23.00 Nivon schrijfgroep 20.00-22.00 Sjoelclub Heiloo '20.00-22.00 Heilooër Bridge Club 20.00-23.00 Vrijdag 4 april Volksdansgr. De Wisselpas 09.00-10.30 NVvH damesbridge 09.30-11.30 Yoga voor ouderen 09.30-11.30 Volksdansgr. De Wisselpas 14.00-15.30 Vrije Academie 'kopstukken'13.30-15.30 Beg.orkest v NH 20.00-22.00 Nivon determineren 20.00-22.00 Geest en Kracht bijeenkomst 19.30-21.30 Volksdansver. Pridini 19.30-22.30 Zaterdag 5 april gesloten Zondag 6 april NHK kindernevendienst Geest en Kracht bijeenkomst 10.00-12.00 Maandag 7 april T'ai Chi voor ouderen 09.30- Astrologie voor ouderen 09.45- Rode Kruis welfare soos 14.00- Plattelandsvrouwen zang 14.00- Sans Atout bridge 20.00- Nivon aquarel 20.00- Falkland toneel 20.00- EHK klaverjassen 20.00- Soc. Alleenstaanden soos 20.00- Dinsdag 8 april Gymn.& Turnver. Heiloo 09.00- Alliance Franqaise 09.15- Yoga voor ouderen 09.30- Alliance Fran9aise 13.45- Oratoriumver. Nieuw Leven 20.00- Nivon origami 20.00- Oppositie schaken 20.00- Heilooër Bridge Club 20.00- Nivon patchwork/quilten 20.00- 11.30 11.45 16.00 15.30 23.00 22.00 23.00 22.00 22.00 11.00 11.45 11.30 15.45 22.00 22.00 23.00 23.00 22.00 HEILOO - Anderhalve week geleden werd er bij Fanatic Aerobics aan de Westerweg pas echt fanatiek gesport. In een aerobic-marathon werden ach tereenvolgens twee uur aerobics, twee uur steps, twee fanatic kids-voorstellin- gen en nog eens drie uur aerobics gad- aan. In de drie uur aerobics werd de condi tie van de deelnemers tot het uiterste getest. Jolanda Amson bleek een waar aerobic-fenomeen en zij won dan ook een paar aerobicschoenen én de wissel beker. Sandra Groot werd tweede. Tijdens de twee uur aerobics toonde Ank Timmerman dat zij ook een hele goede conditie heeft. Zij werd eerste. De tweede prijs ging hier naar Miep van de Peet. Sandra Oud bracht het er het best vanaf tijdens de twee uur steps, op de voet gevolgd door Judith de Haan. De fanatic kids vielen vanwege de goede prestaties allemaal in de prijzen. De organisatie beloofde alvast het de vol gende keer nóg iets zwaarder te maken. Woensdag 9 april Mensendieck 09.00-10.00 Nivon mandala tekenen 09.30-11.30 Alliance Fran^aise 09.15-11.45 Mensendieck/voeding 10.00-11.00 Alliance Frangaise 09.15-11.45 Sans Atout damesbridge 13.15-16.15 Probus 16.00-18.00 Vrije Academie 'symboliek'13.30-15.30 Mensendieck 19.00-22.00 Falkland toneel 20.00-23.00 Nivon dia-lezing 20.00-22.00 Rotaryclub Heiloo 19.00-21.00 Vrije Academie 'hoogtepunten' 20.00-22.00 Mensendieck 20.00-21.00 HEILOO - Op zondag 13 april wordt het laatste Literair Jazz-Café van dit seizoen gehouden met als gast Siem de Haan uit Heerhugowaard. Dit keer wordt het accent voornamelijk gelegd op het Westfriese taalgebruik in en rond de literatuur. Siem de Haan is voorzitter van de stich ting Creatief Westfries, die zich inzet voor het gebruik van het Westfriese dialect. Voorts publiceerde hij onder meer de dichtbundel 'Wat roimt mag je zegge' en samen met Nel van Laren- Zwuup de bundel 'Weerom'. De Haan is ook lid van de Alkmaarse Dich terskring. Met de muzikale omlijsting van het trio Moustache, bekend van optredens in binnen- en buitenland, zal het zeker een aangename en amusante ochtend worden. Het Jazz-Café vindt plaats in restaurant Klein Varnebroek aan de Omloop 22. Aanvang is om 11.00 uur (zaal open vanaf 10.30 uur) en de prijs bedraagt f 10,-, inclusief een kopje kof fie. U kunt kaarten kopen bij Boekhandel Avis. Telefonisch kunt u bestellen en informatie krijgen op 072- 5115511. HEILOO - Van vrijdag 11 tot en mef zondag 13 april houdt Buk Buk een feestweekend, waarvan de opbrengst bestemd is voor het uitwisselingspro ject met Spanje. Naast het vertrouwde aanbod van concerten organiseert Buk Buk ook internationale activiteiten. In nauwe samenwerking met Jeugd voor Europa, het internationale agent schap voor jongerenuitwisselingen, werd verleden jaar een start gemaakt met het opzetten van een jongerenuit- wisseling met Spanje. Het Heiloose jon gerencentrum ontving vorig jaar vijf tien Spaanse jongeren. Met als thema Jeugdwerkeloosheid in Nederland ver geleken de jongeren Spanje en Neder land. Nu is het de beurt aan Buk Buk om een kijkje te nemen in Spanje, om zodoende een goed beeld te krijgen hoe de situatie daar is. Op vrijdag start het feestweekend voor dit uitwisselingsproject. Vanaf 21.00 uur is iedereen van harte welkom in het café. Naast gezellige muziek is er ook een rad van fortuin met aantrekkelijke prijzen. Op zaterdag zijn twee bands van ongekend formaat uitgenodigd. The Bob Color en Henry's Nephew vormen het hoogtepunt van dit week end. Op zondag is er om 13.00 uur een koffieconcert. Tijdens de pauze draait het rad van fortuin weer. Voor de aller kleinsten is er een limonadehoek inge richt en er is een disco. Terwijl u weg droomt bij de muziek, houden de uit wisselingsmedewerkers een oogje op uw krdost. Als kleine verrassing voor de Spaanse vrienden wordt een representatie-tas samengesteld. Lijkt het u ook wat om iets in die tas te doen, dan bestaat daar de mogelijkheid toe. Giften kunnen bij de Buk afgegeven worden. En onder de noemer 'elke gulden is een kilometer' hoopt het uitwisselingscomité ook op een financiële bijdrage. Uw gift is van harte welkom op rekeningnummer 83.23.56.484 ten name van Buk Buk Heiloo, orïder vermelding van Uitwisselingsproject. EGMOND - Van zaterdag 5 april tot en met zondag 11 mei is in Galerie De Kapberg, Slotweg 17 te Egmond aan den Hoef een overzichtstentoonstelling te zien van het werk van Theo Michels (1908-1981). Michels kreeg zijn opleiding aan de Minerva-academie in Groningen en was tekenleraar in Amsterdam van 1924 tot 1928. Onder invloed van de in die tijd zeer bewonderde expressionis ten ontwikkelde Michels een heel per soonlijke schilderwijze, waarmee hij zich al snel losmaakte van die traditie. Eerst schilderde hij voornamelijk land schappen en stillevens na reizen naar Spanje en Portugal, waar hij getroffen werd door de schrijnende armoede. Later maakte hij indrukwekkende por tretten vol menselijk leed. In zijn schil derijen, gouaches en tekeningen ont maskerde hij de burgerlijke kijk op de mens. Echtheid en vitaliteit boeiden hem, vandaar ook zijn verzameling Afrikaanse volkskunst. Deze expositie wordt op zondag 6 april om 15.00 uur feestelijk geopend door Marianna Vermeer-Molenkamp. Gale rie De Kapberg is geopend op zaterdag en zondag 13.30 tot 17.00 uur en op afspraak (tijdens openingsuren tel. 072- 5062645). Monique Lenting overhandigt de wisselbeker aan Jolanda Amson. ALKMAAR - Als gevolg van alle aan dacht op televisie en in de bladen voor wonen, wordt men steeds creatiever in het op de vloer toepassen van reeds lang bestaande materialen als marmo- leum, parket, tegels en nu ook tapijt. Dit tenminste signaleert Intra Woonkunst in Alkmaar. Met harde materialen brengt men gemakkelijk motieven op de vloer aan. Ook een oer oud product als het Tretford ribbelta pijt leent zich hier beel goed voor. Op de Interieur Rai, die van 3 tot en met 12 april gehouden wordt, worden demonstraties gegeven van dit tapijt. Wie geïnteresseerd is in de verschillen de mogelijkheden kan ook terecht bij Intra Woonkunst in Alkmaar. De medewerkers zullen u graag alle moge lijkheden laten zien. HEILOO - Op zondag 20 april organi seert VV Effect voor de vijftiende keer het wijken familie-volleybaltoernooi in sporthal Het Vennewater. Om 10.00 uur zal de eerste bal geserveerd worden en beginnen 24 volleybalteams aan een gezellige sportieve krachtmeting. Om 16.00 uur is bekend welke teams zich volleybalkampioen van Heiloo en omstreken mogen noemen. Liefheb bers kunnen zich nog met een team inschrijven. Voorwaarde is, dat elke team bestaat uit minimaal twee dames en een scheidsrechter levert voor de arbitrage van de poulewedstrijden. Inschrijven kan tot 12 april bij H. van Gelder, Termijen 188, tel. 072-5335776. Het inschrijfgeld bedraagt f 35,- per team, dit kan op z'n laatst op de toer- nooidag, voor de eerste wedstrijd bij het wedstrijdsecretariaat voldaan wor den. Effect hoopt op een sportief en geslaagd evenement waarbij toeschou wers natuurlijk welkom zijn. De toe gang is gratis. HEILOO - Precies tweehonderd jaar geleden werd Franz Schubert in Lichtenthal, destijds een voorstadje van Wenen, geboren. En de bibliotheek zou de bibliotheek niet zijn als zij aan een dergelijk feit niet de nodige aandacht besteedt. Naast een tentoonstelling over Schubert organiseert de biblio theek Heiloo samen de collega's in Limmen en Akersloot een luisteravond rond deze grootse componist. Toén Schubert op 32-jarige leeftijd stierf, liet hij een oeuvre na dat alle muzikale genres omvatte: de opera, de symfonie, de sonate, alle vormen van kamermuziek, de kerkmuziek en het lied. Op de avond van woensdag 16 april zal Joep van Brederode aan de hand van vele luistervoorbeelden Schu bert in de muzikale traditie van zijn tijd plaatsen. Hij laat horen waar Schuberts muzikale wortels lagen en welke invloed hij heeft gehad op de ingrijpen de veranderingen die de muziek onder ging in de negentiende eeuw, de eeuw van de romantiek. Joep van Brederode is, nadat hij musi cologie doceerde aan de Universiteit van Amsterdam, nu werkzaam bij de KRO radio. Op 10 april wordt een pro gramma uitgezonden met de Neder landse vertaling (door Joep van Bre derode) van Die Winterreise van Franz Schubert. Deze avond is een must voor diegenen die geïnteresseerd zijn in klassieke muziek en in Franz Schubert. De avond begint om 20.00 uur in de bibliotheek. Toegangskaarten a f 10,- zijn verkrijg baar bij de drie organiserende bibliot heken in Limmen, Akersloot en Heiloo. HEILOO - Kinderdagverblijf Ollie B. Bommel is een experiment gestart met een verlengde openingstijd tot 18.00 uur. Dit omdat voor sommige ouders 17.30 uur niet altijd haalbaar was in verband met werk- en reistijden. Op dit moment zijn er enkele dagdelen vrij op de peutergroepen 20 maanden tot 4 jaar. Dit zijn gesubsidieerde plaat sen, ouders betalen ouderbijdrage naar inkomen. Op de babygroepen (8 weken tot 2 jaar) zijn enkele middagen beschikbaar. Voor meer infomatie over plaatsingsmogelijkheden kunt u bellen met Ingrid Boonstra, maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 11.00 uur op tel. 072-5333838. HEILOO - Vanaf vandaag tot en met zaterdag wordt de finale van de VDN biljartbeker gespeeld in Heiloo. Het is een toernooi voor teams, waaraan het Nederlands kampioenschap is verbon den. Acht hoofdzakelijk eredivisie teams hebben zich voor de eindstrijd geplaatst, die wordt gehouden in het Golden Tulip Hotel aan de Kennemer- straatweg. Daarvoor is de grote zaal volledig omgetoverd tot één grote bil jartarena met vier grote matchtafels. Het strijdtoneel wordt bevolkt door onder anderen wereldkampioen Tor- björn Blomdahl, veelvoudig titelhouder Raymond Ceulemans, de Nederlandse kampioen Raimond Burgman, de nieu we Belgische titelhouder Frédéric Cau- dron, het Turkse biljartwonder Semih Sayginer, routinier Ludo Dielis en de Franse kampioen Richard Bitalis. Ook is aanwezig Marco Zanetti, die vierde op de wereldranglijst staat en de Nederlandse top bestaande uit Frans van Kuijk, Jan Arnouts, Henk Habra- ken, Arie Weijenburg en Louis Ha- vermans. De enige belangrijke Ne derlandse speler die ontbreekt is Dick Jaspers. Zijn formatie wist zich niet voor de eindronde te plaatsen. Twee teams zijn favoriet voor de beker, namelijk Van Donge De Roo (be staande uit Ceulemans, Gaudron, Havermans en Broeders) en ProCall Professionals (met Blomdahl, Zanetti, Burgman en Velthuis). Zij strijden momenteel ook om de titel in de Nederlandse competitie. De VDN-beker is een knock-out bekercompetitie met acht teams in de eindronde en het prijzengeld bedraagt in totaal f 48!000,-. Het winnende team mag daarvan f 12.000,- in ontvangst nemen. De eerste speler die kans ziet om in zijn eerste beurt de set van vijf tien caramboles meteen uit te spelen, krijgt bovendien een splinternieuwe auto. In de bekerfinale worden alle wedstrijden met een tijdklok verspeeld. Per stootbeeld wordt veertig seconden aangehouden. De wedstrijden beginnen tot en met vrijdag om 13.45 uur, 15.45 uur, 17.45 uur en 19.45 uur. Zaterdag 5 april zijn er kruisfinales om 11.45 uur en 14.45 uur. De finale is om 19.00 uur. 's Avonds is er telkens entertainment. De nationale bekerfinale wordt afgesloten met een groot feest. Leeskampioene Sandra Wamelink. HEILOO - Afgelopen zaterdag werd bij boekhandel Deutekom de Libris leestrofee uitgereikt. Libris leeskam pioene Sandra Wamelink was de geluk kige winnares van de trofee en ze mag ook nog eens voor f 100,- aan boeken uitzoeken bij de Libris boekwinkel. Sandra deed mee aan de leespuzzel tij dens het tweede Libris leesfeest, dat van 15 januari tot 9 maart werd gehou den bij boekhandel Deutekom. De boekhandel stond toen speciaal in het teken van kinderboeken. In de Libris leeskrant stond informatie over een groot aantal kinderboeken, waarmee de puzzel kon worden opgelost. De puzzel was bedoeld voor kinderen tus sen de 8 en 12 jaar oud. Hij was bepaald niet makkelijk: bij elke letter van het alfabet moesten drie vragen beant woord worden. Het Libris leesfeest heeft nog een ver volg. Vanuit elke provincie wordt de Libris leeskampioen met de beste inzending uitgenodigd voor het natio nale Libris leestfeest op zondag 6 april. De twaalf kampioenen moeten dan een boekengevecht leveren. De winnaar krijgt een overnachting voor twee per sonen in Hotel New York. ALKMAAR - De Kamer van Koop handel houdt binnenkort weer een trai ning telefoonbehandeling. De training wordt op donderdag 24 april gehouden in Alkmaar van 9.30 tot 17.00 uur. Bij de deelnameprijs a f 375,- zijn inbegrepen een naslagwerk en een broodmaaltijd. Voor meer informatie en aanmelding kunt u contact opnemen met de Kamer, kantoor Alkmaar, mevrouw A. Kerssens, tel. 072-5195761. Brotherhood Foundation. HEILOO - Op zaterdag 5 april vindt vanaf 21.00 uur de Rap Metal Battle plaats in Buk Buk. Het is het jaarlijkse festival waarbij de kruisbestuiving tus sen rap en metal/hardcore in het zon netje gezet wordt. Wat ooit door Aerosmith en Run DMC begonnen werd met het nummer Walk This Way, is inmiddels uitgegroeid tot een fenomeen. Bands als Urban Dance Squad en later Rage Against The Machine kunnen in dit schemergebied tussen hiphop en rock eveneens als grote wegbereiders gezien worden. Gelukkig heeft de Buk Buk-program- mering voor dit festival het beste wat Nederland op dit gebied in huis heeft, kunnen contracteren. Eén van die Nederlandse knallers op rapmetal-gebied is de Tilburgse Brot herhood Foundation. De debuutcd Ele vator Music werd zeer positief ontvan gen en wat grote optredens betreft heeft dit vijftal ook niets te klagen. The Brotherhood Foundation staat voor éen portie onversneden, knallende rap- metal en een zweterige live-show om van te schuimbekken. Ook het Brabantse Undeclinable Ambuscade is gecontracteerd om fel van leer te trekken tegen allerhande misstanden in de hedendaagse samen leving. Het rap gedeelte komt op deze avond voor rekening van het Heerhugowaardse White Wolf. Dit tweetal heeft een onderkomen gevon den bij het beruchte Djaxlabel, nog altijd het epicentrum van de nederhop. De entree voor dit spektakel bedraagt f 10,-. ALKMAAR - Zondag 13 april vindt er om 14.00 uur een bijeenkomst poëzie en muziek plaats van Cantina Architec- tura in de concertzaal van het Conser vatorium aan het Nassauplein 11 in Alkmaar. De muzikale medewerking wordt deze maand verzorgd door Hoorngroep Conservatorium Alkmaar. Verder tre den de pianistes Ymke Obdam en Martine Seldenthuis op. De poëzie wordt verzorgd door diverse dichters. De toegang is gratis. Informatie bij Maria van Latum, tel. 072-5113265. HEILOO - Belangstelling voor compu ters is van alle leeftijden. Dat bleek uit de hoeveelheid aanmeldingen voor de door Aktief 55+ georganiseerde com putercursussen in de afgelopen maan den. In totaal gingen zes computercur sussen van start. De cursussen met als titels Kennismaken met de computer, Wordperfect 5.1 en Windows 3.11 Word 6.0 genoten zonder uitzondering veel belangstelling. In het najaar worden er weer nieuwe computercursussen georganiseerd door Aktief 55+. Op het terrein van de com puter wordt onder meer gedacht aan een cursus rond het fenomeen Internet. In zo'n cursus maakt u kennis met de mogelijkheden om toegang te krijgen tot een grote hoeveelheid informatie op mondiaal niveau. U kunt uw voor keur voor computercursussen nu reeds kenbaar maken. Bij de planning wordt hier zoveel mogelijk rekening mee gehouden. Computerclub Wanneer u uw opgedane kennis van het gebruik van de computer wilt vast houden en uitbreiden is een computer club mogelijk iets voor u. Samen met anderen oefenen en de vele mogelijk heden van een personal computer doorgronden in een ongedwongen sfeer, met een steuntje in de rug van HEILOO - Op zaterdag 5 en zondag 6 april organiseert het Heilooër Harmo nieorkest Caecilia voor de dertiende keer een festival voor leerlingen- en jeugdorkesten (LOF) in de Muziek- en Dansschool. Dit festival heeft onder tussen ook landelijke bekendheid gekregen. Voor het festival hebben zich 21 orkes ten ingeschreven, met in totaal 619 deelnemers. De deelnemers zijn over het algemeen tussen de 12 en 20 jaar oud. Enkele groepen hebben muzikant jes (van 8 tot 12 jaar) in hun gelederen. Sommigen orkesten zijn groot, anderen zijn meer een wat grotere samenspel- groep. De orkesten krijgen meestal wat versterking van enkele ervaren leden. Het motto van het órkestenfestival is samen muziek maken. De jury, bestaan de uit Kees Vlak, en TTieo Janssen, beoordeelt de orkesten op muzikaliteit, spelplezier en presentatie. De groepen en orkesten zijn over de beide dagen ingedeeld in blokken van drie of vier. Vóór aanvang van elk blok wordt een loting verricht om de volgor de van optreden te bepalen. Buiten een wisselbeker zijn aanmoedigingsprijzen te winnen. Zondag om ongeveer 17.30 uur zullen de prijzen worden uitgereikt door wethouder R. Bos. De aanvang van het festival is op zaterdag en zon dag om 11.00 uur. De toègangsprijs is f 2,50. De Muziek en Dansschool bevindt zich aan 't Veld 1. ALKMAAR - Op 29 april houdt de Gezondsheidswijzer, het informatie centrum van Regionale Thuiszorg, een informatiemiddag over whiplash. De bijeenkomst is bedoeld voor mensen die willen weten wat whiplash is, welke klachten whiplash kan veroorzaken en hoe je hiermee om kunt gaan. Whiplash is een soort zweepslag in de nek, ver oorzaakt door een heftige beweging van het hoofd, en ontstaat meestal bij een verkeersongeval. De bijeenkomst vindt plaats van 14.00 tot 16.00 uur in wijkcentrum Overdie, Ruusbroechof 97 te Alkmaar. Daar naast heeft de Gezondheidswijzer in april extra folders en artikelen over whiplash. Voor aanmelding en folders kunt u terecht op de Gasthuisstraat 2 te Alkmaar, tel. 072-5199214. anderen die u verder kunnen helpen. Heeft u belangstelling voor een compu terclub, laat u dit dan weten aan Aktief 55+. Personen die de ondersteuning en begeleiding van deelnemers van een computerclub willen verzorgen, wor den gevraagd te reageren. Informatie en opgave: Aktief, trefpunt voor 55+, tel. 5331297. HEILOO - Op zaterdag 5 april houdt Stichting Ouderenwerk van 10.00 tot 13.00 uur weer een tweedehands boe kenmarkt in het Trefpunt. Er liggen weer mooie en interessante boeken voor uw ontspanning, maar misschien ook het boek dat u al lang zocht als aanvulling op uw verzameling. Alleen al het snuffelen in de boeken is leuk om te doen. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Ouderen werk georganiseerde sociaal-culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft die u in de weg staan en die u eigenlijk wel kwijt wilt, dan heeft Ouderenwerk daar dus een bestemming voor. Bel hen even, dan halen zij ze bij u op. Tel. 072-5331297, maar brengen mag ook. Theater De Beun Op vrijdag 4 en zaterdag 5 april speelt Falkland 'Vrouwen... geen probleem'. Voorstelling begint om 20.15 uur, entree is f 10,- (CJP en donateurs F 5,-). Voor info en reserveringen tel. 072-5115511. Bibliotheek Heiloo Maandag 7 april cursus Internet voor beginners. Wijkvereniging Plan Oost Donderdag 20.00 tot 21.30 uur Franse les. Maandag 13.30 uur vervolgcursus astrologie, info tel. 072-5332322; vanaf 20.00 uur darten, gratis entree. Dinsdag 20.30 uur vervolgcursus astrologie, info tel. 5332322; competitiebridge bridge club Oosterpark van 19.45 tot 23.00 uur. Alle activiteiten in 't Oosthonk, Oostkanter 14. Open Huis Foto-expositie van Loretta Bart-Tulfer met foto's uit Thailand, Amerika en Tsjechië. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur, van 13.30 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 24.00 uur. Museum PC Willibrord Het museum aan de Kennemer- straatweg 464 is zaterdag geopend tus sen 14.00 en 16.00 uur. Toegang is gra tis. Het Wapen van Egmond-Binnen Permanente expositie van Egmondse kunstgenootschappen Hallem en Hafre van schilderijen en objecten. Dagelijks geopend, behalve op dinsdag, vanaf 10.00 uur. Adres is Herenweg 59. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 18 mei tentoonstelling 'De geneeskunst van Pieter van Foreest'. Museum aan de Doelenstraat 5 geo pend op dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. HEILOO - De Heilooër afdeling van de VVV houdt maandag 14 april de al gemene voorjaarsvergadering. Deze begint om 20.15 uur en wordt gehou den bij Brasserie Wildschut aan de Stationsweg 84. Op de agenda staan, behalve de regu liere punten, de bestuursverkiezing, samenwerking met de Streek VVV Alkmaar, het verloop van de busreizen 1997 en de bezetting van het infokan- toor.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 6