Amels Makelaardij woon flair. Stichting Heiloo Houden zo! lil'HM" iielilBi' H OTTEVEEL BixCOAZ LIMMEN, LET OP!!! ENTHOUSIASTE VERKOOPSTER gemeente II BROMFIETS VERZEKERING 1996 J Adviesgroep Hei Ioo SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTE EN FRUIT De Stichting Heiloo Houden zo! J Martin Schilder Autoservice B.V. Drogisterij Limmen dankt haar donateurs en de vele ondertekenaars van de adhesie tegen de aantasting van het grondgebied van Heiloo voor hun daadwerkelijke bijdrage waardoor het ons mogelijk wordt om komende procedures vakkundig juridisch aan te vechten. Wanneer het de politiek en de leden van de gemeenteraad ernst is om gestalte te geven aan hun verkiezingsprogramma's, zoals: Heiloo 2000; inwoners meer bij besluiten betrekken, voorstander van een referendum. Het voor het nage slacht behouden van de nog resterende karakteristieke gebouwen en landerijen, het dorp behouden zoals het nu nog is. Groen Links; inspraak. Waken voor het behoud van het karakter van het landelijke gedeelte van Heiloo. Voorkomen, dat in het agrarische gedeelte niet-agrarische bedrijvigheid ontstaat. VVD; openheid en adequate voorlichting. Geen nieuw bedrijventerrein in Heiloo. Uiterste zorgvuldigheid met betrekking tot het buitengebied. Grootste zorgvuldigheid bij inrichting van ons grondgebied, opdat het landelijk karakter verzekerd blijft. Extra aandacht voor het buitengebied, teneinde dichtslibben met woningen te voorko men. Pvda; luisteren naar suggesties en wensen vanuit de bevolking. Goede voorlichting. Natuur en landschap worden ontzien. CDA; behoud van het karakter van Heiloo. Een groene buffer tussen verstedelijkte gebieden. D66; bij nieuwe of gewijzigde bestemmingsplannen moet naast tijdige en goede inspraak, ook aan de bevol king en gemeenteraad een goed inzicht worden gegeven over de inhoud van die plannen, niet alleen op ver keerstechnisch gebied, maar ook op economisch gebied, ruimtelijke ordening en qua milieu duidelijkheid gewenst over de inrichting van de Boekelermeer. dan heroverwegen de voorstemmers het in december 1996 genomen raads besluit. Heiloo 2000, de VVD, de PvdA en Groen links stemden voor overdracht van de Boekelermeer aan Alkmaar, tegen stemden het CDA en D66. Inwoners van Heiloo mogen van de politiek verwachten, dat zij hun beloften nakomen! Heiloo Het Zandstuk 74 VRAAGPRIJS 294.000,- k.k. if VÊÊÊ mk Heiloo De Kuilenaar 61 Bent u nog geen donateur of sympatisant, stort dan alsnog een bijdrage op postgiro 1408045 t.n.v. Stichting Heiloo Houden zo! Heiloo ouden zo! Postbus 194 1850 AD Heiloo Telefoon 072 533 28 46 VRAAGPRIJS 267.000,- k.k. HOLLEWEG 44, HEILOO, tel. 072 533 06 56 De nieuwe regelgeving is aanleiding uw financiële situatie te herzien. Niet alleen aan het einde van het jaar maar juist iedere maand merkt u het resultaat van een goed, persoonlijk advies. Uw hypotheek, uw lijfrentepolis, uw spaartegoeden en zelfs uw spaarvorm verdienen nu, meer dan ooit, aandacht; heldere aandacht. Adviesgroep Heiloo adviseert naar duidelijke financiële voordelen. Bel Marcel Kok even voor een afspraak. Dat loont de moeite .en kost niets. Heiloo Baetenburg 126 VRAAGPRIJS 329.000,- k.k. Kennemerstraatweg 129 Heiloo (072) 533 533 O Automaatje 175,00 Spartamet 89,90 Snorfiets 90,90 per 1-5-1996. Inclusief plaatje en kosten. SSURANTIEKANTOOR Hogeweg 43, 1906 CB Limmen telefoon 072 5053061fax 072 5053666 Sinds 21 jaar de zaak voor moderne v gebruikte dames- en kinderkleding Zojuist ontvangen: aparte 'MERK' kleding o.a. Korii Joko,Rosner, Mondi enz Komt u vrijblijvend eens langs! Voor uw kinderen leuke kleding van o.a. Buffy, Oilily, Mexx enz Attentie! Uw beslist moderne zomer'merk'kleding is van harte welkom! Heerenweg 252 Heiloo Tel. 072 5338082 A vraagt een 3 kilo grandioze Navels 5 piek 5 kilo Jonagold5 piek 1 kilo mooie prei 1 piek 1 kilo verse witlof1 piek Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Geboortekaarten - Trouwkaarten Nu ook oy zaterdag geopend van n.oo tot 17.00 uur. Spreekuur Taxaties op 14 april Spreekuur taxatiebureau Afspraak maken Raadsvergadering Collectevergunning Commissie bezwaar- en beroepschriften Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Verleende bouwvergunningenl-toestemming Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Spreekuur wethouders Uw aktieve partners bij: aan- en verkoop onroerend goed, hypotheekanalyse, huur en verhuur, taxatie. Hoekwoning uit 1989 met diverse uitbreidingsmogelijkheden, zoals het vergroten van de woonkamer en het bijbouwen van een garage. Begane grond: Entree, toilet met fonteintje, tuingerichte woonkamer, open keuken. 1e Verdieping: 3 slaapkamers, complete badkamer met ligbad, aparte douche. 2e toilet en wastafel. Vaste trap naar de: 2e Verdieping: met mogelijkheid voor een 4e slaapkamer en dakkapel. De woning is voorzien van heteluchtverwarming. Een compleet isolatiepakket van ramen, muren en dak is bij deze woning vanzelfsprekend. Gezellig wonen is méér dan alleen een kwestie van geslaagde meubelcombinaties. Juist elementen als tapijt, gordijnen en raamdecoratie zijn van doorslaggevend belang. Uw Woonflair-specialist helpt u graag bij het maken van keuzes waarmee u de gewenste sfeer en warmte in huis haalt. Wij hebben een uitgebreide en gevarieerde collectie voor u; u kunt in de winkel al naar hartelust combineren. Zeker weten dat u bij ons de aankleding vindt die uw romantische interieur compleet maakt! Corr*bineer en woon tn°° Aanvaarding in overleg. Aan het begin van Ypestein niet ver van het station en centrum staat deze prima woning met tuin op het zuid-westen. Begane grond: Entree, royaal toilet met fonteintje, tuingerichte woonkamer met gestuc- te wanden en laminaatvloer, open keuken met hoek opgesteld keukenblok. Ie Verdieping: Speelse overloop, 3 slaapkamers, keurige badkamer met douche, 2e toi let en wastafel. 2e Verdieping: met vaste trap bereikbaar, wasmachine aansluiting en mogelijkheden voor een 4e slaapkamer De woning is voorzien van hetelucht c.v., tevens voor de warmwatervoorziening en uiter aard geheel voorzien van dubbel glas en dakisolatie. A hypotheken - assurantiën - pensioenen Heerenweg 60 1851 KS Heiloo 072 - 533 64 92 Aanvaarding in overleg. Bijzonder object, dat u zeker van binnen moet gaan bezien voor een juist oordeel. Begane grond: Uitgebouwde entree met laperto (marmer) vloer, toilet royale woonkamer van meer dan 40 m2 met merbau parketvloer, trapkast. Onder architec tuur uitgebouwde keuken van 10 m2 in luxe uitvoering met diverse inbouwapparatuur en veel werkruimte, bijkeuken. 1e Verdieping: 3 slaapkamers met vaste kasten, geheel betegelde badkamer met douche, wastafel en tweede toilet. 2e Verdieping: 4e slaapkamer met vaste kast, zolderberging. De woning is voorzien van een c.v. kombiketel uit 1995 en een close-in boiler in de keu ken. In de tuin die op het zuid-oosten ligt staat een stenen berging, tevens is er een aparte tuinkast aanwezig. De mogelijkheid is aanwezig voor het bijkopen van een garage. Aanvaarding in overleg. Elke dag geopend van 10.00-17.00 uur Vrijdagavond van 19.00-21.00 uur Inbreng van zomerkleding dagelijks van 10.00-12.00 uur Maandagmorgen gesloten. •officieel Seat dealer voor de hele regio Tevens: alle merken occasions reparatie alle merken alarm inbouw autoverhuur A.P.K. ramen graveren RIJKSWEG 87, LIMMEN - TELEFOON 072 5052144 Volkswagen Groep Kwaliteitsstoffering van uw meubelen vindt U bij MEUBELSTOFFEERDERU HEYNE Wij maken er een serieuze zaak van U een goed advies te geven. Handelsweg 18 Heiloo. Tel. 5334950 Voor offertes geopend op zaterdagochtend van 9-12 uur of na telefonische afspraak. voor 30 uur per week Diploma (assistent) drogist is niet vereist maar strekt tot aanbeveling. Inlichtingen en sollicitatie: Monique v.d. Laarschot Drogisterij Limmen Kerkweg 29a 1906 AV Limmen Tel. 072 505 31 38 (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 12-4 in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) Tel. (072) 50515 58 D.T.P. LITHOGRAFIE DRUKKERIJ 'AN DEN IARD ALLE (DIGITALE) DRUKTECHNIEKEN Pe afgelopen weken hebben velen van u vragen gesteld over de waardebeschikking en het taxatieverslag. Medewerkers van de gemeente stonden u te woord. Vragen over de opbouw van de taxaties konden zij echter onvoldoende beantwoorden, want - zoals u weet - zijn de taxaties verricht door een extern bureau. Om uw vragen zo goed mogelijk te beantwoorden is maandag 14 april aanstaande een medewerker van dit bureau op het gemeentehuis aanwezig van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 16.30 uur. Op afspraak kunt u hief uw vragen over de opbouw van de waarde van uw perceel stellen en over het taxatieverslag. Ook kunt u vragen hoe het taxatiebureau aan vergelijkbare panden is gekomen. Een afspraak met de medewerker van het taxatiebureau kunt u maken bij de telefonis te van het gemeentehuis op donderdag 10 april en vrijdag I I april van 8.30 tot 12.30 uur. Per gesprek is een kwartier gereserveerd. U kunt ook met meerdere mensen (bijvoorbeeld uit een straat) tegelijk komen. tijdstip: donderdag 10 april 1997 om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening. 2. Besluitenlijst van de raadsvergadering van 6 maart 1997. 3. Ingekomen stukken en evt. mededelingen. 4. Voorstel tot wijziging van de Verordening Bijzondere Bijstand. 5. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend crediet subsidiebudget 1997. 6. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een eenmalige bijdrage voor het instru mentenfonds van de Harmonievereniging Excelsior. 7. Voorstel inzake risico-inventarisatie gemeentelijke gebouwen in het kader van de ARBO-wet. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een crediet voor het opstellen van ver- keersveiligheidsplan en verkeersplan. 9. Voorstel tot wijziging van de Legesverordening. 10. Voorstel inzake herstructurering Gasbedrijf Midden Kennemerland NV. I IBegrotingswijzigingen. 12. Sluiting. Bovenstaande raadsvergadering is openbaar. In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergadering inzien. Burgemeester en wethouders van Limmen hebben een collectevergunning verleend aan het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten voor de periode van 13 april tot en met 19 april 1997. De commissie bezwaar- en beroepschriften zal zitting houden op maandag 14 april 1997 voor de behandeling van de bij burgemeester en wethouders ingediende bezwaarschriften. De vergadering begint om 19.30 uur in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 (zij-ingang) te Limmen. Agenda 19.30 uur: Hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgemeester en wet houders tot toekenning van bijzondere bijstand voor de kosten van een hoorapparaat. 20.00 uur: Hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgmeester en wethou ders tot weigering ontheffing te verlenen van het verbod om gedurende de periode I december 1996 tot I maart 1997, tijdens de periode van 18.00 uur tot 6.00 uur, in een recreatiewoning op recreatiepark Zomerweelde te verblijven. 20.45 uur: Hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgemeester en wet houders tot wijziging van de huisnummers aan de Kapelweg. i De hoorzittingen zijn openbaar en alle belanghebbenden worden in beginsel in eikaars aanwezigheid gehoord. De stukken liggen voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis op de afdeling Algemene Zaken. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Visweg 24 bouwen van een erker - Westerweg 48 bouwen van een erker - Westerweg 78 vergroten van een woning - Hogeweg 116 bouwen van een carport - Burg.Nieuwenhuijsenstr. 16: bouwen van een tijdelijke kantoorruimte Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, correspondentieadres: Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de vólgende aanvragen om bouwvergunning en meldingen van bouwvoornemen zijn inge diend: - Schoolweg 5 bouwen van een garage - Zonnedauw 9 bouwen van een tuinhuisje De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Het spreekuur van de wethouders is op dinsdagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Als u het spreekuur wilt bezoeken dan moet u een afspraak maken. Dit kan tijdens kan tooruren (telefonisch of persoonlijk) bij de receptie van het gemeentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 14