Oppositie wil onderzoek samenwerking met Heiloo Bloemendagen uitgesteld Lente-concert goed bezocht Pianoconcert Polo de Haas x it SV Vredeburg ronde verder Burgemeester E. Huisman reikt Certificaat Veilig Wonen uit Stormram opent Pax Christi Senicfaeet, X P - L I T I E Plaatselijk nieuws uit Urn men Senicfaett' UITKIJKPOST - 9 APRIL PAGINA 15 tmd 't jUimm&i jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag vóór 16.30 uur ingeleverd te worden op de volgende adressen: Ommen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 erij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 Gratis proefabonnement bibliotheek Projectkoor zoekt versterking Jubileum Rembrandtschool Tweede ronde HSV-competitie L 072- 112 5122222 l Sponsortocht Malawi P|jfL 1 T 1 E Conquista gaat playbacken Ouderavond Klein Duimpje SV De Vrijheid NK hoofdklasse libre Inleveren kopij voor: LIMMEN - De fracties van het CDA, PvdA en de VVD willen dat er toch een onderzoek gedaan wordt naar een eventuele samenwerking met noorder buur Heiloo. De oppositiepartijen heb ben afgelopen maandag een inititatief- voorstel hierover aangeboden aan bur gemeester en wethouders. Zij willen dat dit voorstel in de raadsvergadering van donderdag 10 april behandeld wordt. De oppositie is bijzonder ontstemd over de handelwijze van het college, dat besloten heeft geen onderzoek in noor delijke richting te laten uitvoeren. Dit nadat de Limmer Gemeenschap op 21 maart in een brief liet weten alleen te willen samenwerken met Castricum, Akersloot en Uitgeest. „Het college heeft kennelijk alles op één kaart gezet, in die zin dat de ge meente geen alternatieve keuzemoge lijkheden meer heeft. Wat te doen wan neer uit het onderzoek in zuidelijke richting naar de financiële en bedrijfs- technische gevolgen zou blijken dat een keuze in die richting voor Limmen niet erg aantrekkelijk is?1' aldus de begeleidende brief bij het voorstel. Volgens de CDA, PvdA en VVD heeft de gemeenteraad tot op de dag van vandaag nog geeri doorslaggevende overwegingen gehoord voor een samenwerking met de zuiderburen. Bovendien, zo zeggen zij, zal het resul taat van een dergelijk onderzoek pas in het late najaar bekend zijn. Omdat de kwestie zeker een rol zal spelen bij de komende verkiezingen hebben de bur gers dan ook recht op de resultaten van een alternatief onderzoek, aldus dè woordvoerders van de oppositiepartij en. Ook heeft de oppositie kritiek op de argumenten van de LG om voor de CALU (Castricum, Akersloot, Limmen en Uitgeest) te kiezen. „Het kan niet zo zijn dat een zo fundamentele keuze in de bestuurlijke organisatie als de keuze voor Noord of Zuid afhankelijk wordt gemaakt van bedrijfsvoeringsaspecten en dekkingsproblemen van dit mo ment." Volgens de VVD, CDA en PvdA kunnen daar op korte termijn oplossingen voor gevonden worden, die voorkomen dat er een onomkeerbare keuze wordt gemaakt. LIMMEN - Begin maart is in heel Limmen de eerste Bibliotheekkrant verspreid. In de krant, die samen met de bibliotheken van Akersloot, Uit geest en Castricum gemaakt is, zijn een paar zeer aantrekkelijke bonnen opge nomen. f Wie nog geen lid van de bibliotheek is, kan een gratis proefabonnement van een half jaar krijgen op vertoon van de bon uit het blad. Leden van de bieb kunnen de bonnen voor het gratis lenen van een cd of een gratis reserve ring gebruiken. De bonnen zijn geldig tot 1 mei van dit jaar. Wie geen Bibliotheekkrant ont vangen heeft, kan nog een exemplaar afhalen in de bibliotheek (zolang de voorraad strekt). LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde Vredeburg ronde 20 van de interne competitie. In groep A stond H. Ebels tientallen zetten lang zeer goed tegen koploper G. Hafkamp. In het eindspel toonde Hafkamp zijn routine en wist de teleurgestelde Ebels met goede zetten in verwarring te brengen en de uitslag in zijn voordeel om te buigen. Ook J. Zentveld toonde zijn verdedigings kunst en boog niet onder de vele aan vallen van J. Admiraal. Pas in de laatste seconde accepteerde Admiraal de onvermijdelijk geworden remise. M. Weigraven speelde met zwart de populaire De Leeuw-opening tegen E. Stolp maar verslikte zich na zes zetten in de juiste voortzetting. Stolp won en hield hiermee zijn aansluiting met de top-4. D. Schut had een gemakkelijke tegenstander aan R. Rommel, die in de opening de bescherming van zijn koning verwaarloosde en er niet meer aan te pas kwam. V. Deen speelde secuur tegen P. van de Heijdt, die groot moedig zijn verlies aanvaardde en de matzet aanwees. In groep B speelde Karin Kos goed tegen haar oudere broer Bart, die bovenaan staat. Een meningsverschil over een damezet van Bart bracht haar zo van de wijs, dat zij toch verloor. De uitslagen: A-groep: H.Ebels- G.Hafkamp 0-1, J.Admiraal-J.Zentveld remise, M.Welgraven-E.Stolp 0-1, R.Rommel-D.Schut 0-1, R.van de Storm-M.Limmen 1-0, P.van de Heijdt- V.Deen 0-1, H.Brak-B.Kerkhof 0-1, G.de Graaf-E.van Duin 1-0, J.de Graaf- H.Levering 0-1, J.Tebbens-T.Al 1-0, C.Pepping-N.Pepping remise en LIMMEN - Vorige week dinsdag heeft burgemeester EHuisman aan bewoners van een woning in Limmen een ingelijst certificaat Doel matig Beveiligde Woning9 uitgereikt. De familie kreeg deze oorkonde nadat hun woning volgens de adviezen en voorschriften voorgoed hang en sluitwerk van het politiepreventieteam waren aagebracht. In een korte speech feliciteerde Huisman de bewoners en sprak de wens uit dat veel bewoners in Limmen dit goede voorbeeld zullen volgen (foto Kitty Hoogland) LIMMEN - De Stichting Bloemen dagen Limmen heeft de datum voor de komende Bloemendagen definitief vastgesteld. Het evenement vindt plaats van zaterdag 3 tot en met don derdag 8 mei. Het bestuur heeft hiertoe besloten na een kleine rondgang langs de verschillende bollenvelden, waar str aks de benodigde hyacinthennagels vandaan moeten komen. In deze week hebben ook de scholen vakantie en er worden dan ook weer tienduizenden bezoekers verwacht. Vanwege de 4 mei-viering op zondag, heeft de stichting verder besloten dit jaar geen rondrit te houden en dus ook geen muziekkorpsen uit te nodigen. Wel zal op de avond van 5 mei een drumband de winnaar van de zilveren tulp gaan eren. De Stichting Bloemendagen Limmen vraagt in verband met de nationale vie ring van 4 en 5 mei om op deze beide dagen uitsluitend met rood-wit-blauw te vlaggen, en dus niet met de Limmer vlag. Op 4 mei moet de vlag tussen 18.00 en 21.10 (zonsondergang) boven dien halfstok. Niet alleen zullen tijdens de Bloemen dagen allerlei beeldschone mozaïeken in de buitenlucht te zien zijn, in Vredeburg worden deze week prachti ge bloemstukken van de regionale R.Limmen-D.Aafjes 1-0. B-groep: Karin Kos-Bart Kos 0-1, Cees Pepping-Wil Könst 0-1, Robert Termes- Lex Winder 0-1, Niels Admiraal-Paul Mooij 0-1, Maarten Kos-Liselotte Admiraal 1-0, Jeroen Düin-Paul Evenhuis 0-1, Willemijn Koot-Wilmer Kaandorp 1-0, Mark Beentjes-Siebe Meijer 0-1, Tjeerd Blom-Wiedeke Meijer 1-0 en Jan Valkering-Jeroen Kaandorp 1-0. LIMMEN - Op woensdag 2 april start ten de koorrepetities voor het project De Windlimmer. Het project is opgezet door de Stichting Culturele Raad Limmen en behelst een gezamenlijk optreden van ha'rmonie-fanfare-orkest Excelsior, een gemengd koor en vijf solisten. De solisten zijn André Valkering (pia no), Harry Mooij (zang), José Win kelaar (fluit), Bert Baars (saxofoon) en Milan Kracht (gitaar). Er wordt een avondvullende composi tie uitgevoerd van componist Egon Kracht. Het koor staat onder leiding van Jelle Jan Klinkert en heeft dringen de behoefte aan tenoren en nog een paar bassen. Ook sopranen en alten kunnen zich nog opgeven. Voor inlichtingen en aanmeldingen: Ria Hooijboer, 072-5052235 of Hanny Kracht, 072-5054019. De repetities vin den plaats in het repetitiebebouw van Excelsior aan de Schoolweg te Limmen op woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. LIMMEN - Afgelopen zondag was De Burgerij bijna te klein voor het grote aantal mensen dat kwam luisteren naar het lente-koffieconcert door Harmonie Excelsior. Lichte, goed „in het gehoor liggende muziek werd verzorgd door onder andere het talentvolle Opleidings orkest, met de altijd even enthousiaste dirigente Ester Hoek. Wiener Schnit zel, Tjoek-tjoek-tjoek-cha-cha en Rock the House werden door het orkest gespeeld. Drie leden en een gastspeler voerden een drum-intermezzo uit, gecomponeërd door Harold Versteege. De drumband, uitgebreid met nieuwe LIMMEN - De Culturele Raad is er trots op de internationaal befaamde en veelzijdige concertpianist Polo de Haas op 12 april te kunnen begroeten voor een concert. Polo de Haas zal een muzikale reis door de tijd maken. Hij begint zijn trip in de zeventiende eeuw met de transpa rante, parelende sonates van Domenico Scarlatti (1685-1757). Hij rest vervol gens door naar de romantiek van Fréderic Chopin (1810-1925) en Erik Satie (1866-1925). Polo de Haas wordt door de Culturele Raad een veelzijdig musicus genoemd, die houdt van Scarlatti en Satie, maar ook van eigen tijdse componisten, van improvisatie en van authentieke Indiase muziek. Bovendien componeert hij en ook in Limmen zal hij een stuk van eigen hand spelen. Het concert vindt plaats in de Ne derlands Hervormde kerk aan de Zuidkerkenlaan om 20.15 uur. De toe gangsprijs is f 10,-. U kunt reserveren op nummer 072-5051456 (gemeente huis). afdeling van Groei en Bloei tentoonge steld. Vanwege het uitstel is een aantal data voor de activiteiten die aan de Bloe mendagen vooraf gaan verschoven. De belangrijkste zijn: het deelname formu lier moet voor 19 april ingeleverd wor den; de nageldistributie is op 27 .april; vlaggetjes kunnen worden besteld tot en met 20 april en afgehaald op 28 april en de feestavond is verschoven naar 3 mei, met muziek van Poker. AKERSLOOT - Op woensdag 16 april is er feest op de openbare basisschool Rembrandt ter ere van haar twintigja rig jubileum in het huidige gebouw, 's Morgens is er voor de kinderen van de school een leuk cultureel program ma. Poppentheater Petit en een stripte kenaar Erik de Rop. Dit is de tekenaar van Suske en Wiske en Schanulleke (uit de Okki). 's Middags is er een minikermis in en rond de school. Hiervoor zijn alle kin deren van Akersloot uitgenodigd. LIMMEN - Zondag 13 april wordt er voor de tweede keer gevist in de all round competitie. Deze keer in de Nauernasche vaart nabij Krommenie. Het is tijdens deze wedstrijd niet toege staan te vissen met wormen, vanwege de gesloten tijd. Het vertrek is om 7.00 uur bij garage Schilder, alwaar ook de plaatsloting is. Om 8.00 uur zal de toeter voor het begin van de wedstrijd klinken. Na afloop is er prijsuitreiking en verloting in eetcafé de Uitkomst. Deelname is voor bij de federatie Midden Noord- Holland aangesloten leden. Visakte is verplicht. Deelname kost f 5,-. Vorige week waren diverse bestuursle den van de verenigingen van Limmen, Castricum en Akersloot actief om vele honderden vissen te redden in de Mientsloot. Met vereende krachten werd een reddingsoperatie op touw gezet, waarbij zo'n 1.000 brasems, enke le snoeken en een veertiental karpers, alsmede wat paling, baars en voorn, overgezet werden naar het Kerkemeer. HSV bedankt alle medewerkers voor hun inzet en de Stichting Noordhol lands Landschap voor het beschikbaar stellen van een boot. leden, voerde het publiek mee door Afrika. En natuurlijk was er het groot harmonieorkest, onder leiding van Cock van der Molen, dat na een valse start Latijnse, film- en populaire muziek speelde. Tijdens het concert werden drie jubila rissen in het zonnetje gezet. André Dekker is 40 jaar lid van de drumband en maar liefst 25 jaar voorzitter van de vereniging. Hans de Goede is cornettist en 25 jaar lid en Nico-Jan Kroone (kla rinettist) werd om diezelfde reden gehuldigd. Burgemeester E. Huisman was aanwezig om de diverse onder scheidingen op te spelden*. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Mid denweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezond heidszorg: voor al uw vragen 072- 5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebu reau) 072-5054275, maandag, dinsdag 9.00 uur. 13.30 van en vrijdag van 8.30 tot Inloopspreekuur maandag tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26Ageopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijk gebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 8.00 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Pianist Polo de Haas. LIMMEN - Tussen 28 en 29 maart werd een ruit van een school aan de Lage Weide vernield. Er werd provisorisch een plaat voorgezet, die in de nacht daarop meteen weer vernield werd. Op 30 maart werd een jongeman bij het verlaten van een café op de Middenweg geslagen. Als gevolg hiervan werd hij met letsel door een ambulance overge bracht naar het MCA. In twee tuinen van woningen aan 't Kieftenland werden molens vernield. De molenwieken werden later op het dak van een schuur teruggevonden. Op de Rijksweg ter hoogte van de krui sing met de Westerweg kwam de be stuurder van een motorfiets ten val. Oorzaak hiervan was dat een voor hem rijdende personenauto linksaf sloeg. De motorrijder moest krachtig rem men en kwam hierdoor ten val. Er was alleen materiële schade. Op 31 maart vond op de Rijksweg een aanrijding plaats waarbij in totaal vier personenauto's waren betrokken. Oor zaak was dat er onvoldoende afstand werd bewaard. Een tweetal inzittenden werden voor onderzoek naar het MCA overgebracht. Op 1 april werd van 7.00 tot 9.00 uur op de Enterij een snelheidscontrole ge houden. Vijf bestuurders mochten met een bekeuring op zak hun weg vervol gd- Bij een snackbar aan de Rijksweg werd LIMMEN met een vals biljet van honderd Duitse marken afgerekend. Omdat de mede werkers de zaak niet vertrouwden werd het kenteken van de auto waarmee de klant wegreed genoteerd. Het onder zoek is gaande. Op 3 april werd er in een woning aao de Sportlaan getracht in te breken. Een raam en een kozijn van de keuken wer den geforceerd. Gevonden voorwerpen: een zonnebril met geslepen glazen en een blauwe kin dermountainbike. Verloren voorwerp: drie sleutels in een hoesje. LIMMEN - In het kader van de Vastenactie hebben 97 kinderen van de St. Maarten basisschool woensdagmid dag 19 maart meegelopen met de spon sorwandeltocht van 5 of 10 kilometer door Limmen. Het goede doel was de aanleg van een rivierdam en een drink watervoorziening in Malawi in Zuid- Afrika. De kinderen hebben hiervoor f 4.442,- bij elkaar gelopen. Aan het einde van de wandeling kregen alle kinderen een bakje met blauwe druifjes aangeboden door Rinus van Zaal voor het water project in Malawi. Nederlands Hervormde Kerk Optreden door pianist Polo de Haas op zaterdag 12 april, aanvang 20.15 uur. Gemeentehuis Limmen Tot 1 mei expositie van etsen van gra fisch collectief De Moet en beelden van Ellen van der Dussen. Geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Galerie Amber Tot en met 27 april expositie van schil derijen van Rem de Boer en beelden van Gerda Kooger. De galerie aan de Dusseldorperweg 18 is geopend van donderdag tot en met zaterdag, van 14.00 tot 17.00 uur. Gemaal 1879 Tot en met 19 mei aquarellen, keramiek en bronzen beeldjes van Tineke Kramer-Pijnappel, op zondag van 11.00 tot 17.00 uur en op afspraak (tel. 0251 - 311705 of 313253). Het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot is te bezich tigen op de eerste zondag van de maand van. 14.00 tot 17.00 uur.Toegang is f 2,-, kinderen en donateurs gratis. 112 Noord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 AKERSLOOT - Op 5 april werd uit het motel een handtas ontvreemd, met daarin een geldbedrag en een paspoort. LIMMEN - Bij de kinderwerkgroep van Conquista kunnen kinderen van 4 tot 12 jaar op 12 april van 10.30 tot 12.30 uur sleutelhangers maken. Intree is f 1,-. De tienerwerkgroep houdt op deze zaterdag een disco van 19.00 tot 23.00 uur. De jongerenwerkgroep heeft op 27 april een dartwedstrijd georganiseerd. Meer informatie vind je op het prik bord in de gang. Openingstijden zijn op vrijdag en zaterdag van 20.30 tot 1.00 uur en op zondag van 15.00 tot 19.00 uur. In Conquista wordt een playbackshow gehouden op maandag 19 mei. Deze playbackshow is in principe voor de kinderwerkgroep en de tienerwerk groep, maar als jongeren vanaf 16 mee willen doen, valt daar altijd over te pra ten. Vanaf vandaag kun je je opgeven bij de medewerkers. Ouders, vrienden en belangstellenden kunnen komen kij ken tijdens de show. De inschrijving is vrij en er zijn leuke prijzen. LIMMEN - Op dinsdag 15 april is er van 20.00 tot 22.00 uur in peuterspeel zaal Klein Duimpje een ouderavond met als thema Het stellen van regels en grenzen. Er wordt een video vertoond over dit onderwerp. De avond staat onder leiding van de wijkverpleegkundigen mevrouw J. van Leeuwen en mevrouw L. de Waard. LIMMEN - Vorige week dinsdag werd de verbouwde basisschool Pax Christi officieel heropend. De Pax Christi groeide sinds begin jaren negentig zo hard, dat de aula en de koffiekamer van de leerkrachten gebruikt moesten wor den om klassen onder te brengen. Omdat er op de toenmalige Cornelius- school lokalen leegstonden gingen er in het schooljaar 93-94 voor het eerst twee groepen naar de oostkant van de Rijksstraatweg. Het probleem werd het dagelijks oversteken van deze drukke weg. Een grote groep ouders begeleid de de kinderen daarbij. Uiteindelijk werd gekozen om de Pax Christischool uitte gaan breiden. In de zomervakantie vorig jaar werd begon nen met de voorbereidingen en op 20 en 21 maart dit jaar konden vier groe pen terugkomen naar de Pax Christi, hoewel nog steeds 56 kinderen dage lijks de oversteek moeten maken naar de oostkant. Door twee jongens van groep 8 werd dinsdag, onder toeziend oog van alle leerlingen, leerkrachten en diverse ouders, een kastanjeboom geplaatst op de nieuwe speelplaats. Twee meisjes van groep 8 maakten een gedicht dat in een fles onder de wortels van de boom werd begraven. Aan mevrouw C. Bruschke en mevrouw B. Uylenhoet van de werkgroep ontwik kelingssamenwerking Limmen werd een cheque van f 1100,- overhandigd voor een schoolproject in Burkina Fasso. De leerlingen brachten dit bedrag met een sponsorloop bijeen. De echte opening van de nieuwbouw werd verricht door een vertegenwoor digers van elke lesgroep die met een stormram de nieuwe deur openden. De feestochtend eindigde met het oplaten van vele ballonnen, die met helder weer en een matige westenwind het luchtruim kozen, 's Avonds was er voor iedereen een inloopuurtje. Directeur Lamers werd aangenaam verrast door de ouderraad met een sound-mixer voor in de nieuwe aula en een bouwbe drijf overhandigde hem een cheque van f 1200,-. Werkgroep Burkina Fasso ontving van de Pax Christi-school een cheque ter waarde van f 1100, -. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 8.00 tot 12.30 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dins dag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis! Grofvuil tel. 5413533. Bejaarden welzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot J9.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. LIMMEN - De resultaten van week 13: A-klasse - J. Hageman 96 pnt. B-klasse - E. Weijers 96 pnt, R. Hageman 91 pnt. C-klasse - J. Kaandorp 96 pnt., F. Bakker 86 pnt. De resultaten van week 14: A-klasse - J. Hageman 96 pnt., E. Koppes 94 pnt. B- klasse - E. Weijers 98 pnt., M. Ehlhardt 94 pnt., B. Sassen 94 pnt., R. Hageman 89 pnt. C-klasse - J. Kaandorp 96 pnt., F. Rienks 93 pnt., F. Bakker 87 pnt. AKERSLOOT - Vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 april zal in biljartcen trum De Vriendschap in Akersloot de nationale finale hoofdklasse libre klem worden gehouden. De organisatie van deze nationale titelstrijd is in handen van biljartvereniging Heiloo '82, een vereniging die wekelijks op maandag avond haar clubavond heeft in dit bil jartcentrum. Ondanks het ontbreken van eigen spe lers in deze finale is de biljartclub dik tevreden met de prestaties van afgelo pen seizoen. Twee districtskampioenen persoonlijk, terwijl het eerste team ook kampioen is geworden, terwijl het tweede en derde team deze week beslissingswedstrijden moeten spelen om kampioen te worden. De acht sterkste spelers in deze hoofd klasse libre komen uit het gehele land en zullen via het bekende AVE-sys- teem trachten kampioen van Nederland te worden. De opening zal vrijdag 11 april geschieden door burge meester Cornelisse van Akersloot. De aanvangstijden zijn op vrijdag en op zaterdag 11.00 uur en op zondag 12.00 uur. Wie belangstelling heeft in deze topklasse van het libre is van harte wel kom tijdens deze drie wedstrijddagen in biljartcentrum De Vriendschap te Akersloot. De entree is geheel gratis en de wedstrijden spelen zich af tussen 11.00 uur 's morgens tot en met 23.00 uur in de avond.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 15