Kopij Uitkijkpost LIMMEN. LET OF!!! gemeente Zomerschoon wint stratencompetitie verlies en winst voor NK llOOfdklHSSC libfG SPIKE'S MMPPELEN, GROENTE EN FRUIT y PAGINA 14 UITKIJKPOST-16 APRIL Wandelen met Te Voet Meervogels In Heiloo kan kopij voor de Uitkijkpost getypt en voorzien van naam en telefoon nummer van de afzender (tijdens kantooru ren) ingeleverd worden tot uiterlijk maandag 16.30 uur bij het kantoor van Drukkerij Uitkijkpost, De Hoefsmid 5 in Heiloo. Avondfietstochten Discussie Grote Orgelmis Bach Collecte Humanistisch Verbond gehandicapten Sport Geboortekaarten - Trouwkaarten Nu ook op zaterdag geopend van li.oo tot 17.00 uur. ZANDEN ARD Weet u het verschil? tussen een verf kleuring en een plantenkleuring? tussen een alkalische en een neutrale permanent? tussen een ondersteuning en een permanent? tussen advies geven en advies vragen? tussen verzorging in lang en kort haar? tussen verzorgende creme en verzorgende shampoo? tussen shampoo tegen vet, en voor droog haar? tussen mousse voor gekruld, en stijl haar? tussen gel en gelwax? tussen roos en huidschilfers? Wist u dat? Wij alle verschillen kennen. U altijd bij ons advies krijgt. Wij regelmatig cursussen volgen, om u van de nieuwste ontwikkelingen op de hoogte te houden. Wij koffie van de wereldwinkel schenken, deze altijd vers is. U bij ons in schone lucht verblijft, omdat er een luchtreiniger aanwezig is. Wij u een hoofdmassage kunnen aanbieden. Dit wordt gedaan met speciale hoofdhuidoliën, afgestemd op de conditie van uw hoofdhuid. Wij ook uw make-up verzorgen. Daarvoor een visagist in huis hebben Wij op vrijdag tot 21.00 geopend zijn. Zowel dames als heren behandelen. Wij veel plezier in ons werk hebben en wij u graag zien binnenkomen bij HAARMODE Dusseldorperweg 105 •Limmen 072 5052456 3 kilo super navelsinaasappelen5,00 5 kilo Elstar 5,00 2 kroppen sla1,00 1 kilo mooie witlof1,00 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Commissievergaderingen Vergadering commissie WPO Vergadering commissie ABF/ROV ABF ROV Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Verleende bouwvergunningenl-toestemming Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Verleende vrijstelling Kapvergunningen Wijziging Legesverordening 1996 Collectevergunning Voorgenomen medewerking Nieuws van burgemeester en wethouders Bedrijven Kontakt Dagen Adressen Limmen LIMMEN - Het Oranje-Wit dames 1 volleybalteam kwam een enkel puntje tekort voor rechtstreekse promotie naar de tweede klasse. De tweede plaats geeft echter ook kans daarop via het spelen van promotiewedstrijden. Donderdag 17 april wordt de eerste daarvan gespeeld tegen het Alkmaarse RS '77. De aanvang is 20.00 uur. Onder grote publieke belangstelling werden de afgelopen week de laatste wedstrijden gespeeld in de eindronden van de Limmer stratencompetitie. Zowel in de A- als in de B-poule waren meerdere kandidaten voor de titel. In de B-poule ging het team van De Admiraal met de eer strijken. Tegen BN All Stars, sterk gestart in de B-pou le maar vier wedstrijden op rij verloren, speelden De Admiralen een gedegen partij. De Laatbloeiers, leiders in de B- poule tot nu toe en reeds uitgespeeld, moesten vanaf de tribune toenzien dat hun naaste belagers op gelijke hoogte kwamen. Tegen De Wiekenders, dat vocht voor een eervol resultaat, hadden zij het moeilijker. Maar ze wisten toch een puntje te pakken. 7 Bier& 1 Cola, dat ook aanspraken op de titel had, ver sloeg BN All Stars, maar liet tegen Kerkweg een belangrijk punt liggen. Het moedige Kerkweg wist met dit re sultaat de eer te redden en dat gaf toch nog enige kleur aan de Rodè Lantaarn. In de A poule was het nog spannender. Het zeer sterk spelende Zomerschoon gaf in de wedstrijd tegen de Schoolweg blijk van haar titelaspiraties. De Schoolweg, vechtend voor iedere bal, kwam toch kwaliteit te kort om het Zomerschoon lastig te maken. Beaux et Belles verloor een belangrijk punt in de wedstrijd tegen de ZWRVTJS. De Schoolweg en de ZWRVTJS deel den de punten, zodat de laatste wed strijd in deze competitie, tussen The Old-Generation en Beaux et Belles de beslissing moest brengen. The Old- Generation, dat zijn wedstrijd tegen Zomerschoon kansloos verloor, her stelde zich na de die smadelijke neder laag en deed zijn sportieve plicht. In een spannende wedstrijd wisten zij Beaux et Belles te verslaan. Door deze uitslag eindigde Zomer schoon op de eerste plaats en kon Frans Scheepmaker, de naar hem ge noemde wisseltrofee aan de aanvoer der van Zomerschoon overhandigen. Het komende seizoen zal een vervolg worden gegeven aan deze zeer geslaag de competitie. Voor informatie of even tuele belangstelling kunt u contact op nemen met Tebbe Tebbens, tel. 072 5051732 of met Jan Out, tel. 072- 5051800. Eindstand A-poule: Zomerschoon 10 5 2 3 3 13 41. Beaux et Belles 10 5 3 2 12 29. The Old Generation 10 4 2 4 12 -3. ZWRVTJS 10 2 2 6 10 -19. Schoolweg 10 1 3 6 8 4. Bultiny's 10 1 6 3 5 -52. Eindstand B-poule: De Admiraal 10 6 1 3 15 92. 7 Bier &1 Cola 104 06 14 83. De Laatbloeiers 10 6 2 2 14 76. BN All Stars 105 5 0 10 15. De Wiekenders 10 2 6 2 6 -62. Kerkweg 10 0 9 1 1 -204. EGMOND - De afdeling Noord- Holland van Te Voet houdt op zondag 20 april een kennismakingswandeling van circa 16 kilometer naar Egmond aan Zee. Het vertrek is om 11.00 uur vanuit de hal van station van Alkmaar. Er wordt een bijdrage gevraagd van f 2,-. Hierbij is de duinkaart niet inbegre pen. Deze kan onderweg aangeschaft worden. Vanuit Egmond aan Zee gaan er bussen naar Alkmaar en Castricum. Het eerste stuk van de wandeling gaat over de jaagpaden van de Hoever- en Bindervaart. Deze openbare paden, dwars door de weilanden, zijn lange tijd illegaal afgesloten geweest, maar zijn sinds kort weer voor de wandelaar toe gankelijk. De duinen, die meteen na Alkmaar al in beeld komen, worden uiteindelijk via Egmond-Binnen te be reikt. Door één van de mooiste stukken van het Noord-Hollands Duinreservaat gaat de route naar Egmond aan Zee. AKERSLOOT - De heren senioren 1 verloren HCV 90 met 12-19. Was Meervogels thuis tegen HCV de meer dere, de return was van veel minder kwaliteit en er werd dan ook verdiend verloren. HCV beschikte over enige tweedelijnschutters die moeilijk te ver dedigen waren. Ook de HCV keeper had zijn dag en stopte de meest on waarschijnlijke ballen, waardoor HCV ondanks het goede keeperswerk van Sander Verduin tot een 9-3 ruststand kon uitlopen. Na rust een beter spelend Meervogels, dat via de uitblinker Ron Out de ach terstand verkleinde naar 15-11. Na rust speelde Jacco Kerssens enige tijd mee, maar jammer genoeg speelde zijn bles sure weer op. In de slotfase maakte HCV korte metten met Meervogels en won met 19-13. De dames senioren 1 versloegen Achilles met maar liefst 22-8. De dames van Meervogels hebben in de laatste zaalwedstrijd fors uitgehaald. Het was een wedstrijd waarin de tegenstander geen kans kreeg naderbij te komen. Meervogels kon echt stunten met flyers en andere systemen. Met deze wed strijd sloten Wendy Zandbergen, Ellen Zandbergen en Mirjam Kerssens een lange handbalcarrière af. Ook Helma Krom nam afscheid, zij wil meer spelen en krijgt daarvoor in een lager team meer gelegenheid. Cora Broersen en Tiny Leyen, begeleidster en therapeute, gaan ook de selectie verlaten, zij beiden zijn ook heel lang verdienstelijk voor Meervogels geweest. AKERSLOOT - Het afgelopen week end was biljartcentrum De Vriend schap strijdtoneel van de nationale fi nale hoofdklasse libre. De organiseren de vereniging Heiloo 82 kon zich geen betere finale wensen. Na de eerste ronde kwam Bert Kaan dorp uit Vaassen aan de kop en deze speler wist zich tot aan de zesde ronde te handhaven in deze koppositie. In de zesde rond verloor hij kansloos van Rob Duis uit Lobith, waardoor hij in puntenaantal gelijk kwam te staan met de als eerste geplaatste Ton van Ee- kelen. De laatste partij van deze finale moest de beslissing brengen. De zenuwen speelden beide spelers behoorlijk par ten, maar Ton van Eekelen wist zijn hoofd koel te houden en zegevierde in 22 beurten over een teleurgestelde Bert Kaandorp. Gewestelijk afgevaardigde J. de Liefde kon Ton van Eekelen huldigen als nieu we nationale kampioen. Maar liefst drie spelers in deze nationale finale wisten te promoveren. De eindstand was als volgt: l.T.van Eekelen 12 pnt., 2. A.N. Kaandorp 10 pnt., 3. J.Hengeveld 8 pnt., 4. R.C.G. Duis 6 pnt., 5. F.A. van Hoeve 6 pnt., 6. W. Zijderveld 6 pnt., 7. A. de Vos 4 pnt., 8. N. Vermeulen 4 pnt. ALKMAAR- Dinsdag 22 april houdt Le Champion een fietstoertocht over een afstand van 30 kilometer. Een uit gebreide routebeschrijving voert u over de stilste weggetjes en fietspaden in de omgeving. U kunt vanaf 18.30 tot 19.00 uur inschrijven in café Du Passage, Scharlo 1 te Alkmaar. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,-, voor kinderen tot en met 12 jaar onder be geleiding f 1,-. Voor een klein bedrag extra kunt u tevens in het bezit komen van een leuke herinnering. Er zijn ook avondtochten op dinsdag 29 april, 6,13, 20 en 27 mei via andere routes. Inlichtingen kunt u krijgen bij A. Eyman, tel. 0251-225311. ALKMAAR - Op zaterdag 19 april or ganiseert de Stichting Beheer Grote Kerk Alkmaar het eerste orgelconcert van het nieuwe seizoen in de Grote Sint Laurenskerk te Alkmaar. Op het pro gramma staat de Grote Orgelmis van Johann Sebastian Bach. De uitvoeren den zijn de organist Hans van Nieuw koop en het Westerkerkkoor uit Amsterdam onder leiding van Piet Hulsbos. Het concert begint om 20.15 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar op zater dag 19 april tussen 10.00 en 17.00 uur in het kerkgebouw en vanaf 19.00 uur voor aanvang van het concert. De toe gangsprijs is f 12,50 en voor donateurs van de Stichting Vrienden, 65+ en CJP f 10,-. activiteiten Limmen/Akersloot Gemeentehuis Limmen Tot 1 mei expositie van etsen van gra fisch collectief De Moet en beelden van Ellen van der Dussen. Geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Galerie Amber Tot en met 27 april expositie van schil derijen van Rem de Boer en beelden van Gerda Kooger. De galerie aan de Dusseldorperweg 18 is geopend van donderdag tot en met zaterdag, van 14.00 tot 17.00 uur. Gemaal 1879 Tot en met 19 mei aquarellen, keramiek en bronzen beeldjes van Tineke Kramer-Pijnappel, op zondag van 11.00 tot 17.00 uur en op afspraak (tel. 0251- 311705 of 313253). Het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot is te bezich tigen op de eerste zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur. Toegang is f 2,-, kinderen en donateurs gratis. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Ko ningsweg 36 te Akersloot en geopend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Galerie NU Van 19 tot en met 27 april open huis voorjaarsexpositie met keramiek en tuinobjecten, bronzen beelden en schil derijen en grafieken van diverse kun stenaars. Galerie aan de Nuhout van der Veenstraat 48 in Castricum dage lijks geopend van 13.00 tot 21.00 uur. ALKMAAR - Het Humanistisch Ver bond afdeling Alkmaar-Den Helder houdt een openbare discussie op dins dag 22 april in buurthuis De Watertoren, van Teijlingenstraat 20 te Alkmaar. De aanvang is 20.00 uur, zaal is open om 19.30 uur. De toegang en een kopje koffie in de pauze zijn gratis. Het thema van deze avond is: Is Nederland vol? Voor info kunt u bellen met tel. 072-5124108. REGIO - In de week van 13 tot en met 19 april wordt opnieuw de nationale collecteweek voor de gehandicapten sport gehouden. De successen die de Nederlandse paralympische ploeg in Atlanta boekte, laten zien welk per spectieven de sport mensen kan bie den, ook als ze gehandicapt zijn. Omdat de voorzieningen en begelei ding duur zijn bij het aangepast spor ten, is er veel geld nodig. Niet alleen in de topsport, maar ook voor recreatieve toepassingen. Alle grote organisaties op het gebied van aangepast sporten werken samen. Alleen op die manier kan een zo groot mogelijke opbrengst bijeengebracht worden in de collecte'- week. Het Nationaal Fonds Sport ge handicapten (NFSG), de Zeeuwse Sportraad, de Nederlandse Bond voor Aangepast Sporten (NEBAS) en de Nederlandse Sportbond voor mensen met een verstandelijke handicap heb ben daarom de handen ineen geslagen. Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) Tel. (072) 50515 58 FDRUKKERIJ ALLE (DIGITALE) DRUKTECHNIEKEN D.T.fc. .LITH0ÜRAFJE Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 18-4 in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! tijdstip: maandag 21 april 1997 om 2Q.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1. Opening 2. Ingekomen stukken/mededelingen/eerder gedane toezeggingen 3. Terugkoppeling uit samenwerkingsverbanden 4. Verslag (gecombineerde) vergadering 18 maart 1997 5. Bijdrage aan Stichting Bloemendagen 6. Bijdrage aan het Oranje Comité 7. Besteding budget Sociale vernieuwing 1997 8. Definitieve subsidie 1995 Stichting Museum voor de Bloembollenteelt 9. Rondvraag 10. Sluiting tijdstip: dinsdag 22 april om 20.00 uur plaats gemeentehuis, Zonnedauw 4 te Limmen agenda: 1Opening 2. Ingekomen stukken/mededelingen/lijst van toezeggingen 3. Terugkoppeling samenwerkingsverbanden 4. Verslag van de vergadering van 18 maart 1997 5. Voorjaarsnota 6. Kerntakendiscussie 7. Verslag van de vergadering van 18 maart 1997 8. Voorbereidingsbesluit t.b.v. bouwplan van dhr. v/d Steen aan de Uitgeesterweg 9. Voorbereidingsbesluit t.b.v. bouwplan van dhr. Bos aan de Kapelweg 10. Dekking/onderhoud gemeentelijke gebouwen I IRondvraag 12. Sluiting Bovenstaande commissievergaderingen zijn openbaar. Wanneer u tijdens de vergaderingen over een van de te behandelen onderwerpen uw mening wilt geven, kunt u van het spreek recht gebruik maken. U moet dat wel van te voren afspreken met de voorzitter. Inzage en afhalen van commissiestukken In het gemeentehuis en de bibliotheek kunt u de stukken van deze vergaderingen inzien. Houders van een abonnement zonder portokosten, kunnen de commissiestukken afhalen bij de receptie van het gemeentehuis (van 8.00 tot 12.30 uur en - behalve vrijdagmiddag - van I 3.30 tot 17.00 uur). Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-toestemming te verlenen voor: - Hogeweg tussen 98 en 106: bouwen van een woonhuis garage Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening in dienen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, correspondentieadres: Postbus 252, 1800 AG Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning en meldingen van bouwvoornemen zijn inge diend: bouwen van een blokhut bouwen van een berging vergroten van een woonhuis veranderen van een woonhuis tot invalidenwoning bouwen van 2 dakkapellen bouwen van een dakkapel - Zonnedauw 5 - Kapelweg 32 G - Hogeweg 70 - Tormentil (Kerkweg-Noord) - Ostara 6 8 - Zomerschoon 59/61 De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Bij de gemeente is onderstaande aanvraag om een kapvergunning ingekomen. De aanvraag ligt, vanaf de dag na datum van deze publicatie gedurende zes weken ter inzage bij de gemeenschappelijke technische dienst. Belanghebbenden kunnen gedurende deze termijn hun zienswijze over een aanvraag schriftelijk kenbaar maken. Deze reactie dient te worden gericht aan burgemeester en wethouders van Limmen, Zonnedauw 4 1906 HA Limmen. Voor het inzien van de aanvragen en voor monde linge reacties kunt u telefonisch een afspraak maken met de heer J.W. Kruizipga, tel. 0251-314253. Plaats Kerkweg 8 Aantal I Boomsoort Es De gemeenteraad heeft in haar openbare vergadering van 10 april jl. een wijziging van de Legesverordening 1996 vastgesteld. De wijziging heeft betrekking op standplaats vergunningen. De wijziging treedt op maandag 21 april a.s. in werking en ligt vanaf heden ter inzage bij de sector Algemene Zaken op het gemeentehuis. Burgemeester en wethouders van Limmen hebben een collectevergunning verleend aan de Nederlandse Hartstichting voor de periode van 20 april tot en met 26 april 1997. Burgemeester en wethouders van Limmen maken bekend dat zij onder toepassing van de vrijstellingsprocedure op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening medewerking verlenen aan: - het bouwen van een woonhuis garage aan de Hogeweg tussen nr. 98 en 106 te limmen De belanghebbende bij dit besluit kan op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht binnen 6 weken na bekendmaking van dit besluit hiertegen een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Postbus 9, 1906 ZG Limmen. Daarnaast kan op grond van artikel 8:81 van genoemde wet, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen dit vereist, de president van de rechtbank worden verzocht een voorlopige voorziening te treffen. Een dergelijk verzoekschrift moet worden gericht aan de President van de Rechtbank, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Voor de behandeling van dit verzoek is griffierecht verschuldigd. Het college van burgemeester en wethouders is van plan om medewerking te verlenen aan: - het plaatsen van een dakkapel op de woningen op de percelen Enterij 37 en Wanne 4. Inzage en bezwaren Deze bouwplannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan en liggen vanaf 17 april 1997 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze periode kunnen belanghebbenden hun bedenkingen schrif telijk inbrengen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Nieuws over de gemeente Limmen kunt u elke woensdag van 18.30 tot 19.00 uur beluisteren in het radioprogramma van de OSU: "Gemeentevoorlichting Limmen". In dit live-programma bespreekt telkens één lid van het Limmer college de belangrijkste agendapunten van de laatste collegevergadering. Tijdens de uitzending kunt u bellen (0251-314519) voor een nadere toelichting over een van de onderwerpen. De OSU zendt uit op de FM; via de kabel op 89.0 Mhz en via de ether op 106.7 Mhz ALKMAAR - Op donderdag 24 en vrijdag 25 april worden voor de zesde maal in tenniscentrum 't Goede Veld te Alkmaar de bedrijven Kontakt Dagen Noord-Holland Noord gehouden. De beurs is niet alleen een plaats om nieuwe contacten op te doen, maar ook om bestaande relaties weer eens op een andere manier te ontvangen. Een goed en eenvoudig relatiemarketing-instru- ment voor iedere ondernemer. Ook dit jaar zal de sfeer op de beurs- vloer weer optimaal worden met live muziek, een gezellig zakenterras en ruim 140 deelnemende bedrijven. Iedere deelnemer in Noord-Holland Noord heeft via de Kamer van Koop handel een uitnodigingskaart ontvan gen om de beurs te bezoeken. Indien men deze kaart niet heeft ontvangen kan men deze alsnog bij de informatie balie van de beurs verkrijgen. De beurs is op donderdag 24 en vrijdag 25 april geopend varr 14.00 tot 22.00 uur. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Fysiotherapiepraktijk Waal BV, Vuur baak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Dusseldorperweg 139, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 da gen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezond heidszorg: voor al uw vragen 072- 5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (al leen voor afspraken consultatiebureau) 072-5054275, maandag, dinsdag en vrij dag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrij dag-tussen 8.00 en 8V30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open 8.00 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Voor het afhalen van rijbewijzen en paspoorten ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 9.00 tot 12.00 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 8.00 tot 12.30 uur. Belt u hiervoor zo veel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om op name in een bejaardenhuis kunt u in dienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u al leen spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeen tehuis. Grof vuil tel. 5413533. Bejaarden welzijn Limmen Secr.: mw. E.Th.H. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitster: mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur): tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.^00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 14