Eindelijk: een Hypotheek Zonder Zorgen! r /Mascotte Thuis ZORG Aktief Kreatief in Keukens ALPHAHELPENDEN M/V informatie Baliemedewerker m/v, Kom langs en doe mee! 4 S3 ZOMERDIJK KEUKENS erkend keuken specialist part-time 16-24 uur Stationsweg 85 - Heiloo Winkelcentrum Geesterduin 54 - Castricum Van der Borden Makelaardij nu ook in P F Ni wrm E N F. N - HYPOTHEKEN V F ft Z K R I N G N Van der Borden fietst Heiloo binnen! Van der Borden'Makelaardij, al tientallen jaren een begrip in Alkmaar, komt nu ook in Heiloo. Vanaf zaterdag 3 mei staan de deuren van Van der Borden Makelaardij Heiloo wagenwijd open. ledereen die meer wi weten over de aan- of verkoop van een huis of een bedrijfspand, over financiering, verzekeringen en hypotheken, is van harte welkom. En natuurlijk kunt u gewoon even kennis komen maken. Open huis en actieverloting Op zaterdag 3 mei houdt Van der Borden Makelaardij Heiloo open huis. U kunt vanaf 9.00 uur op de Kennemerstraatweg 386 vrijblijvend binnenlopen. Maar er is nog meer. Want ter gelegenheid van de opening heeft Van der Borden Makelaardij een speciale actie opgezet met diverse leuke prijzen. Onder de deelnemers wordt zelfs een mountain-bike verloot ter waarde van duizend gulden! Hoe kunt u meedoen? Wilt u kans maken op die geweldige mountainbike of een van die andere prijzen? Dat kon! Op zaterdag 3 mei worden in de winkel centra 't Loo en 't Hoekstuk, bij het Stationscentrum en aan de Kennemerstraatweg 'Van der Borden-kaarten' uitgedeeld. Het enige dat u hoeft te doen, is uw naam en adres op die kaart invullen en hem uiterlijk 10 mei aanstaande af te geven bij het nieuwe kantoor van Van der Borden Makelaardij. De eerste 750 deelnemers ontvangen direct al een kleine attentie. Op 12 mei worden de winnende kaarten getrokken door notaris mr. R.H.C. Winter. Regionale Thuiszorg biedt kraam zorg, jeugdgezondheidszorg en vele soorten thuiszorg. Zij heeft 2300 medewerkenden. Het werkgebied omvat 19 gemeenten in het gewest Nood-Ken nemer land en in de zuide lijke helft van het gewest Kop van Noord-Holland. Regionale Thuiszorg zoekt in het werkge bied HEILOO, LIMMEN en AKERSLOOT /l/lasco voor I tot 3 ochtenden per week, die via bemiddeling van de Stichting huishoudelijke hulp verlenen bij cliënten thuis. TAKEN: - licht en zwaarder huishoudelijk werk; - wasverzorging; -boodschappen doen. EISEN: - ervaring en plezier hebben in huishoudelijk werk; - gemakkelijk contact kunnen leggen met ouderen; - woonachtig zijn in bovengenoemde gemeenten; - minimum leeftijd 23 jaar. SALARIS: - volgens landelijke richtlijnen 14,99 per uur, inclusief vakantie-uren en vakantie toeslag, te betalen door de cliënt. SOLLICITATIES: Schriftelijke sollicitaties kunnen tot uiterlijk 9 mei a.s., onder vermelding van vacature nummer 97. 029, gericht worden aan: Stichting Regionale Thuiszorg, afdeling P&O, t.a.v. mw. N. van der Holst, postbus 67, 1800 AB, Alkmaar n Sollicitanten krijgen een uit nodiging voor een infor matiebijeenkomst, welke gehouden zal worden op dins dag 27 mei a.s. in Alkmaar Bij de koop van een woning heeft meer dan genoeg aan uw hoofd. Daarom neemt Alpha Hypotheken u graag één zorg uit handen. Met de unieke Hypotheek Zonder Zorgen zegt u namelijk ja tegen zorgeloos wonen. Voor nu en in de toekomst. Kijkt u maar! U wilt financiële risico's uitsluiten als gevolg van overlijden? als gevolg van arbeidsongeschiktheid? als gevolg van werkloosheid? èn u wilt nooit meer hogere hypotheeklasten? de laagste rentetarieven? Vijf maal ja? Bel dan snel met uw Alpha Adviseur (072) 512 73 25. Of kom langs op de Kennemerstraatweg 117 in Alkmaar! Een afspraak voor een zorgenvrije hypotheek is dan zo gemaakt. HYP OTHEK EN Alkmaar - Amsterdam - Den Haag - Haarlem Hoofddorp - Rotterdam - Schagen - Utrecht - Schiphol AUXMENE NED«IANDSE VEKNKMNQ VAN Rijksweg 35-37 Limmen 072 505 38 38 Vrijdag koopavond De KARWEI franchise bouw markten. onderdeel van het Intergamma concern, vormen een snel groeiende keten, öp dit moment zijn er at 69 vestigingen en er komen telkens nieuwe bij. Het succes van onze formule? Dat komt natuurlijk door het grote en complete assortiment van - kwaliteitsproducten. Maar niet alleen ons aanbod bepaalt ons succes. Het komt voorat door ons personeel dat de klanten wegwijs weet te maken. Enthousiaste en betrokken vakmensen die weten waarover ze praten, duidelijke adviezen geven en pas tevreden zijn als klanten dat ook zijn. Wij zoeken voor onze bouwmarkt in Heiloo e'en: Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor de service die bij ons assortiment wordt aangeboden zoals verhuur bezorgen en speciale producten. Je adviseert klanten en lost klachten op. Je bent ook een informatiebron voor je collega's. Wat moet je kunnen? Je bent klantgericht en je bent in staat in iedere situatie een passend advies te geven. Je werkt georganiseerd en kan meerdere zaken tegelijk overzien. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding en/of je hebt ervaring in een soortgelijke functie of branche. i*4 :;s<* Wij bieden je een uitdagende functie binnen een teamgerichte organisatie. Natuurlijk bieden we je een gepaste opleiding om je te ontwikkelen. Belangstelling? Je kunt je reactie vóór 10 mei richten aan: dhr. M.T.M. Wiebering Postbus 227 1850 AE Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 9