Eindelijk: een Hypotheek Zonder Zorgen! A 12 3 ZM Vioeft u de &.uto r^iet te la-terj, staA.n Ja ft Win Ci:h|o\ BROMFIETSVERZEKERING? Plaatsgenoten gedecoreerd Spannend handbaltoernooi levert geen promotie op Een zomer lang feest GRATIS BROMFIETS VERZEKERING 1997 &TTEVEEL De,Heeren slager 7, 'Eén arts op de 20.000 mensen' GIRO 300100 v/cin Rozendool Mode in /choenen K00LS B.V. Restaurant Gastronome UITKIJKPOST -1 MEI PAGINA 12 NESTKAST IatteuA hypotheken Automaatje ƒ175,00 Spartamet 89,90 Versnellingen 525,00 per 1-5-1997. Inclusief plaatje en kosten. SSURANTIEKANTÖÖR IWr 1 1 Ha W mm Mm MM Hogeweg 43, 1906 CB Limmen telefoon 072 5053061fax 072 5053666 DAGMENU 10, 12f AKTIE 300 gram Biefstuk Stroganoff 50 4 halen 3 betalen VRAAGPRIJS 325.000,- k.k. 2PI r 25 Tel. 06 - 542 945 80 Runder Sucadelapjes 500 gram 50 SIM AVI V I Pikolinos: de 'look' die past Winkelhof 't Loo 55 - Heiloo - Telefoon 072 - 533 09 43 slaapkamfnrt Tapijten Gordijnen Karpetten Geef gas en kom naar ons kantoor. Wij hebben nog OUDERWETSE prijzen. Inclusief kosten: Zoemfiets 50,- Snorfiets (max. 25 km) 135,- Automaat/Scooter 155,- Versneller 500,- Schadevrije jaren worden meegenomen voor auto- of motorverzekering. Oldtimer (25 jaar oud) vanaf 66,- ...parkeren: groots en gratis. Kennemerstraatweg 75 1851 BB Heiloo, tel. 072-5331878 Akersloter sportweek Excursie drinkwater Bij de koop van een woning heeft u meer dan genoeg aan uw hoofd. Daarom neemt Alpha Hypotheken u graag één zorg uit handen. Met de unieke Hypotheek Zonder Zorgen zegt u namelijk ja tegen zorgeloos wonen. Voor nu en in de toekomst. Kijkt u maar! U wilt financiële risico's uitsluiten als gevolg van overlijden? als gevolg van arbeidsongeschiktheid? als gevolg van werkloosheid? èn u wilt nooit meer hogere hypotheeklasten? de laagste rentetarieven? Vijf maal ja? Bel dan snel met uw Alpha Adviseur: (072) 512 73 25. Of kom langs op de Kennemerstraatweg 117 in Alkmaar! Een afspraak voor een zorgenvrije hypotheek is dan zo gemaakt. Alkmaar - Amsterdam - Den Haag - Haarlem Hoofddorp - Rotterdam - Schagen - Utrecht - Schiphol \A/ ALS U NU I LID WORDT I VAN VOGEL- BESCHERMING! Voor 40,- per jaar (65+: 27,50) bent u al lid I en ontvangt u ook nog een I gratis startgids 'Vogels kijken' en iedere 2 maanden ons kleurentijdschrift g 1 'VOGELS'. I I DHR. Q MEVR.: Vogelbescherming E I) E R I. A N STUUR DEZE BON NAAR ANTWOORDNUMMER 1974, 3700 WB ZEIST. (POSTZEGEL HOEFT NIET, MAG WEL). Don. 1 mei: Cordon Blue met Gorgonzola Vrij. 2 mei: Gebraden Runderrollade in Pepersaus Ma. 5 mei: Mexicaanse Estouffade Din. 6 mei: Runderbraadworst in Stroganoffsaus Woe. 7 mei: Stoofschotel van Lamsvlees met Taugé Gekroonde kwaliteit 300 gram Shoarma Zambia heeft slechts 500 artsen. Voor 10 miljoen mensen. Dokter Wim Vlaanderen verzorgt diverse medische opleidingen. Helpt u hem door de aanschaf van leerboeken mogelijk te maken? Voor/27,50 zenden wij een handboek voor "Elementaire Kinderzorg" Royale EINDWONING MET GARAGE in kind vriendelijke woonwijk. Blijvend vrij uitzicht op stadsplantsoen. Perceel grootte 2 a 83 ca verdeeld in voortuin, eigen oprit en diepe besloten achter tuin 20 meter. Indeling entree woonkamer, keuken, toilet Verdieping 3 ruime slaapkamers en douche Zolderverd.: 4e slaapkamer met c.v. installatie De woning is verder voorzien van uitstekend isolatiepakket. Andijvie-prij stamppot met een gehaktbal Bij het dagmenu heeft u zelf de keuze uit 2 soorten groenten en aardappelen. Deze wisselen van dag tot dag. Voor/ 55,- zenden wij een "Praktische Gids Gezondheidszorg" Informatie voor bezichtiging Het mooie weer is op komst, dus lekker in de zon liggen tot laat in de middag. Dat kan nu! Bel en bestel bij ons warme kippen of kippepoten en uw maaltijd is al bijna klaar. Lekker makkelijk! •dagmenu 10,- voorgerecht 3,- menu warm 11,- weekmenu 10,- nagerecht 3,- bezorgen 1,50 Heerenweg 186 1851 KW Heiloo tel. (072) 533 11 41 OPENINGSTIJDEN Ma-vr. 8.15-12.30 uur 13.30-18.00 uur Zat.: 8 15-16.00 uur Heerenweg 186 1851 KW Heiloo tel. (072) 533 11 41 Spruitenbosstraat 6,2012 LK Haarlem 0\HAiJ western com look mmm Als de orginele Pikolinos maakwijze gecombineerd wordt met mode-invloeden kan er iets moois ontstaan:gefinished leer, western stiksel en ...het zit lekker. Van ons mag u met de auto komen, daar zijn wij op voorbereid. En dan bedoelen we natuurlijk niet dat u zelf gaat sjouwen met uw nieuwe meubilair, tapijt, gor dijn of waterbed. Wij hebben immers een eigen bezorg dienst, met alle mogelijke service die wij u kunnen bie- f den. U komt met de auto geheel voor uw eigen gemak. Omdat u net iets te ver weg woont, omdat het nood weer is. Onze parkeerplaats is er ruimschoots op bere kend. Maar dat neemt niet weg dat u op de fiets, met de bus of lopend net zo welkom bent. Rijksweg 127, Limmen - Tel. (072) 505 16 02 - vrijdag koopavond, 's maandags gesloten Rijksweg 100, 1906 BK Limmen, telefoon 072 - 5051296, fax 072 5053474 Per 1 september 1997 zoeken wij voor de 'gezelligste bridgeclub' van de regio een wedstrijdleider die de volgende kwaliteiten heeft: vriendelijk behulpzaam grote liefde heeft voor de bridgesport van lekker eten en drinken houdt goed met mensen kan omgaan op dinsdagavond beschikbaar is Graag verzoeken wij mensen die zich aangesproken voelen om deze klus te aanvaarden, met ons contact op te nemen. LIMMEN - Dinsdagmorgen zijp tij dens een feestelijke bijeenkomst in het gemeentehuis van Limmen twee konin klijke onderscheidingen uitgereikt door burgemeester E. Huisman. De versierselen waren voor de heer D. Roman en de heer Th.C. Wester, die beiden benoemd werden tot Lid in de Orde van Oranje-Nassaü. De heer Roman heeft zich geruime tijd op een breed maatschappelijk terrein ingezet. Jarenlang was hij in dienst bij Geveke Werktuigbouw in Amsterdam, van 1985 tot 1995 als directeur van dit bedrijf. Hij was onder meer voorzitter van het oudercomité van het openbaar onderwijs in Limmen, bestuurslid van verpleeghuis Oudtburgh in Bergen en de Sociaal Pedagogische Dienst, lid van de hoorcommissie in Limmen en lid van de kerkenraad van de Hervormde Gemeente in Limmen. Roman zette zich onder meer in voor de restauratie van het monumentale Flaesorgel, dat in '96 werd voltooid. Ook de heer Th.C. Wester heeft zijn sporen ruimschoots verdiend. In zijn arbeidsverleden bij G.P. Groot zijn met name zijn ideeën over innovatieve pro jecten voor recycling van afvalstoffen van betekenis geweest voor de samen leving. Daarnaast was hij penningmees ter van de Corneliuskerk, de Stichting Minima Limmen en de Stichting Welzijn Ouderen. Tevens was hij actief als secretaris van de stichting De Cameren. stander met 19-5 verslagen. Udi was de laatste tegenstander. Deze uit Arnhem afkomstige vereniging speelde een thuiswedstrijd. Udi had een topscorer in de gelederen die alleen in de aanval in actie kwam. In de vierde wedstrijd bleek Meervogels nog over voldoende conditie te beschikken om de Udi geen kans op een voorsprong te geven. William Kerssens, Jeremy Duin en Ed Krom hielden Meervogels in actie en de 9-9 ruststand was hoopgevend. Na rust kwam Peter Schagen tot scoren en Ron Zoon verving de goed keepen de Sander Verduin. De 17-17 eindstand gaf beide teams recht op een vierde plaats, dus moest er verlengd worden. In de eerste verlenging werd het eerste 19-17. Eindstand eerste verlenging was 20-20. De eindstand na de tweede ver lenging eindigde door Cees Wevers in 23-23 en sjr^tworpen waren, noodzake lijk. De eerste twee strafworpen stopte Sander Verduin, Dennis Weel, na lange tijd weer in de selectie, scoorde de win nende strafworp. Met twee gewonnen wedstrijden en twee waarin met één doelpunt verschil verloren werd kunnen de heren terug zien op een goed toernooi, maar helaas geen promotie. AKERSLOOT - De heren senioren van Meervogels eindigden als tweede in de derde divisie zaalhandbal en moesten met acht teams uit het land strijden om een plek in de tweede divi sie. De eerste tegenstander werd BDC uit Utrecht, dat aanvankelijk een flinke voorsprong nam. Bij Meervogels ont brak de zuiverheid in de afwerking van de kansen. Ook de vele tijdstraffen ver hinderden Meervogels méér te scoren. Het missen van twee strafworpen was cruciaal en in de eindfase ging deze wedstrijd met 9-10 verloren. Het Haagse Hellas was de tweede tegenstander. In de vierde minuut ont stond er een 3-0 voorsprong voor Meervogels. Meervogels speelde nu gedegen handbal. Op het eind van eer ste helft kwam er twee strafworpen tegen en dit resulteerde, in een 9-11 ruststand. De tweede helft was zinde rend spannend: er werd om en om ges coord, maar in de eindfase kwam Hellas met enig geluk aan de overwin ning, 19-20. Pas in de derde wedstrijd tegen Stormvogels waren de heren echt goed bezig. Dé kansen werden nu benut en na een 7-3 ruststand werd deze tegen- AKERSLOOT - De Stichting Aker sloot Promotie ziet de zomer met ver trouwen tegemoet. Zondag 1 juni is er een grote zomerbraderie, met verschil lende oude ambachten en natuurlijk volop kindervermaak. Op dezelfde dag zal het traditionele ringsteken worden gehouden. Zondag 15 juni is het kinderfestival met veel attracties, die allemaal geheel gra tis zijn. Op die zondag zal tevens het tweede Noord-Hollandse kampioen schap Steltlopen worden gehouden. Zondag 29 juni zullen de motoren weer brullen in Akersloot. Het Europees Kampioenschap Solexrace, en waar velen nu al naar uitkijken, demonstra tieraces van zo'n dertig minimotoren. Het eerste weekend van augustus gaat Akersloot plat voor de jaarlijkse ker mis. Voor jong en oud volop levende muziek en natuurlijk de kermisattrac ties op en rond het Wilhelminaplein. Vrijdag 15 augustus is de bekende nachtmarkt, met ook nu weer een groot aantal oude ambachten, kinderver- maak en gezellige terrassen. Op zondag 17 augustus kan men in Akersloot genieten van zo'n kleine honderd schit terende oldtimers, van T-Fords tot prachtige Amerikanen, MG's tot Bent- ley's. Zondag 7 september is er een Luikse rommelmarkt, voor iedereen die vroeg uit de veren wil. Naast deze traditione le rommelmarkt is dan ook het Aker- slootse kampioenschap beddenrace. Ruim veertig bedden zullen over het parcours Kerklaan-Julianaweg racen. Ludiek maar ook super sportief, de een met een versierd bed, de ander met een supersnel monster. Terug van weggeweest is het jaarlijkse muziekweekend. Op zaterdag 20 sep tember zal Akersloot in trek zijn bij de liefhebbers van Dixieland, blues en alle andere vormen van jazzmuziek, terwijl een dag later Akersloot wordt omgeto- vefd tot Western-dorp. Het grote sluitstuk van het programma van Stichting Akersloot Promotie is het optreden op zaterdag 25 oktober van de Maastrechter Staar. Twee jaar is de stichting bezig geweest om dit immens grote koor van honderdtwintig leden naar Akersloot te halen en eindelijk is het ze gelukt. Meteen beetje medewer king van de weergoden zal Akersloot weer bruisen deze zomer. Informatie over de markten in Akersloot, dat wil zeggen de braderie-nachtmarkt en rommelmarkt zijn verkrijgbaar bij de heer Boots, tel. 0251-310079. AKERSLOOT - De werkgroep Sport week Akersloot heeft het afgelopen half jaar niet stilgezeten. Van maandag 5 tot en met zaterdag 10 mei houdt de werkgroep alweer voor de twaalfde keer de sportweek. Alle verenigingen houden een toernooi op hun eigen accommodatie, waar alleen de leden van andere verenigingen aan mee mogen doen. Aan de hand van de pun ten die zo verzameld worden, wordt een klassement opgesteld. Er hebben zich maar liefst zeventien sportverenigingen aangemeld met in totaal drieëndertig ploegen. De vijf honderd sporters, waaronder een jeugdgroep, worden verdeeld over zes categorieën. Het startschot van de sportweek wordt gegeven op 5 mei om 18.45 uur in sport hal De Lelie. Die avond staan de onderdelen gymnastiek, darten en schieten op het programma. Bovendien kan iedereen zijn sportieve kennis spui en tijdens de sportquiz. Op dinsdag is het tijd voor handbal en badminton, terwijl op woensdagavond de vaardig heden op basketbal- en tennisgebied getest kunnen worden. Op Hemel vaartsdag 8 mei wordt vanaf 11.00 uur gesport met de hindernisbaan, voetbal en volleybal. Op vrijdag is de beurt aan de onderdelen zaalvoetbal, biljarten en hengelen. De dag erna staan softbal, tafeltennis en een tot slot een mara thonloop op het programma, 's Avonds wordt de sportweek met een feestelijke prijsuitreiking afgesloten in De Lelie. CASTRICUM - De voorbereidingen voor de produktie van drinkwater vor men het thema van een fietsexcursie door het infiltratiegebied Castricum, die onder deskundige leiding op 2, 4, 8 en 11 mei wordt gehouden. Tijdens de excursie wordt toegelicht wat er met het in Andijk voorgezuiverde IJssel- meerwater nog meer gebeurt voordat het als drinkwater uit de kraan komt. De fietsexcursie start steeds om 10.00 uur vanaf bezoekerscentrum De Hoep en duurt ongeveer 1,5 uur. Per excursie kunnen maximaal vijftien personen mee, reserveren is dus nood zakelijk. Kosten f 2,50 per persoon, kin deren tot 6 jaar mogen gratis mee. De Hoep is van dinsdag tot zondag geo pend tussen 10.00 en 17.00 uur. Telefo nisch reserveren kan een week voor de excursiedatum op tel. 0251-662235.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 12