Punkfestival in Buk Buk Kopij Uitkijkpost Van der Borden opent nieuw kantoor in Heiloo Flowerpower in de tuin f HEILOO G G Voorjaar! Dus... grofhuis- en tuinafval Afsluiting Kuillaan door paddentrek PAGINA 8 Vervolg informatierubriek Uw oude eethoek, bankstel, potten, pannen en klein huisraad. Bijna iedere vereniging of school is er dol op voor z'n fancy-fair. Ook kunt u deze spullen naar een tweedehands winkel brengen. Wat te doen als er écht niks meer mee te beginnen is? Grof huisafval mag in uw grijze emmer. Alleen als het gaat om grofhuisafval, dat qua formaat niet in de grijze rolemmer past, dan kunt u bellen met de Reinigingsdienst van maandag tot en met woensdag tussen 08.00 - 12.00 uurtel. 072 - 533 00 01. Wat is géén grofhuisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, grond, puin, asbest, boomstammen en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk in huis en tuin. Dozen, kratten, zakken en rolemmers met nor maal huishoudelijk afval en lof gras en blad worden evenmin door de grofhuisafvaldienst meegenomen. Bouw- en sloopafval Bouw- en sloopafval wordt niet door de gemeente opgehaald en ook niet geaccepteerd op de Afvalbrengplaats. Het kan tegen betaling worden aangeboden bij de Regionale Stortplaats, Kanaaldijk 13A te Heiloo, tel. 072 - 541 35 50. Deze stortplaats is ook geopend op de eerste zaterdag van de maand van 10.00 tot 11.30 uur. Stortkosten worden dan bij u in rekening gebracht. Mensen die zelf verbouwwerkzaam- heden uitvoeren proberen vaak via de grof huisafvaldienst van hun afval af te komen. In de praktijk komt het er dan op neer, dat de verbouwkosten gedeeltelijk voor rekening van de gemeente zijn. Dit is natuurlijk niet de bedoeling. Puin De gemeente neemt geen puin mee. U kunt puin tot een halve kuub (geen bouw- of sloopafval) gratis brengen naar de Afvalbrengplaats. Wit- en Bruingoed Grofweg wordt onder wit- en bruin goed alle elektrische huishoudelijke apparaten gerekend, met uitzonde ring van de koel- en vriesapparatuur. Bijvoorbeeld: Witgoed: wasmachines, centrifuges, fornui zen, wasdrogers, afwasmachines, geisers, C.V. -ketels etc. Bruingoed: televisies, radio's, platenspelers, CD-spelers, computers, printers, video's, wekkers, stofzuigers, strijkijzers, broodroos ters, frituurpannen etc. Dergelijke apparaten worden apart opge haald, omdat bij verbranding in de Huisvuilcentrale zware metalen, zoals koper overblijven. Deze zware metalen verontreini gen de verbrandingsresten van het gewone afval. Apart ophalen is dus milieuvriendelijker. Door aparte inzameling is ook materiaal-her gebruik beter mogelijk. Als u wit- of bruingoed heeft, dan kunt u de gemeente van maandag tot en met woensdag tussen 08.00 en 12.00 uur bellen via tel. 072 - 533 00 01 U krijgt dan te horen op welke datum en op welk tijdstip de apparaten bij u worden opgehaald. Deze service is gratis. Voorjaar en tuinafval In het voorjaar krijgt de tuin vaak een grote beurt. Is het tuinafval te groot voor de rojemmer, dan wordt het afval vaak gebundeld voor de grofhuisafvaldienst. Niet alles kan zomaar als tuinafval worden aangeboden. Er zijn wel degelijk een aantal "spelregels": 1. Oude schuttingen, verhardingen, bielzen, graszoden, overtollige grond, boomstron ken e.d. zijn géén normaal tuinafval. Dit moet worden beschouwd als "bouw en sloopafval"; 2. Bundels normaal tuinafval kunnen tot twee kuub als groftuinafval worden aangeboden via tel. 072 - 533 00 01 van maandag tot en met woensdag tussen 08.00 en 12.00 uur. 3. Als u niet wilt wachten op de grofhuisafval- dienst, dan kunt u het afval ook zelf weg brengen naar de Afvalbrengplaats. Algemeen Waar moet u op letten als u grofhuisafval aanbiedt? De reinigingsdienst zorgt ervoor dat het grof huisafval na uw telefoontje, bij u wordt weg gehaald. Hieronder nog enkele "spelregels": Zet het afval zo laat mogelijk buiten en zet het zoveel mogelijk voor uw huis. Dit om te voorkomen dat buurtbewoners hun grof huisafval bij dat van u leggen. Hierdoor kan namelijk de maximale hoeveelheid van twee kuub worden overschreden. bundel het losse afval, maar zorg ervoor dat de bundels niet langer zijn dan ander halve meter en niet zwaarder zijn dan twaalf kilo. Zet vooral géén losse plastic zakken bij uw grofhuisafval; Afvalbrengplaats Reinigingsdienst gemeente Heiloo Rosendaal 2 (hoek Kanaalweg), Heiloo, tel. 072 - 533 68 80. Openingstijden: maandag tot en met donderdag tussen 08.00 en 16.00 uur; vrijdag tussen 08.00 en 12.00 uur zaterdag (alleen in de oneven weken) tussen 09.00 en 12.00 uur Als u uw afval komt brengen op de Afvalbrengplaats kan de dienstdoende ambtenaar naar uw legitimatie vragen. Ingediende bouwaanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voor nemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Zevenhuizerlaan 28, M. v.d. Woude - vergroten woning en oprichten garage; Baijershoffweg 11R. Engelsman - vergroten woning; Rosendaal 28, A.A. Troost - plaatsen dakkapel; Boswinde 13, B.C.M. van Tricht - vergroten woning; Schuine Hondsbosschelaan 52, J. van Twuijver - oprichten garage. In de maanden maart en april is de Kuillaan vanwege de Paddentrek 's nachts voor gemotoriseerd verkeer afgeslo ten geweest. Een paddentrek is afhankelijk van de weersomstandigheid en luchtvochtig heid. Aangezien het in maart en april niet hard geregend heeft kan er nog steeds een paddentrek plaatsvinden. De Kuillaan kan daarom in de eerste 2 weken van mei alsnog voor één nacht worden afge sloten. Zodra de weersverwachting harde regen voorspelt kunt u verwachten dat de Kuillaan voor een nacht wordt afgesloten. Dit wordt danbekend gemaakt door borden aan de weg. Tijdstip van afsluiting is van 19.00 tot 07.00 uur. Kwekerij Meijer blijft uiteraard gewoon bereikbaar. Heeft u vragen, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer R. van der Meer van de gemeente Heiloo, tel. 072 - 531 32 08 of met mevrouw E. Swart van de Paddenwerkgroep Heiloo, tel. 072 - 533 03 24. Agenda voor raadsvergadering d.d. 6 mei 1997 1a Loting volgorde van stemmen over zaken b Inventarisatie lijst en volgorde van sprekers over van een unaniem positief commissie-advies voorziene akkoordstukken 2 Eventuele mondelinge mededelingen 3 Vaststelling beknopt verslag van raadsvergadering d.d. 7 april 1997 4a Ingekomen stukken 4b Eventuele voorstellen in verband met gemeenschappelijke regelingen Bespreekstukken 5 Bestuursopdrachten herschikking welzijnsaccommodaties (verplaatsing bibliotheek naar locatie in dorpskom en concentratie basisscholen West in combinatie met vestiging kinderopvang voorziening aldaar) 6 Vaststelling voorbereidingsbesluit ten behoeve van realisering van een golfterrein aan de Oosterzij Akkoordstukken 7 Compensatieregeling De Beun-Open Huis/Vaststelling verordening 8 Vaststelling verordening Welstandsbeleid 9 Intrekking verordening Studietoelagen muziekonderwijs 10 Vaststelling van op grond van inspraakverslag gewijzigde notitie Kinderopvangbeleid gemeente Heiloo 11 Wijziging minimabeleid 1997 12 Vaststelling legeskosten voor inschrijving als woningzoekende en verlenging daarvan in het kader van de regionale woonruimteverdeling 13 Vervallen 14 Beschikbaarstelling krediet voor gewijzigde bestuursopdracht regionalisering indicatiestelling nieuwe stijl (wordt eventueel nagezonden) 15 Beschikbaarstelling gelden internationale samenwerking 16 Beschikbaarstelling extra krediet voor renovatie dak van de twee buitenste lokalen van de peuterspeelzaal Mariënstein 179 17 Beschikbaarstelling krediet voor te maken voorbereidingskosten voor herinrichting van het terrein van Psychiatrisch Centrum Willibrord 18 Verkoop gedeelte grond ten oosten en ten zuiden van perceel De Ro'nge 59 aan de heer F.J.E. Calf. Zwemdiploma's Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. Actie Help de kinderen in Polen groot succes Geslaagd Heilooër Bridge club Sans Atout Sans Atout EHK Klaverjasclub Zelfverdediging en weerbaarheid Buikspreker en goochelact in JOEB Competitie TV Heiloo Vrijwillige thuiszorg verhuist Begeleiding thuis voor kankerpatiënten The Vibrators laten de Buk-bühne trillen. HEILOO - Op vrijdag 2 mei is het in Buk Buk punkfestival. De Vibrators, De Harries en Brehznev laten de plan ken van het Bukpodium dan trillen. De Vibrators behoren tot de generatie bands die het genre punk uitgevonden heeft. Opgericht in Engeland in 1976 en meegesleept in het kielzog van The Sex Pistols (met wie the Vibrators regelma tig optraden), kon niets anders dan suc ces de heren ten deel vallen. De discografie van de Vibrators telt niet minder dan vijfentwintig albums en een flinke doos singles. Gitarist John Ellis verliet de band voor een solocar rière. Hij werkte onder andere samen met Peter Gabriel, later kwam hij terecht bij The Strangles. Na een splitup HEILOO - Donderdag 24 april hebben de volgende kinderen die zwemles gehad hebben in 't Vennewater, afge zwommen. A-diploma: Jody v. Wielink, Anita Koedijk, Dennis Maas, Tim Ibink, Emma O'Flynn, Floris de Jong, Sander Weyers, Kim den Bakker, Leonie Admiraal, Fleur v. Hensbergen, Sabrina Winnips, Niek Hooyberg, Wouter Klaase en Menno Wassenaar. B-diploma: Daphne Schouten, Bernard Dikkeboom, Luc Coebergh, Linda Baltus, Thomas Duin, Koen Seignette, Sjors Koet, Sulema Schouws, Kim Waagmeester, Martijn Dirkson, Lysanne Tamis, Arnold Schut. Sharona Bart, Roy Koppes, Ben v. Kessel en Suzanne de Groot. kwamen de Vibrators weer bij elkaar en zijn nu klaar voor een zegetocht langs de Europese podia. Daar laten zij horen dat de rauwe Engelse punk het anno 1997 nog net zo goed doet als in 1976. Het voorprogramma komt voor reke ning van De Harries en Brehznev, beide Nederlandse bands die hun spo ren in de punkscène ruimschoots ver diend hebben. De zaal is open vanaf 21.00 uur en de toegang is een tientje. HEILOO - Op 4 en 5 april vond een inzamelactie plaats in winkelcentrum 't Loo. De totale waarde van de vergaar de goederen bedraagt ongeveer f 5.000,-. Door de inzet van AH. Streek- radio Excellence en Stichting Egmond Heiloo Help de kinderen in Polen zijn er ruim tweeduizend artikelen binnen gekomen, variërend van tandpasta tot pindakaas. De artikelen zullen 18 mei naar het kindertehuis Dom Dziecka in Skorogozcz te Polen worden gebracht. HEILOO - Van der Borden Makelaar dij opent zaterdag 3 mei een nieuw kantoor aan de Kennemerstraatweg 386 in Heiloo. Van der Borden, al tien tallen jaren een begrip in Alkmaar en omgeving, werkt al veel in Heiloo en ziet daarom de uitbreiding als een extra service. Het is voor het eerst in de his torie van het bedrijf dat een vestiging wordt geopend buiten de Alkmaarse gemeentegrenzen. Om de inwoners van Heiloo in de gele genheid te stellen kennis te maken met Van der Borden Makelaardij, houdt de makelaar op de openingsdag tevens open huis. Op zaterdag 3 mei tussen 9.00 en 17.00 uur kan het publiek dan een kijkje komen nemen. Ter gelegenheid van de feestelijke ope ning heeft Van der Borden Makelaardij een actieverloting opgezet met diverse leuke prijzen. Onder de deelnemers wordt een mountainbike verloot ter waarde van duizend gulden en diverse VVV-bonnen, te besteden bij winkels in Heiloo. Op zaterdag worden hier voor in de winkelcentra 't Loo en 't Hoekstuk, bij het Stationscentrum en aan de Kennemerstraatweg 'Van der Borden-kaarten' uitgedeeld. Het publiek kan aan de actieverloting mee doen door een kaart, voorzien van naam en adres, in te leveren bij het nieuwe kantoor van Van der Borden Makelaardij in Heiloo. Dit kan overi gens tot en met 10 mei. Op maandag 12 mei zal notaris mr. R.H.C. Winter de prijswinnaars bekend maken. HEILOO - Op zondag 20 april heeft plaatsgenoot André Elders het eind examen voor dirigent met het Noord- Hollands Fanfareorkest gehaald. André begon zijn studie in 1992 aan het Conservatorium te Alkmaar. Hij is momenteel werkzaam als docent key boards,elektronisch orgel, bugel en accordeon. Tevens treedt hij op als toetsenist in verschillende formaties en orkesten. HEILOO - De uitslag van dinsdag 22 april: A-lijn: Brinkhuis-Meuleman 60.80, Groeneveld-Jacobs 57.10. B-lijn: Muller 61.50, Oosterwijk-Warmen- hoven 57.80. De uitslag van donderdag 24 april: A- lijn: Ribberink-Salman 55.40, Pias- Wijnbeek 55.00. B-lijn: Jonker-Vogel 65.40, Kromhout-V Linden 61.30. C- lijn: fam. Vd Steen 62.50, fam. Van Dijk 53.60. D-lijn: fam. Moscou 62.50, fam. G. Dijkstra 53.60. HEILOO - De uitslag van afgelopen maandag, de slotdrive: A-lijn: 1. fam. van Diepen 61,3, 2. Schipper en Zn. 57 5. B-lijn: 1. Middelbeek-Pippel 58,3, 2. Nap-V Steeg 57,9. C-lijn: 1. Kuiper- Zijp 62,5, 2. fam. Slob 60,9. D-lijn: 1. Hermien Broersen-Visscher 57,3, 2. fam. Mooij 55,7. E-lijn: 1. fam. Maas 59,4, 2. Roelofs Bijlsma 55.7. F-lijn: 1. Folmer-Rootjes 63, 2. de jager-v.d. Hulst 56,3 en Vriend-Theunne 56.3 HEILOO - Op 23 april bridgeten de dames als volgt: A-lijn 1. dms. Toby- Toby 56.25, 2. dms Bakker-de Waal 53.75, B-lijn 1. dms. Dekker-Bierman 61.67, 2. dms. Daudeij-Middelbeek 56.67. C-lijn 1. dms. de Waard-Burger 57.81,2. dms. Groen-Boots 54.69. D-lijn 1. dms. Rus-Blankendaal 61.46, 2. dms. Frugte-Krul 58.85. E-lijn 1. dms. Rohn- Zuurbier 67.19,2. dms. Ouwens-Komen 58.85. HEILOO - Op 12 mei houdt EHK weer een open drive. U bent allen, met of zonder partner, van harte welkom in het Open Huis. De drive begint om 20.00 uur en eindigt om 23.00 uur. Inlichtingen bij de D. Leurink, tel. 072-5334366 of bij K. Knegt tel. 072-5334056. ALKMAAR - Bij Gré Braaksma begint op woensdag 14 mei om 19.00 uur een cursus zelfverdediging. Deel nemers leren eenvoudige vechttechnie- ken, die je gebruiken kunt wanneer je lastig gevallen wordt. De bijeenkom sten, in totaal zeven keer, duren tot 20.00 uur. Plaats van (gevechts)hande- ling is de Verdoesstraat 2a in Alkmaar. Voor informatie en opgaven tel. 072- 5124014. EGMOND - Al een aantal middagen zijn er in JOEB in Egmond-Binnen artiesten geweest om een leuke kinder middag te verzorgen. Op 3 mei is het de beurt aan goochelaar en buikspreker Henk de Reus. Hij presenteert een gevarieerd programma waarin de kin deren op actieve wijze worden betrok ken. Hij heeft beloofd zijn sprekende vogel - waarvan we de naam nog niet mogen verklappen - mee te nemen. Hij kan levende dieren, zoals konijnen en duiven, tevoorschijn toveren. Wie wil weten hoe hij dat doet moet zeker komen kijken op zaterdagmid dag 3 mei. De entree is f 2,50 en de aan vang is om 14.00 uur. JOEB heeft nog meer in petto. Zaterdag 10 en 17 mei zijn er knutselmiddagen, op 24 mei draait er weer een kinderfilm en op 31 mei worden de clowns Appie en Floppie verwacht. Voor informatie kunt u bellen met 072-5062546 of 5062250. HEILOO - Bij Intratuin kunt u het hele voorjaar en zomer van een bloei end kleurenpalet genieten. U kunt kie zen voor geel, rood, paars en oranje, want in elke tuin kunnen deze vrolijke bloeiers door en naast elkaar worden geplant. Maar het kan ook anders. In huis kiest u ook voor kleuren die elkaar aanvullen. Ook uw tuin kunt u in ver schillende grote kleurvlakken verdelen. Natuurlijk^ moet u rekening houden met zon, schaduw en halfschaduw. Om u een handje te helpen staat Intratuin vanaf heden in het teken van de 'flowerpower' en kunt u de brochu re IntraNova bij elke Intratuin opha len. Hierin staan volop tips en ideeën over de verschillende mogelijkheden voor kleur in de tuin. Zaterdag 3 mei wordt bij Intratuin gedemonstreerd hoe je 'hanging bas kets' kunt maken. De bedoeling van deze hangmanden is dat de planten niet alleen boven in de mand groeien, maar ook door de gaten heen naar beneden. Getoond wordt hoe u de basket moet vullen, welke planten er geschikt voor zijn en hoe de manden verzorgd moe ten worden. Psychiatrisch Centrum Willibrord Museum van-het psychiatrisch centrum aan de Kennemerstraatweg 464 geo pend op 3 mei tussen 14.00 en 16.00 uur. Toegang is gratis. Inzet Tot en met 31 mei modeltekeningen van Adriana R van Zoest te zien tijdens openingsuren bij Inzet aan de Raad- huisweg. Wijkvereniging plan Oost Maandag: vanaf 20.00 uur darten, gratis entree. Woensdag: ledenvergadering bridgeclub Oosterpark, na de vergade ring vrij bridgen. Alle activiteiten in 't Oosthonk, Oostkanter 14. Sociëteit Alleenstaanden Maandag 5 mei om 20.00 uur sjoelen in 't Open Huis. Galerie De Kapberg Tot en met 11 mei overzichtstentoon stelling van schilder Theo Michels (1908-1981). Galerie aan de Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef geopend op zaterdag en zondag van 13.30 tot 17.00 uur en op afspraak (tel. 072-5062645). Het Wapen van Egmond-Binnen Permanente expositie van Egmondse kunstgenootschappen Hallem en Hafre van schilderijen en objecten. Dagelijks geopend, behalve op dinsdag, vanaf 10.00 uur. Adres is Herenweg 59. TC Hogedijk Vrijdag 2 mei vanaf 20.00 uur, alle speelsterkt.es. Stedelijk Museum Alkmaar Tot en met 18 mei tentoonstelling over de geneeskunst van Pieter van Foreest, arts van Willem van Oranje. Geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag en zondag tussen 13.00 en 17.00 uur. HEILOO - De uitslagen van de derde competitieweek bij Tennisvereniging Heiloo zijn als volgt: dames district dinsdag: Hulstenaar 1-Heiloo 1 2-4, Heiloo 4-Noordend 1 4-2, Heiloo 50+ 2-Monnickendam 1 0-4 en Heiloo 50+ 3-Oudorp 1 1-3. Heren district vrijdag: Heiloo 50+ 1-Alkmaar 1 1-3, heren dis trict zaterdag: Heiloo 2-Oudorp 4 0-6, Juliana 1-Heiloo 35+ 1 4-0, Bergen 2- Heiloo 35+ 2 2-2 en Hoog op 1-Heiloo 50+ 1 103. Gemengd district zaterdag: Medemblik 1-Heiloo 50+ 1 0-4. Heren district zondag: Heiloo 18+ 1-Oudórp 1 5-1: Dames Kring: Vennewater 4-Heiloo 1 1-3, Oudorp 2-Heiloo 2 1-3, Heiloo 3- Hogedijk 5 2-2, Heiloo 4-Schoorl 3 4-0, Heiloo 5-Limmen 6 2-2, HH.Waard 7- Heiloo 6 4-0 en Heiloo 8-Noordend 8 3- 1. Jeugd zaterdagcompetitie, jongens 12 t/m 15 jaar Heiloo 1-Schagen 1 3-3. Jongens 15 t/m 18 jaar Heiloo 2- Limmen 1 6-0. Woensdagmiddag, jon gens t/m 10 jar: Heiloo-Limmen 12-0, Meisjes t/m 12 jaar: Heiloo-Limmen 12- 0, Jongens t/m 12 jaar: Limmen-Heiloo 6-6. ALKMAAR - De vrijwillige thuiszorg van de Regionale Thuiszorg, met als af deling praktische thuishulp is verhuisd. Deze afdeling is nu onderdeel van de vrijwillige thuiszorg van Humanitas. Voor de regio Noord-Kennemerland is met ingang van april het telefoonnum mer 072-5401800. Nieuwe vrijwilligers zijn van harte wel kom. Er wordt gekeken of een aan vraag bij de mogelijkheden van de vrij williger past. Deze houdt steeds contact met hetzelfde gezin, krijgt begeleiding, een onkostenvergoeding en is WA ver zekerd. Voor vragen en aanmeldingen kan contact opgenomen worden met vrijwillige thuiszorg, Reinaertlaan 1-3 in Alkmaar. ALKMAAR - Tijdens een ziekenhuis opname worden mensen met kanker op veel manieren begeleid en onder steund. Maar hoe is na ontslag uit het ziekenhuis thuis de opvang en begelei ding geregeld? Vaak is dat niet geregeld en dreigt het gevaar dat mensen in een zwart gat vallen. Het MCA en Regionale Thuiszorg voorzien vanaf nu in het aanbod van één of twee bezoe ken aan huis. De bedoeling van deze bezoeken is het bespreken van proble men die samenhangen met de ziekte, de behandeling en de nazorg. Tijdens het ziekenhuisverblijf bezoekt een afdelingsverpleegkundige patiën ten met kanker die hiervoor in aanmer king komen. Tijdens dit gesprek vertelt de verpleegkundige wat de bezoeken inhouden. Als de patiënt hier prijs op stelt worden afspraken gemaakt. Een wijkverpleegkundige van Regionale Thuiszorg met specialisatie oncologie doet de bezoeken. Gemaal 1879 Tot en met 19 mei aquarellen, keramiek en bronzen beeldjes van Tineke Kramer-Pijnappel, op zondag van 11.00 tot 17.00 uur en op afspraak (tel. 0251- 311705 of 313253). Het gemaal aan de Fielkerweg 4 in Akersloot is te bezich tigen op de eerste zondag van de maand van 14.00 tot 17.00 uur. Toegang is f 2,-, kinderen en donateurs gratis. Stichting Doorstroom Iedere eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len. Stichting is gevestigd aan de Koningsweg 36 te Akersloot en geo pend van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 8