Ponyclub Heiloo viert vijfentwintigjarig jubileum Kopij Uitkijkpost Castricumse bowlers winnen huisleague Kinderkunst te kijk Foresters voetballers ploegen Egelshoek om Programmering locale radio osu UITKIJKPOST - 28 MEI HSV-jeugd sluit voetbalseizoen af Drie teams kampioen bij TV Heiloo Volksdansinstuif Pridini Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. Out wint seizoenstitel dammen Kringcompetitie HSV tennis Verkoop afgeschreven materialen Amnesty collecteert en zoekt vrijwilligers VVV weer geopend Bowlingjeugd sluit seizoen af Kook verkoop Speelavonden Muziek- en Dansschool Concours hippique Ponyclub Heiloo Voorlichtings bijeenkomst MS Radio 80 HEILOO - Op zaterdag 31 mei wordt het voetbalseizoen van HSV afgesloten met een sportdag voor de jeugd. Deze sportdag is voor alle D, E, F en G-juni- oren, in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar. Tot nu toe hebben zich ongeveer 185 jongens en meisjes opgegeven die zich sportief zullen inzetten. De kinderen worden verdeeld over 22 teams die te gen elkaar zullen strijden in tien ver schillende (bal)spelen. Ook de G-junio- ren spelen gewoon mee in de verschil lende teams. De sportdag start om 8.30 uur en gaat door tot 13.30 uur. Om 14.00 uur begint de grote finale van de penalty-bokaal. Uit de voorrondes zijn van ieder C, D, E en F team twee winnaars gekomen, zodat er in totaal 44 finalisten mee doen. Van iedere leeftijdsgroep zal er uitein delijk een winnaar zijn. Iedereen is van harte welkom om te komen kijken op het HSV-complex. HEILOO - Tijdens de zevende compe- titieweek van Tennisvereniging Heiloo zijn drie teams kampioen geworden. Dit zijn de teams van het district Heren 50+ team 1 van aanvoeder J. Sterkman en uit de kring Dames Heiloo 1 van aanvoerster N. Burger en Dames Heiloo 8 van aanvoerster J. Oudejans. De uitslagen van de zevende competi- tieweek zijn als vlogt: Dames district dinsdag: Deuce 1-Heiloo 1 0-6, Heiloo 4-Hippo 1 3-3, Heiloo 50+ 1-Anna Paulowna 1 4-0, Monnickendam 1- Heiloo 50+ 2 4-2 en Oudorp 1-Heiloo 50+ 3 4-0. Heren district vrijdag: Alkmaar 1-Heiloo 50+ 1 1-3 en Heiloo 50+ 2-Koedijk 1 3-1. Heren district zaterdag: 't Oghe 1-Heiloo 2 6-0, Heiloo 35+ 1-Santana 1 1-3, Juliana 3- Heiloo 35+ 2 3-1 en Heiloo 50+ 1- Enkhuizen 2 3-1. Heren district zondag: Heiloo 18+ 1- Commandeurs 3 5-1. Gemengd district zondag; Winkel 4-Heiloo 1. Dames Kringcompetitie: Heiloo 1-Vennewater 4 4-0, Schoorl 3-Heiloo 4 0-4, Limmen 6-Heiloo 5 1-3, Heiloo 6-H.H. Waard 7 0-4, HeiloO 7-Limmen 4 0-4, Noordend 7-Heiloo 8 0-4. Jeugd zaterdagcompeti tie: 12 t/m 15 jaar: Heiloo 1-Cromme Bal 1 5-1. 15 t/m 18 jaar: Heiloo 1- Grootslag 1 3-3 en Zaanstad 1-Heiloo 2 4-2. HEILOO - Op vrijdag 30 mei houdt Heilooër volksdansvereniging Pridini een grote volksdansinstuif in wijkcen trum Ypsalon in Ypestein. Iedereen die geïnteresseerd is in volksdans en mu ziek is van harte welkom. De toegang is gratis, consumpties zijn voor eigen rekening. Om 19.00 uur start de avond met een speciaal dansuur voor kinderen vanaf 4 jaar. De kindergroep van Pridini zal rond 20.15 uur in een korte demonstra tie laten zien waar zij zich in het afgelo pen seizoen mee bezig heeft gehouden. Vanaf 20.30 uur wordt er gevolksdanst op live-muziek, verzorgd door het Pridini orkest, en rond 22.00 uur ver zorgt de damesformatie 6 en 7' een optreden. Voor meer inforamtie kunt u contact opnemen met Nel Coolgem,tel. 072-5335427 of met Flora Groot, tel. 072-5336012. HEILOO - De avondzon schijnt laag over de weilanden tussen Heiloo en Egmond en verdwijnt af en toe even achter een wolk. In de verte tekenen de contouren van de Egmondse Abdij zich tegen de lucht af. In dit decor maken acht pony's met hun ruiters hun rondjes in de dressuur- en springbak van Pony club Heiloo aan de Zeeweg. Van een formatie die keurig in het gelid loopt splitsen ze zich in twee groepen, maar weten iedere keer weer netjes in de for matie terug te keren. De ruiters van Ponyclub Heiloo trainen momenteel voor het speciale jubileumprogramma dat op zondag 1 juni uitgevoerd wordt ter ere van het vijfentwintigjarig be staan van hun vereniging. In de gezellige kantine laat Gerard van der Peet zijn blik mijmerend over het tafereel glijden dat zich buiten afspeelt. Voordat de ponyclub tien jaar geleden haar terrein kreeg aan Zeeweg, heeft de vereniging diverse locaties als thuis haven gehad. Van der Peet herinnert zich nog hoe het allemaal begon op een oefenveld ergens in de weilanden tus sen Alkmaar en Heiloo en hoe er daar na werd gereden op het erf van een boerderij aan de Ewisweg. Ook de omgeving van sporthal Het Venne- water en de Vennewatersweg is de club niet onbekend, daar werd vanaf 1974 grond gepacht van de gemeente. Hoewel hij tegenwoordig niet meer zo vaak op de club komt, is en blijft Gerard van der Peet oprichter van het eerste uur. En dat terwijl hij aanvanke lijk tégen de oprichting van een pony club was. „Ik was bestuurslid van de Landelijke Rijvereniging Heiloo. Daar wilde een groepje ouders van vijf kin deren een ponyclub oprichten. Ik zag dat niet zo zitten, er komt zóveel bij kij ken." Toch was de meerderheid van het bestuur voor de oprichting. En op het moment dat het op werken aankwam om alles van de grond te krijgen, was Van der Peet één van de mensen die het voortouw namen. Fanatisme Van der Peet is een echte paardenman, met een flinke dosis fanatisme. Wat hem betreft telt vooral het wedstrijd element en hij vindt de aansluiting van de ponyclub bij de KNF (federatie voor landelijke rijverenigingen en pony clubs) daarom onontbeerlijk. „Ik vind het niks als de kinderen alleen maar een beetje met die pony's in de bak rondhuppelen." Toch doen lang niet alle leden van de ponyclub mee aan officiële wedstrij den, verzekert bestuurslid Gerard Kaptein. „Ongeveer de helft van de huidige 55 leden zijn recreatief lid, hoewel velen na een tijdje toch de over stap maken naar de wedstrijdsport." Op zondagochtend wordt er getraind in dressuur en springen onder de deskun- Tachtig ruiters, onder andere van de jubilerende Ponyclub Heiloo, trainen voor de recordpoging van komende (foto EWD) zondag. dige leiding van vier instructeurs. Ponyclub Heiloo heeft zelf geen pony's. De meeste kinderen rijden voor elke training op hun eigen pony naar de Zeeweg toe. De vraag of lidmaatschap van de ponyclub op die manier niet een erg elitaire aangelegenheid wordt, alleen voor kinderen met rijke ouders, antwoordt Gerard Kaptein ontken nend. „Er zijn genoeg ouders die samen met een paar andere ouders voor een aantal kinderen een pony leasen bij een manege." Voorzitter Leo Schoonhoven benadrukt bovendien dat de ponyclub er alles aan doet om de contributie voor de leden zo laag mogelijk te hou den. Met allerlei acties, activiteiten en door sponsoring wordt geld ingezameld om de clubkas enigszins te spekken. Uit die kas wordt onder andere het beno digde materiaal voor het parcours en het onderhoud bekostigd. Hoge aaibaarheidsfactor Het blijkt moeilijk om precies uit te leggen waarom iemand nu juist verslin gerd raakt aan de paardensport. Ge rard van der Peet denkt dat het bij veel meisjes wel te maken heeft met de hoge aaibaarheidsfactor van de pony's. Voorzitter Schoonhoven, die ook instructeur is, noemt de wisselwerking tussen mens en dier als belangrijk punt. „De band die een kind met zijn pony heeft, is vaak heel bijzonder. Je ziet soms een begeestering, een liefde voor het dier die heel ver gaat. Soms willen ze de pony niet straffen omdat ze dat zielig vinden, terwijl het af en toe best wel eens nodig kan zijn." Gerard van der Peet denkt dat er tussen pony en ruiter sprake is van een soort haat-lief de vèrhouding. „Ze worden in een wed strijd ook wel eens kwaad op hun pohy omdat die niet presteert zoals zij wil len." Sleutelwoordén voor de toekomst van de vereniging zijn volgens Leo Schoonhoven voonal continuïteit, kwa liteit en variëteit. „Het western-rijden is nogal in opkomst. Als daar vraag naar is zouden we dat graag aanbieden. Ook onderdelen van de paardensport als aangespannen rijden en voltige, dat is gymnastiek op het paard, zouden dan misschien op ons programma kunnen komen." Jubileum Komende zondag wordt het jubileum gevierd met een uitgebreid program ma. Om 13.30 uur begint het feest met een receptie voor leden en oud-leden. Om 15.00 uur komen zestien pony's in de baan voor een dressuurdemonstra- tie op muziek. Een kwartier later mogen de allerkleinsten zich meten in een race met Shetlandpony's. Ex-ponyruiters Margie Ansems en Frans Poel laten vanaf 15.30 uur zien in een aantal interessante demonstraties waartoe paard en ruiter na heel veel trainen samen in staat zijn. Ook voor de springruiters valt er het een en ander te beleven. Iedereen kan om 15.40 uur meedoen met het duosprin- gen met barrage en om 16.30 uur wordt een demonstratie springen gegeven door een echte professional. De klap per van de dag moet de recordpoging voor het Guinness Book of Records worden, die om 17.00 uur gepland staat. Al bijna twee maanden zijn pony-rui ters van Ponyclub Heiloo en diverse verenigingen in de omgeving bezig met de training. Zij gaan proberen om met maar liefst tachtig pony's een program ma uit te voeren. Stap, draf en galop zullen elkaar in een spectaculaire voor stelling afwisselen. Voor degenen die graag een gokje wagen, is er de mogelijkheid om een lot te kopen waarmee u een echt ponyveu len kunt winnen. De opbrengst wil de ponyclub besteden voor een nieuwe trekker. HEILOO - Vorige week donderdag besloot Damclub Heiloo haar 60-ste seizoen. De titel is na een zeer span nende slotfase door M. Out opgeëist, waardoor hij tevens eigenaar werd van de wisselbeker. De kampioen van vorig seizoen, Ligthart, werd naar de tweede plaats verwezen. De titel in groep B werd aan Fase toe bedeeld, terwijl de tweede plaats door Schouten werd ingenomen. In de Kennemer Damkring bereikte DCH de derde plaats. Na de uitreiking van de prijzen werd de avond met sneldam- men en het uitreiken van cadeaubon nen feestelijk afgesloten. Eindstand in groep A: M. Out 19-29, N. Ligthart 19-28. C. van Lieshout 19-24, R. de Boer 19-21 en A. Valkering 19-20. Groep B: B. Fase 10-17, F. Schouten 19- 16, R. Koch 19-16. J. Kraakman 19-13, M. Houtenbos 19-9 en P. Heyne 19-7. HEILOO - Vorige week werd in de kringcompetitie van HSV tennis als volgt gespeeld: Jeugd: HSV 1-Schagen 3 3-5. Dames: Vennewater 3-HSV 1 3-1, Limmen 3-HSV 2 1-3, HSV 3- Zeswielen 1 3-1, HSV 4-Oudorp 4 2-2, HSV 5-Zeswielen 6 4-0, Hogedijk 6- HSV 6 1-3, Oudorp 9-HSV 7 1-3 en HSV 8-Ursem 2 0-4. Senioren gemengd: HSV 1-Bakkum 1 1-4. Senioren heren: HSV 3-Topspin 3 5-1. Veteranen heren: Roeswijk 1-HSV 1 4-0, HSV 2-Het Grootslag 1 4-0, Het Grootslag 2-HSV 3 0-4 en HSV 4- Balletuin 3 2-2. HEILOO - De Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo houdt op 30 mei weer een verkoop van afgeschreven materialen. Naast boeken worden ook cd's, tijdschriften en video's verkocht. De verkoop vindt plaats van 15.00 tot 17.30 uur (materialen uit de jeugdafde ling) en van 18.00 tot 20.30 uur (mate rialen voor volwassenen) in de hal van de bibliotheek. De prijzen zijn voor een jeugdboek f 1,50, een volwassen boek f 3,-, een video f3,- en een compact disc f5,-. HEILOO - Op vrijdag 30 mei houdt Amnesty International haar jaarlijkse collecte. Van 19.00 tot 21.00 uur zijn de collectanten te vinden in de winkelcen tra 't Loo en 't Hoekstuk. Amnesty International zet zich in voor de nale ving van de mensenrechten. De organi satie draait voornamelijk op vrijwilli gers. De Regionale Kontakt Groep (RKG) Noord-Holland van Amnesty international is op zoek naar vrijwilli gers die de verschillende locale groe pen willen ondersteunen in hun werk zaamheden. Wie ervaring heeft met het werken met vrijwilligers, goed kan motiveren en enthousiasmeren, goede contactuele eigenschappen heef en een dagdeel per week aan dit werk kan besteden, is van harte welkom. Ook zoekt Amnesty een enthousiaste persoon die acties coördineert en even tueel een regionale activiteit organi seert. Informatie hierover kan worden verkregen bij Miriam Janssen, tel. 072- 5280485 of 0515-431015. HEILOO - Niet alleen voor de toerist, maar ook voor de inwoners van Heiloo heeft de VVV van Heiloo heel wat in haar dienstenpakket zoals geschenken bonnen, hotelreserveringen, duinkaar- ten, fietskaarten, telefoonkaarten, auto- kaarten, plattegronden, kamerverhuur, huizenverhuur, gids voor vakantie en vrije tijd, cultureel jongeren paspoort en documentatie van musea, attractie parken en bungalowparken. Een bezoekje aan het kantoor aan de Heerenweg/Stationsweg is beslist de moeite waard. Aarzel dan ook niet en stap één dezer dagen eens binnen. De informatrices zijn u graag van dienst. Het info-kantoor is geopend vanaf maandag 2 juni tot eind augustus van 10.00 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Vanaf vrijdag 4 juni ook op de vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur en vanaf zaterdag 5 juni van 10.00 tot 17.00 uur. Het VVV van Heiloo is tele fonisch altijd te bereiken op nummer 072-5331969. HEILOO - Afgelopen vrijdag werden de beide locaties van basisschool De Zuidwester aan Het Malevoort en in Boekenstein omgetoverd tot een heus museum. Een speciaal kinderkunstmu seum, waar werkstukken die de leerlin gen het afgelopen schooljaar maakten werden tentoongesteld. De hele dag konden ouders, opa's en oma's en belangstellenden het museum bezoe ken. Het kinderkunstmuseum wordt zo langzamerhand traditie op De Zuid wester. Alles wat de leerlingen op school maken op creatief gebied wordt verzameld en eens per jaar geëxpo seerd. Allerhande creatieve uitingen zoals olieverfschilderijtjes, pastels, te keningen, bewerkt hout en knip-, plak-, kleur- en vouwwerk sierden ook nu weer de muren van de gangen en aula's. Van iedere leerling was minimaal één kunstwerkje tentoongesteld. Dit jaar was de organisatie van het museum voor het eerst grotendeels in handen van de leerlingen van de groe pen 7. Bij toerbeurt vervulden ze de rol van suppoost en gids en bemanden ze het speciale restaurant, waar bezoekers konden genieten van koffie en zelfge bakken cake. Aan het eind van de middag kwam Rob Labee van lijstenmakerij Inzet naar het museum en boog zich over de vraag wat het mooiste kunstwerk van de hele tentoonstelling was. Hij koos het grote groepswerk van Kevin Hoogeland uit. De achtjarige Kevin maakte het kleuri ge ontwerp voor een niet bestaand beest en schilderde dat vervolgens samen met de andere 21 kinderen uit zijn groep 4 op platen van piepschuim. Als beloning wordt het kunstwerk door Rob Labee ingelijst. Het is de komende weken te zien in de etalage van de lijs tenmakerij aan tweede prijs won Sander Jacobs met zijn kunstwerk en Anita Petricevic werd derde. Er was ook een logo-wed strijd uitgeschreven. Het ontwerp van Cato de Haan was goed voor de eerste prijs en zal het vignet worden voor het museum van volgend jaar. HEILOO - Het afgelopen seizoen is er bij Bowlingvereniging Heiloo weer hard gestreden om de ereplaatsen bij de jeugd. Iedereen toonde een goede inzet. De vereniging hoopt dat er het volgende seizoen, dat start op 23 augus tus, nog meer jeugdleden bijkomen. Geïnteresseerden kunnen zich opgeven bij de vereniging. De uitslagen bij de jeugd van dit bow lingseizoen zijn als volgt: Pupillen Meisjes: 1. Kim van Dijk, 2. Laura Hemmekam en 3. Myrna Meijaard. Pupillen Jongens: 1. Dick Hommes en 2. Tobias Langenberg. Aspiranten: 1. Frank Hemmekam, 2'. Arjan Stam en 3. Vincent Bakker. Junioren: 1. Frank de Vos, 2. Eric Duyn en 3. Harold Moerman. ALKMAAR - Op zaterdag 7 juni houdt de Stichting KOOK weer haar maandelijkse verkoop. U kunt dan van 10.00 tot 14.00 uur in het pand aan het Victoriepark 2 in Alkmaar voor weinig geld allerleid goede, tweedehands huis raad en kleding kopen. De opbrengst wordt gebruikt om projecten in de Derde Wereld te financieren. Over de maand april bedroeg de op brengst f 18.350,50. Het geld is gebruikt voor de financiering van tien maal een span ossen en een ploeg voor arme boeren-echtparen in Burkina Faso. Het project van deze maand is gesitueerd in Setshanke, een dorp in de binnenlan den van Zimbabwe. Het gaat om de bouw van een winkel en de financiering van de inrichting en de startvoorraad. Heeft u nog bruikbare spullen, dan kunnen die afgeleverd worden bij het KOOK-pand aan het Victoriepark 2 op maandag en woensdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 15.00 uur. Op deze tijden kunt u tevens in het pand HEILOO - De Muziek- en Dansschool houdt binnenkort weer een aantal speelavonden. Êen speelavond is een mini-concertje door leerlingen van de school. Daar zijn beginners bij en gevorderden. Doorgaans is het een aantrekkelijk programma voor ouders, opa's en oma's, maar ook voor ouders die hun kinderen willen wennen aan concertbezoek of die met hun kinderen een instrumentkeuze willen maken. Vanavond, woensdag 28 mei, kunt u lui steren naar klavierleerlingen (piano en keybord) van Fred Lodder. De aanvang is 19.30 uur. Op vrijdag 30 mei zijn de volwassen leerlingen van Janjaap Langereis, docent blokfluit, muzikaal buitengewoon actief als solist of in ensemble-verband. Deze speelavond begint om 20.00 uur. Diezelfde avond, vanaf 19.30 uur, spelen leerlingen van de school in 't Loo. Op verschillende plaatsen fcijn zij te horen. Op 4 juni treden leerlingen van Peter Brouwer (docent klarinet) op. Deze speelavond begint om 19.30 uur. Zaterdag 7 juni is een zeer belangrijke dag in het muziekschooljaar. Sinds enige weken staat de muziekschooltro fee weer in de school. Die trofee wordt uitgereikt aan de winnaar van het con cours dat die dag wordt gehouden. Vanaf 10.00 uur kunt u luisteren naar het neusje van de zalm op muziekge bied. Jeugdige muzikanten op diverse instrumenten spelen voor een jury, die hen beoordeelt, studie-adviezen geeft en een prijswinnaar aanwijst. Alle eve nementen zijn gratis toegankelijk. HEILOO - Vorige week donderdag maakte Bowlingvereniging Heiloo in het Bowling- en Snookercenter aan de Kennemerstraatweg met de Scratch Superfinale een definitief einde aan het huisleague -bowlingseizoen. De perio de- en eindkampioenen, aangevuld met twee teams (die in 28 weken huisleague de hoogste eindscore had genoteerd) mochten hier laten zien wie van de teams in zes games de hoogste pinfall kon behalen. Uit de hoge scores was af lezen, dat hier de top van de Bowlingvereniging actief was. Maar liefst 28 keer werden er een 200 of meer games gescoord. Na vijf games was de spanning om de tweede en derde plaats het grootst. Het team van Bestacon (na 5 games op de twee de plaats) moest ondanks de prachtige games van teamgenoot Martin Been (235,203,248 en 216) genoegen nemen met een vijfde plaats en het team van Aris de Wit kon door een mooie laatste totaalgame van 809 beslag leggen op de tweede plaats, vóór het team van Mobi- Sun. De titelverdediger van vorig jaar, het team van Jaap de Bie Castricum toonde hier topklasse. Uitblinker was Ab Bakker, die een serie scoorde van 1305 (225,184, 244, 201, 232 en 219). Samen met zijn teamgenoten Ben Gruisinga (211 en 223), Gert Jan Baltus (203) en Bram Rodenburg werd met een totaal- pinfall van 4625 verdiend beslag gelegd op de titel Teamkampioen scratch huis league Heiloo 1997 en kon de wisselbe ker wederom mee naar Castricum wor den genomen. De kampioen zal samen met het team van Aris de Wit Heiloo op 11 en 12 juni in Spierdijk bowlingver eniging Heiloo vertegenwoordigen in de strijd om het teamkampioenschap scratch van Noord-Holland afdeling 5 nbf. Einduitslag teams: 1. Jaap de Bie 4625, 2. Aris de Wit 4450, 3. Mobi -Sun 4411, 4. Serre Lux 4398, 5. Bestacon 4355, 6. Cafe La Strada 4206, 7. Cleem Rijnbeek 4198 en 8, BT Burg 4175. HEILOO - Op tweede pinksterdag hield Ponyclub Heiloo een concours hippique. De eigen leden van de pony club deden het bepaald niet slecht in het regionaal getinte deelnemersveld. Op rijbaan 1 werd bij de B-dressuur Isabel Bakker in de categorie D/E tweede en Vivienne Dolman behaalde een vijfde plaats. Nina Zuurbier werd in diezelfde categorie bij de L-dressuur verdienste lijk tweede. Ook op rijbaan 2 werd goed gepres teerd. Bij de L-dressuur werd Nina Zuurbier in de categorie D/E weer tweede. Bij de B-dressuur was de derde plaats voor Isabel Bakker. Tijdens rijbaan 3 was er een eerste plaats voor Larissa van Craaikamp en een derde plaats voor Matt Stolwijk in de categorie D/E bij de L-dressuur. Rijbaan 4 gaf maar liefst drie eerste plaatsen: Joyce de Haan bij M2 dressuur in de D/E categorie, Liesbeth Zonneveld bij de Ml dressuur en Larissa van Craaicamp bij de L- dressuur. Matt Stolwijk werd daar tweede in de D/E categorie. Met rijbaan 5 liet Lonneke Nowee in de D/E categorie bij de Z1 dressuur zien wat ze kon en werd eerste. Bij de M2 deed Joyce de Haan dat ook. Zij haalde ook in rijbaan 6 bij het springen een eerste plaats in klasse M, categorie D. Melanie de Graaf werd tweede in klasse B. ne rw,u-AUf van „t- „,s- Bij de Foresters werd afgelopen weekend voor 't laatst het veld van de deJRaadhuisweg. Een 5"®,^ wTltaiTtenPoepha1en°e(Lnnkunt u Egelshoek omgeploegdDit paard deed dat wel heel symbolisch met de 072-5117891, op maandag spullen bellen met en woensdag van 9.00 tot 17.00 uur en op de overige werkdagen van 15.30 tot 17.00 uur. ploeg. Tentoonstelling van werkstukken van leerlingen van De Zuidwester, hier op de locatie aan Het Malevoort. (f0,° EWD ALKMAAR - Het MCA organiseert samen met de Multiple Sclerose-ver- eniging Noord-Holland Noord op zaterdag 7 juni een voorlichtingsbijeen komst over de laatste ontwikkelingen over Mutiple Sclerose (MS). Vooraf gaand aan deze voorlichtingsbijeen komst organiseert de. MS-vereniging van deze regio een algemene jaarverga dering voor haar (toekomstige)leden. De bijeenkomst is bestemd voor alle MS-betrokkenen en geïnteresseerden en vindt plaats in het auditorium van het MCA, ingang Metiusgracht, van 10.00 tot 12.15 uur. Gastspreker is neuroloog J. A. van Leusden. Aan het bijwonen van deze ochtend zijn geen kosten verbonden. Wie meer informatie wil kan bellen met de heer B. Broekhuisen, regio-con tactpersoon, telefoonnummer 072- 5339109. Wie deze ochtend wil bijwo nen, kan zich aanmelden om 10.00 uur bij het auditorium van het Medisch Centrum Alkmaar. HEILOO - Afgelopen zaterdag was een gedenkwaardige dag in de geschie denis van de Foresters. Voor het laatst immers vond er een officieel voetbal toernooi plaats op de locatie aan de Egelshoek. Nog éénmaal voetbal dus op het complex dat ruim dertig jaar de thuishaven van de Foresters was, alvo rens de verhuizing naar het nieuwe ter rein aan de Vennewatersweg kan gaan beginnen. Het is tweede verhuizing voor de Foresters, want de eerste jaren van de vereniging werden doorge bracht op het veld achter Hollands Roem aan de Kennemerstraatweg. Alle senioren van de voetbalafdeling waren samen met de veteranenteams van HSV, Huiswaard* Alcmaria Victrix uitgenodigd om nog éénmaal de velden 'om te ploegen'. De weergoden vonden ook dat dit een onvergetelijke dag moest worden, want vanaf het eerste fluitsignaal liet de zon haar stralen over de velden schijnen. Klapstuk van de dag moest het duel worden tussen de oude cracks van HSV en Foresters. HSV kwam opdraven met maar liefst dertien echte 'oudjes', terwijl bij Foresters ook nog een aantal 'jonkies' rondliepen. Dat routine toch vaak de doorslag geeft bewezen de Roodgelen door de eerste helft met een 2-0 voorpsrong af te sluiten. Na de rust bleek echter de conditie belangrijker, waardoor Foresters de wedstrijd toch nog winnend wist af te sluiten met 4-2. Een oorverdovend vuurwerk volgde onmiddellijk op het laatste fluitsignaal, waarna een paard met ploeg het A-veld betrad om met het echte ploegwerk te beginnen. De grote publieke belangstelling ver leidde het paard tot enkele onnavolg bare schijnbewegingen. Het ploegen bleef daardoor beperkt tot een symbo lische daad. Het afscheid werd vervol gens in de kantine voortgezet tot in de kleine uurtjes op de muzikale klanken van The Change. Zaterdag !nfo en muziek 00.00 Geert de Ridder 09.00 Richard de Vries 12.00 Rob van Houten 15.00 Marc Vermeu ten 18.00 Marco Hamersma 21.00 Zondag Info en muziek 00.00 Johan van het Veld 09.00 Frans van der Meer 12.00 Deloolijst30 15.00 Ruud van Dijk 18.00 Walter Hoogenbosch 21.00 Maandag Info-en muziek 00.00 Rene van Doorn 18.00 Mare Vermeu len 21.00 Vrijdag Info en muziek 00.00 Frank van der Veer 18.00 Remco de Rooy 21.00 Streekradio Excellence is de omroep van Heiloo. te ont vangen op de kabel FM 96.5 in stereo en in de ether op FM 106.3, ieder weekend het hele weekend, wat je oren willen horen. Maandag Delicabesse 09.00 OSU continu 12.00 AKKU-Kort 19.00 Broodje met 20.00 Subbacuftcha 21.00 Nachtprogramma 22.00 Dinsdag OSU continu 09.00 Vbor ouderen door ouderen 10.00 OSU continu 11.00 Platencollage 18.30 Gemeentevoorl. Akersloot 19.00 Platencollage 19.30 OSU-bliem 20.00 OSU-jazz 21.00 Nachtprogramma 22.00 Woensdag Delicabesse 09.00 Broodje met 12.00 OSU continu 13.00 Gemeentevoorl Ummen 18.30 Holland Omstreken 19.00 Wegwijzer 20,00 MetTientotlO 21.00 Nach tprogram ma 22.00 Donderdag Wegwijzer 09.00 OSU continu 11.00 Trammelant ledikant18.30 AKKU actualiteiten 19.00 Muziekboetiek 20.00 OSU continu 21.00 Nachtprogramma 22.00 Vrijdag Delicabesse 09.00 OSU continu 12.00 Dat zijn goede berichten 17.00 Freak Out! 19.00 Energy! 20.00 House-radiO 22.00 Nachtprogramma 23.00 Zaterdag Dat zijn goede berichten 09.00 OSU continu 11.00 Tune-in 13.00 Beestenboel 14.00 Spinrag 15.00 Interlokaal 16.00 Flash-back 17.00 Freak-out! (herh.) 18.00 Top-30 19.00 Danceline 21.00 Nachtprogramma 23.00 Zondag Trammelant ledikant 9.30 Wie wat waar op zondag 10.00 Goudmerk 11.00 Ziezozondag 12.00 Grootspraak 14.00 Luisterrijk 16.00 Zendtijd voor de kerken 18.00 KLasse Klassiek 20.00 Nachtprogramma 21.00 De OSU is op de kabel te beluisteren op 89.0 FM in Akersloot en Limmen. op 104.5 FM in Uitgeest en in de ether op 106.7 FM. Maandag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 12.00 14.00 16.00 18.00 20.00 22.00 Tussen de middag Kroniek der muziek Factor 80 Avondprogramma Uitcafe Nighttime Dinsdag Lokaal totaal Ochtend in Egmond 00.00 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der, muziek 14.00 Factor 80 16.00 Horoscopen 18.00 Baksteen 20.00 De rechtop in je bed show 22.00 Woensdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Factor 80 16.00 Avondprogramma 18.00 Radio 80 dierenbrigade 20.00 Easy listening 22.00 Donderdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Factor 80 16.00 Avondprogramma 18.00 Top Egmond 20.00 Tracks 22.00 Vrijdag Lokaal totaal 00.00 Ochtend in Egmond 07.00 Hits aan de lopende band 09.00 Tussen de middag 12.00 Kroniek der muziek 14.00 Factor 80 16.00 Interactief 18.00 De start van het weekend 20.00 Remsporen 22.00 Zaterdag Lokaal totaal 00.00 Muziekmijn 08.00 Koffieprut zandgebak 10.00 Dubbel D 12.00 In de middag 14.00 Lukraak 16.00 Weekje 80 18.00 De juiste toon 20.00 Easy listening 22.00 Zondag Lokaal totaal 00.00 Ronde van Egmond 10.00 Muziekmuseum 12.00 Zondagsport 80 14.00 Happy hour 17.00 R5. 18.00 De echo van het weekend 20.00 Nighttime 22.00 Radio 80 is in de ether te ontvangen op 107 FM en op de Egmondse kabel op 96.5 FM in stereo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 8