Kopij Uitkijkpost Dick Jager zegt het onderwijs vaarwel Caecilia krijgt bezoek Ook vakantiegangers zijn welkom bij de bieb De Egmonden Een kijkje achter de schermen van Ypestock 'De kinderen zal ik missende vergaderingen niet' Dierenbescherming Uw kopij voor de Uitkijkpost a.u.b. getypt en voorzien van naam en telefoonnummer van de afzender inleveren. Promotieteam zoekt versterking TC Hogedijk Avondvierdaagse Egmond Egmond verleent ereburgerschap Egmond houdt dorps gesprek over armoede Hoever Dorpsfeest Biljarttoernooi Het afsluitende concert op 8 juni wordt gehouden in het ontmoetingscentrum van het PC Willibrord. Het concert begint om 14.00 uur en de toegang is gratis. Voor de pauze zullen de beide orkesten apart optreden, na de pauze volgt een gezamenlijk gedeelte. Op het programma staat muziek van the Beatles, filmmuziek uit The hunchback of Notre Dame en de Hongaarse dan sen no. 5 van J. Brahms. Dick Jager zal zich niet vervelen zonder de school. Ook poes Mompie vraagt aandacht. foto Kitty Hoogland) HEILOO - Wie in de afgelopen vieren dertig jaar leerling is geweest op een openbare basisschool in Heiloo kent hem vast. Met een onderbreking van vijf jaar, waarin hij de gemeente ver ruilde om les te geven in Vriezeveen en Alkmaar, stond hij negentwintig jaar lang voor de klas in Heiloo. Hij gaf les op alle openbare basisscholen in de gemeente en was tien jaar lang hoofd van de voormalige Nicolaas Beets- school. Veranderen en aanpassen zijn begrippen die hij in zijn loopbaan aan den lijve heeft ondervonden. Eind deze maand sluit Dick Jager een bewogen parrière in het onderwijs af. Sinds drie jaar staat Dick Jager (61) als onderwijzer voor de kinderen van groep 6 op De Zuidwester. Terug kijkend is het volgens hem misschien wel de leukste periode in zijn loopbaan. ,,Ik heb hier heel fijn gewerkt. En groep 6 is leuk omdat je alle vakken kunt geven. Niet alleen schrijven, reke nen en taal, maar ook aardrijkskunde en geschiedenis. Je kunt iets van je ken nis kwijt." Het heeft ongetwijfeld ook te maken met het feit dat hij zich hier kan richten op hetgeen hij het allerliefste doet: omgaan met kinderen. „De dingen die kinderen zo terloops heel spontaan kunnen zeggen, daar kan ik geraakt door zijn." Dick Jager is blij dat hij nu niet meer de uitgebreide taak van directeur van de school heeft. „Daar komt zóveel bij, naast het gewone les geven." Hij weet het uit ervaring. In totaal is hij elf jaar lang hoofd van een basisschool geweest. Dat was vroeger eigenlijk ook het streven, toen hij in Groningen naar de Rijkskweekschool en de Rijksleer school ging. „De meeste jongens gingen na vier jaar door voor de hoofdakte, het papier dat je nodig had om hoofd van de school te worden." Natuurlijk wordt niemand dat meteen. Toen Dick Jager zijn studie afrondde, ging hij eerst in dienst. Na een jaar werd hij opgeroepen om een proefles te komen geven aan de Hasebroekschool in Heiloo. „In die tijd kwam de burge meester dan achter in de klas zitten om je te beoordelen." Zeven jaar was hij onderwijzer op de Hasebroekschool. In die tijd leerde hij ook zijn echtgenote kennen. Gerda Schouten was kleuterleidster op de Krokus, die naast de Hasebroekschool stond. „De juf gaat met de meester, dat was wat." Zwarte bladzijde In 1970 werd Dick Jager hoofd van een basisschool in Vriezeveen. Toch keerde hij alweer snel terug naar het westen van Nederland, vanwege ziekte van zijn vrouw. Vier jaar lang was hij weer 'ge woon' onderwijzer in Alkmaar, in 1975 werd hij hoofd van de voormalige Nicolaas Beetsschool. Uiteindelijk werd die periode voor Dick Jager afgesloten met een zwarte bladzijde in zijn onderwijs-loopbaan. Het aantal leerlingen daalde steeds ver der, totdat de school in 1985 werd gesloten. „Een groot dieptepunt. Voor al'de laatste jaren waren heel moeilijk, je ziet het onder je handen afbrokke len." Volgens Jager is hij er weer boven op gekomen dankzij veel steun van het thuisfront. Hij ging weer lesgeven als onderwijzer. Toch was het niet eens de laatste grote verandering. De Hofdijk- school werd eveneens opgeheven, en de Nieuwe Hoeve waar hij vervolgens kwam, fuseerde met de Zeskant tot de huidige Zuidwester. Behalve de herschikking van de open bare basisscholen in Heiloo, is er in al die jaren dat Dick Jager lesgeeft ('een oud-leerling van me is nu mijn collega') heel wat veranderd in het onderwijs. „Vroeger stond je in grijs pak en wit overhemd met stropdas voor de klas. Ik moet overigens zeggen dat het wel lang geduurd heeft voor ik ook gewoon een spijkerbroek aantrok." Ook de leerlin gen zijn niet meer hetzelfde. „Er zijn tegenwoordig meer kinderen uit gebro ken gezinnen en kinderen zijn ook een stuk mondiger. Ze praten en denken méé. Als ik zeg: „Doe je kauwgom uit je mond" dan deden ze dat vroeger meteen. Nu vragen ze eerst: „Waar om?" Dat laatste vindt Dick Jager een goede zaak. „Het gaat er toch om dat kinderen zich kunnen redden in de maatschappij. En dat ze mondiger zijn betekent ook dat 2e over meer zaken nadenken." Hij geeft toe dat hij de kinderen zal missen na zijn laatste lesdag op 27 juni, maar tot zijn grote genoegen betekent het ook dat hij dan geen vergaderingen meer heeft. Vervelen zal hij zich zeker niet. „Wij hebben geen cursus nodig voor mensen die stoppen met werken." Reizen, lezen en knutselen staan op het programma. En ongetwijfeld gaat er veel tijd naar zijn vijf maanden oude kleinzoon en zijn vier 'pseudo-klein- kinderen', de kinderen van een kennis. Morgen biedt de gemeente Dick Jager een afscheidsreceptie aan en op 20 juni neemt hij afscheid van de kinderen op De Zuidwester. Een optreden van het jeugdorkest van Caecilia. HEILOO - Het weekend van 6, 7 en 8 juni staat in het teken van een muzika le uitwisseling tussen het Jeugdorkest van Heilooër Harmonieorkest Caecilia en Jeugdsymfonieorkest JONOV uit Epe. JONOV wordt ondergebracht in gastgezinnen in Heiloo en zal samen met net Jeugdorkest Caecilia overdag repeteren. Ook staan er een feest avond, een speurtocht en een kamp vuuravond op het strand op het pro gramma. Zondag wordt het weekend afgesloten met een gezamenlijk con cert. Op 31 oktober en 1 en 2 november zal Jeugdorkest Caecilia een tegenbe zoek brengen aan Epe. Het Jeugdorkest Caecilia, onder leiding van Wim Klaver, bestaat dit jaar vijftien jaar en telt ongeveer veertig leden in de leeftijd van 8 tot en met 16 jaar. Na een jaar les op de muziekschool mag er in het orkest worden meegespeeld. Het orkest verzorgt zelf optredens, onder andere tijdens het jaarlijkse koffie- en voorjaarsconcert van de vereniging en bij de avondvierdaagse. Ook worden er muzikale uitjes georganiseerd, zoals een optreden in de Efteling en een muziekweekend. JONOV staat voor Jeugdsymfonie Orkest Noord Oost Veluwe en wordt geleid door Eric Kotterink. Het bestaat uit twee orkesten, Klein JONOV voor 8 tot 12-jarigen en Groot JONOV voor 12 tot en met 18 jarigen. Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251- 310079. Vakantie advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5644066 (alarm) en 072- 5622717 (vermissingen). t Vermist Schildpadpoes met witte voetjes, 2 jr. Past. van Muijenweg, misschien op zoek naar de Bosrank, Heiloo. Middelgroot wit hangoorkonijn met rode ogen, Kapelweg, Limmen. Zwart gec. katertje met voor en achter een klein wit plekje tussen de poten, rose suède bandje met belletje, Haes- ackerlaan, Heiloo. Licht muisgrijze Abessijnse poes met iets donkerder streep over de rug en beige keel, voetjes en buik, 5 jr. Rijksweg, Limmen. Inl. 072-5616106. EGMOND - Radio 80 zoekt nog enke le mensen voor haar promotieteam. Dit team gaat vanaf 29 juni tot en met 7 september elke zondag op pad. Heb jij nog enkele zondagen niets te doen en lijkt het je leuk om mee te doen, neem dan contact op met Sandra Braak, tel. 072-5063327. EGMOND - Vakantiegangers kunnen ze folders kunt u kosteloos opvragen bij bibliotheken in Bergen, Schoorl en bij de betreffende bibliotheken. Egmond een abonnement nemen dat Op verzoek worden de boeken voor maximaal drie maanden geldig is. Zo'n een periode van zes weken uitgeleend, tijdelijk abonnement geeft recht op het lenen van alle soorten materialen zoals Deze dubbele uitleentermijn geeft u de boeken en tijdschriften, maar ook cd- gelegenheid de boeken ongestoord roms en videobanden. Voor buitenlan- mee te nemen op vakantie. Daarnaast ders hebben de bibliotheken extra boe- bieden de bibliotheken de lezers de ken in het Duits, Frans en Engels. Voor mogelijkheid om extra boeken mee te zomerhuisverhuurders, campings en nemen boven het toegestane maxi- hotels zijn folders beschikbaar met mum. Voor slechts f 1,-per boek kunt u informatie voor de vakantielezers. De- van deze service gebruik maken. V EGMOND - Competitie-uitslagen van zaterdag 31 mei: Gemengd: Hogedijk 2 -Heb Durf 1 1-4, Heerhugowaard 4- Hogedijk 3 5-0. Heren: Hogedijk 1- Atlas 1 4-2, Hogedijk 2-Wessanen 1 2-4, Hogedijk 3-Alkmaar 4 1-5, Gieteling 1- Hogedijk 5 6-0, Hogedijk 7-Juliana 7 6- 0, Juliank 8-Hogedijk 8 0-6, Hogedijk 9- Juliana 6 3-3. Vet. Heren 35+: Hogedijk 1-Juliana 2 0- 4. Vet. Heren 50+: Hogedijk 1- Marquette 2 2-2. Gem. Jeugd t/m 12 j.: Hogedijk 1-Heerhugowaard 4 3-3. Jongens t/m 15 Hulk 1-Hogedijk 1 5-1. Zondag 1 juni gemengd: Schoorl 3- Hogedijk 1 1-7, Hogedijk 2-Egmond 2 1-7, Hogedijk 3-Koedijk 2 5-3. Heren: Hogedijk 1-Elzenhagen 1 3-3, DSS- Hogedijk 2 4-2. Heren 35+: Hogedijk 1- Elzenhagen 2 4-2, Barsingerhorn 2- Hogedijk 2 3-3, Hogedijk 3-Helderse TC 3 5-1. Junioren: Deuce 1-Hogedijk 1 3-5,Tulp 2-Hogedijk 2 3-5. 'EGMOND - Stichting jeugdbelangen Egmond aan den Hoef houdt weer een avondvierdaagse, van 9 tot en met 13 juni. Dit jaar zijn er weer vijf avonden parcoursen uitgezet, waarvan u er vier moet lopen. Twee avonden, namelijk maandag en woensdag, wordt hetzelfde parcours uitgezet. De afstanden die gelopen kunnen wor den zijn 5 of 10 kilometer. De medailles voor beide afstanden zijn gelijk. U kunt de afstanden per avond laten verschil len. Kinderen onder de acht jaar kun nen ook meewandelen, maar dan wel onder begeleiding. Het startlokaal is het Dorpshuis, Hanswijk 1 in Egmond aan den Hoef. De starttijden zijn tussen 18.30 en 19.15 uur. Het inschrijfgeld is bij voorinschrijving tot en met 8 juni f 6,- per persoon. Na 8 juni f 7,50 per persoon. Inschrijven kan in Egmond aan den Hoef bij Ria Noteboom, Prinses Marijkelaan 2,Theo Minneboo, Prinses Margrietlaan 32, Riet Walta, Graaf Dirkplein 15 en Alice Grupstra Anna van Burenlaan 114. EGMOND - Vorige week woensdag werden door burgemeester E.J. Brommet het ereburgerschap van de gemeente Egmond en een oorkonde van verdienste verleend aan C. Blaau- boer en S.P. Boersen. De heer Blaauboer uit Egmond aan Zee kreeg de onderscheidingen vanwe ge zijn grote inzet voor de Egmondse gemeenschap. Hij was onder meer ac tief in de Egmondse Redding Brigade, als commandant bij de brandweer van Egmond, bij de plaatselijke visvereni ging, het museum Egmond, Stichting Historisch Egmond en de Stichting Restauratie Slotkapel. De heer Boersen uit Egmond-Binnen ontving de onderscheidingen voor zijn langdurige vrijwillige inzet voor Egmond. Hij was dertig jaar bestuurslid van bejaardenhuis Heegemunde, bestuurslid van de middenstandsver eniging Egmond-Binnen en vijf jaar lang koster van de kerk. EGMOND - Op maandag 9 juni houdt het gemeentebestuur van Egmond onder voorzitterschap van wethouder Sociale Zaken Houtenbos en in samen werking met de Landelijke Veran deringsorganisaties (LVO) een dorps gesprek over armoede. Dit gesprek is georganiseerd omdat de gemeente graag wil dat betrokkenen meedenken en -praten over het door de gemeente gevoerde en nog te voeren bijstandsbe- leid. De bijeenkomst wordt gehouden in het dorpshuis Hanswijk, Hanswijk 1 te Egmond aan den Hoef van 17.00 uur tot 21.00 uur. Voor dit dorpsgesprek zijn alle Egmondse uitkeringsgerech tigden uitgenodigd. Verder hebben belangen- en maatschappelijke organi saties zoals het RIMA, Stichting Welzijn Ouderen Egmond, ANBO, politieke partijen, leden van de ge meenteraad en raadscommissies, Stichting Anders Actieven, besturen van bejaardentehuizen en kerken een uitnodiging ontvangen om aan dit dorpsgesprek deel te nemen. EGMOND - Op 7 en 8 juni is er weer Hoever Dorpsfeest in Egmond aan den Hoef. Het feest wordt afgesloten door het Zaans Blazers Ensemble, dat het jaarlijkse donateursconcert zal verzor gen in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. Op het programma staan de Gran Partita van Mozart en Octet van Beet hoven. Het zijn twee echt klassieke werken, waarbij alle instrumenten vol ledig tot hun recht komen. Het Zaans Blazers Ensemble - bestaande uit pro fessionele musici, vakstudenten en ge vorderde amateurs - treedt ditmaal op in een wat kleine bezetting en zal onder leiding staan van gastdirigent Marko Karsenaar. Het concert begint om 15.00 uur aan de Slotweg 19. De kaarten kosten f 12,50, koffie met koek in de pauze inbegre pen. Reserveren is mogelijk op de num mers 072-5062033 en 072-5062387. EGMOND - Voor de vierde maal organiseert biljartvereniging Egmond op 29,30 en 31 augustus haar jaarlijkse biljarttoernooi, het zogenaamde Ven- newatertoernooi. Er wordt gespeeld in de biljartlocatie aan Het Zevenhuizen 48 in Heiloo. Dit jaar zijn er twee biljarts bijge plaatst, zodat er eventueel op zes bil jarts gespeeld kan worden. Iedere deel nemer speelt tenminste drie partijen, want er is geen knock-downsysteem gedurende de eerste twee dagen. De zondag is gereserveerd voor de eind strijd en de drie winnaars kunnen een bijzondere prijs tegemoet zien. Het toernooi staat open voor iedere biljarter, mits het moyenne ligt tussen 1.00 en 6.00. Dankzij het handicapsys teem zijn er voor iedereen volkomen gelijke kansen. Inschrijven kan vóór 15 juli bij Joop Baltus, tel. 072-5063908. Inschrijfgeld is f 10,- per deelnemer, te voldoen bij aankomst bij het toernooi. HEILOO - Het lijkt wel een sprookje dat ieder jaar opnieuw verteld wordt: 'Het volkje van Ypestock en de weer goden'. Enkele honderden inwoners van Ypeland, die naar weerberichten luisteren, speciale infolijnen bellen of als ware deskundigen de lucht lezen. Maar hoe het verhaal ook verteld wordt, de afloop lijkt ieder jaar hetzelf de. Op de tweede zondag van juni wer ken zij zich, weer of geen weer, in het zweet om het de vele duizenden muziektoeristen in hun landje naar de zin te maken. Aanstaande zondag zal het niet anders zijn. Die dag staat vanaf 13.30 uur voor de zevende keer het Ypestock Popfestival op het program ma. Gerenommeerde artiesten zijn aangetrokken: Bob's Hobby (met Rob Wiedijk), Tröckener Kécks, Jazzpolitie, Van Dik Hout, Sjako en Bad Manners. Zij zullen in de bijzondere entourage van Ypestock hun professionalisme los laten. Aangestoken door het 'volkje van Ypestock' en opgezweept door hofnar Rob Wiedijk (presentatie) leve ren de muzikanten een prestatie die niet in geld valt uit te drukken. En daarmee zijn zij een dag lang Ype- stocker onder de Ypestockers. De magie van een festival, dat begon als promotiefeestje in 1991: tijd voor een duik in het archief vol legendes en een praatje met festivalbaas Marcel Keet. „Neem nu Rob Wiedijk. Die ken ik al sinds mijn tijd bij Buk Buk. Hij kan niet meer om Ypestock heen, hij is mede het gezicht van het festival," vertelt Marcel. „Ons eerste jaar op de huidige locatie, in 1995, stond hij daar in een prachtig koeienpak. En juist in dat jaar liepen er koeien rond onze tent. Zoiets kun je niet regelen, zoiets gebeurt gewoon." En als het gesprek verder gaat, blijken er heel wat dingen 'zom aar' te gebeuren. Zo kwam in 1993 Rowwen Hèze voor het eerst naar Ype stock. De roadies arriveerden midden in de nacht, dwarsaf na een klus in hun eigen Limburg. Bij Ypestock stond min of meer toevallig een verbouwde bus met slaapplaatsen. Een schot in de roos! Vorig jaar, bij de onderhandelin gen, kwam de bus als eerste ter sprake. Het is toch prachtig wanneer grote artiesten juist die kleine dingen ont houden? Rob Wiedijk tijdens hetYpestock- festival in '92. Fles witte wijn Verdient Marcel Keet zijn dagelijkse kost als regelaar in Amsterdam, tijdens de jaarlijkse Ypestock-droom zijn er juist veel onverwachte belevenissen. Met de zanger "van Van Dik Hout deel de hij twee jaar terug een fles witte wijn, gezeten onder het grote podium. Allebei moesten ze hun tranen en kip- pevel verdrinken na, de grandioze ope ning van het iüstrumfestival in '95. „Dat hoort erbij, hè," geeft Marcel grif toe. „Bij de eerste of tweede band moet de spanning eruit. Daar schaam ik me niet voor, geen moment." Bijvoorbeeld dus een korte retraite onder de planken van Ritman, de leverancier van het podium. Deze man heeft de naam dat hij altijd te laat komt. Stress bij de opbouwploeg, achteraf een grote taart als goedmakertje. Dit jaar schijnt hij een dag te vroeg te komen. Hij heeft laten weten dat hij speciaal voor Ypestock een slaapzak heeft gekocht! Slapen op de festivalgrond bij bedrij venterrein De Oude Werf is overigens maar weinigen toegestaan. De organi satie heeft eigen nachtploegen die desnoods in hun onderbroek achter indringers aanjagen. Dat gebeurde eens toen iemand midden in de nacht een ladder probeerde te stelen. Dat ging mooi niet door. Een sterk verhaal? Waar gebeurd, aldus Marcel Keet. Van hem zijn de speeches voor, maar vooral ook na afloop van Ypestock beroemd. Met een schorre, trillende stem heeft hij al zesmaal het succes kunnen delen met de honderdvijftig vrijwilligers. „Natuurlijk zijn we trots en een beetje arrogant. Ons festival is toch ook steeds een knipoog naar Bukpop van vroeger. Dab overleefde het niet, wij wel. Ge lukkig komen de organisatoren van toen nu een biertjê bij ons drinken," aldus Marcel. Gevonden voorwerpen Iedere Ypestock-bezoeker vertelt zijn eigen verhaal. Zoals het meisje dat een dag na het festival kwam informeren: 'Ik ben gisteren mijn vriend kwijtge raakt...' 'Daar staat de doos met gevon den voorwerpen. Kijk maar of hij er tussenzit,' was het antwoord. Ook een sponsor uit '94 zal de rest van zijn leven een anekdote moeten aanhoren. In zijn driedelig grijs met stropdas ging hij al polstokspringend even naar huis om zich om te kleden. Dit laatste bleek na de eerste sloot een absolute noodzaak. Of het bestuurslid dat tot twee weken voor het festival van dit jaar dacht dat Ypestock pas op 8 juli gehouden zou worden: je zult zelf een feestje organi seren en er dan door een foutje niet bij zijn! Ware Ypestockers hebben daar overigens geen last van: de tweede zon dag van juni is voor hen de belangrijk ste feestdag van het jaar. Als het aan Marcel Keet ligt, zal dit nog vele jaren het geval zijn. Zeker tot en met 2000. Voor het tweede Ypestock- lustrum. En misschien dat in dat jaar ook een 'Ypesneeuw-Winterstock- Eeuwfeest' wordt georganiseerd. Maar eerst het feestje van dit jaar. Volgend jaar misschien een tweede tent erbij. Voor wat kleinere acts met progressie vere muziek. „En als slotacts Urban Dance Squad en K's Choice. Wordt het een soort High-Lowlands," laat Marcel zijn gedachten de vrije loop. Programma Evenals vorig jaar zullen zes groepen het podium van de enorme tent beklim men. Ypestock '97 wordt geopend door de formatie Bob's Hobby, een hobby- Het vijftienkoppige Medicamento verwelkomt de Ypestock-bezoekers. band rond Rob 'Bob Color' Wiedijk met een repertoire vol herkenbare, swingende nummers. Wanneer het vier tal uitgeraasd is, neemt Rob zijn rol als presentator op zich om het publiek in de stemming te brengen voor de vijf andere bands. Tröckener Kecks (15.00 uur) is daarvan de eerste, gevolgd door de Jazzpolitie (16.30 uur). Daarna is de beurt aan Van Dik Hout (18.00 uur). Na de Neder landstalige inbreng is het 's avonds tijd voor Engelse vocalen. Deze komen om 19.30 uur uit de strot van Wouter Plan- teydt, frontman van de formatie Sjako! De slotact van Ypestock '97 komt met uit Nederland, maar uit Engeland. Bad Manners maakt rond 21.00 uur zijn opwachting. Behalve de zes topacts op het hoofdpo dium komt tijdens het Ypestock Pop festival '97 ook het theater aan bod. Acts die gespeeld worden tussen het publiek in de tent of op het grasveld ernaast. De vroege Ypestock-gangers worden nabij de toegangsbrug verwel komd door Medicamento, een vijftien- koppige slagwerkgroep. De Parade komt je op enorme stelten tegemoet, begeleid door muzikanten. Met hun blinkende maan van aluminium ep staal claimen The Lunatics zo mogelijk nog meer ruimte en verbeeldings kracht. En dan het duo Rozestraten Rozestraten: wees op jè hoede, een kel ner is niet wat hij lijkt, een stevige ste wardess niet wat je denkt, een portier veeleisender dan verwacht. Ook aan de jongste festivalgangers is gedacht. Voor hen is een speciale kinderkennis in het programma opgenomen. Gratis feest Op Y-Day wqrden de liters zweet pro bleemloos uit de lijven geperst: barper- soneel heeft geen tijd voor een drankje, podiumbouwers zien slechts de achter kant van de bands, bewakers lopen de vierdaagse op één dag... En toch is het een feest voor iedereen, al zes jaar ach ter elkaar. De zevende Ypestock, met een net zo verrassend als uitnodigend programma, zal niet achterblijven. Een 'gra^reësf^öi^feaereen op zondag 8 juni vanaf 13.30 uur. „We hopen na tuurlijk dat het een groot feest wordt, zonder problemen," zegt Marcel Keet. „Maar vergeet niet dat het dankzij alle medewerkers mogelijk wordt gemaakt. Je zet mijn naam dan wel in de krant, maar ik ben net als de andere vrijwilli gers gek op samen leuke dingen gek op muziek, gek op een feesl zorgen we met z'n allen voor. Ypestock!"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 10