Al meer dan 30 jaar GENET LIMMEN. LET OP!!! Equipe Cififwres an(iic) ECl MATCH MAKELAARS Eindelijk: een Hypotheek Zonder Zorgen! S AlphA Chinees Indisch Oriental Restaurant '3 sup memit/m Juni '11 r\ w gemeente Boomkwekerij G. Meijer Aktief Kreatief in Keukens Afhaalmenu BOWLING- en PARTYCENTER 'HEILOO' AUTOBEDRIJF TANKSTATION EN AUTOWASCENTRUM Self Wash Car Wash SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTE EN FR VIT waardebon van 2.50 D lopend Buffet 32,50 per persoon (alleen bij genoeg reserv.) Voor al uw bomen, heesters, vruchtbomen, leibomen, dakplatanen, rozen, vaste planten, haagplanten, vakkundig advies, uniek groot assortiment en plantgarantie t/m juni 1997 Bezoek onze kwekerij Kennemerstraatweg 341 - Tel. 072 5331992 Bowling 8 bowlingbanen met computertelling 8 snookertafels gourmet fondue barbecue steengrillen mixed-grill De gehele week geopend ^^0 rtverzorging o Groot v/h begrafenisonderneming Hoogeboom Stetlaanfje 1 - 1906 AN Limmen Telefoon 072 505 30 09 Dag en nacht bereikbaar voor het verzorgen van uitvaarten in Limmen en omgeving. Westerweg 53 Heilooërbos, tel. 072 512 89 36 I "Bowlen, eten en Snooker: sportief en gezellig uitgaan" Voorjaarskriebels? Uw auto rijdt stralend na een wasbeurt in ons autowascenuu Openingstijden: dagelijks van 06.00 tot 22.00 uur zondags van 08.00 tot 22.00 uur Heilooërzeeweg 25 iGXaCO Telefoon 5061880 Geboortekaarten - Trouwkaarten Nu ook op zaterdag geopend van 11.00 tot 17.00 uur. 3 kilo super Maroc sinaasappelen 5,95 6 pond mooie Elstar4,95 Mooie witlof, per kilo1,00 Hollandse bloemkool, per stuk1,00 Hét adres uoor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! ZOMERDIJK KEUKENS erkend keuken specialist Mijn kind PEDAGOGISCHE PRAKTIJK UW KERASTASE-KAPPER Bij besteding van iedere f 30.- bij afhalen krijgt u een Het is weer feest, als U bij Bamboehof bent geweest. Juni '97 29,50 Compleet goed voor 2 pers. Chinese groenten mix -met gesneden biefstuk Koe-Lo kipblokjes -met zoetzure saus Daging Roedjak -Indisch pikant rundvlees Nasi Goreng of Bami Goreng of witte rijst Welcome speciale aanbieding Ie Soep Extra Hoofdgerechten jM'r.soui't) Tausi Bowl met kipfilet Extra Hoofdgerechten fWW Vogelnest Voorgerecht Soep van de dag Buffet naar keuze (onbeperkt) Kinderen onder de 12 jaar halve prijs Bij 15 pers. kunt u iedere dag bestellen. Leny Sommeijer match-haker 0.2. KI TO GJT/triS AMIES 0800-0604 lTCH Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Woonkrant ook bij de receptie van het gemeentehuis Collectevergunning Vergunning Stratentoernooi Ronde van Nederland Vergunningen kermis Plaatsen van tenten e.d. Muziek op of aan de weg Oprichting inrichting detailhandel Aangevraagde bouwvergunningen en bouwmeldingen Voorgenomen medewerking Verleende vrijstelling t.b.v. start bouwrijpmaken Ie fase Kerkweg-Noord Verleende Bouwvergunning: Gemeentehuis verleent politieservice PAGINA 10 PAGINA 14 UITKIJKPOST-4 JUNI 525— a EGMOND A/D HOEF Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. Nieuwenhuijsenstraat 27 j Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) Tel. (072) 50515 58 D.T.P. LITHOGRAFIE I DRUKKERIJ 'AN DEN )AARD ALLE (DIGITALE) DRUKTECHNIEKEN Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 6 juni in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de VuurbaakI E NEDERLANDSE 11 VHBENKMNQVAN^fEUK^ Rijksweg 35-37 Limmen 072 505 38 38 Vrijdag koopavond ölaapt onrustig durft niet meer naar school voor advies en hulpverlening aan ouders en kinderen Mw. Drs. A. Visser, Orthopedagoog Vrieswijk 51Heiloo 072 533 69 26 elke woensdagmiddag KIDS t/m. 12 jaar KNIPPEN voor maar f 17,50 Rijksweg 47 -Tel. 072 505 29 53 - Limmen Bij de koop van een woning heeft u meer dan genoeg aan uw hoofd. Daarom neemt Alpha Hypotheken u graag één zorg uit handen. Met de unieke Hypotheek Zonder Zorgen zegt u namelijk ja tegen zorgeloos wonen. Voor nu en in de toekomst. Kijkt u maar! U wilt financiële risico's uitsluiten als gevolg van overlijden? als gevolg van arbeidsongeschiktheid? als gevolg van werkloosheid? èn u wilt nooit meer hogere hypotheeklasten? de laagste rentetarieven? Vijf maal ja? Bel dan snel met uw Alpha Adviseur-. (072) 512 73 25. Of kom langs op de Kennemerstraatweg 117 in Alkmaar! Een afspraak voor een zorgenvrije hypotheek is dan.zo gemaakt. O T E N Alkmaar - Amsterdam - Den Haag - Haarlem Hoofddorp - Rotterdam - Schagen - Utrecht - Schiphol Rijksweg 121, 1906 BG Limmen Telefoon 072 5051383 7 dagen per week geopend vanaf 11.00 tot 22.00 uur U w I 'ooi2/J /xnsoueii o .y r, - Maissoej) mol kipfilet 011 krabstick 2e Tussengerecht - Verse gittento met gesneden ossehaasje 3e I loofclgereeht - King-Do varkenshaasjes - Teppang Yaki Samsie ossehaasjes I 'oor 4/5 5j- y 00 Peking eend 'oor 0/S /xrsoiH'ii - met div. soorten groenten en vlees gebakken Chinese garnalen (met Nasi Goreng of Bami Goreng of wille rijst) Iedere zondag vanaf 18.00 uur Bij besteding van 100, in het restaurant één fles huiswijn kado! aankoopbemiddeling incl. bouwkundige keuring en verkoopbemiddeling l,2% hypotheek- en verzekeringsadvies ook 4s avonds en op zaterdag 'bOOMWEïDT IJ TEL. 072 - 532 00 21 t.S.M. HA* l L AARS Limmen De Woonkrant, met alle, informatie over vrijgekomen huurwoningen in de regio, wordt ingevouwen in het 'Alkmaars Nieuwsblad' bij u bezorgd. Uit klachten blijkt dat het 'Alkmaars Nieuwsblad' - en dus ook de Woonkrant - niet bij iedereen bezorgd wordt. Heeft u geen Woonkrant ontvangen, dan kunt u deze iedere veertien dagen (vanaf woensdag) bij de receptie van het gemeentehuis afhalen. Burgemeester en wethouders van Limmen hebben een collectevergunning verleend aan Prins Bernhard Fonds/Anjer Fondsen voor de periode van 8 juni tot en met 14 juni 1997. De burgemeester heeft aan de voetbalvereniging Limmen vergunning verleend voor het organiseren van een familie/stratentoernooi voor de periode 5, 6 en 7 juni 1997 op het sportcomplex Dampegheest. Tijdens het toernooi wordt ontheffing van het sluitingsuur verleend voor: - donderdag op vrijdag tot 00.00 uur - vrijdag op zaterdag tot 01.00 uur - zaterdag op zondag tot 01.00 uur. Belanghebbenden bij dit besluit kunnen op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet be stuursrecht tot en met 10 juli a.s. tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de burgemeester postbus 9, 1906 ZG te Limmen. Dit besluit wordt hier door niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist, kan hangende de bezwaarschriftenprocedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de rechtbank te Alkmaar (postbus 252, 1800 AG). De grif fierechten hiervoor bedragen 200,- voor natuurlijke personen en 400,- voor rechts personen. De Ronde van Nederland voor beroepsrenners vindt dit jaar plaats van 26 tot en met 30 augustus. Limmen is in het routeschema van deze ronde opgenomen. Burgemeester en wethouders hebben aan het bestuur van de Stichting Ronde van Nederland meegedeeld dat zij geen bezwaar hebben tegen de doortocht van de recla me- en rennerskaravaan via de Rijksweg door Limmen op dinsdag 26 augustus 1997. De doorkomst wordt tussen 15.30 uur en 16.00 uur verwacht. Om een veilige door komst te garanderen zal de Rijksweg korte tijd worden afgesloten voor het verkeer. Aangezien de route zich over meerdere gemeenten uitstrekt, zijn Gedeputeerde Staten van Noord-Holland verantwoordelijk voor het afgeven van de vergunning. (de onderstaande vergunningen hebben betrekking op de periode 13 tot en met 15 sep tember 1997) Burgemeester en wethouders hebben besloten een vergunning (ex art. 19 APV) te ver lenen aan: - Café De Lantaarn, de heer Van Ammers, voor het plaatsen van een tent, toiletvoor_ ziening en een koelwagen. Tengevolge van het plaatsen van de tent zal het Vislaantje gedurende de hierboven genoemde dagen gedeeltelijk afgesloten zijn voor al het verkeer. - Café Bar De Uitkomst, van de heer Lute, voor het plaatsen van een tent. De burgemeester verleent vergunning voor het ten gehore brengen van muziek (ex art. 16 APV) aan: - De Lantaarn, van de heer Van Ammers. Bij het College van burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen is op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer een melding van mevrouw O. Grootendorst en de heer R. de Winter binnengekomen van het oprichten en in wer king hebben van een - schoenspeciaalzaak, op het adres Kerkweg 10 te Limmen. Conform de gegevens op het meldingsformulier is op deze inrichting het 'Besluit Detailhandel Hinderwet' van toepassing welke algemene voorschriften bevat ter voor koming van allerlei vormen van gevaar, schade of hinder danwel ter voorkoming van aantasting van het milieubelang. Aangenomen wordt dat de in dit Besluit gegeven voor schriften in alle gevallen waarop het betrekking heeft, afdoende zijn. De vergunning plicht voor de betrokken inrichtingen is hiermee vervallen. Burgemeester èn wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwver gunning en meldingen van bouwvoornemen zijn ingediend: - Hogeweg 35: plaatsen van een dakkapel De aanvragen en meldingen kunt u inzien in het gemeentehuis bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van de vrijstellingsmo gelijkheid, als omschreven in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, medewerking te verlenen aan: - het realiseren van een vergroting van de garage op het perceel Koningsdam 55 te Limmen Dit bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Medewerking kan worden verleend met toepassing van de hierboven genoemde vrijstellingsprocedure. De bouwplannen liggen vanaf 5 juni 1997 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze inzageperiode kunnen belanghebbenden schrif telijk bedenkingen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethou ders van de gemeentè Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders van Limmen maken bekend dat zij vrijstelling, als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, hebben verleend voor het reali seren van een wegenplan c.q. bouwrijp maken van de eerste fase van het plangebied Kerkweg-Noord. Op 9 juni 1997 zal een start worden gemaakt met de werkzaamheden. Het gebied grenst aan de Visweg en strekt zich tot ongeveer 200 meter uit in zuidelijke richting. Voor de ontsluiting van het gebied wordt een bouwweg aangelegd vanaf de Rijksweg ter hoogte van de Middenweg. Over deze ontsluiting zal nagenoeg al het bouwverkeer rijden. De bestaande Visweg zal tijdens de werkzaamheden vrijwel altijd opengesteld blijven. Verwacht wordt dat in week 34 begonnen kan worden met het heiwerk voor de woningen. De belanghebbende bij dit besluit kan op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de bekendmaking van dit besluit hiertegen een be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist kan, hangende de bezwaarschriftenpro cedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de recht bank te Alkmaar (Postbus 251, 1800 BG Alkmaar). De griffierechten hiervoor bedra gen f 200,- voor natuurlijke personen en f 400,- voor rechtspersonen. - Bogerdlaan 21b en c: de bouw van twee woningen met garages. De belanghebbende bij dit besluit kan op grond van artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de bekendmaking van dit besluit hiertegen een be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Postbus 9, 1906 ZG Limmen. Het besluit wordt hierdoor niet automatisch geschorst. Indien dan ook onverwijlde spoed dit vereist kan, hangende de bezwaarschriftenpro cedure, een voorlopige voorziening worden gevraagd aan de president van de recht bank te Alkmaar (Postbus 251, 1800 BG Alkmaar). De griffierechten hiervoor bedra gen f 200,- voor natuurlijke personen en f 400,- voor rechtspersonen. De politiepost Limmen is geopend op maandag van 9.00 tot 12.00 uur en op donder dag van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze uren is de politie voor afspraken telefonisch bereikbaar op 072-5337676. Op de tijden dat de politiepost gesloten is, kunt u voor een aantal politiezaken terecht bij de receptie van het gemeentehuis. Bijvoorbeeld voor het aangifte doen van verloren en gevonden voorwerpen, of van diefstal van uw fiets. Of misschien wilt u een afspraak maken met de politie. Dat kan allemaal tijdens kantooruren in de hal van het gemeentehuis.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 14