Daniela Oonk krijgt Pisuisseprijs Gerard Schoon audio/video aanwinst voor 't Loo Fusie zorgt voor sterke makelaarsgroep in de regio De Parade paradeert... Volleybalvereniging Effect UITKIJKPOST - 17 SEPTEMBER Oud-papieracties in Heiloo Foresters handbal Tien jaar Jan van Rijckenborghschool bij van de Schoonheid Studio Radha Tentoonstelling Swietochlowice Thema-ochtend borstprothesen TC Hogedijk Reisbureau Noordzee op volle toeren HEILOO - De Jan van Rijckenborgh school staat tien jaar aan de Trom penburg. In de week van 22 tot 26 sep tember wordt dat feit groots gevierd. Het thema van het jubileumfeest is Spelen met Annie en Annie is hier Annie M. G. Schmidt. Een hele week staan school en onderwijs in het teken van Jip en Janneke, Pluk van de Petteflet en vele andere bekende figu ren uit het werk van Annie. Op woensdagavond 24 september wordt er van 19.30 tot 21.30 uur een reünie gehouden voor oud-4eerlingen. Ook ouders van leerlingen en leerlin gen van nu zullen aan de reünie deel nemen. In 1987 werd de Jan van Rijcken borghschool opgericht. Het oprich tingscomité bestond uit ouders die von den dat er voor hun kinderen klein schalig basisonderwijs moest komen. Het kleinschalig aspect is nog steeds een belangrijk uitgangspunt, al is de school inmiddels uitgegroeid van een school van 31 leerlingen in 1987 naar een school met 60 kinderen in 1997. De ouders van toen waren voor het merendeel zelf leerlingen van de Inte rnationale School van het Gouden Rozenkruis. Zij wilden hun kinderen graag opvoeden in de geest van de Universele Wijsheidsleer. Kern van deze leer is de jonge mens bewust ma ken van zijn oorspronkelijk goddelijke - eeuwige - afkomst in een wereld waar alles slechts tijdelijk is. De samenwerking tussen leerkrachten en ouders vormt een belangrijk ele ment in het onderwijs. Zo wordt op een harmonische wijze de juiste sfeer gecreëerd waarin kinderen vooral leren zichzelf te zijn. Dit vraagt om een indi viduele benadering van een kind. Deze individuele benadering van het kind maakt dat de school valt onder de wet op het bijzonder onderwijs. Ook vandaag nog is het merendeel van de ouders verbonden aan de Internatio nale School van het Gouden Rozen kruis. De groep ouders die niet tot de School van het Gouden Rozenkruis behoren en toch hun kinderen naar deze school zendt omwille van het gedachtengoed en de harmonische sfeer neemt echter jaarlijks toe, aldus de school. Daniela Oonk was vorige week even op bezoek bij de Uitkijkpost om over haar prijs te vertellen. HEILOO - Drieëntwintig jaar oud is ze, Daniela Oonk uit Heiloo. Vorige week zaterdag nam zij in het Tip Top theater van de Academie voor Klein kunst in Amsterdam de Pisuisseprijs 1997 in ontvangst. De prijs is in 1975 ingesteld door actrice Fie Carelsen, eens de vrouw van cabaretier Jean- Louis Pisuisse. „De Pisuisseprijs is een prijs voor de beste theaterprestatie van het afgelo pen jaar van iemand die nog op de kleinkunstacademie zat," legt ze uit. En relativeert er meteen achteraan: „Er waren maar drie leerlingen over dit laa tste jaar om mee te concurreren, dus zo geweldig is het ook weer niet." Maar dat neemt niet weg dat ze er toch wel blij mee is. Het geld (de prijs is f 2500,- groot) zegt ze te gaan besteden aan vooral zanglessen. Ook al doet Daniela er wat bescheiden over, ze kreeg de prijs natuurlijk niet zomaar. Afgelopen jaar stond ze, samen met coryfeeën als Liesbeth List en Coen van Vrijberge de Coningh, in de musicalproduktie Eindeloos. Inmiddels roemloos ten onder gegaan, maar: „Het was toch heel erg leuk om te doen. Eindeloos was toch een redelijk succes, ook al is de produktie failliet gegaan. We hebben Eindeloos ongeveer veertig keer gespeeld, door het hele land. Ik vond het soms net een schoolreisje. Met zijn allen in de bus, op weg naar de voorstelling. Het was, achteraf beke ken, wel vermoeiend." Ze kreeg de prijs ook voor haar spel in de eindexamenproduktie van de klein kunstacademie, 'Sunday in the park with Sondheim', een musical die be werkt werd door klasgenoot Jurriaan van Dongen, die er dan ook de creativi- teitsprijs van de Stichting Vrienden van de Academie voor Kleinkunst mee in de wacht sleepte. „Die hebben we drie keer opgevoerd. Eigenlijk jammer, want er gaat toch heel veel tijd in zitten. Gelukkig spelen we op 31 oktober en 1 november nog in Amersfoort." In het persbericht dat kond deed van de Pisuisseprijs werd Daniela omschre ven als 'cabaretière'. Zelf noemt ze zich liever 'uitvoerend podiumkunstenaar'. „Want onder kleinkunst valt heel veel, niet alleen cabaret. Mijn hart gaat uit naar muziektheater. Ik geef niet alleen om muziek, maar.ik vind dat er ook inhoud moet zijn." Ze zou best wel eéns een seizoen willen meedraaien in een grote produktie als Miss Saigon, maar is zich er wel van bewust dat dat één groot bedrijf is. „Alles ligt vast, en de musical wordt avond aan avond zo opgevoerd. Ik denk niet dat je, als je niet een van de grote sterren bent, veel in te brengen hebt. Maar het zou natuurlijk heel goed zijn om ervaring op te doen." Zakenvrouw worden Muziek en dans zat er bij Daniela al vroeg in. „Mijn tante gaf les bij Grapelli in Alkmaar, en samen met mijn broer tje ging ik daar op ballet. Later beland de ik in de selectiegroep." Na haar middelbare school ging ze twee jaar naar Italië. „In die tijd dacht ik eraan om de hogere hotelschool te gaan doen. Zakenvrouw worden, dat leek me wel wat." Maar het liep anders. „Uiteindelijk ging ik theaterweten schappen studeren, maar dat viel enorm tegen. Vier uur college per week, van een Kroatische lerares die we maar half verstonden. Na drie maanden ben ik dan ook afgehaakt." Ze deed auditie voor de kleinkunstaca demie en kon zich nog net op het nip pertje inschrijven. Gevraagd naar haar toekomstplannen: „Ik ga spelen in Obsession, een pro duktie over het leven van Calvin Klein. Jurrian van Dongen is daarvoor hard aan het schrijven. Ik noem het geen musical, maar muziektheater. Verder ga ik spelen in een kleutervoorstelling van een jeugdtheaterwerkgroep uit Alk maar. Dat is een voorstelling voor vier a vijfjarigen, waarmee we door het land gaan trekken." Zullen we haar ooit als grote ster bij Joop van den Ende ontmoeten? „Ach weet je, eigenlijk hoef ik niets per se te bereiken. Ik wil gewoon zoveel moge lijk dingen doen die ik leuk vind. Muziek, toneel... En verder zie we het wel." HEILOO - Het eerste team van Foresters handbal gaat door waar het vorig seizoen eindigde. Toen werden zij nog tweede bij het Nederlands Kam pioenschap. In de voorbereiding werd alles gewonnen, soms met nog maar een gedeelte van het team. De eerste competitiewedstrijd van vorige week tegen het Amsterdamse Zeeburg werd met 18-13 gewonnen. Ook afgelopen weekend deden de dames het weer prima. Er werd gespeeld in Velsen-Noord tegen AHC. Na ongeveer 10 minuten spelen, bij een stand van 3-4, ging keepster Esther Bruin door haar enkel. Het werd al snel duidelijk dat ze niet meer in het doel zou verschijnen. De jongste speelster, Edith Metselaar, nam onverschrokken haar plaats in. Ze deed dat zo moedig dat haar team kon gaan rusten bij -de voordelige stand van 8-9. Ook de tweede helft stond zij goed opgesteld zodat het scoren voor AHC heel erg moeilijk werd. Zowèl verdedi gend als aanvallend stonden de damens hun mannetje, hetgeen resulteerde in een 17-14 overwinning. Ook dames 2 wist de partij te winnen. De hoofdrol werd hier opgeëist door een prima keepende Marja van Aren- thals. Zij viel in en het team was erg blij mee. Dit tweede team is een team dat door omstandigheden geen keepster heeft. Wie belangstelling heeft, kan zich melden. De B-jeugd behaalde de grootste over winning in hun loopbaan, CSV werd met een 17-5 nederlaag terug naar Castricum gestuurd. De meiden speel den goed en de trainingen beginnen vruchten af te werpen. Marloes van der Ham stond hier de tweede helft perfect te keepen. Mooie doelpunten werden gemaakt door Iris Greenland, Esther Negenman en Liane Mosselaar. De C-jeugd (10 jaar) speelde haar tweede wedstrijd. Zij moesten naar Koedijk, ze verloren helaas met 7-3 maar hebben een grote toekomst. Foresters handbal kan nog leden gebruiken van bijna elke leeftijd. Ook meisjes uit Limmen zijn welkom. Bel voor informatie met Ingrid Vos, 072- 5332223. Vrijdag tot en met maandag Hockeyvereniging De Terriërs, kantine op sportpark Het Vennewater, zaterdag en zondag van 11.00 tot 17.00 uur, vrij dag en maandag van 20.00 tot 22.00 uur. Elke zaterdag Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container op parkeerterrein achter de Moeder Godskerk tussen 10.30 en 12.00 uur; container bij flatgebouw in De Kandelaar, tussen 10.00 en 18.00 uur. Zaterdag 20 september Radboudschool, Slimpad 18, tussen 9.00 en 12.00 uur. Maandag t/m vrijdag WAO/AAW/UG Belangenbehartiging Heiloo, container op de Bergeonstraat, tussen 9.00 en 17.00 uur. Halen op ver zoek: tel. 5331840 en 5063525. De SpringSchans, Sluijsweijdt 9 en Breedelaan 6, brengen tijdens school uren tussen 8.45 en 15.30 uur (bij loca tie centrum in de schuur. De Zuidwester, Boekenstein 43 en Het Malevoort 5, tijdens schooluren, ook gebruikte kleding. Woensdag Hockeyvereniging De Terriërs, contai ner op sportcomplex Het Vennewater, tussen 13.00 en 20.00 uur. Gymnastiek- en Turnvereniging Hei loo, container bij flatgebouw in De Kandelaar, tussen 12.00 en 18.00 uur. Alle dagen Willibrördschool, container naast d^ Grosmarkt, hoek Westerweg/Ewislaan. HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg. Foresters, container bij sportpark Het Vennewater. Scouting Nederland, Victoriegróep Alkmaar-Heiloo, container nabij club gebouw De Bolder, hoek Kerkelaan Westerweg. Trias, kantine bij de atletiekbaan, Het Maalwater 1. Base- en softballclub Double Stars Heiioo, container bij kantine op sport park Het Vennewater, tijdens trainin gen en wedstrijden. HEILOO - Na een lange zomervakan tie zijn bij volleybalvereniging Effect de trainingen in sporthal Het Venne water weer begonnen. Iedere maandag werken groepen jongens, meisjes, man nen en vrouwen tussen 17.00 uur en 23.00 uur een training van anderhalf uur af. Alle spelers en speelsters zijn bij Effect ingedeeld in trainingsgroepen die uitkomen in de afdelingen jeugd, recreatie of competitie.. Bij de jeugdafdeling stromen veel kin deren in via het jaarlijkse scholentoer- nooi. Via de mini's, jeugd A komen ze uiteindelijk in jeugd C waarna ze de overstap naar de senioren kunnen maken (recreatie of competitie). Het volleybalspel wordt de jeugd bijge bracht door een enthousiaste groep trainers. Voor de coaching tijdens wed strijden kunnen de trainers echter nog de nodige assistentie gebruiken. Vaste klanten De recreatieafdeling bestaat het ko mende seizoen uit maar liefst acht teams. De trainingen bestaan uit een inleidend oefengedeelte waarna de nadruk ligt op het samenspelen. Vanaf half oktober spelen de teams om de week ook nog eens op dinsdagavond in de recreatiecompetitie. Deze avonden worden druk bezocht door vele teams uit de omgeving. Voor de oudere vol leyballiefhebbers heeft Effect al jaren een speciale 60+ groep. Inmiddels bestaat deze groep uit een aantal trou we vaste klanten. De afdeling competitie is verdeeld in dames en heren. Zowel de dames- als de herenafdeling bestaat uit drie teams. Het eerste herenteam komt uit in de promotieklasse. Het vorige jaar gepro moveerde heren 2 zal zich waar moeten maken in de sterk bezette eerste klasse. Bij de dames is het eerste team enthou siast begonnen met een nieuwe trainer. Ter voorbereiding op de competitie, die begin oktober van start gaan, vindt op zondag 21 september het jaarlijkse Effect competitietoernooi plaats. Alle in de competitie uitkomende teams zul len in sporthal Het Vennewater hun visitekaartje voor het komende seizoen afgeven. Belangstellenden kunnen het' toernooi bezoeken. De toegang tot de sporthal is deze dag gratis. Effect heeft nog wat ruimte om nieuwe leden plaatsen. Geïnteresseerden kun nen contact opnemen met het secretari aat van de vereniging, Edith Bakker, 072-5331812. HEILOO - Iedereen dié nieuwsgierig is naar het werk van de schoonheidsspe cialist kan op zaterdag 27 september, de Dag van de Schoonheid, alles te weten komen over huidtypen, goede verzor ging, speciale behandelingen en andere zaken. Op deze Dag van de Schoonheid pre senteert pedicure en huidverzorgings studio Radha (lid van ANBOS) zich aan het brede publiek door het geven van een korte kennismakingsbehande ling. De Dag van de Schoonheid is een goede gelegenheid om de consument te vertellen wat de ANBOS-schoonheids- specialist te bieden heeft. Het publiek kan zien hoe er gewerkt wordt in een professionele studio en de schoon heidsspecialist geeft de klant persoon lijke informatie over de verschillende mogelijkheden. Een groot percentage van de vrouwen en mannen in Heiloo is nog nooit bij de schoonheidsspecialist geweest. Voor vrouwen en mannen die de schoon heidsspecialist nog niet kennen, of er 'ooit' wel eens geweest zijn, is dit een prima gelegenheid om zich te laten behandelen, of om informatie in te win nen. Maar ook voor de vrouwen die regelmatig naar de schoonheidsspecia list gaan is de Dag van de Schoonheid interessant. Zij kunnen zich laten voor lichten ov£r nieuwe of speciale behan delingen. Een groot percentage van de klanten komt (alleen) voor een ge zichtsbehandeling, maar er kan zoveel meer! Belangstellenden voor deze dag kunnen van tevoren een afspraak ma ken bij Radha, gevestigd op de Spijkerboor 8 in Heiloo, tel. 072- 5340203. HEILOO - Tot 29 september staat de tentoonstelling in de bibliotheek in het teken van Polen en in het bijzonder van de stad Swietochlowice, de zusterstad van Heiloo. De band tussen deze Zuid- Poolse stad en Heiloo bestaat nu vier jaar; Van 26"september tot 3 oktober gaan ruim 35 dames en enkele heren naar Swietochlowice. Zo'n uitwisseling vindt al een aantal jaren plaats. Deze keer is als thema gekozen de rol van de vrouw in de maatschappij. Daarom is er in Heiloo een beroep gedaan op vrouwenorgani saties om deel te nemen aan deze uit wisseling naar Polen. Er staan works hops op het programma, waarin de rol van de vrouw in Polen wordt uitgewis seld met die van de vrouw in Neder land. Daarnaast is er alle gelegenheid voor contact met het gastgezin, waarin de Nederlandse deelnemers worden ondergebracht, en tijd voor excursies naar onder meer een kinderziekenhuis en na-schoolse opvang. Bij de tentoonstelling in de bibliotheek worden allerlei attributen uit Polen getoond, die in de loop der jaren bij uit wisselingen zijn gekregen. Daarnaast ook prijzen, die gewonnen zijn bij ver schillende sporten, tekeningen van een kunstenaar pit Swietochlowice Van ver schillende gebouwen aldaar, poppen met de klederdracht van Zuid-Polen enzovoort. Voor hen die meer willen weten of als vereniging of individueel deel willen nemen aan de uitwisselingen, zijn fol ders aanwezig. Volgend jaar bestaat de stedenband tussen Swietochlowice en Heiloo vijf jaar. HEILOO/CASTRICUM - Autobedrijf Bleeker, de officiële Renault-dealer in Heiloo, heeft er een vestiging bij. Sinds 1 augustus is een tweede zaak geopend aan het Kooiplein 2 in Castricum. Het nieuwe bedrijf heeft een ruime showroom voor nieuwe en gebruikte auto's en een moderne werkplaats. Tevens is er een schadeherstel-werk- plaats en een Drive-in Service, waar de klant voor kleine reparaties terecht kan zonder een afspraak te maken. Van donderdag 18 tot en met zondag 21 september kunnen de klanten met eigen ogen de zaak komen bewonderen tijdens het 'open huis'. ALKMAAR- Op woensdag 1 oktober is er een thema-ochtend over bórstpro thesen. Deze ochtend is uitsluitend bestemd voor vrouwen die borstkanker hebben (gehad) en hun naasten. De voorlichtingsbijeenkomst vindt plaats in de lounge van het MCA van 9.30 tot 11.30 uur. Aan het bijwonen van deze voorlich tingsbijeenkomst zijn geen kosten ver bonden. Als u meer informatie wilt of als u deze thema-ochtend wil bijwonen, dan kunt u zich aanmelden vóór 30 sep tember bij het MCA, tel. 072-5483500. EGMOND - De finales van de club kampioenschappen zijn op zondag 7 september gespeeld en de krachtsver houdingen liggen voor het komende jaar weer vast. Op vrijdag 22 augustus gingen de clubkampioënschappen van start, die drie weekends en vijf avonden tussen het eerste en tweede weekend duurden. De weersomstandigheden waren wisse lend. In het eerste weekend moest van wege de bijna subtropische warmte en de langdurige droogte veelvuldig gesproeid worden, in de andere week ends en op de vier avonden moest gedweild worden om de waterverzadig- de gravelbanen weer speelbaar te maken. Door middel van de ingenieuze waterwals en stukken schuimrubber werden de banen van naar schatting 2500 liter hemelwater verlost. De 270 deelnemers waren in vijf cate gorieën ingedeeld: Al (KNLTB) speel- sterkte Cl en hoger), A2 (C2, Dl en gevorderde D2-spelers), B (D2 en gevorderde E-spelers), C (E en begin ners) en Veteranen 45+ Dl en lager. Clubkampioen bij de heren werd Robin Houtenbos, die in de finale tegenover z'n oudere broer Jon stond. Robin zegevierde in deze broederstrijd met 6-2, 7-6. Het aantal inschrijvingen bij de dames in de Al-groep was zo gering, dat in één partij werd uitge maakt wie zich clubkampioene '97 mag noemen. Clubkampioene en winnares van de wisselbeker werd Susanne van der Poel, die in een uiterst spannende partij met 7-6, 7-5 over Suzan Boertje zegevierde. HEILOO - Vorige week was het dub bel fesst in winkelhof 't Loo. Niet alleen werd het twintigjarig bestaan van. het winkelcentrum gevierd, tevens opende Gerard Schoon zijn audio/videozaak in het pand waar tot voor kort Blommings lederwaren en bijoux huisde. Gerard Schoon opende vijf jaar gele den zijn zaak met audio- en videoappa ratuur aan de Holleweg. „Twee jaar geleden ben ik ook al eens bezig ge weest om in 't Loo te komen. Dat is toen niet gelukt, omdat de voorkeur naar een lederwarenzaak uitging. Maar toen ik hoorde dat deze ruimte op nieuw vrijkwam zag ik mijn kans schoon." In een mum van een tijd kreeg de win kel een geheel nieuw aanzien. De blankhouten vloer nodigt uit om bin nen te lopen en contrasteert prachtig met de stemmig donker geverfde wan den. Een en ander natuurlijk alleen maar om de voornamelijk zwarte au dio- en videoapparatuur langs de wan den nog beter uit te laten komen. De liefhebber kan zijn ogen uitkijken naar het nieuwste van het nieuwste op hifi- gebied. Gerard Schoon, in zijn vrije tijd basgi- tarist bij de band Break, is gek van hifi. „Ik zou niet anders willen. Ze zéggen wel eens dat een goede verkoper alles kan verkopen, maar voor mij gaat die vlieger niet op." Het leuke aan het vak vindt hij om zijn klanten zo goed moge lijk te adviseren. Daarbij vraagt hij, behalve naar de muzikale smaak van de klant, ook wel eens naar de inrichting. „Want hier in de zaak klinkt het geluid soms heel anders dan bij de klant thuis. In moderne interieurs bijvoorbeeld klinkt het vaak wat holler, doordat er een houten vloer in ligt. Soms raad ik dan aan om, bij wijze van laatste test, de apparatuur thuis nóg eens rustig te beluisteren. Stel je voor dat je iets koopt wat later vreselijk tegenvalt, dat zou voor mij geen goede reclame zijn!" Door de week bemant Gerard groten deels in zijn eentje de zaak, op zaterdag heeft hij assistentie. Afgelopen zondag benutte hij de koopzondag in 't Loo om samen met vrienden, kennissen en klanten de heropening van zijn prachti ge zaak te vieren. Winnaars Al: HE-1. Robin Houtenbos, 2. Jon Houtenbos. DE-1. Susanne v.d. Poel, 2. Suzan Boertje. HD -1. Leon Tervoort Robert Wesseljng, 2. Daniël Meure Martijn Bart. GD-1. Susanne v.d. Poel/Robin Houtenbos, 2. Jasmijn Apeldoorn/Erik Jan Kingma. Categorie A2: HE-1. Sjaak Liefting, 2. Jan van Dijk. DE -1. José Kramer-Beentjes, 2. Nelleke Pieterse. DD-1. Susan Boertje/Susanne v.d. Poel, 2. Hetty Zwart/Nelleke Pieterse, HD-1. Nico Blank/Gerrit de Ridder, 2, Rob de Boer/Hans Ooms (opgave). GD-1. Louise van Went/Niels Boertje, 2. José Kramer/Piet BPieterse. GD (verliezers ronde) 1. Corrie en Ees Groot, 2. Yvonne Visser/Paul Schaap. Categorie B: HE-1. Marcel Verver, 2. Erik Broerse, DE-1. Ilana Groen, 2. Diana Portegies.DD-1. Loes de Ridder/Paula Ranzijn, 2. Mandy Vermanen/Afra Tromp. HD-1. Wim Huiberts/Ruud de Raadt. 2. Kees Zuurbier/Walter Tromp. GD-1. Lia Duinmeijer/Jaap Hopman, 2. Netty Voges/Marcel Verver. GD (verliezers ronde) 1José en Frans van der Heijden, 2. Tina van Weelderen/Jan Zonneveld. Categorie C: DE-1. Tanny Glas, 2. Antoinet Fatels, DD-1. Marouschka v.d. Pol/José v.d. Heijden, 2. Tanny Glas/Carla Andeweg. Veteranen HE-1. Jan Groot, 2. Hans Brak. HD-1. Co de Waard/Gerard Roelofsen, 2. Bart van Wensveen/Cor Aland. GD-1. Co en Ineke de Waard. EGMOND - Sinds vrijdag zit reisbu reau Noordzee weer op zijn vertrouw de stek, hoewel het werk tijdens de ver bouwing gewoon doorging, pal ernaast in een Lortdense dubbeldekker. Het was improviseren, maar één klant voel de zich bij het opstappen meteen al op reis. En dat is nu het aardige bij reisbu reau Noordzee, dat aangesloten is bij de Brooksgroép, de reisbureauketen van Hotelplan. Wanneer je nu het nieu we interieur binnenstapt krijg je dat zelfde gevoel. Binnen een houten omlijsting ligt een helderblauwe vloer bedekking. De muren zijn warmgeel gewolkt en de mahoniehouten balies staan ruim opgesteld, met bij elk 'ei land' een practisch meubel waarin alle benodigde gegevens onder handbereik liggen. Al 29 jaar lang geniet reisbureau Noordzee zeer veel vertrouwen. Nu aangesloten bij de Brooksgroép blijft er een grote mate van zelfstandigheid bestaan. Het nieuwe interieur heeft een vakantiegeur en wat blijft is de per soonlijke service, zoals een ieder dat weet te waarderen. Vrijdag 19 séptember vindt de officiële opening plaats. Iedereen is dan welkom voor een drankje en een hapje tussen 17.00 en 19.00 uur. Voor de kinderen is er zaterdag een ballonnenwedstrijd, waarvoor ze die morgen kaartjes kun nen afhalen. Om 14.00 uur gaan ze de lucht in. Peter BroekmanWillem Amels en Willem Bokma (v.l.n.r.) bemiddelen in onroerend goed en financiële dienstverlening HEILOO - Begin september kwam de fusie tot stand tussen Amels Make laardij en Broekman Bokma Make laardij. De volgende stap die deze nieu we organisatie doet, is dat per 1 okto ber een groot assurantiekantoor uit de regio wordt overgenomen. Door deze overname behoort de nieuwe organisa tie meteen tot de grootste in de regio. Schaalvergroting en geografische sprei ding zijn de redenen geweest voor Peter Broekman, Willem Bokma en Willem Amels om hun makelaardijen in onroerend goed ineen te schuiven. In de regio zijn zij nu vertegenwoordigd met drie makelaarskantoren, drie hypotheekadvieskantoren en een assu- rantiebedijf. Vanzelfsprekend met de bedoeling om de klanten met een prima product van dienst te zijn. Met onroerend goed, met een professioneel hypothecair advies van de Hypotheek Analist, de poot die Willem Amels, makelaar in hypotheken, in Heiloo heeft opgezet, en binnenkort dus ook met een omvangrijk pakket verzekerin gen. „Onze fusie is er op gericht om een gro te, sterke organisatie neer te zetten. Niet als doel op zich, maar om als grote partij een goede uitgangspositie te heb ben in de onderhandelingen met bij voorbeeld hypotheekverstrekkers," aldus Willem Amels.; De huizenmarkt en alles wat daarbij komt kijken lijkt momenteel 'booming business'. Toch valt dat wel mee, vol gens Amels. „Kijk, in Heiloo zitten we al een hele tijd met zo'n vijf a zes make laars. En dat worden er denk. ik ook niet meer. Maar de groei zit eigenlijk in de financiële dienstverlening. Tegen een hypotheek wordt heel anders aan gekeken dan vroeger. Toen beschouw de je dat echt als een schuld." Na de overname van het assurantie kantoor zal het bedrijf meer dan twin tig mensen in dienst hebben. „Dat zijn bijna allemaal specialisten, ieder op zijn eigen vakgebied." Ter kennismaking houdt de makelaars- groep zaterdag 20 september open huis, van 10.00 tot 14.00 uur in de kantoren in Alkmaar en Heiloo. Ter gelegenheid van de fusie verschijnt deze week ook een speciale krant, het Broekman Bokma Bulletin, die in de regio verspreid zal worden. Met achter grondartikelen over het samengaan van de makelaardijen, de introductie van de Hypotheek Analist en een tekenwedstrijd voor de kinderen. HEILOO - Afgelopen zondag maakte theatergroep De Parade haar opwachting in het jarige winkelcentrum 't Loo. Op hoog niveau mengden zij zich onder de bezoekers en het winkelpersoneel. De uitbundig uitgedoste groep trok veel bekijksniet in het minst van kleine kinderendie er met open mond naar stonden te kijken. Maar ook de 'groten' konden het schouwspel goed waarderen, (foto Kitty Hoogland) Gerard Schoon is trots op zijn nieuwe audio/videozaak. (foto Kitty Hoogland)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 6