Bernard van den Boogaard houdt pianorecital Mieke van Hooft in bibliotheek Limmen Amak-Raboloop belooft spektakel te worden m Zonnebloem schiet omhoog --- 10 X X ÈT L jfngezönden brieven lllliittiaiiiiiiii! UITKIJKPOST - 24 SEPTEMBER PAGINA 13 m Inleveren kopij voor: Kmd 't £wun&i jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Hetioo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Conquista nieuws Activiteiten SWOL Bernard van den Boogaard, (foto René Obdam) Baarsvissers doen goede zaken Activiteiten Limmen Geslaagd Open dag golfsimulator Opbrengst collecte 3S8W$ Prijsuitreiking jeugd visclub Raadsvergadering Egmond P#L 1 T 1 E Wisselende prestaties Dimtronic Meervogels POLITIE ^>enic6te*t Openingsfeest Wereldmuziekschool Uitvaart-informatie- markt Kermis en tuinbollen Strandrolstoelen in wintertijd LIMMEN - De kinderwerkgroep van Conquista heeft dit weekend weef een leuke activiteit. Kinderen tussen 4 en 12 jaar mogen met stift of kleurpotlo den een kleurplaat maken. En om het spannend te maken, maakt Conquista er een wedstrijd van. Degene die zijn kleurplaat het mooist inkleurt, krijgt een prijs. Je kunt terecht van 10.30 tot 12.30 uur en de intree is f 1,-. De tienerwerkgroep heeft deze week een spannende film op groot scherm. Het is net of je in de bioscoop zit. De intree bedraagt f 2,50. De jongeren van 16 jaar én ouder zijn dit weekend natuurlijk ook weer van de partij. Op vrijdag en zaterdagavond kun je terecht vanaf 20.30 uur tot 01.00 uur en op zon dag van 17.00 tot 22.00 uur in het Jongerencafé. LIMMEN - De Stichting Welzijn Oude ren Limmen (SWOL) heeft haar pro gramma voor 55-plussers voor het nieu we seizoen weer gereed. Iedereen kan weer volop actief en sportief aan de slag. Natuurlijk zijn er in Vredeburg weer de vaste activiteiten als biljarten, bridgen, gymnastiek, kienen, klaverjassen, volksdansen en yoga. Liefhebbers van bridgen kunnen naast de gewone bij eenkomsten ook meedoen aan de instuif die iedere vrijdagmidddag wordt gehouden. In sporthal d' Enterij wordt speciaal voor ouderen sport-, spel- en bewegingstherapie gegeven onder des kundige leiding. En zolang het redelijk weer is, kunnen de jeu de boulers nog aan de bal op de baan achter Vre deburg. Wie vooral de hersenen aan wat extra gymnastiek wil onderwerpen, kan zich nog opgeven voor de cursus Engels voor beginners op de dinsdagavond of voor de cursus kunstgeschiedenis, die op vrijdagochtend 26 september van start gaat. Wie meer wil weten over dagen en tijden van de activiteiten vindt daarover meer informatie in het mededelingenkastje bij Vredeburg. De SWOL organiseert daarnaast gedu rende het seizoen weer thema- en informatiemiddagen en diverse andere activiteiten. Bovendien is ouderenwer- ker A. Bijlsma iedere dinsdag van 10.30 tot 12.30 uur bereikbaar in Vredeburg voor eventuele vragen of problemen. U kunt een afspraak maken op tel. 072- 5053637. LIMMEN - Zaterdag 27 september is in de kerk aan de Zuidkerkenlaan een concert van Bernard van den Boo gaard. Van den Boogaard kreeg al op zeer jeugdige leeftijd pianolessen. Hij ontpopte zich als een virtuoos talent op de piano en als componist van vooral pianosolomuziek. Met zijn jeugdcom- posities won hij driemaal een ereprijs op het jeugdmuziekconcours van Ken- nemerland. Op dertienjarige leeftijd nam hij com positielessen bij Peter Schat, waarna hij op het Amsterdamse Sweelinckconser- vatorium bij Ton de Leeuw studeerde en in 1975 daar de Nederlandse Mu ziekprijs voor Compositie behaalde. Op hetzelfde instituut behaalde hij, na studie bij Hans Dercksen, het Solisten diploma Piano. Na het conservatorium volgde hij nog meestercursussen bij Ton Hartsuiker, Theo Bruins en Jan Wijn. Bernard is sedert 1983 verbonden aan het Stedelijk Conservatorium te Leeuwarden als hoofdvakleraar piano. Hij schreef drie pianoconcerten, waarin hij zelf soleerde met diverse orkesten. Naast de grote klassieke concerten omvat zijn repetoire ook moderne soloconcerten. In Limmen bestaat het programma uit werken van de compo nisten Beethoven, Brahms. Grieg, Schubert, Albeniz en Chopin. Het con cert begint om 20.15 uur en de entree is tien gulden. Reserveren kan bij het gemeentehuis, tel. 072-5051456. LIMMEN - Op zondag 7 september is er gevist voor de baarscompetitie in de Ziendervaart in Uitgeest. De opkomst was prima, 23 deelnemers waren pre sent. Het water was wel wat dichtge groeid met planten, maar er viel prima te vissen. Het was de derde wedstrijd in dit water binnen een week en daarom was de verwachting dat de vangsten tegen zouden vallen. Dit bleek uitein delijk niet zo te zijn want er werden 195 baarzen gevangen. In de A-groep waren er maar liefst drie winnaars met 13 baarzen, twee man met 11 stuks volgden. In het klassement is nog niets te zien, Want de toppers van nu waren de eerste keer beduidend minder goed. Dit in tegenstelling tot.de B-groep, waar Piet van der Heijdt ook de tweede wedstrijd op zijn naam schreef. Met 19 baarzen was hij ook de A-vissers de baas. Hij vist met een gro tere vorm en met drijvend tuig. Ook Jan Kaandorp liet met 14 baarzen de A- vissers achter zich. De uitslag: A-groep: 1. N. Krom, T. •Metselaar en J. Hageman, allen 13 stuks, 2. J. Admiraal en C. Dekker, bei den met 11 stuks. 3. L. Mors met 9 stuks. B-groep: 1. P. van der Heijdt 19 stuks, 2. J. Kaandorp 14 stuks, Ton de Swart 13 stuks. De volgende wedstrijd wordt gevist op zondag 28 september in de wateren rond Ypestein in Heiloo. Vertrek is om 7.00 uur vanaf garage Schilder. Opgeven kan tot vrijdag 19.00 uur bij G. Boer, Dampegheestlaan 9, tel. 072- 5051543. Galerie Amber Tot en met 25 oktober expositie van zijde schilderijen van Thea de Lange en sieraden van Walther Carpay, donder dag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur (ook op zondag 5 oktober). Dusseldorperweg 18 in Limmen. Gemeentehuis Limmen Tot en met 30 september expositie van Marjan Groeneveld-Lambeck, tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur (behalve op vrijdag). Gemaal 1879 Tot en met 28 september bronzen beel den en keramische objecten van Trees Langendorff. Expositie op zondag van 11.00 tot 17.00 uur en na telefonische afspraak (0251-311705 of 313253). Gemaal (Fielkerweg 4, Akersloot) in werking te bezichtigen elke eerste zon dagmiddag van de maand. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. Bibliotheek Akersloot Tot eind oktober expositie van delfts blauwe tegeltableaus van Ans Rijken- berg. LIMMEN - Op zaterdag 4 oktober komt schrijfster Mieke van Hooft naar de bibliotheek in Limmen omdat het kinderboekenweek is. Mieke van Hooft schreef op twaalfjari ge leeftijd al haar eerste boek, maar geen enkele uitgever wilde dat publice ren. Wel werd haar boek 'Kijk naar je eigen' in 1978 gepubliceerd. Ze had met haar 'Sebastiaan' boeken veel suc ces en is dikwijls in de prijzen gevallen. Mieke van Hooft vertelt op een boei ende en leuke manier. Kinderen van 8 tot en met 12 jaar en ook ouders zijn welkom om 14.00 uur. De kosten zijn f 2,50. Reserveren kan bij het gemeen tehuis, tel. 072-5051456. Ter gelegenheid van de Kinderboekenweek komt Mieke van Hooft op 4 oktober naar de bibliotheek. LIMMEN -Tanja Klomp, oud-leerlinge van de Mariaschool en het Bonhoeffer College, is aan de Hoge School van Amsterdam afgestudeerd als onderwij zeres Lichamelijke opvoeding. CASTRICUM - Golfliefhebbers kun nen op zondag 28 september tussen 12.00 en 18.00 uur alles te weten komen over een nieuwe indoor golfsimulator tijdens een speciale open dag. De open dag vindt plaats op De Bloemenbaan, centrum voor squash, tennis en golf, De Bloemen 69 in Castricum. LIMMEN - De jaarlijkse collecte van de Nederlandse Kankerbestrijding Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) heeft f 5.818,90 opgebracht. Het geld wordt besteed aan projecten op het terrein van wetenschappelijk kankeronderzoek, voorlichting ep patiëntenbegeleiding. De KWF-afde- ling Limmen bedankt iedereen voor zijn of haar gift. Speciale dank gaat uit naar de collectanten voor hun geheel belangeloze inzet voor dit goede doel. LIMMEN - Voor de jeugd zit het vis- seizoen er al weer op, alleen de prijzen moeten nog verdeeld worden. Zondag 28 september vindt de uitreiking van het eremetaal plaats. Alle jeugdleden worden om 13.30 uur verwacht bij café De Lantaarn, waar gedurende de hele middag diverse acti viteiten zullen plaatsvinden. Een visvi- deo, het Ren Je Rot-spel en het bingo- spel zijn ook dit jaar weer van de partij. Ook zullen de kwis- en loopspelvragen worden behandeld en kunnen de win naars de prijzen in ontvangst nemen. EGMOND - De gemeenteraad van Egmond komt maandag 29 september in vergadering bijeen. Op de agenda staan onder meer de installatie van een nieuw gemeente raadslid, een voorstel over een klach tenregeling ongewenste intimiteiten openbaar basisonderwjs en een voor stel voor een krediet voor de raadple ging van de burgers over een eventuele samenvoeging met Bergen en Schoorl. De vergadering is openbaar en begint om 19.30 uur. AKERSLOOT - Op zondag 28 septem ber wordt in Akersloot de dertiende Amak-Raboloop gehouden. De strijd op de halve marathon zal dit jaar voor al gaan tussen Wil Does en Jan Dirk Hazeleger. Zij zullen zich zeker richten op het parcoursrecord va 1.07.21. Wil Does lijkt hier de fdvoriet omdat deze wedstrijd past in zijn trainingsschema voor de marathon van New York. Favoriet bij veteranen zijn Bouke Pitstra en Kees Brasser. Bij de dames kan Margreet Broersen hoge ogen gooien op de 21,1 kilometer. Wilma van der Eng en Erica Soeverijn starten op de tien kilometer. Tevens zullen de atle ten van de Klok uit Egmond hun club kampioenschap op de tien kilometer houden. Bij de jeugd wordt weer gestreden om het open kampioenschap van Aker sloot. Ook dit jaar wordt veel jeugdige lopers verwacht uit Akersloot en de regio. De strijd is hier verdeeld in drie categorieën. Kinderen tot en met acht jaar lopen twee kilometer, voor de jeugd van negen tot en met twaalf jaar en van dertien tot en met vijftien jaar is het parcours vier kilometer lang. Om de loopsport bij de jeugd meer bekend heid te geven is de deelname gratis. Net als voor de senioren staan er voor de jeugd prachtige prijzen klaar. Het parcours gaat voor de lange afstan den door de straten van het dorp en heeft een lengte van 5.274 meter. Iedeaal voor de toeschouwers, zij zien de halve marathonlopers viermaal langs komen en kunnen de ontwikke lingen in de wedstrijd zo goed volgen. Zowel op de halve marathon als op de tien kilometer zijn aantrekkelijk geld prijzen en prijzen in natura te winnen. Voor degenen die het parcoursrecord verbetert ligt ook een geldprijs te wach ten. Tijdens de wedstrijd geeft een speaker voor de lopers aan hoe de indi viduele tijden liggen ten opzichte van hun persoonlijk record. Zeker in de laatste fase van de strijd kan dit een extra stimulans betekenen. De start is om 11.00 uur bij het hand balcomplex van Meervogels aan de Boschweg. Het inschrijfgeld bedraagt f 7,50. Aan de inschrijving is een gratis loterij verbonden, alle deelnemers ont vangen bovendien een fraaie herinne ring. Inschrijven kan vanaf 9.30 uur in de kantine van het handbalcomplex. Hier is ook kleed- en douchegelegen heid aanwezig. 112 Noord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 HEILOO - Deze 4,45 meter hoge zonnebloem staat bij de negenjarige Rense de Jong in de tuin aan de Tulpencroftlaan. Rense heeft de groei van de zonnebloem de afgelopen zomer nauwgezet in het oog gehouden. Toen hij op vakantie was belde hij zelfs elke dag naar opa en oma om te horen hoe hoog de bloem al was. De zaadjes kreeg hij bij een pakje boter, waaraan een wedstrijd was verbonden. En nu maar hopen dat de zonnebloem van Rense de hoogste wordt... Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van.de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheids zorg: voor al uw vragen 072-5127127. Wijkgebouw: Middenweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken consultatiebureau) 072- 5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkefing, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Ook open op woensdagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open (en telefo nisch bereikbaar) van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvra gen en gehandicaptenvoorzieningen kunt u terecht (alleen na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Belt u hiervoor zoveel mogelijk op de aangegeven och tenden. Indicatiecommissie Verzoeken om op name in een bejaardenhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Be jaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders kunt u alleen spreken na telefonische af spraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeentehuis. Grof vuil tel. 5413533. AKERSLOOT - Op 16 september werd er in een woning aan de Kerke- meer ingebroken.w Op dit moment is nog niet bekend hoe er toegang tot de woning werd verschaft. Er werden onder meer autosleutels meegenomen waarmee een Peugeot werd ont vreemd. De auto werd later op de Kerkemeer teruggevoden. Van de kap stok in de woning werd een hoeveel heid kleding ontvreemd. Een groot gedeelte hiervan werd in de buurt van de Buurtweg teruggevonden. Verder werden nog enkele cd's en een klokje ontvreemd. Op de kruising Geesterweg-Dorps- straat vond een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. Oorzaak van de aanrijding was dat een van de bestuur ders geen voorrang verleende. Er was alleen materiële schade. Op 17 september werd een poging tot inbraak gedaan in een woning aan de President Kennedylaan. De achterdeur van de woning werd geforceerd. Waar schijnlijk zijn de dader(s) in hun poging gestoord. Op 19 september werd er op een bedrijfsterrein aan de Startingerweg dieselolie van drie trekkers en een mo biele kraan afgetapt. Naar schatting is in totaal 200 liter dieselolie ontvreemd. Op 21 september werd vanaf het par keerterrein van het motel een witte Mercedes 280 met Duits kenteken E- LF 23 ontvreemd. Op het dak van de auto was een zwarte fietsendrager gemonteerd. De eigenaar had twee fiet sen van het dak gehaald en met een ketting aan een trap vastgemaakt. Een van de fietsen, een Cannondale F1000 moutainbike, werd eveneens ont vreemd. Op de Hoornselaan reed een bromfiet ser in de sloot. Waarschijnlijk zou de bromfietser verdronken zijn, als hij niet door omwonenden uit het water was gehaald. Hij had teveel alcohol gedron ken. AKERSLOOT - De dames senioren 1 (veld) van handbalvereniging Meervo gels verloren van Geelzwart met 10-13. Dames 1 lieten de kans de eerste pun ten te pakken liggen.Toch was ondanks het te gehaaste spel, met als gevolg bal verlies, de tussenstand 6-9 nog niet hopeloos. De dames kregen veel straf- worpen mee, maar door er vier te mis sen verspeelden zij de volle winst. De heren senioren 1 wonnen van DSS met 30-25. Dit was een beladen wed strijd met alle ingrediënten erin. Span ning, goed handbal afgewisseld met heel slecht handbal van beide teams, met Meervogels als uiteindelijk win naar. DSS is een team dat hard in de aanval gaat en daardoor veel vrije worpen meekrijgt. Veel werden er uit de tweede lijn benut. Het arbitrale duo, juist gereed met een dameswedstrijd, ont lokte aan de Meervogelscoach enige opmerkingen. Gevolg was een rode kaart. Meervogels was even stuurloos met een 12-5 achterstand. Door goed technisch handbal kwam ze terug tot 15-11 met de rust. Direct na rust was er een hattrick van Theo Krom en in de tiende minuut trok Jacco Kerssens de stand gelijk, 17-17. Halverwege de tweede helft kwam DSS nog eenmaal langszij, 18-18. DSS wilde nu gaan foceren, maar dat werkte in hun nadeel. Het uitlokken van overtre dingen op de cirkel met de nodige komedie werd niet door de scheids rechters gehonoreerd. 25-30 Was de eindstand van een wedstrijd, die meer spannend dan fraai was. Op vrijdag 26 september starten de kla- verjasronden in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot. De kantine is om 19.30 uur open en vanaf die tijd kunt u inschrijven. U kunt zich ook eer der opgeven bij J. Hollenberg, tel. 0251- 310182. Om 20.30 uur is de aanvang van de drive, die om 23.15 uur afgelopen is. 112 Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 ALKMAAR - De Wereldmuziek- school Alkmaar opent het nieuwe sei zoen op zondag 28 september met een groot feest. Vanaf 13.00 tot 17.00 uur klinkt muziek uit de hele wereld binnen de muren van het ACKV aan de Vondelstraat. Mensen kunnen aan allerlei proeflessen deelnemen, van op tredens genieten, informatie over cur sussen en instrumenten krijgen en smullen van de lekkere hapjes en drankjes. Er zijn proeflessen in conga en hand percussie, capoeira, flamenco gitaar, flamenco zang, West-Afrikaanse dans en Turkse en Koerdische dans. De Zuid-Afrikaanse choreograaf en zan- geres Thandi Vilakazi geeft drie works hops: Zuid-Afrikaanse a capella zang, Zuid-Afrikaanse dans voor volwasse nen en speciaal voor kinderen een workshops in Gum-Boot dancing. CASTRICUM - Op zondag 5 oktober houdt de Castricumse begrafenisver eniging St. Barbara een uitvaart-infor- matiemarkt. Het thema is uitvaartver- nieuwing waarin het persoonlijk af scheid van de overledene centraal staat. U krijgt niet alleen informatie over de uitvaart, maar ook over de onderwer pen als stervensbegeleiding, rouwver werking en rituelen. Iedereen is wel kom tussen 14.00 en 17.00 uur in Ontmoetingscentrum Geesterhage, Geesterduinweg 3 te Castricum. LIMMEN - Op 15 september werd op de Bogerdlaan een personenauto ver nield. De gehele linkerzijde van de auto werd bekrast. Op de Kerkweg vond een vechtpartij plaats waarbij vier personen waren betrokken. .Een van de betrokkenen, liep letsel op. De politie onderzoekt de zaak nog. Op 20 september brak er brand uit in een personenauto die geparkeerd stond aan de Rijksweg. Door enkele omwonenden werd geprobeerd de brand met brandblussers te blussen tot dat de brandweer arriveerde. Deson danks brandde de auto geheel uit. Tijdens de kermis werd een witgouden oorbel verloren en er werd een kinder armband gevonden. Verder werden bij het bureau als verloren voorwerp aangemeld een kleine bruine portemonnee en een sleutelbos met daaraan acht tot tien sleutels. Elk jaar is de kermis weer een heerlijk feest met blije kindertjes, warme olie bollen en volwassenen soms in de glo ria van het feestgewoel in het café. En dan krijg je de beruchte maandag. De kermisexploitanten zijn vertrokken zijn en de caféhouders maken zich voor de laatste keer op voor het laatste kreun- tje, wat nog uitbundiger wordt gevierd. Zelf ben ik maandag na een stevig ont bijt ook lekker gaan deunen. En zeker weten dat we gekermist hebben: met veel bier en wat saté. Maar wat schetste mijn verbazing toen ik de volgende dag mijn voortuin weer eens bekeek. Mijn zelf bedachte en zeker ook unieke tuinbollen waren ver dwenen! Jammer dat ik ze niet wegge haald heb voordat het kermisgeweld losbarstte. Ik vind het heel erg dat ik ze moet missen, want het zijn mijn eerste bollen en mijn voortuin is nu niet meer compleet. Daarom hoop ik dat degene die ze meegenomen heeft ze terug wil leggen, desnoods midden in de nacht als iedereen al slaapt. E. Levering Ostara 9 Limmen EGMOND - De zogenaamde 'Jutters' (invalide-strandrolstoelen) blijven, ook nu het seizoen voorbij is, beschikbaar voor gebruik. Deze strandrolstoelen staan opgeslagen bij de hoofdstrandaf- gang op het parkeerterrein De Werf in Egmond aan Zee. Het is mogelijk één of beide jutters, die de gemeente Egmond deze zomer heeft aangeschaft, te reserveren. Dat kan via tel. 072- 5068258. De gebruiker van de Jutter ontvangt na het afsluiten van een gebruikerscontract de sleutel van de opslagplaats. De sleutel kan tijdens de openingstijden van het gemeentehuis worden opgehaald. Over het inleveren van de sleutel zal met de gebruiker nadere afspraken worden gemaakt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 13