Gemeente Limmen tevreden over eigen minimabeleid Zonneveld autoschade betrekt nieuw pand Mieke van Hooft leest voor X ÊZ Handballers Meervogels behalen grote overwinning Activiteiten Limmen HSV Limmen nieuws SV Vredeburg Percussie-concert drum band Excelsior PwL 1 T I E 'SenicZtert' Lezing Iran Volleybal Oranje Wit Excursie KVG Conquista nieuws Eerste paal Select Business Point Open dag duikvereniging SV de Vrijheid Lezing Plattelandsvrouwen UITKIJKPOST - 8 OKTOBER PAGINA 17 Inleveren kopij voor: wnd 't £wun&i De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Noord-Holland Noord LIMMEN LIMMEN - Vorige week dinsdag pre senteerde de gemeente Limmen een folder met daarin resultaten en conclu sies van een onderzoek over armoede onder ouderen in de regio Noord- Kennemerland. De folder gaat speciaal in op het minimabeleid dat de gemeen te Limmen voert voor ouderen. Wet houder B. Hes overhandigde de folder aan de voorzitters van twee belangen organisaties voor ouderen, A. van Hees (KBO) en F. Scheepmaker (Stichting Welzijn Ouderen Limmen). Uit het regionale onderzoek, dat werd uitgevoerd door de Vrije Universiteit Amsterdam, bleek dat ongeveer negen procent van de ouderen in Noord- Kennemerland moeite heeft om finan- pieel rond te komen. Ook zegt elf pro cent dat ze niet verder kan bezuinigen. Het blijkt dat armoede het meest voor komt bij de oudste ouderen, alleen staanden, vrouwen en ouderen met een chronische ziekte of handicap. Bijko mend probleem dat dreigt is vereenza ming. Er wordt in het onderzoek gesignal eerd dat ouderen vaak geen gebruik maken van voorzieningen als bijzonde re bijstand, huursubsidie, een minima fonds of kwijtschelding van belastin gen. Redenen die worden genoemd zijn dat ze de hand niet willen ophouden, de drempel naar het gemeentehuis te hoog en procedures te ingewikkeld zijn, of omdat ze eerder een negatieve ervaring hebben gehad. Aan de uitkomsten van het onderzoek verbindt de gemeente Limmen de con clusie dat ze met haar minimabeleid op de goedeweg is. Op het gebied van F. Scheepmaker (I) en A. van Heer ontvangen het rapport uit handen van wethouder B. Hes r). armoedebestrijding werkt ze samen met twee charitatieve instellingen, die de Stichting Minima Limmen in het leven hebben geroepen. Deze stichting beheert een fonds waarin zij zelf en de gemeente jaarlijks een bijdrage storten. Uit het fonds worden bijdragen vers trekt aan mensen die een inkomen heb ben van net boven het sociale minimum of minder. De gemeente adviseert de stichting bij het toekennen van de bij dragen. Extraatje Volgens de heer de Reus, hoofd van de sector Welzijn, heeft de gemeente twee jaar geleden bewust voor deze con structie gekozen. „Voordeel is dat er naast de wettelijke regelingen die er bestaan, zoals bijzondere bijstand en kwijtschelding van belastingen, nog iets extra's gedaan kan worden voor min der draagkrachtige burgers. Dat ge beurt dan zonder inmenging van het rijk, omdat het niet de gemeente is die de bijdragen verstrekt, maar de stich ting." Als voorbeeld noemt hij het ex traatje dat alle bijstandsgerechtigden vorig jaar rond Kerstmis ontvingen. Tijdens de presentatie liet de gemeente weten dat ze ook druk bezig is met andere maatregelen om te4voorkomen dat ouderen die daar recht op hebben geen gebruik maken van bestaande wettelijke regelingen. „We proberen bijvoorbeeld de behan deling van aanvragen klantvriendelijk te laten verlopen," vertelt De Reus. „Via één persoon en op een termijn van hooguit vier weken. Ook worden er vanaf volgend jaar geen volledige belastingaanslagen meer verstuurd aan mensen die bijstand ontvangen." Toch denkt De Reus dat er altijd wel mensen blijven die geen gebruik maken van voorzieningen omdat zij zich te trots voelen of omdat ze niet afhankelijk willen zijn. „Maar dat moet je dan respecteren." Het team van autoschadespecialist P. Zonneveld voor het gloednieuwe bedrijfspand aan de Rijksweg, (foto Kitty Hoogland) AKERSLOOT - Dames senioren 1 handbalsters van Meervogels speelden gelijk tegen SV Dalfsen 1 met 27-27. Het was een beladen wedstrijd, waarbij Meervogels na een doelpuntrijke uit slag, een punt binnenhaalden. Wendy Buter (uit de tweede lijn) en Petra Jonker op haar befaamde plek linkerhoek hielden in de beginfase Meervogels in evenwicht, 2-2. Dalfsen, een snelle en technisch goede ploeg, ontnam Meervogels tot halverwege de eerste helft de illusie ook maar een punt mee te kunnen nemen. Vooral topscorer Ellen Kottink kreeg teveel vrijheid en het werd 11-4. Naarmate de eerste helft vorderde her stelde Meervogels zich, de nervositeit verdween en Judith Hollenberg scoor de tweemaal. Moniek Kerssens benutte in deze fase strafworpen, waarna een toch redelijke ruststand van 17-12 op het bord kwam. Direct na aanvang van de tweede helft was het Dalfsen dat weer het initiatief nam en na twee minuten was het 19-12. Meervogels bleef koel en in de sfeer volle sporthal zag het talrijke suppor ters hoe Judith Hollenberg een hattrick scoorde 21-19. De jonge ploeg uit Dalfsen werd ner veus en maakte nu de fouten die door Meervogels afgestraft werden. In de twintigste minuut scoorde Wendy Sengers de gelijkmaker. In de resteren de tien minuten moest doelvrouwe Janine, net als haar collega, nog vier maal de bal van het net vissen. Het werd 27-27, een juiste uitslag van deze sportieve wedstrijd. Zondag 12 oktober om 12.15 uur spelen de dames hun eer ste thuiswedstrijd tegen V én S uit Groningen. De heren senioren 1 behaalden een grote overwinning tegen Zandvoort- meeuwen, 33-19. Deze wedstrijd werd ontsierd door het veel te coulante optreden van het scheidsrechtersduo. De eerste tien minuten werd Meer vogels door het harde spel van de gas ten totaal overdonderd en kreeg niet de gelegenheid deze toch zwakke tegen stander op achterstand te zetten. In de tiende minuut maakte Theo Krom door een break de stand gelijk, 4-4. Meervogels bleef het beste van het spel houden. Nadat Johan Marthlesius vanaf de cirkel driemaal scoorde, was er een gat vanzeven doelpunten. Een hattrick van Cees Brandjes zorgt voor 19-10 ruststand. Na rust was het ook weer Meervogels dat het spel bepaalde, en dat afstevende op een grote over winning. Topscorer werd Johan Marthlesius met zes doelpunten. De Burgerij Zaterdag 11 oktober bingo-concert dpor Excelsior, aanvang 20.00 uur. Galerie Amber Tot qn met 25 oktober expositie van zijde schilderijen vanThea de Lange en sieraden van Walther Carpay, donder dag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur (ook op zondag 5 oktober). Dusseldorperweg 18 in Limmen. Gemaal 1879 Gemaal (Fielkerweg 4, Akersloot) in werking te bezichtigen op zondag 5 oktober. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op af spraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - Zondag 28 september werd de derde wedstrijd in de baarscompeti- tie gevist. Het viswater was in Ypestein. waar 22 vissers onder mooie omstan digheden verzamelden. Vorig jaar wer den hier topresultaten geboekt, maar dit keer viel de vangst een tikkeltje tegen. Er werden 194 baarzen gevan gen en veel possen dit keer, 82 stuks. Ook werden er 2 snoekjes gevangen. Topper bij de A-groep was Tinus Veldt, die voor de tweede keer een wedstrijd op zijn naam schreef. Hij ving 20 baar zen en 11 possen. Door deze overwin ning gaat Tinus nu stevig aan kop in de tussenstand. Gerrit Tuijn en Jos Admiraal zijn op afstand zijn belagers. Ook nestor Cees Dekker is nog in de achtervolging. In de B-groep gaat Piet van der Heijdt nog steeds aan de leiding, hoewel hij deze wedstrijd niet aanwezig was. Jan Kaandorp begint hem echter snel te naderen. Verrassend was dit keer voor al de winst van Anton Kroon. Bert Zonneveld is voor de visclub water monsteraar, en in het kader van het vis- serijkundig onderzoek ving hij vandaag een snoek. Ook Cees Levering ving een snoek, en heeft dat bij Bert gemeld. De uitslag. A-groep: l.T. Veldt 111 pnt, 2. G. Tuijn 101 pnt, 3. J. Admiraal 97 pnt, B-groep: 1. A. Kroon 61 pnt, 2. J. Kaandorp 49 pnt, 3. J. Baltus 42 pnt. Zondag 12 oktober wordt de traditio nele baarsdag gehouden. Er wordt gevist in de Langereis, vèrtrek om 8.30 uur vanaf garage Schilder. Opgeven kan tot vrijdag 19.00 uur bij G. Boer, tel. 072-5051543. Voor de middag wor den er vier rondes gevist, na de middag drie. Tijdens deze wedstrijd tellen alleen de baarzen, en het wordt aange raden om een riethaak of bindtouwtjes mee te nemen. LIMMEN - Vrijdag 3 oktober speelde Vredeburg ronde 2 van de interne com petitie. M. Weigraven had een gemak kelijke tegenstander aan R. Rommel, die teveel op zijn intuïtie speelde en weinig nadacht over zijn zetten. J Admiraal kreeg geen vat op het spel van E. Stolp, die zonder te rocheren alle aanval richtte op de vijandelijke ko ning. Als gevolg van te passief spelen werd Admiraal in de verdediging gedrongen, waar Stolp op verschillende momenten van had moeten profiteren. Een remise-aanbod van een vermoeide Stolp werd door Admiraal wijselijk geaccepteerd. Een trotse J. Limmen overklaste (vol gens eigen woorden) met agressief spel R. v.d. Storm. Een ver opgedrongen pion zorgde voor zoveel dreigingen bij zijn koning dat Van der Storm een paard offerde om direct verlies te voor komen. Het was slechts uitstel van exe cutie. G. Hafkamp won in een ingewik kelde partij van H. Ebels. R van der Heijdt wist zijn torenvoorsprong niet te verliezen tegen G. de Graaf. Een foute zet gaf De Graaf weer kansen, waar hij dankbaar gebruik van maakte. Op vrijdag 10 oktober speelt fret achttal van Vredeburg thuis tegen ZSC Saende. Hierdoor is er geen schaken voor de jeugdgroep. Op 14 oktober speelt Vredeburg de jaarlijkse massa kamp tegen Oppositie in Heiloo. De uitslagen: Groep A. J. Admiraal-E. Stolp remise, H. Ebels-G. Hafkamp 0-1, J. Limmen-R. Vd Storm 109, R. Rommel-M. Weigraven 01-. M. Limmen-D. Schut 1-0, P. Vd Heijdt-G. de Graaf 0-1, J. Tebbens-H. Levering remise, D. Aafjes-T. Al 1-0, M. Wester- N. Pepping 1-0, B. Stolp-Ch. Pepping 1- 0. Groep B. Paul Mooij-Maarten Kos 0-1, Niels Admiraal-Koen Kramer 0-1, Duncan Keijzer-Kevin Kezijer 0-1, Barry Blekemolen-Pandora Van Rees l-0,Tjeerd Blom-Cees Pepping 0-1, Jan Valkering-Jarno Stuifbergen 1-0, Karin Kos-Robert Termes 0-1, Jeroen Duin- Mark Beentjes 1-0, Helen Termes- Stefan Bloedjes 1-0, Marcel Bloedjes- Mary Hoogeboom 0-1. LIMMEN - Al bijna zesendertig jaar zit Piet Zonneveld in het autoschadevak, waarvan al drieëntwintig jaar met een eigen zaak. Het gloednieuwe bedrijfs pand dat hij onlangs opende aan de Rijksweg 49 in Limmen is ongetwijfeld de kroon op het werk. „Met dit bedrijfspand zijn we voor de eerstkomende tien jaar klaar. We wer ken met de modernste apparatuur en het bedrijf voldoet aan, alle nieuwe mi lieu- en Arbowet-eisen. Over tien jaar ben ik zestig, en dan zien we wel ver der." In het nieuwe bedrijfspand van Zon neveld autoschadespecialist zijn in feite twee bedrijven samengevoegd. „Ik had mijn bedrijf aan de Rijksweg en sinds vijf jaar huurden we ook een ander pand in Alkmaar. Omdat het bedrijf bleef groeien, had ik meer ruimte nodig en wilde dat graag op één locatie." De keuze om het nieuwe pand in Limmen neer te zetten, was volgens Piet Zonneveld niet moeilijk. „Omdat we veel op contract voor verzekerings maatschappijen werken, hadden we hier al een behoorlijke klantenkring. En bovendien ben ik een echte Lim- mer, ik wil hier blijven." Op achthonderd vierkante meter bedrijfsruimte heeft Zonneveld zes bruggen en twee richtbanken, waar zeven man personeel en hijzelf zich vooral bezighouden met autoschade herstel. „Van alle automerken, maar we zijn gespecialiseerd in Volvo." Nog eens honderdeenenvijftig vierkan te meter heeft Piet Zonneveld gereser veerd voor receptie en kantoorruimte, waar zijn vrouw en dochter de admini stratie voeren. Brok ellende Piet Zonneveld is trots op zijn bedrijf, dat hij 'multifunctioneel' noemt. „Naast autoschadeherstel doen we bij voorbeeld ook uitdeuken zonder spui ten, en in de nabije toekomst kunnen klanten ook terecht voor de inbouw van zonnedaken en voor caravanrepa- De kracht van het bedrijf ligt volgens hem vooral in vakmanschap en klant vriendelijkheid. „We hebben een goed uitgebalanceerd team van monteurs met heel veel ervaring. Met onze vie- rentwintiguurs-service zorgen we voor een complete schadeafwikkeling, inclu sief berging, het beschikbaar stellen van een leenauto en het verzorgen van schadeformulieren. Want zeg nou eer lijk, schade aan je auto is dikwijls één brok ellende en voordeel mensen i§ de auto heel belangrijk. Ja, je mag het gerust nog steeds de 'heilige koe' noe men, waar mensen een emotionele bin ding meé hebben." Auto's zijn ook'voor Zonneveld zijn lust en zijn leven. „En juist het herstel van schade is mooi werk, om de auto weer netjes te repareren. In feite zijn we een beetje chirurgen, niet op men sen maar op plaatwerk. En als je dan ziet hoe tevreden klanten zijn als hun auto weer keurig hersteld is, dat geeft voldoening." LIMMEN - Drumband Excelsior uit Limmen bestaat dit jaar veertig jaar en viert dit op 8 november met een per cussie-concert. Dit concert vindt plaats in sporthal d'Enterij en begint om 20.30 uur. De zaal is open vanaf 20.00 uur. Voor de pauze is er een optreden van Drumband Excelsior in samenwerking met melodisch slagwerk van Boven- kerk-Amstelveen. Na de pauze speelt Percussie Rotterdam. Dit is een vier mansformatie van uitsluitend profes sionele muzikanten, die geregeld voor volle schouwburgen spelen. Vooral deze laatste groep zal, mede door spe ciale licht- en geluidseffecten, tot de verbeelding spreken. Na afloop van het concert is er muziek om nog even gezellig na te praten. De drumband zal het op prijs stellen als veel oud-leden dit concert zullen be zoeken. De toegangsprijs is f 12,50, maar speciaal voor de oud-leden zijn bij Johwin Slaapcomfort aan de Rijksweg toegangskaarten verkrijgbaar voor f 10,-. Natuurlijk is de toegang niet beperkt tot oud-leden, maar zijn alle belangstel lenden uit Limmen en omgeving harte lijk welkom. Vanwege het vijfjarig jubi leum van Albert Heijn zijn ook bij deze zaak op vertoon van een kassabon kaarten a f 10,- te koop. A 112 •Noord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 CASTRICUM - Op vrijdag 10 oktober houden H. Hilkman en A. Huigen een lezing over Iran voor de Volksuniver siteit Castricum e.o. De lezing wordt gehouden in de Schakel, Kerkpad 3 in Castricum. Aanvang 20.00 uur. Toegangsprijs f 7,50. LIMMEN - Op 29 september vond op de kruising Rijksweg-Uitgeesterweg een aanrijding tussen een fietser en een bromfietser plaats. De fietser verleende bij het afslaan geen voorrang aan de achteropkomende bromfietser. Op 2 oktober werd op de Rijksweg van 09.50 tot 10.30 uur een snelheidscontro le gehouden. De maximum toegestane snelheid is daar 50 km per uur. Er pas- sseerden 385 voertuigen, waarvan er 68 in overtreding waren. De hoogst geme ten snelheid was 79 km per uur. Op 4 oktober ontstond brand in een personenauto die geparkeerd stond op de inrit van een woning aan 't Kieften- 'land. De brandweer bluste de brand, maar de auto brandde volledig uit. Als gevolg van de brand ontstond schade aan de garagedeur. Brandstichting wordt niet uitgesloten en getuigen wordt verzocht contact op te nemen met de politie. Uit de voortuin van de woning werden verder een konijnen hok met twee konijnen vermist. Die werden later in een sloot achter de woning teruggevonden. Een konijn leefde nog, de andere was verdronken. Vorige week werd een sleutel aan een leren label als gevonden bij het bureau aangemeld. Verloren werden een zwar te kat met witte bef, een armband met roze parels, een rode poes en twee sleu tels aan een blauwe hanger. LIMMEN - Voor de competitie-spelen de teams begon het seizoen met wisse lend succes: dames 1 won in een twee uur durende wedstrijd door een betere conditie met 3-2 van Ardea 3, dames 2 won eveneens met 3-2 maar moeizaam van Hinksport. Voor de herenteams was de balans negatief; heren 2 verloor met 2-3 van Woldhuis en bij heren 1 ging de eerstgeplande wedstrijd niet door omdat de tegenstander had afge beld. Ook de interne recreantencompetitie ging vorige week weer van start. Er ver schenen deze keer ook drie nieuwe teams op de vloer: Asoeso, Bartigon en De Meiden. De beide eerstegenoemde teams moeten nog duidelijk aan elkaar wennen en lieten in hun eerste wed strijden dan ook de punten aan de te genstanders. De Meiden, een team van oud-volleybalsters, hadden in hun eer ste wedstrijd vooral in de eerste set moeite met de BN All Stars (15-11) maar wonnen wel. Het team van 7 Bier 1 Cola maakte in de tweede wed strijd tegen De Meiden duidelijk dat een surplus aan techniek niet altijd een AKERSLOOT - Op 29 september werd aangifte gedaan van vernieling van een personenauto. Twee dagen er voor werd de op de Prins Bernhardlaan geparkeerde personenauto bekrast. Ook werd een band lekgestoken en de antenne werd afgebroken. Vermoede lijk is de dader een man die vlak ervoor tegen de eigenaar van de auto had gezegd dat diens rijgedrag de oorzaak was dat hij een lekke band had gekre gen. Op 3 oktober werd uit de achtertuin van een woning aan de Delving een teakhouten tuinstoel ontvreemd. Op 5 oktober werd er in een kamer van het motel ingebroken. Vermoedelijk werd met een valse sleutel toegang tot de kamer verschaft. Er werd een groe ne reistas met daarin kledingstukken en rij- en kentekenbewijzen weggeno men. LIMMEN - Het Katholiek Vrouwen gilde is op excursie geweest naar het Waterwinstation Prinses Juliana in Xndijk, voor een interessante rondlei ding. Daarna ging de reis verder naar het Bakkerij-Museum in Medemblik. Na een gastvrije ontvangst volgde een terugblik in de tijd van het bakkersvak. Na de rondleiding en demonstratie LIMMEN - De kinderwerkgroep gaat dez week een trekpop maken van papier en stof. Ben je tussemje 4 en 12 jaar, dan kun je zaterdag terecht van 10.30 tot 12.30 uur. De intree is f 1,-. De tienerwerkgroep heeft deze zater dag van 19.00 tot 23.00 uur een disco op het programma staan voor tieners van 12 tot 16 jaar. Dus denk om je dans schoenen en je goede humeur, dan maakt Conquista er een gezellige avond van. De intree is vrij. Voor de jongeren van Limmen (vanaf 16) zijn er twee avonden in de week beschikbaar. Op vrijdag en zaterdag van 20.30 uur tot 01.00 kunnen zij terecht in het jongerencafé. AKERSLOOT - Burgemeester Corne- lisse van Akersloot heeft maandag de eerste paal geslagen van het bedrijven centrum Select Business Point 'De Boekel' op het gelijknamige bedrijven terrein. Het Select Business Point 'De Boekel' zal bestaan uit twaalf bedrijfsunits, waarvan vier met showroom en/of kan toorruimte. De ruimte per unit varieert van 100 tot 140 vierkante meter, met de mogelijkheid meerdere units te schake len tot een grotere bedrijfsruimte. Bij alle units behoort eigen parkeergele genheid. AKERSLOOT - Op zondag 12 oktober houdt de duikvereniging Aqua Plus in het zwembad van Motel Akersloot een open dag van 20.30 tot 21.30 uur. Heeft u vrienden met verhalen over de onder waterwereld, belangstelling voor de avonturen van Cousteau en wilt u zelf eens duiken in Nederland of op vakan tie, dan is dit een kans om de eerste stap te zetten. Aqua Plus is aangesloten bij de Ne derlandse Onderwatersport Bond (NOB) en heeft ongeveer vijftig leden uit de omgeving van Heiloo, Akersloot, Uitgeest en Beverwijk. De sportduik- opleiding vindt plaats volgens het modulaire systeem, zodat cursisten stapsgewijs in eigen tempo de brevet ten kunnen halen. De brevetten zijn internationaal NOB/CNAS erkend. Op de open avond kunnen belangstel lenden kennismaken met de fascine rende belevenis om zelf onder water te gaan met perslucht.Tevens zal er uitleg zijn over de andere aspecten van het duiken en de duikvereniging Aqua Plus. Naast de duik-opleidingen bestaat de mogelijkheden om in clubverband deel te nemen aan diverse evenemen ten, zoals duiken in de omgeving en in Zeeland. Belangstellenden zijn vahaf 20.30 uur welkom in het zwembad. De ingang bevindt zich aan de achterzijde van het complex. Wie in het bezig is van een duikbril, snorkel of vinnen wordt vrien delijk verzocht deze mee te nemen. De minimum leeftijd voor deelname is 15 jaar. Wie verder informatie wenst, kan contact opnemen met Siep Aafjes, tel. 0251-315343. LIMMEN - De resultaten van week 40 zijn als volgt: A-klasse Jeroen Drenth 100 pnt., Jolanda Hageman 95 pnt., Marco Ehlhardt 95 pnt. B-klasse Bart Sassen 96 pnt., Erno Koppes 94 pnt.. Peter v. Duivenvoorde 94 pnt., Erik Weijers 93 pnt.. C-klasse Ron v. Duivenvoorde 97 pnt., John Kaandorp 96 pnt., Rob Hovestad 91 pnt. LIMMEN - Afgelopen zaterdamiddag bracht schrijfster Mieke van Hooft een bezoek aan de bibliotheek. lede* jaar in de Kinderboekenweek wordt een gen konden stellen aan een echte schrijver. Ongeveer vijftig kinderen en een aantal ouders luisterden naar de verhalen van bekende kinderboekenschrijver uitge- Mieke. Ze vertelde hoe ze schrijver nodigd. Het was voor de vierde keer geworden is en natuurlijk over haar dafde kinderen van de basisschool vra- bekende boek De Tasjesdief. En omdat het zaterdag dierendag was had Mieke haar huisdier meegenomen: Tarzan, de goudvis. Tarzan speelt de hoofdrol in een nieuw boek dat pas volgend jaar verschijnt, maar in Limmen las ze er al een verhaal uit voor. Na afloop deelde Mieke handtekeningen uit. garantie is voor succes. Deze wedstrijd werd getrakteerd op koffie met gevulde a i 1 o 1 r -ie 1 rr*r%Ar A omoe \7f\r\ Ac*t~\ hpf ppn lppr7Q- werd met hoge setstanden 13-15 en 15- 11 afgesloten in een puntendeling. koek. De dames vonden het een leerza me en leuke dag. Na deze avond gaat het team van* de Schoolweg dan ook ongeslagen aan kop met 4 punten gevolgd door 4 teams die 1 verliespunt opliepen. Hieronder was ook de kampioen van vorig sei zoen, de Zomerschoon, dat tegen de Laatbloeiers teveel moeite had om beide wedstrijden in winst om te zetten. De stand: 1 Schoolweg 4 pnt; 2 t/m 5 Zomerschoon, De Meiden, ZWR- VRTJS en De Laatbloeiers 3 pnt; 6 De Wiekenders 2 pnt; ?t/m 8 BN All Stars en 7 Bier 1 Cola 1 pnt; 9 t/m 12 Bultiny's, Old Generation, Asoeso en Bartigon 0 pnt. De stand is nog enigzins vertekend omdat twee teams nog niet in actie kwamen, namelijk De Bultiny's en Old Generation. LIMMEN - Woensdag 15 oktober hou den de Plattelandsvrouwen een geza menlijke ledenavond met de afdeling Akersloot. De avond wordt gehouden in café de Vriendschap in Akersloot. De aanvang is 20.00 uur. Mevroüw Slip pens uit Sneek houdt een lezing gehe ten 'Humor in de trouwzaal'. Op 22 oktober kunnen de leden mee doen met jeu de boules bij Vredeburg. Bij slecht weer is er de mogelijkheid om Oud-Hollandse spelletjes te doen. Mieke van Hooft leest voor aan de jeugd. foto Kitty Hoogland) Wg:!;: ¥:g V. W-MM

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 17