Schoolweg wint toernooi x Nieuwe expositie bij Galerie Amber x De Hofsteede Interieur Trends geopend All-rounder Pekel wint kampioenschap Adressen Limmen UITKIJKPOST PAGINA 15 Inleveren kopij voor: tand 't jUittufteb 2>ie De kopi] dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Umrnen: NL Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heiloo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) POLITIE Promotie Springbokken videoverslag SV Yredeburg Conquista Senioren mm I T I E U Themamiddag ouderenbond Yoga Prijsvraag Kinderboekenweek SV De Vrijheid Bridgedrives Meervogels winnen spannend duel Cantina Architectura Evangelisatiedienst IJsdansen op De Meent Bijeenkomst vrijmetselarij Voorlichting over bevallen nrnl t£mmï%e LIMMEN - Afgelopen zondag werd het traditionele, door Oranje-Wit geor ganiseerde Versstraat toernooi in sport centrum D.e Enterij gespeeld. Eenen twintig teams hadden zich ingeschre ven en zoals alle jaren werd er ook nu weer met veel enthousiasme en inzet gestreden. De organisatoren hadden de teams in drie poules ingedeeld, die ieder een halve competitie speelden. Winnaar van het toernooi werd het team dat de meeste punten behaalde en het hoogste set-saldo. Dit keer was het het team van de Schoolweg, dat ook in de Limmer stra- tencompetitie al een paar jaar in de top speelt, dat de Oranje-Wit wisseltrofee wist te bemachtigen. Met het maximaal te behalen aantal punten en een set saldo van 77 bleven zij het team van de ZWRVTJS, die ook al hun wedstrijden wonnen met een salo van 65, net iets voor. Op de derde plaats eindigden De Ken nissen met twee verliespunten en een saldo van 55. Voor alle teams was er aan het eind van dit zeer geslaagde toernooi de al even traditionele Peter Bakker Versstraat-taart die er inging als koek. Stratencompetitie In de tweede ronde van de stratencom petitie was de Schoolweg minder suc cesvol. Zowel tegen De Laatbloeiers als tegen De Meiden werd een neder laag geleden. Verrassend was ook de nederlaag van titelverdediger Zomer- schoon tegen De Meiden. In een span nende wedstrijd moesten zij het onder spit delven. Ook de Laatbloeiers deden goede zaken door hun tweede wedstrijd tegen Bartigon, een nieuwkomer in de com- \112 072- 5122222 •Noord-Holland Noord LIMMEN LIMMEN -Op 22 oktober werd op de Rijksweg een nog nagenoeg nieuwe personenauto bekrast. Op 24 oktober werden in het kader van een landelijke alcoholcontrole dertig bestuurders gecontroleerd op het ge bruik van alcohol. Geen van de be stuurders had teveel gedronken. Op 25 oktober werd een wandelaar vanuit een personenauto bechoten. De man liet zijn hond uit en werd door een inzittende van een personenauto met een luchtdrukwapen onder vuur geno men. Het kenteken van de personen auto is bekend en het onderzoek is nog gaande. Op 26 oktober werd door een onbe kende bestuurder van een motorvoer tuig een hek van een woning aan de Uitgeesterweg stukgereden. Vermoe delijk is de bestuurder in een slip geraakt, waarna hij het houten hek van de voortuin aanreed. Bij het bureau werden een kleine sleu tel aan een ring en een bruine wollen sjaal als gevonden aangemeld. Verloren werden vijf of zes sleutels in een groen etui en twee sleutels aan een ring. LIMMEN - Op donderdag 30 oktober promoveert plaatsgenoot Harold Ebels aan de Universiteit van Amsterdam op een planologisch proefschrift, getiteld 'Oudere stadsdelen en de ruimtelijke effecten van bedrijfsverplaatsingen'. petitie, te winnen. Bartigon verloor ook de tweede wedstrijd tegen de andere nieuwkomer Asoeso en staat nog steeds met lege handen. De Bultiny's en The Old-Generation begonnen deze competitie met een on derling duel. Na een wat moeizaame start wist het gewijzigde team van The Old-Generation deze krachtmeting in winst om te zetten. Beide teams won nen vervolgens hun tweede wedstrijd tegen respectievelijk Asoeso en De Wiekenders. Bier 1 Cola verloor van Zomer- schoon, maar had misschien een puntje verdiend; de eerste set werd nipt verlo ren met 16-14. De tweede wedstrijd tegen De Wiekenders werd kansloos verloren. Aan de leiding gaan nu De Meiden en De Laatbloeiers met beide zeven punten, maar met drie saldopun- ten meer voor De Meiden. Op 4 november zullen zijn in een onderlinge krachtmeting uitmaken wie de sterkste is. LIMMEN - Op zaterdag 1 november wordt om 20.00 uur in De Burgerij het sfeerverslag op video van het Mid zomer Springbokken Toernooi ver toond. Kees Hooijboer, Kees Bos en Gert Jan Vleugel, (het videoteam) heb ben tijdens de toernooidagen de came ra's flink laten zoemen. Uit dit materi aal is een zorgvuldige selectie gemaakt. Na afloop van de videofilm is er muziek onder leiding van dj René. LIMMEN - Afgelopen vrijdag speelde Vredeburg ronde 5 van de internne competitie. In groep A struikelde kop loper J. Admiraal over een goed voor bereide J. Limmen. Limmen herinnerde zich de variant waarmee hij het vorig seizoen verloor van Admiraal en had zijn tegenspel met succes verbeterd. Toen Admiraal merkte dat hij geen voordeel had bereikt, zette hij een com binatie in die niet correct bleek. Lim men profiteerde goed van de vergis sing, won een toren en pareerde alle aanvallen, waarna Admiraal opgaf. E. Stolp won van M. Weigraven en klom hiermee naar de eerste plaats. Nieuwkomer B. Stolp behield aanslui ting met de top door te winnen van J. de Graaf. Er waren verder geen verrassen de uitslagen. Komende vrijdag wordt de uitgestelde bondswedstrijd gespeeld tegen ZSC/Saende. In groep B lette Koen Kramer niet goed op tegen Jeroen Duin en verloor. Maarten Kos bereikte de eerste plaats door zijn concurrent Kevin Kezijer te verslaan. Kevin kon remise bereiken in een toren met pionnen eindspel maar miste de ervaring in dit soort stellingen. Eveline Beentjes speelde remise tegen Marcel Bloedjes, doordat alle stukken geruild werden en alleen de koningen overbleven. De uitslagen: groep A: J. Admisaal-J. Limmen 0-1, E. Stolp-M. Weigraven 1- 0, M. Limmen-R. Rommel 0-1, B. Stolp- J. de Graaf 1-0, M. Wester-G. Hafkamp 0-1, N. Admiraal-C. Pepping 0-1, D. Aafjes-E. van Duin 1-0, R. Limmen-H. Ebels 0-1, D. Schut-H. Brak 1-0, N. Pepping-R. vd. Storm 0-1, P. vd. Heijdt- J.Tebbens 1-0. Groep B: Kevin Keijzer-Maarten Kos 0-1, Cees Pepping-Niels Admiraal 0-1, Koen Kramer-Jeroen Duin 0-1,Robert Termes-Mary Hoogeboom 1-0, Jan Valkering-Barry Blekemolen 1-0, Paul Mooij-Hélen Termes 1-0, Jarno Stuifbergen-Pandora van Rees 0-1, Karin KosrDuncan Keijzer 1-0, Stefan Bloedjes-Mark Beentjes 0-1, Marcel Bloedjes-Evelien Beentjes remise. Werk van Ans Wegdam, te zien bij Amber. LIMMEN - Vanaf 30 oktober is er een nieuwe expositie te zien bij Galerie Amber aan de Dusseldorperweg 18. Exposanten zijn Iwan de Groot, Ans van Wegdam en Walter Carpay. Spanje, Marokko, Frankrijk en Italië zijn onderwerpen van kunstschilder Iwan de Groot uit Heiloo. Landschap, dorps- of stadsgezicht, markt- en café tafereeltjes en stillevens zijn geen nauwkeurige afbeelding van de werke lijkheid, maar zijn ontstaan na het maken van potlood- of inktschetsen waarbij Iwan de Groot de essentie van het geheel probeert te pakken. Zijn penseelvoering is impressionistisch. De kleuren zijn sprekend en welgekozen. De keramiek van Ans Wegdam bestaat uit handgevormde beelden, objecten en schalen. Ieder stuk is uniek. De vorm geving is strak, sober en elegant. Inspi ratie vindt en vond zij in Denemarken in het museum voor industriële vorm geving in Kopenhagen en tijdens va kanties. In Galerie Amber exposeert Ans Wegdam beelden met prachtige bronsglazuur en objecten in klei in combinatie met ander materiaal, zoals lood en ijzer. Ook raku en naked raku- gestoókte objecten en gesmoorde werkstukken zijn bij Amber te vinden. De tentoonstelling van sieraden in goud en zilver met email van Walther Carpay is met een maand verlengd. Er zijn hangers, broches, ringen en ootste- kers van hem te zien. De expositie loopt tot en met >6 december. Gedu rende het resterende deel van decem ber en de gehele maand januari is de galerie gesloten. De openingstijden van de galerie zijn van donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en tevens op zondag 2 november van 14.00 tot 17.00 uur. LIMMEN - Bij de kinderwerkgroep van Conquista kunnen op zaterdag 1 november kinderen tussen 4 en 12 jaar terecht van 10.30 uur tot 12.30 uur om maskers te maken van papier. Intree is fir- De tieners zijn op zaterdag welkom van 19.00 tot 23.00 uur en hebben deze week weer een disco. Intree is vrij. De jongeren hebben nu hun vaste film avond. Elke vier weken draait Con quista voor jongeren vanaf 16 jaar een film op groot scherm. De intree is f 2,50 per voorstelling. De donderdg 30 okto ber kun je terecht vanaf 20.30 uur om de film The Usual Suspects te zien. Het verhaal draait om een criminele bende die een meesterplan heeft bedacht. Toch gaan er een aantal dingen niet zoals gepland. Natuurlijk zijn er dan ook nog de vrij dagavond en de zaterdag bij Conquista. Na-filosoferen over de film of een par tijtje darten op het nieuwe dartbord, poolen of flipperen, het kan allemaal van 20.30 uur tot 1.00 uur. Op zondag 2 november is het tussen 13.30 en 17.30 uur familiemiddag. Om 14.00 uur wordt op groot scherm voor f 2,50 een familiefilm gedraaid. SS/Ï* i m ,-V mm 112 072- 5122222 •Noord-Holland Noord AKERSLOOT LIMMEN - De Katholieke Bond van Ouderen houdt op 4 november een the mamiddag voor alle 55-plussers van Limmen. Burgemeester E. Huisman komt een lezing houden met als onderwerp 'Het besturen van een gemeente, zowel in het verleden, het heden als in de toe komst'. Na de pauze wordt de middag vervolgd met een voordracht van Marijke Kots over. afasie. De middag, die kostenloos is, begint om 14.00 uur in De Burgerij. LIMMEN - Er zijn nog enkele plaatsen open voor cursisten die willen deelne men aan Hatha Yoga van de SWOL op maandag van 10.15 uur tot 11.15 uur. Opgeven kan bij A. van Bleisem, tel. 072-5051295. LIMMEN - Vorige week donderdag werd het geheel nieuwe pand van Hofsteede Interieur Trends aan de Uitgeesterweg 5 officieel geopend Het pand is gebouwd in Belgische stijl, voornamelijk uit hergebruikte materialen uit historische panden. De opening werd verricht door Carola en Ron, dochter en zoon van eigenaars Peter en Joke LuteAfgelopen zaterdag ging de meubelzaak open voor het publiek (foto Kitty Hoogland) LIMMEN - De bibliotheek is bedolven "onder de inzendingen op de prijsvraag in de Kinderboekenweek. Veel kinde ren vonden 'De tijdmachine' een leuk onderwerp om vragen over te beant woorden. De bibliotheek heeft echter nog wat meer tijd nodig om al die for mulieren goed na te kijken. Half no vember wordt de uitslag bekend gemaakt. LIMMEN - De schietresultaten van vorige week: Klasse A: 1. Jeroen Drenth 98 punten, 2. Peter van Duiven voorde 96 pnt., Marco Ehlhardt 96 pnt., 3. Jolanda Hageman 94 pnt. Klasse B: 1. Erno Koppes 97 pnt., 2. Bart Sassen 96 pnt., 3. Eric Weijers 92 pnt. Klasse C: 1. John Kaandorp 99 pnt., 2. Ron van Duivenvoorde 95 pnt., 3. Mark Baltus 82 pnt. 'Klasse D: 1. Yvonne Sassen 91 pnt., 2. Ko Bruin 90 pnt., 3. Piet Groot 87 pnt. CASTRICUM - Op alle zondagen in november organiseert Bricas instuif- bridgedrives, waarbij ook niet-leden van harte welkom zijn. De drives wor den gehouden in Geesterhage en de inschrijving (als paar) is om 13.15 uur in de zaal. Het inschrijfgeld bedraagt f 3,50 en voor de winnaars staat er een fles wijn klaar. AKERSLOOT - Op 22 oktober wer den uit een afgesloten kast in een bedrijfspand aan de Molenlei enkele gereedschappen ontvreemd. Op 23 oktober werd vanaf het parkeer terrein van het motel een witte Citroën Jumper bestelauto voorzien van kente ken VL-SG-71 ontvreemd. In de auto zaten kleding en voedsel. Op 24 oktober werden in het kader van een landelijke alcoholcontrole dertig bestuurders gecontroleerd op het gebruik van alcohol. De politie consta teerde dat geen van de bestuurders teveel alcohol had gedronken. AKERSLOOT - De heren senioren 1 handballers van Dimtronic Meervogels wonnen van Van Riet Atilla met 26-23. Nadat de heren in het nieuw gestoken waren door een kledingsponsor werd begonnen aan een wedstrijd die al in het begin veel spektakel beloofde. Met snelheid en kansen creëren waren de gasten in deze fase het meest succesvol. Stand na twee minuten was 0-2. Jacco Kerssens zette Meervogels door een schitterende lob weer op het goede spoor, 3-3. Daarna werd er tot de twintigste minuut om en om gescoord en mede door het uitmuntende keeperswerk van Sander Verduin bleef het tot de twintig ste minuut gelijk, 9-9. De zwakke ver dediging van Atilla op de hoek gaf William Kerssens de gelegenheid dit af te straffen. Ruststand was 14-11. Atilla startte de tweede helft fanatiek en met schoten uit de tweede lijn werd het toch 14-13. Vanaf de tweede minuut was er een duidelijk herstel van Meervogels en via een benutte straf- worp van Theo Krom en de gevaarlijke Johan Martlesius liep Meervogels uit naar 18-13. Vanaf de tiende minuut ging er veel mis bij Meervogels. Op fatale momenten werden opgelegde kansen gemist, en toen Meervogels ook een penalty miste, rook Atilla kansen om tenmihste een punt mee naar Utrecht te nemen. Na de 25^te minuut maakte Atilla facetten die door Meervogels werden afgestraft. De laatste hektische minu ten hiel Meervogels het hoofd koel en behaalde een 26-23 zege. Dames BI, spelend in de regio Noord/West, moest ook de eerste uit wedstrijd spelen tegen Atilla. Ze behaalden een afgetekende zege met 16-7. Zondag 2 november spelen deze dames de eerste thuiswestrijd tegen het Amsterdamse Volewijckers. Om 11.45 uur begint de wedstrijd: Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op af spraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spul- len aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. De Lelie Op zaterdag 1 november komisch blij spel 'De familie Bale en zwendel voor beginners' door toneelvereniging Rossenbacker in het Sport- en cultu reel centrum, Rembrandtsingel 3 in Akersloot. Aanvang 20.15 uur. Galerie NU Tot en met 9 november expositie van schilderijen van Frea Lenger en kera mische beelden van Anne Hulleman. Donderdag t/m zondag van 13.00 tot 17.00 uur, donderdag tot 21.00 uur en na tel. afspraak. N. v.d. Veenstraat 48, Castricum. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tèl. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Jeugdgezondheidszorg: voor al uw vra gen 072-5127127. Wijkgebouw: Mid denweg 26a, 1906 CA Limmen. Tel. spreekuur (alleen voor afspraken con sultatiebureau) 072-5054275, maandag, dinsdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Inloopspreekuur maandag van 13.30 tot 14.00 uur. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, geopend dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Geen spreekuur in het wijk gebouw te Limmen. Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. All-round kampioen Dirk Pekel LIMMEN - Zondag 19 oktober werd de laatste van acht all-round wedstrij den gevist. Onder werkelijk schitteren de weersomstandigheden werden de oevers van de Ringvaart bemand door negen vissers. Onder hen waren de eer ste zes van de ranglijst. De uitslagen: 1. Co Bakker 3820 gram; 2. P. van de Heijdt 3300 gram; 3. H. Delbrugge 3220 gram; 4. J. Walta 2620 gram; 5. R. Droog 1980 gram. De acht wedstrijden in de all-round competitie werden door gemiddeld tien vissers bezocht, totaal deden eenen twintig man mee. Er werd ruim 217 kilo vis gevangen* De eindstand is als volgt: 1. D. Pekel 6 pnt, 26 kilo, 540 gram; 2. H. Dellbrugge 6 pnt., 23 kilo, 720 gram; 3. Co Bakker 8 pnt, 23 kilo, 655 gram; 4. Han Duin 8 pnt, 14 kilo, 800 gram; 5. J. Deijle 14 pnt, 11 kilo, 445 gram; 6. P. van der Heijdt 14 pnt, 11 kilo, 160 gram. Dick Pekel wint hiermee voor de twee de keer in successie de Uitkomst bokaal, zij het dit keer nipt. Tot het eind was niet bekend wie op welke plaats zou eindigen. Zondag 2 november wordt de baars- snertwedstrijd georganiseerd. Er wordt gevist in Het Stet, op baars en pos, alleen de worm als aas is toegestaan. Men dient een emmer mee te nemen om de vis in te bewaren. De wedstrijd is open voor iedereen die lid is van HSV Limmen en telt mee voor de baarscom- petitie. fta afloop is er een snertmaaltijd in café De Lantaarn. Opgeven voor de wed strijd bij G. de Boer, tel. 072-5051543, tot vrijdagavond 19.00 uur. Verzamelen aan de Stet-haven om 8.30 uur. Twee weken later, op zondag 16 november is de vrije wedstrijd om de baarsbeker van Herman Lute. ALKMAAR - Op zondag 2 november vindt om 14.00 uur in Cantina Archi tectura aan de Geestersingel 11 in Alkmaar weer een poëzie- en muziek- middag plaats. De poëzie wordt voor namelijk verzorgd door Hadewych en Co. De groep bestaat uit Margreet Zwaan, Yvonne Walther, Margo Wolf, Nan Noordan, Jeanette Coppens en Magda Luttikhuizen en zij presenteren zich vaak als een vrouwengroep. De poëzie en de thema's van deze dichteressen verschilt onderling sterk. Ook treedt Jan Veenstra op. Hij is lid van de Alkmaarse dichterskring en een dich ter die onder zijn humor ernstige zaken en maatschappijkritiek verbergt. De muziek wordt verzorgd door Anne- marie Balsters op de piano en gitarist Dario van Gammeren. De toegang is gratis. Informatie over Cantina Archi tectura is verkrijgbaar bij Maria van Latum, tel.- 072-5113265. ALKMAAR - De Baptisten Gemeente aan de Hofstraat 15 in Alkmaar houdt op zondag 2 november een bijzondere avonddienst. In deze evangeliesatie- dienst zal predikant ds. A.J. van de We tering spreken over het thema 'Zwerf kinderen geadopteerd op naam'. Medewerking wordt ook verleend door het koor Freedom Sound. De aanvang is 19.00 uur en de toegang is gratis. ALKMAAR - Met de komst van de nieuwe indoor ijshal zijn de schaatsmo- gelijkheden op kunstijsbaan De Meent in Alkmaar aanmerkelijk toegenomen. Daarom is dit seizoen ijsdansen opge nomen in het schaatsaanbod. IJsdansen is een activiteit waarbij men met partner bepaalde figuren op het ijs schaatst op muziek. Voor de leek is het ijsdansen te vergelijken met het stijl dansen op de dansvloer. Jong en oud, beginners en gevorderden kunnen deelnemen. De lessen worden gegeven op woensdag van 9.15 tot 10.15 uur voor volwassenen. Er wordt les gege ven in cursussen van 10 lessen en de kosten hiervoor bedragen f 55,- (exclu sief entree). Op vrijdag van 16.45 tot 17.45 uur wordt een basiscursus vrijrijden op kunstschaatsen gegeven voor jong en oud. Hier wordt de basistechniek van het kunstrijden aangeleerd, bogen, pas sen, sprongen en pirouettes. Opgeven kan bij Schaatsschool De Meent, tel. 072-5053795. ALKMAAR - Wie graag eens wat meer wil weten over de vrijmetselarij, over wat dit genootschap doet en de ideeën daarachter, is welkom op de maandag 3 november. Om 20.00 uur houdt één van de drie loges in Alkmaar een bijeenkomst, die vrij toegangkelijk is voor een ieder die geïnteresseerd is. Vanaf 19.30 uur zijn de deuren van het gebouw open, terwijl de bijeenkomst uiterlijk 22.30 uur wordt besloten. De bijeenkomst vindt plaats in het Logegebouw, Gedempte Nieuwesloot 153 in Alkmaar. ALKMAAR - Donderdag 6 november houdt het Verloskundig Samenwer kingsverband Noord-Holland Noord een voorlichtingsavond over bevallen. De bijeenkomst vindt plaats in de Pieter van Foreest zaal van het MCA, ingang Metiusgracht van 19.30 tot 21.30 uur. Verloskundigen uit de regio Alkmaar bespreken de poliklinische- en de thuisbevalling. Mevrouw C.Tilanus ver telt over de klinische bevalling. Na af loop is er ruimschoots gelegenheid om vragen te stellen. Als u wilt komen, kunt u zich aanmelden bij de balie van Patiëntenvoorlichting MCA, tel. 072- 5483500.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 15