Algemene Beschouwingen zorgen voor verdeeldheid in Limmer gemeenteraad Gorteldonk in de reclame en uit zijn dak X X L I mm c mm UITKIJKPOST - 19 NOVEMBER PAGINA 15 Inleveren kopij voor: tond 't Jlimmeb jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Helioo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Slagwerkconcert doorslaand succes Conquista Intocht Sint Nicolaas POLITIE Verkoopdagen Wereldwinkel Excursie Plattelandsvrouwen P$fL I T I E 'SenicAteet Uitkomstbokaal voor Tinus Veldt David-orgel 25 jaar Winterexpositie Galerie NU Handbal Meervogels in de reclame Rabopoldertrimloop Praatgroep sexueel misbruikte vrouwen Opbrengst collecte Brandwonden Verkoopmiddag Welfare Themadag Lobby Turnuur voor oud-turnsters SV Yredeburg Golden Tulip Heiloo jubileert Extra verkoopdag KOOK ,/s.V/v '..■■ft//'''?',,' LIMMEN - Vorige week donderdag boog de gemeenteraad zich over de Algemene Beschouwingen. Op de agenda stond de begroting voor 1998, met een totaal aan kosten van 12,7 mil joen en een tekort van f 68.000,-. Dat tekort leidde ertoe dat aan het einde van een lange vergaderavond de Lim mer Gemeenschap twee amendemen ten indiende, met voorstellen om dit tekort terug te brengen. De LG zag diverse mogelijkheden om te besparen op de kosten van de Gemeenschap pelijk Technische Dienst. Omdat de eigen wethouders en de oppositie niet veel voelden voor de voorgestelde wijzigingen, dreigde - bij afwezigheid van één LG-raadslid - de stemmen te staken, waarop de LG eieren voor haar geld koos en de amen dementen maar weer introk. Van de zijde van de oppositie werden geen suggesties gedaan om de kosten terug te dringen. Wel waren CDA, PvdA en VVD bijzonder sceptisch over de begrotingen en maakten ze van de gelegenheid gebruik om het beleid van de LG flink te bekritiseren. Van Noord (CDA) zag in de afgelopen raadsperio de de tekorten van de gemeente alleen maar oplopen. De begroting vond hij 'een getrouwe weergave van het bestuurlijk onvermogen' van de zitten de raad. 'Een zware last voor het vol gende college en de volgende raad', zo voorspelde hij dan ook. Ook PvdA en VVD hadden voor de W. Maréchal-Goossens (PvdA): Geen fusie zonder Heiloo erbij te betrekken begroting weinig goede woorden over. W. Maréchal (PvdA) was teleurgesteld over de late toezending van de stukken en boos over het feit dat ze sommige dingen uit de krant moest vernemen, in plaats van door het college op de hoog te te worden gesteld. Ze doelde op het plan om de Wollewei te verkopen aan de stichting Kinderopvang Limmeh en de peuterspeelzaal te verhuizen naar de Corneliusschool. Vooruitlopend op de raadsvergadering van december, waarin de uitkomst van het fusierap port wordt besproken, benadrukte ze nogmaals niet voor een fusie te voelen zonder Heiloo er bij te betrekken. Ook maakte ze zich ongerust over de ontwikkelingen rond de Valkeyhal. Het contract wordt steeds voor de duur van een jaar verlengd, maar gezien de vele verbouwingen en investeringen vroeg Maréchal zich af of er soms een verbor gen agenda is. Wethouder C. Rood verzekerde in zijn antwoord de PvdA ervan dat er geen verborgen afspraken zijn. Er wordt met een standaard huurcontract gewerkt, waarin staat dat de hal in zijn oor spronkelijke staat moet worden terug gebracht. Overigens is er wel een me ningsverschil met de exploitant, die zonder de benodigde vergunningen met een verbouwing is gestart. De kri tiek over de Wollewei trok hij zich niet aan. Volgens hem onderhandelt B en W wel, maar goedkeuring van de raad blijft altijd nodig. Kunstgrepen Ook raadslid C. Kroone (VVD) zag geen enkele verbetering van de finan ciële positie van de gemeente. De door gevoerde aanpassingen betitelde hij als 'kunstgrepen'. Ook ergerde hij zich aan slepende financiële kwesties als de afhandeling van de brand bij Driessen (wie draait op voor de kosten van het verwijderen van asbest). Over het financieel resultaat van de exploitatie van het bouwplan Enterij wilde Kroo ne nu wel eens duidelijkheid. 'De raad, maar ook en vooral de burger, heeft er recht op te weten wat het uiteindelijke resultaat is geweest," aangezien het vorig college er steeds van is beschul digd kapitale fouten te hebben ge maakt in dit bouwplan'. Burgemeester Huisman beloofde daarop dat er voor de verkiezingen duidelijkheid over komt. De verhoging van de afvalstoffenhef fing noemde Kroone onverantwoord. Tevens vroeg hij met klem aandacht voor de herhuisvesting van het bollen- museum. Wethouder B. Hes kon mel den dat de 'geschreven collectie' van het bollenmuseum voorlopig is onder gebracht bij het regionaal archief en dat herhuisvesting zijn warme aandacht had. Tegen de begroting stemden PvdA en VVD, CDA stemde met de LG mee en de begroting voor 1998 werd daarbij een feit. De bespreking van de belas tingvoorstellen, die ook op de agenda stond, is doorgeschoven naar de vol gende gemeenteraadsvergadering. LIMMEN - Op 8 november werd in sporthal d'Enterij aan meer dan vier honderd aanwezige bezoekers een zeer gevarieerd concert geboden. De jubilerende vereniging Drumband Excelsior uit Limmen opende dit con cert op een spectaculaire manier. Het openingswerk Rock You van Queen ging gepaard met vuurwerk en tot slot een harde knal. Na deze opening werd het programma voor de pauze door afwisselende optredens van drumband Excelsior en de melodische slagwerk groep Bovenkerk uit Amstelveen in een goed tempo afgewerkt. Vooral deze afwisseling van de orkesten was prettig voor het publiek. Voorzitter A. Dekker werd in de schijnwerpers gezet in ver band met zijn veertigjarig lidmaatschap van de drumband. Na de pauze toonde Percussive Rotter dam hun kunnen. Het muzikale begin werd gevolgd door een aantal stukken met veel show. Het nummer Musique de Table, waarin de muzikanten van Percussive Rotterdam slechts de be schikking hadden over een tafel en met hun handen muziek maakten, sprak de bezoekers sterk aan. Ook de Japanse slagwerkact viel in de smaak. Dit num mer werd versierd met veel vuurwerk en een gigantische knal tot slot. Het laatste nummer waarin de vier muzi kanten op slechts één xylofoon speel den en toch elke keer weer goed uit kwamen, was een waar schouwspel. Na afloop werd onder leiding van de for matie Poker in het sfeervolle voorge deelte van de sporthal de avond gezel lig afgesloten. LIMMEN - De kinderwerkgroep van Conquista gaat dit weekend aan de slag om met koffiefilters bloemen te maken. Voor kinderen tussen 4 en 12 jaar wordt de techniek uitgelegd op zater dag tussen 10.30 tot 12.30 uur; de intree is f 1,- Voor de tieners is er op zaterdag een film op groot scherm. Voor filmpashou ders is deze film gratis, anderen betalen f 2,50. De film begint net na 19.00 uur en Conquista is open tot 23.00 uur. Voor de jongeren is Conquista open op vrijdag en zaterdag van 20.30 uur tot 1.00 uur. Jongeren vanaf 16 jaar kunnen dan terecht voor een biertje en wat poolen, darten, kaarten, flipperen, of kletsen aan de bar. Op zondag is Conquista open van 13.30 tot 17.30 uur met allerlei activiteiten. De intree is dan f 2,50 en je kunt computeren en film kijken. LIMMEN - Ook dit jaar zal de Sint Limmen met een bezoek verblijden. Dit zal gebeuren op zondag 23 novem ber. De intocht zal om 15.00 uur begin nen op het Achtkant, waar Sint Nico laas en de zwarte Pieten verwelkomd worden door de burgemeester. Vervolgens vertrekken zij daar, vooraf gegaan door de drumband en harmo nie, voor een rondrit door het dorp. De route voert langs He-t Acht kant, Hogeweg, Rijksstraatweg, Enterij, Vuurbaak, Kerkweg en kerk. Het zou extra feestelijk zijn wanneer de mensen langs deze route de vlag uit hangen ter ere van de Sint. Na zijn rondrit zal de Sint met zijn Pieten rond 15.45 uur bij de kerk zijn, die al om 15.30 uur open gaat. Voor een veilig binnenkomen van de kinderen vraagt de organisatie niet te dringen bij het naar binnen gaan. De ouders worden verzocht in de zijbeu ken plaats te nemen, zodat de kinderen alle gelegenheid hebben om Sint Nicolaas goed te zien. De Zwarte Pieten zijn naast het norma le strooigoed van wat suiker- en kleur- stofvrij strooigoed voorzien. Hier dient men wel om te vragen. Pastor Tol zal samen met Ben Lieferink de Sint ont vangen en het kinderkoor van Pe%ter Rijs zingt Sinterklaasliedjes. 112 •Noord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 Galerie A'mber Tot en met 6 december expositie van schilderijen van Iwan de Groot, beel den van Ans van Wegdam en sieraden van Walther Carpay. Dusseldorperweg 18 in Limmen, open van donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur. Beeldentuin Akennare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag 'tüsSétïB10Oëh"^17f0O; müf en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spullen aan de Konings weg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251- 314957. LIMMEN - Wie op zoek is naar leuke Sinterklaas- en kerstcadeautjes en tegelijk hulp wil bieden aan mensen in de Derde Wereld kan daarvoor terecht bij de Wereldwinkel. Op vrijdag 21 en zaterdag 22 november houdt de Wereldwinkel een speciale verkoop in een stand in Albert Heijn. Op vrijdag kunt u er tussen 17.00 en 21.00 uur terecht, op zaterdag de hele dag. LIMMEN - Woensdag 12 november was er een excursie naar 'De oude bak kerij', een bakkerijmuseum in Medem- blik. Na koffie met banket en een rond leiding was er een demonstratie van het maken van banketstaven en borstplaat. Ook liet de bakker zien hoe je alle mogelijke figuren kunt maken van mar sepein. Er is een uitgebreide collectie Je zien van allerlei zaken die vroeger in een bakkerij werden gebruikt. De volgende ledenavond is op dinsdag 25 november in Ons Huis. Deze avond houdt Gerda Hageman en lezing over 'Koopgedrag van Vrouwen'. Met de dure decembermaand voor de deur zou dit wel eens een heel leerzame avond kunnen worden. De avond begint om 20.00 uur; introducées zijn welkom. 112 Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 LIMMEN - Op 16 qovernber verleende de bestuurder vaii een personenauto bij het verlateneeh uitrit Van een Woning "a'an 'de Ri|fkswég géén' voor rang. Een aanrijdifigfmbt een personen auto was niet mees te voorkomen. Er was alleen materiële schade. Gevonden voorwerp: een pieper van het merk Motorola, kleur rood. Ver loren voorwerpen: een portemonnee met diverse bescheiden, een donker blauwe portemonnee met diverse bescheiden en een paar zwarte kinder wantjes. LIMMEN - Zondag werd er gevist om de Uitkomstbokaal in het Stet. Een gezelschap van vijftien man begon vol goede moed, want bevissingen eerder in de week wezen uit dat de baars hier goëd te vangen was. Na een half uur waren alle emmers echter nog steeds leeg en de ervaring leert dat de hengels dan beter kunnen worden ingepakt: uit het zwarte water van het Stet viel deze zondag niets te vangen. Er werd gestemd over het verloop van de wedstrijd en besloten werd om deze in de Schulpvaart voort te zetten. Dit leek een goede keus. Met name in de buurt van de Hoge Brug, waar het water toch iets dieper is, werd af en toe een baarsje geland. Naarmate de stek ken verder bij de brug verwijderd waren, werd er minder gevangen. Het snoekje dat gevangen werd door Maarten Zandbergen was een mooie bijvangst, maar leverde geen punten op. Organisator Herman Lute eindigde met èen vierde plaats net buiten de eremetalen. De eerste prijs ging naar Tinus Veldt met acht baarzen. Eén baars minder ving Jan Leurs, genoeg voor de tweede plek. Titelverdediger Jan Hageman moest dit jaar genoegen nemen met een derde plaats. Een vangst van zes baarzen was zijn aandeel in de :53 stuks die in totaal werden gevangen. AKERSLOOT - Een bestuurder van een personenauto raakte afgelopen zaterdag op de Geesterwég door onbe kende oorzaak in een slip. Hierdoor kwam hij op de weghelft van het tege moetkomende verkeer terecht. Een aanrijding met een personenauto was niet meer te voorkomen. De schade aan de auto's was aanzienlijk. Een van de bestuurders en enkele inzittenden werden met letsel overgebracht *naar het ziekenhuis. CASTRICUM - Deze maand is het 25 jaar geleden dat het David-orgel in de St. Pancratiuskerk te Castricum werd ingewijd. Met trompetgeschal, mooie koorzang en warme woorden van wel kom deed 'David' zijn luisterrijke intre de. Bekende organisten hebben concer ten gegeven op het David-orgel. Twee keer is het orgel geheel ontmanteld. Bij de restauratie van de kerk in 1980 en tijdens de renovatie van de muur achter het orgel in 1995. Het jubileum van 'David' wordt g- evierd op zondag 23 november om 10.00 uur in de St. Pancratiuskerk, Dorpsstraat 115 te Castricum, tijdens een feestelijke viering waarin worden uitgevoerd de Messe in C-Dur (Krö- nungsmesse) KV -317 van Mozart en Psalm 150 van César Franck. De Schola cantorum zingt onder leiding van Co Ariëns de wisselende Gregoriaanse ge zangen. Het R.K. Gemengd Zangkoor zingt onder leiding van Joost Doode- man op het Planum voor de kerk. De organist Jan Boogers begeleidt de koorzang met behulp van de jubilaris. Met orgelwerken van Bach en Henri Mulet wordt de viering ingeluid. Melancholiekkeramiek van Jikke van der Waal-Bijma. CASTRICUM - Op zaterdag 22 november opent Galerie NU aan de N. van der Veenstraat 48 in Castricum de speciale open huis winter-expositie 1997. Voor deze expositie zijn werken bijeengebracht van diverse beeldend kunstenaars. Er is keramiek van Antoinette Lanser, Ria Pastoor, Ellen Rijsdorp, Nely van der Stelt, Rosemary Thöne, Jikke van de Waal en Jannie van der Wel. Van Pauline Janssen staat er werk in brons, art graniver is er van Inez van Schooneveld en Inez Creuwels laat gra fiek zien. Ook de edelsmeedkunst ont breekt niet op deze expositie, in de vorm van werk van Niki Lion. De feestelijke opening van de expositie vindt plaats om 15.00 uur. Daarna is de galerie tot en met 30 november dage lijks geopend tussen 13.00 en 21.00 uur. AKERSLOOT - De heren senioren 1 van UHV verloren van Meervogels met 15-10. Tijd om de wedstrijd voor te bereiden was er niet en dat speelde Meervogels in de beginfase parten. Na een 11-1 tussenstand liep UHV uit naar een 6-2 stand. Meervogels moest de verdediging reorganiseren en deze scherpere instelling bracht Meervogels terug in de wedstrijd, 8-7 ruststand. De eerste tien minuten na rust waren voor Meervogels en de achterstand bij de rust werd omgebogen in 8-12. Nd deze opleving liet Meervogels zich meeslepen in het chaotische spel van de tegenstander. Veel kansen werden gemist en speelfouten werden gemaakt. De tegenstander kon hiervan niet pro fiteren en er werd een marge van drie doelpunten gehandhaafd. Ondanks een minder goede wedstrijd kon Meervo gels toch beide punten uit Utrecht mee nemen. De dames Meervogels leden hun eerste nederlaag. Zij werden met 26-23 versla gen door Huysmans LHC. Een snelle voorsprong werd door Wendy Buter vergroot naar 1-3. Er werd door het ontbreken van die nodige scherpte in die fase veel kansen gemist. Tot halver wege de eerste helft was het Meer vogels die de wedstrijd dicteerde. Arinda Gans benutte haar snelheid en Meervogels vergrootte de voorsprong, 3-8. Toen sloop de nonchalance in het spel, wat LHC gelegenheid gaf op gelij ke hoogte te komen 9-9. Een schot uit de tweede lijn en een kundige lob van Judith Hollenberg gaf Meervogels weer wat lucht, 9-11. Tot de rust werd er om en om gescoord, maar bij het rustsignaal stond Meer vogels aan de positieve kant van de score 12-14. Binnen één minuut was het na de rust door verdedigingsfouten weer gelijk, 14-14. Tot de twintigste minuut in de tweede helft werd er weer Alaaf! Hilariteit alom bij de start van het Gorteldonkse carnavalseizoen, afgelopen zaterdag in De Burgerij. LIMMEN - Afgelopen zaterdag werd het traditionele prinsenbal gehouden in de Burgerij. Carnavalsvereniging De Uylenspieghels presenteerde ten over staan van een goed gevulde zaal de nieuwe Raad van Elf en Prins. Door middel van de diverse sketches, geba seerd op het motto 'Gorteldonk in de reclame' werd in bedekte vorm uitge beeld welke veranderingen er "gaan plaatsvinden. De sketches van deze avond waren per siflages op bekende televisiereclames van dit moment, zoals de Karwei mode show, Rolo en de Witte Reus, uitge beeld door de gehele raad. Vooral de Karwei modeshow zorgde voor grote hilariteit in de zaak, aangezien er zelfs iemand liep te showen met een keurig gevulde toiletpot. Voor de oplettende kijker werd het duidelijk dat Peter van Kessel, Mathee Hollenberg en Gerard Broedersz het veld gingen ruimen en aan het einde van de avond kwam na een ambtster mijn van zes jaar het afscheid van Prins Tijl de Achtste, Ben Lieferink. Gehuld in een koeienpak en gezeten op een fiets met zijspan verliet hij de zaal. De laatste fase van de avond was het inhuldigen van de nieuwe Prins en zijn Raad van Elf. Prins Tijl de Negende is geworden Gerard Broedersz, het raads lid dat na twaalf jaar trouwe dienst de Raad van Elf had verlaten. Na het installeren van de nieuwe prins en het eren van de scheidende prins door middel van het overhandigen van de Zilveren Sleutel werden de drie nieuwe raadsleden ontmaskerd. Dit bleken Peter Bakker, Edwin Gaasen beek en Rob Brakenhoff te zijn. Het feest in de Burgerij werd tot in de late uurtjes voortgezet. Het volgende feest is op 14 december, de traditionele eetmiddag, waarbij men dit jaar kan kiezen uit boerenkool of zuurkool met worst, bereid in de keukens van de Cameren door Edwin Baltus. om en om gescoord. Daarna was het collectief zoek bij Meervogels, de dames kwamen niet meer in de wed strijd en moesten de eerste nederlaag accepteren. AKERSLOOT - Op zondag 23 novem ber wordt er weer een Rabopolder trimloop georganiseerd door handbal vereniging Meervogels. Er worden drie afstanden gelopen, namelijk 4, 8 en 14 kilometer, door en om Akersloot. De 4 kilometer is een afstand voor de jonge re deelnemers. De inschrijving is vanaf 9.00 uur in de kantine van de handbalvereniging aan de Boschweg in Akersloot, waar om 10.30 uur dé start is. Deze lopen gelden voor het trimloopboekje van de KNAU, die tevens verkrijgbaar zijn bij de inschrijving. Kleed- en douchegele genheid is aanwezig. De eerste drie, de eerste veteraan en de eerste dame van elke afstand worden met eremetaal beloond. Het inschrijf geld tot 15 jaar is f 2,50, 15 jaar en ouder betalen f 3,50. Met aandenken worden de inschrijfgelden met f 1,- ver hoogd. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met P. Veldt, tel. 0251-315682. ALKMAAR - VTSG is een in 1983 opgerichte vrijwilligersorganisatie die zich ten doel stelt vrouwen die op wat voor manier dan ook met sexueel mis bruikt of geweld te maken hebben (gehad) te helpen. In december start er een nieuwe praatgroep van maximaal zes vrouwen. Aanmelden hiervoor kan op maandag en donderdag van 9.30 tot 12.00 uur en dinsdag van 14.00 tot 16.30 uur, 072-5621986. LIMMEN - De laatste week van okto ber kwamen de collectanten van de Brandwondenstichting weer langs de deur. Zij brachten een bedrag van f 3.905,35 bijeen. Mede namens de plaatselijke collecte organisator dankt de Nederlandse Brandwonden Stichting haar collectan ten en de gulle gevers. LIMMEN - Op maandag 24 november houdt de Welfare afdeling Limmen vanaf 13.30 uur een verkoopmiddag in De Cameren, waar u weer vele werken kunt kopen. De verkoopprijzen zijn uit sluitend een vergoeding voor het gebruikte materiaal. CASTRICUM - Op zaterdag 13 december organiseert de Milieufede ratie Noord-Holland een themadag over lobbyen. De themadag is bedoeld voor natuur-, milieu- en bewonersorga nisaties die zich bezighouden met beïn vloeding van het gemeentelijk beleid. Tijdens de themadag komen onder andere de volgende aspecten aan bod: wat moet je vooral wel en niet doen bij het lobbyen; hoe loopt de besluitvor ming in de gemeente en op welke momenten kun je hierop inspelen en wat voor macht heb je als natuur-, milieu- of bewonersorganisatie? Het programma en aanmeldingsformu lier is opvraagbaar bij de Milieufede ratie, tel. 075-6351598. De dag wordt gehouden in Castricum. Kosten zijn f 15,- voor contactpersonen en lid-orga nisaties en f 30,- voor niet-leden. ALKMAAR - Turnvereniging Victory start op donderdag 20 november een speciaal turnuur voor 'oud'-turnsters vanaf 15 jaar die na hun carrière in een gymnastiekzaal eens gebruik willen maken van een specifieke turnhal. Van 19.30 tot 21.00 uur bestaat hiertoe deze mogelijkheid. Wie mee wil doen kan contact opnemen met tel. 072-5118400. LIMMEN - Vrijdag 14 november speel de Vredeburg ronde acht van de inter ne competitie. R. Rommel probeerde met de Engelse opening zijn winst tegen J. Admiraal uit het vorig seizoen te herhalen. Admiraal had zich echter voorbereid en kwam met een pion meer uit de opening. Rommel wist door scherp aan te vallen zijn pion terug te winnen, waarna een moeilijk eindspel ontstond van toren en pionneq, het geen in remise eindigde. E. Stolp offerde een aantal pionnen voor een grote druk met beide torens en de dame op de koning van G. Haf kamp. Hafkamp verdedigde zich niet optimaal zodat Stolp een stuk kon win nen met zijn dames die niet teruggesla gen mocht worden wegens mat in 1 zet. Hafkamp gaf hierna terecht op. Stolp kwam via deze overwinning op gelijke hoogte met koploper Admiraal. J. Limmen dacht voordeel te hebben te gen de goed verdedigende M. Wei graven, maar zag toch geen winnende voortzetting, waarna tot remise werd besloten. B. Stolp gaf geen krimp tegen H. Ebels in een Siciliaanse partij e.n offerde in het middenspel een stuk tegen drie pionnen. Helaas kwam het niet tot een slotgevecht omdat Stolp in een vlaag van schaakblindheid een volle toren weggaf. In de B-groep staat Maarten Kos ruim op de eerste plaats. Hij won met over macht van Niels Admiraal. Pandora van Rees won verrassend van de meer ervaren Tjeerd Blom. Kevin Keijzer moest zijn meerdere erkennen in Koen Kramer, die zich dit keer niet liet aflei den en geen fouten maakte. Groep A: R. Rommel-J. Admiraal remi se, E. Stolp-G. Hafkamp 1-0, J. Limmen- M. Weigraven remise, H. Ebels-B. Stolp 1-0, C. Pepping-R. vd. Storm 0-1, H. Brak-D. Aafjes 1-0,T. Al-P. v.d Heijdt 0- 1, J.Tebbens-M. Wester 1-0, N. Pepping- H. Levering 0-1. Groep B: Niels Admiraal-Maarten Kos 0-1, Koen Kramer-Kevin Keijzer 1-0, Robert Termes-Jeroen Duin 0-1, Paul Mooij-Karin Kos 1-0, Helen Termes- Jan Valkering 0-1, Tjeerd Blom- Pandora van Rees 0-1, Mary Hooge- boom-Mark Beentjes 0-1, Stefan Bloedjes-Duncan Keijzer 0-1, Jarno Stuifbergen-Barry Blekemolen 0-1. HEILOO - Het Golden Tulip Heiloo viert volgend jaar haar 45-jarig bestaan en laat de klanten daar graag van mee profiteren. Zoals bijvoorbeeld het sfeervolle diner voor twee, waarvoor u nu een speciale dinercheque kunt be stellen a f 75,-. Met deze cheque verze kert u zich van een driegangen keuze menu inclusief een fles huiswijn voor twee personen. Voor oudejaarsavond heeft het Golden Tulip een gala georganiseerd. De 'Just in time' band omlijst een scala aan warme en koude buffetten, u kunt een gokje wagen in een heus casino en 1998 wordt ingeluid door Imca Marina. Kaarten zijn nog te koop a f 150,-. Overnachten is geen probleem meer, want van 1 december tot 1 april han teert het motel speciale tarieven. En om alvast uit te kijken naar het nieuwe jaar: op alle evenementen in 1998 geeft Golden Tulip tien procent korting. ALKMAAR - Met het oog op de komende feestdagen houdt de Stich ting KOOK op zaterdag 22 november een extra verkoop van speelgoed en boeken. Bij het lees-assortiment ligt de nadruk vooral op kinderboeken. Daar naast zijn er ook de betere boeken voor volwassenen. U kunt van 10.00 tot 14.00 uur terecht aan het Victoriepark 2 te Alkmaar. Heeft u nog bruikbare spullen, dan kunnen die worden afgele verd op maandag en woensdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 15.00 uur. Op deze tijden kunt u ook terecht om aankopen te doen. In ver band met de Sinterklaasverkoop zijn met name speelgoed en boeken zeer welkom. Indien u spullen wilt laten ophalen, dan kunt u bellen met 072-5117891, op maandag en woensdag van 9.00 tot 16.00 uur en op de overige werkdagen van 15.30 tot 16.30 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 15