Soviet Sex, Bloem en Rex in Buk Buk PCC viert feest In Sfeervolle expositie bij Van Burgsteden Antiek HSV in nieuw jasje Lampions, liedjes en lekkernijen brieven PAGINA 6 UITKIJKPOST - 19 NOVEMBER Sans Atout TV Rozing Zondag filmmiddag Info-avond borstvoeding Heilooër Bridgeclub Jubileum huidverzorgingsinstituut Jeugd Double Stars ook tijdens winterstop actief Ski conditioning Kerkkoor-jubilarissen Scoren voor het goede doel Informatie-avond Kandana Pre-school project SV Oppositie Video-presentatie Andalusië Eensgezindheid bezoekt St. Caeciliafestival Dierenbescherming Foresters handbal Soviet Sex, samen met Rex en Bloem zaterdag in Buk Buk. HEILOO - Op zaterdag 22 november spelen Rex, Soviet Sex en Bloem in Buk Buk. De zaal is open om 21.00 uur en de toegang bedraagt een tientje. Als het over Rex, Soviet Sex en Bloem gaat, gaat het over het neusje van de zalm van de Nederlandse popmuziek. Lang geleden waren in Amerika de zogenaamde Rock 'n Roll Revues bui tengewoon populair. De supersterren van de prille pop deelden tijdens zo'n revue met z'n allen een podium, een geluidsinstallatie en vaak zelfs nog een begeleidingsband. De duur van ieders optreden bleef beperkt tot een aantal succesnummers, waarna ruim baan gegeven werd aan de volgende artiest. Dit soort revues zijn tegenwoordig nau welijks meer te, verwezenlijken. Arties ten willen over hun eigen versterkers spelen en veel bands op een avond wordt voor de meeste podia te duur. Rex, Soviet Sex en Bloem hebben het aloude idee nieuw leven ingeblazen. Door met dezelfde apparatuur te spe len en de kosten te delen is het moge lijk om zonder onderbrekingen een twee uur durende voorstelling te bren gen. De concertbezoeker krijgt in een wervelende show de veelkleurige stem en sprookjesachtige voordracht van het fenomeen Bloem, de gitaargedreven muziek van Rex en de neo new wave gekte van Soviet Sex voorgeschoteld. Rex is de nieuwe band van Richard Janssen, rocking animal pur sang en beter bekend als de frontman van de Fatal Flowers en Shine. Een van de grote openbaringen van Noorderslag dit jaar was Soviet Sex, een neo new wave band die al in 1981 een plaat uit bracht. Daarna was het enige tijd stil rondom Soviet Sex, totdat de band vorig jaar weer bij elkaar kwam, inmid dels versterkt met actrice Ellen Ten Damme (Jiskefet). Bloem tenslotte wordt vaak genoemd als de Neder landse equivalent van Björk. HEILOO - De bridge-uitslagen van afgelopen maandag: A-lijn: 1. V. Baar- Haan 60,2. Fam. V. Diepen 58,80. B-lijn: 1. Rootjes-Roozen 62,5,2. Nap-V. Steeg 55,8. C-lijn: 1. Daudeij-Beerepoot 62,1, 2. d' Arnoud-Fagel 58,3. D-lijn: 1. Kat- Smit 55,7, 2. Bennink-Roozen 54,2. E- lijn: 1. Fam. Kemper 58,8, 2. Roelofs- Bijlsma 56,7. F-lijn: 1. De Jager-Theun 66,3,2. Fam. V. Dijk 60,8. HEILOO - Met nog drie speelronden voor de boeg is de competitie in de ver schillende bedrijfstafeltennisklassen enorm spannend. Aan het eind van de rit zullen uit elke klasse twee teams promoveren en twee degraderen. Slechts de twee overige teams komen ook volgend seizoen in dezelfde klasse uit. Met de nieuwe puntentelling bepaalt het aantal gewonnen indidivi- du^le partijen tevens het aantal punten voor de ranglijst en daardoor kunnen de kansen per speelronde keren. Bij Rozing 1 is na de derde winst op rij (De Quint 2,Topspin 1 en Univé 1 wer den verslagen). De voorlaatste plaats is inmiddels verruild voor een gedeelde tweede plek. Waar eerst tegen degrada tie gevochten werd, bestaat nu een reële kans op promotie. Ook Rozing 2 deed in dat opzicht goede zaken. Mede dankzij een heroï sche invalbeurt van Ineke Buijsman werd De Burcht 3 met 9-1 verpletterd in eigen buurthuis. Door deze 9 punten zijn de degradatiezorgen voor het twee de team weer even uit beeld verdwe nen. Jack de Geus, een gelouterde spelma ker vol routine, viel in bij een hoger team. Hij won al zijn partijen en bewees Rozing 3 een goede dienst in de uitwedstrijd tegen BRC 1. Daarna bleef de teller op drie punten steken, want alle andere zeven wedstrijden werden verloren. Wellicht omdat wederom op Ineke Buijsman een beroep werd gedaan om in te vallen. Omdat zij die zelfde avond, ook met haar 'eigen' Rozing 4 moest spelen, was deze inval beurt minder succesvol. De wedstrijd BRC 2-Rozing 4 was een uiterst spannende wedstrijd die tot 4-4 gelijk opging. Dankzij twee overwin ningen van Hans Busch en Peter Mul (samen goed voor 5 punten), viel de score uiteindelijk toch in het voordeel van Rozing uit (4-6). De komende twee speelronden zullen veel duidelijker in de competitie schep pen. Vrijdag 21 november spelen Ro zing 1,2 en 3 een thuiswedstrijd en 28 november spelen alle teams thuis. Een wervelend theaterprogramma op de zeventigste verjaardag van het PCC. HEILOO - Op zondag 23 november wordt in theater De Beun weer een bioscoopfilm van niveau gedraaid. De aanvang is 14.00 uur. U bent van harte welkom om aan deze fiimmiddag deel te nemen. Eens in de vier weken, met uitzondering van de zomermaanden, kunt u dan van een goede film genie ten. De abonnementsprijs voor acht films bedraagt f 60,-. Elk volgend abonne ment kost f 28,-. Abonnementen zijn verkrijgbaar voor aanvang van de film in theater De Beun of bij Aktief, tref punt voor 55+, tel. 072-5331297. Tevens kunt u op dit nummer informatie over de inhoud van het filmprogramma krij gen. HEILOO - Woensdag 26 november houdt borstvoedingsorganisatie La Leche League (LLL) een informatie avond met als thema 'Stoppen met borstvoeding geven'. Deze huiskamer bijeenkomst wordt gehouden aan de Ypesteinerlaan 68 van 20.00 tot 22.00 uur. De avond is bedoeld voor aanstaande en voedende moeders, hun partners en andere belangstellenden, zoals perso neel in de gezondheidszorg. Baby's zijn vanzelfsprekend welkom. Er wordt een bijdrage gevraagd van f 5,- per persoon (donateurs van LLL betalen f 3,-). In verband met verlof van de plaatselij ke leidster kunt u deze maand voor telefonische hulp bij borstvoeding con tact opnemen met Hannemarie van Manen, tel. 023-5274839 of Marga Sibbing tel. 020-6966727. Opgeven voor de avond kan via 072-5339990. HEILOO - De uitslag van dinsdag 11 november: A-lijn Klerk-Stark 60,80, fam. v.d. Laan 60,80. B-lijn Gans-Visser 56,80, fam. v. Brunschot 56,30. Donderdag 13 november werd als volgt gespeeld: A-lijn Kat-Smit 56,80, de Bruyckere-Stark 55,00. B-lijn fam. Neefjes 62,50, fam. Moscou 58,90. C-lijn fam. Hutten 59,60, fam. de Jong 58,80. D-lijn fam. de Winter 59,60, Schram-hr. Plas 58,80. HEILOO - Twaalfeneenhalf jaar gele den begon Trees van Hugten haar schoonheidssalon aan de Westerweg 266. Ze specialiseerde zich in de ver zorging en behandeling van 'proble men'. Daar bleek een grote behoefte aan te bestaan, zoals van mensen met ongewenst beharing, een vervelende en hardnekkige acne, of mensen die na een flinke operatie huidproblemen hadden. „En eigenlijk is dat zo gebleven," zegt Trees van Hugten. „Een goed uiterlijk en een mooie huid zijn heel erg belang rijk, zelfs onmisbaar. Als daaraan iets blijkt te mankeren, dan is het prachtig dat er in de meeste gevallen een oplos sing voor is." Trees van plugten is van plan nog heel lang door te gaan. HEILOO - Hoewel de honkbalcompe titie in de winter stil ligt, leunt de jeugd van Double Stars toch niet lui achter over. Jeugdleden van honk- en softbal- vereniging Double Stars Heiloo doen namelijk mee aan de Pitchers/Catchers school van de KNBSB. Daarvoor gaan zij zes zaterdagochten den naar Hoorn waar ze in een sporthal trainingen krijgen van bondstrainers en spelers die in de hoofdklasse of zelfs in het Nederlands team spelen. Aan deze Pitchers/Catchers school mogen alleen spelers die deze posities bij hun club spelen en tussen de 9 en 15 jaar oud zijn meedoen. HEILOO - Onlangs vierde het Petrus Canisius College feest. Het oude PCC bestaat zeventig jaar en daarnaast is het in december vierhonderd jaar geleden dat Petrus Canisius stierf. Om deze twee feiten te herdenken had het PCC een aantal activiteiten georganiseerd met de letters PCC als uitgangspunt. PCCultureel was een wervelend thea- terprogramm waarin leerlingen en do centen" muzikale acts, een modeshow, dance-acts en een prachtige conference in het West-Fries uitvoerden. Bij PCCompetitie werden de krachten gemeten bij zaalvoetbal, volley- of bas ketbal in sporthal de Meent en Het HEILOO - Nu de wintermaanden weer voor de deur staan en velen van ons volgend jaar weer op de ski's staan, start Sportinsituut Het Vennewater met ski conditioning. Tijdens een twaalf weken durende cur sus voor mannen en vrouwen wordt er aandacht besteed aan conditietraining, aerobics, ski-oefeningen, slide (schaats- plank), de techniek van het skiën en de kracht van de benen. Sporthuis Helling zal tijdens de cursus een info-avond verzorgen over de verschillende ski materialen. Daarnaast geeft een fysio therapeut een lezing over blessurepre ventie. HEILOO - Op zondag 23 november wordt tijdens de viering van 10.00 uur in de Willibrorduskerk aan P. Leering en A. Fraase Storm speciale aandacht geschonken, omdat zij respectievelijk vijftig en veertig jaar kerkkoorzanger zijn. Het parochiële dames- en herenkoor zingt voor deze gelegenheid onder andere de feestelijke Mis van Bruckner in C. Fraase Strom is tevens al 32 jaar secre taris van dit herenkoor. Na afloop van de viering is er gelegenheid de jubila rissen te feliciteren. HEILOO - Een kans om te scoren voor het goede doel. Die wordt u gegeven door hockeyvereniging de Terriërs en de serviceclub Lions Heiloo, Limmen en de Egmonden. Evenals vorig jaar verkopen zij een setje wenskaarten (f 12,50), dat samengesteld wordt uit de tekeningen die kinderen van de groe pen zeven en acht van de basisschool maakten voor het peaceposterproject. Deze internationale wedstrijd van de Lions heeft dit jaar als thema 'Een wereld van eensgezindheid'. Met de opbrengst van de kaartenverkoop steu nen de Lions dit jaar Stichting de Opkikker. Deze stichting organiseert 'verwendagen' voor langdurig zieke kinderen en hun gezin uit de regio Alkmaar. Dat kan een rondvlucht, een dagje paardrijden, een uitje naar de speeltuin of misschien wel een ballon- vlucht zijn. Van 21 tot 28 november worden de pos ters in het gemeentehuis geëxposeerd, de prijsuitreiking is op 27 november. De winnaars van Heiloo gaap door voor de landelijke en welllicht de inter nationale wedstrijd. Nog tot zaterdag kunt u de Terriër- jeugd aan de deur verwachten om kaar ten te verkopen. Deze worden de eer ste week van december bij u afgele verd. De kinderen hoeven niet met geld over straat; middels een eenmalige machtiging kunt u het geld van uw rekening af laten schrijven. Vennewater. Zowel leerlingen als medewerkers kon den meedoen aan een fotowedstrijd en een wedstrijd beeldende vorming in het kader van PCCamera en PCCreatief. Een publieksjury bepaalt in de komen de week wie de mooiste inzending heeft gemaakt. Bij het onderdeel PCCinema konden de leerlingen kiezen uit twee filmvoor stellingen. Als afsluiting werd er voor de leerlingen van de bovenbouw een disco in de Beach Club georganiseerd en voor de leerlingen van klas één tot en met vier kwam Radio 538 naar Alkmaar. HEILOO - Donderdag 20 november wordt in 't Kruispunt aan de Maas Geesteranusweg een informatie-avond gehouden over het Kandana Pre school project. Vanaf 20.15 uur zijn be langstellenden welkom. Tiny de Wildt, oprichtster van de Stichting Sarana Kinderhulp Wereld wijd uit Heiloo en afgevaardigde voor Sarana bij het Platform Heiloo We reldwijd, bracht een bezoek aan het Family Help Programma (FHP) in Sri Lanka. Dit initiatief heeft onder andere bekendheid gekregen door de steun van Jos Brink en door de bouw van het Hollands/Volendamse Dorp voor Ou deren in Sri Lanka. Het FHP begeleidt de bouw van een Pre-school te Kandana in Sri Lanka en zorgt voor de aankoop van materialen voor het onderwijs,, spel en het meubi lair. Het FHP is tevens contactpersoon voor het Platform Heiloo Wereldwijd in Sri Lanka. Het Pre-school project is een onderwijsvoorziening voor drie tot zes-jarigen die er worden voorbe reid op het staatsonderwijs, vergelijk baar met de Nederlandse kleuter school. Van de voorzieningen profite ren vooral die kinderen en moeders waarvan de moeder alleen of medever antwoordelijk is voor het gezinsinko men. De leiding van de Pre-school is in handen van een zusterorde die zich speciaal richt op de kansarmen van Sri Lanka. HEILOO - Van 20 november tot eind december is er een expositie te zien van beelden, aquarellen, boeketten en antiek bij Van Burgsteden Antiek aan de Kennemerstraatweg 536. Marjolijn de Bruin is er met haar col lectie beelden in brons en gietsteen. Magda Bakker schilderde fleurige aquarellen, aangevuld met de verstilde schoonheid van haar geprepareerde boeketten. Gerda de Waal van Ivy House koos speciaal voor deze gele genheid een serie beeldschoon klein antiek waaronder zilver, kristal en glas werk van uitzonderlijke kwaliteit, aan gevuld met mooie betaalbare spullen voor in huis. Studio Ineke van Beek verzorgde de styling van het geheel. Blikvanger van dit evenement is onge twijfeld de zojuist gerestaureerde supergrote eettafel. Deze tafel is vijf meter lang en het pronkstuk van de ruim tweehonderd antieke tafels die in huis zijn. In eigen atelier restaureert Frank van Burgsteden met een team van ambachtelijke specialisten Engels en Frans antiek, waaronder tafels en kasten in vruchtenhout en antiek gre nen. Van Burgsteden Antiek is elke dag open van 10.00 tot 18.00 uur, vrijdag is er koopavond. Op maandag is de zaak gesloten. Zondag 23 november is er vanaf 11.00 uur feestelijk open huis. Voor inlichtingen kunt u bellen met 072-5337756. Brons van Marjolijn de Bruin. .7 HEILOO - Nadat het kindergezang voor Sint Maarten was verstomd, vielen in het Trefpunt de volgende wapenfei ten te noteren tijdens de negende ronde van de interne schaakcompetitie. Langereis hield meervoudig clubkam pioen Groot netjes op remise en Nie- haus vergiste zich op maar liefst twee fronten tegelijk. Huffnagel was te ver kouden om behoorlijk te kunnen scha ken. Blom won van Koenders in een wedstrijd van slechts een kwartiertje en ook Lamers-Petricevic duurde niet veel langer. Folkertsma bood al na zeven zetten remise aan en Bos was niet de oude met opnieuw verlies. Van Etten deed het deze ronde beter als barkeeper dan als schaker en Kraayenbrink en Nieuwmeijer kwamen al snel remise overeen. De resultaten: Groot-Langereis remise; Manni-Maas 1-0; Folkertsma-Bosma remise; Van der Wal-Van der Werff remise; De Jager-Sauer remise; Kracht- Ranzijn 1-0; Niehaus-Kleijn 0-1; Ligt- hart-Hassing 1-0; A.van der Brink- Huffnagel 1-0; Blom-Koenders 1-0; Lamers-Petricevic 0-1; Tuinstra-Van der Veer 1-0; Horninge-Bos 1-0; Kraayenbrink-Nieuwmeijer remise. HEILOO - Op donderdag 27 novem ber verzorgt Nico Mantel een groot beeld video-presentatie over Anda lusië. Andalusië en Granada zijn de twee zuidelijkste provincies van Span je. De voornaamste steden zijn Sevilla, Cordoba, Granada, Malaga en Almeria. De aanwezigheid van de Moren tussen 711 en 1492 bracht er een verandering van bouwstijl. De tocht voert door witte dorpjes gele gen in een schitterend decor van de bergketen Sierra Nevada met weidse landschappen en prachtige vergezich ten. Herders dwalen er met hun kud den schapen door landschappen met kleurige voorjaarsbloemen. Verder zijn opnamen te zien van steden als Granada met het wereldberoemde Alhambra, beelden van de imposante brug van Ronda en het stadje Nerja. Velen nemen er nog steeds deel aan de processies die er gehouden worden. De presentatie wordt dan ook besloten met beelden van indrukwekkende pro cessies bij de week voor Pasen, de Semana Santa. De videopresentatie vindt plaats in het Trefpunt en begint om 14.00 uur. De entree bedraagt f 3,-. De spiksplinternieuwe tenues met nieuw logo van HSV, hier geshowd door Fons van Haastrecht (r) en Mark Tjo-Tjovan Twuijver.werden afgelopen zondag ingewijd tijdens een spannende wedstrijd. fotoAb Baart HEILOO - Afgelopen zondag trad Muziekvereniging Eensgezindheid uit Heiloo op tijdens het St. Caecilia festival te Alkmaar. Ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van Harmonie St. Caecila werd dit festival georgani seerd met als festivalthema 'Muziek met een act'. Speciaal voor dit festival had de vereni ging het werk 'African Symphony' van de Japanse arrangeur Naohiro Iwai uit gezocht. De benodigde 'act' was een bijzonderde bijdrage van F. de Vrijer die op een West-Afrikaanse djembe voor de speciale Afrikaanse ritmiek zorgde. Het publiek genoot zichtbaar van dit bijzondere schouwspel. Naast dit werk speelde Eensgezindheid ook 'Singin' in the Rain' van Nacio Brown, in een arrangement van Rieks van der Velde. De jury liet over dit gespeelde werk echter weten dat Eensgezindheid met meer frasering en dynamiek het stuk beter tot zijn recht had kunnen laten komen. Na afloop werd de vereniging gefeliciteerd met een (gedeelde) tweede prijs. Schiphol Ongeveer 1.200 mensen uit Heiloo ondertekenden een protest-manifest tegen de uitbreiding van Schiphol. Op basis hiervan heeft de gemeente Heiloo zich uitgesproken tegen de uitbrei dingsplannen van Schiphol. Nu heeft Heiloo 20.000 inwoners, waar van er dus 18 a 19.000 dit manifest niet hebben ondertekend. Een groot deel van deze mensen denkt er misschien ook wel anders over. Wellicht vinden zij dat Nederland voor onze toekomst een alternatief moeten hebben voor onze aftakelende productie-industrie. En dat Nederland (willen; wij althans onze hoge levensstandaard behouden) het zal moeten zoeken in hooggekwalifi ceerde activiteiten als engineering, logistiek en distributie. Deze activiteiten zijn in hoge mate afhankelijk van een goede interne en externe infrastructuur en daarvan zijn onze lucht- en scheepvaarthavens een onmisbaar onderdeel. Natuurlijk moe ten wij aandacht besteden aan milieu- beheersing, maar dat kan ook zonder onze economische motoren in hun ont wikkeling te belemmeren. Schiphol is zo'n economische motor. Op dit mo ment verdienen ruim 43.000 mensen er hun brood, indirect zijn dat er 85.000! Het zou interéssant zijn te weten hoe veel er hiervan in Heiloo wonen! R. Zomerdijk Heiloo HEILOO - Afgelopen zondag was voor HSV een heel bijzondere dag. Bij de thuiswedstrijd van HSV tegen VIOS werden alle selectie-elftallen van groot tot klein inclusief het eerste damesteam in compleet nieuwe tenues gestoken. Op de shirts prijkt het nieuwe logo van HSV dat de kreet 'HSV, voetbal, voet bal en nog eens voetbal' uitbeeldt. Het HSV-bestuur had deze dag aange pakt om er een heel evenement van te maken. Veel geïnteresseerden waren naar het sportpark gekomen, onder wie veel toeschouwers voor de thuiswed strijd van het eerste elftal. HSV en VIOS zorgden voor een waar spekta kel, met echt Noord-Hollands werk- en vechtvoetbal, dat eindigde in een 2-2 gelijkspel. De wedstrijd werd ingeluid met vuur werk: harde klappen en een fontein van rode lichtballen. Daarna werden de supporters getrakteerd op een spette rende en goede match. De twee doel punten van HSV werden allebei met "het hoofd gescoord en waren van grote schoonheid. Nieuw was de clubtune die na de goals over het veld schalde. Bij Vermiste en gevonden dieren: 072- 5616106. Knaagdieren: 072-5119998. Honden en katten Akersloot: 0251 - 310079. Vakantie advies: 072-5336180. Asiel: 072-5114861. Dierenambulance Noord-Kennemer- land: 072-5644066 (alarm) en 072- 5622717. Vermist Effen donkergrijs poesje met beige vlek onder linkeroog, 7 jr. Burenweg, Heiloo. Lapjespoes met zwart bandje met bel en halve koker, 5 maanden, Theebos, Limmen. Grijs gestreepte en gevlekte poes met witte voetjes en rood streepje op de kop, 16 jr. Egelenburg, Heiloo. Inl. 072-5616106. Gevonden Zwart gec. kater met witte bef, voor witte teentjes en achter sokjes, bruine vlooienband, Arklaan, Heiloo. Zwarte poes met klein wit befje, witte sokjes en witte vlek tussen de achterpo ten, Mozartlaan, Akersloot. Inl. 072-5616106. Kalenders De dierenbeschermingskalender is a f 7,50 verkrijgbaar bij mevrouw de Rover, Rechte Hondsbosschelaan 4, Heiloo, tel. 072-5332027. HSV zal voortaan elk doelpunt van de thuisclub met muziek worden ontvan gen. De twee doelpunten van VIOS werden door de meegereisde suppor ters uit Warmenhuizen net zo enthou siast gevierd. Dat de ploegen de punten moesten delen was een juiste afspiege ling vaYi de verhoudingen binnen de lij nen. Speciaal voor deze wedstrijd was de nieuwe groep sponsors uitgenodigd om van de dag te komen genieten. In de tot VIP-room omgetoverde bestuurska mer werden handen geschud en com plimenten uitgedeeld. Er werd daar met de eveneens voor deze bijzondere dag uitgenodigde gasten nog lang nage zeten. HSV kan terugzien op een zeer geslaagde dag. Het eerste elftal staat bovenaan in de competitie. De sfeer is goed en er is elk weekend van alles te beleven op en rond de velden. HEILOO - Voor het eerste team van Foresters handbal stond afgelopen zaterdag de verre uitwedstrijd tegen AHV Achilles op het programma. De vrouwen vertrokken al vroeg naar Apeldoorn om daar de onbekende tegenstander te bestrijden. Zij gingen voortvarend van start en namen al snel een 1-4 voorsprong. Maar de speelsters verloren even de concentratie en lieten Achilles terugko men tot 4-5. Mede door een doelpunt uit een prima aangegooide break door Esther Bruin was de ruststand 7-12 in het voordeel van Heiloo. Ook na de rust verviel Foresters weer even in ongeconcentreerd en slordig spel. De opdrachten werden niet goed uitgevoerd en de cirkelloopster van de Gelderse ploeg kreeg alle vrijheid en benutte ook haar kansen. Ze kwamen terug tot 14-16. Foresters was net op tijd weer bij de les en zorgde voor een toch nog ruime overwinning van 16-24. Dames 3 speelde tegen St. George 3 en behaalde ook een flinke overwinning. Zij wisten maar liefst 22 maal te sco ren. Bij het laatste fluitsignaal stond de stand 22-15 op het scorebord. Met de Foresters jeugd blijft het goed gaan. De B-jeugd van coach Negenman won ook deze week weer. De meiden hebben in de zaal nog niet verloren. Afgelopen zondag was Vrone de te kloppen tegenstander. De Foresters- meiden speelden gretig en wonnen ver diend met 11-5. Ook de C-jeugd heeft de smaak van het winnen te pakken. Onder leiding van 'invalcoach' Tanja Pepping werden hun leeftijdsgenootjes van Meervogels met 4-2 verslagen. Ook met dit team gaat het in de zaal prima. Meisjes vanaf 7 jaar die graag willen handballen kun nen contact opnemen met Ingrid Vos, tel. 072-5332223. HEILOO - Vorige week dinsdagavond werd er in de straten van Heiloo door de kinderen weer fanatiek van Sint Maarten gezongen om maarzo veel mogelijk lekkers op te halen. Natuurlijk waren de aloude Sint Maarten-krakers weer te horen, maar ook moderne teksten. De kleuters van de Willibrordschool brachten met hun zelfgemaakte lampions een bezoek aan zorgcentrum OverkercL Bij de kamers van de bewoners werden ze rijkelijk met snoep beloond

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 6