Limmer bevolking grote afwezige tijdens hoorzitting over fusie B en W van Akersloot kiezen voor Limmen en Castricum ml lAmmen Sint opent Gall en Gall X. de llifldjkpost me# de Kers# ^ÊT SenicAtett, UITKIJKPOST - 3 DECEMBER PAGINA 13 naul t jUimmesi jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heitoo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) 112 L I T I E CDA verjongt bestuur Brandweerauto's in de bibliotheek <Sjy P^L I T 1 E 'SenicAte*t> Handbal Meervogels SV Vredeburg SV De Vrijheid Conquista nieuws Fred de Haan lijsttrekker VVD Limmer IJsclub VO' Stichting Platform Limmer Verenigingen Wedstrijden TIOS Op de fiets naar Azië Adressen Limmen Themamiddag artrose Themamiddag over kanker sPRNHH Sr t Immeb Mie Inleveren kopij voor: ■X In verband met Kerstmis zal de Uitkijkpost op 24 december niet verschijnen. De laatste Uitkijkpost vóór Kerstmis verschijnt op vrijdag 19 december, samen met een gezellige bijlage met leuke verha len en kerst- en nieuwjaarswensen. Kopij voor deze editie moet uiterlijk dinsdag 16 december om 16.30 uur op de redactie ingeleverd zijn. De laatste Uitkijkpost van het jaar verschijnt op 31 december. De kopij daarvoor dient zoals gebrui kelijk de maandag ervooruiterlijk 16.30 uur, aangeleverd te worden. 072- 5122222 •Noord-Holland Noord LIMMEN LIMMEN - Op 25 november is er in een woning aan de Molenweg ingebro ken. Omstreeks 03.50 uur werd de bewoner wakker. Toen hij op onder zoek uitging zag hij een jongeman op de oprit van de woning staan die, nadat hij een schreeuw gaf, kans zag met een maat weg te vluchten. Vervolgens werd ontdekt dat een raam aan de achterzij de van de woning was geforceerd. Enkele sleutels werden ontvreemd. Op 26 november is tussen 08.45 en 09.45 uur een snelheidscontrole op de Uitgeesterweg gehouden. De maxi mumsnelheid is daar 50 kilometer per uur. Er passeerden 105 automobilisten. De hoogst gemeten snelheid was 80 kilometer per uur. Op 27 november vond op de kruising van de Rijksweg met de Kerkweg een aanrijding tussen twee personenauto's plaats. De bestuurder van een perso nenauto stond op de Rijksweg voorge sorteerd om de Kerkweg in te slaan. Dit werd niet opgemerkt door een achter op komende bestuurder. Er was alleen materiële schade. Gevonden voorwerp: een kinderwant en een zilveren bedelarmband. LIMMEN - Het CDA in Limmen heeft woensdagavond de 33-jarige Jan Wokke gekozen tot voorzitter. Jan Wokke zal in het CDA-bestuur de zetel gaan bezetten van aftredend voorzitter Wim Swart. Die was op grond van de CDA-reglementen niet langer herkies baar. Ook Tonia van der Steen is bestuurslid geworden. Zij zal de plaats innemen van Ary de Jonge die even eens twee bestuursperioden heeft vol- gemaakt. Na deze veranderingen is de gemiddel de leeftijd'van het CDA-bestuursleden gedaald tot 39 jaar. Henk Dekker is door de ledenvergadering benoemd tot lijsttrekker. De leden gingen unaniem akkoord met de advieslijst die het bestuur heeft voorgelegd. LIMMEN - Tot de eerste week van januari is er in de bibliotheek een ver zameling brandweerauto's van de heer Verhoef uit Zoetermeer te zien. In de vitrine staat een kleine greep uit zijn collectie van de in totaal twaalfhonderd auto's. Verhoef heeft ook nog politiewagens en ambulances. Elke speelgoedwinkel die op het pad van Verhoef komt wordt met een bezoekje verrast en elk nieuw model dat uitkomt wordt aan zijn ver zameling toegevoegd. Wie nog ergens een speelgoed brandweer- of politiewa gen of ambulance op zolder heeft lig gen kan die mee brengen. Meneer Verhoef is altijd blij met aanvullingen op zijn collectie. U kunt ze afgeven bij de bibliotheek of contact opnemen op tel. 06-54662845. De heer Verhoef komt ze graag ophalen. De expositie is te zien tijdens de openingsuren van-de bibliotheek. LIMMEN - „Een goede discussie." Zo bestempelde burgemeester E. Huisman afgelopen maandagavond het verloop van de openbare hoorzitting over de resultaten van het adviesrapport 'Drie gemeenten: twee vergezichten'. De inwoners van Limmen kregen hierbij de gelegenheid om mee te praten over de conclusies van het onderzoek door BDO CampsObers naar samenwerking of samenvoeging van de gemeenten Limmen, Akersloot en Castricum. Toch leken maar bar weinig Limmers geïnteresseerd: ongeveer vijftig belang stellenden waren naar De Burgerij gekomen, onder wie tevens de Limmer raadsleden. Bovendien bestond het merendeel van de aanwezigen uit leden van de diverse politieke partijen. Tijdens de bijeenkomst, die werd voor gezeten door burgemeester Huisman, verduidelijkte H. Bleker van BDO Consultants eerst het onderzoek. Als belangrijkste conclusie kwam daaruit dat de gemeente Limmen te klein is om in de toekomst zelfstandig te blijven en zal moeten samenvoegen met andere gemeenten om uiteindelijk samen een grotere, stabiele gemeente te vormen. Volgens het onderzoeksbureau zijn twee samenvóegingsvarianten mogelijk en logisch: een fusie tussen Castricum, Akersloot en Limmen (CAL-variant) óf tussen Heiloo, Akersloot en Limmen (HAL-variant). De burgemeester liet geen onduidelijkheid bestaan over de voorkeur van het Limmer college: dat kiest voor de CAL-variant. De aanwezigen konden hun zegje doen door middel van schriftelijke of monde linge vragen. Een groot deel van de vragen ging over woningbouw in en rond de nieuw te vormen, gemeente. Volgens de onderzoekers ligt het ver schil tussen de beide varianten juist op dat punt, omdat Heiloo de intentie heeft om in de toekomst woningen te bouwen, onder andere voor Alkmaar, en een CAL-variant daar juist een zeer terughoudend beleid in zou voeren. Angst voor annexatie Een aantal vragenstellers toonde zich ongerust over de mogelijkheden voor jongeren in Limmen om in de toekomst een woning te vinden in de gemeente bij keuze voor de CAL-variant, terwijl dan misschien evengoed de grenzen (met name aan de noordkant van Limmen met Heiloo) volgebouwd zul len worden. Bij anderen overheerste juist het verlangen om het dorp zoveel mogelijk het eigen karakter te laten bewaren en de vrees dat dit niet zal gebeuren als er wordt gekozen voor Burgemeester E. Huisman: voor de CAL-variant'. Kiezen een fusie met Heiloo. Onder de aanwezigen bleek toch ook nog angst te bestaan voor een annexa tie door een 'groot Alkmaar'. Volgens onderzoeker Bleker is daar momenteel echter weinig reden toe, omdat Alkmaar heeft gekozen voor samen werking in plaats van annexatie om in haar toekomstjge grond- en woningbe hoefte te voorzien. Door diverse insprekers werden nog andere opties voor samenvoeging aan de hand gedaan. Geopperd werden een fusie van Heiloo met Limmen en van Akersloot met Uitgeest, een combina tie van CAL met Heiloo en zelfs een HUCAL-variant (met Heiloo en Uitgeest). Bleker wees ze alle van de hand. Volgens hem blijkt uit het onder zoek dat er in andere varianten vaak geen overeenstemming bestaat in het ruimtelijk beleid of dat er op andere vlakken te weinig samenhang is tussen de partners. Samenvoeging zou dan niet logisch zijn. Momenteel wordt in de drie gemeenten een telefonische enquête gehouden over een fusie bij in totaal 1500 huis houdens. Eén op de acht huishoudens in Limmen wordt deze week gebeld om een mening te geven. Volgens de onder zoekers is dit voldoende om een volle dig beeld te krijgen van de mening van de bevolking. De resultaten van de enquête worden bekendgemaakt vóór 11 december, zodat ze meegenomen kunnen worden in de vergadering van de commissie grondgebiedzaken die zich dan over de fusie-kwestie buigt. Op donderdag 18 december wordt het fusievoorstël van het Limmer college in de raadsvergadering besproken. Inwoners kunnen nog tot 13 december schriftelijk reageren en hun mening kenbaar maken. AKERSLOOT - Het college van bur gemeester en wethouders van Akersloot heeft ten aanzien van het onderzoek over samenwerking of samenvoeging van de gemeenten Limmen, Akersloot en Castricum een voorlopig standpunt ingenomen. Voorlopig, omdat nog een inspraak avond voor de bevolking en een meningspeiling onder de bevolking worden gehouden. Het college staat achter de conclusie dat Akersloot met 4.850 inwoners te klein is om zelfstandig te kunnen blij ven. De kwetsbaarheid van de organi satie en de steeds ho^er oplopende kos ten geven daarbij de doorslag. Het col lege is het met de onderzoekers eens dat samenwerking als oplossing niet voldoende is en dat samenvoeging de voorkeur verdient. Het college wil verder overleggen met Castricum en Limmen (CAL-variant) om te komen tot één groene-hart- gemeente, bestaande uit drie dorpen. Deze keuze is volgens B en W een sta- tegische, gemaakt vanwege de sterke druk vanuit de omliggende stedelijke gebieden en de hoge landschappelijke kwaliteiten van het gebied van drie gemeenten. Het college benadrukt dat de keuze voor de CAL geen keuze ïs tégen Uitgeest en Heiloo. Het rapport geeft aan dat met deze gemeenten ook rela ties bestaan. Akersloot is van mening dat met beide gemeenten nader overleg moet plaatsvinden over de bestuurlijke samenwerking in de toekomst. Hierbij dient ook deprovincie te worden betrokken. 112 •Noord-Holland Noord 072- AKERSLOOT 5122222 AKERSLOOT - De dames senioren 1 Meervogels versloegen Anova E en O met 21-17. In de eerste fase hielden de beide keepsters^door uitmuntende red dingen de stand op 0-0. In de vijfde minuut scoorde E en O de 0-1. Vanuit de hoek maakte Moniek Kerssens gelijk, Petra Jonker pakte dé eerste voorsprong, 2-1. De resterende tijd in de eerste helft lieten de beide teams elkaar weinig ruimte. Meervogels was te ongeduldig, schoot te snel op doel en kon geen afstand nemen. De 10-10 rust stand was een juiste afspiegeling. De tweede helft begon Meervogels met goede aanvalspatronen die succesvol werden afgerond, daarna een slordig vervolg en weer onvoldoende tijd nemen om de aanvallen af te ronden. In de vijfde minuut kwam E en O weer op gelijke hoogte, 12-12. Het herstel begon met Wendy Buter en Judith Hollenberg. Zij scoorden en het gat was geslagen, 16-13. De voorsprong yverd nu wel fel verdedigd. Het resul taat was 21-17. Een niet zo goede wed- LIMMEN - Vrijdag 28 november speel de Vredeburg de tiende ronde van de interne competitie. R. Rommel speelde met wit de Engelse opening tegen E. Stolp. Stolp reageerde hierop niet met de van hem verwachte De Leeuw opstelling, waarop een strijd om het centrum ontstond met wisselende winststellingen voor eerst Rommel en daarna Stolp. Doordat geen van beiden hiervan profiteerde kwam het tot een pionnen-eindspel dat remise gegeven werd. Bij analyse bleek Rommel dit eindspel toch te kunnen winnen. G. de Graaf was goed in vorm. Hij zette zijn opmars voort door te winnen van de sterke M. Weigraven en bereikt hier mee de vijfde plaats. G. Hafkamp her stelde zich van zijn zwakke vorige'ron den en won van D. Schut. B. Stolp zag over het hoofd dat er via een en pas sant-zet direct een vork ontstond tus sen twee paarden. Hij gaf meteen op tegen R. v.d. Storm. E. van Duin kon op vele manieren winnen van N. Pepping, maar koos voor de eijige voortzetting die verloor. Nadat hij twee stukken had weggegeven bleek hij promotie niet meer te kunnen tegenhouden. In de B-groep speelde Duncan Keijzer een goede partij tegen Cees Pepping, Duncan kreeg een gewonnen eindspel van koning met loper en paard tegen koning. Hoewel je precies moet weten hoe dit eindspel te winnen, gaf Cees toch maar op. Groep A: R. Rommel-E. Stolp rémise, J. Admiraal-H. Ebels afgebroken, G. de Graaf-M. Weigraven 1-0,- M. Limmen-J. Limmen 1-0, D. Schut-G. Hafkamp 0-1, R. Vd. Storm-B. Stolp 1-0, P. Vd. Heijdt- R. Limmen 1-0, J. Tebbens-H. Brak 1-0, D. Aafjes-H. Levering 1-0, N. Pepping- E. van Duin 1-0. Groep B: Jeroen Duin-Maarten Kos 0- 1, Paul Mooij-Kevin Keijzer 0-1, Robert Termes-Niels Admiraal 1-0, Karin Kos-Barry Blekemolen 0-1, Duncan Keijzer-Cees Pepping 1-0, Mary Hoogeboom-Tjeerd Blom 1-0, Mark Beentjes-Pandora van Rees 1-0, Helen Termes-Eveline Beentjes 1-0. strijd maar wel twee punten die nodig waren om de derde plaats te behouden. Gemakzucht en balverlies De heren senioren 1 van Havas verlo ren met 21-32 van de Meervogels. Meervogels startte voortvarend en met doelpunten van Theo Krom en Jeremy Duin liep Meervogels uit naar een com fortabele 3-13 voorsprong. Er sloop nu gemakzucht in het team en onzorgvul digheden en balverlies gaf Havas de gelegenheid de stand draaglijker te maken. Een hattrick van Ron Out gaf Meervogels toch weèr een grotere marge, 10-19. Tot 13-23 bleef het ver schil op 10 doelpunten gehandhaafd. Havas kreeg nog eenmaal de gelegen heid terug te komen, 17-24. Meervogels voerde het tempo op en een aantal bre aks bepaalde de stand op 21-32. De spanning in de wedstrijd ontbrak, maar Meervogels kon twee punten aan het totaal toevoegen. Door verlies van Fortissimo staaq de heren nu aan de kop in de derde divisie. LIMMEN - Vorige week woensdag behaalden de schutters de volgende resultaten. Klasse A: 1. Jolanda Hageman 95 punten. Klasse B: 1. Bart Sassen 95 punten, 2. Eric Weijers 94 punten, 3 Ronald Hageman 92 punten. Klasse C: 1. John Kaandorp 95 puhten, 2. Ron v. Duivenvoorde 94 punten, 3. fylark Baltus 81 punten. Klasse D: 1. Yvonne Sassen 94 punten, 2. Marco Bruin 93 punten, 3. Rob Hovestad 86 punten. LIMMEN - De kinderwerkgroep gaat zaterdag aan de gang met klei. Conquist verwacht dat er prachtige kunstwerken gemaakt zullen worden. De intree is f 1,- en de toegang is voor .kinderen van 4 tot 12 jaar. De tiener werkgroep gaat deze avond karaoken. De intree is vrij en de activiteit is bestemd voor tieners van 12 tot 16 jaar. Het jongerencafé is weer open op vrij dag en zaterdag van 20.30 tot 01.00 uur. Tot slot is er op zondag de familiedag, van 13.30 tot 17.30 uur. AKERSLOOT - Op 29 november werd tussen 21.45 en 21.52 uur tweemaal op een gesloten rolluik van een woning aan de Brahmslaan geschoten. Gezien het formaat van de kogeltjes is waar schijnlijk gebruik gemaakt van een luchtdrukpistool. De bewoonster van de woning zag de vermoedelijke dader- tjes in de leeftijd van 12 tot 14 jaar weg fietsen in de richting van de Mozartlaan. Op 30 november is er in een woning aan de Handelstraat ingebroken. Toegang tot de woning werd verschaft door het forceren van een deur aan de achterzijde van de woning. De gehele woning werd doorzocht. Op dit moment is nog niet bekend wat er uit de woning werd ontvreemd. Op het Kloosterlaantje werd bij een winkel een ruit vernield. Met een straatklinker werd de ruit ingegooid. LIMMEN - Onlangs hebben de leden van de VVD afdeling Limmen de kan didatenlijst "voor de komende gemeen teraadsverkiezingen vastgesteld. Na een onafgebroken raadsperiode van zestien jaar ontbreekt op de lijst de naam van Kees Kroone. Zijn plaats wordt ingenomen door lijsttrekker Fred de Haan, die van 1986 tot 1994 reeds raadslid was voor de VVD. De tweede plaats op de lijst is voor J. Nuijens-van de Berg, de derde voor F. van Wieringen, als vierde staat R. Rommel geplaatst, als vijfde W. Droomer en de zesde plaats tenslotte is voor H. van Beek. Ook stelden de leden het gemeente raadsprogramma 1998-2002 vast. Aandachtspunten van beleid zijn een eerlijke, interactieve relatie met de bur gers, de gemeentelijke herindeling, de aansluiting op de A9, verkeérsveilig- heidsplan, bedrijventerrein, ouderen beleid, woonbehoefte en de beperking van de gemeentelijke lastendruk voor de inwoners. LIMMEN - Zondagavond werd de derde wedstrijd van de Limmer IJsclub verreden op de Meent in Alkmaar. Mede door een aangeslagen baan waren de tijden niet om over naar huis te schrijven, uitgezonderd de 1500 meter van Richard Bloedjes in 2.13.8 die nog enigzins opviel. Er werd over twee afstaden gereden, 500 en 1500 meter. De uitslag is: Senioren 1. Richard Bloedjes 43.9-2.13.8,2. Erik Zomerdijk 44.6-2.18.3, 3. Frank Rijs 46.8-2.27.4. Junioren B jongens 1. Sander Mors 44.4-2.16.9, 2. Johan Stiénstra 44.5- 2.19.3, 3. Jurriaan Punt 49.2-2.34.5. Junioren C jongens 1. Thijs Punt 52.3- 2.36.1, 2. Bram Bruschke 53.5-2.40.5, 3. Guido Kaandorp 53.6-2.50.9. Veteranen 1. Hans Zomerdijk 46.1- 2.23.0, 2. Jan Cohimandeur 51.0-2.34.2, 3. Jos Revers 50.2-2.39.5. Junioren C meisjes 1. Inge Katee 51.6-2.42.4, 2. Judith Jonker 57.4-3.03.5, 3. Nathalie Hollenberg 57.9-3.08.6. Junioren B meisjes 1. Annemieke Nanne 56.3- 3.07.7,2. Annemarieke Al 61.4-3.20.2. De Pupillen schaatsten 100 en 500 meter,/de uitslag is Jongens 1. Pieter Veldt 14.2-64.4,2. Mark Valkering 14.5- 63.7, 3. Rick Hollenberg 14.1-66.0. Meisjes 1. Lindsy Dekker 14.2-66.3, 2. Anne Bruin 14.4-68.0,3. Maaike Jonker 15.2-64.4. De volgende wedstrijd wordt gehouden op zondag 21 december van 7.30 tot 9.30 uur. 1 «S0i\È> LIMMEN - Een jaar geleden werd de Stichting Platform Limmer Verenigingen opgericht. Deze stichting is in het leven geroepen om de krach ten van culturele en sportverenigingen te bundelen om gezamenlijk hun belan gen te behartigen. Zo functioneert het platform als schar nierpunt tussen de plaatselijke over heid of het bedrijfsleven enerzijds, en de verenigingen anderzijds. Gebleken is dat juist op deze manier adequaat en effectief gezamenlijke problemen opgelost kunnen worden zonder dat elke vereniging afzonderlijk voor hun eigen belangen moet opkomen. Het platform wil nu één Limmer eve nementenkalender gaan bijhouden zodat de talrijke activiteiten die in Limmen jaarlijks georganiseerd wor den, beter op elkaar afgestemd worden. Organiseert uw vereniging een jaarlijks terugkomend evenement, of heeft u een probleem waar het platform u mee kan helpen, dan kunt u contact opne men met Gerard van der Schaaf, tel. 072-5051786. LIMMEN - Op zaterdag 29 november werden in de sporthal in Beverwijk D- wedstrijden geturnd. Bij de jongste categorie pupillen I werd Samantha Droog tweede, Marlot Kuijs derde en Esther Bakkum dertiende. Bij de pupillen II eindigde Sandra Kaandorp als elfde, Fabienne Kley als zeventiende en Iris Welboren belandde op de drieëndertigste plaats. Bij de categorie junioren werd Martina Kaandorp negende. Laura Pepping, Ellen Dirkson, Mandy Tijm, Angela Hof en Anneke Pepping deden meë bij de categorie jeugd, waar aan zestig meisjes meeden. De TIOS meisjes eindigden in de middenmoot. AKERSLOOT - Donderdag 11 decem ber is er in de bibliotheek van Akersloot een lezing me% dia's door Eric Schuijt en Marije Vermond. Zij beleëfden een avontuurlijke fietstocht vanuit Amsterdam die hen via het voormalige Oostblok door Turkije, Pakistan, India, Maleisië, Singapore en Indonesië voerde. Een tocht van in totaal 24.000 fiets-kilometers. Tijdens de dia-lezing zijn mooie, leuke en soms schokkende beelden te zien. Een rode draad in het verhaal vormen de tips waar je op moet letten ais je zo'n tocht gaat maken. De sprekers schreven ook twee boeken, 'De wind door je haar, de zon op je huid' en 'Fietskriebels'. Toegangskaartjes zijn verkrijgbaar bij de bibliotheken. De prijs is f 10,-, aanvang om 20.00 uur. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spullen aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 930 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. ALKMAAR - Regionale Thuiszorg en de Reumapatiëntenvereniging Alkmaar houden een themamiddag over artrose op woensdag 10 december van 14.00 tot 16.00 uur. De bijeenkomst is in het wijk centrum, Ruusbroechof 96 in Alkmaar- Overdie. De toegang is gratis. Voor veel mensen is bewegen zo van zelfsprekend dat ze er nauwelijks bij stilstaan. Dit geldt echter niet voor een grote groep van vooral oudere mensen. Zij hebben last van artrose, een gewrichtsaandoening die ook wel gewrichtsslijtage wordt genoemd. Artrose is een aandoening waarbij de kwaliteit van het kraakbeen aan de uit einden van de botten achteruitgaat. De middag wordt verzorgd door een ervaringsdeskundige, een fysiothera peute en een wijkziekenverzorgende. Ook zijn er firma's die gespecialiseerd zijn in de ondersteuning met hulpmid delen. U hoeft zich niet van tevoren aan te melden. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel., 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 3.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek", Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babyma^- sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757/; Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres:. Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5Ö52048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkgebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeentesecretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Gemeente Limmen Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeen tehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaardenwelzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410': Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. ALKMAAR - Het MCA en Regionale Thuiszorg houden een serie van negen themamiddagen voor mensen mef kan ker en hun naasten. De derde bijeen komst is op dinsdag 9 december van 14.00 tot 16.00 uur in Gezondheidscentrum Daalmeer, Johanna Naberstraat 43-45, Alkmaar. Het thema van deze middag is 'Leven met kanker'. Gastspreker is mevrouw J. Tolman, maatschappelijk werker in het MCA. Aan het bijwonen van deze middag zijn geen kosten verbonden. Wie meer informatie wil of deze middag wil bij wonen kan zich aanmelden op tel. 072- 5483500. LIMMEN - Wie anders kon de nieuwe vestiging van Gall en Gall beter openen dan Sint-Nicolaas in hoogst eigen persoon? De goedheiligman reed vorige week naar Limmenom eigenaar Richard Booms te feliciteren met de fraaie zaak aan de Vuurbaak. Nadat de Sint het lint had doorgeknipt bewonderde hij de winkel. Misschien kan hij er zelf ook nog wat inkopen gaan doen?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 13