Informatierubriek T HEILOO PAGINA 4 UITKIJKPOST - 3 DECEMBER HEILOO Hoorzittingen Commissie voor Bezwaarschriften De Commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 8 december a.s. de volgende hoorzittingen voor de behandeling van bij het college van burgemeester en wethouders ingediende bezwaarschriften tegen de vol gende besluiten: 20.00 uur: weigering toestemming plaatsen blokhut; 20.30 uur: aanschrijving verwijderen zonder vergunning geplaatste berging; 21.00 uur: afwijzing verhuiskostenvergoeding WVG; 21.30 uur: beëindiging uitkering. De hoorzittingen worden gehouden in kamer 025 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van hef gemeentehuis, Raadhuisplein 1aan de zijde van het par keerterrein). De hoorzittingen zijn in beginsel openbaar en de belanghebbenden worden in eikaars tegenwoordigheid gehoord. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zit ting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden en kan De gezelligheid van het Beestenboetje De winter staat voor de deur. Dit betekent een moeilijke, maar tegelijkertijd ook een fijne tijd voor de dieren in het Beestenboetje. Het koude weer zorgt ervoor dat het welzijn van de dieren niet altijd optimaal is. Daarnaast krijgen de dieren een fijne tijd, omdat het veel rustiger is. De dieren hebben namelijk rust nodig om zich weer op te laden voor de drukke periode van 1997. Straks moet het natuurlijk wel weer mogelijk zijn dat de dieren door al die kinder handjes geaaid kunnen worden. Ook is het bezoekersaantal in deze tijd van het jaar zo laag dat het beestenboetje een tijdje dicht Van zaterdag 6 december a.s. tot het voor jaar. De exacte datum dat het beestenboetje weer open gaat kunt u te zijner tijd lezen op de gemeentelijke informatiepagina. Woon-Zorgloket in Heiloo Inwoners van Heiloo kunnen bij hët Woonzorgloket terecht voor informa tie, advies en vragen over de Wet Voorzieningen Gehandicapten, Woon- en Zorgvoorzieningen zoals: *Wonen bijv. traplift, douchezitje, verhoogd toilet, aangepaste-woning, senioren woning, koppelwoning; *Welzijn bijv. vervoersvoorzieningen, warme maaltijdvoorziening, dagverzorging; *Zorg bijv. thuiszorg (verpleegkundige zorg, huishoudelijke en verzorgende hulp), zorgcentrum Overkerck of De Loet, verpleeghuis. Meer weten? Het Woonzorgloket is geopend van maandag- tot en met vrijdagochtend van 08.00 tot 12.30 uur. Het Woonzorgloket is telefonisch bereik baar van 08.00 tot 16.30 uur onder nummer 072 - 535 67 03. Buiten deze tijden kunt u een boodschap inspre ken op het antwoordapparaat. U wordt de volgende werkdag terugge beld. Noodgevallen Heeft u direct thuiszorg nodig en is het Woonzorgloket telefonisch niet meer bereikbaar dan kunt u contact opnemen met de zorgcentrale. De zorgcentrale is bereikbaar onder telefoonnummer 0 72 - 512 71 27. het horen afzonderlijk plaatsvinden. De stukken van de vorengenoemde zaken liggen, voor zover deze niet om persoonlijke of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn, tot de datum van de hoorzitting ter inza ge bij de Secretaris van de Commissie voor Bezwaarschriften, de heer A.C. van der Jagt, afdeling Bestuurszaken, kamer 128 in het gemeentehuis, tel. 072 - 535 66 48. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. Buiten de openingstijden kunnen de stukken alleen op afspraak met de Secretaris van de Commissie worden ingezien. Voor nadere informatie omtrent het voren staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u ook terecht bij de Secretaris van de Commissie. Legitimatie Afvalbrengplaats De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is iedere zaterdag geopend tussen 09.00 en 12.00 uur. Op de Afvalbrengplaats staan bakken voor ijzer, schoon hout, schoon puin, plat glas, grof snoeiafval, grof afval, klein chemisch afval (KCA), groente-, fruit- en tuinafval (gtf) en restafval. U kunt géén bouw- en sloopafval brengen bij de Afvalbrengplaats. Hiervoor kunt u iedere eerste zaterdag van de maand tussen 09.00 en 11.30 uur terecht bij de stortplaats van GP Groot, Kanaaldijk 13 te Heiloo. Van de zaterdagopenstelling wordt veelvuldig gebruik gemaakt. Zoveel zelfs, dat het ver moeden is gerezen, dat ook niet- Heilooënaren met afval komen. Omdat de hoeveelheid afval die wordt gebracht van invloed is op de hoogte van de tarieven, wil de gemeente er zeker van zijn dat alleen de inwoners van Heiloo hun afval komen brengen. Daarom kunnen medewer kers van de Afvalbrengplaats u om geldige legitimatie vragen. Onder legitimatie wordt verstaan uw paspoort, rijbewijs of identiteits kaart. Bent u niet in staat om aannemelijk te maken dat u daadwerkelijk een inwoner van Heiloo bent, dan kan de medewerker van de Afvalbrengplaats u mededelen dat u geen afval kunt inleveren. Als duidelijk is dat u in Heiloo woont, dan kunt u gewoon bij de Afvalbrengplaats terecht. Heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met tel.nr. 072 - 535 68 68. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Heiloo heb ben, overeenkomstig artikel 15 van de Wegenverkeerswet, besloten een algemene invalidenparkeerplaats in te voeren ter hoogte van Ypesteinerlaan 68. Dit om de loopafstand van minder validen te verkleinen. Ter inzage De hierop betrekking hebbende stukken lig gen met ingang van heden gedurende 6 weken ter inzage bij het Woonzorgloket in het gemeentehuis. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur. Als u het niet eens bent met dit besluit, dan kunt u gedurende de periode dat de stukken ter inzage liggen een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA te Heiloo. Landelijk Gebied Door omstandigheden heeft de voorgenomen publicatie van het vastgestelde bestemmings plan "Landelijk Gebied" in deze krant van vorige week niet plaatsgevonden. De publicatie was daarom te lezen in de Alkmaarsche Courant van zaterdag 29 novem ber 1997. Ter inzage Het op 3 november 1997 gewijzigd vastge stelde bestemmingsplan ligt met ingang van 1 december 1997 gedurende vier weken ter inzage bij de afdeling VROM in het gemeen tehuis. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. 's Middags kunt u na telefonische afspraak terecht, nr. 072-535 67 46. Ook ligt het ter inzage bij de openbare bibliotheek aan het Malevoort. Indienen van bedenkingen Gedurende de genoemde termijn kan een ieder, die tijdig zijn zienswijze tegen het ont- werp-bestemmingsplan kenbaar heeft gemaakt bij de gemeenteraad, alsmede belanghebbenden die kunnen aantonen dat ze redelijkerwijs niet in staat zijn geweest hun zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken, bedenkingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan inbrengen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bedenkingen heeft tegen de door de gemeenteraad bij de vaststelling van het plan aangebrachte wijzigingen. De bedenkingen moeten worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, Postbus 123 2000 MD Haarlem. Nieuwe bouwplannen (art. 19 Wet R.O.) Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van de procedure ex artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet, voor de hieronder vermelde bouwplannen bouw vergunning/vrijstelling te verlenen: Kanaaldijk 27 - bouw caravanloods; - het gebruik van een westelijk van de loods gelegen terrein als open caravanstalling; Zeeweg 31 - bouw van een carport met open berging; Rijksweg 9, lokatie nabij Nijenburgerweg - bouw van een viaduct ten zuiden van en ter vervanging van het bestaande viaduct over Rijksweg A 9; bouw van een fly-over over Rijksweg A9. Ter inzage Bovengenoemde bouwplannen liggen met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 4 december 1997 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nr. 072 - 535 67 47). Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voor nemen om voor bovenvermelde bouwplan nen vergunning te verlenen, schriftelijk gemotiveerd bedenkingen naar voren bren gen bij het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 11850 AA Heiloo. Voor berei dings besluiten De burgemeester van Heiloo maakt bekend, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat het college van burgemeester en wethouders heeft besloten te verklaren, dat bestemmings plannen worden voorbereid voor: 1. het perceel Kanaaldijk 27; 2. het perceel Zeeweg 31 Ter inzage De besluiten treden in werking op donderdag 4 december 1997 en liggen met de daarbij behorende tekeningen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, tel. 072 - 535 67 47). Commissie Grondgebiedzaken I De eerstvolgende openbare vergadering van de raadscommissie Grondgebiedzaken I: Ruimtelijke ordening, volkshuisvesting en grondbedrijf vindt plaats op woensdag 10 december 1997 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgen de punten: - Locatie-studie nieuwbouw bibliotheek; - uitbreiding weekmarkt van 42 naar 54 kramen; - Bouwbeleidsplan: procesbeschrijving van sectie Bouw- en Woningtoezicht; De eerstvolgende openbare vergadering van de raadscommissie Grondgebiedzaken II: verkeer, milieu en reiniging, onderhoud en beheer openbare ruimte en monumentenbe leid vindt plaats op donderdag 11 december 1997 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgen de punten: - samenwerking afvalinzameling 'Bergen, Alkmaar, Heiloo; - onkruidbestrijdingsmiddelenplan 1998; - afronding optimalisatie-studie riolering kleine HAL; - verkeersmaatregelen voor spoorwegovergang Zevenhuizerlaan - brief SNK inzake toekomst CIP; - herberekening kostendekking rioolbeheer 1998; - bezoek aan Purva. De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Bestuurszaken vindt plaats op maandag 8 december 1997 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgen de agendapunten: - verhoging SNK-bijdragen 1997 en 1998; - aanschaf couverteermachine; - vervanging pc's en notebooks en uitbreiding antivirus-software; - rapport "Drie gemeenten: twee vergezich ten" en persbericht gemeente Heiloo; - voorbereiding gemeenteraadsverkiezingen; - samenstelling commissie voor bezwaarschriften; - nadere toelichting op raadsbesluiten inzake (tijdelijke) uitbreiding van personeel; - onderuitputting; - fax D66 over de Boekelermeer. Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde bouwaanvragen zijn ingediend. Opgemerkt wordt, dat in dit stadium nog niet bekend is of aan de verzoeken meegewerkt kan wor den. Eventuele bouwvergunningen alsmede voornemens om vrijstelling te verlenen zullen te zijner tijd worden gepubliceerd, waarna de mogelijkheid bestaat de bouwplannen in te zien en eventuele bezwaren in te dienen. Jan Ruslaan 6, T. Poorter - uitbreiding terras (wijziging op eerder afge geven vergunning; Kennemerstraatweg 9, B.S. Dobber - plaatsen toegangshek; Westerweg 21c, A.A. Stuve Wekelijkse avondopenstelling gemeentehuis De gemeente Heiloo heeft een wekelijkse avondopenstelling. Het gemeentehuis is Iedere maandag avond van 18.00 tot en met 20.00 uur geopend. De volgende afdelingen zijn open voor het pubfiek: Burgerzaken Maatschappelijke voorzieningen Bouw- en Woningtoezicht - ihzièn van bouwplannen - indienen van bouwaanvragen - informatie over bouwplannen etc. Voorlichting Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 27 november 1997 z.v. J.M. Toussaint en J.M. Waslander Luuk J„ z.v. J.W. de Jong en K.M. de Groot Elders geboren Sara, d.v. G.I. Kostense en A.C.M. Vader Sanne K., d.v. M. Rijs en J. Rozema Cindy A., d.v. P.J.A. Kroon en M.A. Baltus Beau S., d.v. B.A. Barnhoorn en S.J.M. de Groot Huwelijksaangiften R. Veltmeijer en M. Dekker C. Bosch en K.N. Brakenhoff P. Zuurbier en S.A.A. Okhuijzen Overleden C.M. Groenveld, wv. Bos A.J. Tolkamp ev. van der Kolk J.M.H. Salemink ev. Snel G.N. Huigsloot J. Pottinga P.J.H. Colijn Welzijnszaken en Burgerij De eerstvolgende openbare vergadering van de commissie Welzijnszaken en Burgerij vindt plaats op dinsdag 9 december 1997 om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeente huis, oude ingang Raadhuisweg. Op de agenda staan onder meer de volgen de punten: - toekomstvisie Stichting Openbare Bibliotheek Heiloo en Beleidsplan collectievorming en Beleidsplan 1997-2000; - WNK-begroting 1998 en jaarrekening 1996; - beleidsplan 1998 Algemene Bijstandswet; - evaluatie NOVA. Door het college van burgemeester en wet houders zijn de hieronder vermelde bouwver gunningen verleend en meldingen positief bevonden; Kapellaan 17, J.A.A. Hoogendoorn - plaatsen blokhut; Wentholtlaan 1, N.A. Bakker - vergroten woning; Ringweg 13, A.W. Ranzijn - vergroten woning met kantoorruimte en plaatsen garage/berging. Deze bouwvergunningen/meldingen met de bijbehorende tekeningen en overige stukken liggen ter inzage bij de afdeling VROM. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur (op andere tijden alleen na telefonische afspraak, nummer 072 - 535 67 37 of 535 67 38). Degene, die de bouwvergunning/melding bouwvoornemen heeft aangevraagd, krijgt bericht van de afdeling VROM wanneer de bouwvergunning gereed is en wat de kosten zijn. Pas nadat de bouwleges zijn betaald en de vergunning is ontvangen, mag met de bouw worden begonnen. Het begin van de bouwwerkzaamheden moet nog wel tevoren bij de afdeling VROM wor den gemeld. Dit kan telefonisch onder de nummers 072 - 535 67 37 of 535 67 38. Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergunning of het accepteren van een melding, dan kunt u hier tegen binnen 6 weken na deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij bur gemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt-u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Nadere infor matie over de mogelijkheden om bezwaren in te dienen of een voorlopige voorziening te vragen kunt u inwinnen bij de afdeling VROM. Raadhuisplein I Pb. I 1850 AA Tel. Afd. Voorlichting 5356641. Gemeentehuis is open van 8.00 tot12.30 uur Maandagavond van I8.0I tot 20.00 uur, tel. 5356666.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 4