it x Julia's baarmoedergevoel winnaar fotowedstrijd de Uitkijkpost met de Kerst ^enicAte*t 'Senic/ttett UITKIJKPOST - 10 DECEMBER PAGINA 17 nondl 'l Jlimmeb jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Limmen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Hellop: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) POLITIE Verkoop Unicef Winter-viswedstrijd Poolse Nachtegalen in Pancratiuskerk Kerstconcert Limbonbarde Kerstavond Plattelandsvrouwen Nationaal dictee SY Vredeburg Winst voor Zomerschoon Greet Blokker lijsttrekker PvdA Inspraak rapport P L I T I E SV De Vrijheid Damclub de Broeikas Kerstconcert Toonkunstkoor Poëzie en muziek Jaarvergadering solexclub Meervogels scoren Kerstbeurs Rookvrij kerstdiner Kerstconcert Mud t Lumm jbie Inleveren kopij voor: In verband met Kerstmis zal de Uitkijkpost op 24 december niet verschijnen. De laatste Uitkijkpost vóór Kerstmis verschijnt op vrijdag 19 december, samen met een gezellige bijlage met leuke verha len en kerst- en nieuwjaarswensen. Kopij voor deze editie moet uiterlijk dinsdag 16 december om 16.30 uur op de redactie ingeleverd zijn. De laatste Uitkijkpost van het jaar verschijnt op 31 decemberDe kopij daarvoor dient zoals gebrui kelijk de maandag ervooruiterlijk 16.30 uur, aangeleverd te worden. 112 072- 5122222 Noord-Holland Noord LIMMEN LIMMEN - Op 1 december werd er in de huisartsenpraktijk aan de Kerkweg ingebroken. Men kwam binnen door een raam te forceren. Hierna werd het gehele pand doorzocht. Een kluis werd opengebroken, waaruit een geldbedrag is gestolen. Op 3 december vond op de kruising van de Rijksweg met de Uitgeesterweg een aanrijding plaats tussen de bestuur ster van een personenauto en een bromfietser. De bestuurster verleende de bromfietser geen voorrang. De bromfietser raakte als gevolg van de aanrijding gewond aan zijn benen. Op 4 december werd op het terrein van de Oosthoek aan de Oosterzijweg een grijze Opel Kadett aangetroffen die in Alkmaar gestolen was. Vanaf de oprit van een woning aan de Pagenlaan werd een rode Opel Kadett met het kenteken LV-87-XN gestolen. Op 5 december vond op het fietspad van de Rijksweg nabij de kruising met de Hogeweg een aanrijding tussen een personenauto en een bromfietser plaats. De bestuurder verleende de bromfietser geen voorrang. Er was ^ileen materiële schade. Vanaf het terrein van de Oosthoek aan de Oosterzijweg werd een eenassige aanhangwagen met het kenteken HS- VL-85 gestolen. LIMMEN - Evenals vorig jaar wordt er ook nu weer een Unicef-verkoopactie gehouden bij Albert Heijn en wel op vrijdag 12 december. Vanaf 9.00 tot 18.00 uur zullen Unicef-vrijwilligers u graag helpen. Er is een grote keus aan kerst- en andere wenskaarten. Ook ver krijgbaar zijn de foto- en kunstagen da's, kalenders, correspondentiepapier, puzzels etc. Voor informatie of bestelling kunt u ook terecht bij G. Hageman, Westerweg 13, Limmen, tel. 072-5052492. LIMMEN - Het visjaar 1997 is bijna ten einde, toch willen de visclub Limmen en de jeugdafdeling Samen Beet nog een keer de hengelaars naar de water kant krijgen. Ter gelegenheid van het vijftienjarig bestaan van Samen Beet wordt op zondag 14 december een win- terwedstrijd gehouden. Viswater is het Stet, mits koning winter niet anders beslist. Het Stet is voor veel vissen uit de Limmer polder een prima verblijfplaats om de koude maanden door te komen. Het is er wat dieper en er is voldoende voedsel te vinden, zeker als er wat overblijft van het eenden voeren. Een prima stek dus om nog eens lekker veel vis te vangen. De wedstrijd staat open voor alle leden van de Limmer visclub en voor jeugdle den van Samen Beet die 12 jaar of ouder zijn. Tevens zijn deelnemers aan de all-round wedstrijden van harte wel kom. Deelname kost f 5,-, dat is inclu sief een bord snert in café De Lantaarn. Jeugdleden doen gratis mee. Bij deze wedstrijd wordt gevist met een vaste hengel van maximaal acht meter lang. De vis wordt gewogen en geteld, en dient in een ruime emmer of leefnet bewaard te worden. Per vis wordt een punt toegekend, per gewogen 100 gram nog eens een punt. Alle vis telt. Opgeven voor deze wedstrijd kan tot vrijdag 12 december 21.00 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 0251-310429. CASTRICUM - Vrijdag 19 december zullen de wereldberoemde Poosle Nachtegalen komen optreden in de Pancratiuskerk in Castricum. Een oude belofte van dirigent Alezander Krolopp aan automobielbedrijf Gebr. Kooijman wordt daarmee ingelost, namelijk een concert ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan van dit bedrijf. LIMMEN - Voor het derde jaar zal het ensemble Limbonbarde een concert verzorgen in het sfeervolle kerkje aan de Zuidkerkenlaan te Limmen. Door het succes van het afgelopen jaar is besloten dit concert tweemaal uit te voeren en wel op vrijdag 19 december om 20.00 uur en zondag 21 december om 15.30 uur. Solistische medewerking zal verleend worden door de sopraan Gerardine Maréchal en Gerard Boeters op orgel. De zanggroep Camerata Musica zal het programma opsieren met a capella gezongen liederen en enige carols. Het is een gevarieerd programma, waarin diverse stijlen, van barok tot modern, aan bod zullen komen. Het geheel staat onder leiding van Marcel Baars. Toegangskaarten a f 10,- zijn te koop aan de Van Alkemadelaan 29 (tel. 072- 5051228) en verkrijgbaar een half voor aanvang in de kerk. LIMMEN - De Plattelandsvrouwen in Limmen houden op dinsdag 16 decem ber hun kerstavond. Vanaf 19.00 uur is er een broodmaaltijd in Vredeburg. Muzikaal wordt een en ander omlijst door het ensemble Enchanté uit Akersloot. De Plattelandsvrouwen kijken overi gens terug op een geslaagde lezing door Ruud Kohier uit Castricum. Hij ging in op de theorie achter de traditionele Chinese geneeswijzen. Aan de orde kwam onder meer de vraag waarom bewegen goed is voor het menselijk lichaam. Ook ging hij in op voeding, op de invloed van stress op het immuun systeem van de mens en op het even wicht tussen yin en yang. De lezing werd afgesloten met een aantal oefe ningen. LIMMEN - Maandag 15 december is de dag van het nationaal dictee, dat dit jaar in Limmen 'Ijve' meegeschreven kan worden. Plaats van handeling is Conquista. Er zijn nog enkele schrijf- plaatsen vrij. Belangstellenden kunnen opgeven bij de bibliotheek of bij Annelies van Kesteren, 072-5054074. Julia's baarmoedergevoel Met deze foto heeft Yolanda van de Kommer de eerste prijs gewonnen. LIMMEN - Woensdag 3 december vond in het gemeentehuis de prijsuit reiking plaats van de jaarlijkse foto wedstrijd. Het thema dit jaar was 'kin deren', wat voor drieëndertig mensen in Limmen aanleiding was om een of meerdere foto's hierover in te sturen. De jury stond dan ook voor de zware taak om uit in totaal honderdveertien foto's de drie leukste te kiezen. De eerste prijs is voor Yolanda van de Kommer voor haar foto 'Julia's baar moedergevoel'. Prisca Koot werd twee de met 'Pret in het bidet' en de derde prijs was voor Marion van Stralen met een kinderportret in zwart-wit. Tien foto's kregen daarnaast een eer volle vermelding. Met de winnende foto's is een expositfè* ingericht in alle publieke ruimtes, ook op de eerste ver dieping, in het gemeentehuis. De camera's hoeven niet te worden opgeborgen, want tijdens de prijsuitrei king is meteen het thema voor volgend jaar bekend gemaakt:'huis en tuin'. Dit is een breed onderwerp en de Culturele Raad, organisator van deze jaarlijkse fotowedstrijd, verwacht dan ook weer veel inzendingen. De Burgerij Zondag 14 december vanaf 16.30 uur boerenkool en zuurkool eten en verlo ting. Bibliotheek Limmen Tot januari expositie van speelgoed- brdndweerauto's van de heer Verhoef uit Zoetermeer. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op afspraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spullen aan de Koningsweg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact Opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251-314957. LIMMEN - Vorige week dinsdag speel de het Vredeburg schaak-achttal de belangrijke bondswedstrijd tegen Krommenie 2. Beide teams stonden met een honderd procent score boven aan in poule 3C van de NHSB. Het eer ste punt werd al verrassend snel door R. Rommel aan bord 3 binnengehaald. J. Admiraal had aan bord 2 een pion meer en leek te gaan winnen, maar verloor door een mooie combinatie van zijn tegenstander de pluspion, waarna een remisestand overbleef. E. Stolp bereikte aan bord 1 een solide stelling tegen de Noord-Hollands topspeelster A. Schol. Langzaam maar zeker wist hij zijn partij tot winst te voeren. M. Limmen won aan bord 7 een volle dame door een familieschaakje, waarna zijn tegenstander opgaf. M. Weigraven had aan bord 6 een stuk meer, maar had last van een ongelukkig gepende toren. In een lastige stand overzag hij de enige ontsnappingszet en ging tenslotte teleurgesteld door de klok. G. Hafkamp (bord 4), H. Ebels (bord 5) én J. Limmen (bord 8) wonnen hun partij tamelijk gemakkelijk, zodat het sterke Vredeburg met een 6, 5-1, 5 overwinningen tevreden naar huis kon gaan. Met 6 punten uit drie wedstrijden staan zij alleen bovenaan, gevolgd door Purmerend 4 met 5 uit 3. De volgende bondswedstrijd is tegen Oppositie 2 uit Heiloo op 16 januari. Op zaterdag 6 december speelden J. Admiraal en H. Ebels hun afgebroken partij uit ronde 10 uit. Het lukte Admiraal niet om zijn pluspion te laten promoveren, waarna in gelijke stand tot remise werd beslo ten. LIMMEN - De zo belangrijke wed strijd tussen Zomerschoon en de Bultiny's in de volleybal-stratencompe- titie is een overwinning geworden voor Zomerschoon. In de eerste set waren de Bultiny's niet bij de les en werd het een makkelijke overwinning voor Zomersèhoon, 15-7. De tweede set gaf een heel ander beeld te zien. Na een achterstand van 9-6 kwamen de Bultiny's sterk terug en kwamen zelfs bij 13-14 op set-point. Deze werd niet benut en Zomerschoon wist in de boei ende eindfase de volle winst naar zich toe te halen 16-14. Ook de wedstrijd tegen Asoeso werd door Zomerschoon gewonnen. Daardoor heeft Zomerschoon zijn kan sen op een plaats in de A-poule aan zienlijk vergroot. Voor de Bultiny's geldt dit nog niet. Tegen het op de twee de plaats staande Laatbloeiers werd het goede spel van de tweede set tegen Zomerschoon wel voortgezet, maar meer dan een gelijkspel zat er niet in. BN All Stars versloeg de twee nieuw komers in deze competitie, Bartigon en Asoeso. Bartigon wacht nog steeds op het eerste puntje, want ook de wed strijd tegen de Wiekenders ging verlo ren. De ZWRVTJS, nog lang niet zeker van een plaats bij de eerste zes, wist AKERSLOOT - De ledenvergadering van de Akersloter afdeling van de PvdA heeft de kandidatenlijst en het verkiezingsprogramma vastgesteld voor de gemeenteraadsverkiezing in maart volgend jaar. Lijsttrekker daarbij wordt de huidige fractievoorzitter Greet Blokker. Zij wordt gesteund door twee nieuwko mers, Peter Verduin op de tweede en Jannie Neppelenbroek op de derde plaats. De thans zittende raadsleden hebben zelf aangegeven een stapje terug te willen doen. Nummer vier op de lijst is Cees Kuijper, gevolgd door Maarten van der Burgt op vijf en Jan Veenstra op zes. Dick Kruiswijk fun geert als lijstduwer. De totale lijst telt veertien namen. Onder de titel 'Met lijst 2 naar 2002' richt de PvdA in Akersloot zich op de toekomst voor de Akersloters in hun eigen dorp, in hun eigen buurt en in de straat. De PvdA noemt zich in dit ver band tevens de Partij voor de Akersloters en stelt groot belang in het deelnemen in besluitvormingsproces sen van de gemeente door de Akersloters zelf. AKERSLOOT - Akersloters die belangstelling hebben voor het onlangs verschenen rapport over samenwer king of fusie met buurgemeenten kun nen gratis een exemplaar afhalen bij het gemeentehuis. Ook kan het rapport telefonisch besteld worden, voor thuis bezorging wordt dan gezorgd (tel. 0251- 312044). Schriftelijke reacties kunnen nog tot 15 december ingediend worden. Deze worden betrokken bij de raadsbehan- deling van het rapport op 18 december, aanvang 20.00 uur. alleen tegen de Laatbloeiers een puntje te bemachtigen. Tegen het geroutineer de The Old-Generation werd kansloos verloren. Strijd en emotie De strijd tussen de koplopers, The Old- Generation en De Meiden, was een boeiende wedstrijd, waarin emotie en strijd gelijk opgingen. Beide teams zijn al zeker van een plaats in de A-poule. The Old-Generation hield het spel diep en De Meiden hadden daardoor moei te om hun sterkste wapen - de aanval - goed in stelling te brengen. De eerste set was voor De Meiden; 15-9, de twee de voor The Old-Generation; 10-15. Een uitslag waar beide teams tevreden mee konden zijn. Aan de leiding gaat nu The Old- Generation met 15 uit 8, gevolgd door De Laatbloeiers met 14 uit 10. Drie zijn De Meiden met 13 uit 8. Op 16 december wordt de laatste serie wedstrijden in deze spannende voor ronde gespeeld. Vooral de onderlinge duels tussen de Schoolweg en Zomerschoon en tussen de ZWRVTJS en de Bultiny's zijn van belang. Van deze vier zal er één afvallen in de race om de eerste zes plaatsen, die recht geven op promotie naar de A-poule. Aanvang 20.00 uur in sportcentrum d'Enterij. •Noord-Holland Noord AKERSLOOT AKERSLOOT - Op 1 december vond op de A9 een aanrijding plaats waarbij drie personenauto's waren betrokken. Oorzaak van de aanrijding was dat er onvoldoende afstand werd bewaard. Er was alleen materiële schade. Op 2 december werd op de vlucht strook van de A9 een zwarte Alfa Romeo aangetroffen. De wagen bleek op 21 september vorig jaar gestolen te zijn in Hoorn. LIMMEN - De resultaten van week 49 zijn als volgt: A-klasse: Jeroen Drenth 99, Jolanda Hageman 97, Marco Ehlhardt 94, Peter v. Duivenvoorde 94. B-klasse 93, Eric Weijers 90, Ronald Hageman 88. C-klasse: Ron v. Duivenvoorde 95, Freek Bakker 85, Mark Baltus 82. D-klasse: Marco Bruin 91. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas- AKERSLOOT - Dinsdag 2 december moest de dammers van de Broeikas het opnemen tegen Damclub Heiloo. De club uit Heiloo had zijn eerste partij nipt verloren van DOS uit Sint Pancras en was tegen een verzwakt uitkomend de Broeikas gebrand op een goed resul taat. Na een zeer spannende strijd waarin beide clubs gelijk opgingen, werd een tussenstand bereikt van 10- 10. De laatste partij die de beslissing moest brengen ging tussen A. Roemeling en N. Ligthart. A. Roemeling hield door uitstekend spel de meervoudig kam pioen van Heiloo uiteindelijk op remi se, waardoor de eindstand uit kwam op 11-11. De uitslag: R. Veenstra-B. Fase 2-0, G. J. Zonneveld-M. Out 0-2, A. Roemeling- N. Ligthart 1-1, A. Broersen-C. van Lieshout 1-1, C. de Wit-F. Schouten 1-1, R. Boelens-A. Valkering 1-1, C. Broersen-R. de Boer 1-1, M. Twaalfhoven-R. Koch 2-0, P. van Diepen-J. Kraakman 2-0, L. Ridder-M. Houtenbos 0-2, M. Kerssens-P. Heyne 0-2. Competitie de Broeikas In groep A gaat lijkt Wil Broersen zijn vorm weer terug te hebben, hij voert de ranglijst aan met 20 punten uit 8 gespeelde wedstrijden. Opvallend is ook de come-back van nestor en pro movendus Cor Broersen te noemen, na een jaartje te hebben gespeeld in groep B is hij weer sterk teruggekomen en neemt met 10 punten uit 8 wedstrijden een vijfde plaats in. Tussenstand: W. Broersen 8-10, G. J. Zonneveld 8-14, G. Oud 8-12. In groep B wordt de koppositie ingeno men door Rien Boelens, vorig seizoen gedegradeerd uit groep A maar nu ste vig op weg on) weer te promoveren. Boelens wordt op de voet gevolgd door Leo Ridder. Opvallend is de laatste plaats van Nic. Oud, vorig seizoen lang koploper in groep B. Tussenstand: R. Boelens 9-24, L. Ridder 9-20, M. Kerssens 8-17. Groep C kent momenteel een verras sende koploper, namelijk Jan Snijder, jarenlang de rode lantaarndrager van de vereniging. Het nieuwe lid Jan van Dijk neemt met 12 punten de vijfde positie in. Tussenstand: J. Snijder 8-17, O. Wever 6-14, N. Laan 8-13. ALKMAAR - Het Toonkunstkoor Alkmaar geeft op vrijdag 19 december een uitvoering van het Weihnachts Oratorium van Bach in de Grote Sint Laurenskerk te Alkmaar. De aanvang is 20.15 uur. Medewerkenden aan dit kerstconcert zijn Irene Maessen (sopraan), Christa Pfeiler (alt), Robbert Overpelt (tenor), Jasper Schweppe (bas), Ada Knop- Kleymeer (clavecimbel) en het orkest Philharmonia Amsterdam. Het geheel staat onder leiding van dirigente Vera Groot. De toegangsprijs bedraagt f 30,- (f 27,50 voor houders van CJP- en 65+ kaarten). Kaarten zijn in Heiloo ver krijgbaar bij Disc 't Loo in 't Loo. Voor telefonische bestellingen kunt u bellen met 072-5120019 of 072-5710455. ALKMAAR - Zondag 14 december (14.00 uur) vindt er weer een presenta tie plaats van Cantina Architectura, poëzie en muziek in de concertzaal van het conservatorium Alkmaar, Nassauplein 11. De muzikale bijdrage wordt verzorgd door het ensemble Ipipressies, poëzie is er van Marian Willinck Keij, Frits Beets, Arie Onderdelinden, Amir Chitzen en Dick van Hoeve. Informatie is te krijgen bij Maria van Latum, tel. 072-5113265. De toegang is gratis. AKERSLOOT - Vrijdag 12 december houdt solexclub 't Rolletje uit Akersloot haar jaarvergadering. Op deze vergadering zal het programma voor 1998 worden besproken. Er staan zeven toertochten gepland, met daar naast twee weekenden, één in het zuid- Limburgse plaatsje Voerendaal en één op Terschelling. De solexrace in Akersloot staat gepro grammeerd voor zondag 12 juli. De solexclub is een van de grootste van Nederland geworden met ruim hon derddertig leden. Nieuwe leden voor deze vereniging kunnen zich aanmel den bij het secretariaat, 075-3221877. De vereniging geeft vijfmaal per jaar een clubblad uit en ook collectief ver zekeren is een van de mogelijkheden die deze club haar leden aanbiedt. De jaarvergadering wordt gehouden in café De Vriendschap en begint om 20.00 uur. AKERSLOOT - De dames senioren 1 van Meervogels handbalden uit tegen VZV en verloren met 17-19. De strijd tegen VZV is zoals verwacht in een echte derbysfeer verlopen. Meervogels startte te nerveus om de aanvallen in de beginfase goed af te ronden. Kleine fouten werden door VZV afgestraft, wat in de tiende minuut resulteerde in een 6-0 achterstand voor de gasten. Daarna was een duidelijk herstel van Meervogels te zien dat door Wendy Buter werd ingezet. Na een benutte strafworp werd een serie goede aanval len door Wendy Schram vanaf de cirkel afgemaakt en halverwege de eerste helft naderde Meervogels tot 7-6. De vele tijdstraffen van Meervogels gaven VZV de gelegenheid weer terug te komen. Een gemiste strafworp aan Meervogelszijde gaf VZV spirit om de eerste helft af te sluiten met 14-8 voor sprong. Na de thee pakte Meervogels de zaak energiek aan en wist in de tiende minuut weer tot één doelpunt verschil te naderen, 14-13. In deze fase was er weer een gemiste strafworp, maar een heuse hattrick van Wendy Schram hield Meervogels nog in de race voor een overwinning, 17-16. De resterende tijd was meer spannend dan mooi. In de laatste fase miste Meervogels de derde strafworp en dat was teveel om recht te hebben op ook maar één;punt. Beslissend gat De heren senioren 1 wonnen ruim van Zandvoortmeeüwen met 29-13. Na enige mislukte scorepogingen kwam in de vijfde minuut gelijkmaker werd ges coord, liep Meervogels uit naar 5-1 voorsprong en hiermee was eigenlijk het beslissende gat geslagen. Via breaks en goede combinaties kon het gehele team meewerken aan een monstersco re, al op het eind van de eerste helft was het 15-4. Zo vlekkeloos als de eerste helft werd gespeeld, zo slordig verliep de tweede helft. De tweeminutenstraffen voor Meervogels waren legio en ondanks dat er slechts drie man in het veld waren, was het William Kerssens, die toch scoorde. Kees Wevers, terug van lang weggeweest, verdedigde de goal met verve. Ruud Out mocht het laatste doelpunt scoren en bepaalde de eind stand op 29-13. Volgende week wacht de derby tegen Lacom. Maandag 15 december komen leden van de handbalvereniging langs de deu ren voor de traditionele chrysantenac tie. Zij verkopen een pot chrysanten, waarvan de opbrengst bestemd is voor jeugdactiviteiten. Er zitten drie chry santen in één pot, die f 5,- kost. sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lib Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkgebouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische afspraak) op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis kunt u indienen bij de Indicatiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeen tehuis. Grof vuil Tel. 5413533. Bejaarden welzijn Limmen Secretaris mw. E. Rodenhuis-Janssen, Kerkweg 47, 1906 AV Limmen, tel. 5051410. Unie van Vrijwilligers Voorzitter mw. T. Stroethoff-van Lieshout, Visweg 20. Inlichtingen (tus sen 18.00 en 19.00 uur) tel. 5051398. Openbare Bibliotheek Zonnedauw 2, 1906 HA Limmen, tel. 5052135. Openingstijden: maandag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur woensdag 10.00-12.00 14.00-17.30 uur vrijdag 14.00-17.30 19.00-20.30 uur H. Corneliuskerk Pastoor S.Tol, Dusseldorperweg 74, tel. 5051275. Spreekuur dinsdag en donder dag van 18.00 tot 19.00 uur, woensdag van 9.30 tot 10.30 uur. Diensten: zater dag 19.00 uur; zondag 10.00 uur; dins dag en donderdag 19.00 uur. Ned. Hervormde Gemeente Predikant ds. H.C. van het Maalpad, Ypesteinerlaan 19, Heiloo, tel. 5331473. Scriba J.P. Hartog, tel. 5053403. Dienst: zondag 10.00 uur. Politiebureau Limmen tel. 5053086, geopend maandag van 9.00 tot 12.00 uur en donderdag van 1 14.00 tot 17.00 uur. Politiebureau Akersloot tel. 0251-314075, geopend maandag en woensdag van 14.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. ALKMAAR - Een grote kerstbeurs vindt komend weekeinde plaats in de Grote Kerk in Alkmaar. De beurs is open op vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur en zaterdag en zondag van 11.00 tot 18.00 uur. De entree bedraagt f 10,-, houders van kortingskaarten betalen een rijksdaal der minder. Kinderen onder vijftien jaar hebben, mits onder volwassen geleide, gratis toegang. Behalve kijken naar mooie kerstspulle tjes kunt u ook luisteren naar live optredens van diverse koren, de enige echte kerstman loopt rond en vanzelf sprekend is er ook gelegenheid voor een drankje en hapje. ALKMAAR - De werkgroep Ontspanning van het Nederlands Astma Fonds, afdeling Noord- Kennemerland, houdt op zaterdag 20 december voor de vijfde keer een rook vrij kerstdiner. Het Astma Fonds kiest voor deze acti viteit om mensen met cara ook eens gelegenheid te geven buiten de deur te eten, zonder dat zij last krijgen van benauwdheid. Het diner (met muzikale omlijsting) wordt gehouden in restaurant De Alkmaarse Poort, Omval 72 te Alkmaar. De ontvangst met welkomst drankje en hapje vanaf 17.30 uur. Het diner begint om 18.15 uur. Zowel leden als niet-leden van het Astma Fonds kunnen zich aanmelden bij A. Schoen- Baltus (tel. 072-5336395) of P. Droomer (tel. 072-5054251). UITGEEST - Uitgeester Harmonie en Time Square houden op 12 december hun gezamenlijke kerstconcert. Het concert biedt een variatie aan kerstmu- ziek in verschillende stijlen. Het concert vindt plaats in de rooms- katholieke kerk van de Langebuurt te Uitgeest. Aanvang van het concert is 20.15 uur. Kaarten kunt u telefonisch bestellen bij Marian van Son, tel. 0251- 31181 of bij Jacqueline van Hoolwerff, tel. 0251-314865 en op de concertavond aan de zaal.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1997 | | pagina 17