Tm LIMMEN. LET OPH! CD-ROM's ha mi gemeente Afhaalmenu waardebon van 2.50 lopend Buffet Aktief Kreatief in Keukens on/ De Schrijverij :ffj hoveniersbedrijf olden Tulip J WATERSCHAP HET LA N GE ROND SINNIGE'S AARDAPPELEN, GROENTEN EN FRUIT PEILBEHEER TUSSEN ZAAN EN H O NDSBOSSCHE Jan. '98 29,50 32,50 per persoon >Keuze uit: spellen; recepten; informatie; plant en dier; ^Cursussen zoals internet, Word, talen etc... ^Educatief voor kinderen. Routeplanners etc... Telefoon 072 505 30 09 BAGGERWERKEN CASTRICUM EN KROMMENIEDIJK AFSLUITING ZUIDERVAART ZUIDSCHERMER AANVRAGEN OM ONTHEF FING OF VERGUNNING KAMERHOP/OOST-GRAFTDIJK NOORDDIJK POLDER WESTZAAN TENTOONSTELLING NIEUWE SCHOUWFOLDER Rijksweg 121, 1906 BG Limmen Telefoon 072 5051383 Nieuwe openingstijden vanaf december '97 Compleet goed voor 2 personen Fhoe Yong Hai met gesn. bief Ajam pangang Tsing Tao loempia's Nasi Goreng of Bami Goreng of rijst Bij besteding van iedere 30.- bij afhalen krijgt u een Soep van de dag Buffet naar keuze Dessert ijs of spec, koffie Kinderen onder de 12 jaar halve prijs Bij 15 pers. kunt u iedere dag bestellen. Bij besteding van 100, in het restaurant één fles huiswijn kado! ZOMERDIJK KEUKENS erkend keuken specialist Honingzoete mandarijnen, per doosje 2,5 kg) 5,00 verse witlof, per kilo1»00 Super Elstar, 6 pond 5,00 Hèt adres voor de beste kwaliteit en de laagste prijzen!! Geboortekaarten - Trouwkaarten Nu ook op zaterdag geopend van 11.00 tot 17.00 uur. /AN DEN [MiÜ&BAARD aanleg en verzorging van uw tuin Uitvaartverzorging Lia Groot v/h begrafenisonderneming Hoogeboom Stetlaantje 1-1906 AN Limmen Dag en nacht bereikbaar voor het verzorgen van uitvaarten in Limmen en omgeving. op zaterdag w zondag live »iUZIfk in ons restaurant Worldwide Hospitality Heiloo m «II I ëiÉË K i De hele week uw eigen 3 gangen menu samenstellen a J voorgerechten Salade Beaujolais salade van gerookte ham met croutons, geitenkaas en Beaujolais dressing of Zalm carpaccio met een dressing van kappertjes en k&suitjes of soep naar keuze hoofdgerechten dessert Varkenshaas geserveerd met een saus van Parfait van diverse theesoorten, champignons at bieslook geserveerd met vanille twugatinesar ofToumedos met saus naar kaizeof een brutale chocolade masse Pepersaus of saus van sjalotten of Zalmfilet met een saus van bieslook en courgettes bosl allen geserveerd met verse groenten en gebakken aardappelen Voor reserveringen: tel. 072 5052244 - Kennemerstraatweg 425 - 1851 PD Heiloo. A Informatierubriek van de gemeente Limmen. Inlichtingen en reacties: Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen. Telefoon 072 5051456 Commissie bezwaar- en beroepschriften Verleende bouwvergunningenl-toestemming sloopvergunningen Vaststelling belastingverordeningen 1998 kerstboominzameling Voorgenomen medewerking UITKIJKPOST - 7 JANUARI PAGINA 12 Waterschap Het Lange Rond zorgt voor veilige dijken en juiste waterpeilen in het gebied tussen de Zaan en de Hondsbossche Zeewering. Het werkgebied kenmerkt zich door vrij afstromende gebieden langs de binnenduinrand van Beverwijk tot Camper duin, diepe droogmakerijen en drasse veen- weiden. In deze landelijke, maar plaatselijk sterk verstedelijkte regio van 400 vierkante kilo meter, wonen 300.000 mensen. De begro ting bedraagt ruim 30 miljoen gulden, waarvan 18 miljoen rechtstreeks door de inwoners via de waterschapslasten wordt opgebracht. De kleine, slagvaardige organi satie bestaat uit een administratieve en een technische dienst, waarbij 65 personen werkzaam zijn. Het kantoor van het water schap is gevestigd aan de Arcadialaan 40, Alkmaar. Voor meer informatie, vragen, tips of klach ten over het waterbeheer kunt u daar te recht. Als u voor een specifiek onderwerp langs wilt komen, maak dan eerst een afspraak. Waterschap Het Lange Rond, Arcadialaan 40, Postbus 127, 1800 AC Alkmaar, telefoon (072) 541 02 02. In januari baggert het waterschap diverse pol derwateren uit jn zowel landelijk als stedelijk gebied. In Castricum wordt de sloot tussen de Breede- wegen de Cievveg (van de Rietkamp tot het zwembad) gebaggerd. Omdat de kwaliteit van de bagger in deze sloot niet voldoet aan de eisen om het op.de kant te mogen zetten, wordt de uitkomende bagger afgevoerd. In Krommenie wordt de noordelijke achtersloot van de Krommeniedijk gebaggerd. Hier wordt een gedeelte van de bagger afgevoerd en een ander gedeelte (schone bagger) op de aanlig gende landerijen gedeponeerd. Hoewel de aannemer maatregelen neemt om overlast te beperken, kan enige hinder niet worden uitgesloten. Het betreden van het ter rein van de baggeractiviteiten is gevaarlijk en verboden bovendien. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Kroon van het waterschap. Voor het aanleggen van een duiker in het watersysteem tussen het oostelijk en westelijk deel van de polder Schermer-Zuid wordt de Zuidervaart in Zuidschermer ter hoogte van de Blokkerweg in de periode januari tot en met april een aantal malen voor het verkeer afgeslo ten. Tijdens de wegafsluitingen wordt er een omleidingsroute aangegeven via de Bloemen- dalerweg, de parallelweg van de Westdijk en de Boekelerweg. Het verkeer moet dan met vertragingen rekening houden. De eerste weg- afsluiting is gepland op 12 januari. De volgende aanvragen zijn binnengekomen: 1Gemeente Alkmaar voor het aanleggen van een dam met duiker in de sloot langs de N242 (de Ommering) in de buurt van de aansluiting met het fietspad naar de Hade- wijchstraat in Alkmaar. 2. Gemeente Heiloo voor het aanleggen van een dam met duiker aan de Oostersingel in Heiloo. 3. E. van de Toorn-Vrijthoff te Krommenie voor het aanleggen van een brug bij Taandijk 10 in Krommenie. 4. PTT Telecom voor werkzaamheden aan het telecommunicatienet nabij de Franciscanen- straat in Zaandam. 5. Mts. N.G. Valkering Zn voor het verleg gen van een waterloop ep het aanleggen van twee dammen met duiker aan een per ceel nabij de Uitgeesterweg en de Nesdijk in Limmen. 6. A. Kruijt te Westzaan voor het aanleggen van beplanting langs een sloot bij Veldweg 67 in Westzaan. 7. F. Veldt te Uitgeest voor het dempen van een gedeelte van een sloot nabij Groot Dorregeest 10 in Uitgeest. 8. Harrewijnen te Westzaan voor het dem pen en graven van een sloot en het verplaat sen van beschoeiing bij J.j. Allanstraat 367 te Westzaan. 9. PTT Telecom voor werkzaamheden aan het kabelnet vanaf de Zaan via de Kerkstraat in Wormerveer en langs de provinciale weg N246 tot de Kogerpolderbrug in Graft-De Rijp. 1 Q.Multikabel te Alkmaar voor werkzaamhe den langs de Geesterweg vanaf de Mozart- laan tot pont Het Schouw in Akersloot. 11Aannemingsbedrijf K. Krul Zonen BV te Middenmeer voor het rijden met een per sonenauto op het fietspad van de Nauer- nasche Vaartdijk im Nauerna (gemeente Zaanstad). De aanvragen liggen van vrijdag 9 januari tot en met vrijdag 6 februari voor belanghebben den ter inzage in het waterschapskantoor te Alkmaar. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze daarover indienen bij het dagelijks bestuur van het waterschap. Als u stukken wilt komen inzien, dan kunt u het beste vooraf even een afspraak maken met de betrokken medewerker van de technische dienst. Die kan dan eventuele vra gen beantwoorden Het algemeen bestuur heeft op 28 november 1997 het plan van werken vastgesteld voor de koppeling van de bemaling van de Kamerhop aan die van de blokbemaling Oost-Graftdijk. De werken betreffen onder andere het vervan gen, van het bestaande gemaal Kamerhop, het verwijderen van het gemaal van de blokbema ling Oost-Graftdijk en het aanbrengen van een inlaat en een duiker. Het besluit tot vaststelling ligt gedurende vier weken, van 9 januari tot en met 6 februari, ter inzage in het waterschapskantoor te Alkmaar. Belanghebbenden kunnen tegen het besluit schriftelijk beroep instellen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. De termijn voor het indienen van het beroepschrift bedraagt zes weken en begint op 9 januari en eindigt op 20 februari. Het algemeen bestuur heeft op 28 november 1997 het plan van werken voor de Noorddijk van de Polder Westzaan vastgesteld. De wer ken betreffen het ophogen en verbeteren van de stabiliteit van de dijk. Het besluit tot vaststelling ligt gedurende vier weken, van 9 januari tot en met 6 februari, ter inzage in het waterschapskantoor te Alkmaar. Belanghebbenden kunnen tegen het besluit schriftelijk beroep instellen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. De termijn voor het indienen van het beroepschrift bedraagt zes weken en begint op 9 januari en eindigt op 20 februari. Nell Berger exposeert in de maanden januari, februari en maart haar driedimensionale kunst werken (installaties) in de gangen van het waterschapskantoor te Alkmaar. De tentoon stelling is op werkdagen tijdens kantooruren gratis te bezichtigen. Speciaal voor de 'kleine'onderhoudsplichtigen in bijvoorbeeld nieuwbouwwijken, zoals huis eigenaren met erven langs een sloot, heeft Het Lange Rond een informatieve folder gemaakt over nut en noodzaak van een schone sloot. Veel mensen zijn onbekend met deze jaarlijkse onderhoudsplicht. De nieuwe folder 'De schouw, een prettige verplichting' wordt onder andere actief verspreid via rayonbeheerders en schouwmeesters. Als u iemand van Het Lange Rond tegenkomt, kunt u er ook even naar vra gen. Bellen kan natuurlijk ook. - maandag, t/m zondag van 16.00 u. t/m 22.00 u. (m.u.v. reserveringen) Iedere zondag vanaf 18.00 uur t/m 19.00 uur -p"^P7rT-V ALGEMENE NEDERLANDSE VERENGING VAN Rijksweg 35-37 Limmen 072.505 38 38 Vrijdag koopavond Deze vrijdag: (Deze aanbiedingen gelden alléén vrijdag 9 januari in Limmen) Graag tot ziens op vrijdag op de Vuurbaak! Heerenweg 140,1851 KV Heiloo tel. 072 5334955 Kleurkopieën en -prints v.a. 0,65 excl. BTW Als moderne drukkerij zijn wij ook klantvriendelijk ten aanzien van de openingstijden. Nieuwenhuijsenstraat 27 Limmen (bij stoplichten afslaan in westelijke richting) Tel. (072) 50515 58 rDRUKKERIJ I ALLE (DIGITALE) PRINTTECHNIEKEN D.T.P. LITHOGRAFIE Kerkweg 24 1906 AW Limmen tel. 072 505 36 46 ,:-A men De commissie bezwaar- en beroepschriften zal op maandag 12 januari a.s. zitting hou den voor de behandeling van de bij het college van burgemeester en wethouders inge diende bezwaarschriften. De hoorzitting begint om 19.30 uur in het gemeentehuis, Zonnedauw 4 (zij-ingang) te Limmen. Agenda 19.30 uur: hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgemeester en wet houders d.d. 10 oktober 1997, tot het verlenen van vrijstelling en een bouwvergunning voor een bouwplan te Limmen. 20.00 uur: hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgemeester en wet houders d.d. 28 oktober 1997, tot afwijzing van het verzoek om gedurende de perio de I december 1997 tot I maart 1998 in een recreatiewoning te mogen verblijven. 20.30 uur: hoorzitting inzake bezwaren tegen het besluit van burgemeester en wet houders d.d. 26 september 1997 tot afwijzing van een verzoek om sociale urgentie huisvesting. De hoorzittingen zijn openbaar en alle belanghebbenden worden in beginsel in eikaars aanwezigheid gehoord. De stukken liggen voor een ieder op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur in het ge meentehuis ter inzage bij de sector Algemene Zaken. Burgemeester en wethouders hebben besloten bouwvergunning/-tóestemming te verlenen voor: - Burg.Nieuwenhuysenstr1. 18 vergroten van een garage - Molenweg 93 vergroten van de woning Tegen bovengenoemde beschikking(en) kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht als belanghebbende binnen 6 weken na deze kennisgeving schriftelijk en gemotiveerd bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Limmen. Wanneer u een bezwaarschrift heeft ingediend, kunt u eveneens bij de president van de rechtbank binnen genoemde termijn een verzoek om voorlopige voorziening indie nen. Het verzoek moet worden gericht aan de president van de arrondissements rechtbank, sector bestuursrecht, correspondentieadres: Postbus 252, 1800 AG, Alkmaar. Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de sector Algemene Zaken van de gemeente Limmen. In de raad van 18 december 1997 zijn de belastingtarieven 1998 vastgesteld en is de legesverordening gewijzigd. De volgende verordeningen zijn vastgesteld: - verordening onroerende-zaakbelastingen 1998; - verordening afvalstoffenheffing 1998; - verordening rioolrechten 1998; - verordening forensenbelasting 1998; - wijzigingsverordening op de heffing en invordering van de leges 1996. De verordeningen liggen ter inzage op het gemeentehuis. De verordeningen treden in werking 8 dagen na deze publicatie. Onderstaand treft u de belangrijkste belastingtarieven voor 1998 aan. Onroerende-zaakbelastingen (OZB) Per fl. 5.000,00 economische waarde: - Eigenaarsgedeelte: fl. 5,40 - Gebruikersgedeelte: fl. 4,65 Afvalstoffenheffing - eenpersoonshuishouden fl. 320,00 - tweepersoonshuishouden fl. 420,00 - meerpersoonshuishouden fl. 530,00 Rioolrecht Per aansluiting met een waterverbruik van minder dan 300 m3 fl. 215,00. Hondenbelasting - Voor de eerste hond fl. 97,50 - Voor een tweede hond fl. 120,00 - Voor iedere hond boven het aantal van twee fl. 25,00 meer dan voor de voorafgaan de is geheven. Forensenbelasting Voor woningen waarvan de gebruiker in een andere gemeente hoofdverblijf houdt bedraagt de belasting fl. 218,50 per woning. Wijziging legesverordening In verband met de invoering van het geregistreerd partnerschap is hiervoor in de legesverordening een tarief opgenomen. Het tarief is gelijk gesteld aan het tarief voor een huwelijk. - Maandag tot en met vrijdag van 10.00 - 16.30 uur fl. 325,00 op andere uren fl- 500,00 - Partnerschapboekje fl- 25,00 De jaarlijkse kerstboominzameling zal plaatsvinden op woensdag 7 janauri 1998. De kerstbomen kunnen worden ingeleverd: Tussen 13.15 en 14.15 uur op het parkeerterrein aan de Dampegheestlaan. Tussen 14.30 en 15.45 op het terrein van gemeentewerken aan de Hogeweg. Voor elke ingezamelde boom ontvangt men een versnapering. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om met behulp van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening jo. artikel 50, vijfde lid van de Woningwet medewerking te verlenen aan: - de bouw van een garagebedrijf met showroom gelegen op de hoek Rijksweg/Nieuwelaan, ten noorden van het perceel Rijksweg 127 (Gerton BV) te Limmen. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan en ligt met in gang van 5 januari 1998 gedurende twee weken voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage. Tijdens deze periode kunnen schriftelijk bedenkingen naar voren worden ge bracht bij burgemeester en wethouders van de gemeente Limmen, Zonnedauw 4, 1906 HA Limmen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 12