Adressen Limme m Commandant vrijwillige brandweer geëerd ik* Expositie pastels W Gelijkspel en winst voor Dimtronic Meervogels t Restaurant Gastronome in de ban van Montignac dieet X X YT fê&UcAtetc UITKIJKPOST - 7 JANUARI PAGINA 13' vmê, 't JliMM&i jbie De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Ummen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 u.) Heiioo: Drukkerij Uitkijkpost, Hoefsmid 5 (voor 16.30 u.) Bloedafname-avond P L I T I E 'SenicAtea Klaverjasdrive jeugdvisclub Afscheid Anja Bakker Conquista Bijeenkomst Vrienden van Vredeburg P ,#L I T l E Themamiddag ouder worden Bridge hervat Nieuwj aarsconcert Excelsior Schilder en tekencursussen Flessenactie en thema avond Uylenspieghels Frank van Ree in de Valbrug Oliebollen- kadertoernooi Open Huis CIB Inleveren kopij voor: LIMMEN - Op maandag 12 januari houdt het Rode Kruis weer een bloed afname-avond in de Burgerij van 18.15 tot 20.30 uur. Op dit moment zijn er ruim 500.000 donoren. Samen zorgen ze voor zo'n 800.000 donaties per jaar. Er is alleen één probleem: elk jaar stopt zo'n tien procent van de donors ermee. Bijvoor beeld omdat ze te oud worden om bloed te mogen geven, omdat ze zelf ziek zijn of omdat ze het na zoveel keer .welletjes vinden. Daar komt bij dat er steeds meer bloed nodig is voor hartoperaties, transplan taties, behandeling van kankerpatiën ten enzovoort. Om te zorgen dat er niet alleen nu, mdar ook straks voldoende bloed is, heeft het Rode Kruis elk jaar 50.000 nieuwe donors nodig. Een donor moet tenminste 18 jaar zijn en niet ouder dan 70. Verder moet de donor gezond zijn. Een donor mag geen bloedarmoede hebben en moet vrij zijn van virusinfecties die door bloed overdraagbaar zijn. Wie meer wil weten kan een kijkje nemen op een plaats waar bloed wordt afgenomen. Wie zich aan wil melden als donor kan dat doen bij E. Admiraal, tel. 072-5052391. 112 •Noord-Holland Noord 072- LIMMEN 5122222 LIMMEN - Op 30 december is er in een bedrijfspand aan de Rijksweg inge broken. Door het afbreken van een cilinder van een deur werd toegang ver schaft. Het gehele pand is doorzocht, maar er wordt niets vermist. De nieuwjaarsviering in Limmen ver liep rustig. De enige vernieling die werd geconstateerd was een vernielde straatnaampaal op de Vuurbaak. Verloren: een donkerbruine portemon nee. LIMMEN - Op zondag 11 houdt jeugdvisclub Samen jaarlijkse klaverjasdrive in LIMMEN - Op donderdag 8 januari neemt juffrouw Anja Bakker op feeste lijke wijze afscheid van de Sint Maar tenschool in Limmen. Per 1 januari is zij met pensioen gegaan. Anja is sinds oktober 1965 onafgebroken op dezelf de school werkzaam geweest (eerst Maria, toen de Dusselhoek en sinds 1995 de Sint Maarten). Nu de drukte van de kersttijd weer ach ter de rug is, nemen leerlingen, ouders en leerkrachten even extra tijd om juf frouw Anja in het zonnetje te zetten en haar te bedanken voor haar bijzondere inzet. „We kennen Anja als een stipte juf met een grootse taakopvating. De ontwikkeling van het lezen was bij haar in goede handen en schrijven een seri euze bezigheid. Volksdansen nam zij graag in haar lesprogramma op. On danks alle veranderingen in het onder wijs bleef haar aandacht primair uit gaan naar haar leerlingen," aldus direc teur Bloedjes. Het afscheid wordt 's middags met de kinderen in de zaal gevierd. Na schooltijd is er van 15.45 tot 17.00 uur een open receptie in de zaal waar ouders, oudleerlingen en belang stellenden in de gelegenheid zijn om Anja te bedanken en haar nog vele goede en gezonde jaren toe te wensen. Burgemeester E. Huisman (l) reikt het beeldje uit aan jubilerend commandant T. van den Kommer, (foto André Drescher) LIMMEN - „Iemand die al vele jaren zijn individuele belang opzij zet en de samenleving een dienst bewijst." Zo roemde burgemeester E. Huisman af gelopen vrijdag de commandant van de vrijwillige brandweer, Toon van den Kommer. Dit deed Huisman tijdens de nieuwjaarsreceptie die deze avond gehouden werd in het gemeentehuis van Limmen. Van den Kommer zet zich al gedurende 25 jaar in als commandant van de vrij willige brandweer in Limmen. En omdat vrijwillig niet hetzelfde betekent als vrijblijvend, wees Huisman daar nog eens extra op. „In feite is zijn vrijwillig heid een verplichting, die daardoor ook een grote invloed heeft op zijn gezins leven." Van den Kommer heeft volgens Huisman al die jaren zijn taak 'blij en gemotiveerd' uitgevoerd. „Het beschik baar zijn en hulp en bijstand bieden als mensen en bedrijven in nood zijn, waarbij het niet uitmaakt of er wel of geen slang wordt uitgerold," aldus Huisman. „Tegenwoordig moet je als brandweerorganisatie en zeker dus ook als commandant van alle markten thuis zijn." Huisman prees de wijze waarop Van den Kommer op de ontwikkelin gen heeft ingespeeld en daarmee het dorp veiligheid heeft geboden. Als zichtbare en tastbare blijk van waardering ontving de jubilerende brandweercommandant een beeldje. Daarop reiken vijf mensen op een hel lend vlak elkaar de helpende hand. Zijn echtgenote kreeg een prachtige bos bloemen. januari Beet de café De Lantaarn. Er kan per koppel of indivi dueel ingeschreven worden. Deelname kost f 3,50. Er zijn mooie prijzen te win nen. Tevens organiseert de club in het voor café het vlotbruggen. Voor een gulden kunt u een beurt van drie stoten doen. Na afloop van de klaverjasdrive is er een grote verloting. Het geheel is geor ganiseerd ten bate van de activiteiten van de jeugdvisclub. Het klaverjassen begint om 14.00 uur, inschrijving is voor die tijd. Vlotbrug gen en de verloting gaan de hele mid dag door, dus ook voor de laatkomers is er genoeg te beleven. LIMMEN - De Vereniging Vrienden van Vredeburg houdt op vrijdag 9 janu ari haar nieuwjaarsbijeenkomst. In de bovenzaal van Vredeburg is het dan van 17.00 tot 19.30 uur happy hour voor alle leden. De eerder aangekondigde wintersport avond die op deze datum plaats zou vinden, is hiermee komen te vervallen. De thema-avond 'Beleggen' op vrijdag 13 maart zal wel doorgaan. LIMMEN - De kinderwerkgroep van Conquista heeft deze zaterdag geen knutselactiviteit maar een echte bingo ochtend, compleet met prijzen. Deze ochtend is bedoeld voor kinderen van 4 tot 12 jaar en de entree is f 1,-. Tieners van 12 tot 16 kunnen op zater dag 10 januari naar hartelust compute ren, want er zijn weer verschillende computers met de allerleukste spellen. Van 19.00 tot 23.00 uur kunnen zij terecht in de tienerzaal. Op vrijdag 9 januari start voor tieners van 9 tot en met 13 jaar een nieuw project. Met een groep wordt een kunstwerk gemaakt van papier maché met het thema 'Move Your World'. Wat dat precies inhoudt wordt uitgelegd van 19.00 tot 20.30 uur. Op vrijdag 16 en 23 januari is het ver volg van dit project. De kosten zijn f 5,- per persoon. De kunstwerken die worden gemaakt worden in een grote plaats in Nederland (nog niet bekend waar) ten toongesteld naast het werk van 'echte' kunstenaars. De beste werken worden dan ook nog eens uitgebracht op ansichtkaart en verspreid door heel Nederland. De jongeren zijn dit weekend ook weer van de partij, op vrijdag en zaterdag van 20.30 tot 1.00 uur. Minimum leef tijd is 16 jaar. Op zondag is het weer familiedag, met activiteiten voor jong en oud. Conquista is dan open van 13.30 tot 17.30 uur. 112 •Noord-Holland Noord 072- 5122222 AKERSLOOT LIMMEN - De KBO afdeling Limmen houdt op 13 januari om 14.00 uur in de Burgerij een themamiddag voor 55- plussers met als onderwerp 'Ouder worden en de beperkingen'. Deken Braakman houdt een lezing over dit onderwerp en wil hier ook ziekten en sterven bij betrekken, zaal gaat om 13.30 uur open. De LIMMEN - Na de zeer geslaagde kerst drive hervat de bridgeclub van de SWOL op vrijdag 9 januari haar bijeen komsten. Het bestuur van de SWOL verzoekt degenen die verhinderd zijn, zich even af te melden. LIMMEN - In het gemeentehuis te Limmen vindt van 7 januari tot en met 3 maart de expositie 'Emoties in pastel' plaats door Lonia Rasink uit Alkmaar en Marjolein Grimbergen-Hoedjes uit Heerhugowaard. Lonia Rasink was als kind al met teke nen en schilderen bezig. Pas drie jaar geleden kwam zij ertoe om les te nemen van Ingeborg van Bleisum, die haar in aanraking bracht met pastel krijt. Het werk van Lonia bestaat uit landschappen, portretten en 'zieleroer- selen'. Het is vooral abstract werk, soms sober, soms in felle kleuren neer gezet, al naar gelang de emoties. Marjolijn Grimbergen-Hoedjes maakt eveneens pastels. Het zijn kleurige wer ken, zowel abstract als figuratief. Door de bijzondere manier waarop kleur en vorm zijn neergezet, komt de emotie tot uitdrukking. Het gemeentehuis is open op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur, behalve op vrijdagmiddag. Een van de werken die te zien zijn op de expositie 'Emoties in pastel'. LIMMEN - Op zaterdag 10 januari houdt Muziekvereniging Excelsior haar jaarlijks nieuwjaarsconcert in Dansschool Two Step, aanvang 20.00 uur. De entree is gratis en de zaal is om 19.30 uur open. U kunt deze avond luisteren en genie ten van het opleidingsorkest onder lei ding van Ester Hoek, dat enkele nieu we muziekstukken die de afgelopen tijd zijn ingestudeerd zal spelen. Degenen die op 8 november het jubi leumconcert van de drumband gemist hebben, kunnen nu beluisteren wat ze toen speelden, want ook zij zijn deze avond aanwezig met instructeur Ha rold Versteege. Ook de harmonie met dirigent Cock van de Molen zal herkenbare melo dieën van het Weens nieuwjaarsconcert laten horen, zoals de Tritsch-tratsch Polka, Donder en Bliksem, het zigeu nerkoor, de Radetskimars en daarnaast ook enkele nieuwe werken. BAKKUM - Op maandag 26 januari en dinsdag 3 februari starten er bij Perspectief twee opstap-cursussen voor nieuwe leden die kennis willen maken met diverse schilder- en tekentechnie ken. In de cursussen wordt aandacht be steed aan tekenen, aquarel en olieverf. Het gaat om zes lessen per techniek (in totaal dus achttien lessen) die worden gegeven door professionele docenten in Ateliers De Duinrand, Van Olden- barneveldtweg 37 in Bakkum. De lessen op maandag zijn van 20.00 tot 22.00 uur en op dinsdag van 9.30 tot 11.30 uur. Aanmelden kan bij Marian Smulders, tel. 0251-657667. AKERSLOOT - Op 29 december is in een personenauto die geparkeerd stond op het terrein van het motel inge broken. Er zijn een hoeveelheid kle ding en een fototoestel gestolen. Óp de Geesterweg, bij de verkeerssluis tussen de Crimpen en de Noord, verl oor de bestuurder Van een personen auto de macht over het stuur en botste tegen een verkeersbord aan. Vervol gens kwam hij in de berm van de Geesterweg tot stilstand. Op 1 januari, in de nieuwjaarsochtend, werd bij een wonjng aan de Cho- pinstraat een stenen dorpel vernield. Met een gedeelte van deze dorpel werd geprobeerd een ruit te vernielen. Bij een afgebroken boerderij aan de Pontweg Nóord werd een hoeveelheid houtafval in de brand gestoken. Op 2 januari werd er in een woning aan de Kerkemeer ingebroken. Toegang tot de woning werd verschaft door een keukenraam te forceren. De gehele woning werd doorzocht maar er wordt niets vermist. Op 3 januari is er in een bedrijfspand aan de Molenlei ingebroken. Door een raam te forceren kwam men binnen op de benedenverdieping van het pand. Het kantoorgedeelte werd doorzocht, maar tot op heden wordt er niets ver mist. Ook probeerde men met behulp van een ladder in te breken in de bovenverdieping, maar dit is bij een poging gebleven. LIMMEN - Carnavalsvereniging De Uylenspieghels houdt zaterdag 10 en 17 januari de overbekende flessenactie ten bate van het jubileumjaar. Met de opbrengst kan het jubileum hopelijk groots gevierd worden. Net als voorgaande jaren wordt één kant van het dorp per dag gedaan. Voorafgaande aan de actie krijgt u een envelop in de bus met daarin een plas tic tasje om de lege flessen in te doen (natuurlijk zijn lege kratten ook van harte welkom) en een brief waarin de exacte datum staat. Vanaf 9.00 uur zullen prins en leden van de raad in touw zijn om bij ieder een langs te gaan om de lege flessen op te halen. Rubber en tupperware Op 24 januari is het dan weer tijd voor een feestje. Dan houden -Do «Uylen- spieghels in de Burgerij hun onvervalst knalgekke thema-avond, met als titel 'Rubber- en Tupperware'. Dit staat los van het jaarthema 'Gorteldonk in de reclame', zodat niemand met zijn kos tuums in de problemen komt. De avond begint om 21.00 uur en de bedoeling is dat iedereen lekker gek uitgedost naar de Burgerij komt. De toegang voor leden is gratis, niet-leden kunnen aan de deur toegang krijgen door donateur te worden. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Midden weg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26A, dinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiioo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogeweg 73, tel. 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tele foon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. Sector Welzijn Voor bijstandsaanvragen en gehandi captenvoorzieningen kunt u terecht (na het maken van een telefonische af spraak) op maandag, woensdag en don derdag van 9.00 tot 12.30 uur. Indicatiecommissie Verzoeken om opname in een bejaar denhuis kunt u indienen bij de Indica tiecommissie Bejaardenoorden, p/a Sector Welzijn, Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Burgemeester en wethouders Te spreken na telefonische afspraak. Spreekuur wethouders dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur, zij-ingang gemeen tehuis. UITGEEST - Pychiater Frank van Ree, voorvechter tegen misstanden in de psychiatrie, die in de jaren '60 en '70 de gevestigde orde schokte met drug- sexperrimenten en andere 'linkse' acties, komt naar Boerderij de Valbrug op zondag 11 januari. Hij houdt dan een lezing over 'Omgaan met verlies'. Een mens kan van alles verliezen: jeugd, bezittingen, status, maatschappe lijke positie, werk, idealen, vaderland, lichaamsdelen, gezondheid, huisdier, tijd. Maar het verlies van een mens stelt alle andere verliezen in de schaduw. Om hiermee te kunnen omgaan is het van onschatbare waarde dat mensen een sociaal netwerk om zich heen heb ben. Aanvang van de lezing is om 14.30 uur. Reservering vooraf is noodzakelijk en kan op tel. 0251-312166. AKERSLOOT - Biljarter S. Velthoven is er afgelopen weekend in geslaagd het tweede Oliebollen-kadertoernooi in biljartcentrum De Vriendschap op zijn naam te schrijven. In een spannende finale wist hij de jeugdige Jeroen Been tjes uit Heemskerk te verslaan. Het toernooi dat in twee poules van zes spe lers werd afgewerkt was zeer geslaagd. Veel publieke belangstelling en een gezellige sfeer kenmerkten dit toer nooi, waaraan twaalf spelers meede den. Het algemeen toernooigemiddelde was dit jaar 14.82 een verbetering ten opzichte van vorig jaar toen het alge meen moyenne 12.81 was. De hoogste serie werd gescoord door Piet Liefting uit Castricum met 152 caramboles. De moyennes die in de poules werden ges coord: Poule 1:1. J. Beentjes 29.41, 2. J. Duivenvoorde 14.92,3. J. Bleeker 13.66, 4. P. vd Geest 12.86,5. J. Veldt 7.19 en 6. R. Overdijk 9.54. Poule 2:1. S. Velthoven 11.36, 2. Ripke 10.67, 3. P. Jongert 15.63, 4. C. v. Hooff 12.57, 5. J. Visser 10.18 en 6. P. Liefting 14.69. Hoogste serie was van J. Beentjes met 130 caramboles. LIMMEN - Op zondag 11 januari houdt het Centrum Voor Inspannings begeleiding (CIB) open huis tussen 14.00 en 17.00 uur. Het CIB is gevestigd binnen De Voetel tennis-, squash- en fitnesscentrum en is een centrum voor persoonlijke training en trainingsaan passing. Dit gebeurt onder begeleiding van de in de Verenigde Staten afgestu deerde inspanningsfysiologe Celine Neefkes. Omdat alle trainingsprogramma^ op maat worden voorgeschreven wordt er gestart op het eigen niveau. Het CIB werkt voor iedereen die zijn algemene conditie beter in balans wil brengen en verbeteren, maar ook voor degenen die na een geslaagde revalidatie hun ni veau verder willen verhogen (rug-, knie-, heup- en schouderklachten). Ook mensen met overgewicht, 50-plus- sers die ouderdomsverschijnselen wil len terugdringen of zolang mogelijk willen uitstellen en (top)sporters die ondersteuning en balans zoeken ter verbetering van de prestaties kunnen terecht. Ook sportmassage en advies over blessurepreventie worden ver zorgd. Voor een afspraak of meer infor matie kunt u bellen met 0251-655812 of 072-5051862. Het CIB is te vinden aan de Kapelweg 10. AKERSLOOT - De heren senioren 1 van grote concurrent Fortissimo, twee de op de ranglijst, hebben na een span- nendè en op het eind zelfs chaotische ^wedstrijd Meervogels een gelijkspel toe moeten staan. De lange afstand-schutters van Fortissi mo gaven de eerste helft problemen voor Meervogels en kwamen halverwe ge de eerste helft op 9-4. De vele tijd- straffen aan beide zijden werden door Meervogels beter benut. Johan Martlesius gaf driemaal achtereen de Fortissimo-keeper het nakijken. Rust stand was 13-12 voor Fortissimo. Direct na rust kwam de gelijkmaker van William Kerssens. Meervogels- doelman Cees Wevers stopt in die fase een strafworp, waarna na een hattrick van Jacco Kerssens de stand 14-17 werd voor Meervogels. De Meervogels-doel- man had de pech dat enige schoten van richting werden veranderd en dat ze de tegenstander weer op gelijke hoogte kwam. In de eindfase kwamen beide teams door tijdstraffen niet echt meer aan handballen toe. De eindstand 20-20 stemde achteraf iedereen tevreden. De dames BI die spelen in de Noord- West regio wonnen van VI met. 1L8. Beide teams waren in de beginfase aan vallend zwak en pas in de achtste minuut scoorden de gasten 0-1. Annemiek Verduin en Sanne Boots scoorden beiden een vanuit de hoeken 2-1. Een hattrick van Marieke Veldt zorgde voor een 5-4 ruststand. Ook in de tweede helft gaf VZV zich niet gauw gewonnen. Lindsay van der Eng zette Meervogels tweemaal op voorsprong. In de eindfase speelde het hardwerken de team sterk en won verdiend. Op vrijdag 9 januari is er weer een kla verjasdrive in de handbalkantine aan de Boschweg te Akersloot. De kantine is om 19.30 uur open en vanaf die tijd kan men inschrijven voor deelname. Opgeven kan ook eerder bij Jan Hollenberg tel. 0251-310182. De drive is om 23.15 uur afgelopen. Komende maandag staan bij Restaurant Gastronome de tafels gedekt voor Montignac. LIMMEN - Restaurant Gastronome, altijd bij de tijd en alert op nieuw ont wikkelingen, gaat ook in 1998 mee in de vaart der volkeren en dat betekent 'Montignaccen'. De komende zes we ken staat er op maandag een driegan gen Montignac-maaltijd op het menu, voor f 32,50 per couvert. Eigenaar Harald van Rees verdiepte zich in de methode Montignac, om eventuele vragen van zijn gasten zo goed mogelijk te kunnen beantwoor den. „De methode Montignac is geen dieet, maar een manier van leven die gebaseerd is op het bewust omgaan met voeding. Eigenlijk is het zo dat wij onze menukaart helemaal niet hoeven aan te passen aan de methode Montignac. Het gaat eigenlijk alleen om de samenstel ling van het menu, dat is essentieel." Voor chefkok Erik de Groot vindt Van Rees het een uitdaging. „Want de kunst is om je creativiteit juist niet verloren te laten gaan door deze trend. Het is juist stimulerend en leuk om bewust bezig te zijn met wat je je gasten voor zet." Van Rees vat de strakke regels van Montignac eventjes kort samen. „Niet van veel, maar van verkeerd eten word je dik. Vetten en koolhydraten moet je uit elkaar houden, en alleen vetten gebruiken die goed zijn voor het lichaam, bijvoorbeeld vis, gevogelte en olijfolie. Verder bruin of vezelrijk voed sel gebruiken en onderscheid maken tussen 'slechte' en 'goede' koolhydra ten. Kortom, bewust worden van wat je eet." In de praktijk komt dat neer op het vol gende. Minder goed is bijvoorbeeld het eten van aardappels, bepaalde soorten rijst, meelpasta's, wit brood, suiker en suikerprodukten, gedistilleerde drank, koekjes, slagroom, blikvruchten, wortel en banaan. Wel goed zijn rood fruit, eieren, volkoren pasta's, crème fraïche, ganzenlever, de meeste soorten vlees, boter, kwark, paddestoelen, wijn, voor al de rode. „Het is voor ons een uitdaging en een nieuwe dimensie om voor onze gasten op een culinaire én verantwoorde ma nier te mogen koken. Mocht het Mon- tignac-menu aanslaan, dan komt er zeker een vervolg op, en dan a al carte," zo belooft Van Rees.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 13