S wmÉ^% •JU LEES K UITKIJKPOST ^Limmen /- rsutft m ^Akersloot) M 1 Kandidaten Vrije Lijst Akersloot (Egmond^) Cheque voor De Alk Cursus 'De zorg de baas' Gitaarconcerten bij Stichting Alhambra Amsterdamse School Nieuw project HVE In de put, uit de put PAGINA 12 UITKIJKPOST-21 JANUARI Mogen wij ons even voorstellen. Kandidaten Op nummer 1 van de lijst van VVD- Limmen staat Fred R. de Haan, 48 jaar, gehuwd, twee zoons. Werkzaam bij de provincie Noord-Holland in Haarlem. Actief in de gemeentepolitiek, reeds raadslid van 1986 tot en met 1994. Daarnaast bestuurslid van de SKJL. Bijzondere interesse: overheidsfinanciën, sport, welzijn en bestuurlijke ontwikke lingen. 2. José Nuijens-van den Berg, 42 jaar, gehuwd en moeder van een dochter en een zoon. Daarnaast belast met de uitvoering van administratieve werkzaamheden bin nen het eigen bedrijf. Op politiek gebied ervaring opgedaan in de gemeenteraads periode 1990-1994. In het algemeen bestuurlijke ervaring vanwege deelname bestuur bibliotheek (1990-1994) en uitoe fenen secretariaat medezeggenschapsraad basisschool (1994-1997). Politieke belangstelling voor economische zaken, ruimtelijke ordening, milieu en bestuurlij ke ontwikkelingen. 3. Fred van Wieringen, 58 jaar, gehuwd, twee kinderen en kleinzoon. Tot voor kort werkzaam als internationaal projectma nager bij een Amerikaanse geneesmidde lenfabrikant. Maatschappelijk actief als voorzitter van de regionale afdeling van Veilig Verkeer Nederland (VVN). Belangrijkste hobby's: veel lezen, wande len en een stevig partijtje tennis. Politieke interesse-gebieden zijn algemene politiek (het proces van samenvoeging), ruimtelij ke ordening (huisvesting, bedrijvenloca- ties en verkeer en vervoer). 4. Robin Rommel, 22 jaar, student bio chemie aan de Hoge School Alkmaar, de benjamin op de VVD-lijst. Sinds 1996 actief lid van de VVD-Limmen en deelne mer stuurgroep jongeren Kamercentrale Den Helder. Bestuurlijke ervaring opge daan binnen de medezeggenschapsraad van de Hogeschool en als redacteur stu dentenkrant. Naast het volgen van diverse interne VVD-cursussen ook actief als schaakinstructeur bij schaakvereniging Vredeburg. Politieke interesse: algemene politiek, jeugd- en jongerenwerk, milieu en sociale zaken. 5. Pim Droomer, 65 jaar, gehuwd, drie dochters en vijf kleinkinderen. Voorheen directeur/eigenaar assurantie-financie ringskantoor alsmede in- en verkoop onroerend goed. Momenteel medebe stuurslid van de Patiënten Advies Raad van het MCA te Alkmaar. Maatschap pelijk actief als vrijwilliger Astma Fonds en deelnemer organisatie van rookvrije activiteiten. Belangstelling voor ouderen beleid, onderwijs, volksgezondheid, emancipatie, cultuur, sport en recreatie. Hobby: fotografie. Herke van Beek, 40 jaar, gehuwd, een kind. Werkzaam als directeur Montessori school te Beverwijk. Daarnaast maat schappelijk actief als redacteur/presenta tor bij radio Beverwijk. Interesse: algeme ne politiek, cultuur, media, jeugd- en jon gerenwerk, onderwijs, sport en recreatie. Kandidaten Lijsttrekker is Joke Mooy (foto), 42 jaar, gehuwd en moeder van twee kinde ren. Zij is recentelijk afgestudeerd aan de Universiteit van Maastricht in Verplegingswetenschap. Sinds 1988 is zij lid van de schaduwfractie en sinds 1993 voorzitter van het bestuur. Mede als voor bereiding op het lijsttrekkerschap is zij vanaf begin 1997 vervangend commissie lid. Joke wil zich vooral inzetten voor par ticipatie van de burger en openheid van bestuur. 2. Will Maréchal-Goossens, 51 jaar, gehuwd, twee kinderen. Zij is van beroep verpleegkundige en oefent dit beroep al 25 jaar uit in de psychiatrie. Will is voor zitter van het Wereldwinkel-bestuur en van de Stichting Damland (vogelopvang in Bergen). Zij zit sinds 1987 in de gemeenteraad voor de PvdA waar zij zich als generalist heeft gemanifesteerd met als uitgangspunt eerlijk delen. 3. Wally Admiraal, 43 jaar en vader van een zoon. Hij is 25 jaar werkzaam hij de technische dienst van de Hoogovens. Sinds 2 jaar is hij actief als schaduwfrac- tielid en is hij vooral geïnteresseerd in ruimtelijke ordening en welzijn. 4. Inge Mooij, 33 jaar, gehuwd en twee kinderen. Zij is van beroep management assistente in het bedrijfsleven en maakt sinds twee jaar deel uit van de schaduw fractie van de PvdA. Zij is vooral geïnte resseerd in bestuurs- en beleidszaken en is dan ook nauw betrokken geweest bij de totstandkoming van het verkiezingspro gramma. 5. Harry Snijder, 49 jaar, gehuwd, twee kinderen, is van beroep verpleegkundig manager in de oudcrenpsychiatrie. Harry is actief in de gemeentepolitiek sinds 1980 en van 1987 tot 1994 gemeente raadslid geweest, waarvan de laatste vier jaar wethouder. Zijn belangrijkste interes ses zijn volkshuisvesting, onderwijs, jeugd- en ouderenzorg, welzijn en cultuur. Hij is maatschappelijk actief als penning meester van de openbare bibliotheek van Limmen en lid van de klachtencommissie van de KOVL (kinderdagverblijf Limmen). 6. Hans Min, 30 jaar, gehuwd, vader van twee kinderen en van beroep timmerman. Hij houdt zich ruim negen jaar intensief bezig met de gemeentepolitiek, waarvan acht jaar als secretaris van het bestuur van de PvdA Limmen. Zijn interesse gaat uit naar milieubeleid en duurzaam wonen en kwerken. Hans is hiernaast actief als vrij williger bij de Scouting en de Wereldwinkel. 7. Bert van Langerak, 61, jaar, gehuwd, was werkzaam als ambtenaar bij de gemeentelijke dienst Volkshuisvesting te Amsterdam. Hij maakt al enige jaren gebruik van de vut-rcgcling. Hij houdt zich al tien jaar bezig met de gemeente politiek waarvan de laatste vier jaar als vice-voorzitter van het bestuur van de PvdA Limmen. Kandidaten CDA CHRISTEN DEMOCRATISCH APPÈL 1. Henk Dekker, Westerweg 26, bedrijfs adviseur MKB-Nederland, 48 jaar, secre taris CDA Limmen. 2. Arie van Noord (Foto), 't Kieftenland 36, heemraad waterschap 't Lange Rond, 64 jaar, fractievoorzitter CDA Limmen. 3. Wim Swart, Visweg 8, eigenaar auto matiseringsbedrijf Secom, 53 jaar. 4. John Groot, Molenweg 43, technisch medewerker, .40 jaar, penningmeester CDA Limmen en medezeggenschapsraad Pax Christischool. 5. Monique Wong, Vaartkant 26, beleids medewerkster Welzijn gemeente Langedijk, 31 jaar, bestuurslid CDA. 6. Jan Wokke, Van Alkemadelaan 8, register-accountant KPMG Alkmaar, 33 jaar, bestuurslid CDA Limmen. 7. Huub Kramer, Rijksweg 176, tech nisch medewerker, 56 jaar, voorzitter Culturele Raad Limmen. 8. Tonia van der Steen, Achterweg 29, meewerkend agrarisch onderneemster/ part-time röntgenlaborante, 45 jaar, bestuurslid WLTO, lid rk-werkgroep gezinsvieringen. 9. Niek Bakker, Kerkweg 32, gepensio neerd leraar Engels, 62 jaar, secretaris/ penningmeester begrafenisvereniging. 10. Matthé Admiraal, Du Peyroulaan 9, vestigingsleider accountantskantoor Deloitte Touche, Beverwijk, 53 jaar, penningmeester rk parochiebestuur. 11. Arie de Jonge, Vaartkant 28, gepen sioneerd schooldirecteur, 71 jaar. 12. Hans Tops, Van Alkemadelaan 12, .consulent bakkerijopleidingen, 51 jaar, lid rk parochiebestuur. 13. Kees Pepping, Vredeburglaan 52, veehouder, 60 jaar, vice-voorzitter Landinrichtingscomissie, lid Raad van Toezicht Rabobank. 14. Jan Rijs, 't Kieftenland 48, gepensio neerd leraar, 64 jaar, voorzitter rk gemengd koor. Kandidaten Limmer Gemeenschap 7. Nico Bult, 25 jaar, assistent-accoun tant, lid voetbal/tennis, tevens jeugdleider, belangstelling voor financiën en sport. 8. Nico Keyzer, 43 jaar, circa twee jaar raadslid, afdelings-hoofd medisch kleu terdagverblijf, bestuurslid bibliotheek, belangstelling voor welzijnszaken jeugd werk en onderwijs. 9. Jan de Graaf, 42 jaar, vier jaar raadslid, accountant RA, lid ijsclub en schaakver eniging, lid algemeen bestuur van de GTD Li/Ak, lid algemeen bestuur bestuursacademie NH, belangstelling voor financiën. De tiende tot en met de tweeëntwintigste plaats worden bezet door Willem Laan, Jan Snijdewind, Henk Nuyens, Henny Pepping-Nuyens, Annemarie Legdeur- Bult, An van Bleisem-Ahling, Bert van Diermen, Theo Nijman, Perry Meijer, Loek Rijs jr, Han Out, Thea Adrichem- Baas en Gerrit Hartog. Op deze lijst treft u niet meer de naam aan van Ber Hes. Na vier jaar raadslid en vier jaar wethouder, geeft hij er de voorkeur aan plaats te nemen in het bestuur en de achterban van de Limmer Gemeenschap. Op deze plaats zal hij actief en een aan spreekpunt blijven voor de Limmer Gemeenschap. Kandidatenlijst I. Lijsttrekker is Gerda Kuyper- Bruschke, 56 jaar, twaalf jaar raadslid, 23 jaar werkzaafn in de thuiszorg, toneelver eniging, plattelandsvrouwen, bestuurslid van de SWOL, lid algemeen bestuur recreatieschap, belangstelling voor wel zijn en sociale zaken. 2. Kees Rood, 40 jaar, vier jaar wethou der, bedrijfskundig adviseur, veel ervaring op gebied van pers.ver/georganiseerd overleg en medezeggenschapsraden, belangstelling voor personeel, financiën en ruimtelijke ordening. 3. Gerard Min, 41 jaar, vier jaar raadslid, fotograaf en grafisch ontwerper, directeur van twee fotostudio's, lid van de BGL, lid aandeelhoudersvergadering van het gas bedrijf, belangstelling voor economische zaken en ruimtelijke ordening. 4. Rob Schijf, 47 jaar, vier jaar raadslid, ambtenaar gemeente Heemskerk in een bestuurlijk ondersteunende functie, bestuursfunctie bij de rk parochie, lid algemeen bestuur SNK, belangstelling voor algemene en bestuurlijke zaken. 5. Ruud Freriks, 44 jaar, voorzitter LG- fractievergadering, jurist, (letsel)schade- regelaar, ervaring op het gebied van jpugd- en jongerenwerk, belangstelling voor algemene en bestuurszaken. 6. Otto Bruschke, 46 jaar, circa zes jaar raadslid, elektricien, voorzitter Stichting Dorpshart, bestuurslid Springbokken, lid toneel- en carnavalsvereniging, belang stelling voor verenigingsleven en ruimte lijke ordening. Nelly Heijenga-van Geest, 59 jaar, lerares textiele werkvormen, raadslid sinds 1984; bestuurslid Vuilverbranding Alkmaar; bestuurslid Samenwerkingsverband Noord-Kennemerland. 1. Kick Ruijter, 58 jaar, is de laatste vier jaar wethouder. In de komende periode zal de overgang in een andere gemeente plaatsvinden. Hij zal zich inspannen om de belangen van Akersloot hierbij veilig te stellen. 2. Jan Jonker, 53 jaar, register-loods, medeoprichter loodsengilde Amsterdam/- IJmond; was vice-voorzitter Vereniging de Nederlandse Loods, voorzitter afd. IJ mond, manager Operaties Loodswezen Nederland bv; docent opleiding register- loods; voorzitter blaaskapel. 3. Eric Kippersluis, 53 jaar, ondernemer, was voorzitter lokale radio-omroep OSU. 4. Martin Sluijter, 64 jaar, projectleider milieu prov. Noord-Holland, was meer dan 25 jaar bedrijfsleider/manager aanne mingsbedrijven. 5. Fopko Antoons, 58 jaar, directeur assurantie/makelaarsbedrijf, mede oprichter tennisvereniging Akersloot, was voorzitter stichting sporthal De Lelie. 6. Els Tollenaar, 45 jaar, directie-secreta resse, secretaris toneelvereniging, was penningmeester peuterspeelzaal, lid ouderraad Rembrandtschool. 7. Adriaan van Liempt, account manager technische handelsonderneming, penningmeester VVD, voorzitter Dutch Plastic/Rubber Association, voorzitter kegelclub en een beleggingsclub, secreta ris Lions, was voorzitter van de Alkmaarse Roei- en Zeilvereniging. 8. Henny Kippersluis-Struijf, 53 jaar, administratief medewerkster, was •voorzit ter van de Plattelandsvrouwen in Akersloot. 9. Rob Mol, 53 jaar, directeur pr van een verzekeringsgroep, was directeur van financieel/economisch pr-bureau en direc teur Fokker. 10. Henk Westers, 71 jaar, professor scheepsbouwkunde in ruste, was voorzit ter VVD en wethouder. Kandidaten CDA CHRISTEN DEMOCRATISCH APPÈL 7. Wim van Vliet, 66 jaar, is agrarisch loonwerker, dit is een dienstverlenend beroep. Daarnaast heeft hij een veehou- dersbedrijf. Vanuit deze beroepen heeft hij een kritische kijk op het milieu en de groene gebieden in Akersloot. 8. Bert de Jong, 50 jaar, is sinds 1973 met veel plezier woonachtig in Akersloot, getrouwd, 3 kinderen. Werkzaam bij Coopers Lybrand NV accountants te Alkmaar, als supervisorcontroleleider bij uiteenlopende cliënten in midden- en kleinbedrijf, zowel in de profit als non- profitsector. Gemeente-raadslid van 1982- 1990 en december 1992 tot heden, de laat ste vier jaar als fractievoorzitter. 'Hart voor Akersloot, nu en in de toe komst' is het motto van het verkiezings programma van de Kiesvereniging Vrije Lijst Akersloot. De kandidatenlijst ziet er als volgt uit: 1. Wim Veldt (55), 2. Simon Kaandorp (59), 3. Kees Hollenberg (42), 4. Hans Andriessen (60), 5. Paul van Wees (31), 6. Ton Smit (62), 7. Marian Bleijendaal (37), 8. Koos de Groot (59), 9. To Leijen (61). Veldt, Kaandorp, Hollenberg en Smit vormen thans de fractie in de raad van Akersloot na het verkiezingssucces in 1994. Met ruim 34 procent van de stem men werd VLA toen de «grootste partij in Akersloot. Overigens is bij VLA niet uitsluitend de lijstvolgorde bepalend vooreen zetel in de raad. Sedert de oprichting in 1966 han teert de partij de stelregel, dat de kandida ten met de meeste stemmen de raadszetels zullen innemen. Kandidaten 2. Maria Overtoom, 47 jaar, is scho- lingsconsulente bij het CDA Steenkamp Instituut, trainster binnen de volwassen educatie. Zet zich in voor woon- en ont moetingsmogelijkheden voor Akersloters. 3. Wil Zoon-Pepping, 41 jaar, is adminis tratief medewerkster, sinds mei 1997 deel uitmakend van het CDA-bestuur. Nooit geweten dat politiek zo leuk kan zijn. Heeft 3 kinderen in de leeftijd van 13, 16 en 18 jaar. Het is daarom dat zij zich spe ciaal voor de jeugd wil inzetten, zodat zij een eigen honk hebben, waar zij gezellig met elkaar om kunnen gaan. Uiteraard hebben de andere dorpszaken ook haar belangstelling, zoals de woningbouw. 4. Theo Krom, 41 jaar, is geboren Akersloter, getrouwd, 2 kinderen, 6 en 8 jaar. Werkzaam bij Karlshamns BV Zaandijk als werkvoorbereider-plannen- Sinds voorjaar '97 toegetreden als lid van bestuur CDA. Actief als jeugdleider bin nen de sport. Zijn aandachtspunt is ruim te voor de jeugd binnen de gemeente. 5. Coby Schagen-Krom, 53 jaar, is docente naaldvakken, penningmeester kringloopwinkel Doorstroom t.b.v. pro jecten in Oeganda en secretaris van het CDA. Zet zich in om waardevolle voor zieningen in ons dorp tot stand te brengen, denkend aan Filmliga, belangen buiten landse vrouwen, openbare voorzieningen gehandicapten. 6. Jan Buur, 59 jaar, is een rasechte Akersloter, werkzaam in de brandbeveili ging. Hij heeft 33 jaar het belang van de gemeente gediend als vrijwilliger bij de brandweer, waarvan 25 jaar in de leiding. Hij staat voor veiligheid in het dorp, met een eigen korps en een goede brandweer garage. Zet zich in voor meer eenslui dendheid en samenwerking in de raad, samen sterk voor onze gemeente. 1. Jan Stam (1956, Egmond aan Zee). Beroep: vakbondsbestuurder bij de Algemene Onderwijs Bond. Raadslid voor de PvdA vanaf 1983 en wethouder in de periode 1987-1991. Vanaf 1992 alleen als bestuurslid voor de afdeling actief en sinds mei '97 weer raadslid. Heeft meegewerkt aan de oprichting van Stichting Jongerenwerk Egmond en was bestuurslid (voorzitter tot januari 1998). Bestuurslid Bejaardenhuis Agnes. Belangstelling binnen het politieke vlak: volkshuisvesting en ruimtelijke ordening. Getrouwd, vader van drie kinderen. 2. Karin Kindt (1947, Amsterdam). Beroep: leerkracht basisonderwijs in Noord-Beemster. Van 1975 tot 1992 werkzaam geweest bij het basisonderwijs in de gemeente Egmond. Van 1982 tot 1990 bestuurslid (voorzitter) bibliotheek Egmond. Meegewerkt aan opstarten kin derdagverblijf Egmond. Bestuurslid Stichting Jongerenwerk Egmond. Vanaf 1977 bestuurslid van, dan wel actief voor de PvdA, afdeling Egmond. Sinds mei 1997 raadslid. Politieke interesses: open bare werken en welzijn. Redelijk bemoei zuchtig. Moeder van vier kinderen, samenwonend. 3. Bert de Leeuw 1946). Beroep: labora toriumassistent bij de Universiteit van Amsterdam. Raadslid sinds 1990, in deze periodes aan alle terreinen van het gemeentelijk bestuur deelgenomen. Heeft belangstelling voor alle facetten van de gemeentelijke politiek. Voorkeur voor de financiële kant van de zaak. Heeft veel affiniteibmet sport, met voetballen als uit schieter. Getrouwd, vader van twee kinde ren. 4. Poop Wiegers (1944, Laren). Beroep: directeur basisschool te Egmond aan Zee. Voorzitter Woningbouwvereniging Egmond. Tot juli 1997 bestuurslid Stichting Jongerenwerk Egmond. Actief in diverse dorpsgerichte activiteiten. Fervent zeezei ler en zeevisser, voor de Egmondse poli tiek stelt hij zijn wereldreis uit. Getrouwd, vader van vier kinderen, trotse grootvader van vijf kleinkinderen. 5. Hilde Zwaan-Leeuwrik (1951, Castricum). Beroep: arbeids/bezigheids- therapeute. Actief lid varr de PvdA. Is vanwege haar specifieke deskundigheid geïnteresseerd in algemeen maatschappe lijke vraagstukken, met de nadruk op de jeugd. Getrouwd, moeder van twee kinde ren. 6. Hesmi Sougir (1957, Sousse Tunesië), Beroep: huisschilder. Actief PvdA, afd. Egmond en is sedert 1994 bestuurslid. Zijn streven is om de Egmondse bevol king actiever te betrekken bij de gemeen tepolitiek. Hij wil meer aandacht voor het wel en wee van het toerisme en zet zich daarvoor in. Daarbij gaat het hem vooral om de verbetering van de verblijfsaccom- modatie en de parkeerproblematiek. Kweekt allerlei soorten pompoenen in het duin en wil eigenlijk een nieuwe soort maken (geen kloon dus). Is actief zeevis ser. Getrouwd, vader van twee kinderen. De plaatsen 7 tot en met 21 worden bezet door Dennis Loo, Ineke Braak-van Kasteel, Dick Smit, Wouter Lofström, Rob Smit, Ben Braak, Ans Zwart- Wentink, Johan van Dijk, Leo Visser, Arie Zwart, Janny Stam-Janson, Jan Zwart, Jan Aalders, Kees de Graaf en Jan Stam. ALKMAAR - Afgelopen donderdag is door de Sóroptimistclub Alkmaar" en omstreken, een serviceclub voor wer kende vrouwen uit diverse beroepen, een cheque van f 4.700,- overhandigd aan de leerlingen van De Alk, een school voor zeer moeilijk lerende kin deren in Alkmaar. Het geld zal worden gebruikt om materialen aan te schaffen voor het onlangs geopende nieuwe peuterspeelplein van deze school. Het geld is bijeengebracht met een theatervoorstelling door theatergroep Impuls uit Gouda en de muziekgroep Stramusica. Beide groepen bestaan uit verstandelijk gehandicapten. Tevens hebben diverse sponsors een geldelijke bijdrage geleverd. ALKMAAR - Zorgt u ook elke dag voor uw zieke partner? Kunt u ook zo moeilijk nee zeggen als uw zieke broer of zus een beroep op u'doet? Vindt u het ook heel normaal dat u elke dag voor uw zieke buurman kookt? Steeds meer mensen nemen een deel van de zorg voor een naaste op hun schouders. Mantelzorg wordt deze vorm van hulp genoemd. Om mantel- zorgers een steuntje in de rug te bieden organiseert Regionale Thuiszorg in samenwerking met Vrouwencentrum Marianne de cursus 'De zorg de baas'. De cursus leert u omgaan met de extra belasting die het verzorgen van een naaste met zich meebrengt. Hoe u alles regelt zonder er zelf aan onder door te gaan. Waar u hulp kunt vinden als dat nodig is. Ook hoe u om kunt gaan met de spanning in uw eigen gezin of het huishouden waar u hulp biedt. De cursus bestaat uit vijf bijeenkom sten van twee uur. De cursus wordt gegeven in samenwerking met Vrou wencentrum Marianne en start op don derdagmiddag 5 maart in Heerhugo- waard, Callistolaan 2. Voor meer infor matie en aanmelden kunt u terecht bij Vrouwencentrum Marianne, telefoon: 072-5742868. ALKMAAR - Stichting Alhambra or ganiseert voor de zevende keer een serie rond de gitaar om jonge gitaarso listen de kans te geven podiumervaring op te doen. De concerten vinden plaats in de sfeervolle entourage van De Vigilantie aan het Verdronkenoord 45 te Alkmaar. Het gezelschap dat dit seizoen bij Alhambra optreedt, van de zeer klas sieke georiënteerde solisten als Irene Kalisvaart en Stefan Gerritsen tot en met de jazzmusici Ben de Bruijn en Ben Janssen, kan als zeer veelzijdig gekenschetst worden. Zaterdag 24 januari opent Stichting Alhambra haar gitaarserie met een concert door twee jonge Nederlandse talenten, Irene Kalisvaart en Stefan Gerritsen. De toegangsprijzen zijn f 12,50 en f 10,-, abonnementen kosten f 45,-. Reserveren kan op tel. 072- 5335462. Gereserveerde kaarten die nen voor 20.00 uur te worden opge haald bij De Vigilantie. ALKMAAR - Op vrijdag 23 januari om 20.00 uur houdt de Volksuniver siteit Alkmaar in de Vrijheidskerk aan de Hobbemalaan 2a te Alkmaar een avond over de Amsterdamse School. De lezing wordt gegeven door kunst historicus C. van Praamsdonk. Rond de eerste wereldoorlog ontstaat een nieuwe tendens in de architectuur, het expressionisme, dat zich uit in fan tasierijke en plastische vormen. In' Nederland ontstaat de eigen variant, de Amsterdamse School met het Scheep vaarthuis en de volkswoningbouw, de zogenaamde 'paleizen voor de arbei ders'. De kosten voor het bezoeken van deze avond bedragen f 8,50. REGIO - Het Hollands Vocaal Ensem ble is begonnen aan een nieuw project voor de dodenherdenking op 4 mei. Die avond zal het koor op verdoek van de gemeente Alkmaar zingen in de Kapelkerk aan de Laat. Uitgevoerd worden Totentanz van Hu- go Distier en één of twee Bachmo- tetten. Voor dit project wordt er nog een hoge sopraan gezocht. Repetities zijn op woensdag om 20.00 uur in de Kooger Kerk te Zuid-Scharwoude. Meerijden is eventueel mogelijk. Inlichtingen bij de secretaris Koks Moerbeek, 072-5330596 of bij de diri gent, 020-4904692 of 06-54667088. ALKMAAR - Op donderdag 5 febru ari start de Riagg in Alkmaar met de cursus 'In de put, uit de put'. De cursus is bedoeld voor mensen die last hebben van depressiviteit, neerslachtigheid en somberheid. In de cursus wordt aan deelnemers geleerd hoe ze zelf wat aan deze gevoelens kunnen doen. De cursus bestaat uit twaalf bijeenkom sten van 19.00 tot 21.00 uur op donder dag in het gebouw van de Riagg aan de Oude Hoeverweg 10 in Alkmaar. De cursuskosten bedragen f 95,- en het cursusboek kost f 34,90. Vóór de cursus begint zal een kennis makingsgesprek plaatsvinden met de cursusleiders. Daarin wordt nadere informatie over de cursus gegeven en kunnen deelnemers vragen stellen. Aanmelden kan tot 22 januari tijdens kantooruren bij M. Maarse of S. Goedhart, tel. 072-5270340.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 12