■n x Lokeend reclameproducties van start Claes Horn vaarklaar ■ÊT Duo wil buiten gebaande paden treden \dt' M//L/'iffi ^Jenic/tte*t u 'Senic/itea, ■ïo*td 't litwH&i jbie Donateursavond Oud Limmen Conquista nieuws P 0 L I T I E SV Vredeburg Joodse spiritualiteit Cursus Perspectief Grote opkomst bloedafname-avond Damclub de Broeikas Open Limmer jeugd kampioenschappen tafeltennis L I T I E Handbal Meervogels Oudhollandse spellen Maaltijdenproeverij Baby-cursussen Zwembad Loos UITKIJKPOST - 21 JANUARI PAGINA 13 v Inleveren kopij voor: De kopij dient (bij voorkeur getypt) op maandag ingeleverd te worden op de volgende adressen: Ummen: N. Admiraal, Bloemenhof 5 (voor 12.00 tl.) Hoefsmid 5 (voor 16.30 LIMMEN - De jaarlijkse donateurs avond van de Stichting Oud Limmen zal dit jaar plaatsvinden op vrijdag 30 januari om 20.00 uur, in de bovenzaal van Vredeburg. Als spreker voor deze avond is uitge nodigd de heer Berns uit Amsterdam. Hij is werkzaam bij het P.J. Meerstens instituut voor Volks- en Naamkunde. Zijn specialisaties zijn dialecten in het Nederlands taalgebied, geschiedenis van de Nederlandse taal, naamkunde en genealogie. Toen onze voorouders de twintigste eeuw instapten, spraken zij nog het echte Limmer dialect. Wie trachtte standaardtaal te spreken werd al gauw als 'bekakte' nagewezen. Hoe dialecten ontstonden en waardoor ze vervaag den, wat de geschiedenis van het Nederlands is, daarop zal de heer Berns antwoord geven. Tijdens de pauze is een fotoreportage te zien met vergrotingen die door Kees Beentjes zijn gemaakt van oude an sichtkaarten van Limmen. Ook het boek dat Kees Droog maakte van gene alogie van Limmer geslachten, zal die avond ter inzage liggen. Voor donateurs is de toegang gratis. Overige belangstel lenden zijn welkom, voor hen is de toe gangsprijs f 5,-. LIMMEN - De kinderwerkgroep gaat wat doen aan het kapitaal van de deel nemers op zaterdag 24 januari. Ze gaan niet beleggen, maar van een fles een spaarpot maken. Die moet natuurlijk gevuld worden met bijdragen van ou ders, opa's en oma's. Kinderen tussen 4 en 12 jaar kunnen van 10.30 tot 12.30 uur terecht en de entree is f 1,-. De tienerwerkgroep heeft na de knal lende tropical party van vorige week weer een disco op het programma staan. Tieners tussen de 12 en 16 jaar kunnen dus weer naar hartelust bewe gen op top 40 nummers en eigen ver zoekjes. De entree is vrij en Conquista is open van 19.00 uur tot 23.00 uur. De jongeren hebben op zondag 25 januari een poolcompetitie. Voor waarden om mee te doen zijn dat je tenminste 16 jaar bent, f 2,50 inschrijf geld betaalt en om 14.30 uur aanwezig bent, want aan is de start. Bij een com petitie horen natuurlijk ook prijzen en die zijn niet mis. De derde prijs is een fles wijn, de tweede prijs is een taart en de eerste prijs is een cadeaubon. Vanzelfsprekend is Conquista ook op vrijdag en zaterdag open van 20.30 tot 01.00 uur. Excursies Binnenkort vind je in Conquista een lijst met data waarop Conquista, in samenwerking met 'Move your world', excursies gepland heeft voor tieners en jongeren vanaf 11 jaar. Ook komen er inschrijvingsbonnen te liggen in de tie ner- en jongerenruimte en deze worden ook verspreid op de basisscholen. De volgende plaatsen worden bezocht: Ajax, Coca Cola, Joegoslavië-tribunaal, Europol Den Haag, Ikea Amsterdam, Levi's, Endemol, Shell. Lijkt het je leuk om mee te gaan, geef je dan op. Meegaan kost niets, alleen de reiskos ten komen voor eigen rekening. 112 072- 5122222 •Noord-Holland Noord LIMMEN LIMMEN - Op 16 januari is er in een woning aan de Kerkweg ingebroken. Nadat de achterdeur met grof geweld was opengebroken, werd de woning doorzochtrDa'arbij zijn enkele sieraden buitgemaakt. Op 17 januari werd er in een in aan bouw zijnde woning aan de Visweg ingebroken. De voordeur van de wo ning werd met grof geweld vernield. Vanaf de zolderverdieping werd de ver warmingsketel gestolen. Gevonden voorwerp: een horloge met een blauw bandje. LIMMEN - Vrijdag 16 januari speelde Vredeburg ronde 13 van de interne competitie. Deze ronde viel samen met de bondswedstrijd van het Vredeburg achttal tegen het naburige Oppositie uit Heiloo! Het werd een verpletteren de 7-1 overwinning voor het sterke Vredeburg dat hiermee zijn leidende positie (een 100 procent score van 8 uit 4 in poule 3C van de NHSB) verstevig de. Alleen J. Admiraal en G. De Graaf moesten een remise toestaan, verder won iedereen. Met nog de wedstrijden te gaan begint men al voorzichtig aan het kampioenschap te denken. In de B-groep herstelde Maarten Kos zich van zijn verlies in de vorige ronde door te winnen van Kevin Keijzer: Al in de opening begon Maarten een aanval op de koning van Kevin, die zich hier door danig liet verrassen en al na tien zetten kon opgeven. De uitslagen: Groep A: E. Stolp - D. De Jager 1-0, J. Admiraal - H. Maas remise, H. Ebels - R. Sauer 1-0, G. Hafkamp - J. vd Wal 1-0, G. de Graaf - A. Vd Brink remise, R. Rommel - J. Ebrigt 1-0, M. Limmen - M. Ranzijn 1-0, M. Wei graven - E. Huffnagel 1-0, P. vd Heijdt - R. vd Storm 0-1. V. Deen - H. Brak 1-0, B. Stolp - D. Aafjes remise, J. Tebbens - T. Al remise, J. de Graaf - E. Van Duin 1-0, H. Levering - C. Pepping 1-0. N. Pepping - M. Wester 0-1. Groep B: Maarten Kos - Kevin Keijzer 1-0, Jeroen Duin - Koen Kramer 1-0, Paul Mooij - Robert Termes 1-0, Niels Admiraal - Ducan Keijzer 0-1, Barry Blekemolen - Cees Pepping 0-1, Mary Hoogeboom - Pandora van Rees 1-0, Karin Kos - Helen Termes 1-0, Tjeerd Blom - Eveline Beentjes 1-0, Mark Beentjes - Jan Valkering 0-1. Koen Kramer (l) en Jeroen van der Ham hebben er zin in. De Burgerij Zaterdag 24 januari 20.00 uur: rubber en tupperware-avond van De Uylenspiegels. Gemeentehuis Limmen Tot en met 3 maart expositie 'Emoties in pastels' met werk van Lonia Rasink en Marjolein Grimbergen-Hoedjes. Geopend op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur en tussen 13.30 en 17.00 uur, behalve op vrijdagmiddag. Bibliotheek Limmen Tot half februari miniatuur-replica's te zien van design-stoelen, tijdens ope ningsuren. Bibliotheek Akersloot Tot en met februari expositie van olie verfschilderijen Van Riet Ransijn-Sely en handgemaakte poppen van Tilly Roorda, tijdens openingsuren. Beeldentuin Akermare Beelden en schilderijen van diverse kunstenaars. Op vrijdag en zaterdag tussen 11.00 en 17.00 uur en op af spraak (0251-312598). Uiterdijk 2, Akersloot. Stichting Doorstroom Elke eerste en derde zaterdag van de maand verkoop van tweedehands-spullen aan de Konings weg 36 te Akersloot, open van 9.30 tot 15.00 uur. Opbrengst voor renovatie van meisjesschool in Uganda. Mensen die bruikbare spullen hebben kunnen contact opnemen met W. Broersen, tel. 0251-312778 of B. Schagen, tel. 0251- 314957. AKERSLOOT - Met de winter eigen lijk nog voor de boeg, heb je nog niet direct een idee van een mooie zomer. Maar daar trekt horeca- en recreatiebe- drijf 't Hoorntje zich niets van aan en daarom zijn ze alweer gepland: de zomerrondvaarten van rondvaartboot Claes Horn. Tochten naar de De Woude (f 12,50) vinden plaats op 31 mei, 12 juli en 26 juli, naar de Zaanse Schans (f 15,-) wordt gevaren op 28 juni, 19 juli en 30 augustus. Vertrek is altijd om 14.00 uur, vanaf het bedrijf aan de Kerklaan 20 in Akersloot. Reserveren kan op tel. 0251-312120. De tocht gaat door indien zich minimaal twintig personen hebben opgegeven. En voor wie nu écht eens iets anders wil, is het ook een origineel idee om het varen eens te combineren met fietsen, zeilen of kanoën. Na een actief pro gramma bestaat de mogelijkheid om lunch, brunch, diner of buffet te gebrui ken in 't Achterom of 't Glopje. Ook zijn er combinaties mogelijk met Oud-Hollandse spellen of een western avond in de gezellige boerderij van 't Achterom. Deze arrangementen zijn voor groepen vanaf twintig personen, waarbij uw eigen sprankelende en ver frissende ideeën natuurlijk niet worden vergeten. Ook voor aanstaande bruidsparen heeft 't Hoorntje wat in petto. Na het jawoord kunt u in een heuse love-boat stappen. Tijdens een rondvaart op het Alkmaardermeer maken bruidstaart en champagne een bruisend gebeuren van uw huwelijksfeest. Meer informatie over al deze uitjes kunt u aanvragen via tel. 0251-312120. UITGEEST - Op zondag 25 januari houdt de Uitgeester filosoof Frans Hartensveld een lezing in Boerderij De Valbrug, Geesterweg 24, Uitgeest. De titel van de lezing is 'Joodse spirituali teit'. In de joodse traditie gaat het om de fundamentele vraag hoe de mens ge hoor kan geven aan 2ijn diepste roe ping: de opdracht tot menswording. Het is vooral Abraham Heschel (1907- 1972) geweest die deze boodschap uit de thora heeft geactualiseerd voor de westerse mens die zoekt naar zinge ving. En die stelt dat vroomheid heel goed kan samengaan met (politiek) maatschappelijke betrokkenheid. Aanvang lezing 14.30 uur. Telefonische reservering is gewenst op 0251-312166. CASTRICUM - Op dinsdag 3 februari is er nog plaats bij Perspectief om aan een opstapcursus deel te nemen. In de cursus wordt aandacht besteed aan tekenen, aquarelleren en schilderen. Het gaat om totaal 18 lesbijeenkomsten verdeeld over zes lessen per techniek. De lessen worden gegeven door erva ren docenten van 9.30 tot 11.30 uur in Ateliers De Duinrand, van Oldenbar- neveldtweg 37 in Bakkum. De kosten bedragen f 280,- exclusief materiaal. Deelnemers aan de cursus zijn tevens een jaar lang lid van de vereniging Perspectief, waardoor zij deel kunnen nemen aan de bestaande werkgroepen. Aanmelden kunt u zich bij Marian Smulders, tel. 0251-657667.. Zij kan u ook informeren over de andere werk- goepen bij Perspectief. LIMMEN - De afdeling bloedinzame- ling van het centraal laboratorium van de bloedtransfusiedienst van het Ne derlandse Rode Kruis bedankt ieder een die heeft meegewerkt aan de bloedafname-^yond van 12 januari. Tijdens deze avond hebben 265 mensen zich gemeld. Na de keuring konden 252 donors vrijwillig bloed afstaan, van wie twaalf nieuwe donors. Dit is een flinke opkomst, de mensen moesten daardoor langer wachten dan gebruikelijk wat bij sommigen wat irritatie gaf. In augustus zullen meer brancards ingezet worden om dit te voorkomen. Het Rode Kruis vraagt u om te komen op de tijd die op uw oproep staat, niet eerder of later. Ook werden er op deze avond donorer kenningen uitgedeeld. Mensen die voor de vijfde, tiende of twintigste keer hun bloed afstonden kregen respectievelijk een bronzen, verzilverde of vergulde jasspeld. AKERSLOOT- Voor de competitie van de Kennemerdamkring kreeg de Broeikas damclub DOS uit Sint-Pan- cras op bezoek. In tegenstelling tot DOS kon de Broeikas beschikken over het gehele eerste tiental, aangevuld met de koploper uit het tweede, Rien Boe lens. Dat resulteerde in een klinkende over winning voor de Broeikas, met 15 tegen 7 werden de dammers uit Sint-Pancras verslagen. De Broeikas neemt in de competitie na deze overwinnig de eer ste plaats in en heeft dus goede voor uitzichten op het kampioenschap. De uitslagen van de gespeelde partijen: R. Veenstra - Pé Oud 2-0, G. Oud - K. Kieft 2-0, W. Broersen - G. Leijen 1-1, A. Roemeling - G. Smit 1-1, G. Zonne veld - F. Zuurbier 1-1, C. de Wit - W. Ackerman 1-1, A. Broersen - N. de Haan 1-1, M.Twaalfhoven - C. Smit 2-0, C. Broersen - G. Nieuwland 1-1, P. van Diepen - K. Wagenaar 2-0, R. Boelens - G. Turkstra 1-1. Huisartsen Onder tel. 5051272 is altijd één van de doktoren bereikbaar. Tandartsen Tijdens het weekend en in de avondu ren, uitsluitend voor spoedgevallen: tel. 06-53937620. Apotheek Limmen Kerkweg 29 a. Geopend van, 8.00 tot 18.00 uur. Tijdens het weekend en in de avonduren, uitsluitend voor spoedge vallen: tel. 5052620. Uitvaartverzorging Uitvaartverzorging Lia Groot, tel. 5053009. Fysiotherapie Maatschap voor fysiotherapie Waal, Vuurbaak 9, tel. 5051796 (bgg 5331266), beh. dag. vlg. afspraak. R.P.M. Donker, Het Achtkant 12, Limmen, tel. 5053369. Praktijkadres: Rijksweg 47A, tel. 5053219. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening Spreekuur: donderdag van 14.00 tot 15.00 uur in het wijkgebouw, Middenweg 26a, tel. 5051250. Stichting Regionale Thuiszorg Tel. 072-5127127 (24 uur per dag, 7 dagen per week), zie verder de rubriek Medische diensten. Artsenlaboratorium Trombosedienst (Starlet) Prikpunt Kruisgebouw, Middenweg 26Adinsdag en vrijdag tussen 8.00 en 8.30 uur. LIMMEN - In de grote sportzaal aan de Hogeweg strijdt de jeugd tot en met 16 jaar aanstaande zondag om de titel Open Limmer Jeugdkampioen Tafel tennis 1998. Lidmaatschap van een tafeltennisvereniging is niet noodzake lijk voor deelname. Er zijn prijzen beschikbaar in de categorieën begin ners en gevorderden. Het toernooi begint zondag om 11.00 uur, de finales worden rond 15.00 uur verwacht. Inschrijven kan vrijdagavond van 18.30 tot 20.30 uur, zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur en zondag tot een kwartier voor aanvang van het toer nooi. Nadere inlichtingen worden ver schaft door Martijn Krom, telefoon 072-5052457. Verloskundige M.C.G. Groot-Valkering, Hoogeweg 72, Heiloo. Spreekuur na tel. afspraak (5052635). Zwangerschapsgymnastiek Voor zwangerschaps- en nabevallings- gymnastiek, Ellen van der Dussen, tel. 5052126. Zwangerschapsyoga Voor zwangerschapsyoga en babymas sage, Carien van Diepen, Hogewëg 73, tel". 5052757. Oefentherapie Mensendieck Lia Kerssens-van de Bult, praktijk adres: Zuidkerkenlaan 21, 1906 AC Limmen, tel. 5052048 (bgg 0251- 533480). Logopedie Nita te Nuijl, praktijkadres Wijkge bouw Interkruis, Middenweg 26a, Limmen. Afspraken: 5335148. Gemeente Limmen Secretarie Zonnedauw 4,1906 HA Limmen. Tele foon 5051456. Open van 8.30 tot 12.30 uur. Bureau Burgerzaken Open van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 15.30 tot 17.30 uur. Bureau Huisvesting Open en telefonisch bereikbaar van 8.30 tot 12.30 uur. 112 072- 5122222 Noord-Holland Noord AKERSLOOT AKERSLOOT - Op 17 januari werd er in vier personenauto's ingebroken. De wagens stonden geparkeerd op de Startingerweg, de Chopinstraat en de Lange Dresch. Uit alle auto's werden radio's gestolen. De wagens raakten hierdoor flink beschadigd. Op 18 januari verloor de bestuurder van een personenauto op de A9 de macht over het stuur en belandde in de naast de weg gelegen sloot. Het onge luk gebeurde doordat de chauffeur tij dens het rijden een andere radiozender zocht, waardoor hij de berm in reed. Het lukte de bestuurder niet meer de auto op de weg te krijgen. De auto raakte geheel beschadigd. De bestuur der klaagde over een pijnlijk rechter been. De dames senioren 1 van Meervogels verloren van Dalfsen met 19-22. Dalf- sen begon met een snelle 3-0 voor sprong. De ommekeer kwam in de tien de minuut. Na een gemiste strafworp van Dalfsen kwam er weer een break en bij een 3-6 achterstand scoorde Moniek Kerssens uit de tweede lijn. Arina Gans scoorde op de cirkel en Wendy Schram maakte in de vijftiende minuut de gelijkmaker, 6-6. Door Silvia Overpelt kwam Meer vogels voor het eerst op voorsprong (8- 7), waarna Judith Hollenberg 9-7 maak te. In deze fase was er ook een gestopte strafworp door Meervogels doelvrou- we Jeanine Geels. Meervogels miste echter teveel kansen afstand te nemen. Dalfsen kwam nu sterk terug en had met de rust een 9-10 voorsprong. Na rust liet Meervogels zich opnieuw overrompelen en had Dalfsen weer een snelle voorsprong, 10-13. Halverwege de tweede helft kwam het tot een gelij ke stand, 15-15. In de eindfase hield Ellen Zandbergen Meervogels met drie fraaie treffers in de race voor de over winning. De laatste minuten waren meer span nend dan fraai. De eindstand 19-22 was een terechte uitslag. Dalfsen staat nu stevig aan de kop in de eerste divisie. De heren senioren 1 wonnen van UDSV 2 met 19-17. Meervogels heeft tegen de goede middenmotor UDSV 2 alles uit de kast moeten halen voor een positief resultaat. USDV beschikte over enige zwaarlijvige tweedelijn schutters die je ook niets in de weg moest leggen. Jacco Kerssens had voor de rust geen geluk met zijn schoten, maar heeft dit na de rust grotendeels goedgemaakt. De ruststand werd 7-8. Na de rust deed Theo Krom wat hij doen moest, namelijk scoren, en vervol gens zorgde Peter Schagen voor een 14- 10 voorsprong. In de twintigste minuut kwam USDV weer angstig dichtbij met 17-16. In de eindfase maakte Johan Martlesius de klus af 19-17. HEILOO - „We wilden een naam die eruit springt, iets geks." Jeroen van der Ham (21) en Koen Kramer (28) gaven hun pas opgerichte bedrijf aan de Oosterzijweg 122 de naam 'Lokeend reclameproducties' mee. „Met onze producten als reclameborden, lichtre clame en autobeletteringen lokken wij in feite weer klanten voor onze eigen klanten," verklaart Jeroen de achterlig gende gedachte. „En die eend? Tja, we vonden het gewoon leuk om een beest in ons logo te hebben, daar kun je grap pige dingen mee doen." De opvallende naam van het bedrijf is tegelijkertijd illustratief voor de ideeën die de twee vrienden hebben over hun werk. Ze willen de gangbare manier van reclame maken doorbreken en grensverleggend bezig zijn, bijvoor beeld op het gebied van autoreclame. Van hun mag het allemaal wat opvallender. Koen benadrukt dat het wel de wensen van de klant zijn die bij Lokeend recla meproducties centraal staan. „Als een klant gewoon twee regels tekst wil, dan krijgt hij die natuurlijk. Maar we heb ben de creativiteit en de mogelijkheden in huis om ook apartere ontwerpen te maken." Ambitie Van de beide vrienden is Koen degene die de nodige vakkennis meebrengt op technisch gebied. Na zijn grafische en illustratie-opleiding aan de Vrije Te kenacademie was hij acht jaar werk zaam op het gebied van het ontwerpen en maken van belettering en lichtrecla me. „Het mooie is dat je niet beperkt bent tot bepaalde formaten of materia len," beschrijft Koen zijn liefde voor het vak. „En je maakt een heel zicht baar, duurzaam product." Jeroen zal zich bij Lokeend vooral be zig houden met de bedrijfsmatige kant, zoals de in- en verkoop en daarnaast ook met het ontwerpen. „Ik denk dat we elkaar goed aanvullen en samen een goed team vormen." Zo langzamerhand beginnen de op drachten binnen te lopen. Lokeend richt zich vooral op het ontwerpen en maken van autobelettering, bewegwij zering, reclameborden en bedrijfsge- vels. Ook de restauratie en het onder houd van die producten kan Lokeend verzorgen. Daarnaast kunnen de klan ten terecht voor lichtreclame, stand- bouw en het ontwerpen en uitvoeren van proto-types voor decoratie. Aan ambitie ontbreekt het in elk geval niet. „We hebben het nu al prima voor elkaar met een kantoor, een speciale snijruimte en een ruime werkplaats en opslagruimte," vindt Jeroen. „Maar onze bedoeling is toch om in de nabije toekomst groter te groeien, misschien wel met meer mensen erbij." LIMMEN - Op donderdag 29 januari wordt er door de jeu de boules vereni ging De Boulewei een spellen-middag met Oud-Hollandse spellen georgani seerd, van 14.00 tot 16.00 uur. De mid dag is voor iedereen boven de 55 jaar, ook niet-leden zijn welkom. LIMMEN - Op 27 januari houdt maal tijdservice De Dillenburg in samenwer king met de Stichting Welzijn Ouderen Limmen een demonstratie van appara tuur en een proeverij van maaltijden voor 55-plussers uit Limmen. De koks van Dillenburg zullen de smaakpapil len testen met diepvriesmaaltijden. Het menu kan bestaan uit volledige voeding, voeding voor diabetici, vetbe- perkte voeding, natriumbeperkte voe ding of zelfs cholesterolbeperkte voe ding. Het motto van deze middag, die om 14.00 uur aanvangt, luidt 'Gezond en lekker, uw welzijn is ons belang!' De SWOL wil graag weten hoeveel mee-eters verwacht kunnen worden. Aanmelden voor deze gratis proeverij kan op donderdag 22 januari van 17.00 tot 20.00 uur bij Nel Seignette, tel. 072- 5051324 of per briefje in de brievenbus bij Vredeburg. ALKMAAR - U verwacht uw eerste kindje en bent heel nieuwsgierig hoe het allemaal gaat verlopen? Het krijgen van een baby is voor aanstaande ouders een gebeurtenis die veel veranderingen geeft in hun leven. Verzorgen van een baby, wat komt daar allemaal bij kij ken? Wat kan ik verwachten na de geboorte? Zal ik borst- of flesvoeding geven? Hierover gaat de cursus 'Als je een ba by krijgt'. Aan bod komen bijvoorbeeld de keuze tussen borst- en flesvoeding, het plannen van de tijd na de geboorte, de veranderende rol als ouder, de ver deling van zorgtaken en de dagindeling als de baby er is. De cursus bestaat uit twee bijeenkomsten en wordt gehou den in Heiloo op 5 en 12 maart van 19.30 tot 21.30 uur. De cursus 'Als je een baby hebt' geeft antwoord op vragen over de ontwikke ling van de baby, spelen, voeding, sla pen, de band met de baby, huilen en troosten. Deze cursus bestaat uit twee bijeenkomsten en wordt in Heiloo gehouden op 19 en 26 maart van 14.00 tot 16.00 uur. Voor informatie en aanmelding (tot tien dagen voor de start van de cursus) kunt u contact opnemen met Regionale Thuiszorg, telefoon 072-5127127, of via uw consultatiebureau. De vijfjarige Kim Duinmeijer (tweede van rechts) is waterrat in hart en nieren. De zwemdiploma's A en Bhet basiszwemdiploma en dolfijn brons heeft ze al gehaaldnu oefent ze voor zwaardvis zilver. HEILOO - Bij zwembad Loos hebben de volgende kandidaten het snorkeldi ploma A behaald: Wouter Blokdijk, Annemarie Blokdijk, Erik van Duin. Rosalie v.d. Heuvel, Ralph Moolenaar en Kevin Overtoom. Het snorkeldiploma B ging naar Char lotte de Koning, Carline de Koning, Marleen Kroon, Vera Kroon en Ma rieke Stammes.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 13