NCPM GROENLINKS LEES UITKIJKPOST m'nm DEMOCRATEN C Heiloo) liilili mm Ö&jF P - Pakketten voor Polen PAGINA 6 UITKIJKPOST-21 JANUARI Mogen wij ons even voorstellen Kandidatenlijst 1. Arend Pleizier, 64 jaar. Sinds acht jaar het bepalende gezicht voor GroenLinks in de Heilooër gemeenteraad. Heeft zich nog voor één periode beschikbaar gesteld. Kan zelfs zomers niet stil zitten, want is dan nog druk doende met het Timmerdorp. Hij is zeer betrokken bij allerlei facetten van de milieuproblema tiek en is direct betrokken bij de zorg voor geestelijk gehandicapten. verbeteringen verkeerssituaties, toeslagen voor laagstbetaalden enz. Lid werkgroep Milieu Contact Heiloo. Tegenstander van aanleg golfbaan. Zijn strijd voor recht vaardigheid, rede en tegen uitbuiting en minachting van de arbeidersklasse door de kapitalistische machthebbers lopen als een rode draad door de artikelen die gere geld van hem in de plaatselijke, regionale en landelijke pers verschijnen. Gomes was in maart 1987 oprichter van actieco mité 'Raadhuis 1927 moet blijven' en heeft grotendeels alleen vier jaar lang het gemeentebestuur bestookt en de bevol king gemobiliseerd, met als resultaat dat het voor ons dorp zo karakteristieke in art- deco-stijl gebouwde raadhuis aan de slo pershamer is ontkomen. Drie miljoen gul den werd hiermee uitgespaard. In 1986 was de volledige raad nog voor slopen! Willem Gomes is als artiest werkzaam bij de Nederlandse Opera, toneel, film en tv. Kandidaten CDA CHRISTEN DEMOCRATISCH APPÈL 2. Ger Helder, 65 jaar. In diverse functies en op diverse plaatsen in het land werk zaam geweest bij PTT Post. Heeft politie ke ervaring als gemeenteraadslid in Zwolle en Heiloo (als voorganger van Arend Pleizier). Is bestuurlijk en maat schappelijk verbonden (geweest) met cul tuur, jongerenwerk, vluchtelingenwerk, kerkelijke activiteiten en ouderenzorg. 3. Carla Coenders, 40 jaar. Heeft drie dochters en woont sinds vier jaar in Heiloo. Is gepromoveerd psycholoog, werkt momenteel op de medische facul teit in Nijmegen, maar heeft per 1 april een nieuwe werkkring als organisatie adviseur bij het VU-ziekenhuis te Amsterdam. Onderzoek, onderwijs en gezondheidszorg zijn voor haar bekende terreinen. Zij is onder meer initiatief neemster van het biologisch groente- nabonnement in Heiloo. 4. Beppie Lavertu-Romeijn, 47 jaar. Ook al langere tijd een van de kandidaten op de lijst van GroenLinks. Trefwoorden voor haar zijn rechtvaardigheid, gelijk waardigheid en respect. Zij is een felle tegenstandster van discriminatie, welk gebied dit ook betreft. 5. Mellie van Boeijen, 49 jaar. Lerares basisschool en moeder van vier kinderen. Zet zich van oudsher in voor mensen die in deze zogeheten rijke maatschappij tus sen de wal en het rijke schip dreigen te vallen. De zesde tot en met de twaalfde plaats op de lijst worden achtereenvolgens bezet door Paul van Vliet, Joop Tulp, Elke de Haan-Wilhelmi, Arie van Driel, Tijmen Siegman, Ton van Dril, Ton Steenaert en Dora Heider-Kop. Kandidaat 1. George Borst is lijsttrekker. Een erva ren bestuurder, betrouwbaarheid van bestuur staat voorop. Komt op voor demo cratische rechten inwoners Heiloo met als devies 'eerst luisteren, dan beslissen'. Staat voor een degelijk en slagvaardig gemeentebestuur. Toekomst van Heiloo vraagt om kansen voor jongeren: onder wijs, banen en betaalbare huisvesting. Kandidaten Velen zijn bereid zich samen in te span nen voor Heiloo. Resultaat is een goede ploeg: sterk in ervaring en vernieuwing, evenwichtig in achtergronden en leeftijds opbouw. Met een sterke vertegenwoordi ging van vrouwen. De ploeg wordt aange voerd door Juup Wuijster, een ijzersterke lijsttrekker. 1. Juup Wuijster 1939) zit sinds 1982 in de raad, waarvan de laatste acht als wet houder. Van 1990 tot 1994 was ze verant woordelijk voor onderwijs, sport, milieu en verkeer. In 94-98 deed ze nieuwe erva ring op in ruimtelijke ordening, volks huisvesting, grondzaken en ouderenbe leid. Ze belooft niet meer dan ze waar kan maken en beloftes maakt ze dus waar. Met volle inzet. Zij staat voor een open en con troleerbaar gemeentelijk beleid, dat klant gericht is: gericht op u dus. Juup weet wat er in de Heilooër gemeenschap leeft. Haar zakelijke, eerlijke bestuursstijl steunt Juup in haar gevoel voor medeburgers die zich niet (meer) zelf kunnen redden. Het ouderenbeleid en de ouderenzorg hebben de afgelopen vier jaar zeer veel aandacht van haar gekregen. 2. Evalyn Schoutsen-Bolten staat altijd klaar voor mens en zorg, sport en welzijn en jeugd en senioren. Kent Heiloo door en door en spant zich in voor sociale samen hang in de wijken. 3. Martin Groot is als jurist goed thuis op het terrein van bouwen en wonen. Steekt veel energie in alles wat leidt tot goedkoper wonen voor jongeren en senio ren. Deskundig en vasthoudend waar het gaat om het groen in Heiloo. De agrari sche bedrijfstak kan op hem rekenen. 4. Hero Veger is als gedegen bankman dé kenner van financiële en economische zaken. Midden- en kleinbedrijf zijn bij hem in goede handen. Voorstander van duurzaam investeren: kwaliteit voor nu en later. 5. Anne-Marie Worm-de Moei gebruikt politieke ervaring met grote inzet voor de belangen van Heiloo; bestrijdt met name de onveiligheid op straat en in de wijken. Zeer actief voor grotere betrokkenheid van vrouwen bij politiek en openbaar bestuur. Houdt indringend pleidooi voor modern gezin waarin zorg en werk wor den gedeeld. Laat niet na te wijzen op de noodzaak van goede en voldoende kinder opvang. 6. Elly Beens-Woudenberg maakt zich sterk voor vrijwilligerswerk; school, sport en kerk hebben daar profijt van. Kiest voor CDA: solidariteit maakt mensen, jong en oud, weerbaarder, voorkomt een zaamheid. Zet zich in voor ruimtelijke ordening; daar worden keuzen gemaakt voor wonen en werken, onderwijs en wel zijn. De zeven tot en met de negentiende plaats worden ingenomen door Corinne Jansz- Willemse, Johan de Gruijl, Ans Willemse-van der Ploeg, Wim Swart, Anneke IJpelaan-Kramer, Henk van der Werf, Jan Haan, Willem Amels, Bert van der Meer, Henk van den Ham, Jan Visser, Jan Pieters en Jan van Diepen. was hij lid van de gemeenteraad van Arnhem. Hij kent de problemen van de grote stad en kan dus veel betekenen om Heiloo daar vrij van te houden. Ook streeft hij vanuit zijn hart naar een fat soenlijke overheid. 7. Janneke Cahn (1938) is sinds 1982 lid van de raad en sinds 1990 fractievoorziter. Ze staat pal voor de kern- en zorgtaken van de gemeente en heeft de afgelopen jaren met succes gestreden voor het behoud van democratische invloed van Heiloo op regionale zaken. 8. Rietje Terol (1930) is bij velen in het ouderenwerk bekend als een doortastende organisator, met hart en oog voor senio ren. In Heiloo spant ze zich via een aantal bestuursfuncties in het ouderenwerk voor hen in. 9. Klaas Kuiper (1925) maakt zich al jaren sterk voor ouderen en gehandicap ten. Hij is ere-voorzitter van de ANBO en is actief in vele besturen en commissies. 10. Anne Marie Geerling (1944) is sinds 1990 lid van de gemeenteraad, maar al veel langer actief voor een groen en natuurlijk Heiloo. Als voorzitter van de werkgroep Natuur- en milieu-educatie speelt ze een belangrijke rol in de tot standkoming en verzorging van milieu programma's voor onze basisscholen. Daarnaast streed zij voor een gedegen minimabeleid en en zorgzame uitvoering van de WVG. De eerstvolgende tien plaatsen op de kan didatenlijst van de VVD-Heiloo worden bezet door: 11. Jan Dekker, 12. Kees Knijnenberg, 13. Henk Post, 14. Tom Knijff, 15. Dave Koppes, 16. Jan Brinkhuis, 17. Deeg de Jager, 18. Maria Blauw, 19. Alfred Cahn en op 20. Peter Reeling Brouwer. Kandidatenlijst Kandidaat voor de NCPN is Willem Gomes. Sinds zijn komst in 1975 naar Heiloo heeft Willem Gomes zich middels diverse acties verdienstelijk gemaakt vo'or de Heilooër bevolking. Zo was hij zeer actief betrokken bij de plaatselijke (en landelijke) strijd tegen de neutronenbom en andere kernwapens. Verder voerde hij met een stand strijd voor het behoud van de zeehonden, voerde acties tegen de onredelijke invoering van de medicijnen knaak en tegen dumpen van kernafval in zee. Schrijft geregeld brieven naar college en raad inzake diverse onderwerpen zoals 1 2. Ernest ten Hacken (1953) heeft naast zijn werk als docent wiskunde acht jaar raadservaring op de voor Heiloo zo belangrijke gebieden verkeer en vervoer, milieu (incl. reiniging) en groen, onder wijs en sport opgebouwd. Ernest heeft met kalmte, ernst, inzet en vasthoudend heid veel in de raad weten te bereiken. Een goede controle op nut, noodzaak en kosten. Hij was daarnaast vice-voorzitter van de fractie. 3. Gerrit Jan Stokreef (1961) heeft acht jaar ervaring, in raad en commissie, als fractiespecialist ruimtelijke ordening en volkshuisvesting. GJ zet zich met kracht in voor de kwetsbare jeugd en de veilig heid van iedereen. Hij is werkzaam in het bedrijfsleven en heeft aan zijn tijd bij de rijksoverheid een fris-kritische kijk op de overheid overgehouden. Daarmee weet hij de gemeente dikwijls een spiegel voor te houden. 4. Rob Opdam (1959) is het eerste nieu we gezicht. Deze bestuurskundige is werkzaam als manager bij een jong tele communicatiebedrijf. Vanuit zijn bestuurskundige achtergrond heeft hij grote belangstelling voor de zogeheten C20-problematiek: grote steden die oplos singen voor hun problemen zoeken bij de buurgemeenten. Rob zal zijn kennis van de regio en de overheden inzetten voor het handhaven van het eigen karakter van Heiloo, waar hij geboren en getogen is. 5. Esther Rommel (1965), fiscaal juriste, is na zelfstandig ondernemerschap werk zaam bij een advieskantoor en heeft haar voetsporen liggen in Heiloo en Limmen. Haar huidige en vorige werk hebben haar het nodige inzicht in het midden- en kleinbedrijf gegeven. Ook heeft ze erva ring met lokale omroepen. Dit gecombi neerd met haar financiële vakkennis maakt Esther tot een waardevolle kandi daat. 6. Felix Gimbrère 1964). Tot deze oud- landmacht-officier voor een andere baan in het bedrijfsleven naar Heiloo verhuisde, Kandidatenteam 1. John Daas is 51 jaar oud en werkzaam als gemeentelijk bedrijfsjurist. Vanaf 1994 zit hij in de gemeenteraad en fun geert hij als fractievoorzitter van Heiloo 2000. Tevens is hij lid van de gemeente lijke commissie voor bezwaar- en beroepschriften. Actief in de jeu de bou- lesclub van Heiloo. V.;?- v s - 1. Roelof Bos maakt zich in het team van de PvdA-kandidaten sterk voor de jeugd in Heiloo. 'We moeten jongeren in hun waarde laten. Jeugdbeleid mag geen sluit post van de begroting zijn', vindt hij. Roelof Bos is thans wethouder voor sociale zaken en welzijn. Hij is de PvdA- lijsttrekker en tevens kandidaat voor een wethouderschap. 1. Hans van Halem is in 1943 in Haarlem geboren en woont nu bijna 21 jaar in Heiloo. Na de militaire dienst heeft hij in Delft technische natuurkunde gestudeerd. Na deze studie heeft hij bijna acht jaar bij het ingenieursbureau Comprimo gewerkt. In zijn vrije tijd heeft hij rechten gestu deerd aan de Erasmus Universiteit van Rotterdam. In 1978 is hij bij het ministe rie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu gaan werken. Bij het ministerie doet hij allerlei projecten op milieugebied, zoals veiligheid en het ver voer van gevaarlijke stoffen. In dit kader vertegenwoordigt hij ook regelmatig Nederland bij internationale organisaties. De afgelopen acht jaar is hij daarnaast fractievoorzitter van D66 in de gemeente raad geweest. Tijdens de laatste raadspe riode heeft hij D66 vertegenwoordigd in de commissies bestuurszaken en welzijn en burgerij. Nu hebben de leden van D66 hem voor de derde achtereenvolgende keer tot lijsttrekker voor de gemeente raadsverkiezingen gekozen. In de komen de raadsperiode zal D66 zich ondermeer inzetten voor terugdringing van de crimi naliteit en verhoging van de veiligheid, de milieuzorg en een waardig zorgbeleid. 'w 2. Geert Bos is 62 jaar oud. Maakt gebruik van de vut-regeling en was voor dien werkzaam in de projectinrichting en kantoormeubelindustrie. Sinds 1994 is hij lid van de gemeenteraad en heeft zitting in de raadscommissie Welzijn. Werkt als vrijwilliger/chauffeur voor de Stichting Rolstoelbus Heiloo e.o. 3. Annabelle ten Hoope is 21 jaar oud. Na het behalen van het HAVO-diploma studeert zij thans journalistiek aan de Hoge School voor de Journalistiek te Utrecht. Zij is daarnaast actief op het hoc keyveld en in het uitgaansleven. 4. Rob Hensen is 44 jaar oud en van beroep project-inkoper. Heeft in een eer dere raadsperiode reeds ervaring opge daan als plaatsvervangend lid in raads commissies. Hij is daarnaast actief in veel sociaal-culturele organisaties en vereni gingen. 5. Hans Klaasse is 58 jaar oud en gebo ren en getogen in Heiloo. Hij is al lang betrokken bij de activiteiten van de ver eniging Heiloo 2000. Gedurende vele jaren is hij niet alleen actief maar ook daadwerkelijk betrokken bij de amateur- kunstbeoefening. De plaatsen 6 tot en met 16 worden ach tereenvolgens ingenomen door Piet Otto, Tijmen Valkering, Marlies Winnips, Kees Hachmang, Lonneke Kemper, Kees de Wit, Piet Rusch, Nita te Nuijl, Francien Blommert-van der Hout, Margot van Gelder-Kop en tot slot de huidige wethouder Ton ten Hoope. 2. Aad van Uperen. De interesse en kennis van zaken van Aad van IJperen betreffen vooral het milieu, verkeersveiligheid en ruimtelijke ontwikkeling. Hij heeft zich tij dens zijn fractievoorzitterschap van de PvdA in de gemeenteraad steeds duidelijk uitgesproken voor rust, veiligheid en recre atiemogelijkheden waarvan alle inwoners van Heiloo gelijkelijk moeten kunnen pro fiteren. Aad van IJperen is werkzaam als waarnemend sectorhoofd openbare werken en milieu van stadsdeel Oost te Amsterdam. 3. Gré Ris-Dekker is er niet gerust op dat de gemeenteraad zich maximaal inspant voor de groter wordende groep oudere inwoners van Heiloo. Zij dringt binnen het PvdA-kandidatenteam steeds sterk aan op het bekijken van beleid ook vanuit het per spectief van ouderen. Als voorzitter van het Platform Gehandicaptenbelangen staat zij pal voor de belangen van gehandicapten en zorgbehoevenden in Heiloo. 4. Jacob Ouderkerken onderstreept de accenten die de PvdA Heiloo wil leggen bij het jeugdbeleid, de belangen van ouderen en de zorg voor degenen die dat extra nodig hebben. 'Maar ook moet Heiloo een pretti ge plaats zijn waar je na je dagelijks werk thuiskomt en plezierig kunt recreëren, zegt hij. Ouderkerken is directiesecretaris van Energie Noord-West te Zaandam en lid van het dagelijks bestuur van de Kamer van Koophandel voor Noordwest-Holland. 5. Hil Peperkamp is directeur van GAK Holding en expert op het gebied van arbeidsvraagstukken. 6. Wim Buwalda is secretaris van het College van Bestuur van de Hogeschool Haarlem, binnen de PvdA Heiloo is hij de onderwijsdeskundige. 7. Wim Kat is afdelingshoofd van de hoofdafdeling milieubeheer van Hoogovens Staal en als zodanig lid van nationale en internationale milieuwerk groepen. De expert op het gebied van milieuzaken in het PvdA-team. 8. Peter Min is dagelijks werkzaam als juridisch medewerker bij GAK Nederland te Amsterdam, waar hij zich bezig houdt met de afhandeling van bezwaarschriften. Zijn belangstelling gaat vooral uit naar juri dische zaken. 9. Jan van Laere was als econoom werk zaam bij een bureau voor statistiek en is economisch en financieel deskundig. 10. Micbiel de Vries is docent politicolo gie/bestuurskunde aan de Vrije Universiteit te Amsterdam en geïnteresseerd in bestuur lijke zaken. Kandidaten om 2. Frans Hopman, van beroep hoofd beleidsontwikkeling bij een thuiszorgin stelling, 41 jaar, woont sinds 2 jaar in Heiloo, is getrouwd en heeft 2 kinderen. Hij is gedurende acht jaar politiek actief voor D66. Voor zijn verhuizing naar Heiloo was hij gemeenteraadslid in Egmond. Betrokkenheid van de bevolking bij eigen woonomgeving is een kernthema in het denken van D66. Om een dorp een echte leefgemeenschap te laten zijn, is die betrokkenheid van essentieel belang. Dat kan zich uiten in sociale en culturele acti viteiten, verenigingsactiviteiten, vrijwilli gerswerk of welk andere sociale betrok kenheid dan ook. Een belangrijk doel van dorpspolitiek moet zijn dat het mensen mogelijk wordt gemaakt middels deze activiteiten hun dorpsgemeenschap vorm en inhoud te geven. Bevorderen van die activiteiten zorgt voor de sociale verban den die een dorp kenmerken. Het speci fieke dorpsbeeld van Heiloo wordt gevormd door het groene karakter ervan. Het is een eerste prioriteit om dat karakter te behouden. Daarin mag van hem worden geïnvesteerd. Bij Het groene karakter van ons dorp past ook een groene attitude, zowel bij de gemeente als bij haar inwo ners. 3. Ko Hemminga, oud 41 jaar, woont sinds 1985 in Heiloo. Hij is gehuwd en vader van een paar prachtige dochters en een kanjer van een zoon. Na twaalf jaar werkzaam te zijn geweest bij een groot ingenieursbureau en de Rijksgebouwen dienst, is hij de laatste zeven jaar hoofd afdeling projectmanagement bij de Politie Amsterdam-Amstelland. Daardoor is hij goed op de hoogte van de ontwikkelingen op het gebied van openbare orde, veilig heid, ruimtelijke ordening en milieu. Zijn persoonlijk doelen liggen dan ook in het - met volledige inzet - zorgdragen voor een veilige en hoogwaardige woon- en werk omgeving. Kortom, het mooie Heiloo, veilig in hef groen, zeker óók in de toe komst! 4. Rob Zijlstra is 46 jaar, gehuwd en vader van vier kinderen. Vanuit een grote maatschappelijke en sociale betrokken heid werd hij zeven jaar geleden lid van D66. Als socioloog is hij gespecialiseerd in arbeids- en organisatievraagstukken. Hij is full-time werkzaam in een manage mentfunctie bij de gemeentelijke over heid. Hij is deskundig op de navolgende politieke/maatschappelijke terreinen: bestuurlijke vraagstukken, sociale zaken en maatschappelijk werk, minimabeleid en armoedebestrijding. 5. Cees de Groot, 42 jaar oud, is werk zaam in de informatietechnologie. In de periode 1990-1994 was hij actief als gemeenteraadslid voor D66 in de gemeente Heemskerk. De milieuvraag stukken hebben zijn grote interesse, wat zich onder andere uit in het bestuurslid maatschap van Milieu Contact Heiloo. In zijn vrije tijd houdt hij zich bezig met de ontwikkeling en het op de markt brengen van een aërodynamisch ontworpen vlieg tuig, de Mignonair. 6. Frits Lips werd geboren op 2 april 1930 te Haarlem. Als leraar biologie was hij werkzaam aan de Pedagogische Academie te Heemstede. Sinds 1983 woont hij in Heiloo. Als vrijwilliger werk te hij in verschillende organisaties op het gebied van onderwijs, (natuur- en milieu-) educatie en hulpverlening. Hij was voor zitter van Nederlandse Rode Kruis, afde ling Heiloo en voorzitter van de Volks universiteit Alkmaar. Hij is bestuurslid van de Katholieke Bond van Ouderen in Noord-Holland. Thans studeert hij theolo gie en levensbeschouwing aan de Fontys Hogeschool in Amsterdam. Sinds 1966 is hij 'aanhanger' van D66. Zijn politieke belangstelling gaat vooral uit naar volks huisvesting, ouderenbeleid, onderwijs en educatie, welzijn en milieu. Hij vindt het belangrijk dat D66 ook in de komende vier jaar goed vertegenwoordigd is in de gemeenteraad van Heiloo. Gemeente Heiloo Algemeen: tel. 5356666, fax 5356788. Woon-Zorgloket Voor aanvragen voor de WVG, huisves ting in een verzorgingshuis, zorgwo- ning, alarmering en warme maaltijden kunt u terecht in het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.30 uur. Telefonisch is het loket bereikbaar van 8.00 tot 16.30 uur op nummer 5356703. Regionale Instelling Maatschappelijke Dienstverlening (RIMA) Slimpad 16, tel. 5330984. Spreekuren maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 10.00 uur. Terminale Thuiszorg Vrijwilligersorganisatie, die belange loos de helpende hand wil bieden. Inlichtingen: tel. 5334383, 5334828 of 5338850. Telefonische Hulpdienst Voor een gesprek van mens tot mens, dag en nacht bereikbaar: tel. 5613614. Unie van Vrijwilligers Heiloo Informatie: mw. I.G. Niessink, de Spanring 33 in Heiloo, tel. 5333332. Rode Kruis Heiloo Rode Kruisgebouw: Slimpad 16c, 1851 LB Heiloo, tel. 5333399. Secretariaat: dr. J. Snel, Frederica's Hof 1,1851 BM Heiloo, tel. 5340223. De Zonnebloem Vereniging tot bevordering van het welzijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of ver pleeghuis. Secr. De Kistemaker 3, Heiloo, tel. 5330748. Rolstoelbus Heiloo Dagelijks beschikbaar, inlichtingen en afspraken: tel. 5333695. Servicetaxi Noord-Kennemerland Elke dag beschikbaar van 9.00 tot 24.00 uur. Rijdt in alle gemeenten van Noord-Kennemerland. Iedereen kan van de taxi gebruik maken, in het bij zonder ouderen en gehandicapten. Minimaal een uur van tevoren bestel len, tel. 06-8686. Stichting Ouderenwerk Heiloo Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 5331297: Tafeltje Dekje, Aktief trefpunt voor 55+ en Senioren Info Centrum. Stichting Welzijn Ouderen Hanswijk lb, 1934 CP Egmond aan den Hoef, tel. 5065204. Alg. Ned. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging, ontspanningsac tiviteiten en culturele bijeenkomsten voor 50+ in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. Inlichtingen: secretariaat A.H. Eeken, Termijen 11, 1852 TA Heiloo, tel. 5333154. Kath. Bond voor Ouderen Belangenbehartiging, ontspanningsac tiviteiten, educatieve en culturele bij eenkomsten in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2. Inlichtingen: mw. A. Schaap-Kamper (secr.), De Driestal 40, 1852 RC Heiloo, tel. 5331134 of op het kantoor, tel. 5331458 toestel 13. Woningstichting Heiloo Kennemerstraatweg 380, 1851 BK Heiloo, tel. 5338536. Technische dienst: tel. 5330430. Bereik baar op werkdagen van 9.00 tot 11.00 uur. Openbare Bibliotheek Heiloo Het Malevoort 13,1852 KZ te Heiloo, tel. 5330670. Openingstijden: Dinsdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Woensdag 14.00-16.00 Donderdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Vrijdag 10.00-12.00 14.00-20.30 Zaterdag 10.00-12.30 Uitleenpost Ypestein (tot 12 jr) woens dag van 14.00 tot 16.30 uur. Uitleenpos- ten De Loet en Overkerck, ook be stemd voor oudere bewoners uit de omgeving, geopend op dinsdag en vrij dag van 9.30 tot 11.30 uur. Vrijwilligers Vacaturebank Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo. Voor inlichtingen en afspraken tel. 5331883 of 5331297. Politiebureau Heiloo Tel. 5337676, dagelijks geopend van 9.00 tot 17.00 uur, vrijdag tevens van 18.00 tot 22.00 uur. HEILOO - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van pakketten voor fami lie, vrienden en kennissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgele verd. Inleveren van pakketten kan in Heiloo geschieden bij de fam. Velthuis, Zeeweg 17, op donderdag 29 januari van 13.00 tot 20.00 uur (tel. 072-5331802). De pakketten moeten goed verpakt zijn, bij voorkeur in een stevige karton nen doos, met plakband dichtgeplakt en met een stevig touw eromheen. De adressen van geadresseerde en afzen der dienen duidelijk leesbaar op de doos geschreven te worden. De pakket ten mogen ook brieven en tijdschriften bevatten, echter géén geld. Het maximale gewicht van een pakket is 25 kilogram, de kosten zijn f 7,50 per pakket plus f 2,50 per kilo. Bij inleveren van het pakket is men verplicht een legitimatiebewijs te tonen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1998 | | pagina 6